Jak vyrobit svíčky doma

Jak vyrobit svíčky doma

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit svíčky s rukama doma? svíček technologie doma: materiály, nářadí

Malý plamen může být vždy odstranit z hlavy špatné a smutné myšlenky, a jeho světlo je tak upřímně: jakákoli diskuse nebo uznání při svíčkách má jakousi zvláštní auru a vytváří jedinečnou atmosféru.

Možná, že právě z tohoto důvodu, že svíčka je již dlouho považována za velký dar, který je schopen přinést nejen esteticky, ale i praktické aplikace.

Jak vyrobit svíčky s rukama v domácnosti: Je to možné?

Samozřejmě, že taková věc jako svíčky lze zakoupit v obchodě s dárkovým zbožím, protože tam vždy najdete mnoho různých variací svíček, ale pokud chcete, aby dárek je dvojnásob příjemné, lepší to udělat sám. Tento článek by chtěl věnovat tématu, jak dělat svíčky s rukama doma.

Ve skutečnosti, výroba svíček doma - není tak těžké, jak by se mohlo zdát na začátku, a je-li kvalifikovaně přistupovat k tomuto problému, zjistíte, že ve skutečnosti je všechno tak jednoduché.

Jako potvrzení, můžete vést skutečnost, že lidé, kteří se rozhodnou řešit s výrobou svíček, trochu tažené, a pro ně to není jen plat, ale také zajímavé a vzrušující zážitek. Čím více cvičíte, tím častěji případ, tím lépe se dostanete připravený produkt.

Chcete-li provést svíčky s rukama v domácnosti nevyžaduje mnoho peněz, takže kromě radosti, kterou dostanete z výrobního procesu, můžete také získat slušné ušetřit.

Výrobě svíček doma: potřebné materiály

Než budeme pokračovat přímo k výrobě produktu, je třeba určit správné materiály, které pomohou vytvořit náš výrobek požadovaného tvaru. K tomu, hodí obyčejný květináč, které budeme potřebovat pro vytvoření vodní lázně.

Také je potřeba nějaký druh obalu, ve kterém jsme se taví parafín nebo vosk. Vzhledem k tomu, kontejner je lepší, aby se některé zbytečné nádobí, protože na konci procesu, aby ji zbavil ulpívání vosk bude mimořádně obtížné.

Pokud vezmeme v úvahu, že plavidlo nutně potřebují ohnivzdorné, že je lepší, aby běžnou plechovku jsme naději na úspěch najít. Takže se můžete, cín, to se ohýbá okraj objevit nosík (prostřednictvím bude nalít vosk).

Pokud jde o surovinu, vosk, parafín nebo speciální helium je možno zakoupit ve specializované prodejně nebo objednávky online.

Rozhodnete-li se zaměřit na vytváření jiskry poprvé, ujistěte se, že začít s parafínem, protože práce mnohem těžší, to je méně světla a poddajný materiál. Můžete také začít od starého domova škváry nebo koupit běžné Svíčky pro domácnost.

Dále je nutné se postarat o materiálu, ze kterého bude provedeno knot. Často se používá pro 100% bavlna vláken, papíru, protože nemají nepříjemný zápach a mnohem delší hořet. Také doporučujeme vyzkoušet nit (vlákno v různých barvách) pro tento účel, je najít jen tolik, aby jiskra vypadají velmi zajímavé.

Chcete-li svíčku neobvyklý charakter a chuť, aby byly výzdoba a dává výrobku určitý tón a odstín. Tyto svíčky vás a ostatní potěší, a to nejen pro jeho teplo, ale i krásu a neobvyklý vzhled.

Získá se produkt s požadovanou barvu, použijte dětské voskové pastelky, zvolit měkčí lepší možnosti, protože jsou rozpustné a rovnoměrněji obarvené roztavená hmota. Někteří lidé používají tuto rtěnku a oční stíny, to je také dobrá volba, pokud si nejste líto obětovat kosmetiky.

Tam je další obyčejná varianta - barvení pomocí speciálních pigmentů ve formě tablet. Přicházejí v různých barev a odstínů, takže mohou být použity k výrobě absolutně žádnou barevné schéma pro výrobek.

Před určením, jak se dělá svíčky s rukama doma, je nutné určit nejen materiál, ale také s jejich obratným použitím. Tento příklad se týká knot, je třeba se naučit, jak správně točit, protože to závisí, zda a jak dlouho bude hořet zářivě svíčku.

Například, pokud se chystáte použít vosk nebo gel, pro tyto materiály je lepší použít tenké, těsně zkroucené historky. Voskové svíčky pro lepší čerpat zahuštěný knot tkaný „kosichkoy9raquo, a zda není příliš utažená závity.

Také je potřeba se starat o zvláštní formy, protože z nich bude záviset na základní tvar a vzhled výrobku. Je lepší používat nádobí, které nepotřebujete příliš schopný odolávat zvýšeným teplotám. Pro tento účel vhodných nádob jogurtu, krémů, lahve, malých bublinek a tak dále.

Zajistit, aby výrobek nejen atraktivní vzhled, ale i příjemné aromatické obsah, přidejte k celkové hmotnosti několika kapek éterických olejů, vůně, která je podobný vzhled vašich svíček. Například vůně vápna nebo máty perfektní světle zelených odstín výrobků a vanilkových nebo jahodových pachů potřebují teplejší odstíny.

Jak vyrobit svíčky s rukama doma: technologie krok za krokem

Zde se dostáváme k hlavnímu bodu: proces výroby svíček doma. Například, budeme uvažovat o možnosti s výrobou svíček na vosku.

vosk tání Příprava

Chcete-li začít určit typ vosku, který bude připravovat svíčku. Nezapomeňte, že vosk může způsobit podráždění u některých lidí, a tak přiblížit tuto záležitost vážně.

Nejpopulárnější dnes je sójové vosk, protože je snadné s ním pracovat, je to šetrné k životnímu prostředí a spalovat pomaleji než ostatní druhy.

Než začnete, připravte pracovní plochu. K tomu, položit noviny na pracovní plochu připravit lepenku a ručníky. Také byste měli vždy ponechat určitý počet teplou mýdlovou vodou, je to užitečné v případě, že jste úniku vosk.

Připravte si běžný vodní lázeň, stejně jako vy při vaření.

Varování! Melt vosk na přímém ohni nemožné. Proces tavení musí probíhat pomalu, nebo to může být spálen a odpaří se.

Nalít polkastryuli vodu a postavil ji na horní části hrnce menší, bude muset k roztavení vosku. Nezapomeňte, že vosk je téměř nemožné vyčistit, takže nepotřebujete, použijte nádobí.

Dal vosk na desce a snížit nebo hoblované ji. Čím menší kousky, tím snazší bude pro práci s nimi.

Nalít do malé pánvi kousky vosku nebo holením a nastavit silný požár. Když se vaří voda, začne postupně roztaví vosk, těžký požár Stlacujte.

Použijte teploměr pro monitorování teploty vosku. Pro tento fit cukrovinek teploměrem nebo teploměr.

V závislosti na typu vosku, taje při různých teplotách.

Za hlavní typy:

parafinový vosk má teplotu tání 50-60 ° C;

včelí vosk - v rámci 62,7-79,4 ° C;

staré svíčky - 85 ° C (před použitím je vyjměte starou pojistku kleště).

Pak je třeba dodat chuť do roztaveného vosku, vůně se volí podle vlastního uvážení. Příchutě jsou k dispozici ve všech řemeslných obchody. Chcete-li zjistit požadované množství chutí přečetl návod, pak dobře promíchejte.

Za to, že v souladu s pokyny, je třeba přidat správné množství barviva. Běžná potravinářské barvivo je v tomto případě není vhodný, protože jsou na bázi vody. Je lepší se rozhodnout pro mastnou barviva nebo speciálních barviv pro svíčky. Přidat barviva je třeba, tak dlouho, dokud směs není získat požadovanou barvu, pak se směs by měla zasahovat.

Umístěte knot ve středu formy pro svíček. Knot musí být stanovena na dvou místech je tvarován takovým způsobem, aby se zámek obrátil ve středu. Pro větší pohodlí můžete připojit knot na tužku nebo pero, a pak se přesunout do středu. Po instalaci knotu na správném místě, vyplňte formulář vosku. Pokud máte dlouhý klip, můžete jej použít. Držte knot do středu formy, zároveň by měla být dostatečně dlouhá, aby bylo možné se spolehnout na celý formulář.

Pak je potřeba nalít roztavený vosk do připravené formy. Nalijte pomalu potřebovat vosk rozlití, budete potřebovat, aby se ujistil, že knot je pevně upevněno ve stejné pozici.

Důležité! Pokud používáte včelí vosk, nezapomeňte, že byl poněkud snížena, když se ochladí, mějte na paměti, tento bod při odlévání forem.

Pak je třeba dát vosk vychladnout. Doporučuje se, aby to vychladnout 20-24 hodin, pokud je to možné. Čím déle se ochladí, tím lépe v důsledku výsledného materiálu.

Každý druh má své vlastní chlazení svíčky:

parafinové svíčky pro potřeby chlazení, 24 hodin;

sója bude stačit 4-5 hodin;

svíčky včelí vosk vyžadují alespoň 6 hodin, optimálním řešením by bylo nechat celou noc;

stará jiskra je dost po dobu 2-3 hodin.

Byl poslední kroky - odebrání výrobku z formy a broušené knot, přičemž ne více než 7 mm od zdroje jiskry. Tato délka bude poskytovat požadovanou výšku plamen svíčky. Necháte-knot je příliš dlouhý, bude oheň být příliš vysoká.

Všechny vaše domácí svíčka je připraven, zapněte a užívejte si!

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Dekorativní svíčky s rukama: naučit vytvářet krásu

Skvělá dekorace stolu kdykoliv dovolenou bude krásné svíčky, jak to udělat, aby se vlastníma rukama doma, budete učit čtením krok za krokem a připravit detailní fotografie celého procesu jejich výroby. Nejenže se stanou součástí vašeho interiéru a dá vám estetické potěšení, ale také pomůže vám v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Kromě svíčky vyrobené vlastníma rukama, může být dobrý dárek blízké a drahé pro lidi, kteří ocení vaši snahu.

Master-class na výrobu svíček

Vosk nebo parafín - nejjednodušší a cenově dostupné materiály. Mohou být snadno zakoupit v specializovaných obchodech nebo objednat online. Můžete také použít ready-made nejvíce jednoduché domácí svíčky, které jsou levné. Při výběru vhodného materiálu, na vědomí, že vosk - přírodní produkt a při tavení nikdy kouří, parafin a - syntetický materiál, který se spaluje úplně, s důrazem na saze. Chcete-li vytvořit jiskra bude také potřebovat:

 • Ready knot. Si můžete vzít ze starého svíčky nebo si vytvořte vlastní z bavlněné nitě nebo niti;
 • Kastrol. Bude muset k ohřevu vody pro vytvoření vodní lázně;
 • Nádobí pro tavení vosku;
 • Formy na svíčky. To může být vyrobena z jakéhokoliv materiálu. Hlavní podmínkou pro to: jeho horní okraj by měl být hladký a nesnižuje;
 • dřevěná hůl. Bude muset zajistit knot. To může být tužka, hůlky na sushi.

Před přechodem na výrobu svíček s použitím těchto materiálů po ruce, je třeba vědět, že:

 • Teplota roztaveného vosku (Parafín) velmi vysoká, takže práce s ním velmi opatrně, aby se ne hořet. Kromě toho, že se ochlazuje velmi rychle (během 15 minut), takže jej vyplnit formulář by měl být nejen přesná, ale rychle;
 • Pokud uděláte knotu sami, otáčením z nit nebo bavlněných přízí, věnovat pozornost skutečnosti, že To by nemělo být příliš hustá. V opačném případě bude svíčka mnohem tát a kouř. Velkou roli hraje také kroucení hustotu a délku knotu. Na plamen svíčky nejsou vybledlé, nitě muset skončit nepatrně.

Jak určit vhodnou délku knotu pro hotový výrobek? To by mělo být takové, že zástrčka může být výhodné, aby světlo.

místo spodní špička knotu, brankář a počkat, až se vosk mírně zahuštěný;

Je lepší to udělat ne dříve než jeden den;

Tip: Chcete-li rychle odstranit plísně z hotového svíčky nebo poškození, můžete si dát ji do mrazáku po dobu 30 sekund nebo trochu prostoru pod tekoucí teplou vodou.

Důležité! Nenechte světlo svíčky připraven, pokud ne zcela ztvrdnout. Od svého vzniku, a před prvním použitím by měla projít ne méně než jeden den.

Zdobení a aromatizing

Když jste zvládli proces výroby svíček a parafín, můžete mírně komplikují sám. Chcete-li to provést, musíte se naučit chuť nich a maloval v libovolné barvě.

Začněme s barvou vosku nebo parafínu. Změňte ji na jakékoliv značky mohou být ve fázi jeho taveniny přidáním kus voskovou tužkou požadovaný odstín. Akrylové a olejové barvy že konec není nutné používat. Pokud je přidáte do tavení vosku, nemají to barvivo, a táhnout za jeden provaz v konečném svíčkou budete mít ošklivé skvrny barevných vloček.

S několika vosku tužky různých barev mohou být vyrobeny pruhované svíčky, což je velmi krásné a originální vzhled. Chcete-li tak učinit důsledně tát a vyplnit formulář voskových vrstev různých barev.

Jak se dělá tak, že spalování hotové svíčky vůně? K tomu, stačí přidat pár kapek esenciálního oleje do roztaveného vosku před nalitím do formy.

Aroma svíčka by měl být zvolen v závislosti na barvě nebo účelu. Například, pokud chcete, aby jí relaxační aktivity, přidejte olej, levandule a bergamotu a maloval v bledě lila nebo bledě zelené.

Hlavu vzhůru a pomůže zvednout náladu svíčka s vůní pomeranče a hřebíčku, provedené v jasných zářivých oranžových odstínů.

Top svíček schopností je považován nejen jejich zbarvení a aromatizing ale různé dekorace, zejména přírodní materiály, například, kávová zrna, sušené ovoce a květiny, kameny, mušle, šišky, větvičky, byliny. Jejich rozšíření na dno formy, načež se nalije do ní roztavený vosk.

Ozdobit hotový svíčku můžete také:

Za použití techniky decoupage. Podstatou toho je zdobena barevnými ubrousky. Jsou připevněny na povrchu svíčky speciálním lepidlem svíčky, který chrání papír před ohněm;

Objemový vzor vyřezávané. Chcete-li to, co potřebujete: papír, pero a papírnictví ostrý nůž nebo skalpel.

 • Rozměry hotových svíček jsou měřeny a odřezávání papíru odpovídající těmto parametrům obdélník.
 • Aplikuje se do vybrané kresby nebo vzor.
 • Namalovaný papír obalu zástrčky, a je upevněn pomocí pásky, lepidla, silikonové gumy.
 • Všechny obrysy výkresu je uvedeno skalpelem, překládání do svíčky, a pak opatrně řez je odstraněním nepotřebných vrstev vosku.

K výrobě těchto zátek jsou použity místo speciálního parafinu gelu. Výhodou použití to je, že je:

 • Křišťálově čisté. To umožňuje větší krásu a kontrast při zdobení;
 • Když hoří, že nevyzařuje kouř, saze, cizí vůně.

Připravte si gel svíčku, může být sám sebou. K tomu budete muset míchat ve stejném poměru glycerol, taniny, želatina, destilované vody a vaří Všechny na mírném ohni až do úplného odpaření kapaliny. Při přípravě takové směsi může být kalná, ale jakmile se ochladí, bude to zase být jasné.

výrobní technologie gel a voskové svíčky podobný, jediný rozdíl je, že v konečném formy je vyplněn netaví parafín a roztaví gel. Proto musíme věnovat pozornost některé nuance:

 • tvar Co se týče gelové svíčky výrobky musí být transparentní a krásné, protože následně nevznikly z ní;
 • Předtím, než si nalít ve vhodné formě gelu, to teplu. To pomůže zabránit vzniku bublin.

Dekorace, příchutí a barva gelové svíčky, stejně jako ty, které jsou základem pro výrobu je vosk nebo parafin.

Master class pro vytvoření gelové svíčky (video)

Vědět, jak vytvořit krásné a exkluzivní svíčky s rukama doma, inspirovaný fotkou hotových výrobků a krok za krokem si přečíst návod na jejich vytvoření, budete vždy vědět, co dát své blízké a známý lidem jako originálně a stylově ozdobit stůl pro každou příležitost, vytvořte útulnou atmosféru nebo svátek.

Výrobě svíček doma. Dekorativní svíčky s rukama

V té době, svíčky byly důležitým zdrojem světla, a oni rozzáří místnost. V současné době jsou používány hlavně pro výzdobu místnosti, vyzařuje příjemnou vůni a přináší atmosféru pohodlí a pohodu. Jako řemeslníci vytvořit dekorační předměty různých tvarů a barev, zdobení všechny druhy přídavných materiálů, jako jsou umělé a přírodní. Výrobě svíček doma se stala pro mnohé fascinující koníček. Následováním rad v tomto článku, může tento proces trvat i začátečník.

Koupit speciální materiál k výrobě svíček doma, ne nutně. Vše, co potřebujete je možné nalézt v kuchyni nebo dětské skříňky. Především sbírat popel z dříve používaných svíčky nebo koupit ty nejjednodušší parafín v železářství. Připravte malé plechovky a barevné voskové pastelky pro zbarvení. Formuláře mohou být kelímky jogurtu, silikon pečení poháry, dětské soupravy hrát s pískem a různě tvarovaných nádobách. Můžete nalít prostředku do průhledných šálků skla. Ale mějte na paměti, že k odstranění hotové svíčku nemůžeš. Chcete-li uvolnit sklo bude muset plně využít. Barviva mohou být nejen malé, ale i akrylové nebo olejové barvy, a dokonce i kosmetiky. Také je potřeba nit vatové tyčinky pro míchání a upevnění knot, postavení, ve kterém se roztaví vosk. Pánev pracovat úkol parní lázeň. Volitelně můžete přidat éterické oleje pro svíčky, což je ochucená. Dekorativní detail dát produktů originalitu a přitažlivost. Když jsou shromážděny všechny použité materiály, výrobu svíček doma je jednoduché a zábavné.

Knot by měl poskytovat vysoce kvalitní spalování. Chcete-li vytvořit dekorativní svíčky s rukama, které se nekouří, je důležité zvolit správnou nit. To musí být vyrobeny z přírodních vláken, která, vypalování, se rozpadá na popel. Pokud je nit minimalizována při vznícení, přičemž pevné koule, je syntetický materiál.

Volba knotu ovlivnit budoucí velikost a tvar svíček, typ vosku a barviv. Pokud používáte kádince, bude knot na kovovém stojanu držet na dno před přehřátím, aby nedošlo k požáru dostat se na základnu. Průměr svíčky vymezuje její tloušťku, která závisí na velikosti plamene.

Aby knot sám, je nutné, aby se nit nebo nitě z přírodního nití a máčet v roztoku 1 lžíce soli, 2 lžíce kyseliny borité, smíchané s sklenicí vody. Odolat vlákno v kapalině po dobu alespoň 12 hodin. Po vysušení se kabel může háčkování nebo tkát prvky spolu.

Metody a jak dělat svíčky s rukama nad hlavou, hodně. Liší se nejen v barvě a vnitřní obsah, ale také celou řadu forem, které se používají při jejich výrobě. Kvalifikovaní dělníci při vytváření produktů v oranžových skinů ve velkých mušlí kartonových konstrukcích, vyrobené vlastníma rukama.

Velmi zajímavé řešení jsou svíčky v pískové formy. Vzhledem k písku může dostat jakýkoliv tvar výrobku. Svíčky, foto níže, jsou dívka pózuje na pláži. Samozřejmě, můžete tento proces opakovat a v domácnosti. Z tohoto vlhkého písku se odeberou a umístí do širšího kapacity. Dále připomínají dětství a sochařství bahenní koláče na pískovišti. Potter s pískem, mačkat to v různých tvarech. Pak nutné vyplnit zahloubení s tekutým voskem, která je plná s lžící. Vosk pomalu stéká kov, který zabraňuje zničení formuláře v písku. Počkat na obsah vychladnout, pak se hotového svíčku.

Velmi působivý vzhled transparentních produktů. Zvážit výrobu svíček v domácnosti pomocí gelu. K jejich vytvoření, je třeba taninu, glycerol a želatinu. Pro přípravu směsi, je nutné, aby se rozpustil želatiny ve vodě a glycerolu přidá v poměru 20: 5: 25. Hmota se potom zahřívá na vodní lázni až do transparentní. V tomto okamžiku by měl být smíchán s tanin glycerinu 2:10 a také pro ohřev a přidejte do první kompozice. V zahřívání se pokračuje až do čiré směsi. Pre-připravit formy pro plnící hmoty. Měly by být transparentní a odolné vůči vysokým teplotám. To může být sklenice, sklenice na víno, sklenice na víno nebo sklenice. Tvar může být zdobené korálky nebo mušlí umístěných na dně. Vezměte knot a upevněte ji na tužky přes šířku otevření skla. Není nutné snížit knot v blízkosti zdobené svíčky, zvedněte ji do 1 cm. Pak pomalu zavést řešení v podobě a čekat, až to ztvrdne. Jako výsledek, dostaneme původní průhledné svíčky. Fotografie (například) je zobrazena níže.

Tvorba svíčky doma pomocí gelové zmařily tvorbu nežádoucích vzduchových bublin. Pokud je přítomnost vzduchu není určen speciálně pro vytváření realistického sycený nápoj, pak se podíváme na několik způsobů, jak se zbavit bublinek.

Vzduch z gelu jde rychleji, když to není zmrazený a teplý. Z tohoto důvodu neodstraňujte parní lázni gel, dokud všechny bubliny ven. Čím teplejší složení, tím rychlejší je bez vzduchu. V případě, že svíčka je již vyplněna, držet ho v blízkosti teplé troubě, slunce nebo zabalit teplé šálu. Zvolna se zahřívá pohár sám, ve kterém je výrobek umístěn.

Vytváříte-li ozdobné svíčky vlastníma rukama, můžete použít malé věci, jako jsou mušle, naplnit je zpočátku gel a nechte vychladnout. Pak jejich použití pro dekoraci, není možné vyjmout z gelu směsi.

Ozdobné svíčky s kávových zrn

Výše jsme se podíval na to, jak vytvořit svíčku s gelem. Dále popíšeme příklad toho, jak dělat svíčky z včelího vosku s přidanými dekorace z přírodních materiálů. K výrobě pláště kávových zrn, je třeba připravit dvě formy různých velikostí. Hlavní věc, menší forma musí vejít ve formě větších rozměrů, a tím poskytují široký prostor mezi nimi. Geometrické tvary mohou být libovolné.

Vložení jedné formy na druhou a zaplnit mezeru v našem případě, kávových zrn. Volitelně můžete dát nějaké dekorace, korálky, mušle, sušené květiny. prostor je pak naplněn obsahem vosku a odložen do sucha. Po nějaké době formě umístěné uvnitř musí být odstraněny a umístěny v prázdném část knotu. Vedle vyplnit vnitřní prostor hmotnosti svíčky. Svíčka vosk je připraven!

V některých případech vytvořit romantickou náladu, můžete použít přírodní složky, vyzařuje vůně. Takové produkty jsou krátkodobé a mohou být použity na jedno použití.

Chcete-li vytvořit vonná svíčka mít oranžovou a rozseká ji na polovinu. Odstraňte dužinu lžičkou, aby nedošlo k poškození kůže, který bude sloužit jako forma pro budoucnost svíčku. Dekorativní hrana odříznout slupku, takže hřebíček. Nainstalovat knot a naplňte barevného vosku uvnitř obou polovin. Čekáme na voskové vytvrdne. Svíčka může být použita. Když plamen topení kůže uvolní voňavou látku a rozšiřovat speciální tepelnou pohodu atmosféru a Romantic.

Vypadá to krásné a originální svíčky ve tvaru kužele. Vosk může být malované zelené a zdobené, takže druh vánočních stromků. A jak dělat svíčky doma-kuželů? Je to velmi jednoduché! Chcete-li vytvořit potřebné bílý parafín svíčky a konce svíčky, pastelky z vosku, skleněné nádoby, přičemž listy ze zásobníku, korálky nebo perličky, párátka.

Chcete-li začít rozbít svíčky, vyjměte pojistku a složit kousky ve skleněných nádobách. Přidejte nastrouhanou pastelky a umístěte nádobu do hrnce s horkou vodou, aby se roztaví vosk. Ve stejné době, otočte sáček kávy plechů a zajistěte hrany páskou. Na spodní straně plastového sáčku opravit párátkem plastelíny a připevněte ji na knot. Namočí se do sáčku a vytáhnout z otvoru, vytvořeného v horní části kužele. Dále, sáček by měl být umístěn v nádobě s úzkou šířkou krku, než ústí ve složeném listu. Poté se vak je naplněn v obrácené roztaveného a barevného vosku. Po ztuhnutí knotu v dolní části úrody, vyjměte papír.

Dekorovat svíčky, korálky je třeba zahřát v horké vodě s pinzetou a jemně vtlačí do vosku (může být libovolný, a je možné vyložit krásný vzor a štítek).

Chcete-li vytvořit mramorový svíčku bude potřebovat kousky vosku. Mohou udělat sami. Roztavení vosku požadovanou barvu, nalít ji do široké nádoby a nakrájíme na kousky, aniž by čekal na úplném ztuhnutí. Umístit figurky ve ztvrdlé formě, se spoléhat na vaší fantazii. Kousky mohou být umístěny, vytvoření mozaiky na stěnách, nebo ve vrstvách v několika barvách. Dále jsme opravit knot a nalévání roztaví vosk do formy jinou barvou. Velmi horké směsi může být mírně roztavit kousky, trochu nalít v případě, že se ochladí hmotnost, kusy budou jasnější. Po nalití klepnutím na povrch nádoby, což způsobuje vosk proniknout do všech dutin. Po úplném Vyjměte chladicí zátka z formy.

Vytvoření svíčky - velmi vzrušující zážitek, který nevyžaduje velké znalosti a velké zkušenosti. Zapojeni do vytváření těchto produktů, budete nejen zdobí interiér nového interiéru, ale osvobodit se od hledání dárků pro rodinu a přátele. Koneckonců, každý svíčka - to je výsledkem vaší fantazii, který bude mít svou vlastní osobnost a kreativitu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1