Jak vyzdobit místnost s rukama na Halloween

Jak vyzdobit místnost s rukama na Halloween

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šperky a řemesel na Halloween s rukama

Dýně s ponurých tváří, netopýři pavučiny v rozích ... To vše - atributy jednoho z nejpopulárnějších oslav americký Halloween. V naší zemi, Halloween není konvenční dovolenou, ale v posledních letech se počet jeho fanoušků dramaticky zvýšil, především mezi teenagery a mladé dospělé.

Chcete vyzdobit váš domov tento svátek? Navrhujeme, aby se řemesla pro Halloween rukama.

Nezáleží na tom, zda koupit v obchodě nebo si dekorace pro Halloween s rukama nad hlavou, mnoho z nich se zdají docela temný a děsivý. To se vysvětluje historii dovolenou. Počátky to trvá starodávný svátek Samhain, označující konec sklizně a začátek zimy. Staří Keltové věřili, že v tento den hranice mezi světem mrtvých a živá oslabuje, rozostření a duše mrtvých a otherworldly bytosti mohou prorazit.

Předtím, než si koupit něco, nebo vytvořit svůj vlastní rukou na Halloween, za to: nebylo by to příliš děsivé? Ještě nemáte domovy vnímavý příbuzné nebo malé děti, kteří mohou trpět na psychiku? Na konci, nemusí nutně dělat monstra. Čarodějnice, upíři, duchové a jiné Halloween výzdoba může vypadat velmi milí a přátelští.

Zde jsou některé nápady na Halloween, si uvědomit, že to není těžké.

Nápady pro Halloween s rukama

Dýně - Halloween je jedním z hlavních atributů. Ale věděli jste, že dýně byla původně ... tuřín? Podle legendy, jako trest za podvádění, ďábel dělal muže jménem Jack po smrti věčně putovat očistec. Jack vybojoval tuřín díru a dal ji do žhavý na světlo cestu. Tak se dostal přezdívku Jack Lantern. Keltové vybojoval tuřín lucerny s strašidelné tváře a dát jim v blízkosti brány vyplašit zlé duchy. Když se tato tradice se stěhoval do Ameriky, tuřín vyměnit dýně - známější na těch místech zeleniny.

Takže první věc, kterou je třeba na Halloween - dýně. Můžete si vytvořit celou řadu řemesel na Halloween této zeleniny: miska cukroví, tácků pro velké svíčky, věnce zdobí dveře.

Pokud žádné dýně, mohou dělat s rukama z různých materiálů. Například, pokud víte, jak šít nebo plést, můžete polštáře a podložky ve tvaru dýně.

 • Jack lucerna - nejznámější symbol Halloweenu. Chcete-li to nejprve kladen na dýňová fixou kontury obličeje. Pečlivě odříznout špičku. Opatrně odstraňte všechna semena a dužinu. S ostrým řezem nůž na přiloženém vyobrazení tváře. Nyní dýně je třeba umýt a suché - a mohou být instalovány v malé svíčky (skutečné nebo elektrické). Místo toho, aby se svíčkou v dýní si můžete dát vázu nebo hrnec s květinami, takže z otvoru nahlédl jen květiny. Získat okouzlující monstra s květinovým účesem.

 • V případě, že prázdniny se blíží, a jste zásobené dýně - nezáleží. Nafouknout tucet jasných oranžových míčků a malovat své oči a zubatý úsměv. Air "dýně" ready.

 • Legrační dítě klobouk ve tvaru dýně mohou být vyrobeny z plastu misek. K tomu, malovat oranžová. Zelené čtvrtky a dělat žinylkové drát na spodní části třeně, listy a úponky. Nasaďte horní kroužek gumičku, která drží klobouk na hlavě - a můžete zdobit.

 • Pokud máte zásobu oranžové a zelené tlačítko, aby se děti nášivky (namísto tlačítek můžete použít dýňová semínka, pre-barvení je v barvě, kterou chcete). Na silné látky nebo pytloviny, naneste obrys dýně. S pomocí lepidla naplňte ji s oranžovými knoflíky. Dýně listy a stonky ležel zelených tlačítek. Vložit své mistrovské dílo v rámu a zavěšení na zeď.

Veselá dětská Halloween tradice jdou od domu k domu s žádostí o sladkosti také vznikl dávno. Viz také: Potraviny pro děti na Halloween

Keltové věřili, že v tento den duchové pod rouškou obyčejných lidí klepe na dveře a žádat o dárky. Pokud odmítnou, bude rodina bude prokletý pro příští rok. Proto navrhujeme, aby dělat, včetně sladké a řemesel s rukama na Halloween.

Vezměte oranžovou a zelenou, balicí papír (například ve tkáni nebo vlnité). Ze zeleného řez průměr kruhu asi 14 cm, a z oranžové - dva disky o průměru 12 cm Sestavte sendvič :. dva oranžové pohár vrchol jeden zelený, ve středu dát malé ploché bonbon ve tvaru tabletochki (nebo málo lepenka kruh) stabilizovat designu. V kruhu, nastavte kulatý lízátko. Opatrně dotáhněte oranžový a zelený papír kolem cukroví a připojit stužku nebo provázek. Černý fix, kreslit na oranžové části trojúhelníkové oči a úsměv. Výsledek byl okouzlující dýně.

Pokud barevný papír dráteník najednou, můžete udělat jednoduchý: zabalit lízátko bílý šátek, zapínání pásku a kreslit oči a ústa. Držet hůl v každém základny a obdivovat krásné ducha.

Balící pro bonbóny ve tvaru dýně

Vystřižené z oranžové plsti nebo textilie nesypuchey kruh (průměr závisí na množství cukroví). Postupovat podél okraje malých otvorů, jimiž prodernite zelený kabel. Ve středu kruhu dát cukroví a utáhnout popruh. Pro zvýšení podobnost lze přidat cítil dýně list.

Můžete myslet na mnoho dalších možností pro obaly čokolád.

Jak zdobí prostor pro Halloween

O dýně výše uvedeného - tyto zeleniny (nebo řemesel v podobě těchto zeleniny) musí být zahrnuty do dekorace pro Halloween.

A tady jsou některé další nápady na Halloween.

Toto společné téma pro Halloween. Křesťanská církev čarodějnice jsou zlí a oškliví zlého komplice. Často obviněn z čarodějnictví svobodných žen, z nichž mnozí žijí v domácích koček. Z tohoto důvodu jsou také považovány za ďábelské zvířata.

 • Řezané z černého papíru mnoha koček náhubku. Řezat otvory pro oči. Vezměte LED věnec s malými žárovky a visí to stojí tak, že každá díra světla přišel do očí. Budete mít věnec koček s zářící oči.

 • Malovat dýni v černé barvě s sprejem. Barevného papíru vyjmout a vložit na své kočičí uši, oči, nos a ocas. Kníry jsou vyrobeny z žinylkové drátu. Tento „kočičí“ bude vypadat skvěle u dýní lamp. Stejný princip malé dýně, můžete Hlava čarodějnice nebo netopýra.

 • Papírové jednorázové talíře - skvělý materiál pro dětské řemesel s rukama na Halloween. Malovat deska v zelené barvy na tváři a přilepíme na horní černé čarodějnice klobouk. Vlasy mohou být vyrobeny z barevných nití či tenké proužky papíru. Podobně, desek, mohou být vyrobeny z dýní, kočičí tváře, upíři, zombie a jiné zlé duchy, které se dokonale Vyzdobte dětský pokoj na Halloween.

Netopýři a pavouci byli považováni za zvířata doprovázející duchy a čarodějnice. Podle legendy, v případě, že netopýr létání kolem domu třikrát, brzy tam někdo zemře. A když letěl do domu, to bylo si myslel, že s ní byli v domě a má ducha.

 • Řezané z černého papíru siluety hodně netopýrů v různých velikostech a zdobí jejich stěny. Děti si mohou najít netopýry rolí toaletního papíru a kuchyňských utěrek. K tomu, stačí malovat černé držet křídla z černého papíru a nakreslit tváře.

 • Zábavná ... web se získává z černých pytlů na odpadky. Aby dekorace na Halloween si vzpomenout, jak jste vystřižené papírové sněhové vločky jako dítě. Princip je stejný. Velké pytle na odpadky, řezané tak, že mají čtvercový tvar, složit do trojúhelníku, pak napůl znovu. Zabezpečit páskou na několika místech, že trojúhelník nenarušuje up, naneste tenkou markeru linii budoucího webu a řez s ostrými nůžkami. Připevněte pavučina ke stěně pomocí lepicí pásky a zdobí malé pavouky. Malé pásy mohou být řez od obyčejného papíru.

 • Zábavné pavouci mohou děti z kužely nebo glomerulární žinylkové nitě a drátu.

Co je to Halloween, aniž hosty z jiného světa?

 • Make koncentrovaného roztoku škrobu. Řez dva čtverce se stranou 30-40 cm od gázy Připravte základnu :. nafouknutí balónku a nastavit do banky. Nyní navlhčit čtverce řešení, navrstvených na sobě a pokrýt je úhledně balón. Když je gáza je úplně suchý, opatrně vytáhněte kouli a praská. Naškrobené plátno vypadalo jako duch osnovy v současné době. Přilepit papírové oči a položila ji na stůl nebo parapet. Můžete udělat menší duchy a pověsit je na tkaničky do lustru.

 • V případě, že dům nemá malé děti, může to být ještě děsivější dekorace. Vytisknout obrázek, připomínající odraz ducha, vložit jej do rámu pod sklem. Krycí sklo rám a část šedý nebo černý lak sprej a pověsit na stěnové konstrukce. Hosté budou cítit, že duch se snaží prorazit skla do vašeho bytu.

 • Děti se mohou vytvořit věnec duchů. Pomoci jim vystřižené z bílého papíru trochu ducha. Kdy každé dítě kreslit tvář zertovne, nanizhite je na šňůře a pověsit na zeď.

Přes jeho somber kořeny, dnes Halloween - zábavné a hlučné párty. A na Halloween řemesla s rukama na pomoc, aby byla ještě jasnější a více vzrušující. Jsme přesvědčeni, že naše myšlenky, budete také přijít vhod, pokud jste naplánovali večírek ve stylu Halloween, například k mým narozeninám. V neposlední řadě nabízíme některé další Halloween vzory z papíru.

Halloween dekorace s rukama, nebo jak udělat dekorace pro Halloween

W dravstvuyte, milí čtenáři! Brzy přijde Halloween, a pak tematické večírky milenci by se měl postupně začít připravovat na to, bude tento článek vám pomůže vytvořit svůj vlastní rukou hodný dekorace pro každou místnost.

Je nemožné, aby na vědomí skutečnost, že západní svátek v Rusku nenese určitou konotaci, ale spíše je další důvod pro neobvyklé party v kostýmech!

Tento článek je průběžně doplňovány o nové nápady!

Aby strana byla úspěšná, je nutné vytvořit tu správnou atmosféru, se všemi kostýmy, obecně, samozřejmě, ale co na pokoj dekor? Jde o dekoraci na Halloween a bude projednán v této recenzi. Mimochodem, naše webové stránky publikoval článek na zachází ozdob, lze nalézt zde . No, dnes představí vám některé svěží a jednoduchý při realizaci nápadů na téma domácího 31. října - v den Halloween.

Jak vyrobit ozdoby na Halloween.

Je třeba si připravit: černý papír, nůžky, oboustranné pásky, nitě, tiskárna nebo tužku.

Jak může tento svátek být bez létání upíry? Tištěná na černý papír těkavých myší (uvedeno níže plechovky pro šablony) nebo kreslit ručně. Střih a upevnit na stěn, dveří a oken s oboustrannou lepící páskou. Myši mohou být zavěšeny křídly na struny na lustru nebo kliky.

✔ ghost stín či tmavá silueta.

Je třeba si připravit: černý papír, tužka, nůžky, oboustranná lepící páska.

Jsou-li schody v domě, můžete vytvořit efekt zamrzlého duch. Chcete-li mít tato černá listy papíru, a na každém z nich čerpat část zlověstné stíny, pak střih prvky budoucí duch a pevně koncových částí kroků (viz. Foto). S tělem, že byste mít žádné problémy při čerpání (nakreslit beztvarou mikinu), ale tento profil hlavy nemůže otáčet, takže dole je silueta ženy a mužské hlavy.

Je třeba si připravit: figuríny v plném růstu, obvazy, silného čaje.

Namáčení obvazy silného čaje, potom se suší je, a pruhy figurín, nelze opomenout opustit nedbale volně visícím koncům obvazy (jako kdyby byly v těstíčku čas). Falešné maminka může být umístěn v blízkosti stěny nebo nastavit.

✔ Halloween dekorace - Zahradní kolečko s kostmi.

Je třeba si připravit: zahradní kolečko, hlína nebo písek, kosti z plastů.

Pokud máte v plánu oslavit Halloween ve venkovském domě, vedle domu, stále se můžete ozdobit a zahradní plochy. Jdeme do obchodu pro kanadské žertíky, získají balíček s plastovými kostí, nalít na zahradě kolečko zeminou nebo pískem, který nedbale pohřbít plastové kosti.

Je třeba připravit: staré kalhoty, džíny nebo kalhoty, ponožky, příze, písek.

Dalším zajímavým prvkem pro dvoře dekorace. Závit zašít každé nohavici zespodu, naplnit je s pískem, aby zašít vrchol klademe na přijímacích nohou ponožky, nainstalujte je vzhůru nohama na trávník.

Muset najít: dýně, nůž, lžíce, venkovní svíčky.

Nožem odřízněte uzávěr na vrcholu dýně, vyjměte dužinu s lžící, nůž vystřihnout strašidelné obličeje na straně dýně, soubor v ulici svíčky, zavřete víko, najít vhodné místo v blízkosti domu!

Musíte si koupit: dýně, černá barva v plechovce nebo strážce, smajlíky vzory pásku.

S pomocí lepicí pásky upevněné na straně dýně vzor, ​​tvář, černý lak ze spreje malovat vzor část. Výsledný dýně mohou být uspořádány v domě - na podlaze, stoly, parapety, krbové římse.

Je třeba předem připravit: transparentní lepidlo nebo lepicí pistole bod, krystaly různých velikostí, malé plastové pavouka.

Připevněte lepidlem kamínky na dýně ve tvaru pásu, a kdekoli horní ukotvení plastové nebo gumové pavouka.

Je třeba předem připravit: dýně, obvazy, hračky oči, lepidlo čas.

Dýně zabalené obvazy, nesmíme zapomenout ani na předposlední vrstvy hračka oči opravu lepidlem bodů. Bandáž může být částečně kabát s červenou kvaš, pak dýně dopadne trochu více úžasné!

Halloween dekorace Photo

Nutno zakoupit: role toaletního papíru, černý papír, nůžky, lepidlo.

Řez černého papíru zajímavé plochy (viz. Na obrázku níže), výsledné prvky jsou upevněny lepidlem na role toaletního papíru.

Je třeba si připravit: černý papír, kompas nebo dva různé průměry kulaté brýle, nůžky, lepidla na papíře, párátko.

Na černým papírem otcherchivaem kompas dva různé kružnici o průměru, že další rezervy klobouky báze, že čím menší snížit na polovinu a zase do kužele (laterální kužel linie potřísněné lepidlem) a složené spodní část kužele dovnitř, a také potřísněné lepidlem, potom přilepte krytku na spodní části klobouku. Na konci základního víka prorazit s párátkem a ozdobíme Get koktejlů, občerstvení nebo jen talíř.

Je třeba předem připravit: bílý papír, tužky, nůžky, pásky, dlouhý dřevěný špíz.

Kreslit tužkou obrys lebky (viz. Na snímku níže) stříhat nůžkami, na spodní části masky pomocí lepicí pásky je vložen špíz. Ukazuje se, že masky s rukojetí. Mimochodem, tyto masky každý může malovat barevné značky podle vašich představ. Dokonce si můžete uspořádat soutěž o nejpůsobivější masku!

Budete muset zásobit na: nůžky, hrubý provaz, tenké větve.

Vezměte hrubé lano, vmíchávání polovina řezu nůžky se aplikuje na štětiny výsledné tenké tyčinky, a váže stejný hrubý lano. Tyto miniaturní ozdoby mohou být uspořádány v domě nebo ozdobit kuchyni ke stolu.

By měl být připraven: černý papír, tiskárna, nůžky, oboustranná lepící páska.

Tištěné out stopy (šablona níže), střih a rozptýlí se jim kolem domu - podlaha, stěny, nábytek.

✔ Witch boty tabulky nebo stolové nohy.

By měl být připraven: Boty s špičatými nosy, pruhované ponožky.

Protáhnout nohy na pruhované ponožky tabulky, a to pouze na ně „boty“ staré boty. All čarodějnice stůl je připraven!

Tisk nebo překreslit šablony, řezané ven a lepidlo všude tam, kde se něco může být přilepena k oboustrannou pásku (okna, dveře, stěny, chladničky, postele, židle, stoly). Ukázkové šablony jsou uvedeny níže (černé kočky, čarodějnice klobouky, pavouků a duchů).

Jak to udělat, aniž duchy? Koneckonců, dodávají punc výjimečnosti. Zde je několik jednoduchých nápadů pro výrobu duchů.

Duch knih. Řez na straně knihy duch siluetu (ne zcela odříznout, přičemž základní vrstva je celé číslo), se ohýbá nahoru.

Ghost of ubrousky. Vzít ubrousek, položil do něčeho kolo - velké kuličky nebo malé vlašských pruhy improvizovaná hlavy nití, nakreslit značku pro oči a ústa, visel ducha na lustru.

Ghost of kreslení papír. Vezměte kreslicí papír, nakreslit obrys duch, stříhat nůžkami, marker nakreslit oči, nos a ústa, upevněte produkt ke stěně pomocí lepicí pásky.

Je třeba si připravit: Sklenice různých velikostí, papír a pero nebo tužku, nůžky, cigaretový zapalovač, hračky prsty nebo sušených bylin, barviva, voda, lepidla.

Zde, obecně, vše je velmi jednoduché, v nádobě nalil barevné vody, a na konci skleněné nádoby přilepen štítek s názvem lektvaru. To může být lektvar zapomnění, nápoj lásky, lektvaru štěstí. Také ve sklenici může nalít rozemleté ​​sušené bylinky a podle jeho jméno podepsat štítku.

by měla připravit: Kužely, černá barva v plechovce, zelené korálky, lepidlo bod krystal, Bambule, černý žinylkové drát.

Nejprve je potřeba malovat hrbolek v černé barvě, ji nalepit bambulí-hlavu, zde lepidla korálek oči a nohy k tělu, vytvořený z žinylkové drát.

Je třeba si připravit: hotová hračka panenky nebo drát, rag páska nebo bandáž.

V případě panenky chcete jen zabalit hračku s bandáží. Také maminka může být vyroben z drátu, - vytváří rám s nohou, ramen a hlavy, a to vše na rány s několika vrstvami obvazem nebo bílý textilní páskou.

Je třeba si připravit: Jednorázové talíře, děrování, vlněné vlákno, nůžky.

Řez nůžky střední část desky, při okrajích vytváří větší počet děrování, které jsou pak zašroubovány do vlněné příze kroucení příze dohromady.

By měl být připraven: vrba réva, hračky hadi, horké lepicí pistole, černý inkoust v kazetě.

Větví tvoří kruh, a pak se na jeho koncové části vyčnívající množinu malých hadů a nakonec barva produktu s černým nátěrem.

✔ hrozivé předpovědi (pouze pro dekoraci).

Je třeba si připravit: šálek čaje nebo kávy, pivovarnictví čaj nebo kávové sedliny, PVA lepidlo, špejle, štětka.

Můžete dělat předpověď Harryho Pottera s make-up pro tento v šálku čaje kartáček draw obrysu make-up, a ihned posypeme své čajové lístky, necháme zaschnout. Podobně můžeme postupovat s mletou kávou.

Z videa, se dozvíte, jak dělal Halloween:

Vážení čtenáři, to je všechno, doufám, že myšlenky uvedené v tomto přehledu se vám líbil, a teď víte, jak udělat ozdoby na Halloween s rukama čeká na vaše názory v komentářích! Přicházejí častěji navštívit naše webové stránky „pohodlí v domě.“ Dokud se znovu setkáme!

11 komentáře

Výběr dekorací na Hellouin v pohodě! Děkuji, letos plánujeme uspořádat večírek!

Irina, díky za vaše hodnocení, je úspěch!

S takovou přípravu, kteroukoli stranou od kroku „shnilý“ jít do fáze „první třídy“. Stín duch v matici vypadá dobře jako skutečná věc.

Igor ano, stín působivý vzhled, zejména ve stínu!

Glamorous jako dýně, děti v mateřské škole pro „zlatý podzim“ se dá dělat. Obecně platí, že všechny nápady jsou vynikající, musím vás na webu v poslední době, a našel mnoho dalších zajímavých věcí. Děkuji!

Irina, souhlasím s vámi - s kamínky čerstvý nápad, to dýně zřetelně vystupovat na pozadí dalších produktů!

Velice vám děkuji za vaše nápady! Ze všeho nejvíc se mi líbil nápad s vložkami na schodech a klobouk čarodějnice na koktejl. Jsem si jist, že bude testovat!

Maya, jsem velmi rád, že se vám líbil nápad! Přijďte zas!

Zdravím! Superskie nápady, žádná slova - pomáhali s organizací festivalu. Webu do záložek, tolik úžasné, pokračovat v dobré práci, hodně štěstí!

Kateřino, děkuji moc, jsme velmi rádi, že jste si to užili! Vždy rád, že tě vidím na party!

Přidat komentář zrušení odpovědi

 • Celebrity domů (45)
 • Tipy pro domácnost (5)
 • Ořezávání (304)
  • Koupelna (17)
  • Obývací pokoj (30)
  • Dekorace (135)
   • S rukama (82)
  • Dětský pokoj (23)
  • Chodba a předsíň (16)
  • Otevřená kuchyně (23)
  • Ložnice (30)
 • Terénní úpravy (21)
 • Neobvyklé budovy (8)
 • Oprava (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Strop (13)
 • © 2013-20 ** Všechna práva vyhrazena. Kopírování materiál z místa v domě Comfort zakázané. Zásady ochrany osobních údajů.

  Jak zdobí prostor pro Halloween. Připravujeme prostor pro Halloween.

  Halloween se slaví v mnoha zemích na 31. října, v předvečer katolické dovolenou - Den Všech svatých. Tato informace je pro ty, kteří si myslí, počtu Halloween. Nicméně Hellouia kořeny sahají hluboko do předkřesťanské minulosti, pohanského svátku Samhain. Tento den znamnoval konci léta a sklizeň, na začátku zimy a keltského nového roku.

  Předpokládá se, že v této noci čarodějnice a čarodějové se hrnou na slavnou Sabbat, a hranice mezi realitou a na onom světě je smazána, a mrtví opustit své hroby blízko a dusno. Uklidnit neklidné duše předků dávno pryč do jiného světa, na prahu poštovních lahůdek v oblasti ohňů, které lidé se zdálo, odrazit zlé duchy.

  Předpokládalo se, že s tuřín vytesaných do svého děsivého vzezření, visel přes verandu, blokuje cestu zlými duchy. Lidé kladen na kostýmy, ďáblů, skřetů a upíry - předpokládá se, že jejich napodobování, můžete chránit před poškozením.

  Halloween - skvělá záminka bavit. Je zdrojem inspirace pro volný čas, zábava, design a dekorace, ať to i zapojit a vytvořit domácí dekorace pro Halloween vlastníma rukama!

  Jak zdobí prostor pro Halloween

  K domu nepronikl duchy, to musí být hrozné zdobit, tak dlouho žít vše, co je spojeno s zlých duchů a toto téma! Tradiční výzdoba sálu pro Halloween - je:

  • černá kočka s ježily ocasem,
  • netopýři,
  • černé vrány,
  • pavučiny a pavouci,
  • všechny druhy kostry, lebky, kosti a hroby,
  • světelný vyřezávané dýně s děsivou tváří, je to prostě klasický (způsob, jak něco takového lampa je to docela jednoduché)

  Snadná a rychlá dekorace na Halloween s rukama ven balóny.

  Visí v místnosti nebo chodby balónů černými, pálením a bílá stříbrná barva, zdobené lebky a netopýry. Elementy zdobení nejsnadnější způsob, jak snížit ze samolepící barevný papír (nyní máme i tak!) A přilepit ke kuličkám. Na bílé koule jednodušší a černou fixou kreslit rychleji.

  Aby jejich spider míč - připojit nohy k němu pomocí lepicí pásky mohnotyh dráty pro kreativitu, které mohou mít jakýkoliv tvar.

  Chcete-li vytvořit bat, dekorovat halu - snížit křídla černého kartonu, s každým křídlem musí být dva, tedy celkem 4 díly. Dva z nich se zrcadlem, které jsou přilepené k sobě, ne úplně. Končí ohnout do různých směrů a držet míč.

  Jak zdobí prostor pro Halloween s roztomilou podvazky vyvedl z balónu a gázy.

  Z balónky můžete udělat hezkou ducha. Bylo by lepší, kdyby balon naplněn heliem. Postupujte takto:

  • Bílý balónek nafouknutý heliem, nejlepší pár,
  • měkký bílá látka (gáza) tvoří čtverec 1 m x 1 m
  • oboustranná páska nebo lepidlo,
  • černý papír do oka.

  Jak vyrobit dekoraci místnosti - řez od černého papíru a dvě velké oválné úst, vložit je na utěrku, pak platí naše hadřík na míč, zajištění zevnitř pomocí lepicí pásky nebo lepidla a uvolňuje přinést stoupat přes místnosti. Takový roztomilý létající cast vyzdobit pokoj nejen na Halloween, ale celý dům. Gelové kuličky mají tendenci se pohybovat.

  Namísto helia kuliček lze použít i obvyklé, jen je vázání pro nit ke stropu, budou vznášet ke stropu. Mimochodem, tyto roztomilé duchy, si dobře vědomi toho, jak vyzdobit sál pro Halloween - mohou být v nejvíce neočekávaných místech.

  pokoj dekorace na Halloween může být vyrobena z papíru:

  • Připevnit ke stropu netopýrů, řez z černého kartonu, oči jsou vyrobeny ze žlutého samokleischeysya páskou a vystřižené z papíru pavouků.
  • Nakreslit plakát děsivé kostry, vrány a pověsit na zeď. Poblíž netopýři visí obrazové řez z černého papíru, pavouci a web. Bude to velmi zastrašující.

  Na stůl, dát dýňová lampy s podélnými otvory ve tvaru očí, nosu, úst a pomerančů poseté stroužků česneku. Na pomerančích mohou také čerpat pavučiny a pavouky černým fixem. Posledním kouskem - guma žába a myš připojena k nohy jídelní stůl a židle.

  Halloween ozdoby na ruce

  Jak můžete vidět, jsou cenově nejdostupnější matky šperky - tento dokument, a proto doporučujeme, aby dýně a slova Šťastný Halloween a Halloween dekorace na svých rukou jejich prostor, který má být Met finální vzhled.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  85 − 80 =