Jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama

Jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Podpora květin s vlastníma rukama. Základními materiály, dílny pro výrobu květu stojí s rukama

V současné době je těžké si představit, domácí nebo soukromé pozemky, není zdobí čerstvé květiny.

Jsou schopni zvednout náladu, čistí vzduch, a oživit atmosféru v domě.

Chcete-li ušetřit místo, nebo vytvořit majitelé zalévací kompozice často používají květinové stojany.

Bohužel, v obchodech, které jsou drahé a ne vždy je možné najít si něco vlastního vkusu.

Nicméně, existuje řešení, a to je velmi jednoduchá - aby barvy stojí s rukama nad hlavou.

Hrnkové rostliny: jejich role a účel

Hrnkových květin se používá mnoho lidí ve výzdobě místnosti, protože mohou dát čerstvost absolutně každý interiér. Kromě toho, že jsou velmi pozitivní vliv na lidský organismus, zvedl náladu a psychický stav, kromě perfektně čistý kyslík v místnosti. Mnoho pokojové rostliny jsou používány značně v tradiční medicíně.

Příroda nám dala mnoho druhů pokojových rostlin, z nichž každý má své charakteristické vlastnosti a kvalitu, ačkoli většina z mužů zvedl své květiny především jejich vzhled. Uplatnění květiny v domě jako součást interiéru, neměli byste zapomenout, že jsou živí tvorové, a oni také potřebují zvláštní péči, zejména zavlažování a osvětlení.

Že dům je vždy vládla harmonii a krásu, můžete využít nádherné truhlíky (od Fr. Jardinier -. Stánek, knihovna) na květiny. A koupit je nepotřebují trochu času a úsilí - a budete mít originální květinový stojan, dělal jeho vlastní.

Existuje několik druhů květin regálů, analyzovat ty nejpopulárnější:

tepaný. Květiny tyto stánky vypadají velmi elegantní a atraktivní. Tento druh tribuny vypadá velmi elegantně, jsou docela spolehlivé a odolné, ale aby se jim nemůže každý;

dříví. Tuto volbu lze nalézt častěji. Jejich cena je levná a vejde téměř do každého interiéru, kromě což je sám je hračka. Pro jejich výrobu oblek desek, některé přírodní materiály (například kus protokolu z větví), dřevotřískové desky, a tak dále. Chcete-li výrobek atraktivnější ze stromu je nutné lak;

kov. Kovové výrobky jako kovaný, aby jejich vlastní velmi obtížné, s výjimkou v kombinaci (kov / dřevo) podporuje, přičemž kovové trubky o průřezu 25 mm dřevěných hrnce bude umístěna. Pokud budete potřebovat kovový stojan, bude muset kupovat hotové výrobky;

prefabrikovaný. Tyto květiny stojan je složení několika různých položek. V tomto provedení bez rámy a omezení, to vše zcela závisí na vaší fantazii.

Podpora květin s vlastníma rukama

Ve skutečnosti, aby se květ stánek s jeho není tak těžké. Předkládáme vaší pozornosti velmi zajímavou verzi květinového stánku, vyrobený ze šrotu materiálů.

prkna (můžete si koupit ready-made, nebo využít, například staré domácí police);

keramické hrnce (4 ks.);

Malovat štětcem;

1. Pro umožnění pevné květinový stojan, se doporučuje, aby se výstupek (1-2 cm) na dřevěné základny na hrnce okraji. Chcete-li to provést, můžete si vzít keramický hrnec a snížit kolem něj na dřevěné desce s velkou rukou. Pak je třeba odměřit správné náměstí, to vše jim bude potřebovat 4 kusy.

2. Dále je nutné určit umístění vnitřního pilovým řezem. To bude vyžadovat kulaté lepenkové šablony řez o průměru 2 cm méně než dříve nakreslený kruh a kruh ji do středu čtvercové desce.

3. Poté budete muset snížit ji vnitřních částí. Připevněno správně square fragment provést vrt ve středu, jímž prostředky skládačky má být ošetřené dřevo. Dávejte pozor, abyste mluvit meze.

4. Poté, vyvrtat otvor pro lana, která je potřebná k podpoře všech úrovní designu. umístění vrtané díry by měly být jasně označeny, aby každý ze čtverců jsou umístěny na stejném místě.

5. Poté se zdobí naše domácí stánek, včetně nosné lano. Naše verze nabízí maximální přirozenost v interiéru, protože se nejlépe hodí tmavě modrá akryl.

6. Poté, sbírat náš design a měříme výšku květin, aby se zjistilo, jak daleko budete muset vařit. Montáž je třeba vycházet z horní, každé ze čtyř lan pevných na kovovém kroužku a závitového otvoru prvního čtverce. Na základně pletených jednotek a nastaví úroveň.

7. Totéž uděláme se zbytkem stojanu. Tvorba uzel pro nastavení, přinášíme naši práci k dokonalosti. Vázání spodních uzlů, odstranění nadbytku lano. To je všechno, náš stánek je připraven!

Výše popsaná možnost vytvořit provizorní stánek dokonale zapadají v bytě s malými rozměry, protože jeho vertikální design šetří prostor.

Na závěr bych chtěl dodat, že aby takový hack není složité, jak jste již měli možnost vidět na vlastní oči, vše, co je třeba udělat - trochu času a představivost.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama

 • Pletené nášivka chobotnice: krok za krokem s fotkami
 • Valentine 14. února s vlastníma rukama: Top - 100 nejlepších nápadů z master classes
 • Klíčenka „Dog“ vlastníma rukama. Krok za krokem Master Class s fotografií
 • Zimní řemesel s dětmi. "Snowman mailer" barevného papíru: Master Class
 • Řemesla pro nový rok 2019 pro děti. TOP - 50 + master class "Zasněný Pig Njuša"

Chcete-li ozdobit své pokojové rostliny, ale prostor je omezený, pak budete určitě potřebovat Podpora pro květiny s vlastníma rukama můžete dělat to z dřevěných prken. Některé tvůrčí myšlenky mohou být použity k vytvoření původního stojan pouze z hlíny nebo plastových květináčích bez dalších struktur. Už jsme udělali vlastníma rukama vás kytice pro začátečníky z korálků, saténové stuhy a papíru, ale umělé květiny nemůže naplnit vzduch v místnosti s svěžesti a vůně kvetoucích rostlin.

Podpora květin s vlastníma rukama

Green roh domu - sen každé rodině, je jedním z hlavních způsobů, jak vytvořit příjemnou a útulnou domácí atmosféru, za tímto účelem jsme také vytvořit bonsaje z korálků. Jedinou příležitostí pro mnoho milenek - je umístit květináče na okenní parapet, ale pak se bude skryta za oponou většinu času, to může proto být použit Stojan na květiny ze dřeva s rukama. Různé nosiče lze nalézt v obchodech, které prodávají a květináče, ale někdy se nevejdou vašim potřebám, a pak učinit rozhodnutí - aby se jim sami. Možná, že pro realizaci svých kreativních nápadů, budete muset naučit nové nástroje, z nichž některé jsou považovány za mužský. Například, budete možná muset skládačka, pila, mlýnek. Žádné starosti, žádné problémy při práci s těmito nástroji, které nebudou mít, ale výsledek předčí všechna vaše očekávání.

Květinové podpěry se vlastníma rukama bydlení To může být přerušen a podlahy, a to i s vrstvami. V tomto případě budeme dělat visící odstupňované police, která ozdobí váš domov interiér. Dřevěná police dokonale doplňují interiér, kterému dominuje přírodní textury.

Pro vytvoření suspenze víceúrovňových polic, musíme tlusté lano, lano, jejíž přirozená barva dokonale hodí do interiéru, a to je třeba připravit kovový kroužek pro připevnění zavěšené konstrukce. Nástrojů budeme používat vrtačku s vrtačkou velkého průměru, skládačky nebo puzzle. nezbytně nutné čistit a malovat na dřevo (nebo laku). Samozřejmě, pokud jde o rostliny, potřebujeme řadu keramických nádob ve čtyřech kusech, ale můžete použít 2-5 hrnce pro svůj design.

Stojan na květiny ze dřeva s rukama

Musíme nejen ke splnění krásné závěsné police, ale jak vyřešit problém se silou naší struktury. Takže když vezmete v úvahu master class, jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama, Všimněte si, že stěna hrnce k okraji štikozubce by měl být nejméně dva centimetry, nebo kus dřeva může přerušit.

V další fázi, jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama, Počítá se s pomocí sofistikované nástroje pro řezání vnitřních otvorů. Nejprve jsme opravit náměstí, a na prvním místě provést vrt ve středu. Tento vrt bude, musíme „proniknut9raquo; ve středu kruhu skládačka pro následné řezání. Musíte pracovat velmi opatrně starosti, ne přesahují vymezené hranice, je žádoucí získat čistý úhledný kruh. Proto je třeba připravit všechny čtyři mezery. Pouze tehdy, když řezal díru v centru, je třeba vrtat otvory na okrajích (čtyř rohů), ve kterém jsou navlečeny na lano a který bude udržovat svou vícevrstvou strukturu. Je třeba poznamenat, že tyto police by měly být považovány pouze ty rostliny, které jsou skleslé vinic, stejně jako v jiných zavěšených konstrukcí. Je důležité si předem vytvořit značku na všech náměstích v rozích, protože každá lamela musí být uspořádány bez přesazení.

Jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama

další dekorace květina stojí s rukama, fotky který vidíte v mistrovské třídě, to záleží na vaší fantazii. V případě, že strom má krásné přírodní texturu, není třeba skrývat, a to je třeba zdůraznit, lakovaného dřeva. Nicméně, můžete malovat v jakékoli barvě dřeva dle svého uvážení, aby police se vešly do interiéru vašeho domova. Pro malování dřevo lze použít akrylové barvy, například tmavě modrou barvu.

Aby se lak starověku účinku, typicky používají dvě barvy barvy: spodní - tmavou (hnědé nebo kaštanové), horní - světlo (akvamarín, tyrkys, máta, modrá). Za prvé, je povrch potažen tmavou barvou, čeká jeho sušení a vrchní povrchovou vrstvou s transparentním lakem. Po sušení lak na nehty by měly pokrývat povrch světlé barvy. Po zaschnutí vrchní vrstvy, měkké smirkový papír musí být provedeno „potertosti9raquo; v rozích. Takže si uměle vytvoří dojem věku nábytku, které dodávají interiéru ročník lesk. Ve výzdobě se perfektně hodí i velikonoční řemesla s rukama nad hlavou, háčkované ubrusy, vyřezávané rámu obrazu.

V další fázi se vytvoří Stojan na květiny s vlastníma rukama: Je třeba řezat čtyři kusy stejné velikosti lana a upevnit segmenty na kovový kroužek. Potom se lano musí být navlečen přes vyraženými otvory, první náměstí. Na lana je třeba vázat uzle pod zemí, v přední části této linky je až tak, že jsou na stejné úrovni. Další fáze nutné posílit zbytek čtvercových desek, provedení v rámci každého uzly, které budou hlavní držák. Uzly snadno upraveny tak, aby desky jsou vzájemně rovnoběžné. Přebytek část lana lze řezat ze dna.

Stojan pro květinovou podlahu s rukama

Podlahový stojan na květiny s vlastníma rukama vytvořené z květináčů o různých průměrech. Základna bude největší pot, následované až následovat čtyři středně velké květináče, a na dokončení stavby bude malý hrnec. Základna položí železnou armaturou, která bude připojena zbývající hrnce, jeden po druhém, tvoří pyramidu. Délka železné tyče a určí výšku svého budoucího podlahový stojan. Rod by měl být dostatečně silný v průměru, pokud máte v plánu opravit to velké květináče, ale můžete udělat dekorativní podstavochku miniaturních kelímků. Takové podstavochku mohou být použity pro návrh dar vlastníma rukama od Velikonoc, pak každý květináč by měly sisal, které tvoří hnízdo, a v něm - ozdobenou dekorativním vejce.

Hrnce lze předem potaženy barvou v plechovce, aby stand dekorativní vzhled: oni mohou být provedeno v jedné barvě, nebo vytvořit originální barevný přechod. Před malování hrnce, měly by být pokryta několika vrstvami nátěru. Nátěr se nanáší ve více vrstvách po zaschnutí předchozí.

Květinové podpěry se vlastníma rukama: foto

V obchodě najdete nejoriginálnější stojan kovových květin s vlastníma rukama vykonat je poměrně obtížné, protože práce s kovem, je možné se obejít bez zvláštního nozhovok, svářecí stroje a další nástroje pro práci s, které potřebují speciální dovednosti.

Můžete vdechnout nový život do starých, zdánlivě dlouhých nepotřebných věcí, jako jsou železné nohy ze starých šicích strojů a kovových židlí, které již dávno ztratily svůj dekorativní vzhled.

Líbí se vám mistrovské třídě? Informovat přítele - klikněte na níže uvedených tlačítek:

 • Bonsai od patky: krok za krokem mistrovských kurzů s fotkami
 • 10 tvůrčí dílny pro nový rok kuželů
 • Strom disků s vlastníma rukama: detailní mistrovské kurzy s fotografiemi
 • Tvorba podlahovou váza vlastníma rukama
 • Řemesla pro zahradu: nejlepší nápady s fotografiemi
 • Výrobky z korálků: stromů. Jednoduché master class s fotografiemi
 • Topiary ubrousku s rukou: nejlepší mistrovské kurzy s fotografiemi
 • Ozdobit květináče s rukama
 • Výrobky z kávových zrn: populární nápad s fotografiemi
 • Jak udělat peníze strom z perliček: krok u

 • Většina atrakcí Popular Kazaň
 • Krásné řemesla z kartonu na Nový rok
 • Valentine 14. února s vlastníma rukama: Top - 100 nejlepších nápadů z master classes
 • Růženec s rukama. Krok za krokem dílny
 • Řemesla v roce 2019 s jeho vlastních rukou. Symbol roku - prase, sele. 100 myšlenky se krok za krokem fotografiích
 • Krásné vzor paprsky: Honeycomb. TOP - 10 tipů pro pletení + popis
 • Háčkování sukně pro dívky. TOP 20 - nápady s fotografiemi, diagramy a popisy
 • Náramek „Pandora“ vlastníma rukama: krok za krokem průvodce
 • Zvlášť pletení oblečení pro panenky různých druhů
 • Výrobky z papíru vlastníma rukama: TOP -10 nápady s fotografiemi

Dotisk materiálu je povolena pouze s písemným souhlasem vydavatele!

Jak vyrobit stojan na květiny vlastníma rukama

Interiér bytu je zkratka pro květiny mohou nejen optimalizovat prostor u okna, umístit více hrnců, než si může dovolit prostor vašeho parapetu, ale zároveň zajímavý dekor zdůraznit krásu zelených rostlin. Je zajímavé, že mnoho z nápadů pro zahradu s vlastníma rukama, které jsme zvyklí vidět a používat v letním období, je zcela úspěšná a může být použita v městských bytech. To platí pro podomácku vyrobené dřevěné tácky, stejně jako kreativní použití starých věcí.

Typy porostů podle umístění

podlahové, stolní nebo nástěnné výrobky jsou často používány. Mohou mít různé velikosti a tvary, takže majitel každého domu bude moci najít vhodnější možnost. Výběrem takových výrobků, je třeba rozhodnout, které budou vhodně umístěny v domě nebo na ulici:

Wall Stand kovové barvy, umístěných uvnitř domu. Takové produkty jsou malé, takže jsou vhodné pro každou domácnost. Mohou být umístěny i v úzkých uličkách a přitom zachovat přehlednost v tomto prostoru. Často jsou to právě tyto produkty zaplnit prázdná místa na stěnách. To je dost atraktivní vzhled podporu z tepaného železa pro květiny, které vypadají více elegantní.

Desktop. Pro jejich instalaci je nutné dokoupit další nábytek. Neboť je možné provádět police, skříně a stoly. Tyto produkty by měly být uváděny v prostorných pokojích. Budeme-li toto pravidlo ignorovat, místnost je více jako květina, než obývacím pokojem.

Floor. Tyto stánky vypadají důkladněji než ostatní jmenovaných druhů. Jsou nezávislé na interiérových prvků, které nevyžadují umístění dalších položek. Mají vysoké rozlišení, je třeba vzít v úvahu předtím, než si koupit.

Nedávné články o zahradě a zahradě

Pouliční stánky kovových barvách. Tyto návrhy jsou vybírány v závislosti na stylu, ve kterém je vytvořena část clearance.

Materiály pro podpěry pod květin s vlastníma rukama

Následující materiály a obrobek se používají k vytvoření kované stojany:

Tyče čtvercového průřezu. Mezi nimi jsou podlahové stojany, které jsou kombinovány s klasickými interiéry.

Kruhový průřez tyče se používají k výrobě produktů s složité konstrukce. Vypadají více elegantní a hodí na pokoji, zdobené v romantickém interiéru.

Tlustý drát. Tento materiál se používá k vytvoření stěny lehkých konstrukcí. Vypadají elegantně a mohou být vyrobeny v různých stylech. Často vyrobeny z drátěné stojany se složitými vzory.

Dekorativní prvky. Patří mezi listy, kov, hmyz, koule a spirál, které činí více atraktivní stojan.

Případně si zakázkové designy, vyrobený například v podobě ptačího hnízda.

Doporučujeme, aby čtení našich dalších článků

Stojan na květiny větví s rukama

Vždy výhodnější hledat jakoukoli štíhlý. Šetrný k životnímu prostředí materiál je spojen s přírodou, tak vnímán velmi dobře. Snažte se, aby to předmětem obvyklých větví stromů. Vezměte malou Pym, pytel plátno, hladké větvemi bez suků, jakýkoli válcové nádrže, provazy a lepicí pistole. Pořadí postupovat následujícím způsobem:

 • Pila řezat větve tak, aby byly stejně dlouhé a jejich výška pár centimetrů vyšší, než je výška vybraného kontejneru.
 • Řezané tlusté vlákno motouz a připojit jej k celé řadě naskládané dřevěné součásti. Provazy uspořádány tak, že leží ve vzdálenosti 3 cm od horního okraje větví. Dost na to, aby velmi silný uzel na každý prvek.
 • Dělat práci, je vhodné, aby větve pravidelně aplikovat na kontejneru, aby pochopili, jak daleko budete muset propojit díly - šířka obrobku by měl být shodný s objemem nádoby. Po horní řada je dokončen, budeme opakovat operaci a provyazyvaem spodní řádek, všechny spojovací díl.
 • Pak nádobu a omotal kolem jejího vyhození. Spodní část segmentu tkáně pod spodní folie a adhezní lepicí pistole ke dnu válce.
 • Závěrečná fáze - váleček zabalený s příbuznými obory a drží je spolu s řetězci. Výsledkem je velmi originální stojan na květiny.

Nástěnný stojan na květináče s rukama

V každém pokoji, můžete umístit závěsné verzi, upevnění na stěnu. Květina často používán na okenním parapetu, kde si můžete dát různé druhy výrobků. Toto je obvykle ploché konstrukce ze dřeva a plastu. Vypadá to krásný Jardiniere vyrobený z větviček. Hosteska zajímat Jak vytvořit svůj vlastní stánek. Koneckonců, bylo by žádoucí nejen potěšit rodinu a hosty dokonalý pořádek v bytě, ale také překvapit originální výzdobu. Květinové podpěry se vlastníma rukama lze provést doma.

Základními materiály pro vytvoření tohoto dekoru bude strom, lano. Budete potřebovat tyto materiály a nástroje:

 • dřevěné police nebo obyčejná deska;
 • průměrná tloušťka lana;
 • hrnce různých barev;
 • vrtačka;
 • skládačky;
 • malovat.

V takovém bude snímek vypadat dobře květiny, které nechtějí, aby na okenní parapet. pevnost výrobku závisí na dřevěnými hranoly, které mají čtvercový tvar. Pot široká boční kladou na desku a čerpat z, se zvýšila o 2 cm a nakreslit čtverec. Tak získáme velikost základny čtverců vystřihnout tolik hrnce umístit dekorativní stojan. Vnitřní řezný průměr základny je menší než 2 cm obklopená pot.

Doporučujeme, aby čtení našich dalších článků

Jig pak řezal průchozí otvor, do kterého je vložena hrnec. Po této fázi práce v rozích čtvercové základně vrtačky, aby otvory pro lana. Dřevěné části a lano může být maloval v různých barvách. Montáž se provádí s ohledem na výšce rostlin. Prstenec je provlečen provaz 4 a zasahují do otvorů v prvním kvadrantu. Uvázat uzel níže a pokračovat v práci, dokud opravit na lanech všechny základy. Výrobek je určen pro pokojové rostliny připravené, zbývá umístit hrnce v něm a na stěně. Je lepší vybrat místo, kde rostliny bude dostatek světla.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 9 =