Jak zajistit, aby obvaz na fotografii malé místnosti

Jak zajistit, aby obvaz na fotografii malé místnosti

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Komfortní šatny malá velikost: pravidla 11 uspořádání

Úspěšně oblékání řeší problém uložení oblečení a doplňků, ušetřit čas shromáždit na práci nebo studium dnes uspořádání samostatnou šatnu, velmi populární trend. Koneckonců, šatna je velmi pohodlné. To může zcela nahradit skříňky v bytě. Všechny věci budou shromážděny na jednom místě, což šetří místo v ostatních místnostech.

Výhody malých šatnách

Pokud jste se rozhodli vybavit ve svém domovském šatně, je třeba pečlivě zvážit všechny pozitivní a negativní aspekty této události.

Rozhodnout, jak co nejefektivněji vybudovat prostor:

 1. Šatna může být vybaven nejen pro skladovací prostory, ale tam může být umístěn například žehlící prkno, velká zrcadla, vhodný pro montáž a spoustu věcí, které vyžadují vaši představivost a intuici.
 2. Samostatná šatna je vynikající šetří prostor v bytě. Obytná plocha zdát vzhledem k tomu, že všechny zbytečné a neatraktivní „schovat“ za zavřenými dveřmi a stáhne se do očí. V bytě bude moci dýchat volněji, protože nyní můžete odstranit všechny těžkopádné nábytek interiér.

Samostatná prádelna překvapivá škála designů a okamžitě přitahuje pozornost

Správně umístěn v toaletním oblečení a doplňky ušetří spoustu času při setkání pro práci, studium, nebo jen procházku v hledání potřebných věcí.

Obvaz může uvést věci velmi pečlivě, které si zachovávají svůj atraktivní vzhled co nejdéle. Uspořádejte si obvaz se zvláštním kouzlem. K dispozici je mnoho zrcadel, světlé barvy, vynikající dekor. Pokaždé, když otevřel dveře do šatny, obdržíte estetické potěšení.

Příkladem toho, jak vybavit malé šatny

Začneme s výběrem potřebným nábytkem. Sestaví seznam, aby nedošlo k ujít nic důležitého. Podívejte se pozorně na nábytkových dílců, které jsou specializované a promyšlený odborníky. S největší pravděpodobností tento kit najdete vše, co chcete.

skladování prádlo zásuvky vešly, jsou mnohem atraktivnější ve srovnání s policemi, kde se věci shromažďují prach

Co je třeba zařídit místnost:

 1. Ramínka na šaty.
 2. Koš na prádlo.
 3. Police různých velikostí.
 4. Šuplíky. Čelní stěna z boxů mohou být zdobené s ohledem na zvoleném stylu vámi.
 5. Zrcadla.
 6. Gauč, stoličky, židle, atd.

Vyzvednutí situaci šatník, věnovat pozornost nuance a dalších vzorků zápisu požadované velikosti místnosti. Často malá skříň, úzká, kompaktní pokoj bez oken, plné. Vyberte si barevnou politiku tak, aby to fungovalo na vizuální expanzního prostoru.

Nezanedbávejte pohodlí i v šatně. Není třeba proměnit v malé přeplněné skříni.

Projekty malou šatnu: fotky a populární nápady

Při navrhování nákresy skříní, je nutné, aby všechny vlastnosti objektu byly vzaty v úvahu. Maximální praktický přístup k promítat výběr šatník, jinak věnovat celou místnost k šatně bude zdát hloupý nápad. Správně rozdělit prostor, aby si věci velmi pohodlné. Pokud si vybavit šatnu s rukama, pak zvolte sádrokartonu k práci, protože je snadno ovladatelný i pro amatéra a ani po instalaci hodně odpadků odejít.

S sádrokartonové desky mohou nejen vybavit šatnu s vlastníma rukama, ale také ušetřit peníze na úklid pokoje, t. To. Po dokončení instalace není mnoho odpadků

Následující myšlenky jsou populární malý pokoj:

 1. Rohová šatna. Tento obvaz umožní opravit některé nesrovnalosti prostor. Ve stejné době, to šetří nejvíce místa.
 2. Šatna, je režim „P“ dopis. Pokud máte prostor protáhlý tvar a střed, jako vodovodní či zneužívání, je možné transformovat ji pod ve tvaru písmene U. místnosti. Dále pomocí šatna je velmi jednoduchá a snadná. Tento projekt umožňuje provádět poměrně malém prostoru a usnadňuje pohyb věcí.
 3. Protáhl podél zdi. Na první pohled se může zdát, že tento pokoj je spíš skříni. Police jsou uspořádány v řadě.

Jak zajistit, aby obvaz v malé místnosti: obrázky a příklady

Organizovat malá šatna stojí za to na základě celkového designu bytu, ale s přihlédnutím k některé nuance.

 1. Chcete-li ušetřit stropní prostor, nepoužívat jako šatna osvětlení lustry. Ty by mělo stačit pro malá svítidla, vestavěné do stropu. Použít efektivní žárovky.
 2. Barevné řešení - to je věc vkusu, ale přesto, nezanedbávat doporučení Barevné provedení malých prostor.
 3. Obuv by měla být skladována pod - umístit boxy pro botník tak nízké, jak je to možné, je to racionální radu při řešení žádný prostor pro věci. Horní police je vhodný pro ukládání sezónní položky a ty, které nejsou používány často. Bude to správné místo na horních policích věcí, které budete potřebovat, je vzácný, ale je budete potřebovat.
 4. Ve výši očí, aby věci, které používají každý den. Nechte věci, které musíte mít na snadno přístupném místě, aby nedošlo trvalo dlouho, než najít.
 5. Na drobnosti, musí být vybaveny speciálními přihrádkami, takže pokuty nepletli a prohrál. Odděleně ukládat rukavice, deštníky, opasky, klobouky.
 6. Pokud je velikost vašeho šatníku malé, ale přesto vám umožní dát do toaletního stolku, pak se určitě využít této myšlenky.
 7. Vybavit regály na míru oblečení, které používáte. Rozhodněte se, zda budete potřebovat více úložného prostoru ve stavu zavěšení na ramena, nebo byste měli přidat další police na boty. Možná, že v šatně bude dům kolekci, jako jsou boty nebo čepice.
 8. nábytek materiál mohou být různé. Nábytek z povrchu, který bude odrážet světlo, opticky rozšiřuje prostor, takže šatně jasnější.
 9. Posuvné otevřít cestu k pultech skříní a dveří ušetří prostor. Jednoduchý design šatna bude nejvíce funkční. Stacionární konstrukce umožňují i ​​ten nejmenší prostor, aby se více racionální. Upravit tyto návrhy do svého vkusu a potřeb, a získat co nejvíce funkční šatník.
 10. Pokud používáte design tyče, je pravděpodobné, místnost není dostatečně prostorná, ale je to tak pohodlné visící věci, které výrazně usnadňuje přístup k nim. Ale sezónní věci nebo věci jsou zřídka použité v této šatně měla být zrušena.

Mějte na paměti, že úložné boxy boty by měly být umístěny ve spodní části obuvnitsy. To pomůže uvolnit prostor pro jiné věci

Nezapomeňte, že dressing vyžaduje neustálou péči. Vybavit ji tak, že čisticí nebylo složité. Pomocí jednoduchého designu a lehkou konstrukci, je-li to nutné, vám umožní následně převést prostor pod jiným designem. Snadná demontáž je plus, protože v průběhu doby, mnoho věcí se může změnit nebo osobní preference může být odlišná.

Funkčně využít každý centimetr prostoru, protože i v šatně může být připojen dveřní háky a uložit je například pásy nebo šátky, šály.

Hlavní pravidlo - nepřehánějte to. Nechoďte na tenké hranici mezi šatnou a obchod s oblečením. Nesnaží se do šatny a to vše v řadě, jen se zbavit některých věcí.

Malá šatna: velikost a fotografie

Často není tam žádný způsob, jak dát prostornou šatnu pro všechno, co potřebujete.

Vybrán styl interiéru je použití oblečení k dekoraci místnosti, takže to obvaz bude probíhat v souladu s trendy současné módy

Existuje několik způsobů, jak z této situace, prakticky všechny rozměry místnosti:

 1. Závěsy místo dveří. Pokud umístíte skříň v místnosti pro vás obtížný úkol, je snadné najít cestu ven. Aplikovat všechny své fantazii, například vztyčení zdi kolem nezbytnou výstavbu kovovým rámem a policemi. Uložit soukromí vašich věcí pomůže rolety nebo žaluzie. na vnitřní straně nákladů bude minimální, a vstoupit do struktury snadno téměř jakéhokoli interiéru. Pokud jste kreativní člověk, vytvořit záclony ručně. Vyberte si efektní tisk nebo diskrétnější.
 2. Oblečení jako prvek interiéru. Současné trendy v designu světě - výzdoba prostor za pomoci oblečení. Tento obvaz je velmi mobilní. Stačí zakoupit speciální závěs, a umístit je na oblečení. Minus šatna, že vaše oblečení nejsou zahrnuty z pohledu a je podnětem k vnějšímu prostředí, v tomto pořadí, způsob skladování není spolehlivá.

Možnosti šatna je malá velikost (video) místnost

Vždy se můžete dostat z této situace, a to i v případě, že máte malý byt, a žádný způsob, jak oblékání samostatný pokoj, nemusíte položit ploché samostatný úložný prostor, a neexistuje možnost, aby se změny do bytu. Uklidnit natolik, aby přemýšlet o tom, a plánují zavést takový design, který potěší mnoho let.

Příklady malých šaten (foto)

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Malá komora: designové projekty, 35 fotografií a 4 nápady

I malá šatna může být praktické, pohodlné a prostorné věřil, že šatna - ženský rozmar, a to trvá hodně nevyužitého místa v rezidenčním bytě. Ale přesto to není jen rozmar, ale nezbytnost pro daný hostesky, kteří ocení každý milimetr svých domovů.

Kompaktní a malá skříň ze skříně

Udělat útulné a zároveň kompaktní šatny a případně s jejich vlastních rukou. Schéma tvorby by měly být promyšlené do nejmenšího detailu, pak všichni musí vyjít.

Samozřejmě, že odborníci mohou poskytnout šatnách, že:

V případě, že rodina žije v domě, kde skříň předpokladu, pak měla štěstí, otázka jeho optimální velikosti a umístění je eliminován. Za normálních okolností je prostor určený pro zařízení mají věci v nových budovách. Jedná se o ojedinělý malé velikosti, kompaktní pokoj, který se nachází hned vedle vchodu do domu místnosti.

V malé šatně bytě může zajistit oddělený výklenek

Z hlediska funkčnosti je toto řešení velmi kompetentní, protože zde můžete umístit jako vnější oděvy a košile, šaty a kalhoty.

Pokud obyvatelé Nečekal zlepšení v nové bytové samostatného šatníku, odborníci doporučují, aby se spoléhají na architekty, kteří vytvořili projekt. V prostorách bydlení minulého století, je zde prostor, ze kterého se může dostat velmi kompaktní prostor pro věci.

Vše, co musíte udělat:

 • Uvolnit ze spíže polic zbytečné;
 • Eliminovat všechny odpadky;
 • Uspořádat držák na ramínka.

Přidá se dostatečné množství světla a malou skříň připraven k použití v následujících letech. Nejlepší ze všeho je, je-li komora se nachází v blízkosti hlavního vchodu, pak si můžete pověsit ve svém plášti, necestuje s kožich nebo kabát v celém bytě.

Malá skříň v ložnici

Je-li v domě žádná úložiště není k dispozici, majitelé domů raději uspořádat šatnu v jeho ložnici - praktické řešení. Bylo to v ložnici domácnosti se připravují na nový den, a vyzvednout předměty, které ji drží.

To je velmi výhodné pro otevření prostorná šatní skříň, která je naproti posteli a vzít pohled na vše, co si můžete vyzkoušet.

Malá šatna se dobře hodí do interiéru ložnice

Obvykle, tam je vždy zrcadlo v ložnici, což dá důvěru k vybranému snímku. Design projekt šatníku, komplexní a nákladná záležitost.

Lze vybavit si, návrháři nabízejí následující myšlenky:

 1. Vestavěná skříň. Zjednodušená verze vše, co může být. Koneckonců, skříňky a police jsou zde umístěny z hlediska prostoru. To znamená, že se lidé nebudou narazí na krabicích obuvi a neztratí na ramínka. Ve vestavěné skříně, můžete si vybrat, co chcete, mezi oblečením.
 2. Čistá skříň vhodný pro ty, kteří mají v bytě není místo pro ukládání věcí. Je vyroben z vybraných svítidel, zásuvek a rámové prvky, které jsou shromažďovány v souladu s přáním majitelů domů. Tato varianta je vhodná pro kanceláře. V práci můžete vybavit velmi zajímavé a funkční interiér.
 3. Kostra obvaz. Je to spolehlivá volba.
 4. Panel oblékání. Pro ty, kteří jsou ochotni utratit na vytvoření šatník dost síly i peníze. Pro její organizace, musíte nejprve zasunout do pochvy stěny speciálních panelů. Po té uspořádat police pro věci, nebo věšáky na šaty.

Takový obvaz je možná nejpohodlnější a spolehlivé.

Oblékání malou velikost místnosti: typické chyby

Každý, kdo se chystá udělat šatnu s rukama, čekal na nástrahy.

Před oblékání zanáška nábytku jsou žádáni, aby podrobný plán areálu

Tipy, aby se zabránilo chybám pomoci profesionální designéry:

 1. Byste neměli kupovat nábytek, dokud obvaz zatím není připravena. Možná, že kabinet se nevejde na velikosti nebo barvy. Když chce člověk stylové ubytování, bude rozpor být napjaté.
 2. Nevolte barvy pro nový prostor, zcela opačný v obecných souvislostech bytu. Příliš ostrý kontrast je evidentní. Profesionálové doporučují designu skříň, údaj, informace o kombinaci barev a psychologie.
 3. Stěny musí být jednobarevný, jasný. Tmavé vertikální plochy, aby v místnosti tma, bez ohledu na to, jak skvělý nebyl osvětlení.
 4. Je třeba zvážit předem, která bude obsahovat věci. Například je možné na pravé straně, aby v ženských šatech a levá - muži, nebo dělat všechno přesně naopak.
 5. Můžete si vytvořit samostatné police na boty, košile poličky, věšáky pro sukně, Šatová sukně, kalhoty, atd.

Neměli bychom zapomenout na větrání. to je často přehlížena, ale šaty jsou umístěny ve skříni, i to je bez zápachu a nemůže vytvořit co nejlepší zážitek.

Moderní design malá skříň

Je-li kryt prostoru místnosti trochu, ale šatna mají všechny také chtějí, aby bylo možné. Existují malé šatny. Je dostačující, a 2 m 2. Hlavní věc je zajistit všechny skříňky a police přirozeně a pohodlně. Design projekt malých skříní - to není snadné, ale velmi zajímavé. Například systém může být umístěn svisle posuvný skříňky.

Obeznámený s zajímavé možnosti designu nejmenší skříň možné na internetu

můžete definovat spodní řádek police na boty, boty, boty, obchodu jsou individuálně lepší boxy:

V malé šatně si můžete sjednat speciální „držák“ pro závěsy a umístěte oblečení, které lze nejsou uloženy složené.

Příkladem malého šatnou: hotové projekty

Chcete-li mít prostor pro oblečení, ale je obtížné samostatně vykonávat, chybí zkušenost, pak v takovém případě můžete vždy objednat designérský projekt hotový v šatně specializované organizace.

Aby bylo možno řádně provést na šatník plán, můžete požádat o pomoc od profesionálního designéra

Firmy taková struktura snadno poskytovat služby svým zákazníkům:

 • Vývoj projektu;
 • Skříň přístroje;
 • Design interiéru.

Odborníci budou navrhnout vlastní šatnu, s přihlédnutím k přání, zejména byty a peněžní možnosti. Nebo nabízejí ready-made designy, design projekty pohodlných skříně.

Jak zajistit, aby obvaz v malé místnosti: obrázky a příklady

Dříve skříň byla k dispozici pouze pro bohaté lidi s velkými byty. Tento módní trend. Šatna dokáže usnadnit život.

Správně uspořádán prostor v šatně umožní ukládat oblečení je kompaktní a pohodlné, boty a další věci

Ve skutečnosti je skříň zabírá méně místa než velký:

Organizování správného skříň, můžete uvolnit místo v oblasti bydlení.

Jednou z hlavních výhod šatníku, že oděvy a obuv jsou umístěny správně, věci nejdou zmačkat a nezničí, je snadné najít, co potřebujete. Dnes skříň se může pochlubit i jednopokojový byt. Stačí si vybrat to pod tu část místnosti nebo chodbě prostoru, a oddělil se od hlavní místnosti.

V současné době existuje mnoho návrhů, které nemají ani nutné instalovat - jsou lehké, zabírají minimum prostoru a mají dobrou funkčnost. A v případě, že byt má úložný prostor - ideální místo pro vytvoření šatnu. Nebojte se malých prostorů, což je nejdůležitější, ne aby se uvolnilo místo a umístit jen nejnutnější, police, skříň, věšák a zrcadlo, nezapomeňte o osvětlení.

Jak zvětšit prostor v úzkém šatně

V případě, že šatna je úzký, to není problém. S pomocí konstrukčních technik, můžete opticky zvětšit, kromě stěny a zvýšení stropu.

Pro malou šatnou, odborníci doporučují zvolit praktické dveřové kupé

Odborníci doporučují používat následující postupy:

 1. Přidat v šatně zrcadle, pouze lesklý a kovové povrchy.
 2. Zabezpečit krytí by mělo být mnohem lepší vzdát většinu svítidel, a raději na místě světla, LED pás.
 3. Použijte pouze světlé barvy dokončit.
 4. Přidejte minimálně police, skříňky, poličky, držáky.

Dodržováním doporučení designéři, malíři, můžete získat harmonický šatnu, a to i v úzkém prostoru malého záběry náměstí.

Oblékání v malém bytě

Nezáleží na tom, zda osoba je hrdým majitelem samostatného šatníku, nebo spokojen s úzkou a špatně organizované skříni, která sotva pojme 1/3 a věcí, on nebo ona má možnost vytvořit ergonomické a prostor interiéru, která bude reagovat na potřeby a požadavky.

U zdi v šatně malé místnosti, je lepší použít světlé barvy tapeta

 1. Každou sezónu by měla přezkoumat obsah šatníku, odstranit všechny zbytečné v poli, a ponechat pouze to, co se bude nosit v tomto ročním období. Obecně platí, že se musíme snažit, aby příspěvek ve skříni není nic zbytečné. Ty věci, které nejsou plánovány na nošení, lépe uchovávat, nebo podkrovatnyh zásuvky, nebo v podkroví, v lodžii.
 2. skříňové stěny by měla být natřena doplňujícím stínu. Dokonalé řešení - měkký růžový tón.

Vzhledem k tomu je nutné optimalizovat prostor. Nejlepší řešení pro optimalizaci - kombinace polic a nosníků, takže se prostor pro maximální počet oblečení. V návrhu šatníku by měly být zahrnuty jako police a závěsná tyč. Dobré koupit boxy pro příslušenství. Jedna krabička právo odstoupit od smlouvy v souladu s pásy, ostatní - pod šátky. Pouf nebo malá židle, která nezabírá mnoho místa, dá možnost klidně obout boty, aniž by opustil šatník.

Projekty a designu malé šatny (video)

Bude kreativní, můžete získat pěkný šatnu, která bude inspirovat vznik nových snímků.

Jak zajistit, aby obvaz: rozvržení a obsah

Nejpohodlnější snad zařízení pro skladování - šatna. Je to opravdu skvělé, když jsou všechny podrobnosti o skříň v jednom místě a můžete okamžitě zhodnotit, jak úspěšně kombinuje vybrané stačí nastavit, ale ne spustit z jedné místnosti do druhé - aby přijaly, aby se pokusila vidět. A aby šatna může být na velmi malém prostoru: nejméně - je 1,5-2 metrů čtverečních. Dokonce i v malém bytě štít možný prostor. Kromě toho je vidět, že je výhodnější je použít, pokud shromážděné skříň s rukama. Je to jednoduché: nikdo lepší, než víte, že vaše návyky a nebudou schopni zajistit pořádek. Takže jsme přistoupit k vytvoření nezávislého šatnu.

Naše realita je, že většina lidí žije v malých bytech, kde je každý centimetr se počítá. Protože velikosti záleží mají často rozhodující roli. Nejmenší skříň může mít rozlohu 1,2 - 1,5 kb. m. Jedná se o obdélník se stranami 1,5 x 1 metr nebo tak. Také může být úhlová málo dresink - tato možnost ještě prostornější než podobné čtvercový, obdélníkový: délka stran stejné oblasti, které mohou být umístěny na polici a skladovací systém bude větší.

Nejmenší šatny: 1,5 - 2,5 m a 2 m 2

Obdélníkový mini šatna s jednostrannou uložení věcí musí mít minimální šířku 1,2 m, s bilaterální. - Ne méně než 1,5 m hloubka by měla být taková, že je možné „zadání“. Tento obvaz, v podstatě, a jsou odlišné od posuvnými dveřmi, a další - možnost instalovat žádné dveře.

Dokonce i v mini-skříň, a ještě více ve velkém, větrání je nutné v uzavřených prostorách se rychle objeví zatuchlý pach, že parfém není žádný převlek. Vzhledem k tomu, dokonce i při plánování, najít způsob, jak větrání v šatně.

Princip jeho zařízení se neliší: v horní části každé ze stěn, s výhodou od dveří, vyrobený výfukový otvor, kde je vložen ventilátor. Přítok do mezery, nebo za předpokladu, pod dveřmi nebo ve speciálních foukacích otvorů jsou mírně nad úrovní podlahy. Zavřou ozdobné mříže. Ventakanala výstup musí být v obecném ventilačního systému, mohou plastové boxy vzít ji na ulici, nebo pod střechou soukromého domu. Organizován takovým způsobem větrání efektivně udržuje normální stav věcí.

Principy organizace větrání šatně přes záchod

Při volbě ventilátoru je třeba věnovat zvláštní pozornost na hluk. Vzhledem k tomu, záchody často v ložnicích nebo těsně vedle nich, hluk by měl být minimální. To je možné ovládat pomocí automatické nebo zapnout / vypnout pomocí běžného pouzdra nebo spínače.

Osvětlení by mělo být jasné. Za prvé, je třeba rychle najít věci, a za druhé, šatna je často používán jako obvaz, aby okamžitě vidět, jak spojit vybrané položky. Zrcadlit to obvykle je umístěn na dveřích nebo provést zrcadlené dveře. V tomto případě musí být světlo zaměřena nejen na police a úložný systém, ale v montážním prostoru.

Jedna z variant svítidel

Použijte lampy může být jakéhokoliv typu, ale to dává smysl, aby tak učinily, že přejdou na pohybový senzor. Kopal dveře - lampy svítily, není žádný pohyb, jsou vypnuty. Tam je další možnost pro křídlové dveře mají lampa s tlačítky, které se rozsvítí, když se otevřely dveře a vypne, když jsou zavřené.

Dokonce i v malých bytech jsou „apendicitida“, které používají běžně neuspěl. Zde na tomto místě a můžete šatnu.

Další populární volbou - spíž. V tomto případě, vše jednoduše. Budete odnést vše nadbytečné, měnit dveře a nastavte odpovídající obsah: pulty, police, koše, police.

Šatna ze spíže

Kdyby se něco takového v bytě není ohradit část místnosti - end nebo rohové - sledujte, co potřebujete pro plánování. Rohová šatna je dobré, protože to umožňuje použití velmi obtížné vybavit zónu, a to - v rozích. Zvláště v případě, že jsou dvě sousední stěny nachází v blízkosti dveří. Tato oblast je považována za „mrtvý“: kromě několika malých rohových polic nic není řečeno: vše, co bude v cestě. Přibližně ve stejnou možnost - dvěma okny a dveřmi nebo oknem.

Rohová šatna

Je-li plocha je příliš malá, je možné ji mírně zvýšit, takže stěna není plochá, ale s rozšířeným trochou znamenat. Plocha tohoto pokoje se nesníží moc, ale věci se vejde mnohem více.

Metoda mírně zvýšit prostor

Dokonce je na balkon - takže část skla neprůhledného nebo že byla postavena zeď. Pouze zde bez oteplování nemůže dělat - co zima nosit nepohodlné.

Šatna na konci balkonu nebo lodžie

Druhou možností je vhodný pro širokou lodžií. V těchto stojanů lze umístit podél nejdelší stěny.

Možnost využití balkonu

V chodbě nebo předsíni je také blanch úhel nebo „zánět slepého střeva“, která umožňuje plánování. Zde je možné rozhodnout pouze na místě: je zde místo pro to, nebo ne.

Nejvhodnější skříň v ložnici. To je prostě nejlepší místo pro ukládání věcí: v tom smyslu - šaty zde mnohem pohodlnější. Proto se pro tyto účely, ohradit část místnosti. V tomto případě je oddíl, a nejčastěji je vyrobena ze sádrokartonu. Tato technologie je již dlouho znám a propracoval. Mnoho času, a to i bez zkušeností nebude trvat: maximálně dva až tři dny pro montáž a povrchovou úpravu.

Pokud uděláte rozdělení GCR nebo PGO podle všech pravidel, budete muset dvojité obložení a který - „jedí“ centimetrů nebo dokonce metrů čtverečních. Vzhledem k tomu, většina z nich zasunout pouze vnější straně, ale dva listy se překrývají švy. Když je sestava rámu mít jistotu, aby posílené regály pro montáž dveří. Když zůstane jediný kůže vystavena uvnitř profilů, ale pohodlně pověsit police, košíky pro věci. Pokud máte v úmyslu, aby tak učinily, a pak je s tlustou stěnou: udržet váhu do normálu.

Sádrokartonové příčky pro šatní místnost

Přepážka může být vyrobena z laminované dřevotřískové desky nebo OSB, MDF. Je to volba pro ty, kteří nemají rádi probírat s tmelem. Ale je třeba zvolit laminát, který vešel dovnitř bez problémů.

Šatna je dobrý s rukama, to je fakt, že dveře lze umístit jakýkoli: posuvné, jako „kupé“, akordeon, konvenční sklopné, namontovaný na kolečkách. Dokonce si můžete udělat, je na všech základnách. Tato možnost se nazývá dressing-rack, ale pak se všichni musíme udržet v naprostém pořádku: všechno v dohledu. Nejvíce levnou alternativou - tlusté závěsy nebo něco podobného japonské závěsy.

Instalace provedení posuvných dveří kupé

V případě, že přední stěna dostane velká část z nich mohou být stanoveny, a některé - rušné dveře. V tomto případě se stacionární stěnou je také možno nějakým způsobem využít. Pokud je to žádoucí, lze provést dveří po celé šířce nebo se skládá z fragmentů.

Varianta šatna Podkroví: pod ním obsadili boční část s nízkým stropem. Dveře po celé šířce - je to jednodušší se dostat k věcem

Dekorace může být cokoliv, jen aby se vešly do vzhledu místnosti. Na požádání mohou být vytvořeny tak, aby odpovídaly stěn, takže nebylo vidět, ale je to možné - jasný a poutavý.

Dekorace: náplň a skladování

Je-li oblast je omezená, je při tvorbě šatna nábytek ze dřeva, MDF nebo dřevotřískových desek nemá smysl. Berou pryč drahých centimetrů čtverečních, ale stále brání pohybu vzduchu. Dokonce i její chyba opakovat něco problematické.

Nábytek „standardní“ typ zabírá příliš mnoho místa

V posledních letech, celkový trend - nastavení systémů pro ukládání lehkých kovů. Jsou modulární, které jdou na speciálních stojanech. Regály lze montovat dvěma způsoby - na stěnách nebo stropu a podlahy: Různí výrobci, aby různé systémy. A na stojanu visí vše, co je potřeba.

Regály mohou mít zářezy po celé délce, což umožňuje instalovat na libovolnou položku v libovolné výšce. To je - většina mobilních systémů jsou upraveny rychle a jednoduše - prostě převážily s řadou zářezů, háčků na straně druhé, změna výšky polic v náhodných místech a košů a dalších předmětů.

Pohodlné modulární systém

Stojí zde obdélníkový průřez, s drážkami s drážkou na obou stranách. Tyto štěrbiny jsou namontovány na svorky potřebné komponenty.

Dalším typem nosičů a jiných systému upevnění

Upozorňujeme, že police a šuplíky jsou různé - od dřeva nebo dřevěných materiálů, kovu - chrom-á nebo malované. Může být zasouvací, může - být na sebe nebo na policích.

Všechny tyto systémy jsou prodávány: hřeben a seznam různých složek. Ale výsledkem je především v evropských zemích, protože cena „sousto“. Levné provedení zařízení pro důlní a může být provedeno nezávisle na kruhové trubky chrom nábytku a různých spojovacích prvků k ní. Ukazuje se, že tento nábytek by neměl být tak mobilní, jak je požadováno, ale stojí za to podstatně méně.

Zařízení pro důlní nábytek kruhových trubek

Doplňky pro umístění oblečení

Kromě standardní a ne-tak-police z boxů, jsou zajímavé speciální možnosti. Například - nebo yubochnitsy bryuchnitsy. Speciální vedení, které jsou namontovány na příčných tyčí, někdy tam jejich klipy. Ty vám umožní přesně zavěšení sukně / kalhoty, a ne se bát, že budou klesat. Výhodně, je-li takový závěs je předkládán, umožňující zobrazit celý obsah.

Jednou z možností dressing náplň - držák pro sukní nebo kalhotami

Toto zařízení může být nahrazeno jednodušší, ale jak se asi je několikanásobně levnější - s tyčovým závěsem, který se nachází nad sebou. Není to tak pohodlné, ale umožňuje organizovat oblečení stejně dobré.

Levnou alternativou věšáky na kalhoty a sukně

Zatahovací design má kravatu, ale obvykle je orientována odlišně a zanechává na délku, i když ne každý má rád tento systém, a podle vašeho vkusu složené v krabici buňky.

Tie zařízení

Existuje několik způsobů, jak pojmout ramínka. Nejjednodušší - trubky větší ekonomické (z hlediska využití prostoru, ale ne v penězích) - jako Tie nastavitelných konzol.

Nastavitelné držáky pro závěsy s oblečením

Jiné zařízení - sběrač na oblečení. To je také trubka, ale může být vynechán. Druh výtahu pro oblečení. Takové uspořádání umožňuje využití prostoru ke stropu, a ne na úkor vašeho pohodlí. může upevněny obě boční stěny (běžnější varianta) a proti stěně. Ve středu trubky upevněny na bar-madlo, táhne ji snížit do vodorovné polohy. Nosnost těchto zařízení je obvykle malé (do 18 kg), z důvodu jejich použití pro světlo - pokud jde o oblečení vesa-.

Nábytek sběrač - pro snadnou (podle hmotnosti) oblečení

Často jsou problémy s ukládání bot: některé ze svých mnoha desítek párů, takže se hodí sjednat samostatné šatny. Ale mezi standardní sady zařízení má několik zajímavých pro ukládání obuvi.

Začněme s výsuvnou systému. Je to v IKEA. Čepy s moduly pro boty, namontovaný na pojízdném rámu. Pohodlně kompaktní.

Zatahovací systém pro obuv

Tam je mini-komody, kteří neberou se v blízkosti místa, a pověsit na zeď, je režijní pořadatelé, které lze snadno umístit na vodorovné potrubí.

Storage systémy v botách dresink

To je - mini-komody na stěnu

Obecně platí, že bota má spoustu zajímavých nápadů, to vám umožní umístit a kompaktní zároveň pohodlné. Některé z nich jsou v fogogaleree.

Existuje velmi možnosti low-cost. Například sezóně, ten, který je v současné době používají, mohou být uloženy na roštu s permutovaný háky nebo ocelovými policemi. Takový, možná jste viděli v obchodech. Toto pletivo nebo perforovaná deska, která zavěšeny háky / police. Pohodlné: můžete přesunout na jakýkoli typ boty, aby se více či méně vzdálenost.

Ekonomika skladování verze boty - síťovina s háčky a police

Pověsit ok není problém - a to i na stěnu, alespoň na straně povrchu skříně nebo dveří. Háčky a police jednoduše lpí na břevno. Tato možnost je ideální v případě nedostatku peněz a prostoru. Pokud se vám líbí nápad, ale budete potřebovat něco více reprezentativní, udělat nebo najít perforovaný kovový štít na rámu. Také háčky vložený „velký úspěch“ v něm.

Modifikace - panel s háčky

Obecně platí, že regenerace šatny a omezený rozpočet by měl vypadat žádná úložiště v prodejnách nábytku - on-line nebo off-line. Je lepší se podívat na webové stránky, které prodávají komerční zařízení. Je tu spousta zajímavých přístrojů, prostorově úsporné obchody také pokusit nastavit maximální Menší zboží. Například, jako je tento stojan na boty.

Stojany na boty

Je-li první připevnit kola, dostanete vynikající posuvný systém. Cena takového zařízení je mnohem menší než podbnoe, avšak se prodává v nábytku.

Nápady zařízení a systémů pro ukládání dat, jak můžete vidět na hmotu. Ale to nebylo, že koupil velká věc prostě nedostane do vašeho šatníku, budete muset nakreslit plán, který určit všechny rozměry a velikostí. On je v měřítku, a pak na to označit části, které by měly být nezbytné. Čerpají ve stejném měřítku. Pokud jsou všechny „fit“, vyzbrojené velikosti (je máte, nebo můžete měřit postavu a váhu používat pro výpočet skutečné hodnoty), může jít do obchodu, aby si vybrat systém.

Tam je jiný přístup. Naučíte se vám líbil velikosti zařízení a systémů (montážní rozměry), nakrájejte je na stupnici od lepenky nebo těžký papír a zkombinovat všechno. Pokud práce - výborná, lze zakoupit. Ne - hledat jiné možnosti. V důsledku svého úsilí, měli byste dostat něco takového rozložení, jak je na fotce.

Příkladem organizaci prostoru v šatně (s údajem o minimální velikosti pro různé typy oblečení)

Aby to bylo vhodné použít zařízení a dostat věci, které potřebujete, aby vydržely tyto vzdálenosti:

 • minimální vzdálenost od regálu na polici:
  • ukládání věcí - 30 cm;
  • botník (bez kolíků) - 20 cm;
 • košile, kabáty, bundy - 120 cm;
 • kalhotky:
  • Skládaná - 100 cm;
  • délka - 140 cm;
 • prostory pod svrchní oblečení - kabáty - 160-180 cm;
 • pod šaty - 150-180 cm.

V pravém horním přidělit prostor pro oblečení další sezonu nebo zřídka používané předměty. Často ve spodní části je místo pro vysavač, av jednom z skříní vestavěných žehlicí prkno dělají.

Pro ty, kteří chtěli pracovat s rukama nad hlavou, některé obvody s rozměry, takže si můžete vybavit šatnu s rukama (alespoň částečně).

Výkres botníky s rozměry

Jak vyrobit držáky na boty

botník systém plastových trubek ...

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 7