Jak zařídit místnost o 18 čtverečních metrů fotografie

Jak zařídit místnost o 18 čtverečních metrů fotografie

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Obývací pokoj 18 metrů čtverečních: fotografie a zajímavé řešení

Typicky, obývací pokoj 18 metrů čtverečních mají obdélníkový nebo čtvercový pokoj 18 metrů nelze nazvat velmi malá, ale stále to není obrovská rozloha, takže konstrukce objektu bude muset použít mnoho různých triků. Žijící dokonce stejné velikosti mohou mít jiný tvar. Mezi nejčastější formy místnosti je čtverec a obdélník. Při zdobení čtvercové a obdélníkové místnosti, musíte vědět, kde začít opravy.

Obytná 18 čtverců: design 2017

Designový koncept začíná s výběrem podlahy. Podlaha je lepší zvolit monochromatickou materiál, který nebude příliš světlé skvrny, přitahuje pozornost. Nejlepší je dát přednost přírodních odstínů dřeva ve výběru pro podlahy linoleum nebo laminátu.

Existuje mnoho nuancí, které pomáhají správně zařídit obývací pokoj, i když populární, a to nejen v roce 2017:

  • Je-li podlahová krytina organizovaná tmavé, místnost získat požadované hloubky, ale je důležité si uvědomit, že tmavá podlaha bude možné kombinovat se světlými stěnami;
  • Tvorba strop světlejší na jeden nebo dva tóny vizuálně zvednout strop a zvýšit prostor;
  • Se stejným účelem zvýšení tapety lze použít s svislými pruhy nebo květinové vzory, vzhůru.

Chcete-li získat dokonalý a kompletní obývací pokoj design, všechny prvky interiéru, musí být harmonicky vzájemně kombinovat

V roce 2017, to stalo se populární dělat kombinovanou léčbu stěn, kde je jedna stěna zdobí fototapet, a druhá ukazuje na světlém pozadí.

Prvky interiéru obývacího pokoje 18 metrů čtverečních

Interiér malé místnosti mohou získat pole position na správném osvětlení. Je-li to nutné rozšířit vizuální prostor místnosti, je lepší dát přednost umístění bodového světla.

To je nejlepší, aby zůstali na funkčnost bytu a snažil se nepoužívat zbytečné dekorativních prvků. Hlavní roli v tomto případě patří k příslušenství, nebo spíše absence zbytečných prvků. Je chybou se domnívat, že by se chtěl umístit různé doplňky kolem domů, bude to pomůže, aby to jedinečný styl. Hlavním pravidlem je schopnost není hromadit důležitý prostor, raději jen důležité a potřebné věci.

Většina návrhářů se doporučuje používat prostor v obývacím pokoji je funkční a správně, není nutné dát další předměty v místnosti

Je-li místnost je malá ve vesmíru, je důležité ji formovat v minimalistickém stylu, se zvláštním zřetelem na exotické styly.

Předpokládá se, že je lepší umístit jeden velký, ale důležité a potřebné věci, než zaneřádit prostoru desítek předmětů a nábytku, které jsou zcela zbytečné a nevedou samy o sobě k ničemu. Správné umístění nábytku ozdobí interiér v správným způsobem.

Design obývací pokoj 18 metrů čtverečních: idea územního

V případě, že byty místnosti nejsou tak velké, že si můžete snadno vybrat celou místnost do obývacího pokoje, v tomto případě, moderní návrháři nabízejí použít metodu územního plánování a rekonstrukce. Moderní design tohoto plánu umožňuje zvýraznit jen pár metrů od areálu se uspořádat prostorem k přijímání hostů.

Způsob zónování mohou být rozděleny do obdélníkové místnosti, oddělené místo v místnosti, dětský pokoj, a tím odděluje pracovní plochu od zbytku prostoru.

Územní lze provést pomocí dekorativní konstrukce stěny ze sádrokartonu nebo prostřednictvím moderních skříních a policích.

Posuvné příčky - ideální pro oddělování obývací pokoj a ložnice

Například v garsoniéra může dát pohovku, která bude sloužit jako metoda odděluje ložnici od kuchyně. Stejným způsobem se může pohybovat od obytné úložného prostoru.

Způsob sanace v bytě je velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak zvýšit počet místností ve stejném bytě. Například, jedna velká místnost může být rozdělena do několika malých čtverečků, z nichž každý bude sloužit jako nové malé koupelny. Takový způsob je často používán v dětském pokoji, kde jedna místnost v průběhu času, aby možné rozdělit na dvě děti různého pohlaví.

V případě, že obývací pokoj je vstupní místnost, která také potřebují umístit postel, pak žádný vizuální územní také nebudou moci rozdělit prostor do zón, z nichž každá funkční část degradovat své místo.

Jednoduchý interiér obývací pokoj 18 metrů čtverečních: stylové a pohodlné

Dispozice bydlení hraje velmi důležitou roli v komfortním ubytováním v této oblasti. Přiměřené uspořádání je považován za standard na stěnách celé místnosti nábytku, který vám umožní ponechat veškerý volný střed místnosti.

Pro zvýšení úložného prostoru, můžete uspořádat své vlastní ruce opravit přidáním další úrovně v místnosti, která se později mohou být uspořádány knihy a různé věci.

Zpravidla nábytek v obývacím pokoji jsou uspořádány podél stěny ponechat prostor ve středu místnosti

Vybavit místnost může být, a to jak samostatně, s pomocí designérů, který vám pomůže vytvořit jednoduchý, ale velmi pohodlný interiér. V posledních letech popularita začala používat vestavěné skříně, posuvné dveře, které šetří prostor, vzhledem k tomu, že dveře jít pryč, a to nepotřebuje místo k tomu, aby otevírat směrem ven.

Zvětšit prostor lze dosáhnout zkombinováním pokoj a kuchyni, ale v panelovém domě ztělesňují tento druh myšlenek bude mnohem těžší.

Existují různé možnosti, jak k dekoraci a upravit obývací pokoj 18 metrů čtverečních. Ale dříve, než si vyberete vhodnější volbu pro konkrétní byt, musíte se rozhodnout, co funkční úkoly přiřazené k té místnosti. Například v obývacím pokoji si můžete sjednat postel, skříně, židle, pokud se tato místnost bude sloužit i jako ložnice.

Je-li místnost je jídelna hraje roli, kromě pohovkou a TV v něm měli ubytovat stůl a židle, na kterých sednout všechny hosty budou moci domu hosty.

Většina rozhodnutí návrhem z hlediska životní styl kombinuje jednoduchost, svobodu a originalitu

Real projekty místnost motivovat dnešní mládež svou jednoduchostí, originalitou a svobodou. Moderní pojetí živého uspořádání je založena na pohodlí a prostoru. Je důležité zajistit, aby funkce v kombinaci s krásou a zvoleném stylu.

Je důležité, aby se věci navzájem kombinovány a vejde do jednoho designu a stylu. Zbývá jen vybrat styl a držet se jeho složek.

Například, se zaměřením na klasickém stylu, je třeba vzít v úvahu následující:

Přítomnost dokonce některé z těchto prvků bude do obývacího pokoje v klasickém stylu.

Interiérový design obývací pokoj 18 metrů čtverečních (video)

Hlavní věc každého obývacího pokoje je nejen správná volba stylu a jeho přesné vyjádření v interiéru. Důležitá je pohodlí, které přinese výsledek.

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Interiér obývací pokoj 18 m² - 50 nápady pro výzdobu místnosti

Obývací pokoj 18 metrů čtverečních - to je typický příklad místnosti v běžných domech sovětského a post-sovětských budov. Nejsou příliš velké, ale ne tak docela malý. Při správném provedení této místnosti bude krásný a komfortní obývací pokoj. Jak to udělat, měli bychom věnovat zvláštní pozornost výzdobě stěn, podlahy a stropu, a při výběru nábytku.

Making pokoj 18 metrů čtverečních

To je nejlepší dokončit obývací pokoj 18 metrů čtverečních k provedení v jasných barvách. Každý, kdo je obeznámen s tím, že světlé barvy opticky rozšířit prostor, což je hlubší a objemnější. To neznamená, že máte ke zdi, podlahy a stropy jsou vymalovány v čistě bílé barvě. Tímto způsobem dosáhnete opačného efektu - v místnosti bude „tlačit“ na vědomí a může dokonce vést k nervové poruchy. Lepší využití béžové, broskve, mléko, perla, smetanou a jiné barvy. Pokud si přesto chcete přidat nějakou tmavou barvu nebo odstín, je lepší to udělat na samostatném zdi. S tmavou jedné ze stěn, vy zoniruete prostor, čímž se dále zvyšuje jeho vizuálně. V důsledku toho je návrh obývacího pokoje 18 metrů čtverečních. m zahrnuje následující funkce v konstrukci:

  • Strop je lepší vydat ve světle béžové barvy, bez štuku a hromady;
  • Stěny jsou malované v jasných barvách, nebo dýhované lehké tapetu. Jedna ze stěn pro kontrast a hloubka může rozlišovat tmavý tón. Můžete také použít svislé pruhy na stěnách pro zvýšení vizuální prostor v místnosti. To umožní, aby prostor nad stropem, a tím zvýšit objem;
  • Pohlaví je žádoucí, aby se na jednohlasé a jeden tón tmavší než jasných částech stěn.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel, bude si vytvořit svůj objem obývací pokoj, světlo a pohodlné.

Interiér místnosti 18 metrů čtverečních

V obývacím pokoji 18 metrů čtverečních, je lepší umístit světla, ne objemný nábytek. Pokud je tma, pak je kontrast světlé místnosti bude vypadat skvěle. Řada příslušenství v tomto případě závisí na vašem vkusu a preferencí. Nicméně, to je v obývacím pokoji velmi pěkný bude vypadat stojací lampy na vysoké a tenké nohy a různých reflektorů.

Interiér obývací pokoj 18 metrů čtverečních fotografii - výběr nábytku, nápady

Každý majitel domu může vést k jejich domovy jedinečný, módní, elegantní a zároveň velmi příjemné a útulné. Je to pro všechny tyto vlastnosti by měly odpovídat bydlení, ať už v domě nebo bytě. S žijící ve velkém domě je jednoduchá: je obvykle dostatek prostoru pro let představivosti a nábytku umístění. Mnohem obtížnější pro majitele městských bytů, kde je největší místnost je obvykle ne více než 18 čtverců. Ale když si uvědomíte, některé z pravidel a zásad bydlení design, design místnosti 18 metrů čtverečních může být velmi, velmi atraktivní.

Když uděláte obývací pokoj 18 metrů čtverečních hlavních pravidel nedošlo k přetížení prostor a učinit z něj vizuálně maximální objem. Za tímto účelem se dává přednost jasných barvách.

To znamená, že strop by měl být tak jasné, ale spíše bílý a s výhodou monotónní. Tento povrch, ve srovnání se stěnami a podlahou, by měla být nejlehčí. Jediný způsob, jak můžete vizuálně zvýšení stropu a aby se prostor nad.

Stěny jsou nejlépe čerpat příliš světlé teplé tóny, ale tmavší než barva stropu. Žádné tmavé skvrny v podobě vzorů a barev. Nechť všechny stěny bude monofonní. Pokud potřebujete do zóny prostor, můžete zvýraznit zeď jinou barvu. Ale ať je to jednobarevné tapety nebo malby, které je v souladu s celou místnost.

Tip! Přijímací územní pomůže zaměření v jedné ze stěn Odpočívadlo (TV nebo zóna nebo měkké sada) a tak umožňuje oddělit tento prostor od celkové hmotnosti „“ místnosti.

Podlaha je žádoucí používat světla (dřevo, laminát) a stejná v celém domě. Nebude to oddělit obývací pokoj z celého bytu jako celku a vytvořit prostor ještě objemnější.

Nábytek může být libovolný, to vše závisí na vašem vkusu a přání. Nicméně, je třeba dát přednost měkkým nábytek malé rozměry a světlé barvy. Pár židlí a sofa nebo velká sedací souprava, stolek a TV na zeď - to je v podstatě vše, co potřebujete pro pohodlný odpočinek v obývacím pokoji.

V obývacím pokoji osvětlení by mělo být hodně, a přednostně řídící funkce na stupni osvětlení. To může být bodová svítidla v rohu místnosti nebo malé lustr ve středu. Velké a neskladné lustry a svítidla je třeba se vyhnout, aby nedošlo k nepořádek prostor místnosti.

Interiérový design obývací pokoj 18 metrů čtverečních není tak obtížný úkol. Hlavní věc, ukázat trochu fantazie, vytrvalost a práci, a určitě bude mít úspěch!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 + = 48