Jak vytvořit památník vlastníma rukama

Jak vytvořit památník vlastníma rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vytvořit památník vlastníma rukama

Památky s rukama v betonu

Nyní mnoho společností poskytovat pohřební služby, které nabízí kromě organizaci pohřbu a dokonce i montáž pomníků a náhrobků. Ale ve stejné době, ne všechny z těchto firem jsou zapojeni do rituálních vlastnoručně vyrobených náhrobků, pomníků a doplňků. Typicky místa koupil ve speciálních obchodech a prodávat sami. Můžete se snažit, aby památník s rukama v betonu. V tomto případě, můžete výrazně ušetřit na ceně, a dělat přesně to, co se vám líbí a chcete. Kromě toho, protože vy jako náhrobek.

Takže to, co by dělal pomník s rukama do betonu, musíte nejprve formulář, který vyplní ve speciálním roztoku. Pokud se jedná o jednoduchý, obdélníkový tvar, tvar může být provedeno nezávisle na sobě. Je důležité si uvědomit, že formulář by měl mít jasné, hladké rohy, povrch musí být dokonale hladké a bez prasklin a jiných vad. Formulář má přímý vliv na vzhled budoucího pomníku. Pokud potřebujete památník se vzory úlevu nebo jiné struktuře, pak se tato forma může být snadno zakoupit. Obvykle jsou prodávány ve stejných obchodech, které vyrábí prvky náhrobky, pomníky a jejich součásti.

Při míchání řešení, pokud se chystáte, aby se památník s rukama v betonu, to je velmi důležité dodržovat všechny výrobní technologie. Záleží na síle a celkový vzhled památníku. je zapotřebí řešení obsahují změkčovadla, že pro dosažení celkového roztoku a odolného plastu. Přidáte-li změkčovadla nekvalitní, bude památka nebude odolný vůči vnějším faktorům, rychle se začíná hroutit a zůstane netrval dlouho. Pro takové řešení musí vzít cement nejvyšší kvality. Obecně lze říci, aby se památník s rukama není těžké betonové. Zároveň bychom neměli zapomenout na výztužné kostry, takže náhrobek bude trvanlivý a odolný vůči vnějším faktorům.

Make památkou vlastníma rukama mnohem lepší a úspornější. Takže děláte přesně to, památník, který je nezbytný pro vás. Uděláte to velmi kvalitní a trvanlivé materiály, které budete vyzvednout na vlastní pěst. Formulář pro pomníku si můžete koupit nebo provést sami snadno. Zde je vše ve vašich rukou. Hlavní pravidlo - nemusíte šetřit na kvalitě materiálů, protože to záleží na nich, kolik bude stát památník, a jaká bude jeho vzhled.

Památník u hrobu betonu

Dnešní trh nabízí celou řadu produktů. Včetně stránek, které instalují na hroby mrtvých. Samozřejmě, že za všech okolností, zejména populární a hodnotné použití mramoru nebo žulové desky a náhrobků. Ale jak víte, je takový produkt není levná. Skvělou alternativou k drahé mramorové a žulové pomníky ocelových betonových výrobků. Jsou mnohem levnější, vypadá docela slušně. A se silnou touhou, aby se konkrétní památkou může být vlastních rukou.

Výhody betonových památek

Výhody památek, z betonu, hodně. Nejvýznamnější z nich - je, samozřejmě, za rozumnou cenu. Kromě toho, betonové výrobky nevyžadují žádnou zvláštní péči. Jsou jednoduché, aby se, není tam žádný problém v instalaci. To je zkratka pro konkrétního památníku nad hrobem více než dvanáct let.

Tak, aby se pomník nebo náhrobní kámen s jeho vlastních rukou, nejprve měli byste se ujistit, že ruka má všechno, co potřebujete - náčiní, materiály. Je také důležité vědět, základní proporce betonárny. Zvláštní pozornost by měla být věnována kapacity, která bude cast památkou.

Klíčovým bodem tehlinii - vibrační stůl pro výlisků. Je nutné, aby se utěsnila roztok rovnoměrně. To je v této tabulce ve výrobním procesu bude instalována kontejner, který se doplní do zdroje kapaliny. Vedle pultu bude dělat pohyby, které pomohou zahustit plavidla. Výsledkem je, že se produkt získaný trvanlivé, vysoce kvalitní, s dlouhou životností.

! Tabulka - nenahraditelným ruční nářadí pracovního stroje. Proto koupit pro výrobu nutné tak jako tak. Budete muset strávit mezi 50 a 000.

Jedním ze základních nástrojů vibruje.

Neobejde se výrobou a šejkru. Potřebuji to v případě, že jste si koupili nekvalitní cement (někdy to může dostat žádné cizí předměty, kousky papíru, a tak dále). V každém případě je možné, aby se zabránilo takové nečistoty dostanou do roztoku. Proto před hnětením cement musí prosít. V opačném případě se může konečný produkt za nezpůsobilou k použití a bude účtována jako manželství. Mimochodem, obrazovka vibruje, můžete nahradit ruční přístroj, ale být připraven na to, že screening v tomto případě bude trvat mnohem déle, a proto je ekonomicky nevýhodné. Cena shaker - od 10 000 rub.

Autodomíchávač nebo mixér. Je také nutné věc. Samozřejmě, můžete masírovat řešení nezávisle na sobě, ruce. Ale není tam žádná záruka, že toto řešení bude jednotná. Concrete Mixer umožní kvalitní a především rychle vařené cement. Dávejte pozor na pohonné jednotky, zvolte 130-165 litrů. Cena se pohybuje od 11-16, 000 str.

Při výrobě betonových památek neobejde bez formy. Chcete-li vytvořit jednoduchý památku, aniž by složité linky vešly obvyklé pravoúhlé formy, což je docela možné, aby se vaše vlastní. Nejdůležitější podmínkou - nádoba musí mít jasný, hladké rohy, musí být povrch dokonale hladký na to, že by neměly být žádné třísky, praskliny a jiné vady, jinak se vše projeví na pomníku.

Můžete vytvářet vzorované místa, pokud je to žádoucí. Kapacita pro jejich výrobu se prodávají ve specializovaných obchodech nebo workshopy zabývající se provádění složek pro výrobu památek.

S masová výroba památky šablon formulářů musí být nejméně 10 (a to je teprve v počáteční fázi výroby) - zákazník by měl být vždy volbou. To by mělo tvořit přibližně 10 až 20 000. Materiály, z nichž jak emkosti- polystyren, PVC, ABS, GRP.

Tloušťka stěn nádob nesmí být větší než 3 mm. Formuláře jsou jednoduché, jsou snadno dopravy, obchodu a obchodu. Obzvláště populární jsou sklolaminátové formy - mohou být snadno obnovit v případě, najednou tam je škoda: škrábance, řezy jsou odstraněny smirkový papír. Navíc, tyto nádoby vyžadovat další bednění, držet svůj tvar.

Bez výztužných prvků při vytváření stránek a nemůže dělat. Jsou nezbytné pro dodání pevnosti a trvanlivosti konečné struktuře produktu. Typicky je použit ventil, jejíž tloušťka je menší než 10-12 mm. Také vhodný kov kruh. Rozměry těchto prvků jsou přímo závislé na tom, jak velkou váhu pomníku a na jeho uspořádání, a proto, počítáno pro každý konkrétní případ.

Musíme cement a velmi vysoké kvality pro výrobu památek. To je nejlepší používat značku M500 betonu bez přísad (všimněte si, že označením D0 byl uveden na obalu). Nezapomeňte, že se jedná o cement, bude záviset na tom, jak robustní kvalita dostat váš produkt.

V mramorové čipy mohou být použity jako plnivo.

Můžete použít plnidla, například fit mramorové čipy. Ale je to stojí za to není levná. Proto mnozí výrobci raději barviva pro beton: jsou přidány do roztoku zcela nebo zčásti použít pro vnější povrch.

Významnou složkou změkčovadla zákonů, jeho přítomnost v betonu je směs více plastu, je možné snadno vyjmout vzdušiny, což je velmi důležitá, a to zejména, pokud nemají vibračního stolu a těsnění se provádí ručně.

POZOR! Zvolit mixu pouze čistý písek, s ním bude mnohem odolnější materiál. Před zavedením písku, vždy propláchněte: nalít do nádoby, přikryjeme vody, zamíchejte. Písek se usadí na dně. A všechny úlomky a nečistoty se objeví. Poté bude odtékat pouze špinavou vodu. Tento postup se opakuje dvakrát nebo třikrát.

Na místech zasažených mnoha nepříznivých faktorů. Chcete-li prodloužit dobu provozu desky, takže je trvanlivý a vysoce kvalitní, je nezbytné dodržovat procesu během výroby.

Při přípravě roztoku je třeba dodržovat správné proporce. Typicky je tento podíl v 70-72 kg. Takže, budete potřebovat:

 • Cement. Značka 500, 22 až 24 kg.
 • Třídění granitu frakce 0-5 mm, 50-52 kg.
 • Říčního písku, 10 kg.
 • Změkčovadlo, asi 250 c.
 • Voda. Pamatujte: čím déle to bude tím delší je monument být suchá, ale bude to těžké nakreslit. Sušení úsek do 3 dnů nebo více. Přidáme-li příliš málo vody, Otvory se mohou objevit na povrchu pomníku.

V první řadě se míchá písek a cement. Dále se ředí vodou, změkčovadlo a barvivo (konzistence by měl vypadat silný krém).

Tento proces, který se bude popsáno níže, je rozdělena do několika etap:

 1. Vyrovnávací vrstvu betonu.

Zpracovatelská kapacita. Potřeba řešení není přilepená k ní. To umožní dosáhnout dokonale hladkého povrchu pomníku. Ošetřené nádoby se speciální směsi nebo silikonovou vazelínou (můžete si ho koupit v automatickém obchodě). Používat v souladu s pokyny.

 • Nanesení první vrstvy. Jeho tloušťka by neměla přesáhnout dva centimetry. Zvláštní péče Utáhněte řešení, ujistěte se, že plní všechny fragmenty nádoby. Namáhavé práce, protože to ovlivňuje to, jak to bude vypadat hotové desky.
 • Výztuž. První vrstva položena na několika výztuže. Nezapomeňte, že jejich spodní konce by měla působit k dalšímu upevnění.
 • Tvorba vnější vrstvy. Když stráví na konkrétní pečeť, dal několik dalších výztužných tyčí. Po tom - začít záložku vnější vrstvy. Jeho určitě muset přesně vyrovnat hladítkem. Po zaschnutí poslední vrstvy je nejčastěji předmětem broušení, tedy pečlivěji budete úroveň řešení, tím méně práce odešel na později.
 • Nálevu. Kapacita cementu zůstává v suchém prostoru, kde teplota by měla být asi 20 stupňů (ne více než). Po pár je vyveden dny desky a nechala po dobu 4 týdnů. Nezapomeňte navlhčit povrch - to pomůže ke koupi sílu památka.
 • Památník získat silný, vysoce kvalitní a trvanlivé, musíme se pokusit připojit k tomuto maximálnímu úsilí přistupovat k vyrábění s odpovědností. Pouze tímto způsobem je výsledek dobrý. Výroba vyžaduje zvláštní zařízení, je rovněž třeba dodržovat procesu.

  Monument, stele z betonu s rukama

  V tomto článku se budu popisovat příklad toho, jak můžete udělat stély s podstavcem betonu s rukama.

  Náklady na takové památníku mě stála 790 rublů.

  • Portlandský cement M500 25 kg - 350 rublů.
  • Budova písek 50 kg - 160 rublů.
  • armatury d12 (tyč 1.5metra 1) - 110 rublů.
  • Kruhový D6 1,5 m - 60 rublů.
  • dřevo 50 mm x 50 mm 2 METAR - 110 rublů.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  41 + = 51