Jak vyrobit vánoční věnec s rukama

Jak vyrobit vánoční věnec s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Krásné věnce s rukama na novém 2018

Každý rok jsme se pečlivě připravit na Nový rok - na dovolenou, která přináší radost, zábavu a nové změny k lepšímu. Oslavit Nový rok 2018 ve slavnostní náladě, budete muset zařídit dům v brilantní a šumivých barvy. Nejde jen o silvestrovské šaty, krásné kostýmy, dárky a chutné tabulka hrát roli při provádění kvalitní dovolenou.

Chcete-li začít, odehrávající se v krásném sále vánočního stromu a zdobí ji. To může být umělý strom, pěstování v květináčích nebo čerstvě řezané v botanické školce, které se prodávají kolem svátků. Že dům byl šumivé krása musí být vědomi základních pravidel.

Pokud jde o ostatní zařízení interiéru, jsou obrovské množství, více a více na internetu objeví myšlenku vytvoření vánočních hraček, věnce, svícny, ozdobné vánoční dekorace brýle kužely a jedlové větve.

Jak vyrobit vánoční věnec s rukama

Za účelem vybudování krásný kulatý tvar věnec pro nový rok, připravily karton, lepidlo, nůžky, koule, jedle kužely a větvičky, pozlátko, třpytky, barvy, stuhy, mašle, perličky, korálky, kameny, hvězdy a další dekorativní předměty.

Při vytváření vánoční věnce nejdůležitější patří představivost a vytrvalost. Nabídka viz foto nápady dekorace věnec s rukama na Nový rok 2018. S jejich pomocí se můžete s dětmi, aby se krásné vánoční věnce.

Vánoční věnec - pohádka vlastníma rukama! Foto nápady a mistrovské kurzy

Silvestr, nejkouzelnější, báječná dovolená, vždy jasný, veselá, bylo očekáváno. Zrození nového roku je úzce spjat se vánočních svátků, svátosti, které se věnují různým obřady a symboly.

Jeden z nich - jakési věnec kalendáře, který odpočítává dny před oficiálním termínem. Dřevěné kolo, zdobené jedle tlapky, stuhy a svíčky, uspořádané tak, že by to mohlo být vidět z dálky. Krásná tradice zapustil kořeny po celém světě, se stala více sekulární povahu, věnec a stal se symbolem nového roku.

Tradičně, vánoční dekorace vyrobené ve tvaru kruhu jehličí 4 svíčky - symbol věčného života, na Zemi se svými čtyřmi částmi světa.

V týdnu před novým rokem, můžete si vybrat jakoukoli dekoraci v obchodě, není opravdu přemýšlet o smyslu a významu. Ale v očekávání zázraku je vhodné vytvořit symbol zimy, přitahuje štěstí, vlastníma rukama, tím více, že není nutné hledat, ze kterých by bylo možné věnec - materiál kolem tisíce, zbývá jen zařadit fantazii.

Jehly a kužely - návrh prosince

Úhledný, lesklé tmavě zelené větve smrk, borovice, jedle, kroucené červené nebo bílé saténová stuha s náladovým kužely roztroušených kolem, proložené s vánoční koule, pozlátko.

Zdá se, že velké kusy různých velikostí, stejně sypané flitry, obklopené jasnými plodů horské popela. Rowan, podle druidů, je plný starostí o zítřek - je dnes v módě zahrnout do složení různých kultur, odpovídající témata.

V tradici vánočních ozdob, vánoční postavy a luky. Priority - červená, bílá, zlatá, dva prsteny a klikaté ocasy. A samozřejmě, Anděl - kde se bez něj v takovém svou dovolenou! Roztomilé andělé jsou přítomny všude, nejsou tam žádné limity a zakazuje jim.

Candy - dětská radost

Nejen děti milují sladkosti! Čokoládové kuličky v lesklé fólie dokonale kombinovat se severskými holemi, karamely a tyto zrcadlových koulí. Long pruhovaný karamel vzniku poruchy myšlení, vytváří náladu, a přísné luk, neboť vede v pořadí podle jejich zábavu tkaní.

Vánoční ovoce - pomeranče, mandarinky

Jasný citrus barva, radost z jara a figurky z hliníkové fólie, a to i v létě vám připomene krásné zimní dovolenou. Oranžová kola, vhodně umístěné na měkkého polštáře - rozpoznatelné vánoční věnec.

Originálních nápadů - není tam žádný limit slavnostní fantasy

Vytvořte vánoční věnec, takže to, co nikdo jiný, není nijak složité. S trochou zručnosti a velkou touhu, vedené naší hlavní třídě - a vaše kavárně okna zdobí složení víno věnečky nebo plastových kelímků.

Na dětské strana bude volat jemné věnce, sněhové vločky, dovedně z ubrousků.

charakter přísnými člověka může být viděn v práci se dřevem, který přitahuje jasnost linek a linek živého dřeva.

Jak se to dělá, nebo malý master class

Téměř každý člověk může udělat věnec s rukama improvizovaných. Základem dobře řezu lepenky, překližky nebo hustou pěnou - je důležité, aby materiál základy detaily byly připevněny lepidlem, malé hřebíky nebo čepy.

Nabízíme schematické instrukce pro výrobu originálních šperků, pomáhat - krok za krokem fotografiích. První dva kroky, jak je znázorněno na fotografii jsou stejné pro všechny varianty výzdoby.

 1. Basis. Velikost budoucího výrobku závisí na tom, kde se bude nacházet - u vchodových dveří z vnější strany, na okna v okně na ploše nebo v obývacím pokoji stěna. Pomocí kompas nebo desek nakreslit konvenční dva soustředné kruhy ve vzdálenosti asi 10 cm od sebe. Řez kruh.
 2. Na zadní straně smyčky musí být připevněn motouz nebo tenký drát, pro upevnění na okno dveří.

Připravené na základě ring wrap saténová nebo sametovou stuhou, pásky, lana nebo nití - věnec je připraven! Jako příklad - na fotografii. Zbývá dodat doteky Vánoce - provizorní svíčka, jedle tlapky, luky a jiné ozdoby.

Zdá se, že velké spleti různobarevných vlny, pletení fragmenty okázale připnuté na kruhových paprsků. Něco jako symbol domova.

Ořechy - nádherné materiál pro vánoční ozdoby. Jejich připojení do kruhu pomocí lepicí pistole.

 1. Krásná, texturovaného poddajný materiál - pytloviny, nařezaná na čtverce se stranou 15 - 20 cm.
 2. Každý čtverec trojúhelník přeložit na polovinu, vytáhněte dlouhé konce do centrálního rohu (ostré rohy připojení Direct). Získat náměstí s depresí.
 3. Malé hřebíky nebo čepy upevněné k volnému okraji splétané motouzu čtvereční na bázi slámy, nebo se musí překrývat další postupně naplnění povrch prstence.

Neobvyklý věnec s posezením může být zdobené stuhami, malé kužely, cukroví a vánoční koule, ze stejného pytloviny listí, větvičky smrku jejich uspořádání v libovolném pořadí.

Vánoční věnec z truhlářskou dílnou

Obstarat identické dřevěné bedny, upevněte je na základě svévolného nebo přísného geometrického řádu. Dodatečné výzdoba - borovice tlapky, luky, bobule. Příklad - na fotografii.

Snow věnec z papírových ubrousků

 1. Připravte si náplň. Kulaté ubrousky přidat až čtyřikrát obrátit trojúhelníky se zaoblenou hranou krajkou.
 2. Připojit kolík pro každou trojúhelníku pěnové struktury, jak je znázorněno na fotografii, poté, co nejblíže k prvnímu druhého, třetího a tak dále, dokud celý povrch základního kruhu je skryt pod improvizované vrstvou sněhu.
 3. Zdobit sníh kruh zářivě červenou mašlí s jedním nebo čtyřmi (simulující svíčku 4).

Původní materiál - výfuk. Brilantní, čistý, rovnoměrný po celé délce komína dost ohnout prstenec, a přípojný bod krásný stuha maska, New Year „déšť“.

Jako základ můžete použít drát trempel - ramínka. Hák vlevo nedotčený pro upevnění dílo. Zbytek drátu narovnat a ohnout opět, nyní ve formě kroužku, a pak špičku háčku pro naše háku.

Zbývá smyčcových vánoční koule v libovolném pořadí, ve všech velikostech a barvách. V tomto bodě, který bude se, že hodně! Ale věnec Ukazuje jasný, originál.

Jako možnost: je možné přijít s roztomilými výrobky z pozlátko, saténové stuhy, a to iz těstovin!

Vánoční věnec připojený před hlavním vchodem, vítá hosty na stole mluví o pohostinnosti hostitelů, uvítací kolemjdoucích z okna nebo okna lahodí oku a vyvolává duchy.

30 nečekané nápady, ze kterých je možné vytvořit nový rok věnec vlastníma rukama

Přidání článek k novému výběru

Nový rok je za rohem a je čas přemýšlet o zdobení domu. Pojďme se bavit o tom, jak věnec pro vánoční a novoroční improvizované vlastníma rukama vytvořit sváteční náladu teď.

Sochory na vánoční věnce se prodávají ve specializovaných obchodech. Nejpopulárnější jsou drátěné rám a pěnové tvary. Pokud je to žádoucí, základna mohou být vyrobeny z téměř cokoliv. Můžete vystřihnout kruh lepenky nebo plastových obalů kole dortu a zabalit páskou tkaniny nebo papíru. Další možností - kroutit rám vodiče nebo kabelu.

A teď k vaší pozornosti - představa vánočních věnců. Nechte se inspirovat a vytvořit!

1. Vánoční věnec z novinových trubek

Tkaní novinového papíru neztrácí relevanci po dobu několika let. Z tohoto jednoduchého materiálu švadlena vyrobené nejen malé položky výzdoby, ale i celé kmeny! Chcete-li věnec, odřezávání papíru na podélné proužky 10 cm. S jehlice otáčet úzkých kanálků, navíjení papíru diagonálně. Namažte konec papíru s bílým lepidlem na obrobek není odpočinout. Počet trubek závisí na požadované velikosti věncem.

Každá barva trubice skvrna (pokud chcete, aby byly jako vinné révy) a nechte zaschnout. Pokud je to žádoucí, namísto skvrn, použít bílé akrylové barvy, lehce se zředí vodou.

Dále, existuje několik trubek dohromady (konce mohou být stanoveny s lepicí páskou) a tkát copu. Pokud vlastníte různé techniky tkaní - vpřed! Můžete si také vzít základ pro věnce a zabalit ji parádně trubky.

2. vánoční věnec z fotografií nebo pohlednic

Tento věnec zdobí svůj domov, a to nejen o Vánocích, ale v jiných dnech. Budete potřebovat klec pro vánoční věnce. To je možné zakoupit v obchodě zboží pro šití nebo si vytvořte vlastní pomocí několika zatáčkách z pevného drátu a sešít je do několika místech.

Hotový rám pomocí termoplastického lepidla (obvykle to je aplikováno lepidlo pistole), připojit fotografie svých blízkých. Zejména volba bude vypadat působivé z černo-bílé fotografie. Pro kompozici mohou být také použity světlé vánoční přání.

To je místo, kde si můžete nechat svou fantazii volně běhat! Vezměme v úvahu složení a vypojení kousky barevných cítil jinak. Může to být listy, květy, perníkové chaloupce, nebo ve tvaru srdce, sněhuláka, vánoční stromek, - bez ohledu na vaše srdce touží! Tvary mohou být jednovrstvá nebo se skládají z několika vrstev (za to, že jsou sešity k sobě). Jsou-li aplikační komponenty připraveni, zabalit věnec základna pro pletení nití a opravit dekorativní prvky s lepidlem.

4. Vánoční věnec z vinných zátek

Skutečnost, že prázdné láhve vína - velká věc pro ty, kteří mají rádi být kreativní, jsme již zmínili v článku „14 nápady, jak můžete použít prázdnou láhev od vína.“ A teď se podívejte, jaké pěkné vánoční věnce lze provést zdobení základě zátky z alkoholu.

5. Vánoční věnec z květin hortenzie

Proč ne používat zimní věnec skutečné květiny? Vysuší hortenzií kartáč vypadat okouzlující. Mnoho žen v domácnosti zdobit Tento dům sušené květy, takže kytice, které jsou velmi dlouho ve váze. Přiložit hortenzie květy na rámci pro věnce a pověsit ji na viditelném místě.

Jedním z klasických verzí slavnostní domácí dekorace - smrkové a borové šišky. Pamatovat školní dny: Co je nejen řemesla z tohoto oblíbeného přírodního materiálu! Je na čase, aby „návratu k přírodě“ a využít své dary. A tady je náš master class na to, jak udělat vánoční věnec kuželů s rukama:

7. vánoční věnec foamirana

Foamiran - materiál, zná mnoho jehel žen. Jedná se o měkké pěnové listy jsou tenké, na dotek připomínající semiš. Listy získané foamirana krásné květiny, které jsou velmi podobné bydlení. Tento produkt je velmi snadné s ním pracovat: je to plast, je snadno řezat a šít. Zdobí věnec základnu Podrobnosti o foamirana a vychutnat tu krásu i když po celý rok!

8. vánoční věnec nebo háčkování jehly

Jistě švadlena, kteří vědí, jak plést, si myslel, že tato technika může být provedeno téměř kdekoli. Pozornost - pletené vánoční věnce. Podívejte se, jak pohodlně a doma vypadají! Věnec může být zdobené pletené části nebo zcela připojen. První báze je vázána věnec, pak „chuť“ se přidá k prvky kompozice.

9. vánoční věnec vinné hrozny

Máte-li vinici po prořezávání jistě zůstává značné množství zbytečných vinic. Snažte se, aby tento přírodní materiál vánoční dekorace pro domácnosti. Aby vánoční věnec vinné révy vazební nadace a ozdobte své chuti.

Vines namočit v teplé vodě po dobu několika hodin, nebo suché výhonky zlomí špatné zatáčky.

Věnec může být potažena zlatou, bílou nebo stříbrnou barvou, v závislosti na tom, jak to odpovídá interiéru domu.

10. Vánoční věnec z korálků a perliček

Ti, kteří jsou obeznámeni s korálkování z první ruky, žádný problém vazba korálkový vánoční věnec. Krása tohoto produktu - v její miniaturizaci. Takový věnec může být použit jako brož nebo dekorace pro malé prostředků. Další „lenivý“ varianta - základ pro věnec pokrytí lepidlem nebo epoxidové pryskyřice, a pak se sypat s korálky a korálky.

Chcete-li věnec, výřez karton kružnice požadovaného průměru. Těsně zabalit lepenkového podkladu přízí, že tam bylo žádné mezery. Potom připojit představivost a směle zdobí detail věnec. Další možností: zvláště originální vzhled věnec zdobený kuličkami příze různých velikostí. Zde můžete přidávat a paprsky.

12. Vánoční věnec z barevných žárovek

Tato volba bude apelovat na ty, kteří nemají rádi házet cokoliv. Je třeba použít žárovky (Zajímalo by mě bude vypadat prodloužené žárovky). Malovat je v různých barvách (oblek vitráže laku) a připevněte na základě věncem.

13 vánoční věnec z šátku

Vánoční věnec na dveře mohou být vyrobeny z zbytečného oděvu, například starou šálu. Zabalit věnec rámeček pro jakýkoliv šátek, zajistěte kolíky. Obloha s věncem páskou nebo jiné dekorativní prvek.

Make vánoční věnec z větví není nijak složité. Dobrý fit, ohebné větve břízy a vrby. Namočte do teplé vody po dobu několika hodin. Poté se postupuje při výrobě. Tyče mohou být stočeno do kruhu a kravatu, a může být namontován na drátěný rám, přičemž konce větví poflakovat nedbale.

15. Vánoční věnec z dřevěného spilitů

Dřevěná Spila můžete udělat spoustu zajímavých věcí pro dům: Podložky pod horké, obrazy, dort misky, atd Věnec vyrobený z tohoto materiálu je velmi odolný a vypadá stylově. Další informace o tom, jak se dělá věnec, přečtěte si náš materiál.

16. Vánoční věnec z kartonových patron

Kartonové pouzdro z toaletního papíru a papírových ručníků - šetrných k životnímu prostředí a poněkud neočekávané materiál pro vánoční věnce. Cut lepenkové válce přes kruh a slepíme získat zajímavou kompozici. Použitím různých pouzder průměru, barva je barvou, pokud je to žádoucí.

Vyrobit takový věnec může být použit jako skutečný bonbón (v tomto případě by musel rozebrat později a jíst sladkosti) a „padělání“ (jako je například zmačkaný kus papíru zabalené v cukroví obalu).

18. Vánoční věnec pěny

To je opravdu „zimní“ věnec! Podívejte se, Polystyrénové koule vypadají jako skutečné sněhové koule. Ozdobte svůj domov tak delikátní věnec - a okamžitě začal kralovat kolem vánočního náladu!

19. Vánoční věnec z maličkostí

Základem pro vánoční věnec v tomto případě by mělo být dost pevný, aby unesl váhu neobvyklé výzdoby. Lepidlo několik vrstev lepenky nebo pouze jeden plastový díl. Na základě lepidla všeho, co „špatné lži“: malé hračky, psací potřeby, hodinky, různé tretky.

20. Vánoční věnec elektrické věnec

Pro tento věnec lze použít drátěný rám, a můžete udělat bez něj, které tvoří kruh věnec a upevnění na stěnu (je-li věnec je dostatečně tuhá a má jeho tvar).

21. Vánoční věnec dárkové krabičky

Chcete-li tento vánoční věnec s vlastníma rukama, bude muset strávit spoustu času. Za prvé je třeba provést několik „dárkové krabičky“ malých rozměrů. Z tohoto řezu z pěnové plastické hmoty nebo pěnové bloky různé velikosti a barevné balicí papír obalu. Pak držet na bázi vápna pro věnec.

22. Vánoční věnec z kuchyňských cvočky

Pokud máte kuchyňské textilie v přebytku, použít k vytvoření originální vánoční věnec. Pro inspiraci, podívejte se na to, jak zajímavé věnec vypadá v kuchyni.

Vypadá to velmi tradiční vánoční věnec pozlátko. Aby to není nijak složité. Pevně ​​zabalit pozlátko základ pro věnec, připevněte konce závitu nebo lepidlem. Věnec mohou být zdobené předměty nebo odejít „jak je“.

24. Vánoční věnec cívky nití

Další možností pro milovníky všeho originálu. Jistě jste povalovat nežádoucí dřevěnou špulku šicích nití. Přilepit na základě věnec v chaoticky - dopadne velmi pěkné. Přidejte světlou pásku nebo jiné podrobnosti o Vánocích.

25 Vánoční věnec z bylin

Šetrné k životnímu prostředí a voňavé, tento věnec lze použít jako ozdoba, a to nejen o Vánocích, ale po celý rok. Jako základ dokonalé věnci révy poboček nebo mladé stromky.

26. Vánoční věnec z papírových letáků

Docela minimalistický věnec bude vypadat, není vyrobena z přírodního materiálu, ale z listů, řezané z papíru. Papír může zůstat bílé nebo použity barvy. Pokud jste pokrývají věnec stříbrné nebo zlaté barvy, listy jsou jako kov.

Vyrobena z pevného drátu a vytvořit kruh pevně řetězec na Christmas míčů různých velikostí. Spojení kuliček k sobě navzájem promazhte lepidla k upevnění koule na rámu. Alternativně koule držet na ploché základně lepenky nebo polystyrenu.

Pro tento vánoční věnec ideální základnu, z pěny nebo lepenky kruhu. Pak různých koření (hvězdičky anýz, skořice, hřebíček, atd.), Sušené plátky pomeranče, kávová zrna a lepidlo na bázi. Zdobíme vlákna nití.

29. Vánoční věnec z kolíků

Odpovídající rozsahu Nového roku, kolíčky jsou zelené, červené a bílé barvy. Připevněte je na základě věnec, „ředění“ velké kuličky (viz obrázek níže), zdobí se stuhou a pověsit na dveře svého domova.

30. Vánoční věnec z kanálků Koktejl

Použijte koktejl brčka vyzdobit dům. Lepidla na substrátu pro věnec trubice různé délky, přidá se několik detailů, například, jasný pás pásky. Dobře vypadat a brčka na stejné barvy, ale můžeme mít dva druhy trubek věnec byl pestřejší.

Výroba vánočních věnců - jen malá část celého procesu přípravy dům pro novoročních svátků. Nabídka nekončí a nadále dělat:

Vím o tom víc

Chci vám nabídnout téma

 • Ogorod.ru
 • O projektu
 • umístění reklamy
 • Omezení a oznámení
 • Jsme na sociálních sítích
 • Facebook
 • cvrlikání
 • spolužáci
 • Viber

Webové stránky mohou obsahovat obsah, který není určen pro osoby mladší 16 let.

© 2015-2018 Ogorod.ru Jakékoliv použití materiálů je možné pouze s písemným souhlasem vydavatele. RSS

Leave a Comment

Your email address will not be published.

96 − 88 =