Jak zdobí prostor pro oslavenkyně

Jak zdobí prostor pro oslavenkyně

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak zdobí prostor pro narozenin dítěte: 10 DIY nápady

Narozeniny - světlé a očekávanou událostí v životě každého dítěte: to je v tento den splní všechny své sny. Hlavní věc - rodiče muset přemýšlet dopředu o tom, aby se svátek jasná a neobvyklé. Pokud jste slaví dětskou narozeninovou oslavu doma, zkuste tyto jednoduché pokyny pro zdobení místnosti s rukama.

Nejjednodušší a win-win situace bytové dekorace ve narozenin dítěte - multi-barevné balónky. Můžete náhodně házení míčků po místnosti nebo nechat vznášet ke stropu, naplněné héliem. Kuličky mohou být doplněny stuhami, stuhami a barevné samolepky. Podívejte se velkolepé barvy balónů: je třeba připojit kuličky stejné velikosti a barvy spolu navzájem tak, aby se získat lístky a zdobí střed menší míče a jinou barvu.

Vypadá to skvěle na různých dětských oslav papírové věnec - jsou to jednoduché, aby si z barevného nebo vlnitého papíru.

Světlé a nadýchané kuličky, Bambule, papír okamžitě dát prostor slavnostní veselí. Na rozdíl od balónů, pom-cedulky se nikdy prasknout přes hlavu, a vypadají docela elegantní.

Chcete-li vytvořit bambulí, které budete potřebovat:

 • 8-9 tenké listy barevného papíru (vlnitý papír je ideální);

Připravený list papíru složený v úhledné hromadu a pak - jako harmonika. Šířka přehybu by měla být asi 1,5 až 2 centimetry. Treat hrany ostré nůžky (na obrázku dole zaoblené hrany), a pak se drát ohyb na polovinu a dát ji do výsledné „harmoniky“ papíru. Utáhnout drát přesně uprostřed plavidla. Kkuratno narovnat papíru akordeon, oddělující každý kus papíru a vytváří načechraný bambulí.

Výzdoba narozeniny neobejde bez fantazie čísel, který odpovídá věku narozeniny. Například, můžete provést řadu lepenky a zdobí ji s papírovými květinami. K tomu je třeba vzít barevný papír, řezané kruh z ní a pak se proužek ve spirále. Pak kombinovat výsledný pás, spřádání v zárodku a je připraven pro vložení květiny na kartonové obrázku. Chcete-li barvy vypadal jasnější, experimentovat s velikostí a barvou.

Vícebarevný větrník a výstup z barevného papíru s názvem Fanta, také ideální pro vytvoření sváteční náladu. Aby jejich vlastních rukou, je velmi jednoduché. A vytvořit z nich mohou být připojeny a velmi narozeniny.

Chcete-li rychle zjistit, jak vytvořit tyto barevné stěna dekor položky, viz master class na videu:

Na zdi si můžete pověsit na připravenou stěnu noviny nebo koláže, kde budou shromážděny nejlepší fotky dítěte. Můžete fotit, od narození, bylo jasné, že jako dítě rostl a měnil, ale stačí vzít nejúspěšnější snímky (například v průběhu minulého roku) a doprovod jim vtipné komentáře nebo básně. Na zeď novin nezapomeňte opustit malý prostor pro upřímné přání hostů.

Nápisy, plakáty na zeď si můžete koupit v obchodě, ale můžete udělat vlastníma rukama. Vyzbrojit barevného papíru a pera, psát na samostatných kusů dopisů, a pak připojit a pověsit na zeď s nití nebo rybářský vlasec. Nechť je jméno hrdiny za den, příjemné se o přání a pozdravy pro hosty.

Slavnostní dětský stůl může být ozdoben domácí hadříkem. Proveďte ubrus velmi jednoduchý (ne nutně ani šít!): Jen držet stolu s lepicí páskou nebo stepplera světlé stuhy, volánky.

Zdobení stěn a stropu místnosti, nezapomeňte na nábytek. Například židle mohou být zdobené pomocí krycí tkaniny nebo světlé kravatu zpět židle stuhy a papírové květiny. Další skvělý nápad - udělat pro nejlepší k narozeninám gala trůn, kde se otevře dárky a fotit s přáteli a příbuznými.

Výzdoba a podávání svátečního stolu by měla být věnována nemenší pozornost než samotné místnosti. Například, můžete zdobí koktail Trubičky, příbory, ubrousky. Můžete také dát na stůl zábavné plakety se jmény hostů a dát vedle každého přístroje malá hračka. Podívejte se, jak jednoduché a zajímavé nápady, jsme našli v níže uvedené fotografii. Přejeme vám vzlet a nezapomenutelnou dovolenou!

Narozeniny Nápady zdobení dětského pokoje

Příprava a dekorace místnosti v den narození - odpovědnou činnost. Rodiče jsou vždy zůstat v myšlenkách, překvapit své dítě na dovolenou nezapomenutelnou po dlouhou dobu a dítě bylo šťastné.

V tento den, aby přišli k narozeninám hodně kamarádů, a jeho rodiče bude zodpovědný za bezpečnost oslav oblasti. Proto všechny ozdoby by měly být mírně rozměrné, lehká a nemá ostré hrany.

Při zdobení školky s rukama na narozenin dítěte nepřetěžujte prostor a hračky zdobené v jasných barvách, které mohou mít na dětském negativního dopadu. To je nejlepší zvolit pastelové barvy a oblíbené postavičky narozeniny.

Narozeniny pravda princezna

Před konečným výběrem dekoru, co potřebujete vědět, jaký styl dítě chce vidět jeho pokoj. Možná, že se bude podílet na jeho designu nebo sdělit svou představu o dovolené, budete házet původní myšlenku. Děti do tří let nebudou moci plně posoudit globální změny v prostoru pro ně zavěsit stužky a míčky vyčistit prostor pro aktivní hru - to bude stačit.

Pastvou pro nejmenší

Teenageři od 12 let si přál, aby její pokoj zařízený v určité téma. můžete se uchýlit k myšlenkám na fotografii níže pro registraci narození dítěte.

Fixiki málokdo synů nadchne!

Minnie Mouse Birthday

Stojí za to poznamenat, že i v předškolním věku je lepší ozdobit prostor pro dívky a chlapce ve různými způsoby, protože prevalence růžové barvy na oslavu v mladém divoška bude vypadat na místě.

Zdobení dětský oslavenkyně na

Zdobení nápady školka nastavit, malá princezna, a nevadí jim podílet se na přípravě různých roztomilý cetek vyzdobit svůj pokoj.

Sladká stolní dekorace

balóny dekorace k narozeninám dítěte

Častý příjem u dětských oslav. V případě, že nafukovat heliem, stačí hodit strop, a budou tam viset. Balóny mohou být připevněny k záclony, dveře, lustr, sestavený v různých jasných klastrů a kytice.

Poznámka: To je v módě dělat různé figurky dlouhých latexové balónky. Home dekorace narozeniny často zahrnuje jejich použití.

Girlandy narozeniny: Šperky z papíru

Použití tohoto materiálu nezná hranic, z ní si můžete vytvořit girlandy, balónky, stuhami, lucerny, třásněmi, vlajky a další. Barevný papír - je první věc, která přijde na mysl, když chcete uložit, a není jasné, jak se levně vyzdobit dětské narozeniny s vlastníma rukama.

Dekorace k narozeninám improvizovaná

Věnce mohou být provedeny jako barevné tečky, květů nebo motýlů. Aby se jim, budete muset přijít s šablonu, nebo koupit ready-made, a poté jej vztahující se na obousměrný papíru nebo lepenky a stopy. Poté opatrně vyjmout a sešívání obrobek hustý nit nebo rybářský vlasec. pokoj zdobí girlandy v den narození dítěte na fotografii níže.

Papírové Bambule středně velké, visely po obvodu stropu, poskytne nezapomenutelný pocit z dovolené v místnosti libovolné velikosti. Mohou být také použity jako stolní dekorace na narozeninovou party.

Vytvořte bambulí, zde Podrobný návod:

 1. Trvat 10 listů barevného papíru stejné barvy a velikosti.
 2. Složit akordeon.
 3. Najít střed a linku prošel přes něj.
 4. Konce skládaných listů řez v půlkruhu.
 5. Šíření listů, dávat jim definitivní tvar.

Zdobení dětského k oslavence

Pokud se dívky mohou nosit krásné šaty a okamžitě se stala princezna, vyberte si něco slavnostní kostým důležitější úkol pro chlapce. Dětské narozeniny výzdoba je i pro chlapce poněkud obtížné. Fotografie akce ve stylu „Auta“, „Spider-Man“ nebo „Batman“ prompt, které atributy budou potřeba pro realizaci jednoho z příběhů svých oblíbených hrdinů.

Kdo nemá rád Spider-Man?

Fotografie charakteru, milované narozeniny, může být převedena na dortu, a pak se bude hlavním překvapením večera. Úspornější možností by bylo upéct dort sám, a její vrchní nátěr zdobí čerpáním web, počítač nebo jiné ne příliš složitý vzor.

Z tohoto koláče potěší v každém chlapce

Tento proud dekor na dovolenou, protože se na ně okamžitě jasné, kolik narozeniny oslavil let. S výzdobou dětského narozenin mít jistotu, aby památný fotografii.

Bude zajímavé sledovat, jak dívky a chlapci. Pro takovou registraci narození dítěte s rukama potřebují rozlehlé větve a malý hrnec. Čistá pobočka je nutné barvu oblíbenou barvu dítěte balónu. Po připojení domácí strom v hrnci na něm jsou zavěšeny sáčky bonbónů, drobné dárky a poznámky s komickými přání.

Drobné dárky pro hosty může být rozložen do křesla nebo tak deskami

V níže uvedené fotografii - spousta nápadů, jak se zdobí prostor pro narozenin dítěte. Je potřeba vyčlenit dostatek času a vytrvalost přivést je k životu a přinést skutečné potěšení narozeniny. Přejeme Vám hodně štěstí v této vzrušující události!

Jak zdobí prostor pro narozeniny: ekonomicky a originální!

K narozeninám opravdu cítil svátek duch nestačí lahodný dort a dárky. Velmi důležitou roli hraje vzhled místnosti, která bude hostit oslavu. Z tohoto důvodu, aby se tento den opravdu nezapomenutelný, nabízíme vám několik způsobů, jak zdobí prostor pro narozeniny rukách.

Tyto úsporné verze dekorace pomůže ušetřit peníze a vaše narozeniny, není zapomenut.

Zdobení stěn zvlněného papíru

Je to docela rychlé, jednoduché a originální způsob, jak vyzdobit stěny narozeniny. Materiály, které budete potřebovat:

 • rolí barevného papíru,
 • listů papíru (s výhodou hustý)
 • Papírnictví nůž, nůžky a pásky.

Nyní se podívejme na fázích výroby.

 • Musíte se rozhodnout o barevné schéma. Kreslit skica, Chcete-li dělat.
 • Samozřejmě, pak si můžete udělat něco opravit, změnit, ale přítomnost náčrtku dá představu o tom, jak na konci - to vše bude vypadat a výrazně urychlit práci.

 1. Vyložit kreslicí papír - to je základ, na kterém pracujete. V závislosti na tom, co velikost plánujete dělat výšivky, můžete si vzít jeden list papíru, nebo přilepit několik (okraje ke zvětšení plochy). Je mnohem jednodušší pracovat s silný papír, jak to bude i nadále silná, když ji vyjmout a tkát pásky.
 2. Umístěte základnu na listu papíru, takže máte pocit, komfortní práci s obou stran papíru. dvě židle v určité vzdálenosti od sebe mohou být nastaveny tak, že konce papíru, aby na židlích, drcení je s knihami nebo něco těžkého na Whatman padl.
 3. Můžete také zavěsit výkres papír ve dveřích. Ale ne rozbalit jej na zem nebo na stůl, protože v tomto případě se můžete pohodlně dostat pouze na přední straně.

 1. Používání papírnictví nůž Udělejte si dvě škrty v novinách, nit v každé pásce tak, aby byl proužek pásky a oba konce na přední straně jsou na špatné straně jednoho konce odcházející malý a uvádějte jej vždy společně s papírem (s lepidlem nebo oboustrannou lepicí páskou), druhý je delší, chcete-li pokračovat v tomto tkaní, nebo je rovněž zajištěno, když je kresba hotová.
 2. Opakujte předchozí kroky, dokud nevyplňuje celý výkres papírových modelů, papír vyšívání. V tomto případě se řezy nejsou nutně přesně naproti sobě, a linka rovně. Vezměte si pásku různé šířky a vytvořit svůj vlastní design.
 3. Pověsit svůj výtvor na stěnu a nyní práci a sváteční náladu!

Vyrábíme velký prostor pro málo peněz

Pokud potřebujete rychle zdobí velký prostorný pokoj, zatímco použití minimálního množství zdrojů a úsilí - tato metoda je pro vás. Budete potřebovat pouze barevný vlnitý papír v rolích.

Pak to vše závisí na pokoji, které zdobí. Papírová páska je možné vytáhnout z okapů, potrubí, lampy, skříně, nebo regálů, obecně vše, co tam je. A můžete vytáhnout papír s různou silou ke klesání, kde to bylo - něco velkého, kde - něco méně.

TIP: Můžete také otočit pásku. Visí barvy chaoticky.

Určitě budete vytvářet radostný a slavnostní atmosféru!

Děti i dospělí - všichni blázni balóny. Takže tímto způsobem zdobení místnosti, určitě zvednout náladu všem přítomným!

Chcete-li to, budete potřebovat tyto materiály:

Kuchyňská linka s otevřenými policemi: 40 nápady

Jak vyčistit dům sůl: 10 způsobů,

Stěna 10 hospodyně improvizované

Rovné flash nápady pro zdobení prostor !! Takový jednoduchý a originální)) Bude nutné uspořádat narozeninám jeho))

Děkuji! Realizován, myslím, že vaše tak jasné narozeniny všechno pamatoval

Nechápal jsem, jak opravit tyto bonbony ke zdi? Jsou to těžké, zda je oboustranná lepící páska stát?

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 46 = 47