Jak vytvořit svůj vlastní rukou inkubátor

Jak vytvořit svůj vlastní rukou inkubátor

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Tvorba inkubátor vlastníma rukama: Typy a funkce

Jaké jsou domácí inkubátory

S maximální přesností kartu pro požadovaný počet vajíček realizovat, tráví „inkubace“ in vitro, blízko k přírodě, že je reálné, pokud budeme držet farmu užitečné zařízení - domácí inkubátor.

Domácí inkubátor má řadu výhod. On je nejen ekonomické, vysoce spolehlivé a jednoduché, ale také vám umožní navrhovat, určený pro velké množství vajec. Každá struktura je schopen zvolit požadovanou velikost za předpokladu, že obsahuje další funkce.

Existuje mnoho provedení takových zařízení, vytvořené řemeslníky vlastní kresby. Při montáži by měli být opatrní, protože sebemenší porušení teploty nebo relativní vlhkosti může způsobit další škody na vejcích.

Zvažte nejčastější a populární mezi zemědělci v naší zemi jednotky.

Jedním z nejvíce nenáročný a na stejných funkčních zařízení může být označováno jako inkubátor, autorství návrhu, který patří do profesora N. Treťjakova.

Pro jeho výrobu je třeba překližkové desky. Stěny v tomto zařízení poskytuje double. Prostor mezi nimi by měla být naplněna suchých pilin, která bude poskytovat vynikající tepelnou izolaci. Horní a spodní stěny musí být pokryta dřevěnými tyčemi.

Inkubátor návrh N. Tretyakova

Odnímatelný vrchní kryt dělat. To je také v souladu s výkresy, stanovit pro okno, která má dvojité zasklení. Na horním konci pouzdra je třeba držet flaušové obložení - takže kryt bude přiléhavé inkubátor. Podél okrajů víka přibil lamel. Pro větrání na něj jsou vyrobeny s 5 otvory na každé straně. Aby bylo možno na jejich krytí příležitostně, překližka přibit na krycí desce s jeho možností pohybu v drážkách tyčí.

Uvnitř zařízení je namontována na stěnách vedení - s kazetami pro zašroubování žárovky. A přibil lamely pro umístění zásobníku. Podlaha také 9 otvory pro větrání. Je nutné dát misku s vodou. Zásobník vajec vytvořených ve tvaru rámu, na jehož dno je přibit pletivo. Přesunutí na podnos by mohla být prováděna pomocí speciálního motoru-guide. Teplota inkubátoru překližky je zpočátku stanovena na úrovni 38,5 - 39 stupňů.

Pěna je velmi pokládaný pro jeho výraznými tepelně izolační vlastnosti. Z jeho listů je třeba, aby krabici. Zde bude k dispozici v lepicí páskou domácnosti. Je nutné snížit hrany potřebný rozměr a bezpečně držet je ve tvaru krabice. Zařízení tohoto druhu by vedlo ke zvýšení tepelné izolace.

Uvnitř je přípustné použít lamp, které mají 20 W, který bude poskytovat vynikající topný systém. Varianta s odborníky ubytování žárovky přiznat větší rozpočet než použití pro stejné účely topení. Cibule by měl být vložen do horního víčka - vzdálenost od vajec, by měla být alespoň 15 cm.

Zásobník může být vyroben z dřevěných prken vhodné velikosti, nebo aby se ready-made design. To je nejlepší dát do středu - takže vzdálenost Posudin vodou a topná tělesa budou stejné. Když děláte pěny stroje, ujistěte se, že volný prostor mezi stěnami a zásobníku. Vzhledem k tomu, že je důležité zajistit dobrou cirkulaci vzduchu. Přes horní stěně zařízení, vložte osu, na které je uzávěr vyroben z zásobníku. Osa rukojeť potřeba výkonu - to dovolit, aby se pravidelně střídají inkubační materiál. Podnosy doporučeno provést hustý rastr s velikostí buněk 2 až 5 cm.

Teploměr je umístěna tak, že stupnice je venku. Mezi žárovky byly umístěny plechové vany na vodu. Chcete-li zvětšit plochu odpařování, je doporučeno vzít pár kousků měděného drátu, a připevněte ji do lázní. Nad nimi bude muset dát kousky materiálu.

Větrání a zvlhčování v takovém zařízení je vytvořené pomocí otvorů 10 - v horní a dolní stěně.

Skvělou volbou, aby se domácí inkubátor dle výkresů, bude využití staré chladničky. On je téměř připraven k použití zařízení, které mají jen mírně upravenou.

Aby byl proces inkubace vajec mnohem pohodlnější, musíme nejprve odstranit zařízení z mrazničky. Místo toho, to je umístěno uvnitř 4 lampy 100 wattů každý. Implementovat pozorně kontrolu nad procesem odchovu malá okna, která mají být řez ve dveřích chladničky. Níže je nutné instalovat lampu, jehož výkon je 25 wattů. Přímo nad ním se vyrábí upevňovacích prvků cín nebo skleněnou přepážku. V budoucnu bude instalována kus desky s vodou a kus mokré hmoty - pro zvýšení odpařování uvnitř zařízení. Mírně nad zásobníku umístit vejce. Na stejné úrovni musí být umístěn teploměr, který pomůže regulovat teplotu v inkubátoru domů.

Existuje několik typů těchto systémů vytvořit zařízení založené na staré lednice. Jak již bylo uvedeno výše - nejjednodušší z nich.

Pokud je to žádoucí, je možné vytvořit zařízení, ve kterém je funkce rotace inkubace bude materiál položen. K tomu, že chcete začít s více tělesa. Na bočních stěnách, připevněte desku a připojit je ke dnu pomocí hole. Do vybrání vytvořených v deskách, je nutné umístit ložiska. Pak instalaci zásobníků nebo vaječné rámy. Povolení pravidelné tahy na rámec by měl být připojen ke kabelu, jehož konec je vypouštěna na vnější straně a je spojen s motorem. Ventilátor doporučují namontován v zadní stěně zařízení. Každý chladič má zvláštní žlab, jehož prostřednictvím dojde k odstranění vody. Doporučuje se nastavit v opačném směru a nesou přívod vody na začátku výstupních fan telata.

Jak vytvořit svůj vlastní rukou inkubátor obyčejné krabici? Vytvoření takového jednoduchého designu nestane problémem i pro začínajícího zemědělce.

Jednou z možností pro domácí zařízení a na krabičce je další. Musíme brát zbytečné krabici, v ideálním případě jeho rozměry jsou 56 o 47 o 58 cm. Uvnitř kartonu je třeba lepit papíru nebo cítil v několika vrstvách. Okno prohlížení je v horní části stěny - jeho velikost bude někde 12 až 10 cm.

Pro zapojení je třeba udělat malé otvory, jak to vyžaduje instalaci 3 cibule, z nichž každý má kapacitu 25 wattů. Ve výšce nejméně 15 cm od povrchu vajec instalaci lampy pro přenos tepla. K výsledné teplo mohla vypařovat, otvory, kde jsou umístěny dráty, by mělo být znovu uzavřen vatou. Dále zásobníky jsou vyrobeny z dřevěných lamel pod nimi a zabezpečit dveře.

Pro udržení zařízení v normálních teplotních podmínkách a musí být schopen to sledovat, nezapomeňte na teploměru. Poskytnout dostatek vlhkosti, aby pomohl kus desky s vodou. Prvních 12 hodin po inkubaci záložek materiálu vnitřní teplota se udržuje na 41 °, je třeba postupně snížena na 39. Nedoporučuje umístit takové zařízení na podlaze, je lepší jej umístit na tyče až do 20 cm. Bude to přirozená cirkulace vzduchu.

Video „Inkubátor z pěny“

instrukce Video, které vám umožní snadno vytvořit inkubátor pěny v domácnosti.

Bez ohledu na materiál po ruce nebo objekt nebyl vy používá k vytvoření zařízení v domácnosti, existují určitá pravidla pro vytvoření domácí inkubátor.

Vzhledem k tomu, nástrojů a materiálů, které jsou nezbytné k postupu prací, vykonávají lepenku nebo dřevěné krabice, překližky, plastu nebo pěna, zbytečných lednice, tmelem, šrouby, držáky a drátěné pletivo, žárovky, dobře nabroušené nože, fólie nebo papír, skla průhledovým okénkem pro vytváření, uvádění zásobníky vajec.

Po výběru příslušného políčka, lednička nebo jiné materiály mohou začít pracovat.

Aby se zabránilo ztrátě tepla z konstrukce, dostupné sloty bezpečně utěsní těsnicí hmotou. Pro spolehlivost a životnost zařízení při výběru možnosti z lepenky svařený oddíl upozorňují, že opláštění silný papír nebo překližky. Důležitou složkou inkubátoru zásobníků se naplní vodou. Jsou vyrobeny na základě celkové velikosti plochy přístroje a jsou umístěny na spodní straně.

Podnosy, jak praxe ukazuje, že je možné vytvořit z hoblovaných prken. Výška přírub by v ideálním případě být asi 70 mm. Spodní část by měla obtyanut pomocí kovového pletiva o velikosti ok 10 až 10. Uvnitř vodicí musí být provedeno z kovových rohy - jsou umístěny zásobníky.

Jako topného systému v jakékoliv struktury set 4 - 5 žárovek. Každý výkon je 25 wattů. To může být teplo rovnoměrně rozděleny v celé struktuře, jeden ze světelných zdrojů lze připevnit na dno.

Postarejte se o přítomnosti dobrého teploměru. Je třeba to udělat a výfukové ventily - cca 16 kusů o velikosti 25 mm. V horní stěně jakéhokoli přístroje musí být okénkem.

Jak nainstalovat systém vytápění

Součástí domácí zařízení se musí zvýšit pozornost věnovanou instalaci automatické vytápění. Topné prvky musí být umístěny bez ventilátoru - v inkubační materiálu přes to, horní straně, nebo dokonce i na obvodu stavby. Vzdálenost budoucí mláďata k topnému tělesu závisí na typu ohřívače, který vytváříte. žárovky se nejčastěji používají - v tomto případě by měla vzdálenost nesmí být menší než 25 cm Pokud je zvolena nichrom drát, bude stačit, a 10 cm ..

Nemůžeme dovolit, aby přítomnost návrhů - to může vést ke smrti celého plodu. Aby embrya mohla plně rozvinout v rámci každé vejce musí být vždy určité teploty, je ne více než půl stupně nemá chybu.

Jako regulátor je přijatelné použít bimetalové desky Elektrokontaktor, atmosférického senzory.

Elektrokontaktor je rtuťový teploměr, trubice, která má být pájka elektroda. Druhá elektroda je rtuť. Zkratem dochází electrochain - rtuť při zahřívání a pohybuje se ve skleněné trubici. Takže majitel domácí zařízení obdrží signál k vypnutí topného systému.

Bimetalový platina je rozpočet a nijak zvlášť spolehlivé provedení. Vzhledem k tomu, ohřev se uskutečňuje v průběhu jeho ohýbání, a to se vztahuje k druhé elektrodě, dokončení obvodu.

Barometrický senzor - uzavřená válcem z elastického materiálu naplněného etherem. Jedna z elektrod v těchto strukturách slouží válec sám, druhý - šroub. Měla by být stanovena v milimetrech ze dna. ester výpary při zahřátí pod tlakem v dolní části, se ohýbá a uzavírá obvod. To značí, vypne topná tělesa.

Při instalaci topného systému v jakékoliv líhně starat o bezpečnostních opatřeních. Koneckonců, domácí přístroje jsou velmi hořlavé.

Video „inkubátor ledničky“

Video o tom, jak realizovat myšlenku vytvoření jednoduchého inkubátor ze staré chladničky. Tato konstrukce je zajímavé, že velitel používá dobré automatiky. Podívejte se, co dostal.

Jak kvalifikovaně zlepšit starou lednici pro vaše potřeby, a dodává termostat a topné těleso, dnes řekneme

Make termostatu inkubátor pro jejich vlastních rukou, můžete v případě potřeby, a má určité znalosti. O jeho funkce a možnosti popisuje výrobu výrobku

Jak vybudovat mini-coop sám sebe, jaké nástroje a materiály budete potřebovat, jak provádět práce krok za krokem, jak vybavit dovnitř, přečtěte si naše

Připomínky a dotazy týkající se předmětu

Snažili jsme se, aby se domů s kamarádem ze staré chladničky inkubátoru. Ve skutečnosti měl pouze za účelem změny umístěním hlavní části konstrukčních prvků. Téměř všechny materiály a pomůcky nalezené v jeho boudě. Díky autorovi zajímavý článek!

Z osobní zkušenosti mohu říci, že vytvoření domácí inkubátoru je vhodnější pro zkušené lidi v drůbežářský průmysl. Pro začátečníky je nejlepší koupit ready-made nástroj, ne šetřit peníze na jejich nákup. Je tedy možné, aby usnadnil úkol vylíhnutí. Vzhledem k tomu, domácí nástroj by měl poskytnout řadu nuancí, porucha, která může vést k úmrtí plodu.

Privet.Pa který není nikde psáno, a neříká, kolik centimetrů vzdálenost mezi zásobníky by byt.Eto tohoto tajemství.

Tanya neviděl více než deset let, ale celkově není jasné, já ti pomůžu.

o termostatu. Jednodušší a někdy levnější koupit ready-made.

Obsah a chovu zvířat od A do Z

Rostoucí zvířata: oblíbený koníček nebo zdrojem příjmů

sidebar

 • admin na králících onemocnění: fotografie a popis běžných chorob
 • Vera záznam králíci onemocnění: fotografie a popis běžných chorob
 • Ivan psát Jak inkubátory s vlastníma rukama doma

Jak inkubátory vlastníma rukama doma

Mnoho chovatelů, aniž by bylo nadbytečné prostředky, vybudovat sami inkubátory. Tato práce je pod silou téměř všechno. Samozřejmě, budete muset tvrdě pracovat. Inkubátor není žlabu pro slepice, jeho tvorba je hodně časově náročné a finance. Ale přesto je možné všechno.

Provizorní stavba má mnoho výhod:

 • Minimální investice;
 • Síla a elementární.
 • Inkubátor může být vyroben tak potřebné jako mnoho vajec, včetně dělat to větší než standardní model.

Najdete velký výběr modelů, vyrobený vlastníma rukama. A pokud jde o konstrukci všech dobrých materiálů. To může být stará lednička, kbelík nebo nádrž s trhlinou.

V tomto článku se čtenáři mohou přečíst, jak to udělat inkubátory s vlastníma rukama doma.

Různé domácí inkubátoru

improvizované jsme inkubátor mnoho užitečných vlastností, poskytuje požadovaný počet vajíček, jejich další vývoj je prováděn umělými prostředky, které je co nejblíže k přirozenému procesu, a co je nejdůležitější, to je uzavřená v čase, který vyhovuje nadšence.

Jednoduchost, spolehlivost a náklady zdůrazňují pouze výhody self-vyrobené konstrukce. Nejen, že si můžete vybrat velikost zařízení, a poskytne jí potřebné funkce.

Na internetu najdete dostatek obrazy domácích inkubátorů a výkresy vytvořené chovateli. Rozhodování o tom, vytvořit si vlastní model, který je třeba pečlivě zvážit všechny aspekty. Pokud porušíte podmínky teploty a relativní vlhkosti, aby kuřata nebude fungovat - prostě zkažené vejce.

Profesor N. Tretyakov byl autorem jedné z nejvíce jednoduché a přitom vysoce funkční design.

Při výrobě inkubátoru bude potřebovat několik listů překližky. Konstrukce poskytuje dvojitou tloušťku stěny. Volný prostor je vyplněn suchých hoblin, za předpokladu, s cílem zajistit tepelnou izolaci. Horní a spodní část inkubátoru je pokryta dřevěným trámem.

Horní kryt je konstruován tak, že může být odstraněna. Výkres ukazuje na okno s dvojitým zasklením. Podél horní okraj zařízení je přilepena sinteponovye izolací, přičemž víčko pevně uzavře maximální design. Na okraji víka je nutné přibít lišty. Pomáhají zajistit větrací otvory, které jsou vyvrtány na obou stranách krytu. Upravte vlhkost a teplo umožní deska z překližky, je připojena k víku, ale pevně, a pro zajištění hladkého pohybu drážek tyčí.

Zevnitř inkubátor je vybaven elektroinstalací také třeba nainstalovat kazety k zašroubování žárovky. Úhledně přibil lamel, které udrží zásobníky. At je nutné spodní část návrhu, aby se několik děr, ale také slouží jako otvory. Níže jsou umístěny nádoby s tekutinami.

Vejce zásobník vytvořen ve formě rámu, instalované pod mřížkou kovu. Zásobník se bude pohybovat speciálním motorem, který umožňuje pohyb. Počáteční teplota, která je instalována v překližky inkubátoru se rovná 38,6 - 39,0 °.

Vzhledem k vynikající tepelně izolační vlastnosti, často pěna vybrán pro výstavbu inkubátoru. Na listech se nařežou na požadovanou velikost kusy, které jsou pak snadno vzájemně spojeny pomocí lepicí pásky, na konci by se krychle nebo bedny. Stěny pěny poskytují lepší tepelnou ochranu.

Kromě toho, že topný systém může sloužit jako žárovky 20 watt. Tato volba vám pomůže ušetřit spoustu peněz ve srovnání s radiátory, které mohou být také použity pro výrobu tepla do inkubátoru. Lampy jsou umístěny v horní části víka, ale ve stejném intervalu pozorována při 15 cm od vajec.

Výstup nebo zásobníky jsou vyrobeny z kusů dřeva, které jsou vhodné velikosti nebo připravené konstrukce se používá. Jsou instalovány v centru, s ohledem na stejném intervalu topných lamp a vodní nádrže.

Navržením pěnového inkubátor nutné dodržet potřebnou vzdálenost mezi stěnami a precocial zásobníku. Důvodem je poskytnout potřebnou ventilaci. Přes horní stěnové konstrukce je předán tyč, který je připojen k zásobníku. Pro zajištění rukojeti tyč, a výstup na povrch, se bude Otočit systematické vejce. Pro výrobu zásobníků s využitím hustou mřížku s otvory o velikosti 2,5 až 5 cm.

Měřidlo teploty je stanovena tak, aby dělení stupnice je venku. žárovky meziprodukt dávat nádržku na vodu. Aby se zvýšila plocha odpařování udělat speciální nástavec na kontejneru, přes které jsou naskládané kusy látky.

Otvory v horní a dolní části inkubátoru umožňují výstavbu dostatečného větrání a udržení vlhkosti.

Staré lednice - nový inkubátor

Není nutné, aby se zbavili starých chladících zařízení, to je ideální pro výrobu domácí inkubátor s kresbami rukama. Zejména design je připraven k práci, je třeba provést drobné změny.

Pro větší pohodlí, inkubační proces je vyjmuta z chladničky mrazničky. Na tomto místě 4 instalované žárovky s výkonem 100 wattů každý. Vykonávat kontrolu nad chovem může mít malé okno ve dveřích bývalé lednice. Dno 25 je také nastavit W Bunting. Výše kočička připojeny cín nebo skleněnou stěnou. Set top nádobu s vodou a znečištěné tkaniny, což zvyšuje odpařování v inkubátoru. Vejce zásobník umístěn nad ním na stejné úrovni s teploměrem je umístěn, může být použita pro sledování teploty uvnitř domácího inkubátoru.

Pokyny pro výstavbu inkubátoru z pěny

Pěna je nejvíce oblíbený materiál, aby se inkubátor. Je charakterizována tím, dostupnosti, nízké hmotnosti a tepelně izolační vlastnosti. Pro práci je nutné získávat tyto materiály:

 • pěnová fólie v množství dvou kusů - tloušťka by měla být 50 mm;
 • lepicí páska, lepidlo;
 • žárovky do 25 W - 4 ks, 4 kola;
 • fan - může být použit model pro chlazení počítače;
 • regulátor teploty;
 • zásobníky;
 • nádrž na vodu.

Před hlavní prací je nutné provést podrobný výkres, kde jsou uvedeny všechny potřebné velikosti.

 1. Pěnová deska je snížit na polovinu a každá polovina má 2 části, které všechny musí být stejné. To je budoucnost boční stěně skříně.
 2. Dále se plech snížit na polovinu, a jedna polovina je snížit na polovinu. . Šířka 60x40 cm kus 40x50 bude dolů a 60x50 - kryt. To bude dobré uzavřít.
 3. Kryt je obdélníková díra - za okénko 13x13 cm, který bude zároveň sloužit jako větrání. Otvor může být opraveny skla nebo průhledného plastu.
 4. Ze čtyř rovných dílů namontovaných rám. Po vytvrzení lepidla je připojena na dno. Po obvodu listu namazat 40x50 lepidlo a poté jej připevnit k rámu.
 5. Chcete-li dát tuhost inkubátoru je nutné vložit přes krabici s páskou. Spodní lepící vlastnosti se zachycením stěn a pak všechno ostatní přilnavost.
 6. Aby byla zajištěna dobrá cirkulace vzduchu a rovnoměrný ohřev vajec v zásobníku, dát na pár pěny podporuje 4x6. Upevnění probíhá na spodní zdi široké, trochu podložce z ní.
 7. Krátkými stěnami 1 cm od spodních ventilačních otvorů je třeba provést jejich průměru 12 mm. Obvykle vyvrtán 3 kusy. Nejjednodušší způsob, jak dělat díry s pájkou, as řezáním položky pěna začíná rozpadat.
 8. K němu dokonale přilne k víčku inkubátoru na hraně je třeba lepit malé klíny 2x2 cm. Jsou umístěny ve vzdálenosti 4 cm od okraje víka. Tak budou uvnitř zařízení a dobře přiléhat ke stěnám.
 9. Munice pro žárovky zavěšené na kusy pletiva.
 10. Regulátor teploty je připojen k vnější straně víka. Snímač sám je upevněn na výšce 1 cm nad zásobníku. Udělat díru ve víku termostatu může být ostrý šídlo.
 11. set zásobník, udržet mezeru mezi ním a stěnou je 4,4 cm, aby nedošlo k narušení parametrů větrání.

1 - zásobník na vodu; 2 - okno; 3 - zásobník na vejce; 4 - regulátor teploty; 5 - regulátor teploty senzoru.

 • V případě potřeby můžete nastavit ventilátor. Vzduch proudí z ní musí padnout na lampu a ne na zásobnících, což vede k sušení vajec.
 • Chcete-li vytvořit lepší izolaci polystyrenu inkubátoru lze vložit fólii, která přispívá k TEPLA.

  Jak vyrobit automatické inkubátory s vlastníma rukama doma?

  • tyče ze dřeva, překližky;
  • pěnová fólie;
  • zásobník na vejce;
  • 6 mesh 2 cm;
  • lampa 25 W - 4 ks;
  • zásobník vody;
  • elektromotor s šnekovým pohonem - motory použít některé jiné inkubátory NPS - 1, 2;
  • potřebné nástroje (šrouby, kladivo, cvičení, hřebíky).
  1. Chcete-li vytvořit návrh původně vyroben skelet ve tvaru krabice. Podle výkresu snížit tyče ze dřeva, těsně svařované základnu a je opláštěn překližkou. Vynikající tepelná izolace se umístí uvnitř vrstvu pěny.
  2. V dalším kroku je třeba, aby zařízení, které se automaticky zapne vejce. V této roli dokonale provést elektromotor se šnekovou převodovkou, požadovaného výkonu 220 wattů. Takový mechanismus je možné zakoupit na mezeru na trhu, vejde elektromotor z libovolného domácího inkubátoru, například z Premier League - 1.
  3. Poté v stropní tyče připojené k ní bude zásobníků na vejce. Mřížka může vařit sami, nebo vzít existující.
  4. Kovové desky bude použit na výrobu kolíků, můžeme vzít už udělal. To se napojí tyč otáčení zásobníků a zobrazí se na povrchu.
  5. Pro elektrický motor je připevněn pevný tyč (90 stupňů), je připojen ke svorce a zásobníku. Rod trvá půl zásobníku zdvih směrem nahoru a dolů.
  6. Na spodní straně přístroje lampy a jsou pokryty podle výkresů kovových desek. Teplo bude na nich odrazí a rovnoměrně rozloženy po celé inkubátoru. Zpočátku, instalační krabice, musí být provedeno a instalováno kazety.

  Posledním krokem je instalace teploměrem a vodní nádrže. A tady je inkubátor - ready. Učiní otvory pro výměnu vzduchu, pak mohou být testovány v přístroji.

  Jak vyrobit inkubátor pro vejce s rukama

  V tomto článku se budeme soustředit na to, co je v nejjednodušším domácnosti inkubátoru a jak to lze provést ručně bez velkých kapitálových investic. Komponenty domácího inkubátoru může lišit v závislosti na tom, zda chcete, aby se úplně manuální, poloautomatické nebo automatické.

  Co můžete udělat pro tento užitečný kus doma?

  Tento seznam není konečný. Výše uvedený seznam různých materiálů zahrnuje výrobu krytu a tělo těchto materiálů. S podrobným popisem vlastností a typu každého zařízení můžete objevovat pod inkubátor.

  Rozměry inkubátoru bude záviset především na:

  • počet vajec, že budete dávat.
  • podle místa žárovky, která teplo inkubátor.

  Pro informaci: inkubátor s průměrnou délkou 450 - 470 mm a šířky 300 - 400 mm vejce kapacity kusů. (V závislosti na velikosti):

  • kuře 70;
  • kachna nebo krůta do 55;
  • husa do 40;
  • křepelky na 200.

  Domácí inkubátor pěny, popisu a výkresů

  budete potřebovat: Listy pěny (polystyren) o rozměrech 50 x 100 cm tloušťka - 50 mm ..

  Označte plachty a tužkou linku. Rozměry mít libovolný. příklad:

  Boční stěna: Délka - 50 cm, výška -50 cm ..

  Koncová stěna: délka - 35 cm, výška - 50 cm ..

  Cut pěny velikosti s ostrým nožem. Je-li pěna není vytlačován, je nejlepší řezat office nůž - on je velmi ostrý nůž - tenká.

  Řez velikost pěny

  Děláme to samé s druhou listu.

  dále sbírat tělo v souladu s předmětem tohoto výkresu. To se provádí pomocí lepidla pro kaučuk nebo jednoduše zabalit kloubů široké pásky. Budeme tedy boční, boční a spodní konec krytu. Ve spodní části krytu, který je také snížit rozměry stěn, nutně vzít 2-3 otvory pro ventilaci vzduchu.

  uvedení bydlení

  víko vyrobeny odděleně od průzoru a dvojici otvorů ventilace, jak je znázorněno na následujícím schématu.

  Zakryjte okenní a větracími otvory

  sklo Není nutné opravit „pevně“. Po mláďata budou jsme regulovat teplotu v inkubátoru, tlačí to čtvrtinu nebo polovinu. Navrhovaný líheň návrh předpokládá, že bude vytápěn třemi elektrickou 25 W žárovky, to je dost pro udržení požadované teploty. Kryt má co do činění s částečně řezané nárazníků, takže se nepohybuje k tělu. Pro tento účel je také možné lepit nárazníky. Jako materiál používá dřevěné klíny nebo bloky pěny.

  Na víku, připevněte tři elektrická kazeta žárovkami.

  Připevnění kryt inkubátoru kazet

  Top nastavení termostatu (pokud to konstrukce vyžaduje).

  Gril na vejce z svařované pozinkovaný drát pletiva 16 x 24 mm a byla uzavřena uvnitř plastového proti komárům. Mřížka musí malých kuřat nespadají do spárů buňky. Kromě toho dal svou hlavu v buňce, která končí pro ně (a vy) selhání. Budujeme na startovním roštu nárazníky (Stěna), jehož výška musí být alespoň 8 - 10 cm, v opačném případě bude skákat mláďata. Pokud si nechcete vrátit vejce, Otočením gril na své osy, zatímco vyhýbal dělat méně mřížka po obvodu a mřížku se bude vztahovat na celý vnitřek inkubátoru, a bude na tyče. V tomto uspořádání, musíte otočit každé vejce o ruce, jejich označení z jedné strany na plus (+) a druhý, v uvedeném pořadí - minus (-). Myslete na své označení.

  Řidičské inkubátor

  Tato konstrukce může být zdokonalit, Vytvořením svůj obvyklý počítač 12V větrák, Při použití tohoto regulátoru napětí, adaptér (12 V, v uvedeném pořadí) a termostat.

  Mohou být konstruovány s ohledem Vytápění ze žárovek, který bude umístěn ve spodní části pánve (sloupce) s vejci. Pak design je kompaktní. Jejich výška může být větší než 25-30 cm. Cibule němu a komory mohou být přijata, jako v běžné chladničce domácnosti. Můžete použít jiný typ topení (na filmu Systémy podlahového vytápění).

  že Není se obrátit každý vejce, může mříž (zásobník) se neupravená na tyče v dolní části a to blíže ke spodní otvory v inkubátoru, aby objímky připojené k pouzdru rohů nebo jiných upínacích tyčí. Mimo připevnit úchyty nebo držáky. Tak mřížka se může otáčet na změnu jeho osa stupeň sklonu vajec, a tudíž zahřátí vejce jednu nebo druhou stranu. Rošt v takovém případě by měla být menší, než je velikost vnitřních stěn inkubátoru tak, že může plynule měnit úhel. nárazníky mříže pak musí být větší než 5 cm., protože jinak mláďata mohou převrátit přes strany a padá na dno inkubátoru a kontejnerů na žárovky s vodou.

  Schéma inkubátor s cílem rotační rošt nahoru

  Z krabice, zařízení spojů a

  Snad nejjednodušší a Nejlevnější variantou inkubátor - tento návrh kartonové krabice. Lepenka je velmi nižší pevnosti zbytku materiálu, takže tento typ inkubátoru existují určité rysy.

  větrací otvory se nachází na spodní 3-4cm; na bočních stěnách, ve vzdálenosti 6-7 cm od spodní části připevněte dřevěné lamely na stěnách. Můžete dát mříže na kolejích namísto dolní části okna, které bylo pokryté filmem. To by mělo být větší než dno, až k okraji jeho šla ke zdi. na paletě nastavit jakoukoli nádobu s vodou.

  Na kolejích nebo tyčí položen obvyklým balení vajec. Díru ve středu pro lepší ventilace. Na krytu boxu činí dva dva otvory ve středu, pro lampy, a na stranu teploměru.

  Schéma inkubátor z kartonu

  Jestliže velitel inkubátor tohoto materiálu, to stěna by měla být dvojitě. Horní kryt, stejně jako v předchozích verzích, dělat odnímatelné. To prořízl okénko se sklem. dělat větrací otvory podobně jako předchozí verze.

  Na vnitřní straně inkubátoru je namontována objímky, a přibil lamely pod zásobníku. Překližka podlahy a vyvrtané otvory pro ventilaci. Mohou to být 4 až 10 kusů.

  zásobník nebo vejce rošt uspořádání a typu rámce. Na grilu umístit moskytiéru nebo pletivo konstrukce používat dál. Inkubátor se nachází v teplé místnosti.

  Pokud máte farmu tam staré lednice, byste měli nahradit novou a starou dosud vyhodit, můžete jej použít jako domácí inkubátoru.

  Vyhodíme všechno zbytečné, včetně mrazáku. top dělá větrací otvory. Na spodní straně inkubátoru jsou také. dno set Fan 12 Volt.

  Dále musíte nainstalovat ohřívače. Tato funkce se provede elektrické Žárovky 25 wattů. Takové lampy potřebují 4. Dvě žárovky jsou umístěny v horní části chladničky, a dva - v dolní části. Připevněte dno komory tak, aby spodní nedosáhl, aby zásobník s vodou.

  Podnosy pro vejce, aby od pozinkovaný svařované drátěné pletivo s hranicemi. Zvolíte-li plastové boxy ven z ovoce jako materiál - i dobré. Pak řežou do výšky 6 cm. Vše zásobníky jsou umístěny na ose a popruh jsou propojeny pomocí kterého sklon kolísá vejce.

  Schéma inkubátor z chladničky

  V některých provedeních, by výše uvedený výrobní manuální nebo poloautomatické inkubátor. Aby se automatická inkubátor, Je třeba si také zakoupit:

  • blok termostat;
  • podnos automatické vejce převrat, které otáčí vejce v určitém úhlu;
  • regulátor frekvence Tah (timer).

  Rozdíly v teplotních podmínek pro různé druhy drůbeže

  První dva dny budete potřebovat dobré zahřát vajíčka, takže teplota v inkubátoru nastavena na 38-38,7 ° C

  slepičí vejce v prvních dnech inkubace se udržuje na teplotě v rozmezí od 39 do 38 stupňů, se postupně snižuje. V posledních dnech (20-21) - 37,6.

  kachna - od 37,8 do 37,1 stupňů na podzim.

  křepelka 17 den inkubace, vše udržuje při stejné teplotě 37,5 stupňů.

  Jak můžete vidět, takže inkubátor domy, Materiál se může měnit v závislosti na tom, co je po ruce. Orientovat čtenáře, jaký finanční přínos bude z této akce (tedy rozdíl mezi připraveného inkubátoru, koupil v obchodě a vytvořit svůj vlastní rukou), můžeme říci, že těžit minimálně trojnásobně. Pokud nechcete kupovat automatické, bude rozdíl ještě větší. Samozřejmě, že to, co dělat, a bude mít nevýhody: To nevypadá esteticky, možná ne tak dlouhou životnost. Přes toto mnoho obezřetné majitelé upřednostňují aby inkubátor, místo nákupu.

  Srovnáme-li materiál použitý aby tělo inkubátoru, můžeme říci, že polystyrenové inkubátor To má nejnižší ztráty tepla, z kartonové krabice - nejlevnější. Jaký materiál děláte - je to jen na vás.

  Velmi informativní článek. Tam je další způsob výroby inkubátor. Z úlu: podélný otvor pro zásobník, jehož dno je zpožděn pletivo pro cirkulaci vzduchu ve spodním krytu doublecase úlu. Pod zásobník dát vodu v obecném .Pro cirkulace vzduchu bankovní stropu horního krytu se napnou tak, aby setkoy.Na stropní svítidlo (dva na obou stranách)

  Ano, už dlouho se snažil, aby se jejich vlastních rukou, ale čestně, aby udržoval teplotu byl vždy problém ... V závěru ještě musel koupit, ale je škoda peněz, tak zkuste si instrukce něco udělat, najednou zase

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 5 = 2