Jak vyrobit stojací lampu s jeho fotografii ruce

Jak vyrobit stojací lampu s jeho fotografii ruce

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Master-class na to, aby improvizované lampu

příprava materiálů

Aby byl podomácku lampa bude potřebovat tyto nástroje a materiály:

 • Dřevo a lepidlo na dřevo;
 • pila;
 • vrtačka a kleště;
 • nůž, šroubovák;
 • spojovací materiál;
 • mědi loket;
 • Dřevěný nosník pro kostru (asi 140 cm);
 • měděné trubky pro kostru (asi jeden metr);
 • lampy a napájecí kabel se zástrčkou;
 • LED žárovky;
 • plastová nádoba na odpady (prolamované).

Udělej si stojací lampa by měl být krok za krokem. Prvním krokem je přistoupit k výrobě základního tělesa.

To znamená, že základna se provádí následujícím způsobem:

 1. První věc, kterou vystřižené z desky dvě desky. Je třeba se parametry 35h5h20 cm (délka, tloušťka, šířka, v tomto pořadí), a druhý -. 30h2,5h15 cm rozměry mohou být přijata, a druhý, ale je třeba vzít v úvahu skutečnost, že základ musí snášet hmotnost celé konstrukce, a to, aby mohly převrátit.
 2. Pak budete muset připojit dvě bar lepidlo. K tomuto menší tablety by měly být mazány speciálním lepidlem a přiložit k většímu plaku. To musí být provedeno tak, aby byla ve středu. Použití svorky zablokování tyče až do lepicích zaschne.
 3. Potom se měří 5 cm od okraje a vytvořit otvor o průměru 3 cm. Vzhledem k tomu, že bází je relativně silný, je periodicky nutné odstranit z dřevěných částí otvoru. Jakmile je otvor bude průřezovou, by měl být brousit všechny hrany.

Na snímku byl vybrán postavit téměř jeden a půl metru. Tato výška je volena s ohledem na skutečnost, že self-made lampy lze umístit v blízkosti pohovky a světlo dopadne na něj. Ale můžete si vybrat jinou výšku.

Před zahájením výroby rámu, je třeba otřít měděnou trubku s alkoholem. Tím se odstraní zbývající štítky a mastnotu.

Potom proveďte následující kroky:

 1. Zvláštností této konstrukce je, že lampa by měla být umístěna na sedadle, vedle kterého budou nainstalovány stojací lampa. Aby bylo možné to udělat s rukama, musí být v dřevěném stojanu vyvrtat otvor pro měděné trubky. To by měl být umístěn v úhlu 60 stupňů.
 2. Měděná trubka se vloží do otvoru se účtu na menším konci prohlížení na 25 cm. Místo markerový vědomí přechod čep a měděnou trubku.
 3. Na jedné straně potrubí, v místě známky do vyvrtané díry 6 mm. Je nutné, aby se projít přes kabel.

Sestavit domácí lampy muset:

 • Dřevěný stojan umístit a upevnit s bází. Za tímto účelem, s použitím lepidlo na dřevo, že spodní konec sloupku je připevněn k základně. Lyofilizace dokončit adhezní vazby.
 • Poté, vložení měděnou trubku. Jen by si měli uvědomit, že připravený otvor v potrubí musí být nasazeny na podlahu. Jakmile jsou prvky namontován v pozici, měly by zamknout a zabezpečit. Za tímto účelem všestranné lepidlo. Chcete-li připojit koleno měděné trubky, které pak budou připojena lampa a stínítko.
 • Při otevření, která byla provedena v měděné trubky rozšiřuje napájecí kabel. Jeho konec bude muset dávat pozor na konci lokte.

velmi snadné udělat stínítko. Je to dost, aby byli držiteli pravidelně kancelář odpadkový koš na papír a dodržovat následující zásady:

 1. K self-vyrobené stínidlo nepodobá vzhledu odpadky musí být pečlivě snížit jeho horní okraj.
 2. Na dně koše, v prostředním potřebě vytvoření otvoru pro kazetu.
 3. Aby stojací lampa má specifický barevný odstín laku potřebného malovat sprej v libovolné barvě. Nechte lak zaschnout a potom znovu naneseny vrstvu tiskové barvy pro zabezpečení požadovaného účinku.
 4. Závěrečná fáze, která musí být provedena na vybudování domácí lampy - bezpečný držák s stínidlo na drátu.

Stojací lampa vyrobený vlastníma rukama. Nyní si můžete dát vedle vašeho oblíbeného křesla, otevřít knihu a užít si čtení. Fotografie z hotového výrobku je uveden níže:

Stojací lampa pro dům může být sestaveny z různých materiálů na dosah ruky. Například, můžete jednoduše změnit starou lampu, přidání nového nohu nebo stínítko. Pro milovníky komfortu a pohodlí vynikající řešení bude stínu nitě a korálků. To bude vyžadovat mřížky a nitě. Na netu rána saténovou nití a odstín je nainstalován na stojanu.

Je také možné konstruovat a odstín obyčejného bílého papíru nebo plátna. Domácí rám zabalené s látkou nebo papírem se speciálními barvami dát svůj styl. Ručně vyráběné šperky z korálků, skořápek, knoflíky nebo kamínky dávají osvětlení svou individualitu a jedinečnost.

Doporučujeme zkontrolovat video, které prokázaly sestavu dílny lampy ze šrotu materiálů. Naučte se, jak udělat krásný typ lamp podlahy z bubnu pračky, stejně jako model stolního ze zásobníků papíru:

Takové neobvyklé myšlenky vytvoří světlo pro každého interiéru místnosti. Plus domácí lampa se za to, že tyto produkty nebudou žádné. Bude to velmi zvláštní a individuální. Čím více můžete udělat, nejen stojací lampy, ale také vybudovat tabulku svítidel, které mohou být umístěny vedle postele.

Takže jsme se podívali na to, jak udělat lampu s rukama doma. Doufáme, že vzhledem k tomu, fotografie a ukázky videí, jakož i master classes se vám líbí a inspiroval výrobu domácí lampy z šrotu materiálů!

Jak vytvořit svůj vlastní krásný venkovní stojací lampa

Jedním z hlavních předmětů interiéru, vytváří útulnou, domáckou atmosféru, krásné lampy. Mohlo by se zdát, v designu stojací lampa není nic zvláštního - stínidlo s lampou namontovaná na dlouhém stonku. Ale situace, které představuje toto téma, nelze přeceňovat.

Toto zařízení promění obyčejnou místnost do pohádkové speciální malém světě. A samozřejmě, dnešní distribuční síť můžete koupit celou řadu modelů stojacích lamp. Ale to je možné ukázat, fantazii a vytvořit lampu rukama.

Než začnete vytvářet světlo, by měla připravit následující látky:

 • Prodlužovací kabel nebo elektrický kabel. V případě, že je určena k použití kovových prvků, drát se doporučuje používat tři-drát.
 • Chuck pro našroubování lampy je zvolen na typu a lampy. Nejčastější formou kazet jsou E27 modelu.
 • Úspora energie lampy. Chcete-li vytvořit bezpečný a hospodárný způsob lampu, lepší využití energeticky úsporných materiálů.
 • Skvělou alternativou k svítilnami jsou LED diody. Tyto osvětlovací prvky není jen ušetřit spotřebu energie, ale také k vytvoření jedinečného osvětlení.
 • Každý dlouhý dutý čep, ale s výhodou ne dřevo.
 • Stojan.

Jakmile jsou vybrány materiály, můžete přistoupit k instalaci světelného zdroje s rukama. Za prvé, hlavní třída by měla začít s připojení kabelem k elektrické zástrčky a zásuvky. Je důležité, aby všechny spoje jsou pečlivě izolovány.

Poté, je kabel umístěn v ozdobné opletení, které slouží jako kovová tyč. Výsledný konstrukt byl nastaven na stojanu. Přitom první část technické výroby stojací lampa s jeho vlastních rukou je dokončena.

Next, jděte na vytvoření stínítka. V tomto případě by nemělo být omezeno letu představivosti. Stínidlo může být postaven z některého z dostupných nástrojů. To může být drát, papír, tkanina, jíl, dřevo a dokonce i plastových lahví zbytečné. Pro dekorace, můžete použít:

Varianty ornamentální výzdoba lampy, zobrazené na fotografii.

Úspěšné možnosti pro svítidla

Tajemství úspěšného master class o vytvoření stojací lampu, je použít řadu někdy neuvěřitelné nápady. Například, krásné stínítko může zajistit dekorativní jíl. Je tažný, snadno zpracovávat materiál, který schne dobře a dokonale se hodí k dekoraci. Aby bylo hlíny lampy prvek budoucnosti bude muset rámec, na který se vztahují hlínu. Jako báze může být jakýkoliv prázdný papír nebo lepenky. Jakmile je jíl se nanáší na konstrukci, podrobit jej do absolutní usušit. Poté, lepenky nebo papíru se odstraní a výsledná jíl stínidlo zdobit ručně malované, lepení, nášivka techniky. Pokud nejste schopni koupit syntetický jíl, je možné nahradit tmely, tekuté hřebíky, tmel tmel.

Složitější realizovat, ale vynikající vzhled, to je lampa vázy. S cílem vytvořit stojací lampu na fotce musí být na krku váza čepice soupravy vyrobené z kovu, s postavena v ní čep, který slouží jako základ. Pro stabilitu konstrukce kryt je pevně dorazy, jehož velikost odpovídá objemovému umístění vázy.

Dále byl kord prochází stativ, otvor v základně a otvorem odvodit, že struktury provedeno níže. Chcete-li připojit držák kabelů v elektrotechnice a elektrické zásuvky pro lampy. Aby hotový výrobek byl stabilnější, kapacitní plniva. Na konci zdobí stínítkem z drátu a krytá s krásným hadříkem.

Stojací lampa ze dřeva

Konvenční železniční a bavlna, len tkanina se může stát výborným materiálem pro stojací lampu. Za účelem vytvoření svítidla lišty zkrátit na příslušnou délku kusu, laků a zajištěny dohromady pomocí sešívačku. Stínidlo je vytvořen jako varhánkovitě tkaniny, která mírně delší rámu a zajištěn pomocí skob. Žebra na stínítko zdobené s dřevěnými rohy a držáků - ozdobných lišt.

Výrobní lampa principy

Aby stojací lampu vytvořil vlastníma rukama na fotografii, prosím vás po mnoho let, je nezbytné, aby hotový výrobek splňuje bezpečnostní normy. Aby se zabránilo zkratu elektrického Izolovat všechny spoje a schovávat za dekorativních prvků.

Odborníci doporučují, aby opustit myšlenku vytvoření osvětlovacího zařízení s jejich vlastních rukou pro koupelny, toalety a jiných místností s vysokým stupněm vlhkosti. Konstrukce musí být chráněny před vlhkostí, což není vždy možné dosáhnout doma.

Výběrem materiálu pro dokončení odstín, pamatujte, že tkanina, papír nebo tapetu, která se často používá k vytvoření stínu, by neměl zastřít světlo. Jakékoli ozdob by měl vytvořit krásné stojací lampu, což je dost pro osvětlení místnosti.

Master-class na tvorbu přípravků nabízených na videu.

Shrneme-li, musíme poznamenat, že k vytvoření krásný venkovní lampy s rukama není nijak složité. Pokud máte všechny potřebné materiály, touhu a přání, aby se původní věc, která zdobí místnost, výsledkem je nenechala dlouho čekat. S využitím různých technik, jejich kombinací dle vlastního výběru, můžete vytvořit originální kus nábytku, který kompletně transformovat pokoj.

BEBI.LV

Stojací lampa s rukama

Jak se dělá moderní a dobře ladí s celkovým stylem interiéru obytnou plochou stojací lampa s rukama? Jedním z předmětů interiéru, což činí každé domácnosti pohodlné je stojací lampa, která je lehká, namontovaná na dlouhém stonku. Toto svítidlo je schopen proměnit váš domov do pohádkové malý malý svět, ve kterém se budete cítit v bezpečí.

Pokud se vám líbí strohý styl, malované noha lampa v tónové stínítkem nebo zabalit zvláštně barevné drát. Stručně řečeno, fantazírovat a vymýšlet originální design pro vaše lampy. Jen nezapomeňte, že musí zastavit, aby se vešly do vašeho domova. Na konci tohoto článku najdete několik zajímavých mistrovské kurzy, se kterými si můžete udělat krásné a elegantní svítidla s vlastníma rukama doma.

Kromě toho stínidlo lze provést dvěma způsoby:

1. Použití bílé plátno, které malovat speciální akrylové barvy nebo zdobit ruční stojací lampa stejné skořápky, knoflíky a flitry.

2. Použití tapety. Za tímto účelem budete potřebovat obyčejný bílý (nebo smetany) lampy, tapety a tapetové lepidlo. Dále postupujte takto: nejprve zvolit tapetu, zapálením lampy své.

Udělejte si moderní a elegantní stojací lampa podlahu s rukama nad hlavou. Master class s fotografiemi všech fázích práce.

Jak vyrobit originální lampu papíru s rukama nad hlavou. Master class pro začátečníky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 73 = 82