Jak vyrobit stan

Jak vyrobit stan

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zimní stan pro rybolov s rukama - Návod

Během zimní rybaření rybář musí chránit před mnoha klimatických podmínkách, které jsou přijatelné v zimě a to je velmi dobře hodí zimní rybaření stanu.

Kromě toho, že zvyšuje rybář pobyt v chladném počasí. Pokud používáte ohřívače stanu, vzduch v ní mohou ohřát až na 20 stupňů a je zde k dispozici bez oděvu.

Zimní stany jsou rozděleny do typů, které jsou závislé na jejich konstrukci, instalaci a shromažďování.

 • Deštník. Tento typ je velmi jednoduché v jeho designu. Má zastřešující strukturu, díky které je snadno instalovatelné a montované. Pro výrobu kostry použity duralových tyčí, které zvyšují spolehlivost a životnost stanu. Náklonu mohou být vyrobeny ze syntetických vláken, nebo kombinací s plachtou.
 • Automatic. Schéma jejich konstrukce je, že rám je všité do stanu. Při sběru natolik, aby ji točit v kruhu, a přemění ji okamžitě, protože rámci akce, která funguje jako pružina. Tyto stany se roztaví více a více populární mezi rybáři, protože mají nízkou cenu, nízká hmotnost. Ale kromě toho, že má řadu nevýhod: špatná odolnost vůči větru, rám je snadno rozbit, pokud stan není správný slazhivat.
 • Rám. Svou konstrukcí se podobá běžné letní verzi. se dostane jim pár skládací oblouky a markýza. Chápe, asi 10 minut, možná i víc. Speciální spolehlivost Stan je v ničem neliší. Rybáři zřídka při pořízení tohoto typu zimních stanů.

Jaké požadavky musí splňovat provizorní stany pro zimní rybaření

Winter deset tun by měla vytvořit co nejpříznivější podmínky v chladu, větru, zimní dny. Kromě toho by mělo být místo, kde si můžete uvařit jídlo, pití horký čaj a právě v teple.

Nyní je trh je plný všech možných typů stanů, ale stále hezké to udělat sám. Máte-li provádět nezávislé šití stanů, provádět ji s některými požadavky:

 • Musí to být lehký a kompaktní.
 • Vzhledem k tomu, že se přenáší, stan musí mít mobilitu.
 • Vybrat husté tkáně.
 • Shromažďují a měly by dostat ven, aby snadno a rychle.
 • Kdy je lepší dát přednost výrobě více robustní a spolehlivé materiálů. Tepla ve středu konstrukce musí být zachována tak dlouho, jak je to možné.

Jaké jsou materiály a nástroje, které budete potřebovat?

Velmi časté stan pro zimní rybaření, aby domácí - design založený na rybářské poli. To je možné zakoupit v každém obchodě, který se specializuje na prodej rybářské náčiní. Kromě toho, čím více budete potřebovat nějaké příslušenství:

 • Ski, ve výši dvou párů (děti a školní varianta)
 • Trubky mohou být použity na lyžařské hůlky.
 • Old véčko.
 • Hustá tkanina, to je nejlepší vhodné plachty.

Na první pohled to není jasné, jak to bude vypadat tento design. Ale v praxi se ukázalo, že jeho účinnost a pohodlí používání. Po dokončení výstavby se předpokládá, že je box, který je přepravován na lyžích. Kromě toho může být snadno sestaven a pohybuje i na ledu.

Jedinou nevýhodou může být za to, že takový stan není příliš velký. Ale pokud si udělat nějaké rekonstrukci rámu, je možné ji zvýšit.

Výkresy domácí zimního stanu

Jak lze vidět ze systému stanu je namontována na lyžích a zjednodušuje její fixaci na ledě. Koneckonců, pro zajištění pravidelné zimní kempy to vyžaduje hodně času a úsilí. Podobnou strukturu s rybář se mohou pohybovat přes zásobník mnohokrát. Tam, kde by se nová jamka byla vyrobena, rybář ji táhne k sobě a vyšplhala do připraveni na rybářském výjezdu v teple a pohodlí.

Tento design je velmi starý, ale velmi spolehlivý. Několik generací rybářů byly testovány v praxi.

Jak vyrobit stan s jeho fotografií rukama a vzor

 • Stick na lyže slouží k rámu, kde jsou instalovány ve svislé poloze. Horizontální potrubí musí být o řád ředidla. Horní uzly musí být provedena ve formě trojitého spojovacího adaptéru a jeho konec je proveden jako válec. Je třeba poznamenat, že průměr válců a trubek, ke kterým jsou připojeny, aby se musí shodovat.
 • Další konsolidace se provádí trubek ve vzpřímené poloze pro lyžování. Kovová deska upevněna na lyži, jazýček je vložen ve tvaru písmene T, který je umístěn na spodním konci trubky. Trubice se otáčí o 90 stupňů.
 • Dvě trubky jsou převzaty z drapák slouží ke spojení rámu s prostorem. Na konci ohnuté trubky je upevněn konec dokovacích produktů. Západka je namontován na druhém konci trubky.
 • Vyrobeno z měděných pásů očky slouží pro připojení krabice s trubkami.
 • Na konci všech prací i nadále táhnout markýzu. Ve spodní části kovové desky namontované s drážkami. Tyto štěrbiny mají natáhnout svorky, které jsou poháněny do bočních konců lyží. Spoje jsou stanoveny s tkaničkami. Aby pak mohl navrhnout trvale odolávat na zmrzlé vody, musí být vybavena dvěma kotvami.

Domácí vvertyshi kolíky stanové

Aby bylo kolíky, které budou použity pro zimní stany musí brát v dlouhé a silné šrouby. My kolík špička je navržen jako háček. Tento postup se provádí za použití kleští. Vvertishi z kovových trubek, které mají závit. Pokud se tak nestane, pak to bude fit a šrouby.

Jak ušít stan s rukama v podobě domu

Můžete vidět další velmi populární typ stanů, které jsou vyrobeny ve formě malého domku. Tento stan bude nutné pro vlastní výrobu:

 • Tkanina, která nenavlhnul - 14 m ..
 • Kovové podložky - průměr 1,5 mm (20 ks).
 • Opletené lano - 15 m.
 • Není široká stužka - 9 metrů.
 • Pogumované textilie pro ložní prádlo - 6 metrů.

Připravte si všechny materiály můžete jít na výrobu stanů, které mohou pojmout jednu nebo dvě osoby. Pro začátek řezu dva segmenty o stejné velikosti textilie - 1,8 až 0,9 metrů. Na dlouhé straně je označení 65 centimetrů, stejné operace se provádí na druhé straně. Tkanina je řez na připojovacích bodů. Tudíž, zadní stěnu a vstup ze stanu.

Diagram ukazuje stupňovitě, jak provádět všechny ostatní práce. Jediná věc, kterou musíme mít na paměti, co je to tak, že všechny prvky jsou sešity přesně. Zde přicházejí na pásku pomoci, která posílí spoje.

Montáž celé konstrukce trvá trochu času a úsilí:

 1. Lyže, které jsou jazýčky zasunuty do štěrbinových desek jsou spojeny s polovinami sklopených trubek, které musí být v ose lyže, a vyznačující se tím, že konce se otáčejí uvnitř stanu 90 stupňů.
 2. Prostřednictvím otvorů v lyží, provlečeny konce každé dvojice ohýbaných trubek.
 3. Ski propojeny s cílem získat tvar obdélníku.
 4. Pak je tato konstrukce krabice set.
 5. Na koncích sjezdovek instalaci čtyř svislých trubek, které slouží jako stojan.
 6. S tee připojil potrubí střech. Spojovací díly jsou umístěny na koncích svislých trubek.
 7. Po vyrovnání děr a trubky odpaliště prodloužit stavební dráty v nich.
 8. Na rámu se napíná plachta, která je upevněna tkaničky.

Demontáž výstavby v opačném pořadí. Tento proces bude rychlejší, můžete pronomerovat detaily.

Vyrábět vlastní stan, to by mělo být pečlivě navržen a vybrat kvalitní materiály.

Tento kapr ryby ulovené pomocí aktivátoru. Nyní domů nikdy nevrátí bez ryb! Je na čase, abyste zajistili, že vaše úlovky. Nejlepší aktivátor sousto roku! Made in Italy.

prosím e-mail pro spolupráci: [email protected]

Kopírování materiálu je možné pouze s aktivním odkazem na web. Všechna práva k obrazovým a textovým jsou vlastnictvím plakátu.

. Pytláci Zadržení sdělil tajemství svého úspěchu dobré sousto. Rybinspektorov překvapila absence zakázané zařízení.

Zimní stan pro rybolov s rukama nad hlavou. Jak vyrobit stan s vlastníma rukama

Pohodlné a prostorné deset tun - jedním z nejdůležitějších atributů pro zimní rybaření. Bez ní prostě nemůže dělat. Často se v očekávání kousání rybářů muset strávit hodiny v mrazu a větru. No, v případě, že je stan, v němž pravidelně vyhřívat. Ale co ti, kteří nemohou koupit? Není to levné potěšení. Dnes vám ukážeme, jak vytvořit stan s vlastníma rukama. Tento postup nevyžaduje speciální dovednosti a znalosti.

Nejprve je třeba rozhodnout o vhodné struktuře. Uvádíme hlavní typy stanů:

 • Deštník. Pro výrobu kostra aplikován duralových tyčí nebo trubek. Dokončená stavba má zvýšenou pevnost a tuhost. Vzhledem k tomu, markýza může použít jakékoliv syntetické tkaniny. Často jsou používány ve spojení s plachtami.
 • Stan stroj. Tato volba není tak časté jako ten předchozí. Charakteristickým rysem tohoto návrhu je to, že stan je všité do pružného rámu, a pak vrácena do kruhu.
 • Rám na oblouky. Tento model se skládá ze 2-3 oblouku, vyrobený z laminátu nebo duralu. Design se rychle rozšířil na svém místě. To vytáhnout markýzu.

Jaký tvar může mít stan pro zimní rybaření? Cube, trojúhelník, lichoběžník a tak dále. Volba je na vás.

Jaké požadavky musí splňovat provizorní stany pro zimní rybaření

Popořádku. Hlavní funkcí stanu - pro ochranu lidí před nepříznivými povětrnostními podmínkami (mokrý sníh, silné větry). A zvyšuje komfort rybolovu. Pod stanem, můžete připravit jídlo a čaj, stejně jako na zahřátí, použitím speciálních topných těles. Samozřejmě, že existuje celá řada prodejních stanů pro zimní rybaření. Fotografie připojené k tomuto článku se tvrdí, že self-made návrhy získají lepší než obchod.

Takže k věci. Co byste měli věnovat zvláštní pozornost při šití tak důležitou vlastnost? Zimní stan pro rybolov, vyrobený vlastníma rukama, by měly splňovat následující požadavky:

1. Chcete-li mít lehké, kompaktní a mobilní konstrukce. To je pochopitelné. Někteří rybáři preferují několik hodin Omrzlé než tahat váhu navíc na mě.

2. Rychle rozložit a snadno nainstalovat.

3. Je žádoucí, aby v zimě stan pro rybolov s rukama byl vyroben ze silného plátna nebo nepromokavé tkaniny.

4. opravdu odolný rám je získán z hliníku a kompozitních materiálů. Ale to není doporučeno používat plastové.

5. Uvnitř stanu by měl být v teple. Bylo by hezké, jak to udělat, aniž by ohřívačů (přenosné, plyn a další). Ale to je utopie.

Jaké jsou materiály a nástroje, které budete potřebovat?

Zimní stan pro rybolov s rukama - dokonalé řešení, které vám ušetří spoustu peněz. Navrhujeme shromažďovat poměrně jednoduchý design. Hovoříme o stanu na základě standardního boxu, který lze zakoupit v obchodě pro rybáře. Také potřebujeme:

 • jeden párů dětí (velmi mladí) a školy lyží (až 160 cm);
 • několik duralové trubky (můžete si vzít s lyžařské hůlky);
 • old véčko;
 • nepromokavé plátno (které mají být použity jako stan).

Zimní stan pro rybolov s rukama: Pokyny

Všechny potřebné materiály, nástroje a připraven. Nyní můžete pokračovat v praktické části:

1. Vezměte duralových tyčí. Z nich budeme provádět vertikální rámové trubky. Co se týče horizontálních trubek, měly by být trochu tenčí. Horní hrany budoucí uzly sloučenina jako stan vyrobeny odpaliště, že konec válce (délka 5 cm). Je důležité, že průměr válce je stejný jako u spojovaných trubek.

2. Jak opravit dolní konce svislých trubek pro lyžování. Hlavní roli zde hraje tvarovaným zámkem. Na spodním konci trubky najdeme kartu ve tvaru písmene T, a pak jemně vložit do kovové desky připevněné k lyži. Zůstává pro zapnutí telefonu o 90 stupňů.

3. Pro připojení rámu stanu prostoru pomocí dvou ohnuté konce staré trubky duralové drapák. Konec dokovacích produktů musí být zajištěna na konci ohnuté trubky. Na druhém konci souborem západku, která v průběhu dokování jeho jazyk padne přesně do otvoru v druhé ohnuté trubky.

4. Krabice budou spojeny s výše uvedenými trubkami kruhovými výstupky uspořádané na nosiče lyží. Mohou být vyrobeny z mědi nebo ocelových pásů, a připojit ke sloupkům.

5. Nyní máte vytáhnout markýzu. Spodní hrana plechu materiálu nastavena s drážkami. To bylo v těchto štěrbin projde ve tvaru písmene U zatlučený do bočních konců lyží. Fix připojení pomocí tkaničky tkaničky. Stan dobře držet na ledě, je třeba vybavit jeho kotvy (2 kusy). Každá kotva je kapesní nůž s dvěma noži na koncích.

Chcete-li zimní stan - pouze polovina bitvy. Je třeba správně sestavit a nainstalovat. Algoritmus je následující:

1. Spojení drát poloviny ohnuté trubky s lyžemi. Karty mají jít do hracích desek. Trubky jsou umístěny podél osy lyže, a pak otočit o 90 stupňů.

2. závitové konce každé dvojice trubek prostřednictvím oček, k dispozici na lyží.

3. Uvedení všechny 4 lyžování. Castle tab ohýbané trubky by se měly zapojit.

4. Získání instalační krabice.

5. Provede se montáž 4 sloupky na koncích lyží.

6. Nyní na koncích trubek je třeba nainstalovat odpaliště, a pak spojit je s trubkami střechy.

7. superponovat otvor trubky a T-kusy. Skrze ně přejdou stavební dráty.

8. jsme protáhnout markýza na rámu. Prostřednictvím držáků a kartách dostupných na lyžích, se závitem háky a desek. Fix tkaničky sloučeniny.

9. Na konci procesu připojit kotev a jejich instalaci do předem připravených otvorů.

Nyní víte, jak vytvořit stan vlastníma rukama, jaké materiály a nástroje, které jsou požadovány. V návaznosti na doporučení a pokyny popsané výše, budete moci vytvořit robustní a spolehlivé konstrukce.

Jak vytvořit svůj vlastní stan pro zimní rybaření s rukama

Pohodlné a prostorné stanu na zimní rybaření je jednou z nejdůležitějších součástí celého zařízení rybáře.

To je nejen uživatelsky příjemný design pro rybolov pod ledem, ale také životně důležité struktury, které chrání před chladem a mrazem.

Chcete-li se dozvědět, jak vlastníma rukama, aby se stan pro zimní rybaření je naše věc.

Prodám zimní stan může být ve specializované prodejně, která má obrovský výběr zboží, a může být provedeno nezávisle na sobě, že je docela přístupný a méně nákladné.

Požadavky na konstrukci zimního stanu

Hlavním účelem zimního stanu - je vytvořit co nejpříznivější podmínky pro osoby zabývající se rybolovem ve sněhu mrazivé počasí.

Šít své vlastní zimní stan dostat kvalitu, je doporučeno, aby věnovaly pozornost na následující body:

 • deset tun konstrukce by neměla být příliš těžkopádné, s ohledem na neustálý pohyb rybář na dlouhé vzdálenosti při hledání catchability místo na rybníku;
 • Vhodným materiálem je lepší použít hustou plachtu, žádný nepromokavé tkaniny;
 • Při skládání a montáž konstrukce stanu by neměly být žádné významné potíže;
 • Použití plastového materiálu pro výrobu rámu je nevhodné, ale hliníkový rám je zcela vyrovnat všechny rozmary přírody (míra pevnosti to je několikanásobně vyšší);
 • Winter deset tun musí být bezpečně upevněny na teplý vzduch.

Mezi množstvím zimních stanů jsou dva nejběžnější typy struktur:

Pozitivní vlastností tohoto typu zahrnují rychlou montáž konstrukce (Vzhledem k přítomnosti pružných kovových pásků při rozkládání a instalace stanu trvá méně než 20 sekund), lehkost, přenositelnost.

Ale jsou tu i minusy, zvláště chudých odolnost vůči větru, zvláště při silné poryvy. Vzhledem k vlastnostem stabilitu stanového rámu nelze zlepšit jakýmikoli prostředky (strie, kolíky a kol.). Tvrdost je v důsledku nesprávné montáže, může být ohnuta a rozbité.

Automatické typ zimní táboření je ideální pro den rybolovu. Tent-Stroj je také nazýván stan na jaře. S ohledem na kompaktní design, snadné při častém stěhování na ledě.

Do kategorie automatických stanů patří:

 1. Stan je ve tvaru deštníku.Jeho design je analogové obyčejného deštník před deštěm, instalovaný a demontované velmi rychle, je vhodný pro provoz. Jako materiály používané pro takové šasi trvanlivé a tuhých tyčinek, z duralu a pro markýzy - plachtou nebo syntetické.

Přes jeho propustnosti koeficient nízký vodní páry, zimní stany vyrobené ze syntetických materiálů jsou velmi žádané mezi rybáři.

 • Stan ve tvaru krychle. Hlavní výhodou takového stanu - je významná vnitřní objem vzrostl v důsledku konvexní vnější stěny kostry (je možné postavit a není nepříjemné pocity při pohybu). skleněných vláken používaných pro výrobu kostry mající zvýšenou Indikátor síly. Dobrý má požadovaný tvar a nehromadí kondenzaci vody na střeše. Díky použití materiálu tepelně úsporných pro výrobu krychlového stanu, mohou bezpečně používat sporák. Okna jsou speciální ventily pro přívod. Nevýhoda: nízká odolnost vůči silnému poryv větru může vyhodit do stanu.
 • Zvláštností tohoto typu stanů je její manuální montáž: markýza spojovány s oblouky kvůli háčků. Typicky, pro rámce s použitím 2-3 oblouky, které jsou na vnější straně stanu.

  Pro výrobu vybraných oblouků nebo kov, nebo skelných vláken. Samozřejmě, pokud oblouku kovu nebo hliníku, náklady na stánku bude několikanásobně vyšší. Ale laminát s jeho relativní láce má nízkou odolnost vůči vnějším teplotním změnám (v zimě je často praskne).

  Obloukové zimní stany jsou považovány za nejlepší řešení pro noční rybolov.

  Jsou vyrobeny z pevného materiálu, teplota klesá také lépe tolerován odolávat poryvy větru, udržet teplo a spolehlivé v provozu.

  Naše další sekce je jen o tom, jak solidní zimní stany vlastníma rukama.

  Potřebné nástroje a materiály pro nezávislé produkce

  Jednou z možností pro zimní rybaření stanu, z nezávisle uvažovaného návrhu na základě konvenčních rybářské boxu, který lze zakoupit v každém specializovaném obchodě.

  Také je potřeba tyto materiály:

  • jeden párů dětských lyží a jeden párů v délce 160 cm (škola varianta);
  • duralová trubka (vhodné trubice převzaty z lyžařských holí);
  • véčko;
  • plachta.

  Tento návrh není na první pohled zcela jasné, je velmi efektivní a snadno praktikovat. Nakonec dostanete okno, které lze přepravovat na malém lyžování, plus kompaktní design snadno smontovat stany, které je lyžování možné pohybovat nad rybníkem.

  Snad jedinou významnou nevýhodou tohoto výrobku je jeho malá velikost, ale proto, že rámová konstrukce může být dále rozvíjen, aby se vešly vaše velikost.

  Fázích výroby stanů pro zimní rybaření jsou:

  1. Od Dural lyžařské hole jsou vyrobeny svislé trubky budoucího rámce, a horizontální by měla být o něco tenčí. Horní uzly spojovací žebra stanu, že je třeba připravit prvky jako T-kusy konec válce. Důležité tloušťky válce shoduje s průměrem připojených trubek.
  2. Po přípravných akcí přistoupit k upevnění dolních konců svislých trubek přímo na lyže. Důležitým prvkem je zde ve tvaru hradu (který zakotvila bruslařské boty s podpatky). Ve tvaru písmene T výstupek na spodní straně trubky, vložené do kovové desky upevněné na lyži. Dále otočit telefon o 90 stupňů.
  3. Chcete-li připojit rám stanu s rybářským box, duralová trubka 2 potřeba véčko (ohnutý na koncích). Na konci ohnuté trubky je pevné koncové spojení prvek článku. A na opačném konci je připevněna západka, která západku v okamžiku dokování spadá do otvoru v druhé trubce.
  4. Chcete-li připojit krabici k trubkám, potřebujete kulaté oči, uspořádané na stojanech lyží. Mohou být vyrobeny z měděných nebo ocelových pásů.
  5. Konečně je stan stlačen. Na spodním okraji materiálu je nutné instalovat kovové desky s otvory, kterými procházejí konzoly ve tvaru U. Vyjíždíme je po stranách lyží. Připojení lze upevnit běžnými šněrovávacími šněrováním. Pro zajištění maximální stability stanu musí být konstrukce vybavena dvěma kotvami (pro kotvu je vhodný kotouč s dvěma čepelemi).

  Toto je pouze orientační volba, ale v daném případě již byla prokázána. Nikdo nenaruší řemeslníka, aby provedl jejich úpravy a aby byl design ještě ergonomický a pohodlný.

  Po prozkoumání všech detailů zhotovení zimního stanu, stejně jako požadavků, které by měl splňovat, můžete snadno vytvořit zcela spolehlivý a stabilní design.

  Video o zimním stanovém transformátoru sami:

  Video o tom, jak udělat zimní stan pro rybolov s vlastními rukama:

  Neobtěžoval jsem se takovým designem, jako v článku.

  Koupil jsem na trhu 2m řez nejhustší dvojitý polyethylenový film o šířce 1,5 m.

  Odkryté a pájené železem s trojúhelníkovým stanem. Výška 1,4m, délka 1m, šířka 0,8m.

  Máme řeku ve městě, každý víkend loví každý víkend s úkrytem. )) Až do -30 ° C byly mrazy.

  Mnoho rybářů máme dokonce i proto, že se neobtěžuji a při rybolovu skrývám kus polyethylenu.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 61 = 68