Jak vytvořit nástrojový box s rukama

Jak vytvořit nástrojový box s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit nástrojový box s rukama?

Aby nedošlo k ztrácet čas na hledání nástrojů (kladivo, šroubovák, kleště), měli byste ukládat na jednom místě. Ale co když jsou všechny police a skříně v domě naplněna? Výborným řešením tohoto problému se stane nástrojem box self-made. Není nutné mít speciální znalosti a dovednosti. Sam výrobní proces mobilní box bude trvat déle než 3-4 hodiny.

První věc, kterou musíte rozhodnout - je velikost box. To vše záleží na velikosti, počtu a celkové hmotnosti nástroje, které zde budou uloženy. Pokud jde o konfiguraci, na tom nezáleží. Hotový výrobek může mít čtvercový, obdélníkový nebo jiný tvar. Jak si přejete.

Domácí skříňka na nářadí je obvykle vyrobena z umělého dřeva nebo dřeva (OSB desky, překližky, plechu, dřevotřískové desky). Často používají různé kovy a vysokopevnostní plast. Začátečníci jsou obtížné pracovat s těmito materiály. Z tohoto důvodu dávají přednost dřevo.

Jak vyrobit skříňka na nářadí: Odborné poradenství

Pokud si nepřejete, aby se některé vážné chyby a trávit čas marně, pak poslouchat na písemné doporučení níže. Pouze v tomto případě, můžete očekávat dobrý výsledek.

1. Chcete-li pohodlné a spolehlivé krabici s nářadím vlastníma rukama, musíme nejprve vytvořit konstrukční výkres. To se provádí s přihlédnutím ke druhu, množství a celková hmotnost nářadí.

2. Obvykle boxy jsou vyrobeny z desek dříve používaných v jiných stavbách. Před opětovným použitím jejich purifikován z nečistot a prachu zbytků. U jednoduchých nástrojů, je lepší, aby překližky a těžký - silnou desku.

3. Na dřevěné povrchy aplikovat značení všechny bedny dílů. Dále Scrollsaw obrobku pilou nebo přímočarou pilu s jemnými zuby.

4. Pokud chcete, aby se o nástroj okno otevřít rukama? Tato konstrukce zajišťuje centrální rukojetí. Pro instalaci je nutné vyvrtat dva slepé otvory.

5. Sestava dílů pomocí šroubů a šroubů. Bezpečně upevněte rukojeť a všechny klouby.

6. Vytvořte nástroj box s rukama - pouze polovina bitvy. Je také nutné, aby jí atraktivní vzhled. Můžete pokrýt povrch krabice s barvou nebo speciálním lakem.

Velmi brzy začneme praktickou část, ale do té doby připravit vše potřebné. Takže musíme pracovat:

 • vrtačka;
 • PVA lepidlo;
 • překližka (tloušťka 12 mm);
 • pilový list určený pro dřevo skládačky;
 • kladiva;
 • Skládačky funkce řezání v úhlu 45 stupňů;
 • lak na dřevěné povrchy;
 • vrtačky;
 • několik tyče 15x15 mm;
 • svorky;
 • malé hřebíky.

Tvorba krabici s nářadím s rukama: Podrobný průvodce

Že musíme nakonec stalo? Dřevěná konstrukce, kdy Clippers budou uloženy do budoucna, šroubovák, kladivo a jiných nástrojů. Akční plán je následující:

Krok číslo 1. Na začátku bereme do rukou překližky. Ji budeme používat pro výrobu bočních stěn krabičky. Ke koncům dobře navzájem spojeny, musí trochu prořezávání, uspořádání skládačky řezání v úhlu 45 stupňů. Tento druh dokovací odborníků nazývají „odkaz na knír“.

Krok číslo 2. namazat konce lepidlem truhlářské. Pokud si nemůžete koupit kdekoliv, použijte PVA.

Krok číslo 3. Jak se dostat do montáže celé konstrukce. Položkám rozptýlené, že je třeba opravit pásku. Ujistěte se, že stěny jsou spojeny hladce. Nyní čekáme, až náš sklizně suchu.

Krok číslo 4. U návrhů jsou k dispozici přibité latě, které vás udrží na dně krabice. Zde musí být pořádek, protože nehty jsou velmi malé.

Krok číslo 5. Produkce dno krabice a přilepit ke kolejnicím. S použitím stejného PVA.

Krok číslo 6. Pro pohodlné držadlo, aby krabici. Vezměte tenkou desku. Jigsaw snížit řídnutí na něm. To je velmi důležité. Také nezapomeňte vyříznout malé čtverečky na každém rohu rukojeti. Jejich hloubka se rovná tloušťce překližky, která je vyrobena z boční stěny.

Číslo kroku 7. bočních stěn vyvrtaných a vrtání otvorů pro rukojeti. Ujistěte se, že nic není volná. V bočních stěnách rukojeti a stěnami boxu musí být slepé otvory pro vložení hmoždinky.

Krok číslo 8. Obracíme se držadla. Všechny spoje se svými bočními stěnami, a boční stěny a stěny důkladně srst s PVA. Postupně budeme shromažďovat údaje o rukojeti. My upevnit svou pozici s pomocí svorek.

Krok číslo 9. Vše, co zůstává pro nás, aby - je držitelem kompas, dláta a šroubováky. Budeme používat překližku. Řez z těchto pásek, který šířka 4-5 cm a délce rovnající se vnitřnímu rozměru dlouhých stěn krabice. Potom vyvrtejte otvory pro nástroje. Pás potřená lepidlem a připojení k jedné ze stěn pomocí svorky. Jakmile je lepidlo zcela suchá, můžete přistoupit k zásuvky úprava povrchu. Pro tento účel vhodným lakem nebo barvou.

Nyní víte, jak vytvořit svůj vlastní nástroj box. Na tom není nic složitého. Hlavní věc - přesně v souladu s pokyny popsanými výše. Materiály, ze kterých musí být vytvořena, můžete snadno zakoupit v každém železářství.

box nástroj s rukama

Velké a pohodlné zásuvka pod nástrojů - sen jakéhokoli mistra. Je to pochopitelné, protože v tomto obchodě lze kompaktně dát všechny své nástroje. V současné době nejsou tak drahé, takže jednou z možností - je koupit v obchodě, nebo vytvořit takový mistrovské dílo vlastní. Která varianta by byla pro vás přijatelné? Samozřejmě, že nákup určité velikosti, ale nástroje mohou být mnohem víc, než se vejde do ní. Ale tak či onak, bude muset znovu smířit s tím, nebo běžet do obchodu a koupit si nový. To je docela jiná věc - do it yourself: najít správný materiál a vypočítá na základě všech dostupných nástrojů, a dokonce s vyhlídkou. Pohodlně? S největší pravděpodobností budete souhlasit s tímto argumentem. Proto se v tomto článku pojďme mluvit o tom, jak se domácí box.

Krabička je vyrobena podle individuálních potřeb

Pokud se jedná o domácí box, může to být obyčejný box s rukojetí. No, pokud jste například, instalatér, je zřejmé, že budete muset box více funkční, prostorný a trvanlivé. Tato role úspěšně provést organizátor. Nicméně v tomto článku, jako příklad uvažujme jednoduchou domácí verzi - krabici s rukojetí. Takže předpokládáme, že jsme se rozhodli na typu boxu, kde jsme, aby všechny nástroje, které potřebujeme, nebo téměř všechny.

Kde začít? Chcete-li začít vyzvednout materiálu. To může být překližka, dřevo nebo kov, pak výpočty. Teprve potom můžete začít sestavit podrobný výkres. To lze provést klasickým způsobem, tedy na papír Whatman za použití dobře nabroušený tužku, pravítko, kompas, čtverec a tak dále. D.

Schéma skříňová konstrukce

obdélníku

Non-klasická metoda - pomocí speciálního počítačového programu. „Avtokad9raquo; a „Kompas9raquo; jen „zatocheny9raquo; skutečnost, aby se profesionální přesný výkres. Výhodou těchto programů je, že pomůže vyhnout se chybám ve výpočtu a navíc je možné vidět předem, že jste to všechno stalo.

Tyto programy budou stát v dobrém užitku pouze tehdy, pokud máte určité dovednosti pro práci s nimi.

Materiál zvedl a teď je nutné shromáždit všechny nástroje pro výrobu, které budeme potřebovat. Samozřejmě, druhy nástrojů - to individuálně. To vše závisí na tom, jaký druh box chcete. I oni jsou různé. Ale tak jako tak, existují nástroje všestranní. Vždycky je potřeba. Tento nástroj pro měření:

výběr ze dřeva

Vezměte tradiční materiál - hranami prkna jehličnaté dřeviny. S ohledem na zpracování, je nejjednodušší a cenově materiál, který má vedle a dobré pevnostní vlastnosti.

Podle myšlence, že by bylo dřevěná bedna, a naším úkolem je nyní k uskutečnění samotné unášení do materiálu. Pro tento případ je třeba pravítko a tužku. Poté, označení na materiálu a pilkou nebo skládačka Scrollsaw složek výrobku. Pokud bychom si naplánovali pravidelné nezastíněnou možnost, musíme vytvořit pět rovin: čtyři stěny a dno.

Musíme 5 dílů

Při montáži je obvykle vhodné použít lepidlo na tesaře. křižovatka je třeba vyčistit, a pak použít lepidlo, a pak zmáčknout díly navzájem pevně. Ujistěte se, že dát lepidlo zcela vyschnout.

Po této operaci můžeme dále posílit utkání box - šrouby. Konsolidovaný. Nyní je třeba, aby rukojeť. Může se jednat o obyčejné dřevěné lamely, které musíme porazit nebo kravatu na horních hranách bočních členů.

box ready

Takže jsme udělali krabici. Dále, tak říkajíc, podle chuti, může Verge produkty lehce přebrousit brusným papírem různých drtí a dokonce lakem odhalit výrobek a pak můžeme říci, že výrobek je připraven k použití.

Nástroje v šuplíku

V souladu se zásadou „od jednoduchých až po složité,“ A teď pojďme mluvit o pořadatele. Je jasné, že v krabici s otevřenou horní částí, který byl napsán výše, je možné dát velký náboj: ruční pila, kladivo, palici a mnohem, mnohem víc.

A co dělat malé věci? Všechno, co šrouby, Gadget, a tak dále. D. Tento malý hardware tendenci ztratit nebo nemusí být přesně v okamžiku, kdy je zapotřebí zejména. Zde budeme potřebovat a organizátor.

Dřevěný box s organizérem

Jak již bylo zmíněno, tento typ boxů podle návrhu nejvíce funkční využití. Co je to? Je to něco jako krabice na krabici, nebo spíše soubor zásuvek v jedné části pro ukládání nejen středních nástrojů, ale také všechny maličkosti. Samozřejmě, na první pohled by se mohlo zdát, že aby tato struktura nebude snadné. Ale to jen zdá. V zásadě existují obtíže při výrobě posuvného mechanismu. Všechno ostatní je mnohem snazší. Nyní více podrobností o technologie.

 1. Vycházíme z výroby hlavního tělesa. Měl by být otevřený a hluboký, takže můžeme dát mu jiný nástroj středně velkých (kladiva, klíče, a tak dále. D.). Dá se říci, že výstavba hlavního tělesa je natolik jednoduchý, ale v podstatě - je obyčejný box, který můžete použít svislou rovinu rozdělený do několika sekcí.
 2. V další fázi - výroba ze 4 menších krabic. Možná jste si všimli, že počet sekcí je dokonce, i my duševně zlomit je v párech, snaží se držet při výrobě velkého počtu jejich nižší protějšek. Budou instalovány na sebe. Jeden pár boxů (horní) bude víčka. Budou buď sklopné s klavírem závěsy nebo posuvné na typu sovětské školní pouzdro na tužku.
 3. Nyní se musíme spojit krabice dohromady. To uděláme pomocí spojovacích pásků kovu. Budeme potřebovat 6 ks. Na jedné a na druhé straně jsme lpět na jedné desce (krátké) propojit dvě dolní krabice - malé i velké. Dvě desky (long) propojí všechny bedny. A konečně, nejdelší prkna bude sloužit jako držadlo, a současně připojit dvě horní patra pořadatele. Jak vidíte, nic tady komplikované, a posuvný mechanismus je jednodušší moc, jak je ilustrován organizátor kovu - princip je stejný.

Výroba kovového pouzdra pro nástroje

box kovový nástroj

Mluvme teď o kovovém pouzdře domácí produkce. To není okamžitě k závěru, že je to nemožné. Samozřejmě, aby se jejich vlastní organizátor kovu díky zkušeným mechanikem za přítomnosti speciálních nástrojů a vhodného materiálu. Tovární kovové krabice, většinou z lehkých kovových slitin, jako je hliník, na sebe tak, krabice není těžké. Doma, práce s duralu.

metal organizátor

V zásadě platí, že kovová krabička - to říká nahlas. Kov bude spíše obyčejnou krabici. Materiál, který je potřeba pro výrobu takového box - normální pozinkované mírných (asi 0,3 mm). Z nástrojů, které budete potřebovat:

 • čtverec;
 • shtangeltsirkul (značka);
 • nabroušen nebo malý Cernau markeru;
 • linka;
 • kladiva;
 • kovadlinu (br kovová tyč);
 • soubor;
 • kleště.

Dále, všechny stejného scénáře: výkresu značení. Nejzajímavější je, že to vše lze provést přímo na list pozinkovaného pomocí naostřené jádra (nebo značky), jak se vám líbí. Označte značkou na kovových místech, které musíme odstranit.

Marks na kov

Za to, že přistoupíme k prořezávání s použitím nůžky na plech.

Odříznout přebytek

Po stříhání veškeré přebytečné jsme se sem dostali, je tak složitý geometrický obrazec ( „okřídlený box“).

ubytovat

Nyní trochu práce kovářů. Pro tento případ máme kovadlinu a kladivo klepání, opatrně ohněte koutkem naší špalíku. Je lepší to udělat náhodně, ale v určitém pořadí.

Složit hranu obrobku

První ohýbá jednu bočnici, a pak se ohýbá druhým.

Složit zbývající část

Nyní bokovinki naopak.

Ohýbání vyčnívající výstupky

Po úvěru ohýbání vyčnívajících laloků. Dělají tvrdší konstrukci sám, a nebude to „igrat9raquo;.

zvlněné záhyby

Kleště mohou být použity pro zabalení vyčnívající části na horní straně krabice.

Poté, co se tyto manipulace by mělo být dobré pro celý článek cestách kladivem, srovnejte ji.

V tomto případě se ukázalo malou krabičku. Ale v souladu s touto zásadou může být podobný - o něco více, a v důsledku toho, že máme takovou krabici kovové nástroje.

box ready

Takže, chcete-li, je možné cokoliv.

Doufáme, že tento článek bude užitečné pro vás, milí čtenáři. V případě vašeho přístroje pořadí, pak jej doplnit konvenční výrobní skříňka na nářadí. Pokud vaše nástroje nemají trvalé „bydliště“, pak přemýšlet o tom, jak vytvořit pro něj dvou nebo dokonce tří-story „house-transformer9raquo;. Se snaží dělat to, a váš nástroj bude vždy na svém místě, a budete mít radost z používání výrobek vyroben ve vlastním hospodářství.

Toto video ukazuje, jak vytvořit krabici s nářadím a ze šrotu materiálů:

Podívejte se, jak si můžete vytvořit svůj vlastní případy, Organizer pro nástroj:

Tvorba krabici s nářadím s rukama

Existuje mnoho profesí, ve kterých různé druhy nářadí. Nejčastěji byly zakoupeny pro úložných boxů na nářadí, ale někdy je to jednodušší, aby se obchod s kvalitou svých rukou

Máte-li zájem o určitý typ plavidla, a ne sedět doma, nečinný, samozřejmě, jdete do celé řady nástrojů. Že vaše nástroje jsou vždy po ruce a bezpečně uloženy, je nutné, aby byla zajištěna bezpečnost systému jako samostatného uzavřeného prostoru zvaném Box pro uložení nářadí. Kromě bezpečnosti, použití tohoto boxu bude výrazně pomoci v práci, protože obsah bude pečlivě tříděny do sekcí a v budoucnu můžete najít potřebné adaptaci „naslepo“. Právě tento přístroj je třeba motoristy, ale spíše majitelé nákladních automobilů a gazel. V autě, krabice by měla být dobře zajištěny. A to znamená, že při jeho výrobě svých vlastních rukou, je třeba pečlivě zvážit, kde bude umístěn do auta a jak to opravit.

Rozhoduje o dvou kritérií:

 • Budete jen držet to nástroje, jinak ji budete potřebovat, a pro snadnou přepravu?
 • Jaké nástroje velikost máte v úmyslu, aby to?

Podle materiálu:

 • plast - lehký, pohodlný při používání a pro přepravu;
 • kov - plast je mnohem těžší, ale zároveň mnohem silnější, stabilnější, mají tužší strukturu, nemůže být velké, protože závažnosti kovu;
 • pozinkovaný kov a plast - lehký, odolný a prostorný, jsou vhodné pro skladování a přepravu profesionálních nástrojů. Ale všechny tyto výhody a stanovit příslušnou cenu - to se může pohybovat od $ 150 až $ 500 vyšší.
 • Dřevo - nejdostupnější materiál pro skříňku na nářadí. A to tím spíše vlastníma rukama je snazší udělat z tohoto materiálu, nebo spíše z překližky října 16 nebo 18 mm.
 • ruční nářadí - obvykle reprezentovány jedním velkým prostorem pro větší nářadí (šroubováky, kladiva, klíče) a 2-3 malé pro menší nástroje;

 • elektrické nářadí - případ ovladatelná pro bezpečnost a přesunout určitou sílu. Ve většině případů, jeden samotný primární prostor a zařízení pro několik vybrání pro zobrazení.
 • Organizátoři - beden, jejichž účelem je pojmout velké množství různých velikostí nástrojů. Mají mnoho oddílů, jsou pozoruhodné modely s modulárními příčkami, což pro pohodlí majitele lze přesunout z jednoho místa na druhé.
 • profesionální nástroj - speciální druh případů s konkrétními místy pro konkrétní nástroje, více odolné vůči pádům a nepříznivým podmínkám vnějšího prostředí.
 • neprofesionální nástroje - představuje políčka malé i velké dost se spoustou přihrádek a výklenky pro různé druhy nástrojů, často případů ve formě sáčků.

Tam je spousta beden vyrábí nástroje, například Stanley, servisní technikAmerické firmy, Keter - ne méně populární izraelská firma, španělská firma tayg, Němec Kroft a mnoho dalších, odlišné kvality a ceny výrobků.

Jako alternativu ke všem těmto společnostem - schopnost produkovat hrudi nástroj s rukama. Můžete tak ušetřit náklady a získat poměrně konkurenční volbu, která splní vaše požadavky.

skříňky na nářadí, vyráběné v domácích dílnách, většinou jsou vyrobeny ze dřeva, a mají různé formy. Populární a snadno vyrábět krabice klasické formě - „koše“. druhá a třetí - rámeček ve tvaru kufru - kontejner, ve tvaru pouzdra.

Materiály pro box výrobu nástrojové

 • dřevěné desky 15-25 mm
 • kruhové dřevěné tyče požadovaná délka
 • samořeznými šrouby, lepidlo na dřevo, brusný papír pro čištění povrchů
 • sada nástrojů - brusku, elektrickou vrtačku, skládačka, šroubovák
 • měřící přístroje - pravítko
 • šroubovák, kladivo
 1. Identifikujeme naši box se sadou nástrojů, které budou uloženy v tom - vzít v úvahu počet, velikost, hmotnost nástroje.
 2. Se všemi těmito požadavky navrhujeme kreslení budoucí domácí krabici, počet sekcí v něm.
 3. Děláme z 16mm překližky. rozměry:
   bottom - 418h238 - 1ks
   Bočnice - 230h418 - 2 ks 270h350 - 2 ks.
   pás v rukojeti - kulatý nebo oválný tvar, dlouhý oválný průřez a 418mm 35h23mm
   Šrouby 3,5h35 - 24ks
 4. Připravovat a proces povrchové desky, ze kterého produkují box - odstraňte nečistoty, barvy, otřepy, hrubost.
 5. Rozvinutá dříve kreslení přenosný k vytvoření předlisků.
 6. Podle podporován na rýsovacím prkně skládačky snížit prázdné.
 7. Brusným papírem broušení povrchu našich přípravků, které poskytují dokonalou hladkost a přesnost vhodnou velikost. To nám poskytne veškeré údaje o párování a kvalitní zapadají.
 8. Stanovena za použití markeru přiloží dřevěná rukojeť místo na protilehlých stěnách boxu a vrtané dva otvory, které budou umístěny pero. Otvory by měly být hluchý (10-15 mm do hloubky), a odpovídají průměru válcové tyče, ze které je rukojeť provedena. Nebo upevněte tyč k rukojeti na šrouby.
 9. My nastínit značku a šrouby vyvrtat řadu otvorů cíl připravit a usnadnit budoucí sestava skříňky.
 10. Lepidlo klížení dřevěných povrchů spojovacích švů a vyrábí vlastní montáž pomocí šroubů a šroubováku.
 11. Dimenzování předem lepidlo pero a vloženy do otvorů připravených na to.
 12. Připravený model naší krabici lakovaná, typ akrylovou barvou, aby byl chráněn před vlhkostí a poškozením
 13. Vyrábíme přímo do sestavy. Za tímto účelem se předem velikost povrchu (stehy), vytvořené na spojování částí a rukojeť na spojovacích přechodů s bočními stěnami. Důsledně sestavit pomocí šroubů a šroubovákem.
 14. Aby se zabránilo vlhkosti na povrchu boxu a propůjčení estetického vzhledu, způsobuje, že se vnější povrch akrylového nátěru nebo laku.
 15. Pomocí této technologie, můžete boxy složitější struktury, vytváření Perestenko vzhledem k potřebným počtem přihrádek a výklenky.

  Za stejné technologie je možné vyrobit uzavřený box, který je spolehlivější a snadno dopravních nástrojů.

  Další kroky při výrobě krabice s víkem

  1. Máme-li určit velikost krytu, dělat výkresu a vytvořit kryt pro technologii, která je shodná s výrobním poli.
  2. Vyzvednout speciální poutko pro uchycení víka na těle krabičky a pro upevnění visací zámek.
  3. Zvolíme středový úchyt a sestavit ji k tělu.
  4. Připevněte víko na tělo, pomocí dvojice klavírních závěsů a šroubovákem.

  Pro vlastní výrobu populární nyní Transformátory-boxy už muset rozbít hlavu, ale k realizaci této myšlenky je zcela realistické.

  Chcete-li to provést pomocí softwaru, který je třeba vyvinout požadovaný návrh přeložit také ve skutečnosti, že pomůže nastavit potřebné položky, které lze zakoupit na specializovaných obchodech. Počet a složitost volitelných předmětů závisí na vašich požadavcích na schránce. Montáž může být provedena na dřevěné bázi, za použití hliníkových pásků a rohy. Upevnění je provedeno pomocí nýtů.

  Pokud jste člověk spáchal a kreativní, pak se proces box nástroj výrobní Nebude to těžké, ale vidět plody této práce, budete zvýšit své sebevědomí, a ušetřit rozpočtové prostředky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + = 11