Jak vyrobit skleník

Jak vyrobit skleník

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit skleník: 8 návrhy a nápady na moře

Má dokonce i malý kousek země, je obtížné se obejít bez skleníku. Sazenice růst, aby se časné sklizni, aby zakrýt před možným mrazu, horku, aby se rostliny kvetou v záhonu před - to vše lze provést s tímto zařízením. A aby byl skleník s rukama je snadné. Tam je velmi jednoduchý design, tam jsou složitější, ale výroba některý z nich nevyžaduje zvláštní vzdělání.

Rámec pro skleníku mohou být vyrobeny ze dřeva (desky), kov (rohový profil trubky nebo ventilu), nebo z PVC trubek (kulaté nebo hranaté). Skleníkové nesoucí stejné materiály jako skleníku: Film spanbonodom (také nazývaný agrovoloknom nebo netkané krycí materiál), polykarbonát, a sklo. Vzhledem k tomu, skleníky jsou menší než (rostliny ve sklenících jsou podávány venku), pak se žádné požadavky na ně jsou přísná: i silný vítr, které nestrashen.

Vzhledem k tomu, skleníkové rostliny obsluhovat i zvenčí, její šířka je zvolena na základě skutečnosti, že se budete cítit pohodlně ošetřování rostlin vysazeny blíže ke středu. Můžete jej definovat empiricky: sednout a ruka se snaží dostat nějaký druh pozemku. Změřte vzdálenost. Získáte šířku skleníku s jednostranným přístupem. To znamená, že v případě, že skleník umístěn tak, že druhá ruka nedostane se k ní (na stěně, například). Pokud můžete přijít z obou stran, výsledek je dvojnásobná.

Je důležité, aby pohodlně pracovat

Vzdálenost pro každou osobu, dostane se liší: vliv na růst a fyzickou kondici. Nenechte honit úspor, což je širší, než je nutné. Budete mít spoustu času na pletí, okopávání, hnojení a jiné práce. Pár hodin v nepohodlné poloze, a žádná síla je vlevo. Proto je lepší, aby se skleník o něco déle, ale to bylo vhodné práce: dostat radost z práce, budete trávit méně energie.

Délka Skleník je vybrán na základě rozložení stránek. To je libovolná.

Jednoduché oblouků za skleníkových filmu, nebo spun bond

Tento skleník se skládá z několika desek, sestřelil na požadované velikosti oblouků trubek z PVC, jsou upevněny na dřevěný podklad. Vrcholy oblouků jsou spojeny s horním nosníkem nebo trubky. Pokud se jedná o dřevo, musí být dobře zaoblené jsou zaoblené hrany, aby nedošlo k namáhání fólie.

Jednoduché skleníkových desek a PVC oblouků

Informace o tom, jak opravit oblouku potrubí z PVC ve skleníku rámu. Je připojen se nejčastěji pomocí kovového perforované pásky. Vezměte malý kousek z jeho 5-6 centimetrů, šrouby a šroubovák. A zajištěn z obou stran. Chcete-li být v bezpečí, můžete zdvojnásobit.

Tento držák lze opakovat dvakrát

V přesně stejným způsobem, můžete je zabezpečit zevnitř držet pevně, přidejte bary.

Skleníkových oblouk zajištěny v rámci

Další možností: v blízkosti výztuže kostry řídit segmenty, a uložit jim dýmku a pak je opravit pomocí spon k rámu desek. Tato možnost je spolehlivější.

Přiložit film na potrubí z PVC mohou být oboustranné pásky. Ale jen v případě, je-li film je použití levného plastu: to je nemožné, aby trhat nepovrediv a polyethylen není delší než jeden rok. Takže pro sezónní skleníku tuto možnost z kategorie „levné a veselá“. Druhý způsob - speciální klipy pro upevnění filmy a všechny z nich mohou být nahrazeny - kus staré hadice řez podél, pro fixátor trubky, které se používají k připojení potrubí, tiskoviny pojiv, atd

Co jiného může být stanovena v louky filmových sklenících nebo skleníku

Stále to dává smysl, na obou stranách filmu hran opravit na břevno. Za tímto účelem se fólie řez více, než je nutné pro délku nad baru zabalený a zajištěn na ní film. Nyní máte kousek filmu, na krátkých stranách, které jsou připojeny tyče. Jedním z nich je vlevo s jednou rukou, druhá se šíří do druhého. Není potřeba stisknout pásku na zem s kameny: to má dobrý bar. Je také vhodné, aby ho otevřít skleník k vysílání, taktovaný filmu smířit.

Tyč je obalena kolem okrajů filmu usnadňuje práci

Může být použit pro připevnění fólie malé hřebíčky, ale pod krytem přiložit podložku. Rychlejší práce sešívání zbraň pomocí skob. Film neroztrhl na upevňovacích bodů, jeho něco dlažby. Je to možné - těsný pletivo nebo pruh látky, a to je již bodování svítidlo.

Metody pro upevnění fólie na liště a na oblouky

Je-li potřeba provést skleník s oblouky z PVC spolehlivější, k základně desek uprostřed krátké strany je přibitý dřevěný rošt. Tyto žebro namontován na desce, ve kterém je předvrtané díry o průměru větším, než je vnější průměr trubek.

To skleníkových může být použita nejen pro pěstování paprik nebo lilek. Rostou boční lišty v případě potřeby bude možné svázat rajčata nebo okurky

Při montáži trubky vložen skrz otvor. Upevněte ji na stranách mohou být jak je uvedeno výše, nebo dělat jinak: v barech přednastavených patentky a jsou umístěny na potrubí.

Jak opravit podélných nosníků ve stojanech

K čemu PVC potrubí, takže skutečnost, že jsou snadno ohýbat. Ani skutečnost, že váží jen málo. Ideální pro lehké přenosné skleníku, a to zejména pokud jste ji kombinovat s spunbond. Tento materiál může být šitý. Mark hustota kus 30 kg / m2 v krocích po 50 -60 cm, aby bylo kuliske. Pro kuliske topstitch příčném pásu stejnou šířku materiálu asi 10 cm (to je šitá na obou stranách). Vnitřní vložka řez do požadované délky trubky.

Zde je to, co byste měli dostat: potahový materiál se závitem se stahováním oblouky

Teď to všechno může být instalován na posteli: ucpání kolíky ve dvou řadách po obou stranách postele, byli sednout potrubí. Ihned připrav skleník. A pohodlnější: otevřít a zavřít továrnu sestavit nebo šíření spunbond oblouk. Je to velmi vhodné dočasné skleníkových jakmile to není potřeba, po dobu několika minut může být odstraněna a přidán.

Skleník - už nemůže být jednodušší

To parnichok dobré pro sazenice, ale to může být provedeno na pepři, lilek. Ve středu základny stojanu přibitý. K jejím - dvou šikmých desek. Získá se průřez trojúhelník. Je-li skleník Je zapotřebí dlouhá asi jeden metr sada stejného designu. Všechny vrcholy připojit dlouhou tyč nebo trubku. Snadné a pohodlné design v tomto skleníku.

Okurky jsou pěstovány s ním jen tak dlouho, dokud nezačnou kroutit. Podle okurky pokrývající materiál odstraněn, je přibit k bočním stěnám (šroubových) stojanů, mezi nimiž tažné šňůry.

Trojúhelníkový skleníkových desek

Zde je návod, jak přepracovat ohniskem okurek

Skleník „obilnice“ a „Butterfly“ - foto

Tato konstrukce se nazývá „breadbox“ vzhledem k tomu, že jeden v plastovém obalu podobném chleba. Jeho kryt je rovněž vyzdvižen, skrývá v druhé polovině. Podíváte-li se na fotografii, budete rozumět.

Takový skleníkových breadbox lze ve stručnosti popsat vlastníma rukama z tvarované trubky

Existují dva typy výrobků: otevřeno na jedné nebo obou stranách. Pokud je to povrchní, a můžete pracovat s otvorem na jedné straně krytu. V případě, že šířka je větší než jeden metr, to bude snazší pracovat v případě, že je přístup ze dvou stran. V tomto provedení se dvěma otevírací straně má své jméno: „Šnek“.

Na rám z napnuté fólii pod tryskou, ale více populární k tomuto návrhu polykarbonátu.

Druhý návrh jiný typ otevírání dveří. Ona také sadu na okrajích, ale otevře se v pantech směrem nahoru (viz obrázek).

Skleník motýl: v otevřené poloze víka připomínají křídla

Mohou být instalovány přímo na zemi nebo na připravený podklad z cihel a trámů. V některých případech není kryt otevřít přímo ze země, a tam je malý výstupek 15-20 cm.

Obrátit nechtěné položky do užitečných produktů - že naši lidé nic nevyrovná. Udělat ohniska takové věci, z nichž ani nenapadlo.

Například, můžete snadno vytvořit skleník s rukama ze starých okenních rámů. Když výměna oken nijak nespěchají s vyhodit. Z nich může udělat velký skleník. Kromě toho konstrukce mohou být různé. Nejjednodušší - pouzdro poražený z desek, na které se nahoru jako krycí upevněn okenní rám (se sklem, samozřejmě).

Jednoduchý skleníkových snímků: dřevěná případ, který závěsy připojeny starou okenního rámu

Rostliny, aby co nejvíce světla, jeden z rámových stran učiněných výše (na jih nebo na východ). Existují různé rám, některé z nich mohou být použity pro tyto účely. Jako důkaz - fotografie pařenišť rámů, které byly provedeny s vlastníma rukama horlivými vlastníků.

Ujistěte se skleníky z barelů. Staré deštník kryt průhledné plastové fólie nebo řezaných kanystrů pro vodu.

Skleníkových ze starých sudů

Metoda rostou okurky

Domácí skleníkových mohou být vyrobeny z plastu nebo z pěnového boxu. I když se „to“ - to říká nahlas. Celý něco a chcete, aby vytáhnout film.

Koncept je jednoduchý

K dispozici je plastový box? To může být přizpůsoben pro sazenice

Pro ty, kteří rostou sazenice pro vlastní zeleninové zahradě či záhon, velkých množstvích k ničemu. Potřebujeme trochu podhoubí. Navíc, mnoho z sazenice pěstují na balkonech. Všechny výše uvedené struktury mohou být použity pro balkony v malých velikostech. Můžete si dokonce vzít plastové zásobníky na vejce velmi plodiny menšího významu. Na jedné straně vůli nádrže a půdy, a víčko se místo toho pokrýt. Další nápady jsou diskutovány na fotografii.

Skleníkové vlastních rukou je možné montovat v několika hodin. Žádné složité vzory nemají stavět. Je to velmi jednoduché, ekonomické a praktické.

opravovat abeceda

Budování své vlastní domov od základů až po střechu

Skleník v zemi, vlastníma rukama. Co má dělat a jak to udělat (+ video)

Chcete-li vybrat ideální místo pro skleníku, měli byste věnovat pozornost kompas. Dobrá volba je jižní část pozemku, dobrá - západní a severní straně pro tyto účely není vhodné. Je lepší, když se děj bude mít sklon na jižní straně a ochranu před studeného vzduchu ze severu.

Při výběru místa pro skleníku, je třeba věnovat pozornost stín od budov a stromů. V ideálním případě by skleníkových by neměl být ve stínu v průběhu dne. Pro co nejlepší pokrytí štítové možnost lépe orientovat ve směru sever-jih, a single svahů - od západu k východu.

Skleníky a požadované ochrana proti větru. K tomu, že jsou umístěny na jižní straně budovy, ploty kapitál. V případě budov vedle ne, pak severní a severozápadní straně stránky můžete zasadit vysoké keře, například chokeberry.

Vedle skleníků nepřijatelně vysoké stromy . Oni obskurní část pozemku. Zeleň, která padá z nich připadá na střešních konstrukcí a také vytváří stín. Některé stromy, jako jsou břízy, kořeny jsou velmi dlouhé, může pronikat do úrodnou půdu a přijímat potravu z rostlinných plodin, včetně ve sklenících.

Udržování konstantní teploty ve skleníku

Pro vytvoření optimálních podmínek pro rostliny, je teplota ve skleníku by měla být konstantní nebo s minimálními vibracemi. Jako slunečných dnů nejsou vždy, ale v noci se dále sníží a venkovní teplota, teplo může být stabilní pouze zajistit vytápění. Tepelné skleníky několika způsoby.

 1. použitím solární energie. Tato metoda je nejjednodušší a nejlevnější, ale jak již bylo uvedeno výše, nestabilní.
 2. elektřina. Vybudovat uvnitř elektrickými topnými použití topných kabelů vodotěsná. Základní vrstva štěrku se nalije skleník dva centimetry a vrstvy písku, který tloušťka tři centimetry. Na vrcholu vrstvy písku je položen topný kabel, položil hada. vylije na kabelových pěti centimetrů umyté písek. Vrstvy plechovým krytem. To bude chránit proti náhodnému poškození topného tělesa. Na horní straně železného plechu zásobník výživnou půdu.

Nevýhodou této metody je zřejmý - elektřina je drahá forma energie. Nicméně, ve skleníku, který je nezávislý na vnějších podmínkách, můžete začít závod na jaře. Nejdůležitější věc, kterou poskytují vysoce kvalitní izolace, včetně dna, pod vrstvou štěrku.

 • vytápění pomocí biopaliva. S použitím biologického způsobu vytápění skleníku je nejvhodnější a cenově dostupné. položený čerstvý hnůj, sláma, paleta rostlinných zbytků, aby se teplota udržovala při jeho dně. Po rozkladu, které produkují teplo.

  Nevýhodou této metody je velmi jednoduchá - neschopnost přizpůsobit proces, vytvořit pouze větrání. Dále se postupně pereprevaet vrstvy a snižuje množství tepla, ale postrádá jednu sezónu.

 • Skleník: ze kterého je možné stavět?

  postavit skleník v zemi je hračka, pokud si budete přát. Je vyroben z dostupných materiálů, s nízkými náklady. Skleník se skládá z rámu, a materiál, který je potažen na vrcholu.

  Postavit skleník v zemi svýma rukama se nejčastěji používá polyethylen fólie. Je vybrán jako konvenční provedení a vyztužené. Kromě toho, že povlak může být vyroben z netkané textilie zahrnující materiál, polykarbonátu nebo skla.

  Odlišné skleníky a tvar. To záleží na kostra forma: Trojúhelníkové, oblouk, nebo jakýkoliv jiný. Rám je vyroben z kovu nebo ze skleněných vláken výztuže, kovové nebo polypropylenových trubek, dřevěné nosníky, okenní rámy staré.

  Si můžete udělat stacionární skleník v zemi svýma rukama nebo nastavit dočasně.

  Tento typ skleníku je také nazýván kryt tunelu. Konstrukce je znám mnoho tak jednoduché vyrobit a používá se téměř všude.

  Pro vytvoření klenutý skleníku, za použití oblouk a normální film. Oblouky mohou být polipropilengovymi, dřevo, kovový drát. Jejich velikost závisí na výšce a šířce krytu. Na vrcholu oblouku tažného filmu, připevněte ji na obvodu cihel nebo desek. K obloukovité skleníkových byl stabilnější oblouk může být upevněn na dřevěné bázi, a to nejen uvízl v zemi.

  Aby se zvýšila tuhost konstrukce je nastaven podélné lišty. Spojují oblouk a nenechte se pohybovat. Kromě toho podle konci oblouku dal svislé podpěry udržet ve formě, ale často obejít bez nich.

  Jednoduchý skleník s rukama nad hlavou. video

  Quick pařeniště dřevěných mříží

  V případě, že verze o oblouky zdají dostatečně stabilní, měli byste raději skleník z dřevěných mříží. Rychle montovat a demontovat. Konstrukce je tužší a spolehlivé. V případě, že je otázka, ze které se rychle postavit skleník, tato verze je jedním z nejúspěšnějších. Je stabilní a nebojí se i silný vítr. Hlavní nevýhodou je poměrně malá velikost. Jsou omezeny na šířku příhradové prvky, ale dost, aby si první sazenice, časně zelených.

  Dřevěná skleníkových stacionární typ

  Pokud se chystáte stavět skleník v zemi, je třeba přezkoumat několik možností a vybrat ty nejlepší. V mnoha případech dávají přednost stacionární dřevěný skleník. Bude z prken a dřevěných trámů malé části. Chcete-li skleník s rukama potřebovat pouze pilu, kladivo a nějaké manipulaci s dovedností. Takový stacionární dřevěný skleník může mít jakoukoliv velikost, která omezil použití pohodlí a prakticky jakýkoliv tvar. Tvar a velikost může být ovlivněna zejména kultury, který je plánován růst.

  Výběr z nichž lze stavět skleník, který bude sloužit po mnoho let, někteří lidé zastaví na verzi kovu. V tomto případě je rám je vyroben ze svařovaných kovových trubek nebo profilů. Existují také demontovatelné skleníky vyrobené z kovu.

  Výhodou takového rámu se používá, aby širším rozsahu krytin. Kromě filmu použít voštinové a kompaktní polykarbonát, a někdy i sklo. Tento model se vyznačuje odolností, ale jeho cena je mnohem vyšší.

  Můžete sbírat obložení skleník ze starých okenních rámů. Chcete-li vytvořit požadovaný snímek přímo sami, řadu desek a trámů. Délka je určena specifickými potřebami a šířka - rámů velikosti.

  Konkrétní uspořádání je závislé na zvoleném místě. Pokud skleník je stěna dřeva, aby přední a boční stěny z určité výšky. Bruce nepoložil na zem. Pre spread zedník.

  Uvnitř připevněna k nosníku desky, která bude čerpat rámu. Samy o sobě naklonění rámu. Takže lepší akumulovat sluneční energii a odtok dešťové srážky. Na jedné straně rámu je připevněn ke smyčce. Lepší, když to bude v budoucnu, takže mohou být zvýšen pro větrání a zavlažování.

  Skleníky, ohřeje se na slunci, se aktivně používá pro vynucení rané zelené a klíčky. Tyto funkce jsou vzhledem k tomu, že průhledná krycí materiály dobře prochází slunce přivádí teplo. Ale v nepřítomnosti slunce, které postupně ztrácejí teplo.

  Chcete-li vytvořit takovou možnost kopal vybrání, asi čtyřicet centimetrů. V dolní části se vloží tepelně izolační vrstvy strusky, a jiné podobné materiály. Podél obvodu dřeva činí postroj. Prohlubování a vázání umožňují lépe udržet teplo a zvyknout si na sklizeň.

  Jak vyrobit skleníku skleník s rukama

  Vyberte typ skleníku a připravených materiálů. Vezměme si případ vytváření vysoce oblouk Skleník, skleník. Místo, kde se struktura umístí srovnal a pečlivě zhutní. Po obvodu krabice z desek. Tak nemají rot napuštěné antiseptikum nebo spáleny s letovací lampa.

  V rozích a na obvodu sady krabice kování. To prohloubil do země asi půl metru. Na straně ventilu. Zbývající nad zemí umístit oblouk trubky z PVC.

  První a poslední oblouk vyztužená pomocí vertikální a horizontální distanční podložky.

  Poté zásobník podélných částí, ke které jsou připojeny všechny oblouky. Jeden takový dřevo se položí na horní a jeden na každé straně.

  Na koncích pečlivě zabezpečeny nátěrový film zabezpečit závěsy a instalaci dveří. V poslední fázi celého skleníku kryt krycí materiály. Obvykle se používá film. Ji pečlivě zabezpečen, předcházet prohýbání. Skleník pro pěstování plodin je připraven.

  Foto návod na výrobu skleníkových sklenících

  Skleník s vysokou záhony vlastních rukou. video návody

  Vytvoření skleníkových plynů a domácí skleníky s jejich vlastních rukou

  • Krém na Ekzomin houby nohou
  • Kapsle z Vetoksik parazitů
  • Komplex Sustalayf obnovit klouby

  Na podzim av zimě u zemědělců hodně volného času. Takže budete mít čas se učit, jak udělat skleník a provést úpravy pro rostliny. Nápady jsou mnozí, se dostanete na přijetí jednoho, u nichž je potřebné materiály, a to je snadné.

  Podívejte se, jak elegantní a kompaktní ji ven. Výhodou této konstrukce je, že může být přesunuta do libovolného umístění oblasti. Pro rostliny ve skleníku vytvořit vynikající mikroklima, takže jsou dobře nést ovoce.

  Nástrojů, které budete potřebovat:

  • Pila ruční nebo elektrické;

  Řezané desky se dostat 2 identické velké a 2 malé segmentu. Zakrýt dvěma vrstvami antiseptické, nechte zaschnout. Připojte desku pomocí šroubů v krabici. Připojte jej ke spodní části čistého stiplerom nebo šroubků.

  Zbytky z desek vypil čtyři vzpěry je zajistěte pomocí šroubů v rozích.

  Z kolejnic vyráběl box. Secure něm PVC trubek, jejich umístění ve stejné vzdálenosti od sebe. Kravata je dosáhnout velký průřez prostřednictvím drátu, a zajistit stiplerom netkané textilie nebo fólie skleník.

  S malou stranu vytvořenou připevnit na střechu k desce pomocí dvou závěsů. Fix horní část skleníku řetězce.

  Pour v krabici úrodné půdy, rostlin ve skleníku rostliny, zasít zelené. Nyní můžete otevřít kdykoliv pro zalévání a větrání, stejně jako pro ošetření rostlin se sklizní. Pokud použijete netkaného materiálu, pak to není nutné větrat skleník, například tkaniny prodyšné. Zalévání je také není třeba zvyšovat konstrukci se provádí přímo přes materiál.

  Vyrobeny z dřevních zbytků jako materiál skleníkových bude Dacha vypadat dobře upravené a pohodlné ogorodinam pěstovat bylinky, zelenina takových zařízení.

  Vedle budování skleníku je vhodný pro ty, kteří mají malou plochu, stejně jako letní obyvatele, kteří nechtějí pěstovat mnoho plodin.

  1. Z tohoto skleníku 4 prkna kladen na hraně, upevnit pomocí šroubů.

  Pokud takový návrh se vám zdá obtížné zajisté domu skleník s půlkruhovou střechou.

  Za tímto účelem přijmout:

  Umístěte desku ve tvaru obdélníku, spojte rohy, srazit dohromady krabici. Nalít do úrodnou půdu. Tam, kde se bude nacházet potrubí z PVC, kladivo do země armovací tyče.

  Kladen na oblouku filmu, opravit kolíčky na prádlo. Můžete také použít tento spojovací materiál pro skleníkové filmy.

  • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
  • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

  Zvláště citlivé stromy, jako jsou vrby, lísky, olše. Chcete-li oblouk již váží na 2 větve v horní části drátu.

  Můžete udělat, je ne tolik skleníkových, jak na fotce, ale méně. To se skládá z malých trojúhelníků.

  Pro oddělení jednoho z jiné rostliny, utěsnit potrubí regálových desek uspořádány rovnoběžně a kolmo k sobě navzájem. Fix obojky ležící na obvodu potrubí z PVC. Dva oblouky tohoto materiálu dát do kříže, bezpečné designové prvky adaptérů.

  Pokud máte slaměné rohože, lemované jim označený prostor tak, že na jižní straně a na bocích nárůst byl větší než druhý. Položte desku na obvodu, jejich napojení v rozích. Jedno místo ve středu.

  Takové teplichku nepotřebují stavět, můžete vytěžit maximum z tohoto typu skleníku.

  Skleníkových budova u stěn s vlastníma rukama

  Nezvedejte víko mohou být vyrobeny ze skla a polykarbonátu. To otevírá pomocí řetězu.

  Kolem stěn domu je skutečný skleník nebo zimní zahrada, pokud si položit základní kámen, glazura stěny a střecha. Dal boční dveře. Přes něj se dostanete do svého království rostlin se o ně postarat a obdivovat.

  Ve skleníku můžete pěstovat sazenice na jaře a na podzim listí. Zasazeny do zásobníků cibule, brzy budete moci snížit ji pro osobní spotřebu, na prodej.

  V tomto případě je nutné provést police. Podívejte se na možnosti pro jejich instalaci.

  Máte-li starý šatníku dveře s překližkou, mimo provoz. Místo toho, dát materiál rámu okna nebo kuželovou filmu. Získáte zde je takové nádherné parnichok u zdi.

  To může být docela malé, vyrobené z latí. Podívejte se, jak šikovně využít veškerý tento malý prostor.

  Tři police umožňují umístit spoustu hrnců. Zvedněte střešní klapka není pošlapali rostliny, chránit před jasným sluncem.

  Domů do skleníku, v blízkosti stěna přístřeší více rostlin, věnovat pozornost zde na tomto zajímavém designu. Zasadíte jim v květináčích, které budou umístěny na něm.

  Je-li rostlina pěstuje v létě u chaty, v zimě, můžete to udělat přímo v bytě. Uspořádat skutečný zimní zahrada s lodžií nebo balkonem.

  Druhá možnost je nejdražší, ale poskytují teplárny.

  Pokud máte v úmyslu pěstovat rostliny od března do listopadu v altánku, pak můžete udělat bez zahřívání. Dal lodžie vertikální parnichok, ve kterém rostliny bude pohodlné, i když chladné počasí.

  Během období krátkých dnů je nutné ráno a večer patří světla na dosvechivat plodin. V horkém letním dne je v rozporu pritenit potřebovat závěsy nebo žaluzie.

  Chcete-li přirozený prostor skleníkový-like, zdobí stěny z umělého kamene. Zde si můžete dát malé domácí fontánu.

  Zde je návod, jak vytvořit skleníku té či oné formě, konzervatoř. Take na zbraně oblíbených nápadů, jejich realizaci. Pak budete moci šlechtěním rostlin, v každém ročním období, nyní je a použít jedlé jídlo.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  99 − 97 =