Jak vyzdobit WC kromě dlaždic

Jak vyzdobit WC kromě dlaždic

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyzdobit záchod v bytě

V koupelně je důležitou pokoj v každém bytě, což je důvod, proč mnozí lidé jsou znepokojeni - než k dekoraci toalety. Co je to za místnost? Je pravidlem, že hovoříme o malé samostatné místnosti sanitárních a předměty pro domácnost, ale má někdo rád odejít tu být sama, jen ke čtení. Je proto velmi důležité, aby koupelna se vyznačuje nejen pohodlí, ale i komfort, pohodlí, krásu.

Jak vyzdobit záchod v bytě? Schéma zhruba takto:

 • První práce na stěnách;
 • Pak se strop;
 • Po usazení podlahy.

Obyčejný dost otázka - než k dekoraci toalety kromě dlaždic. Ve skutečnosti je výběr povrchových materiálů je skvělé, ale je důležité vzít v úvahu skutečnost, že úroveň vlhkosti v místnosti je velmi vysoká.

To líbí nebo ne, a hlavní dokončovací materiál pro koupelny - to vše stejné keramické dlaždice. Deska se používá pro obložení stěn, je zvolena tak, aby pokrytí podlahy.

Vysvětlit popularitu, není těžké - dlaždice perfektně odpovídá působením vlhkosti, stejně jako otevřené vodě, a proto - jedná se o velmi velké plus. Chcete-li použít jinou možnost, měli byste dávat pozor na plastových desek pro dokončovací práce na toaletu, ale budeme diskutovat později.

Příprava pro dokončovací záchod - demontáž mísy

Předtím, než budeme mluvit o tom, co k dekoraci toalety kromě dlaždic, pojďme mluvit o trendech v této oblasti. Rigueur v dnešní době najít koupelny, které vypadají jasné, krásné, se s chutí. kachelů - tato volba může být nazýván estetické, praktické. Nicméně, když se podíváte na ceně, toto rozhodnutí bude stát není levná záležitost, bude práce bude poměrně časově náročné. Je důležité mít na paměti při výběru obklady do koupelny, že místnost není příliš velký, proto je opustit tmavé barvy -, aby se zabránilo snížení vizuální prostor. Ideálním způsobem: nákupem obklady světlé barvy - rozměry zvýší vizuálně, jak to bylo „rozoráno“ splnit návštěvníka.

Co je také dobré, v naší době, výrobci dělají obklady velmi odlišné charakteristiky - volba je bohatá jak z hlediska textury a odstínů, je zde mnoho dekorativních prvků pro obklady. Chcete-li koupelna vypadala mnohem pohodlnější, je vhodné vybrat nějaké možnosti kombinací - které vypadaly světlé, ale velmi chytlavá nebyl.

Je důležité si uvědomit, že v koupelně dlažba, jsou často v kontaktu s určitými chemickými látkami, a proto tento materiál by měl mít odolnost proti vlhkosti, kilotostoykostyu.

Vynikající provedení, například, může být označován jako taška s vysokou chemickou odolností. Jednodušší řešení, zároveň nejoptimálnější a levné - k dekoraci toalety s plastovými panely. Aby to fungovalo, nemusíte některé vážné dovednosti. Pojďme se bavit o tom, jak se zdobí panely WC, co pracuje pro to provést.

Jak vyzdobit koupelnu? Před výběrem keramických dlaždic.

Zdobení stěn s plastovými panely

Jak k dekoraci koupelny plastové panely? Není to těžké - jako první dělat bednu: stěny koupelen připojených klíny ze dřeva, by měli být od 0,2 do 0,3 cm nebo tak.

Když se vytvoří plášť, se provádí na montáž plastových panelů. Pro upevnění jsou obecně vybrány sponek zbraň - v tomto případě se ukázalo pracovat velmi pohodlné a rychlé.

Zvláštní přechodná rohy z plastické hmoty jsou uvedeny v rozích. Plastové panely mohou vybrat jak vzoru a barvy, ale hlavní výhodou tohoto materiálu - vynikající odolností proti vlhkosti. Samozřejmě, že existují i ​​jiné povrchové úpravy - můžete například zvolit MDF latí: v tomto případě je koupelna zdobí „na dřevo“.

Skutečnost, že oprava - dost ostré, bolestné téma pro každého moderního člověka. Zvlášť znepokojující do duše je, kdy bude oprava provedena v záchodě nebo v koupelně. Zvolíte-li tradiční obklady, vyžadují velké množství peněz - je nepravděpodobné, že se takového „poškození“, na pravé straně rodinného rozpočtu je normální.

Pokud finance jsou omezené, je na čase provést toaletu zakončuje plastové panely - Tuto metodu dnes volí častěji, když je otázka, co k dekoraci toalety kromě dlaždic.

Jak vyzdobit WC s výjimkou dlaždice? Nádherné varianta - panel.

Jaké jsou pozitivní aspekty PVC

V posledních letech, materiál pro úpravu získal hodně popularity, ale to, co je nejzajímavější - ne každý ví o všech jeho výhod.

 1. Například panel nebude rot - a to i po několika letech jeho materiálové vlastnosti se nezmění.
 2. Také panel je velmi krásná, a to zejména v moderní verzi. Je nepravděpodobné, že za stejnou cenu můžete najít něco lepšího.
 3. Rychlost montážních prací: k dekoraci koupelny PVC panely nevyžadují mnoho času.

Je-li koupelna má standardní formu, a máte po ruce všechny potřebné materiály a nástroje k provádění obložení může být, pokud je to žádoucí, za jeden den (samozřejmě, to je bez přihlédnutí cílovou šplouchání). Co mohu říci - účinnost je dnes přední strana pro mnoho prací, tím více můžete zapomenout na cement, dlaždice, a další zdlouhavé.

To, co potřebujete pro práci s PVC panely

Chcete-li začít, vyberte samotné panely. Je to všechno, co můžete udělat podle vlastních vkusu - výběr barev je bohatý dnes, takže si každý najde něco zajímavého pro sebe. Je třeba také připomenout, že je třeba nakoupit potřebné zásoby, ty správné nástroje - aniž by bylo stěží stane zasunout do pochvy stěny koupelny plastových desek. Že je nutné dokoupit opláštění?

 • Vysoce kvalitní psací potřeby nože: je třeba, aby se ujistil, že optimálně, bez jakéhokoliv úsilí bude moci snížit panel. Myslíte si, že k použití v této práci kuchyňský nůž? Dalo by se, ale na vlastní nebezpečí - plast, obvykle rychle tupit kovu ve smyku linka bude také nakřivo.
 • Šrouby, šroubovák: během provozu budou muset posílit přepravka panel. Které mohou být požadovány hmoždinky.
 • Při pohledu bary, jejichž průřez 3 až 10 cm, nebo je možné zvolit hliníkového profilu, což je nejdůležitější - mít podobnou konfiguraci.
 • Pokud plány hodit přímo na stěnu panelu, musíte se dostat tekuté hřebíky, pistole pro jejich uplatnění, s pěnou.
 • Opravářské práce by se nespustí bez svinovací metr, vodováhu, ozdobné lišty a profilových částí.

Jak panely zdobí koupelnu? Není příliš obtížné.

Je-li rozhodnuto, že je čas se naučit, jak k dekoraci toalety panely. Za prvé, pojďme se pochopit, co způsob upevnění panelů na stěnách použití. Existují dva možné způsoby:

 1. Na přepravky ze dřeva nebo z kovových profilů;
 2. Použití pěny.

Pokud zvolíte druhou možnost, je to stojí za nákup válce, na kterých trvanlivost „čerstvé“. V tomto případě se získá pěna mnohem větší. Co způsob, jak si vybrat pro vás osobně? Je-li koupelna v bytě je dostatečně prostorná, je zde plochý cihlové nebo betonové zdi, to nemá smysl pracovat na bedně. Desky z umělé hmoty je nejlepší držet se tekuté hřebíky.

Nutně poznámka - v tomto procesu musí být trpělivý, PVC se nelepí během několika sekund. Kromě toho, že je třeba vlastnit nebo držet panel, nebo instalován mezi distančními stěnami.

Lepené panely pro tekuté Gvozdkov - v této práci není žádný velký problém, takže pojďme mluvit o tom, jak správně pracovat s bednou.

Než se dostanete do práce, budete muset připravit na toaletu - vyčistit všechny výbava prvky, které by mohly rušit, odnímatelné nádoby, osvětlovací zařízení. V případě, že dílo může být komplikováno hadici nebo trubku, v ideálním případě, že je lepší demontovat všechno jinak zdobí PVC panely toalety bude mnohem těžší.

Tam je další významný bod - často můžete narazit na čistých pracovních míst, pokud dřevo - není nejlepší materiál pro opláštění. Psát, pokud může dojít k deformaci, bobtnat - kvůli této zdi prostě nebude vypadat velmi atraktivní. Pokud skutečně hladina místnost vlhkost pravidelně stoupá, stojí za to přemýšlet o těchto prohlášeních: podíl zdravého rozumu mají. Ale výstup je tam také - jen v přední části koupelna plastových desek lemujících ošetřené dřevo: je možné použít žádné konzervační látky na dřevo. Pokud hladina vlhkosti jsou normální - není důvod se obávat vůbec.

Jak k dekoraci koupelny plastové panely - krok za krokem průvodce

Začínáme na dokončení koupelny PVC panely

První připojen opláštění. Vzhledem k tomu, téměř vždy bude panel bude umístěn na shora dolů, je nutné s ohledem na podlahu pro montáž desek kolmo. Chcete-li provést tuto práci, běžně používané hmoždinky. Vzhledem k tomu, že strop bude také nutné, aby s tím něco udělat, a opláštění k němu připojené.

Mezi jednotlivými tyčemi se doporučuje udržovat vzdálenost 400-500 mm. Správnost upevnění desek řídit po celou dobu - je to provedeno pomocí vodováhy.

Před obložení koupelny plastových desek, je nutné stanovit rohy ozdobných profilů - ty, kde jsou pak vloženy rohové panely.

Aby přijal práci, by měly být z rohu. Jedním z PVC panel hrana je vložen do profilu, pak na druhé straně šroubů připevněte.

Šroub musí být zašroubován do zámku, který je flexibilní a velké.

Jak snížit plastové panely - Mnoho lidí se ptá na tuto otázku. Ve skutečnosti není nic složitého: naruby převrácený panel, dát to na libovolném pevných základech, pak se řez nožem papírnictví. Získá se produkt ve vedení, to je páãidla, stejný nůž řezu tenkou vrstvou plastu, který zůstal.

Již s dalším panelu bude jednodušší pro všechny: je třeba vložit tak dlouho, dokud bude existovat zřetelné cvaknutí. Znovu připojit šrouby. Zdobí strop v koupelně PVC může být stejně dobře (v případě, že údaje o zaměstnání v plánech - na povrchu musí být nastaven na profil). Dále můžeme vzít na latě a sokly, pomocí kterého můžete snadno skrýt vady, různé technologické mezery.

Přibližně, aby každý mohl dokončit WC s plastovými panely. Neexistují žádné speciální, nevyřešitelné problémy v práci. Hlavním úkolem v tom, aby se vzájemně úzce provázely, je upevnění panelů - aby nedošlo k prasknutí. Je lepší položit sokly lepidla stropu - jsou potřeba pouze pro dekoraci.

Jak dokončit toaletu v bytě? Nejprve je nutné správně vyříznout panely

Podrobně jsme rozložili, jak na panel dokončit toaletu, teď pár slov o panelech MDF. Jedná se o velmi tenké, lehké panely, jejichž obkladová vrstva imituje dřevo drahých plemen. Často je tato volba vybrána pro velké toalety nebo pro ty případy, kdy chcete dostat pokoj zařízený v klasickém stylu.

Jaká je dobrá podšívka? Panely jsou odolné proti vlhkosti, dokonale snášejí účinky různých mikroorganismů, škodlivých hub - díky tomu lze panely MDF označit jako hygienické, bezpečné pro domácí použití.

Ano, tato možnost z hlediska nákladů bude stát více než dlaždice, ale v porovnání s přírodním stromem dochází k výrazným úsporám. Obecně platí, že stěny v koupelně mohou být to, co chcete - nejdůležitější je, že mají odolnost proti vodě, byly hladké.

Stěnová obložení stěn toalety

Pokud uvažujeme o zdobení zdí toalety s tapetami, můžeme říci, že je to nejlevnější a nejrychlejší způsob zdobení místnosti. Hlavním základním předpokladem této práce jsou hladké a hladké stěny. Existuje však jedno mínus - mnoho tapet je velmi náchylných na vlhkou zeď. Pokud zvolíte tapetu pro dokončení toalety, pak pouze odolné proti vlhkosti nebo vinyl.

Tváří v tvář stropu koupelny - druhá etapa opravy v této místnosti. Každý ví, že toaleta je místo, kde musíte pravidelně provádět mokré čištění. To znamená, že ideálním řešením pro vrchol je strop odolný proti vlhkosti. Existuje několik možností pro dokončení tohoto místa:

 • Sádrokartonové desky odolné proti vlhkosti;
 • Plastové desky;
 • Závěsné konstrukce z hliníku.

Dnes, často dost vybrat stropní stropy. Takový nástroj je velmi atraktivní. Co je nejzajímavější, v tomto designu můžete instalovat reflektory. Jedná se o velký přínos pro malé místnosti - skutečnost je, že světlo se odráží od svítidel na lesklých površích, díky čemuž lze tento prostor opticky rozšiřovat.

Alternativní řešení, které vám řekne, jak dokončit záchod - uspořádání stropu s dekorativními deskami z pěnového plastu. Nicméně, můžete jednoduše malovat povrch v nějaké hezké barvě. Police v koupelně, vyrobené z PVC panelů - opravdu dobré, praktické řešení.

Vytvoření stropu v toaletě není příliš obtížné

Proces podlahy začíná v závěrečné fázi opravy na toaletě. Samozřejmě, nejlepší nabídkou je dlažba podlahy s dlažbou v koupelně. Tato metoda vypadá skvěle, je velmi snadné jej vyčistit, pokud používáte jedno či jiné čistící prostředky. Na podlaze je dlažba vybrána s přihlédnutím k některým požadavkům, například by se měla dobře hodit na povlak, který je na stěnách. Design, který byl pečlivě vybrán pro pokládku dlaždic na podlahu, bude vizuálně vizuálně toaletní záchod.

Podlaha v toaletu je často vystavena teplotním změnám a dochází také ke zvýšené vlhkosti. Na WC (pokud porovnáte s koupelnou), můžete provádět pouze hydroizolaci - to je obvykle aplikováno nejen na podlahu, ale na povrch stěn - nejméně 20 cm.

Ideální řešení - dlažba na toaletě, jak pro podlahu, tak pro stěny. Existují však také ekonomičtější a praktické možnosti, například linoleum. Pro realizaci pokládky tohoto materiálu nejsou potřeba speciální dovednosti, tyto podlahy lze snadno uspořádat samostatně. Pokud chcete mít teplou, teplou podlahu na toaletu, určitě stojí za to ztělesnění - pokoj bude velmi pohodlný. Na konci položení podlahy jsou nainstalovány lišty. Zajímavé je také to, že na toaletu jsou obvykle různé komunikace: kanalizace, vodovodní potrubí a tak dále. Je důležité provést povrch, aby všechny tyto prvky byly skryty před očima. Přístup k nim by měl být vždy - pokud je to nutné, namontujte speciální dveře, abyste se mohli rychle dostat do určitého komunikačního rozbočovače. Často dělají krabice z plastické hmoty nebo sádrokartonu odolné proti vlhkosti, je také ořezávána - obvykle si vybírají ten samý materiál jako pro obklady stěn. To je jediný způsob, jak dosáhnout konečného cíle - praktické, pohodlné, pohodlné koupelny v bytě.

Nabízíme vám vynikající video - než dokončit toaletu sami. Po prohlížení si všichni budou rozumět, že takové práce nejsou příliš komplikované, takže není tak důležité požádat o pomoc specialisté.

Hodnocení: 4.9 / 5, odhad celkem: 48

© 2013-2018 Opravy a dokončování sami. Tipy, jak udělat svůj domov krásnější, spolehlivější a pohodlnější.

Moderní materiály pro toaletní výzdobu

Tradičně je výzdoba toalety vzhledem k malým rozměrům místnosti rychlá a nevyžaduje značné finanční náklady. Vzhledem k specifické povaze místnosti musí být materiály používané pro povrchovou úpravu dobře odolné proti vlhkosti, snadné údržbě, vysoce kvalitní vlastnosti a estetické výkonnosti. Po seznámení s typy materiálů, které si prohlédly své vlastnosti a výhody, můžete najít optimální řešení problému, jak dokončit toaletu s ohledem na všechny výše uvedené požadavky.

Jaký materiál si můžete zvolit pro stěny?

Chcete-li odpovědět na otázku, jak dokončit stěny na záchodě, zvážíme materiály použité k tomuto účelu. Tradičně používané:

Dokončení toalety s plastovými panely je jednou z cenově nejvýhodnějších a ekonomických možností. Plast má dobrou odolnost proti vlhkosti, vysokou pevnost a snadnou údržbu. Pro úspěšnou instalaci konstrukce je nutné nejprve namontovat rám rámu po obvodu celé místnosti pomocí šroubů, přísně v úrovni. Vybavení panelů se speciálními zámky umožňuje bezpečně je připevnit k rámu bez velkého úsilí. Pro zušlechťování stěn se doporučuje upřednostňovat tužší materiál s přihlédnutím k zatížení, které se na ně aplikuje (pomocí různých závěsů a polic). Různé barvy umožňují vybrat správný odstín a vytvořit harmonický interiér.

Zdobení zdí toalety s plastovými panely

K poznámce! Panely MDF jsou obloženy stejným způsobem jako PVC materiál.

Rámová metoda dekorace se nedoporučuje pro použití v malých místnostech o rozloze menší než 2 metry čtvereční. m, jelikož instalace kostry vyžaduje dodatečný objem, který může být pro malé místnosti kritický.

Dokončení toalety s barvou je také cenově dostupnou volbou pro mnohé. Proces malby se provádí rychle, ale je třeba vzít v úvahu, že než začnete dokončit, měli byste v ideálním případě vyrovnat stěny na úrovni s omítkou a tmelem. V opačném případě se po malování okamžitě objeví jakékoliv nedostatky. Při výběru materiálu je lepší upřednostnit speciální barvy na bázi latexu, které lze snadno ošetřit, vysoce odolné vůči vlhkosti a různým kontaminujícím látkám. Různé odstíny umožňují najít nejúspěšnější variantu pro návrh malého pokoje.

Barvení toalety

Časově náročné, ale populární volba stěny WC v bytě je použití keramických dlaždic nebo mozaiky - silný, odolný, vodě odolný, hygienický a snadno udržovatelné materiály. Při výběru této možnosti byste měli zvážit potřebu dokonale ploché základny. Vyrovnejte stěny dvěma způsoby - pomocí omítky nebo opláštění cementovými deskami. Dále je třeba poznamenat, že těžké dlaždice se nebudou držet na stěnách, takže upřednostněte lehčí předměty.

Dlaždice na toaletu - krásné a praktické

Chcete-li dokončit toaletu v bytě není třeba používat drahé materiály, hlavně jsou určeny pro veřejné prostory s drsnými provozními podmínkami. Před nákupem nezapomeňte vypočítat spotřebu materiálu podle velikosti vašeho pokoje. Díky široké škále dlaždic s různými tvary a barvami bude možné vytvořit originální a stylový interiér. Například úspěšným řešením je kombinace jednobarevné keramické dlaždice s mozaikovou tkaninou, která je vhodná pro barevné schéma.

U stěn v toaletní místnosti je žádoucí používat umývatelné tapety. Vyberte látky, které jsou odolné proti vlhkosti, změnám teploty a chemickým sloučeninám. V nejvyšší míře jsou tato kritéria splněna vinylovými plátny a tapetami ze skleněných vláken.

Toaletní nástěnná dekorace

Vinyl je bezpečný a trvanlivý materiál a řada textur vám umožní vybrat si nejlepší variantu pro dokončení toalety v bytě. Je lepší upřednostňovat pěnové nebo hladké plátna, což značně usnadní péči o ně.

Tapety ze skelných vláken odolávají tvrdým provozním podmínkám, jsou odolné, spolehlivé a odolné. Dokončovací proces nezpůsobí žádné zvláštní potíže - vkládání skelných vláken nevyžaduje dokonale hladké stěny, jejich povrch může být mírně vyrovnán omítkou a ošetřen speciální lepidlovou hmotou.

Barva a vzor tapety ovlivňují vizuální vnímání interiéru a mohou vizuálně zvýšit toaletní prostor i snížit

Při výběru barevné schéma byste měli vzít v úvahu velikost místnosti. Chcete-li vizuálně rozšířit prostor, vyberte světle plátna s jemným vzorem, můžete použít tapety s podélnými nebo příčnými pruhy.

Vezměte v úvahu doporučení výrobce, která jsou uvedena na kotoučích, čímž se vyvarujete chyb při samostatné úpravě toaletní místnosti.

Původní zdobení zdí v toaletní místnosti je dekorativní omítka, což je speciální směs, díky níž můžete vytvořit krásný povrch s úžasným reliéfem. Dekorativní omítka má dobrou propustnost pro vodní páru, odolnost proti vlhkosti, nezpůsobuje vývoj houby v procesu exploatace, což je důležité pro prostory s vysokou vlhkostí. Pro jeho aplikaci stačí použít běžnou stěrku.

Zdobení stěn s benátského štuku - luxus a ušlechtilost interiéru

Nevýhody dekorativní omítky lze přičíst relativně vysoké náklady a potřebu přípravné práce - zarovnání povrchu stěny.

Po dokončení registrace stěnách místnosti, jste připraveni dokončit strop na záchodě. Mezi nejčastější materiály používané pro tento účel jsou:

 • tahu struktury;
 • sádrokartonové desky;
 • s ozubenou tyčí ostří;
 • Plastové panely;
 • omítka.

Napínací konstrukce - nákladné alternativní provedení, ale mají estetický vzhled, mají hladký a rovný povrch, skryje všechny nepravidelnosti stropu, neuvolňují toxické látky, které jsou trvanlivé, odolné proti vlhkosti, vysokým teplotám a různých nečistot. Pro úspěšné instalaci rámové konstrukce je vytvořena po celé místnosti. Pás fólie se zahřeje pomocí horkovzdušné pistole, a je pevně připojen k rámu. Při použití textilní materiál by měl mít určité dovednosti pro úspěšné dokončení instalace.

Stretch strop je ideální pro zrakově zvýšit výšku šatny

Systém zavěšení sádrokarton je praktičtější a levnější ve srovnání s předchozím provedením. S sádrokartonové desky lze úspěšně skrýt všechny hrboly a komunikaci. Povrchová úprava omezuje plochu pro malování nebo tapetování. Výhody sádrokartonové stropní mají poskytovat vynikající zvukovou a tepelnou izolací, stárnutí teplotní extrémy a snadnou péči. Montážní konstrukce zahrnuje instalaci zvláštních tyčí, na které je namontován sádrokartonové desky, přičemž výška místnosti klesá. Chcete-li získat dokonce i hladký povrch je potřeba pečlivě klouby manipulace.

Lať tkanina je ideální pro výzdobu stropu v každé místnosti, bez ohledu na velikost místnosti. Materiál je trvanlivý, odolný vůči různým poškození, vlhkosti a odolné proti požáru. Instalace nevyžaduje speciální dovednosti a předchozí výcvikové základně, postačí zavést upevňovací systém a sbírat konstrukci (všimněte si, že instalace spojovacího materiálu sníží výšku místnosti). Dobře zvolené barvy pomůže opticky rozšířit prostor a vytvořit harmonický interiér. Náklady na materiál je poměrně vysoká.

Plastové panely - ekonomický a dostupný materiál pro dokončení stropu na záchodě. Plast má dobrou odolnost vůči vlhkosti, odolnost proti nárazu, trvanlivost, odolnost vůči chemikáliím a má vynikající zvukově izolační výkon. Instalace panelů nevyžaduje speciální dovednosti a speciální vybavení, a široká škála barev vám umožní nalézt nejlepší. Jedinou nevýhodou tohoto materiálu - vystavení vysokým teplotám, takže při výběru tohoto způsobu výzdoby by měly brát v úvahu bezpečnostní předpisy.

Plastové panely - ekonomičtější variantu dokončení stropu, ze kterého si můžete schovat komunikace a drsnost povrchu

Omítání - nejsnazší způsob, jak stropní konce. Tato metoda umožňuje vytvořit protipožární odolnost proti změnám teplot a vlhkosti, ideální rovný povrch. přilepené povrchové vodě odolný nátěr může být barvené, pokud je to žádoucí. Výborná bude vypadat působivé nebo benátské omítky stropu. Nevýhodou - neschopnost skrýt komunikaci.

podlahové krytiny - závěrečná etapa oprav. Hlavním kritériem při výběru vhodného materiálu pro podlahové krytiny jsou dobré páry a hydroizolace. Dlaždice se šíří WC tradičně vyznačuje snadnou údržbou, vynikající odolnost vůči vlhkosti, hygienické, praktické a vysokou životností. Deska musí mít vysokou pevnost a dostatečnou tloušťku, aby odolala značné zatížení.

Vezměte prosím na vědomí! Nemůže být rozšířen na toaletní podlahy a tenkých křehkých materiálů - obkladů, je plná s pravděpodobností rychlé poškození povlaku.

kterým se proces vyžaduje hodně fyzické a časově náročné, ale výsledky jsou určitě potěší. Pro místnosti je lepší zvolit malé náměstí dlaždice světlých odstínů, bude to opticky rozšířit prostor. Použití dlaždice se vzorem a zajímavé ozdoby, můžete vytvořit jedinečný a originální interiér.

Předložený provedení WC dekorace mají svá specifika, ale je hlavním kritériem při výběru materiálu, by měly sloužit jako osobní preference a finančními možnostmi.

 • zredukovat
  • strop
  • stěny
  • Paul
  • Dveře, oblouky
  • windows
  • Trouba, Krb
 • Výzdoba prostorů
  • kuchyně
  • Koupelna, WC
  • Chodba, hala
  • Balkon, lodžie
  • další místnosti
 • úprava budovy
  • Chaty a byty
  • dřevěné domy
  • Sauny a parní lázně
 • ozdobné materiály
  • sádrokarton
  • obkladové desky
  • Tapety, korek
  • dlaždice
  • Laminát, linoleum
  • dekorativní omítky
 • dokončovací práce
  • omítka
  • základní nátěr
  • těsnění
  • Malování, bílení
 • Vnější úprava
  • fasáda

stropní konstrukce - to je první fáze úprav. K dnešnímu dni existují různé typy stropů.

Před nátěru radiátoru, jejíž podoba je opotřebované nebo fit.

Dřevěné stěnové panely se používají pro výzdobu po dlouhou dobu. Zpočátku, oni byli materiál.

Jak se zdobí stěny v koupelně: PVC opláštění panelů, výběr zejména plastů a montáže

Když přijde na zdobení stěn v koupelně, to je obvykle znamenalo ukončení obkladů a dlažeb. Nicméně, tato možnost je poměrně drahé, kromě již poměrně „oblak“, takže mnozí majitelé se snaží, aby ji použít pouze na podlahu nebo dělat vůbec bez dlaždic.

Proto se podíváme na to, jak se zdobí stěny v koupelně dlažba od sebe.

WC zdobené PVC

Zdobení koupelnu s rukama zahrnuje práce související s zušlechťovací stěny, podlahu a strop. A je třeba ji začít s výzdoby stěn. Samozřejmě, keramická dlažba není jedinou možností, čelí toaletu.

Také lze s úspěchem použít:

 • Plastové nebo PVC lišty plity- je to pravděpodobně nejlepší volbou, pokud jde o poměr cena / přitažlivosti / praktičnosti. Kromě toho může být materiál snadno namontovat.
 • Podlahové desky MDF - tenké světelné panely, které jsou odolné proti vlhkosti a rezistentních mikroorganismů, což je bezpečné a hygienické pro použití v domácnosti. Tyto desky jsou dražší než PVC desky, ale jsou levnější než přírodní dřevo. Nejčastěji se tento povlak je používán na velkou šatnou, zdobené v klasickém stylu.
 • Tapety - nejlevnější a nejsnáze spustitelný možnost, ale na toaletu není příliš praktické, zejména v případě, že je kombinována s vanou.
 • Kombinace materiálů - tato volba je poměrně často praktikuje. Můžete použít tuto kombinaci jako PVC obložení ze dna a horní části tapety. mezinárodní úrovni v tomto případě se stanoví nezávisle na sobě.

Stěny tyče s MDF deskami

Pokud se rozhodnete vložit přes tapetu stěny v koupelně, je třeba mít na paměti, že by měl být vinyl, odolný proti vodě.

Vlastnosti plastová

Výběrem, tím lépe zdobí stěny v koupelně, mnozí raději panely z PVC, které mají mnoho výhod, mezi něž patří:

 • Nízké náklady. Plast vlečka 5 krát levnější než prosklené dlaždice.
 • Snadná instalace. Spustit povrch plastu je možné dokonce aniž by byl odborník. Kromě toho se tato práce nebude trvat hodně času, stačí trochu „dostat do ruky.“
 • Není potřeba sladit stěny, což také snižuje náklady na opravy. Jediná věc, kterou třeba správně nastavit rám.
 • Plast lze snadno očistit od prachu a nečistot.
 • Pokrývající silný a odolný. Pokud si vyberete ten správný panel, pak opravit záchod, potěší vás v příštích letech.

Na snímku - stěny tapetových

Chcete-li oprava úspěšná, je důležité vybrat si kvalitní material.Poetomu když si koupíte třeba věnovat pozornost tomu, mít k dispozici dostatečný počet žeber - čím více z nich, tím lépe. Kromě toho je třeba si dávat pozor na obrázku na obálce. To by měla být jednotná a jasná. (Viz také čl. Option stěn v zemi.)

To je nejlepší získat listů tloušťce větší než 8 mm, protože budou dostatečně silné, aby se nedeformuje při instalaci. Také mějte na paměti, že vysoká cena nezaručuje vysokou kvalitu, takže je nejlepší, jako obvykle, zvolte „zlatou střední cestu“.

PVC panel je lepší koupit jedno číslo šarže, bude to odstranit nesoulad barvu nebo vzor.

Zdobení stěn WC začíná racku, který může být ze tří typů:

Proveďte dřevěná bedna se nedoporučuje, protože pod ním bude rozvíjet plísní a hub. Není to špatná volba - kovová klec, ale to se nedoporučuje používat, pokud je toaleta v kombinaci s vanou. Proto je nejlepší možností je plastový rám.

Profil připevněn ke stěně pomocí šroubů. Vzdálenost mezi proužky by neměla překročit 50 cm. Když jsou listy namontovány svisle, profil je uložen horizontálně. Na podlahu a strop by měl být instalován ve tvaru písmene U startu profilu.

Montážní panely schéma

V tom spočívá všechna tajemství instalačního latě.

Proces instalace panelů není obtížné instalovat než rámu.

Výuka probíhá takto:

 • Upevňovací materiál je nutné začít s úhlem stěny. Při spuštění spodní roh profilu vložky úzké přidržovací police panel.
 • Po nastavení materiálu ve vodicí liště, musí být připojena k opláštění.
 • Další list se nachází v stejným způsobem, ale přichází v úzké části předchozího otvoru panelu. Instalací, je třeba se ujistit, že jsou všechny spoje těsné.
 • Následovaný provádět dokončovací práce v blízkosti dveří a oken, pokud vůbec, za pomoci speciálních dílů. To může být výchozí rohy, rohy pro připojení a dalších prvků. Spoje ve stejnou dobu může zakrýt transparentní silikonový tmel. (Viz také článek úprava svahů Plastic :. příručce.)

V rámci této práce byla dokončena. Kolem stejného principu je také držitelem MDF obložení. V případě, že materiál má být kombinovány, tedy podle toho, PVC obložení by mělo být provedeno pouze do poloviny stěny, a potom se umístí další povlak.

Stěny a strop jsou pokryté PVC

Pokud je PVC v kombinaci s keramickou dlažbou, přechod z jednoho materiálu do druhého může být provedeno pomocí speciálního popruhu adaptérem.

Strop na WC může být dokončen ve stejných plastových desek nebo použít vodoodpudivou sádrokartonové desky.

Vyberte materiál pro dokončení WC v souladu se svými vlastními přáními a finančních možností v dnešním trhu není nijak složité. Dokonce i když se rozhodnete opustit myšlenku použití keramických dlaždic, v místnosti může být zakončena krásné, praktické, odolné a ne příliš drahé. (Viz také umění. Co je lepší skončit na lodžii.)

Kromě toho můžete ušetřit na vlastnoruční výroby materiálů, protože tato práce není slozhnaya.Dopolnitelnuyu informace k tomuto tématu lze získat z videa v tomto článku.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − 93 =