Jak vyrobit stan domu

Jak vyrobit stan domu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Stan s vlastníma rukama: je to jednodušší, než to vypadá!

Je léto, což znamená, že můžete bezpečně považovat za stavbu chaty. Ale tady je ten problém: nemusíte ani vědět, kde začít. Hlavu vzhůru, protože v dnešním článku se podíváme na hlavní typy těchto struktur, stejně jako popisuje instalaci, díky kterým si snadno a rychle postavit boudu.

Ihned je třeba poznamenat, že stavět chaty kolem horských řek, v otevřených loukách, v blízkosti jednotlivých stojících stromů a kamenitých svazích pod přísně zakázáno. To je nejen bezpečné, ale také velmi nepohodlné. Zjednodušeně řečeno, datové struktury jsou postaveny na ploché zalesněné oblasti, kde existuje spousta husté porosty, které dokonale vyrovnat s ochranou úkryt před průvanem. Nicméně, ideální volbou pro stavbu stále považováno předměstské oblasti. Zde, pokud je to nutné, můžete požádat o pomoc od rodičů, stejně jako kdykoliv jít do domu.

Skvělé místo pro výstavbu útulku je les trávník

Nejpopulárnější mezi dětmi jsou štítové, libové-chaty a týpí. Jsou ideální pro lesní a pro vilové čtvrti, a jejich konstrukce není obtížné a vyžaduje minimum času.

První varianta - Gable hut

Stavba štít chata je třeba začít s výstavbou rámu, který, podle pořadí, bude z tyčí a kopí. Rozměry konstrukce bude záviset na velikosti datových prvků, takže stačí se spolehnout na to, kolik lidí bude navržen stan. Spears, musí být ve svislém směru zaražen do země o jednu třetinu své délky. To se provádí, aby se další údaje prvky nejsou stupňovité, a byly stabilní.

Obvod konstrukce štít hut

Poté kopí kladný pól a, pokud je to nutné, opravit uzel prvku silný drát nebo lano. No, část práce je již za námi. Nyní je třeba shromáždit několik silných větví stromů (zherdin), které se později stanou oporou pro pokládání střešní krytiny, jako jsou rákosí, seno, slámu nebo smrkových tlapky. Mimochodem, doporučujeme dát zherdiny právo vedle sebe. V tomto případě, pokrývají stěny něco jiného není nutné. Avšak ve většině případů, boční zherdiny získání alespoň 20 cm od sebe. Pokud si všimnete, že rám není dostatečně spolehlivé, a kdykoli se může zhroutit, posilovat své příčné větve, které musí být připojeny k zherdinam.

Nyní je na čase, aby smrkové větve (nebo jiné dostupné materiály) bednu. V takovém případě budete muset začít pracovat od spodu. To se provádí tak, že každý následující číslo by se týkala předchozí. Výsledkem je spolehlivá ochrana vnitřního prostoru krytu proti vlhkosti. Podobně Construct a zadní stěnovou konstrukci, takže jen vstup otevřen.

V důsledku toho by měl mít takovou konstrukci zde

Druhá možnost - single-svah chata

Jediný deset tun erekce proběhne mnohem rychleji a vezme vám ještě méně energie. První zákon na stejném principu: dva dlouhé tyče kopí a umístit nosné konstrukce rámu. Pak si kůlny zeď, opět jak bylo popsáno výše. Chcete-li urychlit proces výstavby může být nahrazen jakýmkoliv lapnikom nepromokavou látkou nebo plachtou. Secure horní krycí materiál na rámové konstrukci pomocí provazů, spodní web Squeeze kamene nebo log. Hotovo!

Jednotný rámec krycí materiál Huť lepší fix lana

Jeho jméno vigvam stan vázaný indické kopulovité budovy. Pro jeho stavba bude nejprve nutné k tomu modrý kruh, oblast, která je pro vás dost a 2-3 kamarády. Potom, se hrana kruhové vícenásobné póly kopal spojující vrchol nosníku a nutně upevněna v několika vrstvách s pásky, dráty nebo lana spolehlivé.

Bude to velmi hezké, kdyby se větev nesoucí chata, týpí rostlinných popínavé rostliny

V tomto rámu výrobě je dokončena. Nyní zbývá udělat přístřeší. Zde existují dvě možnosti:

  1. Všechny pobočky ložiska závod popínavé rostliny. Pro tento úkol ideální ozdobné fazole, řízení zelené listy, které se dobře hodí bílých a červených poupat. Výsledkem je velmi pěkná budova.
  2. Tkanina může být použit ve formě jasně odstín krycím materiálem. Pokud dojde k barevné tkaniny, vzít jednu barevnou látku a barvu jeho nepromokavé barvy. Pás musí být řez ve tvaru půlkruhu, jejíž poloměr se musí rovnat délce strany-podporuje zherdin. Podle zaoblené okraje látky a všité do středu řetězce a dát je na uvízl v přízemí zherdinam.

Mimochodem, jako rám stanu, týpí sloupy mohou působit ... a slunečnice. Začnou zasadit na jaře a je třeba to udělat v kruhu nakreslené na zemi, takže pár centimetrů vstoupit do útulku.

Dětský stan - výstavba několika minut

Dětský stan - ideální pro relaxaci po dobu několika dní. Pokud připravit všechny materiály předem, bude jeho stavba trvat jen pár minut! Budete potřebovat dvoumetrové (šířka) a čtyři metry (na délku) hustého celtoviny, dvě svislé opěry, aby se dal ve vzdálenosti dvou metrů od sebe, silné délkou lana ne méně než tři metry, a kolíky pro napnutí pásu.

Pro stavbu stanu tkanina je dost horizontálně natáhnout lano mezi dvěma podpěrami a opravit ji. Prostřednictvím nataženém laně perekin textilie a vyrovnejte konce. Po té upevněte okraje plátna k zemi pomocí kolíků. Je to hotovo!

To je vše, vyberte požadovanou volbu, a uprchnout postavit stan s vlastníma rukama. Nezapomeňte připojit své fantazii a vytvořit zajímavý a pestrý stavbu kde jsou vaši přátelé budou pohodlně trávit čas.

Jak vyrobit stan pro děti s jejich vlastních rukou: Rohový pohádek a snů

Všechny děti milují zákoutí. Pouze v samotě můžete dát volný průchod své fantazii a vydejte se na svém putování imaginárních světů. To je důvod, proč děti často postavit provizorní domy z polštářů, přikrývek a dalších dostupných nástrojů. Ale pokud chcete, aby vaše dítě cítit statečný Explorer nebo váš oblíbený pohádkový hrdina, dát mu stan. Krom toho, aby stan pro děti s jejich vlastních rukou je snadné, ale dítě bude moci vyplnit jejich volný čas vzrušující hry. V současné době je „dům snů“ podělit se čtenáři dětské představy o stavbě stanů, které lze nastavit jak v dětském pokoji, a na ulici.

Jak vyrobit stan pro děti s vlastníma rukama

Udělejte si stan pro děti na vlastní pěst - několik zajímavých nápadů

Chcete-li stan, dostatečně natáhnout lano mezi stromy, hodit list nad ním a upevněte okraje s dřevěným kolíkem nebo jiným vhodným způsobem. Dítě musí být pohodlné, aby ležel na zemi, měkké pokrývky, potahy nebo polštáře. A nechat tuto „stavbu“ není nic nadpřirozeného, ​​ale dětská představivost jej vyplnit s fascinující historií. Domácí stan pro děti na ulici přinese spoustu zajímavých her a navíc bude chránit děti před slunečního tepla.

Při výběru místa pro postavení stanu, raději ve stínu a rovný povrch.

Jednoduché domácí stan deset tun

Dětský stan na ulici tkaniny a provazů

2. Kryty gymnastické obruče a tkaniny

Obvyklý gymnastické hoop může být skvělým základem pro dětského útulku. Dost na to, šít tkaninu do obručí dlouhé a visí to ve vodorovné poloze, například na větev stromu ve výšce tak, že okraje tkaniny dopadnou na zem. Případně můžete jen hodit obruč velký segment husté tkáně postavit kuželovitou střechou a upevněte rám na příjemné úrovni. Teprve potom pojistěte pásek nebo pás potřebný pro zavěšení chatrče.

Přístřešek pro děti s rukama z obručí a plechů

Dětské stany z obručí a tkaniny

Jak vyrobit stan pro dívky

Jak vyrobit stan na ulici pro děti

Asi každé dítě sní o cestě kolem světa, nebezpečných dobrodružství a vzrušujících jízd. Pomoci dítěti uvědomit si svou milovanou sen, nemůžete jít nad rámec kaplích své vlastní stránky jednotlivých zemí. Jako neohrožený cestující raději spát v teplé posteli a v úkrytu větví, vyrábí sám, dítě jistě rádi takový dar.

Ale jak si udělat dětský boudu větviček? Existuje několik zajímavých možností:

  • Za prvé, je možné postavit přístřešek pružných a dlouhých větví, které zbudou po prořezání stromů a keřů. Chcete-li začít, shromáždit co nejvíce poboček a vybrat ty největší exempláře. O budoucím místě chatrče, nakreslit kružnici a kopal kolem svého obvodu větví, jejich ohnutí tak, že vytvoří kuželovitý rám. Pouze dvě větve nastavena na poměrně širokém vzdálenosti od sebe, as Budou sloužit jako vstup do stanu příštím. Ujistěte se, že založila pobočky pevně, a doplnit je zbývajícího materiálu. To je v pořádku, pokud kůlny zdi bude „zářit“ - je v tomto domě, dítě stále pocit, alespoň Robinson Crusoe.
  • Za druhé, můžete si vytvořit „živé“ chatu, zdobení ji s listím a rostlinami. Pokud budete mít čas se stavbou zázrak-house, přistane na obvodu lezeckých závodů rámu, jako hrozny, svlačec, aj, že jak rostou krásně opletut stanovou stěnu. Chcete-li svému dítěti dovolenou „tady a teď“, jen Nestlé rám Huť větve s greeny.

Jak vyrobit boudu větviček

Živé stan pro děti na ulici

Hut z větví s rukama

Hut z větví stromů pro děti

4. Stan Wigwam v dětském pokoji a na ulici

Wigwam Wigwam - tradiční indický domů. Tato konstrukce má kuželovitý tvar a robustní konstrukci. Dříve Indiáni stavěli svá obydlí, pomocí silné větve, které jsou pak pokryty s pevnými plátna. Můžeme také dětský stan na principu vigvamu. Chcete-li to, vyzvednout 5-7 flexibilních, ale silných větviček, a pak je instalovat ve formě mnohostěnu nebo půlkruhu. Vrcholy tyčí by měl být připojen takovým způsobem, že se spojí jako květiny v kytici, perehlestyvaya navzájem. Na křižovatce větviček musí být zajištěna pomocí silného lana nebo řezání tkáně.

Pokud instalujete na vigvam na ulici, trochu vemeno základ hole do země. V případě, že chata bude v místnosti, tie spodní část konstrukce bočních větviček, které se upevní na výstavbu.

Po tom zdobí Tepee hadřík. Ve většině případů, mezi boudy tvořeného okolních větviček trojúhelníků, takže jen natolik, aby snížit kusy látky v této podobě a šít je kolem kostry. Nicméně, mnohem krásnější, pokud stan vigvam ozdobí kryt je speciálně navržena pro vytvoření kterého bude muset pečlivě změřit výšku rámu a šířky každé z jeho částí.

Wigwam stan pro dítě

Jak vytvořit svůj dítěti pobyt v dětském pokoji

Jak vyrobit stan pro děti na ulici

Stan stan pro dětské fotky

Wigwam v dětských fotografií

Wigwam pro miminko foto

Přístřešek pro začátečníky děti

Stan týpí v dětském pokoji

Má jednoduchou strukturu několik dřevěných lišt, může vytvořit krásný štítu stan nebo stan stan. Nejdůležitější věc v tomto domě - najít vhodnou látku. Pokud instalujete stan ve dvoře, to je nejlepší použít stanovou tkaninu, která ale nezmizí ze slunce a nedeformuje kvůli vysoké vlhkosti. V případě, že budova bude v dětském pokoji, vhodný bavlny nebo jiných přírodních materiálů.

Sedlová chýše ze dřeva a textilie

Jak vyrobit stan pro děti s vlastníma rukama

Pokud si nejste jisti, ve své schopnosti, nebo prostě nechtějí trávit čas na výrobu domácí chatě, můžete si koupit ready-made design. Například, krásné a pohodlné pro hru kabiny uvolňuje švédské značky IKEA. Takové struktury jsou vhodné nejen pro hry, ale také pro ukládání hraček. Navíc firemní Stan je jistě stane hlavní ozdobou dětského pokoje.

Dětské deset tun fotografie týpí

Chatě v dětském pokoji fotce

Jako chatě lze použít také stylizované markýzu či střechu k posteli. Toto příslušenství je nejen dát svému dítěti svět her na hraní, ale také zajistit jeho robustní a klidný spánek.

Lůžko stan pro děti

Lůžko stan v dětském pokoji

Stan nad postýlce fotka

Postýlka s chatou

Stan pro děti - to není jen další hračka, která se rychle nudit. Děti mu pomůže rozvíjet jejich fantazii a otevřít dveře do světa pohádek. A pro starší děti, stan bude útulné místo, soukromí, kde si můžete v klidu přemýšlet o světě, si můžete přečíst zajímavou knihu nebo snít o krásné budoucnosti.

Přístřešek pro děti s rukama na jejich chatu

Útulky pro děti s rukama na ulici

Děti v zemi, musí mít místo pro hry a zábavu. Skvělá volba by stan, který uděláte vlastníma rukama. Nemusíte trávit spoustu času a peněz, dost ukázat představivost. Neobvyklý chata získaná z materiálů, které jsou vždy po ruce. Naleznete některé varianty zápisu dětského stanu.

Chcete-li provést stan, je třeba si připravit:

• velká a hustá tkanina ze 2 - 4 m;

• dvě nosná ramena (stromy), které mají být umístěny odděleně od 2 metry;

• Sada háčků pro upevnění stanu na zem.

Zpočátku natáhnout lano nutně vodorovně mezi sloupky 2 a důkladně jeho zakotvení. Pak symetricky pověsit kus látky na lano. V další fázi - kterým se stan v blízkosti podlahy. Je nutné postupovat šít kovovými kroužky nebo aby smyčky, které jsou šité kolem okraje a na okraji tkaniny. Pak smyčkou závitové háčky a opravit je v zemi.

Tato volba je vytvoření stanu vydat trochu obtížné, ale není to nic možného.

• trubkové závity PVC nebo požadovaná délka;

• likvidace rostlin nebo zasít semena;

Stojí za zmínku, že tento deset tun může být použita pouze po několika měsících. Chcete-li zahájit stavbu konstrukce doporučené po zimním období od začátku jara. První instalaci potrubí nebo větve stromů ve tvaru trojúhelníku. Potom upevněte je k sobě v pravém horním lanem.

Po sestavení stanu můžete začít setí semen. V provedení kruhu je nutné zasadit rostliny, které jsou krásně zkroucené. Budou vyrůstat, a pak si je nechat poslat až stan stojí. Na vrcholu léta dětského stanu bude určitě připraven.

Tato možnost poskytuje pro stavební konstrukci PVC roura, která musí být horní obtyanut odolného materiálu. Způsob shodná s druhou stavebního plánu, jak je popsáno výše. Vystavené stojan trubek a pevně přitahovány k sobě horní lano. Pak musí být zajištěna v zemi. Přístřešek pro děti potažené látkou, a je připraven k použití.

Tato metoda je velmi originální. Do práce, musíte mít:

• obruč z hliníkové nebo ocelové trubky, stočeny v kruhu;

• silné lano a tkaniny.

Vybudování takového stanu je snadná. Obtyanite wrap tkanina, šít konce. Zbývající tkáň je třeba šít kolem obručí a držet ji ve středu lana. struktura se potom připevní na stromě nebo na jiném vhodném místě pro dětské hry.

V tomto případě bude jednoduchý žebřík slouží jako kryt. To bude mít pouze dát žebřík na vhodném místě pro hry a pověsit ji hadříkem. Tato volba konstrukce vyznačuje mobilitou jako žebřík můžete nést oba ve dvoře a do domu.

Tato neobvyklá konstrukce kanálků z novin, které jsou pokryty s hadrem. Ale nezapomeňte, že v nepříznivém počasí je třeba stan odstraněny, takže se nedostane mokrý a není poškozen. Pro vytvoření struktury, připraví:

• šířka pásky a velký sešívačku.

První zapnutí noviny do zkumavky a zajistěte okraje sešívačku. Pak se design ve tvaru trojúhelníku a také ji opravit. Na horní straně chatrče ležel hadr.

Podívejte se na video: design domy, chaty pro děti

Doporučujeme také hledat užitečné kategorií: Letní řemesla

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 8