Jak zařídit malou kuchyň

Jak zařídit malou kuchyň

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zařizování malou kuchyň s mini-odrazový můstek maximální kapacitě

Malá kuchyně by měla být funkční. Ale estetika je také žádoucí! To vše není snadné, ale realita diktovat své podmínky: ne všechny rodiny mohou dovolit „kuchyňským letišti“. Z tohoto důvodu je možné najít mnoho ready-made designové techniky pro malé kuchyně.

A pokud je budete používat jako základnu, vztahující se na navrhování kuchyně vlastní představivosti, že volby mohou být masově.

Velmi často se stává, malý kuchyňský interiér je spojena s obývacím pokojem, ale také malé místnosti může být více prostoru.

Obecná pravidla pro vnitřní malých místností jsou následující:

 • využití světla, neutrální tóny;
 • „Natahování“ prostoru se světelnými hrami, svislých objektů;
 • zaměřit se na kontrasty, například na „světlý bod“ pruhované interiér.

Světlé barvy v kuchyni není vždy plus. To je vzhledem k jejich zvýšené znečištěné. Proto v případě, že volba padne na světlé nábytek a dekorace materiálů, v první řadě, musí být snadno čistitelné.

Prvky s hladkým povrchem na pomoc zrakově aby se prostor více. To může být chromované části nábytku, zrcadlové vložky v kuchyni „zástěra“, lesklý povrch stropu. Je třeba mít na paměti, že podhled v sobě skrývá několik centimetrů skutečnou výšku místnosti. Nicméně se to stává možné širší možnosti kuchyně osvětlení. Je také zapotřebí maximální světlo viditelné místo.

Jasný přízvuk docela dobře možné, záclony, volná stěna (které obecně, je luxus pro malou kuchyni!). Je důležité, že i některé prvky interiéru v barvách překrývaly s tím přízvukem.

Nepřetěžujte kuchyň dekor místnosti. Není to nejlepší variantkrupny ornament tapety nebo textilní. Hojnost tisky nebo obrázky na stěnách, tretky na policích, nenesou funkční zatížení, -not pro malé kuchyně.

Při nákupu nábytku pro malé kuchyně, je rozumné objednat využít možnosti. Je důležité, aby každý centimetr prostoru se ukázalo být trochu zapojit.

Pracovní plocha pracovní desky kuchyňských linek by mělo být v ideálním případě zdarma. Pokud je to možné, pokračování pracovního povrchu může být okenní parapet. Řádek „Lednice-dřez, sporák“ je klasika. Je důležité, aby pracovní deska není přerušen. To bude používat pracovní prostor na maximum.

Parapety mohou být součástí pracovního prostoru. To je užitečné pro stejné okno stává dalším zdrojem světla

Skříně kuchyňské linky by měly být co prostornou. No, když je zde možnost umístit nádobí a další potřebné předměty, jejich uspořádání v oddělených skříních. V tomto ohledu, že by bylo lepší, aby nákup náhlavní soupravy s menším počtem skříněk, ale vychází vstříc více.

Mimochodem, kuchyňský nábytek se spoustou zásuvek, otevřenými policemi a malé skříně „krást“ prostor. Kromě toho vytváří pocit přeplněná.

Dobrým řešením bude Posuvné dveře nábytek. Při otevření nebudou zaneřádit prostoru. Vestavěné skříně, na jednu stranu velmi dobré pro malé kuchyně, as umožňují použití vertikálního prostoru. Nicméně, jejich pevnost vyžadují vazbu na určitém místě, což není vždy dobrý ve stísněných prostorech.

Za jídelnou je ideální skládací deska stolu je připevněna k volnému zdi. Pokud má být jídelní stůl stacionární, preferované jsou trojúhelník, oválný, kulatý tvar. Stoličky zabírají méně místa než židle. Zvlášť pokud si vyberete model, který jsou umístěny na sebe, si můžete vyzvednout malou mini roh.

Skládací stůl je velmi vhodná pro malé kuchyně. Kromě toho si můžete být jisti, že pro neobdělávané jídla na stole se nikdy nestane.

Deska stolu a sedadla z průhledného materiálu, s chromovými akcenty dávají pocit většího prostoru.

Ale tabulka sklo a zrcadla pravdy, aby v místnosti prostornější a není přeplněná.

Barva kuchyně - otázkou vkusu. Ale hojnost pestrých barev, rozmanitost v malých kuchyních není tím nejlepším řešením:

Pro malé kuchyně vybrat světlé barvy, ale to nemusí nutně být nudné bílé.

 • barva světlého dřeva, písek, béžové nebo bílé bude nejlepší základní barvy;
 • druhá barva může být dobře olivový, pistácie, světle azurový;
 • Pokud chcete, aby jasu vhodnou oranžová, žlutá;
 • Červená barva v malém kuchyni příliš „vytáhnout deku“ pro sebe, ale v konečném důsledku stále krade prostor. Takže, červené nábytek a tapety není pro malé kuchyně;
 • a drobné předměty, jako jsou příbory, ubrousky, ručníky, červená je vhodné a oživí interiér.

Mějte na paměti, že lesklý nábytek jakékoliv barvy opticky rozšiřuje prostor kvůli odrazovými vlastnostmi. Ale vhodně zvolen nábytek s leskem může zjednodušit, „zlevnit“ interiéru jako celku. Kromě toho je péče je poněkud složitější než pro nábytek s matným povrchem.

Základní technika pro malé kuchyně: lednice, sporák, mikrovlnná trouba, musí nést maximum funkcí a zabírá minimální prostor.

Chybou mnozí majitelé malé kuchyně je umístit se schodkem větším prostorem a pračkou. To je způsobeno tím, že koupelny nejsou typickými byty razverneshsya. Pračka v kuchyni není příliš hygienické, tak ona zabírá úložný prostor. V optimálním případě je toto místo umístit myčku. Variace této techniky je i pro malé prostory, a od ní pomoci v hospodářství nelze přeceňovat.

Pro umístění mikrovlnné trouby by se měly zapojit vertikální povrch. Například, umístit jej do lednice, pokud dovolí výšku. Chladnička je lepší zvolit vysoké, nominimalny šířku. Tak, když se dveře chladničky může být převáženo změnou směru otevírání.

Při vybavování malou kuchyň, použijte vertikální, ale mějte na paměti, růst rodinných příslušníků.

Vestavěný elektrickým sporákem a troubou bude lepší řešení, než stacionární desce. Nicméně, tato technologie cena je vždy vyšší. Rozpočet je důležitý při plnění malý kuchyňský záběry. Zpravidla je to omezené.

Vestavné spotřebiče vám umožní ušetřit pár centimetrů a odstranění zbytečných okrajů.

Nicméně, když je vybavená kuchyňská linka by se měla zaměřit na maximální cenu, kterou si můžete dovolit. Protože příliš levné spotřebičů a nábytku priori nemohou mít vysokou kvalitu.

Malé spotřebiče, by neměli otevřený kuchyňský prostor. Jedinou výjimkou je pro varnou konvicí. Před nákupem pravidelný mixér, parník, toustovač, zeptejte se sami sebe: „Jak často budu muset použít, a kde budou uloženy“

S ohledem na textil v interiéru kuchyňkou, použijte pravidlo kombinaci jeho barvy se zbytkem interiéru. A stejně jako všechno tady jiný, hlavní věc je, nedošlo k přetížení. Římské rolety, žaluzie přednost těžké závěsy. Pokud nechcete tento minimalismus, zvolte tyl pastelových odstínů a žaluzie v tónu nábytku přijmout.

Garnýž na malém kuchyně může být kvalifikován jako luxusní zboží. Závěsy na podlaze, také nejsou vhodné. Optimální délka - do okenního parapetu. Umístěte závěs v maximální výšce.

Pokud budeme mluvit o dalších tkání prvků v kuchyni - ať už je to polštáře na židlích, ubrousky na stole. Zachovat jejich počet na minimální hranici. A samozřejmě, win-win kombinace těchto prvků textury a barvy na okna textilu.

Osvětlení v kuchyni by měla být maximální. V ideálním případě, kromě centrální osvětlení musí být oddělené světla fungují a jídelní kout. Masivní lustry, komplikované nástěnné lampy, stojací lampy jsou zcela nepřijatelné v interiérech malých kuchyních. Ale vestavěný, například v kuchyni, nábytku LED osvětlení je vhodné.

Záběry pomůže jasněji, krok za krokem, aby vidět uspořádání malé kuchyně.

Instalace elektrického podlahového vytápění technologie není tak složité, přečtěte si o tom zde.

Světlé barvy, vestavěný nábytek, maximálně světla - to jsou základní pravidla uspořádání malé kuchyně.

Standardní malá kuchyňka je považován za tzv „Khrushchev“ kuchyňský kout 6 m. Je zařízen v místnosti, je třeba připomenout, že stropy v těchto domech jsou zřídka vysoká. Tak, že prostor by měl být opticky rozšířit horizontálně i vertikálně.

Kitchen set je lepší zvolit roh. Tak zahrnuje užitečný prostor na maximum. Volbě výšky nábytku, zvážit růst rodinných příslušníků. Vertikální prostor v malé kuchyni, samozřejmě, je třeba pracovat.

Ale pokud by každý čas, aby se něco důležitého, musíme vstát na židli nebo žebříku - v interiéru omylem!

Dát přednost funkčnost nábytku, spíše než designových skvostů. Aplikovat na zeď mezi skříní a pracovní deskou. Si můžete pověsit chromovanou lištou Kuchyňský detailu nebo na magnetický držák na nože. Ale nepřetěžujte prostor, aby to ve veřejné doméně opravdu důležité věci.

Pokud nemůžete najít skříňky nad sporákem. Darovat toto místo ve prospěch kapotou kamen.

Po odvětrání malých místností je špatná. A kuchyňské pachy obzvláště odolné. V malých kuchyních často používají digestoř s výměnnými filtry. Takový kapuce je často součástí headsetu.

„Zástěra“ kuchyně je lepší zvolit z tvrzeného skla. Jeho pevnost poskytuje výhodu nad dlaždicí: není nutné bojovat za čistotu mezi spoji. A pokud si porovnat sklo „zástěru“ s populárních plastových desek -příze ze skleněných prát mnohem lépe, neabsorbuje tuku. Na přednostech plastových desek zástěry si můžete přečíst zde.

Dlaždice na podlaze střídavě (v případě použití 2 barvy) dává pocit větší prostornosti. Můžete také použít princip výpočtů „na zaujatosti“ v případě, je-li podlaha je monofonní.

Nabízíme sledovat video s tipy na uspořádání designu malý kuchyňský záběry.

Na závěr několik jednoduchých pravidel, které jsou vhodné při stanovování a interiérového designu malé kuchyně:

 • hodně světla dát pocit většího prostoru;
 • raději světlejší barvy tmavé a příliš světlé;
 • zabírají prostor v kuchyni na maximum. Pamatovat aktuální bočních dveří, bočními stěnami nábytku a vybavení;
 • nepřehánějte to s příslušenstvím. pohodlí Fringe a přeplněná v malé kuchyni je velmi tenká.

Představujeme Vám fotografie představu, jak aby poskytl malou kuchyňku a dělat to více funkční.

Parapety jako součást pracovní plochy nebo jídelním stolem.

To není špatný nápad, všechno jídelní stůl. Ale pro stabilitu, můžete přidat další nohu pro stabilitu.

Jedná se o stojany nezabírají mnoho místa, a můžete přidat až hodně věcí.

Myšlenka pro skladování koření: vše na dosah ruky.

V opdvesnoy skříňce může skrývat mikrovlnné trouby.

Zatahovací tabulka může nahradit jídelní prostor pro malou rodinu

Taková organizace koření k tomuto designu guru, ale závěsné police s průhlednými bankami pro koření a obilovin je velmi zajímavá a pohodlné.

Kryt ... Věčný problém jejich skladování je dovoleno!

A co je nejdůležitější, nezapomeňte, že malá kuchyně a může poskytnout velké příležitosti, jen je třeba je pořádně vidět a kvalifikovaně používat!

Světlé barvy a umístění barevných efektů určitě zvýší na malé ploše, ale pouze vizuálně. V praxi to nepřidá celek žádná výhoda, a v případě, že v kuchyni příliš světlé barvy způsobí, že se stane pro vás nekonečný rozsah pro čištění. Ale doporučení pro posuvné nábytku (jako je například kuchyňského stolu) dělá ve skutečnosti může zvýšit pracovní prostor.

Mám malou kuchyň v bytě, někde až 7 metrů a při opravě, jsem se snažil co nejvíce využít případné povrch, jako výsledek, všichni uvízl na skříňky (velmi pohodlné, takže to dopadá mnoho míst, kde schovat všechny kuchyňské nádobí). Kitchen jsem se otočil v béžové a broskvové tóny, světlé, a to je opravdu vizuálně zvyšuje prostoru. Nyní ještě sen nějak použít parapetu tak, že tato část kuchyně je také funkční. Líbila se mi představa místa s horní části loketní opěrky jako další pracovní plochu nebo stůl!

Jak vybavit malou kuchyň: 9 tipů pro maximální optimalizaci prostorové

Bílá barva na malé velikosti kuchyně vždy vypadá organicky

Pokud jste vždycky snili o velké prostorné světlé kuchyni-studio, a otevřel oči, spočívá v 6 metrech čtverečních Chruščevova štědrosti, sám kopírovat tento článek a sdílet své tipy se sousedem. Takže, 9 žetony, které vám řekne, jak vybavit malou kuchyň. Domníváme se, že jakákoli, i ty skromný rozpočet pro kuchyňské reformy organizace, které již máte.

S trochou představivosti a technických triků - a utrpení se promění v kompaktní, šedé reality - ve stylu a originality, a typickou kuchyni bude atypické.

Malá kuchyň s malým kruhovým jídelní stůl a dvě židle

Moderní malá kuchyňka s jasnými nábytkových dílců

Malá kuchyně-studio v podkroví

Malé a světlé studio kuchyně v soukromém domě

Skandinávský styl v malé kuchyni v podkroví

Který si vybrat? Úhlové nebo lineární? V případě, že délka umožňuje uvažovat o lineární uspořádání, v případě, že kuchyň je čtverec, vaše volba - Rohové kuchyně layout. Vyzbrojit s páskou opatření a učinit úzkostlivě přesná měření. Přesnost - klíč se perfektně hodí do interiéru desky a skříněk. Věnovat zvláštní pozornost rohové skříňky. Příslušenství, hloubka a šířka dveří hrají významnou roli v budoucím vzhledu. To je nejlepší, aby se nábytek na zakázku. Mimořádně vzácné tovární normy zapadají do reality malých kuchyních. Je třeba vzít v úvahu možnost zvýšení skříňky výšky stěny až ke stropu. Vyhrajete více prostoru pro hrnce a prach bude výrazně nižší.

Pracovní plocha je to možné by měl být monolitické a hladký „tok“ z desky na okenním parapetu, od parapetu ke stolu.

Čištění okna a spoustu skříní a regálů - to je volba pro malé kuchyně

Malá kuchyně v pastelových barvách se spoustou polic a zásuvek pro hrnce a pánve

Happy trio velkých domácích spotřebičů (lednice + pračka + sporák s troubou) - vždy velkou bolest hlavy v malých kuchyních. S pračkou a sporákem vše je řešeno jednoduše a stylově, zapuštěním pod stůl. Vizuálně celá pracovní plocha má formu jednoty a harmonie. S lednice těžší. Nejlepší volbou - dostat se mimo kuchyni, například k analýze zaprášené skříně a vytvořit výklenek. Není-li to možné, vzít v úvahu velikost chladničky pro další fázi měření. Vložit miniaturní chladničku pod pultem, v zásadě je to možné, ale tato možnost je ideální pro jednotlivce bakaláře.

Vyberete-li vestavěnou varnou deskou můžete setkat s skvělý nápad: „mohu použít současně všechny čtyři hořáky“ Možná, že je nutné snížit počet na dva? Pojďme dál a nahradit troubu kompaktním a moderním multivarku. Svoboda dalšího pole.

Lednice, zastrčený ve skříni, nepřitahuje pozornost

Spotřební elektronika je uložena v pracovní oblasti, a je chladnička dělič mezi kuchyní a koupelnou

To, co opravdu potřebujete? Pokud jste se ho zbavit a pokleit tapety ve stejném koridoru, můžete ji vizuální rozšíření kuchyně.

Rrazdelennaya jídelní stůl kuchyňské studio

Kuchyňské studio vám umožní zvětšit velikost kuchyně kvůli nedostatku stěn

Kuchyňská linka potřebuje dýchat a povzbuzuje chuť k jídlu. Tak jednoduché, jak možných barev na podlahy, stěny, stropy, záclon a kuchyňských frontách. Kombinace barev - samostatná věda. Podívejte se na podobném rozsahu ready-made řešení. Která dominuje nejvíce? Světlé a vzdušné tón s třpytivým kávou, slonoviny, někdy hravé oranžové.

Nikdo zakazuje experimentovat, ale pamatujte! Všichni by měli být estetika, duší básníka, ne pisálek.

Vyřešení problému, jak vybavit malou kuchyň, nezapomeňte na bílém - to opticky rozšiřuje prostor

Malá kuchyně v pastelových odstínech

Bodová světla, světla podél pracovní plochy skříněk a krásné lampy na jídelním stole vytváří další vizuální efekty pro expanzi do kuchyně. Ale nepřehánějte to, nebo si diskotéku s koncertem místo odlévání lehkou kuchyni.

Konstrukce malé kuchyně stojí za to zdůraznit přirozené sluneční světlo oknem.

Kombinovaný centrální a vestavěné osvětlení nábytku LED pro osvětlení pracovní plochy

Zvýraznění pracovní plocha v kuchyni je velmi důležitý moment,

vše jen zde. Čím menší, tím lépe.

Ploché kapuce v malé kuchyni ve stylu eklektický

Vestavěné digestoře jsou dobrou volbou pro malé kuchyně

Více skříně, police a háčky

Pro rychlou transformaci vnitřního prostoru podlahy nebo montovaných skříní, můžete použít mobilní nebo výsuvné police. Tam byla rozšířená kuchyňské kolejnice. Trubkový držák s větším počtem háčků a držáků jsou umístěny podél pracovního povrchu. Obrovské orgie pro šálky, příbory, domácnost, houby, kartáče a další kuchyňské náčiní.

Větší počet polic, ne-li zvýšit hlasitost externího, ale to vám poskytne rychlý a snadný přístup.

Mezi další háčky v malé kuchyni vám pomůže

Hojnost zásuvek a vysouvací desce, což zvyšuje pracovní plochu je rovněž relevantní v malé kuchyni

Za přítomnosti malého kuchyňského plný rodinného stolu - luxus. V našem případě je ideální skládací stůl s jednou nohou se upevnění na boční stěně. Chtějí více prostoru? Několik jednoduchých pohybů rukou a stůl se stává vertikální polohy. Pokud je to možné, vyzvednout židle s stejném principu. jsme položili tabulky, které těsně naskládané židle - a můžete uspořádat diskotéku.

A pro ty, kteří žijí sami, ideálním místem na oběd se může dokonce stát parapetu - Nejlepším řešením pro úsporu místa.

Pracovní plocha, která je jak bar a jídelní stůl ušetří místo

Velmi zajímavou možností pro úsporu místa - je malý vysouvací jídelní stůl

Jak vybavit malou kuchyň: odříznout přebytek

Vše, co může být odstraněn z pracovní plochy by měly být odstraněny, skrytý, tavené na balkon. Tuzemských středních nástroje (pekárnu, multivarka, mikrovlnná trouba), s výjimkou, možná, varná konvice nebo topinkovač nejlépe schovat do otevřené horní skříňky, dát na lednici, nebo pověsit na zeď do speciálních držáků. Nebuďte šetrný křečka. Ne vše, co jste ležel v košů je nezbytné. Buďte k sobě upřímní. Zjistíte, že je těžké házet věci, ke kterému se tak upečené na? Zde je starý samovar, a nechat ho rezavé jako poker, je to zdědil po babičce z Tula! Nebo sadu hliníkových hrnců. Jak můžete hodit svatební dar od muže, který již pamatovat? Co je to rouhání! Žít zlaté pravidlo Rodin. Uřízl všechny zbytečné a nyní eleganci jejich malá, ale takové funkční 6 metrů.

Úvahy o tom, jak zařídit malou kuchyň: nejlepší návrh

Malá kuchyně prostor dost pro všechno příjemné a funkční prostory-li kuchyň je malá - to neznamená, že jeho design je k dispozici příliš malý. Plánovat kuchyň a když neumožňuje pocit, že paní velkého prostoru, ale fantazii volně běhat a můžete zde a aby to útulné kuchyni, a dokonce i své vlastní rukou je vůbec možné.

Vybavit kuchyň - jaká bude interiér

Pro malého rodinného jídelním koutem v malé kuchyni může stát stolní uložen v prostoru oken

Návrháři znát triky, aby na malém kuchyně, můžete se vešly trochu víc, než se zdá na první pohled. Tak například:

 • V kuchyni s rozkládací a roll-out zásuvek, krabic, transformátorů zvýší procento využitelného prostoru;
 • U kuchyňského stolu může být také posuvné regály (další úložný prostor);
 • V zásadě zatahovací stolu - dobrá volba, a to zejména v případě, malý rodinný;
 • Rohová skříňka prostor musí být racionálně, za pomoci posuvné, otočné a posuvné mechanismy;
 • Fritovací koše, police kolotoč, skladovatelnost vlak záchranných v samém úspoře prostoru.

Vestavěné zařízení a přísné fasády, aby interiér více volného Parapet může být další funkční prostory

Kromě toho, návrháři interiérů připomínající dodržování Bezpečnostní předpisy pro vyrovnání technologie:

 • Vedle oblasti požáru (trouba a deska) by neměl být umístěn v lednici a / nebo pračky;
 • Mytí varné desky musí být rovněž v určité vzdálenosti;
 • Ale pračka nebo myčka nádobí musí být blíže k umyvadlu.

Vestavěné zařízení pro malé velkých kuchyní - velmi dobrá volba. Je tedy možné vybavit kuchyň, aniž by objemné prostředky, které již malý metráží.

Na uspořádání funkčních oblastí kuchyňkou neměli zapomenout na bezpečnost

Jídelní kout v malé kuchyni

Dispozice jídelna si zaslouží zvláštní pozornost. Můžeme nahradit standardní obdélníkové tabulky na kole pohovku. V této tabulce je rozkládací stůl top, který je rozšířen v případě potřeby poskytovat další prostor.

Malý skládací stůl - jako u prvního provedení, ve kterém je jídelna nebude kolidovat s jinou funkční kuchyň. Někteří umělci výstavbu těchto tabulek s rukama nad hlavou, ale můžete vytvořit tabulku v pořadí s velikostí a designem.

Počítadlo bar může sloužit jako jídelní kout, kuchyňský kout Sjednat plnou jídelní stůl v rohu

Island řezník stůl může hrát roli jídelního stolu v případě potřeby

Nahradit tabulku mohou být transformovány již seznámili v našem vnitřním baru. Je velmi kompaktní a může zdobit interiér malé velikosti kuchyně.

Classic - pracovní desky 110-115 cm dlouhé, upevněné na barových pultů. Přírůstek do kuchyně je laťku vysoko židle nebo stoličky s barem pro nohy, a používá variantu s područkami. Malá kuchyně je často zkrácen stojan na rozložení a velikost vrcholů jídelní stůl v kombinaci.

Jídelna není tak velký, jak formalizovat svůj klasický bar. Z tohoto důvodu, mini-stojan (jinak se nazývá bar pro koktejly), tím menší se vejde do malé kuchyně interiér lepší.

Co se týče materiálů, pak je nejlepší volbou kuchyňské lince - lesklý pultu čistý bezpečnostního skla. Dřevo, plast a dlažba jsou také dobré - hlavní věc, že ​​tyč byla výhodná, oběd plocha neváhejte vás.

Jak zařídit malou kuchyň - moduly

Proveďte prostor Funkční malé kuchyně pomoc modulů. V zásadě platí, že moduly - je to jen jednotlivé části kuchyňské linky, často zakoupené jen pro malé byty. Tam jsou řemeslníci, který vlastníma rukama dělají takové moduly, ale častěji byly zakoupeny nebo na zakázku. Patří mezi ně:

Schéma zařízení a uspořádání kuchyně, které jste vytvořili, kuchyň moduly Multivariate ve své poloze, což je velmi pohodlné.

dělali na zakázku pro speciální velikosti pro malé podivné ve tvaru kuchyňských modulů

Bloky moduly jsou snadno navzájem propojeny sbírat jim byl jen jeho ruce. V domácnostech s malými kuchyňskými moduly jsou vhodné v tom, že racionálně používá každý čtvereční metr, každá zóna podílí.

Jako materiál Economy působí moduly obvykle laminované dřevotřísky. Sklo, plasty a hliník jsou také často používány v konstrukci modulů.

Jak vyrobit kuchyň pohodlné a dobře vybavit jeho

Přijít na pomoc expresních tipů:

 • Ve tvaru L (nebo lineární uspořádání), je výhodné, v bytech s malou kuchyní;
 • Kombinace trouba je k dispozici mikrovlnná trouba, takže při výběru technologie je lepší se zastavit na této troubě - je racionální a šetří místo;
 • Skládací židle - také dobrá volba, které nejsou v rozporu s kuchyní být pohodlné a dokonce interiéru jedinečný a moderní;
 • Je lepší se zbavit (nebo alespoň schovat v mezipatře), o tom, co každý den není v provozu: drobné elektroniky, nádobím, je nepravděpodobné, že k dekoraci místnosti, a někdy je to jen balast;
 • Objemné kapuce také „žere“ trochu záběry z bytů, ale malý typ recirkulační digestoř inteligentně pomáhá vybavit kuchyň;

Pomocí kombinace trouby namísto dvou přístrojů ušetří svůj prostor malý kuchyňský prostor by měl maximálně využít výšku, pomocí prostorné horní moduly

 • Někdy je nutné opustit mnogokonforochnoy varné desky, protože to je často používáno zároveň ne více než dva hořáky - a místo znovu k dispozici;
 • Zdobíme závěsné skříňky jsou transparentní fasády s hliníkovým profilem - je opticky rozjasní pokoj;
 • Kuchyňské lišty - dobrý nápad, pokud jde o „problému a vybavit“ centrální oblast stěn, které se nachází jen maličkost zbytečně;
 • Malé vzory na fasádách v kuchyni, a to iv případě, že jsou po ruce, opticky zmenšuje prostor lépe než světlé barvy, stručnost, lesk zkrášlení barev plán malá kuchyňka nemůže nic;
 • Spot LED světla pod skříní - tou nejlepší volbou, pokud jde o osvětlení pracovního prostoru, lampy nad barem - i kvalitní místní pokrytí;
 • Zeptejte se při výrobě potravin na zakázku vydávat zrcadlové kuchyňskou zástěru - zvyšuje prostor.

Vybavit malou kuchyň s rukama, používat alespoň některé z těchto tipů, můžete efektivně a harmonicky.

Jak zařídit malou kuchyň (video)

Problém, jak zařídit malou kuchyň, existuje mnoho řešení. S tyčí z kuchyně s rozkládací nábytek tam, bude její plán neměl být překážkou, pokud budeme používat měnitelného povrch, opustit zbytečné zařízení a dát přednost světlu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1