Jak vyrobit vánoční věnec s rukama v krocích

Jak vyrobit vánoční věnec s rukama v krocích

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit vánoční věnec s rukama?

Ve dvoře v prosinci - což znamená, že Předvánoční nálada Již zachytil každý, kdo očekává zimní kouzlo a radostné události. Naplnit všechny vánoční atmosféra kolem sebe, každý chce se obklopit novoročních symbolů, z nichž jeden je vánoční věnec.

Jak se na tradici zdobení domu s věnci?

Zdobení domu takovým způsobem - to je stará tradice, který přišel ze západních zemí. Stojí za zmínku, že ruská vánoční věnce na dveře až do nedávné doby vypadal docela exotické.

Myšlenka vytvoření patří Ioagannu Vihernu, který žil v Hamburku. Byl dostatečně zabezpečen, aby si mohl dovolit poskytnout pomoc sirotkům. Děti se těší na Vánoce a neustále se ptá svého opatrovníka, a když to nastane. Potom Johann rozhodl naučit malý dárek - které má starý vůz kolo a umístěním 16 svíčky, pověsil ho na dveře. 12 svíčky byly červené a není příliš velký, a zbývající čtyři byly mnohem větší a bílé. Každé ráno Johann spolu s dětmi osvětlená jedinou červenou svíčku a v neděli začal hořet jeden bílý. Výsledkem byl jakýsi kalendáře, který umožňuje měřit čas až dlouho očekávaný dovolenou.

věnec - to není jen Vánoce a Nový rok symbol, to je také druh talisman pro domácí použití, která chrání všechny jeho obyvatele, aby přinést štěstí a pohody. Zaoblený tvar věnce symbolizuje věčný život, zelená - dobrý zdravotní stav, a malé svíčky představují teplo rodinného krbu.

Jako základ může posloužit dříví nebo kovový drát, stejně jako borovice větvičky a dokonce i papír. Volba bází přímo závislou na pevnosti celé konstrukce a její trvanlivost. Takže, základna může být klasický sláma, révy vinné, proutí a dokonce okraj starých kol. Pokud tomu tak není po ruce - obyčejný kovový vodič bude také dobrým základem pro vánoční ozdoby. Další možností - zbytečných drátů (Například starý rozšíření), které je kroutit spolu pevně. Pokud si nevíte, jak vytvořit vánoční věnec s rukama, bude fotka pomůže pochopit základní princip fungování.

malý stará část hadice, hustý lepenka, stejně jako zkroucené kusy starých novin navzájem a drží pohromadě drátem a tkaniny jako polštář naplněný bavlny nebo syntetického polstrování - to vše a mnohem více může sloužit jako vynikající Základem pro vánoční věnec.

Jak se zdobí vánoční věnec?

K dekoraci, můžete použít klasické vánoční ozdoby - vánoční koule, pozlátko, umělé svíčky a drobné postavy andělů. Nicméně, symbol krbu a blížící se magie zaslouží větší projevy fantazie, tak to stojí za trochu úsilí, aby zajistily, že každý detail letošního silvestrovské zázrak je zvláště zajímavé.

Světlé stužky červené, zelené, zlata a stříbra ozdobí vánoční věnec a dát mu slavnostní vzhled. Případně doplněk složení krásné tkaniny stuhou.

Tento dekorativní prvek je uveden přírodou. Na hrboly vypadat jasný a atraktivní, můžete zakrýt stříbrnou barvou.

Borovice nebo borovice větvičky lze nahradit záložkami arborvitae nebo jalovce. V obchodě prodával dekorace, umělé jedle nohou - v tomto případě bude věnec trvat několik let.

Šťavnaté a krásné plody připomněl, že na podzim je za námi a před chladným počasím a sněhem. Oni dobře kombinovat s oběma slámou a zelené jedle tlapkami.

Čerstvé květiny na věnec jsou velmi vzácné, protože se rychle slábnout. Ale v poslední době tam byly zachovány listoví, který může být zapnut i v nejsložitějších kompozici. Pokud nemáte po ruce takové prvky, pak je nahradit sušených květin.

Originální způsob, jak ozdobit věnec - přidat pletené zdobení nebo pompoms vyrobené z příze. Stylový a neobvyklé.

Co může potěšit děti více než sladkosti? Cukrovinky v jasném obalu bude skvělý dekorace, ale může rychle zmizí ze základny.

Šperky mohou být vyrobeny z obyčejného papíru pro ruční práce. Květiny, figurky zvířátek a vánoční motivy - vše závisí na vaší fantazii.

Sušené listy dokonale doplňují věnec, připomínající do konce letošního roku. Takový prostředek se přidá skořice a sušené ovoce.

Vánoční věnec s rukama: krok za krokem průvodce

Jak vyrobit vánoční věnec s rukama krok za krokem? Tato dekorace je nejen lahodí oku druhých, ale také vyzařují neobvyklou chuť - další symbol blížící se dovolenou. Nicméně, to má malé mínus - dříve nebo později, jehly začínají hroutit.

Materiály, nástroje a:

 • robustní a pružný drát (od 2 do 4 m);
 • nit;
 • úhledný smrkové větve přítomné (nahrazující jalovcové větve zerav, atd ...);
 • tekuté hřebíky nebo lepidla;
 • kužely, barevné pásky;
 • cukroví a ořechy;
 • trsy jeřabin nebo kalina.

Za prvé, je třeba, aby rám z drátu. K tomu je nutné, aby ji ovinou vhodného průměru a připevněte k sobě navzájem.

Dále připojit a bezpečně připojit k základně jehličnatých větviček. Stojí za zmínku, že počet vázaných nohou bude záviset na nádheru a krásu budoucnosti věncem.

Za to, že můžete začít zdobení zelený základ. Připojit všechny prvky, je možné, jak s lepidlem, a primatyvaya vodič k podkladu.

Nový rok věnec vlastníma rukama: krok master class s fotografiemi

V posledních letech se stala populární tradice zdobení domu tradiční katolická vánoční věnce. Rozdíly v jejich nesčetných: mohou být vyrobeny jak z obývacího materiálu - větve, bobule a kužele, stejně jako z nejvíce nečekané. A místa, kde si můžete umístit sváteční věnec tolik - na dveře, vstup do obývacího pokoje nebo jídelny, nebo možná jen proto, aby na zdi v místnosti, můžete si dát na stůl nebo na okenním parapetu, a umístí uvnitř svíčky.

Tento kompaktní díl trvá téměř žádný prostor, ale vytváří sváteční atmosféra. V tomto článku se budeme uvažovat o krok za krokem třídy průvodci na Nový rok věnec s vlastníma rukama s fotografií, což je jistě přijde vhod, pokud chcete, aby to stylové dekorace.

Tradiční barvy Vánoc jsou zelený věnec, červená, zlatá a bílá. Bez ohledu na materiál byl vybrán pro vás základy, zdobení lze zvolit, jsou:

 • Jahody: kalina, horské jasan, jalovec, divoká růže, cesmína bobule;
 • všechny druhy ořechů, nakrájíme na plátky a plátky citrusů, pomerančové kůry, twisted;
 • skořice, anýz hvězdy;
 • Výzdoba kuželů v přírodní barvě nebo malované stříbrem, zlatou barvou;
 • pěkné cukrovinky - bonbony a sušenky;
 • Malé vánoční hračky: koule, hvězdy, Sněhulák, andělé, ptáci, náhrdelníky, domy, atd ...
 • stuhy, luky - prostý, přehoz, pruhované;
 • v případě, že koruna je umístěn na vodorovnou plochu, mohou být také použity svíček různých barev a velikostí.

Pravděpodobně nejkrásnější věnce z přírodních materiálů - z jedlových větviček, větví zerav, borovice. Ale nejprve je třeba, aby se drátěný rám:

S cílem lépe udržet vlhkost na větvích, a vydrží déle lahodí oku zelené, můžete zabalit mokrou pěnu rám pruhy vody, zajistěte vlascem, provázku nebo drátu.

Dále nakrájíme na malé větvičky sbírat „bukety9raquo;, kotvení drát.

Tyto kytice zeleně primatyvaem k rámu.

A zdobí věnec z větví na vaší chuti.

 • drát;
 • pozlátko;
 • noviny;
 • Bílý toaletní papír;
 • nit;
 • tavné;
 • kus zlatou stuhou;
 • šišky;
 • dekorace: korálky, vánoční koule.

1. Vzhledem k tomu, drát udělat průměr kruhu asi 24 cm.

2. Kabelový svazek obalen papírem, na začátku a na konci tání upevnit.

3. Pokud chcete, aby se silnější základnu - máme vítr druhé číslo novin.

4. Na vrcholu bílé knihy v aerodynamickém toaletní papír nebo papírové utěrky zakrýt nevzhledné.

5. Fix bílé vlákno.

6. vázané smyčky zlaté stuhy.

7. ovinuté preformy z pozlátko stuhou.

8. Dekorace: lepidlo květiny, hrbolky, zabalené s korálky. Na několika místech přidat malé složení kuliček.

Můžete ozdobit věnec dveře, stěny nebo dveře.

Můžete si vybrat rozsah modré a stříbrné.

Malá vánoční věnec s rukama nás zve, aby návrhář Igor Linnik.

Pro se používá báze kruh, řez z lepenky.

Je třeba zabalit balicí papír, zmačkaný do svazku.

Paper zapošijeme.

Pak můžete začít opatrně primatyvat větví pomocí stejného vlákno k základně.

Když je celý věnec naplněn větve, je možné dekorovat a pověsit na dveře, kde bude příjemné na pohled kolemjdoucích.

Široká škála fotografických nápadů shromáždili níže. Nechte se inspirovat!

Můžete si také dávat pozor na výběr videí na tom, věnce na vlastní pěst.

Použití těchto stránek je možné pouze s přímou aktivní odkaz na stránky ženské Diana

5 způsobů, jak si vyrobit vánoční věnec

Před příchodem hostů po celý pořádek v domě a pověsit ozdoby. A mezi všemi girlandy, svíčky a dárky, samozřejmě, zaujímá zvláštní místo vánoční venok.Ego můžete pověsit na dveře nebo na stěnu, dát do středu jídelního stolu.

Obchody v předvečer prázdnin, můžete vidět velké množství věnců různých provedeních: s stuhy, balónky, svíčky. Ale pro to, aby bylo opravdu zvláštní a jedinečné, a také stát mnohem levnější udělat sami. Jak vyrobit vánoční věnec s rukama? Velmi jednoduché!

Zde najdete za krokem 5 mistrovské kurzy na to, aby vánoční věnce. Zvolit delší nyní: míčů, smrk, borovice, ze šišek, nebo dokonce ze sítě.

Master class číslo 1: vánoční věnec ze smrku

Za prvé, pojďme se podívat na to, jak udělat tradiční vánoční věnec vyrobený ze smrku, který pak může být namontována na vstupní nebo interiérové ​​dveře.

 • slámy pro vytvoření věnec (velikost volitelné)
 • koule (velikost musí být v souladu s korunkou: zvýšit věnec bází a zvýšení velikosti hraček)
 • dekorace v podobě poboček s červenými a zlotých korálků, byrokracie na přídi, šišky (velké a malé)
 • smrkové větve (tenký, aby pohodlně ohnout)
 • několik dalších větví (např., borovice),
 • nůžky, květinový drát (nejlépe zelený)
 • červené a zlaté dekorativní květiny (tři kusy).

Leželo všechno na stole, a dostat se do práce.

TIP: Tato forma může být vyroben nezávisle na suché trávy a potravinářské fólie. Navíc, balicí pásku.

KROK 1: Vytvořte rámec větví

 1. Za prvé, aby základnu borových větví. Umístěte je ve stejném směru, např., proti směru hodinových ručiček, Konce větví se nechal po pravé straně, a střecha umístí větve na levou stranu. Připevněte je do slámy věnec, zavazování kolem květinové drátu a kravatu na zem.
 2. I nadále přidat další pobočky po celém tvaru.
 3. vypadat Zamezte místa odešel, vyplnit všechny mezery menší větve.
 4. Zatím to vypadá trochu rozcuchané a špinavé. Zabalte drát kolem trochu víc, vytáhnout všechny velké větve, které vyčnívají. Drát by se schovávat za poboček. Nyní se ještě svěží věnec - základ pro další práci.

 1. Nyní přidat několik dalších větví (ve stejném směru jako borovice), jejich distribuce rovnoměrně koruny.
 2. Připojte červenou mašlí. Můžete to udělat bez něj, takže podoba bude více slavnostní.
 3. Můžete přidat malém borovém knoflíky, kdyby nebyli na samotných větví.
 4. Distribuce barva by měla být symetrická (To nefungovalo, všechny červené ozdoby na jednom místě, jinak to bude vypadat jako červený bod). Rozdělit podmíněně věnec na 4 kusy, jeden z nich má luk, a v ostatních třech přidat na větvičce s červenými korálky.

Ve skutečnosti už to vypadá dobře a můžete odejít a můžete dokončit.

IDEA: Nebo pověsit věnec na prvním místě v této podobě, ao týden později přidat šperky, takže věnec určitě nebudete nudit během prázdnin

Tvorba originální lampu - ušetřit 200 $

Masážní koberec na betonové nohy!

Jak snížit vlákno skleněné láhve

Děkujeme, že jste přetáhli do oblíbených !! V tomto roce, z koule vánoční věnec - hodně míčů jít, poznámka)) Pokusím se smrk a kužely. Siliknovy přilepit fit?

Silikonové lepidlo je vynikající - ne pro malé těžkých dílů. Například hrboly montáž ano pořádku. V případě, že těžké větve na věnec - paprsek „tekuté hřebíky“

Leave a Comment

Your email address will not be published.

59 + = 62