Jak vytvořit tabulku s rukama

Jak vytvořit tabulku s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Konferenční stolek s rukama

Pohodlné a často nenápadný prvkem interiéru pomáhá vytvořit atmosféru pohodlí. Když tam je touha dávat individuální situaci, přijde čas realizovat odvážné nápady, nejjednodušší krok - udělej si konferenční stolek. Kdo řekl, že funkční kus nábytku nemohou být transformovány do jeho „chuť“?

Jak vytvořit tabulku s rukama

Proces tvorby je zábavná, a když je tam pořád a praktické výhody, je na čase proměnit projektanta, aby konferenční stolek s rukama. Nedostatek zkušeností může být překážkou, protože výběr dostupných materiálů (dřevotřískové desky, sklo, dřevo, pneumatiky, staré dveře, palety), je obrovský, a hotové výkresy a minimální sada nástrojů pomoci, aby se stal mistr. Vybrat spotřební aby učinil přířezů, shromažďují designu - to je to, jak to dopadne konferenční stolek s rukama.

Režim se krok za krokem, jak vytvořit tabulku s rukama, je snadné najít na internetu. Náčrtky s rozměry bude užitečná zejména pro ty, kteří chtějí, aby konferenční stolek vyrobený ze dřeva nebo skla. na přesné hodnoty založené výrazně zjednoduší následný proces montáže. Chcete-li vytvořit svůj vlastní originální tabulku neobvyklých materiálů šanci najít výkres bude minimální. Často jsou tyto produkty doprovázeny podrobným popisem toho, co je dobrou alternativou k náčrtků o rozměrech.

Přemýšlíte o výrobu konferenčního stolku s vlastníma rukama, bude muset začít od nuly. Jednoduchá verze této konstrukce vnitřku objektu je stolní (horizontální povrch) a bází nebo opěrné nohy (vertikální polohy). Komplexní variace naznačují přítomnost dalších prvků, jako jsou zavěšeny police nebo krabic, ale i takových staveb jsou zřídka pultu výčepní.

Na budoucí konferenční stolek vyrobený vlastníma rukama, dobře zapadá do interiéru, je nutné správně vybrat materiál desky. Nováčci lepší zastavit na výběr z dřevotřískové desky, překližky, skleněné používat jednoduché tvary. Pokud tomu tak není opustit touhu tvořit exkluzivní kus nábytku, pak má smysl se učit technikou decoupage, craquelure, umělecký obraz. Dekoru desky bude zajímat a konferenční stolek bude „zlatým hřebem“ obývacího pokoje nebo jakékoliv jiné místnosti v domě.

Jak vytvořit tabulku s rukama, kombinující fantazii, zručnost a praktičnost? První kroky k vytvoření originálního nábytku předmětu je lepší začít s realizací hotové výkresy s podrobnými instrukcemi. Výběr základ pro takovou možnost, nic nebude bránit budoucnost dělat věci vlastníma rukama vytvořil požadovaný osobnost. Nepodobné stolečky dělá nejen dekor a improvizovaný materiál. Pohled do interiéru objektu, také je schopna ovlivnit jejich rozmanitosti, mezi konferenčních stolků se mohou lišit:

 • tvar (čtvercový, obdélníkový, kruhový, oválný);
 • materiál (dřevo, sklo, kov, plast, kompozitní);
 • Struktura (jednoduché, skládací, kabriolet, flip);
 • style (klasický, země, retro, high-tech, koloniální, minimalismus).
 • přítomnost nebo nepřítomnost dekorativních prvků.

Takže konferenční stolek předpokládá, že bude úspěšně hodí do interiéru, i když se jedná o malý prostor místnosti. Za tímto účelem se z mnoha možností, tam jsou modely skládací konstrukce. Udělejte si konferenční stolek pro obývací pokoj, káva - ložnice, balkon nebo zahradní pomoc kovových profilů a rohů. Navrhnout tento prvek interiéru zhasl světlo, je lepší zvolit hliníku, což je jednodušší než zpracování železa.

Důstojnost jakéhokoliv skládacího nábytku - šetří cenné místo. Pokud je to nutné, konferenční stolek může být rozšířen, a pak design je snadná montáž, to schovat do úschovy. Výroba skládací konferenční stolek s rukama dostat i při absenci truhlářských zkušenosti s těmito materiály na dosah ruky:

 • pracovní desky (dřevo, dřevo, dřevotříska, překližka);
 • Profilu ve tvaru U - 2 ks.
 • Oblast (hliník);
 • vrtačka;
 • upevňovací díly (šrouby, šrouby, matice).

Funkčnost některých individuálního interiéru může dosáhnout dokonalosti. Konferenční stolek kabriolet se stal ztělesněním myšlenky, která zahrnuje kombinaci komfortu, originality a úsporu místa. Transformované modely vypadají působivý nejen na fotografii: horní část, která slouží jako pracovní plochu, můžete nominovat nebo v případě potřeby skrýt pomocí mechanické páky nebo pohonu.

Udělejte si stolní transformátor vlastních rukou bude trochu složitější, než jednoduchý nebo skládací konstrukce. Hlavní konstrukční prvek - mechanismus s pákovým systémem, je žádoucí, aby hladce a bez stínění. Pokud budete mít listů pro výrobu dřevotřískových desek nebo dřeva, by měl být posuvný systém skryté a stolečky kabriolet sklo, které položky budou předváděni, hrát roli dekorace. Dokončil kreslení bude rychle realizovat nápady, a budou muset zvládnout trojrozměrný modelovací program (Sketch Up Google, PRO 100) pro jednotlivé projekty.

Vizuálně ušetřit místo, aniž by byla nepřehledná místnosti, pomáhá vyčistit a prakticky bez tíže konstrukce tabulka ze skla. Na základě tohoto materiálu není horší než ze dřeva nebo plastu, protože tabulka deska z tvrzeného skla. Výrobní náklady Tabulka sklo málo nákladné, řezací tloušťky plechu alespoň 12 mm, aby lépe dílně, které mohou dále, aby se broušení hran. Jak to udělat doma s vlastníma rukama, můžete použít soubor, plsti kruhu, brusný papír, ale proces vyžaduje opatrnost.

Zpracovat skleněný okraj nebo řezané doma bude těžší, protože je třeba použít řezák na sklo, ale slepené ze dvou vrstev nebo více dostat sami pomocí silikonu pro akvária. Ze stejného materiálu je často používán domácími mistry držet výzdobu nebo příslušenství, například kovovými koly nebo opravit je na konferenční stolek se sklem přes přísavkami.

Před sto lety - povinný prvek každého obývacího pokoje přivítat hosty na šálek čaje. Pro moderní domov pracovník, aby se kulatý stůl z prken s rukama kompaktním rozměrům nebude příliš mnoho problémů, v případě, že ruka je k dispozici vhodný materiál a nástroje:

Jak vytvořit tabulku ze stromu s rukama? Verze kulatého stolu bude moci dělat jen ty, kteří jsou schopni pracovat s nástrojem tesařskou. Řez kulatý stůl horní plechovku pevných kusů překližky nebo desek obrobku. Snaha vytvořit exkluzivní kus nábytku tvaru take v podobě interiéru objektu, který vytvoří zónu psychické pohody. Shromažďování údajů a upevnění konstrukce konferenční stolek připraveni kulatý tvar může být pokryta lakem, při zachování struktury stromu, nebo použít barvu pro zdůraznění individuality.

Jak udělat dovolenou stůl

Výstavba rodinných domů - neustálý proces. To je něco, co stavět, pak dobře uspořádat. A neustálá potřeba pro výrobu nábytku a nejžádanější na stole svědčit. A dát na zahradě a kolem domu, a to i v altánku. Jak vytvořit tabulku s rukama dát krytí v tomto článku jako příklad hotových projektů.

Domácí stolní prken palet

Materiál na této tabulce byly demontované palety. Samozřejmě, můžete použít nové desky. Pouze jedna podmínka - musí být suchá. Můžete si koupit suchý (to je dražší) nebo koupit obvyklé, dal je někde větraných stohy a tak vydržet minimálně 4 měsíce a lépe - po dobu šesti měsíců. Obecně lze říci, že veškeré vybavení, včetně zahradních laviček, ze suchého dřeva.

Tabulka sbírat na ulici - dát altán, protože lepidlo desky desky nebude, a zajistěte je zespodu, s držáky. Jedná se o velmi jednoduchý dovolenou stůl a je velmi levné.

Demontáži palety získat desku s individuální barvou a vzorem. vyvolal malý, přesouvá několik desítek časy na jejich různými způsoby, jsme dosáhnout požadovaného výsledku. Ukazuje se, že docela pěkné desce.

Z desky sbírat desku

Pak se strany palety. Jejich použití k rámu stolu. Rozemelou je první hrubý smirkový papír, a pak jemně nastaví na požadovanou hladkostí (zrnitost 120 až 220).

Bočnice půjde na bočnici stolu

Vezměte proužky, které zůstaly nevyužity, s jejich pomocí upevnění na vrchol tabulky. Pořádáme je v místě, kde jsou spáry desek. Na každé upevňovací deska švu pomocí dvou samořeznými šrouby na celek - jeden.

Ošetřených bočními stěnami a dvěma deskami (také pískem) sbírání profilu zárubně. Její součástí je upevněna pomocí šroubů do konce (dva na kloubu). Rám je možné lepit nebo také „zasadil“ na šrouby. Pouze délka jejich velký. Pod každým předvrtané vrtu, jehož průměr je o něco menší, než je průměr šroubů.

Deska stolu je téměř hotov

Smontované desku stolu horní stranou dolů a brousit. Postup je stejný - nejprve s brusným papírem s velkým zrnem a potom - v pořádku.

Další - instalace nohy. Vybírá čtyři desky o stejné velikosti, budeme kontrolovat jejich délku, v případě potřeby upravit. Potom - zabrousit znovu. Je to jednodušší, než broušení již šroubované nohy. Leštěné desky přišroubovány k rámu. To bude nohy u sebe - dvě samořeznými šrouby, zakrepelnnyh v diagonále (viz foto). Pro větší stabilitu dna nastavit přepínače. Floor-to-propojkou lze ponechat asi 10 cm. Všechno dohromady pomocí šroubů na palubě není prasklá, předvrtané otvory.

Ustanalivaem nohy a propojky

Dále pokrývají tabulku dát lak. Po první vrstvě stoupá celou hromadu. Nebojte se, to je normální. Vezměte brusný papír s jemným zrnem a brousit do hladka.

Tabulka dát vlastníma rukama skoro hotová. Ostalospkryt jeho lakem

Odstraňování prachu, znovu laku. Předpokládá se, že lak by mělo jít hladce, ale záleží na dříví, tak to může potřebovat další cyklus broušení / lakování. Výsledek je takový self-made dovolenou tabulky.

Vyráběny ručně, čímž se tabulka je připravena k použití

Pokud se vám nelíbí heterogenní prkno a stopy starých hřebíků, mohou mít stejnou konstrukci, aby se jejich desek. Tato tabulka může být obdélníkový, může - čtverec. Všechny velikosti jsou libovolné - Podívejte se na volná místa.

Tato tabulka je dát své ruce sestavené ze zbytků desek různých plemen a velikostí. V rámci pracovní desky šel borovice deska o tloušťce 25 mm a šířce 50 mm, na nohy zbytcích 15 * 50 mm. Ramu dělá na požadovanou velikost. Tato tabulka bude stát na verandě a ona má malou šířku. Tak to bude dělat to poměrně úzký - 60 cm, délka 140 cm výška nohy. - 80 cm (v rodině všechno vysoké).

Uvedení rám je připojen k její nohy

Okamžitě snížit dvě dlouhé tabule 140 cm na šířku desky stolu byla 60 cm, odečíst dvojnásobek tloušťky použitých desek - .. 5 cm Krátké tyče by měla být 60 cm. - 5 cm = 55 cm přeloženém rám sledují pravých úhlů kroucení šrouby. Zkontrolujte, zda jsou správně složené tyče - přecení diagonálně, musejí být stejné.

Čtyři desky řezané desky do 80 cm, od vnitřní strany k upevnění sestavený rám. Můžete mít 4 šrouby na každé noze.

Udělat propojku pod policí

Přibližně v polovině výšky nohy upevnění břevna. To je rámec pro police. Police mohou být použity pro zamýšlený účel, ale také se zvyšuje tuhost konstrukce. Upevněn přesně v pravém úhlu, kontrola pomocí velkého polygonu.

Klademe rám na zem, zkontrolujte, navíjení, či nikoliv. Pokud se to udělá správně, mělo by to být těžké. Dále se smirkový papír nebo brusky a brousit.

Dostat se na vrchol sestavy stolu. Od dokončovací desky byly různé druhy dřeva, některé malované skvrnu. Alternate board různých barev.

Připevněte desky desky dokončovací nehty úhledně zakončit svou dobojnika. Na polici mohou být připojeny k běžným hřebíků nebo šroubů. Potom srovnal bruskou. Poslední etapa - malování. Smůlu s výběrem laku. Koupil příliš tmavý vzhled nelíbil. Budeme muset písek znovu a malovat jinou barvu.

Domácí stolní připraven svědčit

Dřevěný stůl s laminovaných desek

Toto provedení se vyznačuje tím, tvaru L nohou. Jsou sestaveny z prken o stejné šířce. V tomto případě 20 mm. Které vedou dobře, potřeboval 5 šroubů. Pre-vrt vrták s průměrem 1-2 mm menší než je průměr šroubů. Pak vrtání s větším průměrem vrtané vybrání pod kapotou. Průměr může být uzavřeno na příslušnou barvu pro nábytek Pouzdra nebo si je z dřevěné tyče. Další možností - použití sádry na dřevě, které přidávají dřevěný prach, který zůstává po vyleštění. Po vysušení a ošetření brusným papírem stopami to bude obtížné najít.

Wizard nohy značkovací

Při montáži nohy nezbytné k zajištění toho, aby byl úhel přesně 90 °. Vzhledem k tomu, vzory mohou být vybrány dřevo. První dvě části společných nohy lepidlo promazyvayut truhlářské, nastavte šrouby v následujícím pořadí: první dva extrémy, pak průměrný, a teprve potom další dva. Po vysušení lepidlo nohy broušení, lesk a suchou kryt.

Stolové nohy ready

Je na čase, aby se desce. Jeho vybírat z desek o stejné tloušťce. Nábor stejně velká jako nezbytné. Můžete použít kousky různých šířkách. Je pouze důležité, aby všechny vypadaly organicky a desky boční stěny byly hladké a bez mezer zakotvila.

Bočnice vybraný pro Desky nátěr lepidlem desky, položené na rovné ploše (jakýkoli tabulka) a utahuje svorky. V tomto případě se náklady, ale je žádoucí, - nejméně tři. Contractible takže výsledná deska neměla trhliny. Odjet na jeden den. Po odstranění svorky, dostaneme téměř hotovou desku. Stále měla ottortsevat - i ty hrany, a pak brousit. Kryt může být skládačka nebo pravidelné ruční pila. Pomocí mlýnku těžké se dostat rovnou čáru, ale můžete zkusit. Po leštění je krásná pultu.

Lepení pracovní desky deska

Podle stejného postupu může být oválný nebo kulatý stůl. Jen je třeba provést odpovídající řádek a její obložení lepené desky.

Na stůl vypadal přitažlivější, aby se rám. Pak se tenký pruh, zacházet s brusným papírem a připevněny na obvodu desky. Použít lze také dokončovací nehty. Jen lišty také pre-kabát s lepidlem tesaře, a pak další s hřebíky.

Připevněte bar na obvodu

Po vysušení lepidla přes odbočovací rukojeti brusným papírem.

Toho je dosaženo připravenou desku stolu

Nyní je možné stanovit stolové nohy. Uvedení čtyři prkna rámu stolu (foto není, může být vyroben jako v předchozím odstavci). Je umístěn na zadní straně pultu na lepidlo, pak prostřednictvím pultu set nábytku šroub. Pod šroubky vyvrtané díry před rozšířením pod kapotou. Průvodce dírami maskovaný stejně jako v nohách.

Pro upevnění nohy pevném rámu. Oni byli dáni uvnitř rámu. Můžete připojit konvenční samořeznými šrouby. Všechno, co jsme udělali tabulku, aby jejich vlastních rukou.

Stolové desky připraví z

Jak vyrobit zahradní stůl s lavicemi ze dřeva

Chcete-li to provést, použijte představenstva Tabulka 38 * 89 mm (Dali tam sám), ale můžete si vzít standardní velikosti. Rozdíl v milimetrech žádný vliv na výsledky. Na fotografii níže můžete vidět, co se má stát.

Venkovní stoly s lavicemi pro zahradu

Pro připojení díly pro šrouby 16 cm dlouhé, s podložkami a maticemi (24 kusů). Všechny ostatní spoje - s hřebíky 80 mm na délku.

sekce části jsou vzájemně spojeny pomocí kolíků, podložek a matic

set část na svém místě, vyvrtat otvor provrtaný skrz. Založila čep na obou stranách, aby na podložkami a utáhněte šrouby. All utažena klíčem. Snadno použitelné takové možnosti? V zimě si můžete rozebírat a vzít do kůlny či garáže.

Kreslení lavičky s rozměry

Podle rýsovacím prkně řez do požadované velikosti. Vše by mělo být ve dvou vyhotoveních - dvěma sedadly. Desky brousit, věnovat zvláštní pozornost koncům.

Krátké segmenty, které drží tři místa na okrajích desky snížit pod úhlem 45 °. První sbírat strukturu, která se váže ke dnu sedadla. Vezměte délku prkna asi 160 cm, na konci se namontována dvě šikmé řezal krátkou desku. Přiložit nezbytné k tomu, aby tato deska byla uprostřed.

spodní uzel podpěra sedadla

Pak byl výsledný konstrukt upevnění nohy (mohou nehty). Pak přidáme jiného úhlu řezali prkna a všechny stažitelné čepy a šrouby.

K výsledné struktury upevnit desku sedadla. Vzhledem k této tabulce na ulici, střílet zády k sobě, není to nutné. Dodržet mezeru mezi sousedními dvěma alespoň 5 mm. Přibit na nosičích (což snížit), dva na každé desce.

Upevnění Sedadlo spolu

Hotové sedadla jsou upevněny čtyřmi prkny 160 cm. Každá noha je připevněna pomocí čepů (pokud je chůze, můžete si dát dva piny jejich nastavení v diagonální nebo nad sebou).

Nohy spojit s deskami pomocí čepů

Tabulka se chystá na jiném principu. Poznámka pro desky cross desky na okrajích odříznuté na 52 ° C. Ty jsou umístěny na pravém vzdálenosti přiložených nohám. Na každém board 2 hřebík. Je možné úpravy, s malými čepice, a je možné zatloukat hluboké, a pak díry tmelem maskou.

Jak se dělá street dřevěném stole

Nyní budete muset sbírat kmenovou-kříž. Vezměte dvě desky, křížem krážem je tak, aby vzdálenost mezi jejich konci byla 64,5 cm. Obklopuje místo průsečíku tužkou. V tomto bodě to bude nutné, aby se dřevo z poloviny tloušťky desky.

Bude muset vystřihněte

Stejné drážky dělá na druhé desce. Pokud dáte dohromady jsou získány ve stejné rovině. Připojení čtyř nehty.

Jak X tvarované nohy na zahradní stůl

Stejně tak my druhou nohu stolu. Dokud tabulka neshromažďuje.

Nyní máme k upevnění nohy ke konstrukci, na kterém lavičkách. Jsou uloženy ve stejné vzdálenosti od lavice, upevňovacích čepů.

Uzel upevnění stolové nohy

Nyní nastavte desku. To je také připevněna pomocí čepů. Poslední etapa - malování. Zde každý dělá, co se mu zlíbí.

Venkovní stoly s lavicemi pro zahradu

Na výkresu lze provést samostatně lavice a stůl na zahradě. Konstrukce robustní a snadno implementovat.

Odděleně, lavice a stůl na zahradě ve stejném výkresu

Můžete si vytvořit vzhled více ozdobený, mírně mění vzhled sedadel a stolech

Další provedení s jednotlivými lavicemi

bílým nátěrem

Tabulka dát vlastníma rukama: Výkresy

Steady dovolenou stůl

Jednoduchý stůl s X ve tvaru nohy

Bufet Garden dřevo

Domácí dřevěný stůl s baru v přízemí

Konferenční stolek s rukama. (120 fotek)

Zaměří se na výrobu svých vlastních rukou konferenční stolky. Odkládací stolek se nestává příliš mnoho. Mohou být umístěny vedle pohovky dát vázu s květinami nebo šálek čaje, který se používá jako noční stolek, nebo jako stojan pro hrnkové rostliny. Nicméně monotónní dřevěné stoly jsou nepravděpodobné, že oživit nudný interiér. Chcete něco elegantní a nečekané ...

Stylový stůl vyrobený z dřevěných lamel s rukama

Tato lavice může sloužit jako konferenční stolek, další místa k sezení či prostor pro pokojové rostliny. Podobný kousek nábytku je dobrá „vpishetsya9raquo; téměř jakýkoliv dekor!

konferenční stolek s jeho fotografii hands

 • 3 desky 2,5 x 7,5 cm;
 • 1 plak 2,5 x 10 cm;
 • 8 desky 2.5h5 cm;
 • 4 pro upevnění nohy;
 • 4 zkosené nohy 30-40 cm (v závislosti na požadované výšce stolu);
 • 8 šroubů délka 3,5 cm;
 • 32 šroub do dřeva s plochou hlavou 3 cm;
 • 16 dokončovací nehty délka 3,75 cm;
 • Lepit Gorilla lepidlo;
 • dřevo tmel;
 • nátěr a nátěr na dřevěné povrchy;
 • smirkový papír 120 a 220 kamínek.

 • pila;
 • Vrtné a vrtáky;
 • Kreg nastavit pro vrtání otvorů se zahloubením pod úhlem;
 • 2 krátké a dvě dlouhé svorka;
 • ruleta;
 • kladiva;
 • mlýnek.

První krok: Použití pila, řezané konce dvou 2,5 x 7,5 cm desek při 45 stupních. V rozmezí od 2,5 x 5 cm tyče viděl ven kousky o délce, která se vejde vnitřní délky 2,5 x 7,5 cm kousky.

jak vytvořit konferenční stolek s rukama. fotografie

Jako druhý krok: Přidejte 2,5 x 5 cm ve středu předlisku, a 2,5 x 7,5 cm na okrajích. Ujistěte se, že konce vnitřních kolejnice jsou vyrovnány.

Třetí krokZměřte vzdálenost mezi krajními 2,5 x 7,5 cm barů a vyřízne dva polotovary této délky 2,5 x 10 cm desky. Budou sloužit ke snížení lavičce podpěry. Zajistěte zašroubováním šroubů do každé podélné kolejnici.

krok čtyřiPoužívání vodič Kreg Jig, ruční vrtačka dva otvory na obou koncích příčníků podpory. Tyto otvory slouží k připojení na 2,5 x 7,5 cm nejvzdálenější barů.

neobvyklé konferenční stolek s rukama. fotografie

Pátý krok: Buď 2.5h7.5 cm podél okrajů struktury obrobku. Ujistit se, že konce jsou v jedné rovině, zajistěte je svorkami.

Krok šestý: Bezpečně upevnit extrémní 2.5h7.5 cm hole k dolní části lavice, šroubování 3,5 cm šrouby do zahloubených otvorů, které jste provedli těsně před konců nosných příčníků.

konferenční stolek vyrobený ze dřeva. master class

krok sedmZměřte šířku základny z určit, jak dlouho je třeba, aby viděl, 2,5 x 7,5 cm na konci lavice Billet. Doporučujeme, abyste se napil z malé marže na délku a pak pomalu brousit příliš mnoho, dokud se dosáhnout perfektní fit.

Krok osmý: Zvlhčí konce všech proužků s vodou a aplikovat malé množství lepidla gorily lepidlo.

Krok Nine: Nastavit konec desky na místě věnované nimi a celé konstrukce obtyanite pásu tak, že to není rozbité až do zaschnutí lepidla. Spolehlivosti může dále zajistit konců několika dokončovací nehty.

krok deset: Písek povrch lavičky s brusným papírem 120 zrna odstranit všechny nepravidelnosti v kloubech. Všechny mezery ve švech a prohloubením nehtových hlavic (musí být tento nutně zapuštěné do dřeva), vyplnit tmelem. Je-li plnivo je suchý, re-brousit povrch, tentokrát na 220 hrubosti brusným papírem.

step jedenáct: Barva lavici. Poradíme vám, než se znovu malovat vyleštit povrch 400 hrubosti smirkovým papírem a vodou.

krok dvanáct: Na dolních nosných příček nainstalovat speciální montážní desku pro montáž nohy. jejich upevnění, ujistěte se, že vyvrtat díru v zemi, kde se dosud nachází šroubované šrouby. Vzdálenost od připojení k základní hraně lavičky by měla být asi 2,5 cm. V samotných šroubové upevnění nohy.

Konferenční stolek z měděných trubek. master class

Materiál může být snad označil za nečekané k výrobě další fáze. Tentokrát jsme se rozhodli vám říct, jak vytvořit tabulku s rukama ... z měděných trubek.

Materiály a nástroje:

 • 1/2" měděné trubky (6 m);
 • svorky 1/2" Trubky (4 ks.);
 • 1/2" mědi čepičky (8 ks.);
 • měděné fitinky T pro 1/2" potrubí (14 ks.);
 • desky nebo dřevovláknité desky 30h28 cm (2 ks.);
 • tekuté epoxidové lepidlo nebo hřebíky;
 • fréza.

Obrázek níže ukazuje všechny díly (trubky (A-E), a různé spojovací prvky (F-H)), s jejich velikosti a počtu. Vše, co zůstává - vyzvednout plášť nůž a sedět v přední části televizoru, což je trochu únavné oživit proces řezání. Není to těžké, jen trochu nuda.

Když se polotovary jsou připraveni, můžete začít sestavovat spodní části tabulky. Jak na to - je zobrazeno.

Tím, že spodní vrstvu, můžete pokračovat až na vrchol. Jediná část, která nebyla uvedena v seznamu součástí jsou čtyři kusy délky trubky 2,5 cm, jsou umístěny v podložce v horní části rohových sloupků. Bez těchto příloh nebude moci dát na ozdobných čepice, protože Ta mají stejný průměr jako odpaliště.

Spolehlivé spojení mezi trubkami poskytují lepidlo, ale dát to, doporučujeme až po výstavbu předběžné montáže, tj poté, co se ujistil, že všechny trubky řežou na požadovanou délku a dobře vzájemně spojeny.

Dřevěné police, které budete chtít, aby pre-barvy, stanovené zvláštními třmeny, které jsou umístěny na spodní straně každé desky. Nyní jste připraveni na výzdobu svého domova nový, vyrobený vlastníma rukama uvedená tabulka!

Lehký cement stůl s rukama

Vyrobeny z betonových desky a dalších interiérových prvků jsou v poslední době stále populárnější. Nicméně, pro všechny jeho atraktivitě nejsou zbaveni a řada nevýhod. Za prvé, nalít velké množství betonu může být někdy docela drahý podnik. Za druhé, pokud se jedná o malý stolek, zjistila další závažný problém - tento nábytek je příliš těžká. Na jedné straně je touha získat dobrou věc pevně, na druhou stranu, já chci, aby se mohli přestěhovat stůl vyrobený ručně bez pomoci profesionálních stěhováky. Získaný roztok se může považovat za inspiraci.

Materiály a nástroje:

 • Polystyrén velikost desky 120h240h2.5 cm;
 • balení cementu HENRY 549 FeatherFinish;
 • Aerosolový sprej 3M Super 77 lepidla;
 • pila;
 • brusný papír s velikostí zrna od 36 do 120;
 • špachtle různých velikostí;
 • malovat;
 • nůž;
 • čtverec;
 • bruska;
 • respirátor.

První krok: Přeneste a řezání plechů pěny. Od 120x240 cm kousky můžete snížit 18 čtverce 40x40 cm. Položte je na sebe, dostanete box 40x40x45 cm.

Tabulka pěny rukou. fotografie

Jako druhý krok: Lepidlo výpalky. Ideální pro tento účel vhodné sprejové lepidlo 3M Super 77. Proveďte tento krok funguje nejlépe venku. Nezapomeňte nosit rukavice a triko s dlouhým rukávem. Naneste rovnoměrnou vrstvu lepidla na jedné straně prvního čtverce, a pak to samé s druhou. počkat

15 sekund, pak připojit čtverce, ujistit se, že okraje jsou spojeny. Tento postup opakujte tak dlouho, dokud všechny sochory jsou spojeny dohromady. Počkejte asi 30 minut předtím, než jdete na krok 3.

Třetí krokNyní nejzajímavější ... dává výslednému tvaru kvádru budoucí tabulky. Rozhodli jsme se vytvořit tabulku ve tvaru válce. Můžete přijít s něčím originálním, nebo naopak, aby se zachovala původní blok s pravými úhly. Cut pěna snadné a zábavné. Zpočátku bude váš návrh bude drsný, hranatý vzhled, ale nebojte se! Jakmile je tabulka vytvořena do požadovaného tvaru, je čas broušení. Pomocí smirkového papíru 36 drť rychle vyrovnat veškeré nerovnosti. Jelikož se blíží ideální nazhdachki postupně přistoupit k jemnější zrnitosti. Nenechte usilovat o dosažení super hladký povrch, v této fázi je důležité zajistit, aby si jen získat potřebné formuláře.

Čtvrtý krok: Povrch je zem vedle stolu, že nastal čas, aby cement. První vrstva aplikována přes celou pěnové formě, vyplnění dutin a pěnovou texturu. jen vy

20 minut, takže jednat rychle, že budete mít čas, aby vyhladit nerovnosti. Když se aplikuje zálivka sušené, můžete použít další vrstvu. Počet vrstev závisí na tom, jak hladký a rovný povrch, který chcete být v konečné (obvykle trvá čtyři až pět vrstev). Je třeba mít na paměti, že je povrch hladší bude finální vrstva před tím, než zaschne, tím menší bude muset brousit!

Pátý krok: Po vysušení, poslední z cementové vrstvy může, pokud je to žádoucí, broušené plochy. Chtěli jsme dosáhnout lesklý povrch, alespoň v horní části tabulky, takže leštěný pomocí smirkového papíru s různými kamínky - 100 a končí v roce 2000.

(Vyrobeno v tabulce projektu je velmi odolný a silný, ale vážil víc než kilogram).

Materiál pro další fázi někdy doslova leží pod nohama. Dokonce i obyvatelé měst, pokud je to žádoucí, budou moci najít vhodnou pařez.

stůl kulatiny. fotografie

Materiály a nástroje:

 • blok dřeva;
 • bílá akrylová barva;
 • ruční mlýnek;
 • dláto;
 • kladiva;
 • ozdobné čalounění nehty;
 • molární páska.

Krok číslo jedna: Najít základ pro tabulku! Nemělo by to být starý shnilý pařez, čerstvě řezané blok dřeva. Usuší se po dobu nejméně 6 měsíců (není nic horšího, než čekat, ale musí se to udělat), až se kůra začne oddělovat od kufru.

Druhý krok: Pomocí dláta, pečlivě vyčistěte sestupný pohyb bloku dřeva kůry. V případě, že pahýl zcela vyschla, nebudete muset žádat o to je příliš mnoho úsilí.

Třetí krok: Použití bruska se střední hrubosti smirkovým papírem, vyleštění povrchu, odstranění zbytků kůry a vyhlazení ostré hrany. Nezapomeňte vyleštit povrch dolní a horní Spila. Vytřete dřeva s vlhkým hadříkem.

krok čtyři: Je čas na malování. Použili jsme bílé pololesklé barvy, které jsou jejich členy primeru (pro plné pokrytí jsme potřebovali dát tři vrstvy). Můžete si vybrat jiný typ a barvu laku, se zaměřením pouze na vaší chuti. Nezapomeňte si před nátěrem povrchu dřeva. Ujistěte se, že jste nezapomeňte léčit dolní řez dole.

Pátý krok: Připravte dekorativní nehty. Podél horní hrany bočního povrchu bloku lepidlo na dřevo pás krycí páskou, značení místa pro umístění první řádek nehtů.

krok šestS pomocí kladiva kladivem v první řadě ozdobných hřebíků. Do celého „strochki9raquo; přibíjení jejich vzdálenost od horní hrany byl stejný, přičemž jako vodicí lišta ti dodržovány předem krycí páskou. Jakmile je první řádek dokončena, opakujte stejný postup pro druhou a třetí řadě nehtů (u nás to trvalo tři série téměř 150 sloupků).

Dílo je dokončeno. Můžete použít nový kus nábytku a být hrdý na to, co se tento okouzlující konferenční stolek s rukama.

Konferenční stolky: Dělat vlastníma rukama

Mnoho lidí zajímá, jak vytvořit tabulku ze stromu s rukama, aby si model s původním vzhledu. Vezměme si jednu z možností.

Chcete-li vlastní konferenční stolek s rukama, by měly přijmout dřevo s průřezem 5h10sm. Je na kusy další délka: 130cm - 9 ks, 21 cm - 12P, 34cm - 2 ks.

Připravené dřevo uspořádány ve třech řadách, takže prostor pro montáž nohy.

Horní dva řádky odstranit. Bruce ve třetí řadě je mírně posunuta získat zajímavý vzhled. Dále vyznačit prostor pro montáž příčných dílů.

Umístěny krajní tyče na druhém řádku a označit místa řezů. Pak pracovat propyly cirkulárka nebo pila s dlátem.

Tyče z druhé řady jsou upevněny pomocí šroubů.

Umístěny ve třetí řadě, přesunu části a opravit je.

Pod pracovní deskou je vytvořen prázdný prostor, ve kterém je pevná nohy.

dřeva se zpracuje ochranná konstrukce, zachovat texturu dřeva.

Původní model dřevěného stolku s rukama

Za prvé, připravit pro výrobu stolu s rukama tablety: 6 ks - 22,5h45sm, 2 ks - 22,5h41sm, 8ks - 20h4sm, 8ks - 40h4sm.

20h4 40x4 tablety a lepené páry. Které jsou pevně přilepeny, upnuté jim svorky .

Zatímco sklizeň pro suchou nohou, klidný box z ostatních částí. Spojují truhlářskou lepidlo a neylerom.

nohy boxovat přiložené šrouby se zápustnou hlavou. V dolní části mezi rameny dát břevna.

víko pro dřevěné stoly také s použitím tablet 22,5h45sm. Se drží pohromadě, a pak se výsledný čtverec nařezané do dvou trojúhelníků.

Jeden trojúhelník je zajištěno pomocí šroubů a druhý pevný poličky, že on byl odnímatelný.

Všechny díly jsou broušené a obarví.

Stylový konferenční stolek. master class

Zahájit výrobu stylového stolu s rukama na označují list dřevotřísková deska 16 mm silná. Na listu je centrem průsečíku dvou úhlopříček.

Středisko disk v hřebík, na který je vázána tenké lano nebo hrubý závit.

K volnému konci peg tužkou. To vám umožní nakreslit kruh.

Chcete-li vytvořit tabulku s rukama není kolo, ale zajímavé tvary, pak změnit tvar kruhu, sledování křivky.

pultu cut vykružovačka nebo šavle viděl.

Okraje držadla nazhdachkoy.

nohy upevněny pomocí šroubů. V případě, že mají sklon je sklon být venku.

Povrch stolu potřísněný v požadované barvě.

Konferenční stolek jednoduchý formulář

Chcete-li vytvořit konferenční stolek s rukama, vezměte desky 40h15sm - 2 ks a 50h19sm - 2 ks. Kromě toho je deska a nohy pro montáž.

Na jedné z desek více pevných talíř pro upevnění nohy. Od okrajů by měla ustoupit málo.

Boční a vrchní stůl připojen truhlářskou lepidlo.

Schne to asi půl hodiny.

Následující tabulka víko barev, laků nebo vzniku skvrn. Ve zdobení neexistují žádná omezení.

Tabulka kulatiny vlastníma rukama

Ručně vyráběné konferenční stolek s výskytem ozdobí chatě nebo venkovské sídlo. Začít pracovat s sestavě kostry. Chcete-li to, vzít listy překližka dva centimetry. Z nich snížit na velikost základního 60h80sm. Pro zajištění základnové krabičky 68cm dlouhé, 45 cm široké a 40 cm vysoké.

Tabulka kulatiny s rukama nad hlavou. fotografie

Po tom, nakrájíme na kulatých kusů třicet protokoly 45 cm na délku, a dvacet čtyři kotoučová pila řez, tloušťka 3 cm.

Sklizené protokoly jsou upevněny na obvodu rámečku. Dno je připevněn k základně videa. Jejich set, ustoupil od okraje tři centimetry.

Na rozdíl od lepidla je vhodné stanovit protokoly na spodní šrouby.

Na scéně box překližka kryt. To kruglyashi pasty. Prostor mezi nimi je vyplněn tmelem na dřevo, které nesráží v suchém stavu. Aplikuje se ve stupních k předchozí vrstvě době schnutí.

Po vysušení tmel povrch lesklý. Chcete-li to provést, použijte vibrační brusky. Za to, že mohou být použity tabulky protokolů.

Máte-li zájem, jak vytvořit tabulku vlastních rukou řezané strom, měli byste si přečíst návod.

Zahájit výrobu konferenčního stolku s rukama zvolit vhodný materiál.

vybraný Speel zkontrolujte na přítomnost zajímavých částí nebo částí, které chcete odstranit.

Nadměrně hrubý, vyčnívající části jsou oříznuty. Na druhé straně, kde bude pracovní deska povrch zarovnat.

Používá se k práci backsword, která se pohybuje v úhlu čtyřicet pět stupňů.

Boční strany mají také zarovnat.

Všechny povrchy brousit, s využitím všech snižuje zrnitost.

lesklý lak se smíchá s pryskyřicí ve stejných poměrech.

Výsledná kompozice se aplikuje na tlustou vrstvou dřeva. Suché to bude trvat dlouho. V případě proces sušení trhliny objeví, musí být vyplněna.

Nevýhodou vyčistit. Pokud jsou dutiny, které jsou vyplněny pryskyřicí postupně, dokud se otvor je vyplněn ve stromu.

Pokud je pryskyřice vysuší ve vzduchové bubliny, povrch zahřeje horkovzdušnou pistolí nebo hořáku.

Druhá pryskyřice nanesená vrstva a nechá se znovu sušit po dobu dvou dnů. Celý povrch desce musí být lesklé.

My sekeru kliky řezané části pod úhlem 22 stupňů. Povrch je vyleštěn a maloval v barvě, kterou chcete.

Vyznačit místo pro nohy a dělat díry.

Otvor se naplní lepidlo a set stop. Na každém připojit speciální podšívku.

Konferenční stolek bílá

Udělejte si konferenční stolek s rukama od překližka a skla. Za prvé, výkresu je připraven a určuje rozměry. Dále se postupuje přímo k výrobě.

konferenční stolek s rukama. výkresy

Jako pracovní desky vyčnívá překližky box s přepážkami, uzavřené v horní části skla. K ní je připojen trojúhelníkové nohy.

V poli, můžete přístupová dvířka k tomu, že uvnitř, nebo ke zvýšení skla.

nohy pro tabulku s rukama lepší vystřihněte z poměrně tlusté překližky. Zároveň musíme mít na paměti, že dvojité nohy, aby lépe, tím více singl.

Když jsou všechny díly jsou připraveny, jsou shromážděny dohromady a upevněte. Tabulka barev nebo laků.

Tabulka ze zásobníků vlastníma rukama

Pokud víte, jak vytvořit tabulku palety s jejich rukou, můžete získat zajímavou variantu nábytku pro dům. Palety musí nejprve pískem, řezali na kousky a nátěrem.

Tabulka palety. instrukce

Podíl materiálu připraveného sbírat tabulky. K tomu, připojte nohy nebo kolečka. Zásobník může být použit přímo, nebo sestaven z jednotlivých lamel, jako je stolní desce víka.

Poté, co všechny položky připojen návrh vyžaduje barvy nebo laky. Po této tabulky z palet hotových.

Druhá verze tabulky palety

Pro výrobu takového stolu s rukama potřebovat jednu nebo dvě palety. Předběžné je nutné vypracovat nástin budoucích výrobků, aby se vešly všechny velikosti.

Stolek s policí pod je drobnosti pod stolem. Konstrukce se shromažďují z připravených dílů.

Povrch laku s černou barvou, ale není to jediná možná volba. Existuje mnoho dalších možností výzdoby.

Alternativně, jak vytvořit tabulku měděné trubky vlastníma rukama, může být předmětem zájmu mnoha řemeslníků.

Trubky první značka a střih. Pak se promazyvayut epoxidové lepidlo a sbírat základ pro tabulku.

Tento rámec je aplikován na tabuli a olova kolem místa upevnění. V těchto místech je třeba vysverslit otvory průměr trubky.

Vyvrtat čtyři otvory, ale ne zcela.

napuštěné board polyuretan a víko skvrna.

Ze zbývajících trubky byly shromážděny frame.

Nohy a spodní kryt malovat v barvě desky.

Z kusu tkaniny vyrobené kapesní, který visel na kříži nohou.

Všechny díly jsou sestaveny dohromady, přidáním epoxidové lepidlo na spolehlivost.

Tabulka v námořní téma s jejich vlastních rukou

Taková tabulka starý rámu okna Vypadá to velmi romantické. Rama oprášil. V případě potřeby vyměnit sklo.

povrch dřeva potřísněný bílá akrylátová barva. Vrstva nátěrové hmoty po vysušení se zpracuje s brusným papírem na dřevo vyrobeno. Varianta v modré a bílé.

Chcete-li nohy, vezměte stonek a na kusy o 34 cm. Potom se smísí s brusným papírem, aby se odstranil drsnosti.

Dále řezané trim nábytek board pro nohy základnu. Vzhledem k tomu, že také odstranit nesrovnalosti.

Polotovary jsou vyvrtány na čtyřech místech. Dále každá noha je připevněna k základně, a báze s nohou na rám. To vše dělá samořeznými šrouby.

Nohy vložit přes hrubým lanem.

Na očištěný a odmaštěný sklo vložit na moře suvenýrů a darů moře. Z výše by měly zavřít sklo, které je řez v dílně na velikosti rámu.

Na jednom konci lana dělá smyčku. Lano lepené na obvodu rámu, takže volné smyčky. Když se druhý konec přijde na to, pak svázat zajímavý uzel.

Horká témata. Doporučuji to!

© Copyright 2012-2016 Všechna práva vyhrazena.

Kopírování materiálů bez aktivní hypertextový odkaz je zakázáno!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

48 − = 44