Jak vytvořit držák tužky s vlastními rukama

Jak vytvořit držák tužky s vlastními rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Tužka s rukama: tři nejzajímavější způsoby

Obraz, kdy jsou tužky a pera rozptýleny po celém domě, lze pozorovat téměř v každém domě, kde jsou děti. Jak učit dítě, aby udrželo veškeré psací potřeby v pořádku? A vy společně vytvoříte "dům pro devět", kde budou "žít"; všechny papíry pro malování. Jak si vyrobit tužku s vlastními rukama? Nejnovější myšlenky, které vám v tomto článku řekneme přímo tady.

Tužka s rukama a motouzem. Jaké je spojení?

Skladovací nádoba pro psaní příslušenství doma může být vyrobena z odpadního materiálu, jako je plechovka a kus jutového lana nebo řetízku, jak se také nazývá. Kromě těchto položek budete stále potřebovat saténovou stuhu, lepidlo "Dragon9raquo; nebo "Moment9raquo; dekorační prvky (perličky, flitry), akrylové barvy.

Tužka s rukama: krok za krokem

 1. Upevnění motouzu. Šířte třetí část džbánu ze spodu lepidlem a důkladně protáhněte lano. Potom stejným způsobem lepte střední a horní části kontejneru. Vlákno při navíjení by mělo být lehce přitisknuto prsty, aby "chytlo".
 2. Dekorace výrobku. Možnosti pro zdobení tužky mohou být mnohé: malování s akrylovými barvami, vkládání s perličkami a flitry, zdobení stuhami.
 3. Produkt ponechte na teplém místě, dokud úplně nevyschne.

Práce na provádění těchto řemesel bude trvat nejdéle 30-40 minut a zůstane dlouho ve službě vašeho dítěte, dokud nebude chtít vytvořit novou tužku. A v takovém případě máme nějaké zajímavější nápady.

Líbí se vám pít džus? Pak máte nový zásobník na tužky

Nespěchejte házet prázdnou krabičku šťávy nebo mléka. Toto je prakticky hotová tužka z lepenky. S rukama můžete za pár minut udělat originální "house9raquo; pro psací potřeby. Chcete-li to provést, proveďte následující kroky.

 1. Umyjte krabici a vysušte ji.
 2. Odřízněte horní část nádoby a vyhoďte ji. Nepotřebujeme to pro další práci.
 3. Spodní část je pokryta barevným papírem a zadekorirovat žádným způsobem. To může být aplikace z papíru, přírodního materiálu, látky, pásky.

Tak rychle, jednoduché, ale zároveň praktické použití a krásné vzhledové tužky s rukama.

Druhá životnost plastové lahve

Další zajímavý příklad kapacity pro pera a tužky, které lze provést ve spojení s dítětem, je držák tužky založený na PET lahvičce. Je vyříznut a vyvrhnut horní část a spodní strana je vyrobena samolepicí fólií a zdobena dekorativními prvky. Pokud vlastníte háčkování nebo jehly, pak může být taková tužka "oblečena" 9raquo; v pleteném krytu. Stačí si vyrobit obdélníkovou látku, která odpovídá velikosti kruhu láhve a šije ji. Ozdobte kryt mohou být barevné knoflíky, korálky, luky.

Pokud se vám žádná z těchto možností nelíbila, navrhněte, aby dítě představovalo, z čeho jiného může být vyrobena tužka s vlastními rukama. A doslova na minutu vám dá tolik originálních nápadů, které ve skutečnosti je ztělesňují, můžete si každý kartáč a pero "usadit 9raquo; ve svém domě.

Tužka s vlastními rukama: 10 jednoduchých nápadů

Pozdravy, milí přátelé! Dnes jsem hbitě říkal, jak vypadat a udělat si tužku vlastními rukama. Ukážu několik mistrovských tříd a jen zajímavé fotografické myšlenky.

Před několika měsíci měl můj manžel narozeniny. V tomto ohledu jsem se rozhodl, že kromě hlavního daru chci mu dát něco zvláštního, vyrobeného sami. Volba padla na tužku, protože Danil má rád kaligrafii, a proto má spoustu doplňků pro tento druh tvořivosti.

Jak si vyrobit tužku: hlavní třídu

Ukážeme vám, jak si vyrobit tužku s krásnými postavami z animovaného kresleného seriálu My Neighbor Totoro. Ve skutečnosti lze tuto technologii použít pro jakékoliv tužky.

Chcete-li vytvořit tužku, budete potřebovat:

 1. Plechovkový plech (z jakéhokoliv konzervovaného jídla)
 2. Jakákoliv tkanina, z čeho vybíráte plechovky (jsem si vzal fleece a fleece mikrofony)
 3. Plout na konečnou úpravu
 4. Závity v barvě tkaniny
 5. Nůžky
 6. Lepidlo s tenkou hubicí nebo lepidlem
 7. Plastové oči
 8. Kousek sinteponu

Nejprve je třeba měřit:

V souladu se získanými měřením řezaných z tkaniny 2 detaily obdélníky s parametry (výšky bank na švu + 0,5 cm) x (obvodová délka dotace +).

Na obou obdélnících šijeme nejprve zadní šev (se švením "zadní jehly" nebo na šicí stroj), abyste získali uzavřený povrch. Šité spodní část obdélníku podél obrysu. Vypusťte jednu část a nechte druhou.

Oddělte výsledné válce. Nyní vyřezáváme z tkaniny 18 párů detailů malých zvířat - v mém případě, malé totoryat. Vzory nejsou citovány, protože je snadné kreslit obrys - ovál s ušima))

Šijte spárované detaily mezi sebou, dostanete 9 zvířat (nezapomeňte na otvory pro eversion).

Na místě budoucího peephole nakreslete body a dělejte zářezy křížem, jako na fotografii.

Vypusťte zvířata a naplňte je sinteponem.

A teď přidejte lepidlo po obrysu do otvorů. Buďte opatrní - pak musíte vložit do otvoru pro oči. Vložte až do okraje oka zcela utopí v kožešině.

Díra níže je šitá.

Uh, oglystik

Dále vysekněte sinteponový obdélník se stejnými rozměry jako tkanina a obalte jej sklenicí. Vystřihněte spodní část sinteponu a také jej připevněte k nádobě.

Šijte džbán s podrobnostmi o sinteponovém švu "přes okraj". To je nutné, aby tužka neklesla na stůl. Tento krok můžete přeskočit, pokud chcete.

Za prvé, šijte okraje sinteponu zabaleného kolem nádoby. Dno je také šité.

Vytáhněte jeden z částí válců na vnější stranu plechovky. V mém případě to trochu nedosáhne horní hrany - zvláštního efektu.

Na spodní straně tužky položila také sinteponchika (přilepená, aby se nepohnula).

Vložte druhý (ne obrácený) válec do stojanu. Pokud je to požadováno, můžete také spadnout trochu lepidla na dno tak, aby vnitřní část byla pevná.

Šit jeden válec do druhého se skrytým švem.

Zde je tužka vyrobená ze mě)) Pokud si přejete, můžete se zastavit v této fázi nebo zdobit produkt, jak je popsáno dále.

Všechna zvířata musí být přilepená nebo šitá po celém povrchu.

Vyřízněte několik listů z plsti a vyšívejte na nich charakteristické čáry stehu "zpětné jehly". Přilepte listy na výslednou tužku. Můžete vyšívat vzory na samotných králících.

Obdivujeme výsledek

Tužka drží s vlastními rukama z plechovek

Velmi zajímavým způsobem, jak vytvořit stojan pro tužky, je vzít sklenici, tekuté akrylové barvy, papír, talíř, šňůru a umělý okvětní plát s lepicí pistolí.

Nalijte barvu do nádoby a protřepte ji. Vypusťte zbývající nátěr a nechte vyschnout. Pokud je to nutné, upravte hrany. Utáhněte nit se šňůrkou a ozdobte ji lístkem - voila

Metoda je stejná jako předchozí, pouze na konci bude nutné položit hrnek s černou trvalou značkou.

Milovníci všech dětí se setkají!) Zde už budete potřebovat plechovku a barevný EVA polymer (pěnový kaučuk, který lze zakoupit ve formě plastů v obchodech pro kreativitu). Mimochodem, polymer může být nahrazen měkkou plstí.

Vymažte všechny detaily ze šablony a obal nádoby se žlutým obdélníkem. Zevnitř také lepidlo obdélník skrýt kovovou část. Lepidlo na obličej, kalhotky. Nezapomeňte na ústa.

Tužky z plastových lahví

Chcete-li udělat takové roztomilé tužky, budete potřebovat jen několik podlouhlých lahví, nůžky, skotskou pásku, akrylové barvy a fotorámeček pro připojení (volitelně).

Odřízněte závit z lahve a vystřihněte horní část, jako na fotografii. Centrální část lepidla lepte na obou stranách lepicí páskou a ponechte prázdné místo uprostřed. Malovat prázdné místo a ozdobit zbývající víčka, také barvené. Lze nalepit k rámu a můžete ho nechat tak, jak je.

Zde už potřebujete šampon. Odřízněte vrchní část víkem a vyberte požadovaný tvar. Ze zbytku vyřízněte rukojeti. Slepte legrační tváře z plsti nebo papíru.

Tužky z kartonu a papíru

Nejjednodušší způsob, jak vyrobit tužku vyrobenou z lepenky, je vzít válce z podvalů, rolí s papírovými utěrky nebo toaletním papírem. Pokud je to žádoucí, obalte je novým papírovým papírem. Všechno

Velmi neobvyklý a jasný nápad. Vezměte starý hustý časopis nebo příručku. Rozdělte všechny jeho stránky na 5 stejných částí. Vložte tužku na stranu. Zalomit tužku s knihou, aby ji umístil uprostřed, lepidlo.

Top s bílou akrylovou barvou. Vystřihněte dolní část tlusté lepenky, obtékněte tužku. Lepidlo dolů.

Nebo spíše ne z dřeva, ale z dřevěných tužek. Chcete-li to provést, stačí jen několik lepených tužek, které tvoří stěnu. Takové stěny budou vyžadovány. 4. V dolní části lepidla spodku husté lepenky.

Popsala jsem však desátou tužku v článku o vánočních ozdobách. Důrazně doporučuji, abyste se podívali, existuje mnoho zajímavých nápadů.

Mimochodem se zde získává fleece norka, z níž je vyrobeno vnější zelené pozadí prvního pouzdra tužky a bílé přísady. Doporučuji, protože je velmi těžké najít v tkaných tkaninách.

Přihlaste se k aktualizacím a sdílejte své dojmy! Brzy se uvidíme!

S pozdravem, Anastasia Skoryeva

Také by vás mohlo zajímat:

Stránka nyaskory.ru shromažďuje uživatelské metadata (cookie, IP adresu a informace o poloze) za normální fungování webu, možnost zobrazovat reklamu zajímavou pro uživatele a publikování aktuálního materiálu.

Pokud nechcete, aby byly tyto údaje zpracovávány, musíte stránky opustit.

Zbývající článek: 12 komentářů

28. října 2015 | 11:58

Díky za skvělé nápady si vzala trochu na sebe poznámku

28.října 2015 | 12:39

Vůbec ne, Hope) Přijďte opět)

 • 28.října 2015 | 14:52

  Líbila se mi ta kniha a tužky uvedly samy super!

  28.října 2015 | 15:13

  Ano, jsou velmi roztomilé, se shodují

 • 30.října 2015 | 00:02

  Mám velkou sbírku pera, je čas pro ně, aby se krásné držáky tužkou. Děkuji za nápad.

  30.října 2015 | 07:53

  Vůbec ne, Tatiana)) Jsem rád, že se ti líbí)

 • 4. května 2016 | 16:36

  Prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím :: prosím: v pohodě

  4. května 2016 | 17:53

 • 26.října 2016 | 19:28

  Cool! Děkuji!

  27.října 2016 | 14:33

  Je mi potěšením

 • 04.09.2017 | 18:27

  Skvělý nápad! Udělal jsem s rukávy, získat také originální.

  04.09.2017 | 19:16

  Z nich udělat dobrý) Děkuji!)

  držáky na tužky improvizované: 12 DIY nápady

  držáky na tužky - jedna z užitečných vlastností pracovní plochy, což nám pomáhá udržet s cílem nalézt pracoviště a kancelářské potřeby rychle. Kvartblog pro vás připravil několik jednoduchých nápadů, jak učinit držitelům tužka ze svých vlastních rukou, které jsou obvykle k dispozici v domě. Kromě toho jsou tyto řemesla je docela možné, aby se se svým dítětem. Nechť původní držitelé tužky bude dodatečný dekorativní prvek v interiéru!

  To je nejpopulárnější způsob výroby držáky tužkou. Sklenice může být jakýkoliv z: skla, plastu, cín. Mohou být vloženy barevný papír, tkaniny, krajky, stuhy, krajky, barvu akrylovými barvami - to vše závisí na vaší fantazii!

  Další snadný způsob, jak držitelé tužka - karton nebo čtvrtky. Můžete použít lepenkové válce od toaletního papíru, balení, boty, staré časopisy nebo noviny.

  Používat plastové lahve z šamponu, krémů a dalších kosmetických přípravků. Například láhve různých barev lze řezat monstriki zábavné.

  Přesněji řečeno, brevnyshek a větvičky. Zde bude muset pomoci muže, aby viděl ven vhodnou pařez a vrtat do něj pro tužku. Můžete si také vzít několik větvičky stejné výšce, a svažte provázkem kolem základny.

  Hlína - úrodné materiál pro držitele tužkou. Můžete buď vzít self-kalení polymeru hlíny a držet okolo toho žádný základ, nebo přijít s originálním designem a vytvarovat ji ze sochařské hlíny nebo plastelíny, pak malovat barvy.

  Papírová hmota

  papírová hmota technika umožňuje vytvářet trojrozměrné postavy nastrouhaných papíru smíchaného s lepidlem: Použití novinový papír, a pak malovat barvy držitelů tužkou.

  Pokud víte, jak plést, a to i dítě se snaží představit pletení, můžete snadno přiřadit teplý mnohobarevný kryt na jar základně.

  Měkké a pohodlné držáky na tužky obdrží také vlnu a tkaniny. Připevněte podstavec, takže oči, nos a uši - dopadne legrační zvířátka, držáky na tužky pro dětský pokoj.

  Doporučujeme vám vypadat více zajímavých nápadů dekor pomocí motouzu na naší Kvartbloge.

  Zdobený korálky, knoflíky

  Pokud máte rádi malá a tvrdou práci, lze vložit držáky tužky s drobnými korálky, kameny, knoflíky.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  49 + = 50