Jak zalévání muškáty doma

Jak zalévání muškáty doma

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Geranium: péče doma, poradenství v oblasti pěstování. Pravidelné kvetoucí pelargonie: péče o ni doma, tajemství (fotografie)

Geranium - nádherná pokojová rostlina, které mají mnoho výhod, které mají nejen luxus a barevných květin, ale také hmotnost léčivých vlastností a kvalit.

Může to být jako zahradní rostlina a hrnkové květiny zdobí parapetu a domácí interiér.

Geranium má spoustu odrůdy a dostatečný počet tříd k jakémukoli pěstitele a jen milovník a znalec krás mohla vytvořit správné aranžmá pro vás.

Geranium najít důstojné místo pro sebe na okenním parapetu, mezi jinými barvami a zajistí jejich ochranu před možným invaze vnitřních květinových škůdců - což doslova nesnášejí rostliny a bojí se ho.

Nabízí pelargónie pěstování

Geranium je nenáročný a nevyžaduje jeho držiteli žádná zvláštní podmínky pro pěstování a péči o ni. Ale všechny stejné vlastnosti a některá pravidla pro chov a údržby zařízení jsou k dispozici.

• Pro dobré kvetení pelargonie potřebuje správnou zálivku, přijatelné osvětlení a teplo. V zimě může být muškáty držen v domě a blíže k létu vysázeny v otevřeném terénu v zahradě nebo zeleninové zahrady.

• Tato květina může být pěstován jako semeno, a pomocí propagace. Rostlina je snadno vnímá jasné sluneční paprsky, takže dusný to může být jen trochu času pritemnit.

• Klíčem k úspěšnému pěstování pelargónie je správná odvodňování půdy, stejně jako výběr média - vlhký a mírně kyselina nasycená zem.

• Je také nutné krmit a hnojení muškátů, a to zejména v případě, že roste v květináčích.

• Geranium by měla být napojena, ale s mírou, stejně jako v průběhu vegetačního období plevelných rostlin z půdy plevelů.

• Geranium je třeba včas a správně řezat, jinak to může zemřít, a to zejména v zimě.

Geranium: Péče doma - rozmnožování

Reprodukce pelargónie lze provést dvěma způsoby - od řízků a rozmnožování osiva rozmnožovacího materiálu.

graftage - nejpopulárnější a jednoduchý způsob rozmnožování pelargónie, od starověku těší pěstitelů. Tam jsou prakticky žádné výpadky.

1. způsob množení.

Řízky jsou řez od mateřské rostliny na konci letní sezóny, dobře, nebo na začátku podzimu. Sdílení se odebírá od samého vrcholu rostliny, zatímco rukojeť by měla být nejméně 4 listy. Po tomto postupu se stonek může být uveden do nádoby s trochou vody a čekat na okamžiku tvorby kořenů. Po objevení kořenového systému rostliny musí být zasazeny do hrnce předem připravený k této zemi.

2. způsob množení.

Při manipulaci, jak je popsáno výše, je řez z rostliny a poté se umístí ve stínu, tak dlouho, dokud není povyanet. Pak stopku namočený v stimulant s názvem „Kornevin9raquo; nebo šťáva, převzato z aloe, pak v sacharidů prášku, a na konci celého procesu je zasazena do připraveného hrnce.

Tak řízky je důležité správně připravit podmínky - zahradní zeminy nebo skleníku ve směsi s pískem v poměru 1/1.

Proto se v obou případech budete muset být trochu péče a pozornosti a vaše pitomitsy potěší vás bohatou bohaté kvetení a zdravotně nezávadné.

Způsob množení osiva - to není tak populární způsob sadby rozmnožování, jako pelargónie řízků. Ale pro vývoj nových odrůd muškátu, tato metoda je nejvhodnější metodou, zejména v případě, že je touha od pěstitele nebo prostě milovník experimentování a některé druhy semen se dostat sazenice než výchozí materiál - barvu, tvar a velikost.

Obecně platí, že za účelem, aby se zabránilo selhání spojené s pěstováním muškáty z rozmnožovacího materiálu semen nezbytné začít výsadbu semena muškáty a experimentovat s levnými odrůd této rostliny.

Půda pro výsadbu pelargóniový semena by měly být dobře uvolní a kromě toho, základní půda skládá z písku a humusu. V časném jarním období, můžete začít sázet.

Před tím, než výsadbou semen, půdy pod pelargónie nezbytné horoshenechko přístřešek manganu roztok (pro ochranu rostlin před chorobami jako je černý nohy). Po osivo se nalije do země s mírně kapacitou a posypeme půdě, ale tak, aby nebyly vizuálně zjištěny na povrchu.

Pak se zasadil semínko je účelné vytvořit druh skleníku ve filmu, které budou na které se vztahuje, a potom odstranit vysazeny materiálu v izolovaném místě.

Geranium: Péče doma - půda, světelné podmínky pro kvetení

Půda pro muškáty by měl být bohatý a výživné, ale není snadné. Je vhodné přidat k zemi trochu hliněné základy, stejně jako písek.

Pro self-míchání je nutné vzít část humusu (list nebo rašelina), stejné množství rašeliny, písku a stejné množství jílovité zeminy od břehu řeky.

Taková půda dobře drží vlhkost v souvislosti s nimiž je půda není přístupný k acidifikaci. Kromě toho se půda pod muškáty je pravidelně doporučován pro lepší Uvolněte květ zdraví.

V letním období, kdy denní hodiny dlouhé a plné sluníčka - pelargonie, která se nachází na parapetu, že se cítí skvěle na obou stranách místnosti.

Nicméně, nejlepší umístění je považováno muškáty ještě jižní straně, v blízkosti okna, na podstavochki pro květiny, protože to je to, co rostlina je v přímém vztahu ke světlu-milující barevnou kopii, která i v horkých dnech přímému slunečnímu záření nemůže přinést kakogo- jakákoliv újma.

Ale i přes všechny výše uvedené v horkém denochki by měly být chráněny před pelargónie Sunbeam pomocí papyrus papír, aby se zabránilo vzhled popáleniny skvrn na rostlinu.

V místnosti, kde se muškáty rostoucí potřeba větrat, ale bez vytváření průvanu. A za účelem muškáty zesílily, voňavé a příjemné na pohled se svými pestrými barvami a luxusní - je třeba jej chránit před obsahu ve stínu tak často, jak je to možné, a aby se čerstvý vzduch a sluneční svit.

Na pelargónie mohl potěšit své domácnosti krásu květin po celý rok, je nutné vytvořit příznivé podmínky a náležitou péči.

Hojnost květin v létě bude přímo záviset na tom, jak rostlina se konalo v zimě.

Geranium stačí na zimu někde v chladných místech, daleko od krbů a topidel, při teplotě ne vyšší než 13 stupňů. V této době se závod rozhodně potřebuje obvaz a hojné zavlažování.

Podléhat všem pravidlům na zimu - nejen, že rostlina nedostane nemocný, co některé nemoci, ale ještě od jara do pozdního podzimu, potěší všechny jeho hojnost květin a jejich krásu.

Také je potřeba mít na paměti, a vědí, že muškáty potřebuje přerušila vybledlé květinové chumáče. A pokud se vám dělat všechno správně, pak bude závod prodloužit doba květu je od května do října.

Pro tento postup je nutné použít nůž s ostrou čepelí a dlouhá. Je třeba, aby odříznout zvadlých a zažloutlé listy, aby zůstal na řapík muškátu. By obřízku muškáty je třeba začít na podzim odchází procesy s více uzlíků. Všechna místa plátky nutně musí být mazány pre rastortym aktivního uhlí.

Ale je třeba zvážit, obřízka pelargónie, že faktorem, který po takové bolestivé operaci pro závod to kvetou brzy. Takže musíte být trpěliví a pokračovat v péči o svého oblíbeného závodu.

Geranium: Péče doma - krmení a napájení

Základním požadavkem, který je třeba při péči o muškáty, takže je pravidelné zavlažování. Nemůžete věnovat zvláštní péči o vlhkosti nebo sprejových rostlin z pelargónie není nutné. Ještě lepší by bylo, kdyby jen postřik provádí sousední rostliny a květiny, v tomto případě, můžete snadno vyhnout se takovým problémům, jako stříkající vodě na listech muškátu.

Ale také k vyplnění pelargónie také není nutné, protože to může způsobit vznik plísní a vést k hnití kořenového systému, a to zejména v zimě.

Jsme si vědomi toho, že při konstantní nedostatek vody - bude kvést rostliny jsou slabé, a rozdrtil květiny.

Takže předpokladem pro správné péče o muškáty bude odtok na dně hrnce s květinou a mírně vlhké půdě.

Geranium je skvělé cítit a neustále kvetou, pokud každých 30 dnů na podzim a v zimě a dvakrát za měsíc v létě a na jaře, takže hnojivo ve formě hnojiva.

Fosforečné hnojení zvýhodňuje bohaté a dlouhé kvetoucí pelargonie. Než začnete hnojit květiny, musí být napojena to dobře hnojení není spáleno pelargónie kořenový systém.

Je také vhodné, aby se takové krmení, které mají - dusík, draslík a fosfátové složky ve stejných poměrech.

Stejně jako složení těchto obvazů nezbytně nutné pro dobrou květ životních různé stopové prvky, které mají být zahrnuty.

Geranium: Péče doma - proč zemřela?

Správná péče o muškáty zaručuje její život bez nemocí a životních problémů. Nicméně poté, co všechny problémy v podobě listů onemocnění, může dojít k květiny a kořenový systém, a tato možnost by měla být připravena.

Hlavními příčinami úmrtí jsou pelargonie - nedostatek slunečního záření, nadměrné vlhkosti, nadměrné zalévání a v důsledku výskytu houbových chorob, jako jsou:

plíseň šedá - tváření na kousky rostlin ve formě pásů nebo desky na stopce projevuje tmavé podklady.

rzi - oříznutí poškození lamina žlutými skvrnami malých rozměrů.

padlí - obálkování prachový květ stonky a listy muškáty.

Jako nebezpečný jev, který může zničit kořenového systému několika pelargónie nematodům, která se projevuje ve formě uzlů na kořenech rostlin.

Více pelargonie může být napadena těmito škůdci, což může vést k odumření rostliny, jako například:

• Mšice, protože z nichž listy pelargónie vadnutí a oni se objeví skvrny malých rozměrů. Zdola na desku list prohlášen za hmyz šedozelené barvy, které se rychle množí a vytáhněte veškerou šťávu z listů v muškátu.

• Whitefly je také velmi nebezpečný škůdce, který se živí rostlinnými šťávami a postupně, ne-li přijmout opatření vede zasadit smrt.

Tyto a další škůdci mohou zničit, postřik rostlin se speciálními prostředky, nejvíce neškodné muškátu.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Snadná péče o muškáty doma

Geranium - nenáročný a ochotni kvetoucích rostlin. A přesto, pokud je pelargónie, péči v domácím prostředí se stává klíčem k délce jejího kvetení. Pouze péči pěstitel záleží na tom, jak dlouho vizuální přitažlivost rostlin, jak bude svěží a světlé květy.

Dvě stě let růst jako pokojové rostliny muškáty se staly součástí každodenního života Rusů. Růžová, červená, bílá a barevné deštník květenství nebo pelargonium pelargónie lze vidět v oknech městských bytů, příměstských oblastech v letních dnech a na verandy venkovských domů. Stal se opravdově populární květina ve skutečnosti - pochází z Jižní Afriky, kde nejsou ruské podmínky vždy pohodlné.

V přírodě, divoké pelargonie - vytrvalá rostlina:

 • s silný, mírně větvení stonků;
 • s hladkým nebo mírně chlupaté listy rozkolu;
 • květenství s deštníkem, ve kterém shromažďují až 20 květů hotelu.

Kultura je ceněn pro svou hmotnost a délka kvetení, která s řádnou péčí o muškáty doma pokračuje od jara až do pre-zimu. Avšak mnoho druhů dost voňavé a flexibilní rostlin - jeho největší výhodou.

V podmínkách domácí vazebních okrasných odrůd pelargónie ozdobná udržet alespoň 4-5 let. Ale dobře organizovaná péče pomáhá prodloužit životnost kvetoucí exempláře až deset let nebo déle. Jak pečovat o muškáty, že kvetla, dlouho zůstaly atraktivní a zdravé?

Růstové podmínky a věnovat zvláštní pozornost na muškáty kvetly

Nejlepší ze všech muškáty cítí dobře osvětlených prostorách a pouze v nejteplejších dnech vyžaduje lehké zastínění před sluncem. Je-li nádoba vystavena na severního okna, nebo je v zadní části místnosti, musí být květinářství očekávat, že nedostatek světla střílí protáhlá, rostlina ztrácí kompaktnost a dekorativní.

Jak pečovat o muškáty doma, když není možné přivést ji ke světlu, nebo nedostatek osvětlení obličeje závodu v zimě? V zimním období, kdy je obsah na balkoně nebo na severních oknech užitečné speciální fitolampy. Rozšíření denního světla do 12-14 hodin dobrý efekt:

 • na tvarování vložky;
 • rovnoměrnost růstu výhonků a jejich kvalitě.

V pelargónie křoví dostávají dostatek světla, nově vytvořená stonky mají syté barvy. To samé platí pro listy, které se nestává menší nebo světlejší, ale stále svěží a světlé.

Na pelargónie kvetly, starají se o něj nutně zahrnuje udržení komfortní kultura na pokojovou teplotu. Nejlepší ze všeho je, je-li vzduch v místnosti, kde je pot:

 • v létě se zahřeje na 22-27 ° C;
 • v zimním spící období při teplotě asi 12-16 ° C,

Rostliny jsou dobré větrání, ale stejně jako ostatní místnosti kultury, nelíbí průvanu. Být vedle horkých topných baterií, bude pelargónie být také nepříjemné.

Zalévání a hnojení pokojových muškáty v pečovatelském

Geranium může upustit od přídavného vzduchu stříkáním nebo smáčedel, ale tyto postupy jsou vnímaví. Pokud vám záleží na muškáty, jako na fotografii, v domácím prostředí patří listí zavlažování, pak by mělo být provedeno s teplou vodou, poslední pre-filtrování nebo obhájena. V opačném případě na světlé listy rostlin se objeví nevzhledné skvrny od soli rozvodů.

Zalévání je hlavním měřítkem muškáty péče musí být bohatý a pravidelný. V letním období, půda pod keřem, že je důležité, jakmile se objeví příznaky suché zemi kómatu hydratují. V zimním období je intenzita zavlažování je mnohem méně. V průměru jsou rostliny zalévány s ne 1 krát za 7-10 dnů. V tomto případě se zemina by neměla vyschnout úplně. V případě, že listy žloutnou v buši, péče o muškáty v domě by měla být přehodnocena. Je zřejmé, že rostlina není dostatek vody, nebo kořeny, pocit přebytek vlhkosti začala hnít.

Geranium - rychle rostoucí kultura, vyžadují nejen zavlažování, ale také náhradu vybraný z půdy živiny. Hnojení rostlin se provádí od března do srpna, že je ve středu aktivního růstu a kvetení.

Chcete-li zachovat krásu květenství používaných potaš, že muškáty jsou krmeny dvakrát za měsíc. V případě, že obvaz je vybrán složitou strukturu, je lepší dát přednost, kde nejméně dusíkatých sloučenin. Tento prvek umožňuje budovat zelené hmoty, a rozšiřuje a inhibuje tvorbu popisu listových pupenů.

Prořezávání Geraniums a péči v domácím prostředí v zimě a na jaře

A pro zkušené zahrádkáře a dokonce i pro začátečníky péče o muškáty doma se nezdá být obtížné a časově náročné. Ale jedna operace vždy způsobí spoustu strachu - plodiny.

pelargónie tempo růstu závisí na druhu a stupně. Ale všechny druhy s rostoucí délkou stopka spodní listy vadnou a odpadávat postupně. Zelení zůstávají pouze na vrcholcích. Zde jsou tvořeny pupeny.

V důsledku toho, je-li doba nezkracuje výhonky, pelargónie promění v beztvarou sypkého keř zcela postrádající odvolání. Aby se tomu zabránilo, na podzim, kdy se zastaví vznik nových květiny, pelargónie řezu.

Čím silnější bude zahrnuta v péči o muškáty v domácí stříhání:

 • čím více nové výhony měli počkat na jaře příštího roku;
 • zelenější a hustší rostliny bude koruna;
 • hojnější a delší bude kvést.

Na holé stonky mají spící pupeny, tak hluboko, prořezávání by se neměli bát. Zvlášť, že růst pelargónie pokračuje, a to iv zimě, a některé velmi „hbité“ rostliny muset znovu vytvořit, ale na konci února nebo na začátku března, ještě nezačala sezóny aktivního růstu. Zvlášť důležitá plodina zonální pelargónie, které jsou nejčastěji nalézt na parapetu květinových pěstitelů-fanoušky. Královské odrůdy poněkud odlišné zemědělské stroje, takže tyto rostliny jsou tvořeny přesně, a to pouze v druhém roce po výsadbě.

Zimní prořezávání pelargónie v péči doma je lepší neprovádět, protože od prosince do února a začátek závodu jde spící období, na jeho obranu a metabolické procesy jsou oslabeny. Řez v této době výhonky nejsou vhodné pro zakořenění.

Vrcholy, vyříznuté z natáčení, ne zlikvidovat. Je to vynikající materiál pro šlechtění rostlin a produkovat nové kvetoucí muškáty. Při použití této metody u mladých jedinců plně zachovává všechny vlastnosti rodiče a první kvetení již možné v první léta po zakořenění.

Během léta se vadnoucí květenství nezdrží potravu pro sebe, jejich úhledně řez.

Transplant pelargónie v péči domova a vyjmout rostliny v zahradě

Jak pečovat o pelargónie květiny v domácnosti, v případě, že kořeny rostlin plně pletená com, v hrnci půdy, a existuje jen málo velké Bush krátce po zalévání zeslabování znatelně?

V tomto případě se neobejde bez transplantace, která pro muškáty, stejně jako u jiných domácích rostlin, skutečný stres. Zabalit zelená zvíře v novém hrnci by měli být opatrní, bez narušení stávajícího hliněné koma, a ne více než jednou za dva roky. Každý rok si můžete nalít trochu čerstvého substrátu.

Na muškáty kvetou byla dlouhá a bohatá, rostlina se vyvíjí dobře a dát nové výhonky, potřebujeme:

 • volné, živné půdě bohaté na látky;
 • mocný odvodnění;
 • malý hrnec, s přibližně stejnou hloubku a šířku.

Jako podklad pomocí připravený půdu pro dekorativní vnitřní plodin, které přidat trochu písku a kompost nebo způsobují, že směs stejných dílů kompostu, rašeliny, drnu hlíny a písku.

Je-li rostlina vyřazen na léto v zahradě, tady to je lepší být odstraněn z svém obvyklém balení. To vám pomůže vyhnout se:

 • proliferace kořenů a zelené hmoty na úkor kvetení;
 • Infikované pelargónie půdní parazity a houby, které se v zahradní zeminy dost.

A když se na podzim před nástupem chladného počasí pelargónie snášet zpět do místnosti, můžete nejen dát je na parapety obeznámeni s jinými kulturami. Aby bylo zajištěno, zdraví rostlin a nepřítomnost škůdců, pelargónie uspořádat měsíční karanténa, a příznaky úzkosti strávit zpracování fungicidy a insekticidy.

Grow krásné muškáty nejsou rozmarná - Video

Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

Dobrý den, prosím, řekněte mi, mí pelargonie mají týden nemůže otevřít své pupeny, které sney špatně? Děkuju.

Ale Press Photo:

Někdy pelargónie pupeny nejsou plně rozšířen, v případě, že květiny během kvetení upravil nebo otáčet. Pokud k tomu nedojde, může být z důvodu nedostatku elektrické energie, a to prvek, jako je bor. Krmivo pelargónie Fertikov nebo roztok kyseliny borité (1 g suchého prášku v 1 litru vody).

Kromě toho, podívejte se, nevidí, zda tyto pupeny progryzennyh díry? Škůdci také zabránit kvetení.

Moji dva muškáty, červené a růžové v létě byly zasazeny v zemi v zemi. Půda je kyselá, pelargónie kvetly a rostly špatně. Poté, co jim právě jsem transplantovány do nové země dává, že podkopala očekávání, že budou dobře růst. Ale ne. malé listy, nemají čas na růst a stal se žluté a odpadávat. Dříve, vyrůstal jsem muškáty šest barev bez jakýchkoliv problémů, se stejnými okny. Že se nejedná o tak, řekni mi, prosím!

V pelargónie listy mohou růst mělké, je-li v místnosti, kde stojí, je příliš horká, a vzduch - suchá. Jak se to děje v případě dusíku hladovění rostlin. Pokuste se najít na chladném místě květiny a krmiva hnojiva.

Pomalé vadnutí rostliny dochází k porážce jeho kořenovou hnilobu. Tam je lepší být starý Bush hod a mladých zdravých apikální řízky (pokud existují) do kořenového adresáře, aby nedošlo ke ztrátě značku. Mimochodem, omladit pelargónie doporučuje každé 2-3 roky, aby se zabránilo smrštění listy.

Zalévání Geranium - funkcemi a odborné poradenství

Geranium - velmi známá rostlina, která je stejně jako mnoho žen v domácnosti na pěkném neobvyklý zápach, které vydávají listy a úžasné dlouhé kvetení. Jak zalévání muškátů (Pelargonium to je) na jejím vzhledu vždy překvapil ostatní?

Nenáročná pokojová rostlina druh Geraniaceae

Zalévání Geranium by měl být pečlivě - jak suché půdy (zeminy) a velmi dobré v jarních a letních měsících. Lepší voda se nalije do speciálního zásobníku na povrch půdy se netvoří trhliny.

V zimě a na podzim rostlina je lepší zalévat hojně, protože by mohlo dojít k hnilobě kořenů.

Voda je lepší zvolit pokojovou teplotu. Příliš studená voda může také vyvolat rozpad kořenů a vést k různým nemocem.

Tvrdá voda - nebezpečný nepřítel pelargónie. Zpětná vazba, jako voda může být vidět na povrchu. V tomto případě, na zemi jsou vytvořeny bílé skvrny, které jsou způsobeny tím, vápenatých usazenin, které jsou přítomny ve vodě s nečistotami.

Voda pro Pelargonium

Tvrdá voda může být filtrován přes filtr pro čištění vody.

Také alternativou může být roztaven nebo teploty dešťové místnosti. Taková voda je čistší a jemnější než kanalizace.

pelargónie listy by neměly být ošetřeny nebo často čistit, protože to vede ke zhnědnutí a sušení. Pelargonium schopny absorbovat a ukládat vodu, tak to má vlastnosti suhostoykie. Pelargonium odkazuje na rostliny, které nepotřebují velké množství vody.

Otázkou není vůbec problém. Otázka pro chaty

Jsme neustále píše dopisy, ve kterých zahradníci nadšenci se obávají, že v důsledku chladného léta tohoto roku špatné sklizni brambor, rajčat, okurek a jiné zeleniny. V loňském roce jsme vydali TIPS, při této příležitosti. Ale bohužel mnozí lidé nemají poslouchat, ale někteří stále ještě používají. Zde je zpráva od našich čtenářů, chceme poradit růst Biostimulátory rostlina, která přispěje ke zvýšení výnosu na 50-70%.

Doporučujeme, aby se připravily na letní sezónu, věnovat pozornost tohoto biologického produktu. Hodně pozitivní zpětnou vazbu.

Je třeba udělat díru v hrnci pro odvodnění. To pomůže přebytečné vody nepoškodí kořeny.

Kvůli přebytečnou vodu pelargónie onemocní a začne mizet. Ve stejné květů a listů změní barvu rostlin vyschne a začne klesat.

Důležitá upozornění: v přímém přenosu (pod tlakem), voda je velmi účinná při stimulaci biologických procesů rostlin. Během několika měsíců se úžasné výsledky se projevují.

Zejména obsah Pelargonium

Geranium stěží reaguje na suchu vzduchu v místnosti, nebo mimo něj. Z tohoto důvodu by nemělo být ošetřeny. V horkém počasí, můžete občas sprej listy s rozprašovačem, ale ne moc.

květ Obsah

Jak si vybrat banku, která zavlažování přinese největší užitek?

Geranium obvykle pěstují v malých květináčích nebo zásuvek. Velikost hrnce musí odpovídat velikosti kořenového systému. Hrnec má být střední velikosti, množství vody, která spadá do ní, byla optimální. V malých květináčích Pelargonium kvete mnohem lepší, s květinami má více elegantní a poutavé barvy. A ve velkých květináčích probíhá jiný než vývoj křoví, ale květy vypadají hůř.

Velké hrnce jsou používány pouze tehdy, pokud neexistuje žádný umístit Bush v kontejneru. Rozlišovat hliněné a plastové nádoby, plastové květináče, ale neumožňují rostlina vyschnout správně, což vede k kořenovou hnilobu. Optimální velikost (průměr) hrnec pro efektivní zavlažování 20-25 cm, výška - 12-15.

Osvětlení by mělo být dostatečné, zatímco pelargónie kvetou delší a vlhkost z listů rovnoměrně odpařit

Osvětlení pro dobrý růst rostlin

Zalévání „magický“ roztok jódu

Pro stimulaci růstu rostlin může být napojena jednou týdně v poměru roztoku jodu - Jód 1-2 kapek na litr vody. Prvky obsažené jod posílit kořenový systém, který příznivě ovlivňuje vzhled rostliny prostřednictvím zlepšení živin ze systému půdy.

 • Pokud zadozhdilo po dobu jednoho týdne, zavlažování by měla být snížena.
 • Pokud se náhle přijde léto - je třeba zvýšit zálivku.

Můžete si vytvořit osobní režim. Například jednou velmi dobře napojena (řekněme v neděli), a pak ještě jednou po 2-3 dny (ve středu). V horkém počasí by měla být napojena každý druhý den, každý večer.

 • hojný, ale časté zalévání;
 • dobrý odvodňovací systém;
 • úrodné vlhké půdy;
 • teplo (světle přežít zmrazení);
 • dodávání roztoku jodu;
 • Slunce (pod světlý odstín);

V případě, že pravidelné dodržování závodu nechce kvést je normální zalévání režim, je vhodné pěstovat muškáty v zahradě. Při správné péči rostlina potřebuje pravidelně kvetou.

Jak provést úpravu vody pro gurmánské Pelargonium?

Jak lze vidět, zavlažování a péče o této rostliny není těžké, stačí k provedení doporučení. Přítomnost takového zařízení dodá přátelskost, krásu, nebo dokonce stala předmětem diskuse nad šálkem kávy!

Zažili jste někdy nesnesitelnou bolestí kloubů? A nevíte, z první ruky, co:

 • neschopnost se pohybovat snadno a pohodlně;
 • nepohodlí, když jde po schodech nahoru a dolů;
 • nepříjemnou tíseň, snap samy o sobě;
 • bolest během nebo po cvičení;
 • zánět kloubů a otok;
 • nepřiměřené a občas nesnesitelný bolestivý v kloubech.

Nyní odpovědět na otázku: se vám to hodí? Je to druh bolesti lze tolerovat? A kolik peněz jste již „unikly“ na neúčinnou léčbou? To je pravda - je čas to dokončit! Souhlasíte? To je důvod, proč jsme se rozhodli zveřejnit exkluzivní rozhovor s Olegem Gazmanov ve kterém odhalil tajemství, jak se zbavit bolesti kloubů, artritidy a artrózy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

54 − 49 =