Jak vyrobit postel pro panenku s vlastníma rukama

Jak vyrobit postel pro panenku s vlastníma rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit postel pro panenky

Je známo, že panenka je oblíbená hračka dívky. Mnoho dítě zájem, aby vytvořil jeho okouzlující hračka dům a vybavit ji s krásným nábytkem. Rodiče jsou často zaměňovány s cílem vytvořit panenka betlém. Při výrobě je snadné a materiály pro kreativitu mas.

Postýlka pro panenky s jejich vlastních rukou

Toy postele mohou být vyrobeny z různých materiálů. Nejběžnější jsou dřevo, lepenka a výrobky z papíru. Jako základ jsou často vyřazeny z krabic obuvi nebo zařízení. Vyřezávaný nábytek z nich získali silný a krásný. Postele, sedací soupravy, seskvioxidů nebo palandy - každá volba vlastně dělat doma. Nicméně, existují dvě obecná pravidla, která byste měli dodržovat, než uděláte postel pro panenky:

 • Velikost hotové hračky nábytku by mělo být pět až sedm centimetrů vyšší než růst panenky.
 • Každý detail nábytku v budoucnosti musí být jednoznačně dohledat na papíře s všech poměrech.

Všechny dívky milují krásné panenky. Kvalita není levná hračka a doplňky do ní vůbec drahé. Můžete potěšit vaše dítě zajímavou věc zdarma, pokud jste pochopili princip, jak vytvořit lůžko pro Barbie s rukama. Před možností prohlížení na internetu postýlky pro fotky a videa, připravuje všechny položky, které mohou být užitečné pro výrobu hraček nábytku, jako například:

 • lepenková krabice pod boty;
 • čtyři tužka;
 • lepenkové desky;
 • nůžky;
 • tkanina;
 • lepidlo.

Proces tvorby je jednoduchý:

 1. Vezměte krabici zpod boty a odříznout dva kusy pro postele a zad. Tyto části jsou žádoucí vložit vhodný hadřík a nechte zaschnout.
 2. Po počáteční výrobní lehátka: řez zvolen materiál z kusu obdélníkového tvaru, které pokrývají většinu lůžka a po stranách.
 3. Vypadat dobře nábytek s matrací, klade bavlněné tkaniny pod. Potom přilepte hlavu a zpět do postele, a když nohy tužkou.
 4. Zdobený výrobek může být pokrytím horní padák.

Jak vytvořit postýlku pro dítě Bona

Moderní dívky jsou blázni o těchto hraček. Doll-dítě je tak připomínají novorozence, že i dospělí jsou ochotni si s ním hrát. Dítě chce nejen ošetřuje tuto panenku, ale nový přítel obklopit péčí a poskytnout potřebné věci ve formě nábytku, oblečení, spodní prádlo a další věci. Rodiče si přejí, aby potěšil svou dceru často myslí hodně o tom, jak postel pro tyto panenky?

Ať je to jednoduché, protože jen velký box nebo plastový kontejner domov je užitečná pro to. Zpočátku třeba změřit velikost panenky. Pak hledat domácí krabici zpod domácích spotřebičů nebo boty, které se vejdou v parametrech. Vynikající provedení bude vodotěsná plastová krabička, která se nepoužívá v každodenním životě. Pěkný kolébku lze provést položit kapacitu měkkých textilií, mini-polštáře a deky, které jsou vyrobeny z improvizovaných prostředků.

Jak vyrobit rozkládací pohovka pro panenky

Princip výroby sedacích souprav jednoduché. Základem pro přijetí krabici zpod obuvi, domácích spotřebičů, nebo džus. Čalounění postele, které budou spát Monster High, použité materiály různé kvality: bavlna, pěny, výplň polyester, polyethylenový film s bublinami nebo měkkým hadříkem. Zde jsou vhodná pro všechny: kus koupacím plášti či matky na tento nábytek. Zajistěte textilie takto: zesíťovaný a fixovány sešívací, lepicí pásky nebo háku. Jak vyrobit panenku pohodlné místo na spaní? Připravujeme všechny potřebné materiály pro tvůrčí činnost:

Nejjednodušší způsob výroby je následující:

 1. Připravíme základ pohovky - jeden z delších stranách krabice.
 2. Šít kryt tkaniny v souladu s rozměry zadní, spodní a stěnami krabice.
 3. Don deky a vrátit nábytek pěny, kterým se boční sešít tkáně.
 4. Dělat polštář, pěnovou výplní a obtyagivaya hadřík.
 5. Bright pohovka nenechá Barbie a Monster High zůstat bez nároku na lůžko.

Jak vyrobit panenku postel z papíru

Získat pěkné bed-hack papír pomocí techniky origami. Budete moci z jednoho kusu plechu, aby se originální kus nábytku pro Barbie a Monster High, lepidlo zde nepotřebují. Paper - obvykle lehký materiál pro řemeslné, takže je snadné pochopit princip, jak se dělá palanda pro panenky. Ale zatím musí být vyškolen ve výrobě lůžku. Je lepší zobrazení instruktážní video o umění origami, ale základní kroky jsou následující:

 1. Vezměte si list papíru o velikosti A4.
 2. Pravoúhlý ohyb v délce, která spojuje úzké boky, proglazhivaya middle.
 3. Složit po stranách stran k řadě skloňování.
 4. Složit obdélník.
 5. Spodní strana ke straně linky záhybu.
 6. Expand kapsy, naklánět rohy.
 7. Složte boční části sebe sama.
 8. Ohnout dno, vytáhnout obdélník přes. Akce se musí opakovat v horní části stejné.
 9. Složit obdélníky, zastrčit je do kapsy.
 10. Složit rohy sebe, nastavte nohy. Postel je připraven.

Umělecké dílo je postel pro panenky vyrobené z desek. Podobná věc udělat, je mnohem obtížnější, než lepidlo hračka nábytek z lepenky nebo papíru. Dítě, v každém případě vyžadují lidskou pomoc, která má tesařské dovednosti. Na hotový výrobek může být aplikován nátěr nebo laku na loutkové předmět vypadal hezčí. Rozhodnete-li se naučit dovednosti, jak vytvořit lůžko pro panenky, je lepší začít s nejjednodušší instanci.

Technika ze dřeva je jednoduchá, ale vyžaduje dodržování některých doporučení:

 1. Vyžaduje puzzle, šroubovák, pískování ok tužku a papír nastoupí.
 2. Vzata za základ nábytkem z borového dřeva panelů, které se prodávají v každém železářství.
 3. Tloušťka by měla být šestnáct milimetrů, takže výrobek se nezdá těžkopádné.
 4. Než začnete pracovat s polotovary řezaného zamést přední, zadní a spodní desky, a pak přenést do stromu. After - vystřihněte, brousit části, připojte produkt přímo prostřednictvím nehtů díry. Pro připojení vodiče mohou být použity.

Jak ustlat ven z lepenky

Takové postele vypadají velmi pěkné a čisté. Pokud budete postupovat podle pokynů pro výrobu nábytku, i dítě může dělat to. Hlavní věc - udělat vše krok za krokem, a ne ve spěchu. Počet dostupných nástrojů, které budou užitečné zde minimální - není příliš silná lepenka, tužka, nůž na řezání papíru a pravítko. Si můžete vyzvednout na toto video, které vysvětluje krok za krokem k výrobě tohoto loutkového věci.

Chcete-li postel pro panenku s vlastníma rukama, musíte:

 1. Udělat kreslení.
 2. Čerpat informace na vzdálenost tří až pěti milimetrů od sebe. To zahrnuje převážnou část lože, čelem, záda a nohy.
 3. Řezané každý kus kancelářského nůž. Shromáždit všechny prvky dohromady, jako puzzle. To se provádí u štěrbin, které byly zmíněny ještě na náčrtu.
 4. Zdobíme krásné ložní prádlo, které je možno odpojit a šít své vlastní.

To může být nejen nábytek sami. Naučte se, jak panenku s vlastníma rukama.

Video: Jak palanda pro panenky

Podívejte se na instrukce krok za krokem, jak vytvořit vzor pro Monster High Dolls šít své původní oblečení.

Postýlka pro panenky s jejich vlastních rukou: lepenka, překližka a dřevo

Panenky nábytek byl vždy miloval děti. To vám umožní rozšířit rozsah role a režiséra hry, které si hrají děti, počínaje dvěma lei a až na vysokou školu. Ale nábytek na hračky v obchodech, na silnici nebo velmi nestandardní. Proto je pro mnoho rodičů, vyvstává otázka, jak se dělá postel pro panenku s vlastníma rukama. Koneckonců, postel je na prvním místě mezi ostatními Nábytek pro děti: v něm tak zajímavé stack panenky! Ve skutečnosti to není tak těžké. Existuje mnoho možných způsobů, jak vytvořit materiál a hračky dětské postýlky. Některé z nich jsou sofistikované a náladový, jako jsou vyřezávané dřevěné postýlky, v případě, že papež má zájem o řezbářství. Ostatní - nejzákladnější. Jedna matka přišla s malým lůžkem z obyčejné houby pro malé panenky své dcery. Postýlka pro panenky s jejich vlastních rukou se provádí rychle, hlavní věc - podívejte se na náš článek!

Ale nejrozšířenější vyhrál postýlka pro panenky vyrobené z překližky s rukama. Tento materiál je k dispozici, aby se betlém není nijak složité. Je možné malovat, zdobit, je dostatečně silná a nenáročná. Některé obtíže pro nepřipraveného člověka bude řezných částí, ale je to opravdu udělal. Chcete-li takovou hračku postel, budete potřebovat speciální šablony snížit obvody pro budoucí lůžek. Tyto šablony - jednoduché geometrické tvary, ve kterých jsou sloty sestavit postýlku.

Zdobení překližky lůžek se může měnit. Za prvé, to může být malované. Nejčastěji se vzít v pastelových barvách, z nichž nejčastější obraz v růžové. Čelo postele je často zdobí korálky, flitry či krajky. Pokud vlastníte decoupage technikou, je to dobrý nápad na dekoraci postýlce trochu zábavy snímků - panenky, medvídky a květiny.

Mnohem méně složitost postýlka je vyrobena z kartonu, papír - je to jen silný papír. Samozřejmě, že tato část loutkového vnitra rozbít snadněji než překližky, to nemůže jen tak zůstat ve vlhkém prostředí, to prostě dostane zpackal. Ale to je docela vhodné pro dětský pokoj.

 • Lepenková krabice (můžete si vzít poštu, krabičku zpod domácí spotřebiče nebo ven z jakéhokoliv nákupu, například sada nádobí)
 • fixem
 • papírnictví nůž
 • nůžky
 • skotská
 • lepidlo
 • drát
 • plátno
 • Tma a tenkého kartonu

Šablony nebo šablony zajistit hladký řez částí ve správných proporcích. Rozměry budoucího postýlce, a tím i podíl obvykle dorazí těsně pod velikosti panenky, které bude na posteli. Musíme místo k odpočinku s přídavkem báze na ní vyznačeném, boční panely a základnou přímo. Jedno možné provedení - cm Základna 20 x 40, opěradel 14 až 16 cm menší detaily, tím silnější bude lože ..

Nyní je potřeba snížit díly z lepenky šablony. Cut papírnictví nůž, nůžky pomoci. Nyní PVA lepidlo spojující díly, tedy vložit je na sebe ve vrstvách. Pre-připravit pět drátěné segmenty, přičemž každý z 60 cm. Vloženého na sobě čtyř lepenkových vrstev se nyní naskládaných na několika řadách drátu a zajistěte lepicí páskou. V procesu drátu a lepenka se napojena lepidlem. Lze úhledně přilepené zbytky lepenky. Uspal tisku. Zpět lepidlo: pro tento třívrstvé lepenky s lepidlem spojit, jak je popsáno výše, ale nezahrnují drát. Back třeba také dát pod lisem. Stejným způsobem budeme dělat Marginalia. Když je vše suché, je nutno prorazit díru do zad a položil na zem. Stejným způsobem a sousedí Marginalia.

K sobě pevně držel, zavazování svazky drátů a odříznout přebytek.

Materiály a nástroje:

 • zvlněný
 • pravítko
 • tužka
 • papírnictví nůž

Kreslení budoucí postýlku nemusí být mýlí ve velikosti:

Vystřihnout konstrukčních částí a provést zářezy v těchto místech.

Opatrně, aby nedošlo k tvorbě modřin nebo poškození kartonu vložky díly do sebe jako puzzle. V případě, že štěrbina je o něco menší, než je nutné, opravena.

Ložní prádlo je snadno šít. Vzhledem k tomu, že musí být umyty, měly by být vyrobeny z nějakého materiálu, který je snadno omyvatelný - bavlna, např.

Postel ze dřeva vhodná pro ty, kteří jsou obeznámeni s truhlářskou a může mít části stromu. Bude to trvat dně, nohy, záda a nárazníky, matraci položil na postel, a ne sklouzl a upadl. Podrobnosti držet pohromadě, můžete použít PVA lepidla.

V případě dvou stejných panenky velikosti, je vhodné palandou, který může být položena najednou.

 • bambusové trubice
 • elastické
 • šrouby
 • tavné
 • plátno
 • překližka

Bambusové trubice by měly být sníženy na 12 kusů. Čtyři z nich mají být dlouho - to bude póly, která bude spojovat první a druhou vrstvu

Zbytek hole jsou kratší, jsou postele. Čtyři tyče zabalené s páskou a samořeznými šrouby se šroubují pod úhlem 90 stupňů.

Uvedení rám postele. Za tímto účelem jsou opatřeny teplem tavitelným lepidlem a šrouby a dát na koncích trubky, lepidla a lepidlo z horké taveniny na vázané opletení.

Že rám byl silnější, upevnění jeho luky vyrobené z textilie přilepena na tavného lepidla.

Můžete udělat matrace plná vatou.

Na matraci - prostěradla s třásněmi.

Na postel byla ještě silnější, že potřebuje podporu sololit, stejně jako zadní stěnu. Jsou spojeny pomocí šroubů.

Video na postel pro panenky s jejich vlastních rukou orientovat, pokud není jasné, momenty a dát nové nápady:

Jak ustlat pro panenky Barbie, baby boomu, Monster High vlastníma rukama?

To málo, co princezna odmítá nábytek pro své panenky? Čím více, že hračkářský průmysl nabízí mnoho možností. Nicméně, tam je mnohem ekonomičtější způsob sen dítěte. Potřebujeme uvažovat pouze doporučení, jak vytvořit lůžko pro panenku a ukázat tvůrčí iniciativu.

Materiály pro výrobu nábytek panenky

Existuje mnoho modelů hraček nábytku, zejména lůžek pro panenky. Oni se liší v dekoru, velikostí a samozřejmě materiálu.

 • Polyethylenové pěny umožňuje veliteli složité konstrukci postýlky.
 • Karton - nejekonomičtější a snadno použitelný materiál. Pouze jedna námitka stojí za zvážení: nábytek byl dostatečně robustní, je třeba kartony nanáší v několika vrstvách.
 • Překližka - vhodným řešením pro panenku postýlky. Jedinou nevýhodou - detaily je třeba efektivně a přesně řezat to. Nicméně, tento materiál umožňuje vyjímatelné modelů, které mohou být provedeny, a ne zbavit svou oblíbenou panenku komfort.
 • Dřevo - nejvíce odolný a trvanlivý materiál. S tímto betlém mohou hrát nejen dceru, ale i svou vnučku.

Jak vyrobit postel pro panenky Barbie?

Barbie - nejoblíbenější panenka na světě. A samozřejmě, postel pro luxusní krásy by mělo být přiměřené.

 • Segment pěnový polyethylen;
 • lepidlo (lepší vzít „Moment9raquo);
 • Nábytek sešívačky;
 • tužka, pravítko;
 • široký pásek;
 • nůž;
 • kus brusného papíru;
 • krepové satén 2 barvy (dle vašeho výběru);
 • malý kousek pěny;
 • dekorativní prvky (krajky, stuhy, flitry a t. d.)
 1. Řez polyethylen základní postýlky vhodnou délku.
 2. Ztlumit její saténové tkaniny a ukotvení nábytku sešívačku.
 3. Make zaoblené zpět k hranici.
 4. lemování zpět pochev hadřík mírně prisborivaya kolem.
 5. My přilepte díl lepidlo zpět a pásku.
 6. Cut nohy postýlky, pochvy svou látku.
 7. Připojení nohy, zadní a základní sešívačka.
 8. Zdobí pás hlavy.
 9. Takže velikost matrace postel z tkaniny s pěnovým těsněním.
 10. Řez prostěradlo tkaniny, zdobí ji s krajkou.
 11. Tvorba elektrody a prošívané.
 12. Povlečení zdobí flitry.
 13. Děláme krajka bract. Dětská postýlka Barbie je připraven.

Jak vyrobit postel pro panenky Dětská Bon?

Panenky Bon tak naturalistická, že nábytek potřebují real - praktické a pohodlné.

 • překližka;
 • tužka, pravítko;
 • viděl;
 • tkanina;
 • kousky a pěnové vycpávky polyester;
 • Dekorace (krajky, stuhy, korálky a podobně. D).
 1. Velikostí snížit panenka out na překližce základně postýlce.
 2. Označit zadní postel a 4 díly, které je budou vázat k základně.
 3. Přitom drážka základ odpovídající délce spojovacího materiálu.
 4. Sednout na montážní základně.
 5. Spojíme se zády.
 6. Přerušila jsem ven velikost postýlce matraci, šít to, dlažby pěnu.
 7. povlaky na polštáře a přikrývka s vyzdívky syntepon.
 8. Cut bract, zdobí ji s prýmky a krajky s korálky.
 9. Udělejte si prostěradlo, postel byla pokryta. Lůžko pro baby Bon připraven.

betlém rám může být pokryta barvou ze zásobníku. Je to ruční práce článek se bude dát zvláštní osobnost.

Jak vyrobit postel pro panenky Monster High?

Pro křehké dívky Monster High panenky mohou lepenkovou postel.

 • lepenka;
 • pravítko, tužka;
 • PVA lepidlo;
 • ubrousky;
 • barva (odolná proti vodě);
 • tkanina;
 • Syntapon;
 • dekorativní prvky (korálky, flitry, atd)
 1. Měření růstu panenku, dáme pryč tento kus na lepence.
 2. Učinit přiměřenou šířku a snížit obdélník.
 3. Navrhovat byla silná, vystřižené 3-4 základny a přilepit k sobě.
 4. Stop dělat v podobě obdélníkového pruhu - vystřihnout dlouhý obdélník, poznámka 5 tváří na něm.
 5. Sloučení samém okraji a ohýbá se horní okraj tyčí.
 6. Lepidlo nohy k základně.
 7. Řez hlavy (můžete snížit ji do srdce nebo květiny, a může být ponechán beze změny).
 8. PVA smíchat s vodou, směsí impregnované utěrky.
 9. Uvedení hadr na rám postýlky, dát uschnout.
 10. Kabát s lepidlem celý betlém, se zvláštním zřetelem na záhyby opět nechte zaschnout.
 11. Barvy rámu postele.
 12. Kroim matrace, povlečení a přikrývky.
 13. Ozdobit s korálky a krajkové spodní prádlo.

Jak ustlat pro panenky s jejich vlastních rukou?

Nezávisle lze provést i postel ze dřeva. V takovém panenku postýlky vše musí být pohodlné. Ale tam bude potřebovat zkušenosti v oblasti truhlářství. Stejně jako v předchozích provedeních, měření jsou založena na růstu panenky.

 • Základem lůžka;
 • 4 stopy (kulaté nebo pravoúhlé);
 • zaoblené čelo;
 • Boční nárazníky;
 • smirkový papír;
 • lepidlo;
 • tkanina;
 • stuhy, krajka.
 1. Všechny položky jsou dobře brousit smirkovým papírem.
 2. Sloučit základ s ostatními údaji, stejně promazyvaya jejich lepidlo.
 3. Vyhrazujeme rám vyschnout.
 4. Chcete-li lože více estetický vzhled, to může být pokryta lakem.
 5. Přijata pro ložní prádlo. Přerušila jsem ven matrace bract, polštáře, povlečení a přikrývky.
 6. Doplňují spodní prádlo krajky a stuhy.

Pokyny vám řekne, jak se dělá postel pro panenky, neliší složitosti implementace. Hlavní věc - zvolit materiál pro rám a pečlivě spojit všechny díly. A jako mladý asistent jistě potěšeni, poradí, jak se zdobí originální nábytek hračka nebo ona bude mít aktivní roli.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

53 − 46 =