Jak vyrobit panenky oblečení

Jak vyrobit panenky oblečení

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou: letní šaty, klobouk pin. Obuvi a oblečení pro panenky: hlavní třídě s fotografiemi

Švadlena, šití oděvů pro její panenky, budou potěšeni dnešním master class.

Takový šití hobby má některé nuance: vzorek je velmi nepatrný a vyžadují maximum zručnosti a hbitosti.

Nicméně, toto pozorování je také plus, protože tkáň se spotřebuje jen velmi málo.

Kromě toho, že je příjemné a užitečné zábava.

Letní šaty pro panenku s vlastníma rukama

Toto oblečení je určen pro velmi miniaturní panenky. Tkanina může být použit zcela na osobní žádost. Hlavní věc je pochopit sled prací.

Materiály a nástroje: 2 druhy textilií (můžete si vybrat z bavlny nebo len), červenou nitku, krajky, červenou nit, jehly, nůžky, monofil, tužku, lepidlo, psací potřeby transparentní pravítko.

Na následujícím obrázku je příklad vzoru. Musí srisovat nebo vytisknout z počítače a tiskárny.

Vzor určený pro růst panenky 15 cm. Je-li to nutné, vzorek na počítači, můžete opticky zvětšit.

Vzor je řez podél obrysu s příspěvkem 0,5 cm. Získané díly jsou rozloženy na materiálu. Vzor kontury s tužkou a střihu.

Všechny komponenty hrany jsou potaženy lepidlem. A očekává se nějaký čas na suché lepidlo.

Z jednoduchý obdélníkový tkanina je řez délce pásu 25 cm. Okraje této části jsou také potaženy lepidlem.

V této fázi údaje o šaty je připojen obdélníkový segment. To bude řídit budoucí oblečení smyčky panenka s vlastníma rukama.

Podrobnosti o polici jsou použity obě opěradla díly. Na druhé straně, to je šité ručně, nejprve jednu stranu a pak - další.

Na výsledném kusu oblečení pro panenky šité krajky. All šité ručně. Lacy obrátil pásku v mělkém brankovišti, jako na obrázku.

Je čas šití pruh látky 25 cm. To je přišitá po tkaničky na přední straně s malými záhyby. Fabric podvorachivaetsja 0,5cm ručně během šití. V této fázi se doporučuje použít monofil.

Průramky zataženo. Také - krk a řez na zadní straně. Seam používá velmi malé a časté. V této fázi, které bylo přijato řetězec červenou nití.

Řemeslný dírky. Jedná se o jednoduchý smyčka. Nejčastěji jsou používány pro zavěšení utěrky.

Pro téměř hotové šaty šité stuhu šarlatovou stuhou. Okraje pásek lepší oplavit požární svíček.

Letní šaty pro panenky miniatury, vyrobený vlastníma rukama, je připraven.

Čepice pro panenku s vlastníma rukama

Tento kouzelný klobouk, jen aby se v době kukly výše popsané master class. To bylo snadné, ale je třeba se postarat v šicím stroji. Všechny materiály jsou široce distribuovány a prodávány v obchodě šicích doplňků.

Materiály a nástroje: bílá semiše, podšívka tkanina, dekorační květiny, tužka, nůžky, kružítka, krejčovské špendlíky, nitě, jehly, šicí stroj.

Použití kompasu vyvodit budoucí polní čepici. Jejich délka je žádoucí měřit pre-existující panenku.

Kamzík bílé barvy jsou použity k sobě (míněno dvě části polí). Dali papírovou šablonu. Před zahradnických nůžek budoucí detaily potřebovat našitým šicího stroje.

Je třeba poznamenat, že strop bude mít formu houby se spustí dolů polí, v případě, že linka položeny vzhůru nohama. Naopak, horizontální tvar podaří dlažby spodní řádky dolů. Hlavní třída je příkladem z prvních šicí techniky.

Kladen na šicím stroji dalších obvodových švů. Chcete-li vytvořit kruh 4 stehy odsazené 0,5 cm. Pro pohodlí těchto kruhů je lepší čerpat předem pomocí kompasu. Tak to dopadá žebra pro panenky klobouky s rukama.

Trvá korunu - převážnou část hlavy pro panenky. Je ušité rukou s jeho dlouhé straně horní části na polích.

V této fázi, klobouk pro panenky s jeho vlastních rukou šitá základové desky.

Zbývající připojen lapované boční šev. Síťovaný. Na horní přední straně vyrobené dekorativní šev, který uzavírá sloučeninu tkáně.

Lemující spodní víčka dna šité obložení. Na konci obou koncích jsou spojeny švem.

Základová deska šité ručně na skrytý šev. Materiál se skrývá uvnitř.

Produkt může zdobí umělé květiny a domácí šňůra vystřižené ze semiše. Její okraje by neměly být zpracovávány na stroji.

Klobouk s poli pro panenky s jejich ruce připraven!

Oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou - Obuv

Taková část oděvu, jako jsou boty, je také zapotřebí. Nejjednodušší způsob, jak učinit boty vyrobené z plsti. Tento materiál je již dlouho etabloval výhradně na pozitivní straně.

Materiály a nástroje: cítil červené, béžové a černé, silné vlákno, tkaničky, rep pásku v červené, nůžky, tužka, nití, jehly, děrování.

Cítil kroyatsya údaje pro budoucí boty, jak je znázorněno.

První zesítěn přední část - ponožku.

Dále, zadní část paty v blízkosti šití je šitá s ozdobnou funkci. Rep stuha šité.

U podrážky je připojen.

A konečně, na straně stenochki mohou být zavedeny. Šev se položí na přední straně výrobku.

S pomocí děrování, aby otvory pro tkaničky. Tkaničky jsou vloženy a upevněny na miniaturním půvabnou mašli.

Obuv pro panenky, vyrobený vlastníma rukama, připraven! Pokud je to žádoucí, tyto boty mohou být učinit z jakékoliv jiné tkáně rád.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak se dělá oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou a potěšit dceru?

Všechny dívky se hraje jako dítě v panenky, a přesto jsou velmi rádi šití jim šaty. Samozřejmě, že výroba dětských rukou, že nemůže soutěžit s skladování produktů, ale můžete udělat, aby pomohla Dcerka a vyzve ji nosit svou oblíbenou Barbie dohromady. Dnes sukně malé velikosti, halenky, šaty, a jsou vyrobeny z různých materiálů, které nejsou jen tkanin.

Z toho, co můžeme dělat oblečení pro panenky dcery? Je zřejmé, že většina nových šatníku pro svou oblíbenou dívku je vyrobena ze starých věcí, které se staly nepoužitelnými. Dítě je obzvláště potěšen, když maminka dá ji na „milost“ jasný krásný halenka proudění tkaniny nebo kus sametu a kůže, zbývající čehokoliv.

Máte-li možnost modelování a šití, můžete oblečení pro panenky oblíbená dcera všech pravidel - se vzory, švu, atd Pokud jste daleko od takových věcí, a šicí stroj ne, na tom nezáleží, může být exkluzivní oblečení získány z zdánlivě zcela nevhodná k tomuto věci, jako jsou ponožky, punčocháče a dokonce i dásní, z nichž dnes je v módě tkát náramky.

Jak zařídit, aby oblečení pro panenky s jejich vlastních rukou? Přidělování pro tento docela dost volného času a za podpory svého dítěte, zahájit výrobu čerstvého šatníku pro domácího mazlíčka své dcery. Pokud jste háčkování nebo pletení jehly, neboť budete mít žádný problém dělat něco nového. Ale pokud se tyto dovednosti a nemusíte, přečtěte si náš článek o a přijmout naše doporučení pro službu.

Jak zařídit, aby oblečení pro panenky bez šití? Pokud jste docela daleko od designu a ani nemusí být schopen provést vzor pro hračky na oku, dát panenku na papír a začít navrhovat pro její šaty:

 • Od ramene k tomu dva popruhy na krku, dosahující výšky, nakreslete kolem pasu, a jít dolů, nakreslit lichoběžník - to bude sukně;
 • Nyní vzor Chcete-li řezat, přeloženy na polovinu a připojit k tkanině složené na polovinu;
 • Řezat, takže trochu příspěvku na šev. Nezapomeňte kopírovat jiný vzor na textilie;
 • Šít dvě poloviny mezi sebou bez ovlivnění popruh, jinak nebude nosit šaty na panenku. Můžete si vytvořit panenku šaty šití bez použití lepicí pistole místo nití a jehel;
 • Připevněte pás kolem krku a předložila aktualizovaný dceři hračku. Chcete-li použít jakýkoliv dekor.

A jak se dělá oblečení pro panenky ponožky? Tento výrobek bude perfektní večerní šaty pro Barbie, a s otevřenou náručí. Chcete-li to provést, musíte snížit pouze přes okraj špičky a dělat dva otvory pro ruce na základně v dásni. To je všechno skvělé dlouhé šaty připraven.

V současné době na trhu lze nalézt celou řadu malých rezinochek různých barev, z nichž se speciálním hákem může proplétají cokoliv, co přijde na mysl.

Chcete-li vědět, jak se dělá oblečení pro panenky dásní, budete muset získat a profesionální stroj:

 • Odstraňte prostřední řadě sloupů, a pak ze dvou na sebe dásní osmičky na sloupcích na spodní řádek. Když se to guma se nesmí překrývat, a každý osm, které mají být odděleny;
 • Podobně, gumičky pokrytí sloupce horní řadě. Vše, co je třeba provést 6 osmičky pro každý řádek;
 • Nyní intervaly mezi mřížemi každého řádku, aby zaplnil osmičky. Odstraňte gumové pásy ze sloupců, kde je již synchronizovaných 4;
 • Nyní se musíme chovat jako na začátku, čímž žvýkačku na dvě věci najednou na 2 další sloupec, bez rizika kroucení osm. V místech, kde se protínají, jsou shozen od mříže znovu.

Práce, takže do té doby, dokud šaty nebude připraven. A můžete použít gumu v mnoha barvách.

Jak zařídit, aby oblečení pro panenky vyrobené z tkaniny? Ušít oblek pro panenku 40 cm na výšku a obvod pasu 25-27 cm, bude potřebovat kus velikosti 70x50 textilie, elastické pásky, lepicí pásky a rouna

 • Je třeba vyříznout dříve, dvě zadní a dvě objímky, přední a zadní poloviny kalhotky, ve kterých 2 kopie;
 • Spustit ramenní švy kombinézu, a pak šít v rukávu. Jejich manžety Šňůrky mohou být navrženy tak, aby se více slavnostní outfit;
 • Pokud se chystáte šít být vědomi, že rubu kombinézy a pouzdro vykonává jediný šev;
 • Při léčbě krku s rukama jemně zatlačte je třeba potrubí na zip na vnitřní straně, odříznout krk povolenek, a místo, aby šít šikmé Bakey;
 • Když kalhoty muset šít částí, a to Sešijeme boční švy a stepper. Oříznout nepotřebné prvky se shromáždili kalhoty a spojit je do horního dílu. Doplňují stahovací šňůrkou manžety a můžete zkusit unitard.

To je všechna doporučení. Za nimi, a vaše dcery budou mít větší důvod k oslavě, neboť totéž budou moci trávit více času společně. Hodně štěstí!

Šít oblečení pro panenky

Panenky zůstane navždy oblíbené hračky dívky. Jsou pro děti - a věrnou přítelkyní a dcerou ve hře a dam, které také musí postarat a oblékat stylově.

Aby vaše princezna panenka vypadala jako družičku jejího doprovodu, můžete se pokusit provést některé módní moderní oblečení.

Abychom pochopili, jak se šít oblečení pro panenky dcera muset pamatovat několik jednoduchých pravidel:

 1. Panenky jsou na podobnosti lidského těla, takže všechny šaty jsou šité podle příkladu člověka, ale ve zmenšeném formátu několikrát.
 2. Jako člověk, určit správnou velikost oblečení z panenky jsou opatření přijatá nejvíce vyčnívajících částí jejího těla. Například v tričku budete muset vzít vaše měření šířku ramen, hrudníku a boků, délka žádaného produktu, šířka průramky hlavy a rukou. Někdy panenky karapuzov nejširší část je pás - v tomto případě je nutné změřit jeho obvod.

Pro šití kalhoty, sukně, měřeno pasu a boků, nohy ve svém nejširším místě, délka požadovaného produktu. A ponožky - délky a šířky nohy panenku.

Šití panenky oblečení nekupují nové tkaniny. Přehrabovat v zásobnících: jistě máte stále velké skvrny světlé tkaniny šití z minulosti, staré nechtěné věci. A jejich použití, aby se panenky oblečení ručně.

T-Shirt - je nejtěžší šít oděv. Ale pokud jste zvládnout tričko panenky - snadno budete zvládnout všechny ostatní kusy oděvu.

Šití požadovaných takových materiálů:

Ujistěte se, že odstranit potřebná měření s panenkou před zahájením procesu.

 • Trvat dva identické klapky tkáně na požadovanou velikost před i zadní strany trička. U každého opatření, přidat až 5 milimetrů lapování šev místo.
 • Pokud máte nějaký urostlý panenka nakreslit křivku jejích trupu křivkami na tkaniny chlopní a řezu založené na vstupu - montáž t-shirt. Pokud chcete, tričko rovný střih - tento krok přeskočte.
 • Nůžky řez tvar a požadovaný tvar průramku na pouzdro ve tvaru písmene C s ohledem na lapování. Budete muset snížit průramky na obou částech, cut-out - v závislosti na formě.

 • Zacházet s dalšími malými skvrnami podlouhlého výřezu tak, aby se „mokrý“ tkanina nebylo vidět.
 • Šít částí 2 společně v blízkosti řezu.
 • Opatření 2 půlkruhový klapku pro rukávy, zacházet s nimi podle příkladu výřezu hraně a všité do průramků.
 • Musíme si uvědomit, že poslední dva kroky je třeba provést pouze na špatné straně výrobku k jeho vnější straně byla žádné švy a šipky.
 • Šít zbývající část - rukáv košile a boky.

Nyní můžete bez obav vyzkoušet oblékat svou panenku.

Kromě triček každý sebeúcty panenka musí být celá řada módních šatů!

Pokud chcete, klasické nebo lehké kalhoty, pleteninu, vyberte barvu, kterou chcete, pokud jeans - budete blížit hustou strukturu tmavě modré barvy. Pokud jsou kalhoty koncipovány lehké tkaniny, je možné šít ve stejném vrcholu - dostat letní outfit.

Kalhoty lepší následovat vzor pomocí pravého měřítka panenku a nafukování. Se vzorem odstraní z tkaniny a měření požadované velikosti jsou vystřižené klopy, jež lepivost k sobě a sešity. Švy průramky noha nutně zpracovány.

Tyto kalhoty předpokládají elastické v pase, aby nedošlo k pádu dolů od pasu panenky - nezapomeňte, že se závitem do otvoru v kalhot pásu.

Chcete-li sukně může mít snadný létající nebo bavlněné tkaniny - budou dobré mít krásné tvar zvonu.

Odstraňte potřebná měření - obvod pasu a délku produktu. Řezání tkáně klapku na okrajích k pasu asi 1: 2 délky. Šířka klapky - délka výrobku.

V horní části pláště ve vzdálenosti asi centimetr od okraje nejširší šitého ruční steh, a potom je nit utažení, tvořící krásné záhyby.

vzít šířka obdélník asi 1 cm a pasu obvod + 2 cm na délku pro zpracování horní lepivost okraje k okraji a je sešita.

Dále konstatuje, místo, kde se okraj sukně šitá. Nechat volně asi 2-3 cm k hornímu okraji a na horním okraji přišít knoflík a podobně na suchý zip.

To může být zdobené sukně, spodní okraj šité krajky nebo přidání druhé vrstvy. Tak sukně dostat ještě více svěží a elegantní.

Co oblečení lze nosit bez ponožek? Ponožky, aby se snadnou roztahování tkaniny, který není rozpuštěn. Circle na silný papír panenku nohy kolem kotníku a těsně nad. Vystřihnout šablonu.

Přeložte látku na polovinu a připojte šablonu do stáda nártu tkaniny. Circle, vystřihnout a šít. Opakujte kroky získat 2 ponožky.

Pár ponožek může být více elegantní, i když trochu déle, aby šít a dělat elegantní klopy, které lze také ušít krásné krajky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 6 =