Jak zdobit obývací pokoj fotografie

Jak zdobit obývací pokoj fotografie

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Návrh haly v bytě

Sál je zvláštní pokoj ve vašem bytě. Sál vykonává několik funkcí současně - může ubytovat hosty, trávit čas s příbuznými nebo odpočívat po pracovních dnech. Tam je zpravidla TV pro sdílení filmů a televizních pořadů. Proto by měl být návrh haly ve vašem bytě pečlivě zvážen vzhledem k úkolům, které mu byly přiděleny.

Mnoho návrhových řešení pro interiér bytu umožňuje realizovat jakýkoli nápad, kombinovat různé styly, textury a materiály. Vzhledem k tomu, že obývací pokoj slouží jako místo pro odpočinek, zařízení by mělo být co nejpohodlnější a vytvořit relaxační efekt.

Existuje několik bodů, které vyžadují zvláštní pozornost při výběru návrhu interiéru:

Mezi nejrozšířenějšími styly interiéru patří: klasický styl, high-tech a moderní.

Klasický styl je charakteristický měkkými linkami a pohodlným tradičním nábytkem. Neexistují žádné "křičící" prvky, které by přitahovaly nadměrnou pozornost, všechny detaily interiéru se spojují do jediného souboru. Hlavním kritériem je pohodlí a komfort. Nezapomeňte vidět doplňky interiérů v klasickém stylu (například zde), které z vašeho interiéru udělají kompletní umělecké dílo.

Hi tech je moderní styl, jehož hlavními vlastnostmi jsou funkčnost, modernost a minimalismus. Charakteristické znaky jsou jasné linie, přísné barvy a minimální detaily v prostředí. Nábytek je pohodlný a funkční, ale bez dekorativních detailů.

Modernost přitahuje fanoušky experimentů a zajímavé detaily. V secesním neobvyklém nábytku, obrazy a doplňky jsou vítány, stejně jako kombinace různých barev a novinek v interiéru. Na chuť a barvu Nejlepší je zdobit pokoj v neutrálních barvách - lehké stěny vizuálně zvyšují prostor bytu. Jasné barvy v hale by se neměly bát, ale musíte je opatrně "dávkovat" a sledovat kombinaci s jinými předměty interiéru. Pokud jsou stěny ve světlých barvách, můžete vytvořit jasný přízvuk pomocí panelu s volumetrickým vzorem v nich nebo pomocí barevné fotografie. Přidejte světlo místnosti "šťavnatost" může být as pomocí světlého nábytku nebo příslušenství - polštáře, vázy nebo stolní lampy. Hlavní věc - úspěšně vybrat barvy a nepřehánějte je barvami. Úspěšný design haly je zcela závislý na správně zvoleném nábytku a přemýšlivém uspořádání nábytku. Hlavním úkolem je, jak uspořádat nábytek v hale za účelem vytvoření útulné atmosféry. Je-li obývací pokoj velký, může být rozdělen do sektorů. Například rekreační sektor, kde je k dispozici příjemný nábytek a televize a sektor pro hosty, kde je konferenční stolek nebo plný stůl pro hosty. Samostatně můžete vybrat oblast pro čtení nebo poslech hudby. Pokud v soukromých domech a velkých apartmánech vytvořit příjemné prostředí není tak obtížné, interiér malého pokoje v bytě vyžaduje důkladnější plánování.

Existuje několik tipů, jak vybavit halu v apartmánu s malým počtem pokojů:

 1. Pouze světlejší barvy Bohaté barvy stěn budou vizuálně snížit pokoj, zatímco světlejší světelné tóny dodají místnosti více světla, vzduchu a vytvářejí efekt prostornosti.
 2. Odmítnout z objemných skříní a stěn Stěny jsou nejen zastaralé z hlediska módních trendů, ale také zabírají spoustu místa. Vyměňte je za lepší otevřené police, což bude vynikající "útočiště" pro knihy, fotografie a různé memorabilie. Navíc, regál může poskytnout výklenek pro TV nebo hudební centrum, což je velmi výhodné.
 3. Nic nadbytečné Tento tip se týká nábytku. Pohovka, měkké křeslo a malý konferenční stolek stačí k nastavení haly. Doplní interiér stejného stojanu s knihami, příslušenstvím a domácími spotřebiči. Bez ohledu na dekoraci haly v apartmánu je hlavním kritériem vždy pohodlí a pohodlí. Je to prostor pro odpočinek a pozitivní emoce, proto je nutné rozhodovat o tom, jak zdobit sál v domě, vedené pouze svým vlastním smyslem pro pohodlí a pohodu.

Doporučujeme vám seznámit se s různými možnostmi návrhu sálu v bytě. Shromáždili jsme sto nejatraktivnějších návrhů, vyrobených v různých stylech.

Návrh malého obývacího pokoje (60 fotografií)

 • Malý obývací pokoj není problém. Dokonce i nejbližší místnost na první pohled může být snadno změněna na útulné místo pro večerní odpočinek před TV, komunikovat s přáteli a rodinnými prázdninami. Chcete-li poskytnout pohodlí a zároveň vytvořit uvolněnou atmosféru, vám pomohou naše nápady a rady!

  Interiér pro malý obývací pokoj

  Obývací pokoj je tváří domu a jeho konstrukce by měla být věnována zvláštní pozornost. V krásném interiéru je vždy příjemné odpočinout si a pozvat přátele. Chcete-li vizuálně zvětšit prostor místnosti, doporučujeme vybrat jeden ze stylů popsaných níže. Jsou kombinovány s lehkostí, vyloženy detaily a převážně světlými barvami.

  Tento styl kombinuje funkčnost a přesnost. Jasné grafické linie, klidné monochromatické barvy, špičkové materiály a nejnovější elektronické novinky jsou ideální pro rušné lidi. Moderní styl připomíná kancelářský styl, ale může být vždy doplněn roztomilým domácím dekorem, textilem, polštářky a vnitřními rostlinami.

  Luxusní klasický styl je charakterizován harmonií a symetrií. Bohatost bílých, křišťálových lustrů a svícnů, zrcadla v zlacených rámech naplňují místnost jemnou záři.

  Hlavní dekorací malého obývacího pokoje v klasickém stylu je vyřezávaný nábytek ze slonoviny nebo leštěný do lesku drahého stromu.

  K dispozici je štukatura, reliéfní římsy, oblouky, sloupy. Okna jsou zavřená těžkými závěsy s vertikálním závěsem a šperky.

  Okouzlující jednoduchost jižní Francie je nejlepší řešení pro malý romantický obývací pokoj. Charakteristickými znaky Provence jsou krajky, květinové výtisky na tapety, stejně jako pastelové béžové, broskvové, modré a šedé odstíny. Zbývá jen získat slušnou službu, dát misku s domácím džemem a dát čajovou party!

  Návrh malého obývacího pokoje ve stylu podkroví nabízí holé stěny, panoramatická okna a minimální množství nábytku. Jako dekor, abstraktní obrazy, černobílé fotografie mohou působit kovové lampy.

  Název tohoto směru hovoří sám o sobě - ​​minimum věcí, žádné dekorace, jen potřebný kompaktní nábytek a moderní technologie.

  Z květin se používá v extrémních případech dvě. Je povoleno zdobit bílou, šedou, béžovou, stříbrnou nebo modrou barvu. Akcenty mohou být nasycené, ale vždy v klidném rozmezí.

  Obývací pokoj ve skandinávském stylu

  Skandinávský styl interiéru je sněhově bílé pozadí s malou příměsí béžových, jasných akcentů a spousty přirozeného světla. Takový design vytvoří pocit svěžesti v malém obývacím pokoji.

  Chcete-li vizuálně zvětšit malý obývací pokoj, je nutné vydržet design v dvou nebo třech světelných nebo neutrálních barvách. Tmavší lze použít při dekoraci podlahy, nábytku, čisté výzdobě. Vzor by měl být na jednu věc - pokud jsou zdobené stěny, pak jsou textilie monochromatické a naopak. Zdrženlivý paleta, stručnost, nedostatek křik díly - to je tajná místnost, v níž se nic rušit nebo otravovat.

  Bílá barva je ideální pro pozadí (stěny, strop), dobře se mísí s jinými barvami - dává jim kontrast. Vytvoří obývací pokoj prostornější a lehčí.

  Neutrální šedé odstíny mufle příliš světlé předměty. Pro svislé povrchy bělený tón suchého asfaltu, stříbrný. Nábytek a výzdoba mohou být tmavší.

  Hnědá barva vypadá skvěle v podzimním měřítku - od písku po čokoládu. Možné skvrny oranžové, červené, burgundské nebo světle zelené.

  Modrá barva působí upokojující na lidskou psychiku, ochlazuje se. Bílý strop, modré stěny a lehký nábytek - kouzelná volba pro interiér malého obývacího pokoje.

  Zelená barva má dobrý účinek na zrak a zlepšuje pohodu. Krásně vypadá obklopený přírodními prvky v odstínech dřeva, kamene, vody a květin.

  Tóny odstínů západu slunce a levandule. Malý obývací pokoj v lilové barvě nastaví romantickou náladu a stane se oblíbeným místem pro dovolenou pro všechny obyvatele bytu.

  Chcete-li, aby obývací pokoj vypadal impozantně, stojí za to vybrat pro svou finální kvalitu, ale ne nutně drahé materiály. Hlavním kritériem v tomto případě je estetika.

  K pokrytí podlahy v malém obývacím pokoji nejčastěji používané přírodní parkety, laminát a koberec.

  Extravagantní design může být také vytvořen s plnicí podlahou, umělým kamenem, dlaždice nebo porcelánovým kameninem. Lesklý nebo leštěný povrch bude vizuálně dodat do výšky místnosti.

  V případě, že domov má malé děti, je třeba položit koberce - změknou pád, a bude zahřívat děti při hře na podlaze a nákladné úpravy bude chránit před poškozením.

  Boční pozadí malého obývacího pokoje by mělo být světlé, bez viditelných barevných skvrn. Vhodné plné zbarvení, bezešvé tapety (mohou být s úzkými vertikálními vzory), cihelné nebo kamenné zdivo, leštěný kámen, plastové panely.

  Zajímavým doplněním může být panoramatická tapeta s 3D efektem, zrcadlové a skleněné příčky, umělecká malba.

  Ve stěnách sádrokartonu je možné vytvořit zajímavé osvětlené výklenky pro umístění zařízení, akvárium, sbírku suvenýrů nebo knih.

  Nejlepší v malém obývacím pokoji bude vypadat stropní zrcadlový strop, dvoupatrový gipsokartonový nebo kombinovaný.

  V ekonomickém variantu stačí pouze vyrovnat a malovat to v bílé barvě. Ze všech možných plastových desek je nutné odmítnout - čtverce a proužky vizuálně snížit výšku místnosti. Totéž platí pro mohutné závěsné lustry.

  Výběr tkanin bude do značné míry záviset na celkovém stylu interiéru. Takže pro klasické saténové, hedvábné, sametové textury jsou ideální; pro loft - průsvitný bílý, pro provence a země - v malé květině.

  Opticky zvětšit prostor malým obývacím pokojem, je vhodné použít světlé a brilantní textilu. Závěsy by měly být v souladu se zbytkem obložení, částečně opakování vzory na tapetách, zdůraznit barvu stěn nebo sloučit s nimi.

  Pokud připojíte na římsu ke stropu a dolní závěsy na zem, bude místnost bude zdát větší. Dobrým řešením pro malé velikosti místnosti - záclony do zdi, ujistěte se, že světlo a vertikální řasení.

  Ozdobit fit skvělé snímky s perspektivních pohledech, zrcadla, modulární obrazu, rodinné fotografie a zajímavé panelů. Vhodné v obývacím pokoji bude i váza s květinami nebo větví, rostliny.

  Na otevřených policích mohou být umístěny sbírky, knihy, figurky a interiérové ​​svíčky. Aby nedošlo k rušit harmonii malém prostoru, dekor, je žádoucí používat velmi střídmě.

  Umístěte rozkládací uspořádání, televizor, konferenční stolek, police a další důležité věci v malém obývacím pokoji je do značné míry závislý na jeho plánu. Takže ve studiu bytě budou muset kombinovat relaxační prostor s jídelnou a případně poskytnout i skládací postel; checkpoint obývací pokoj stojí jako štít, aby pohodlnější; obdélníkové místnosti budou muset být v rovnováze s pomocí geometrických metod.

  Symetrický harmonie náměstí umožňuje pěkně umístit žádný nábytek u stěny nebo uprostřed. Pomocí úhlového design, situace může být diamant.

  Úzký (obdélníkový), malý obývací pokoj

  V těchto pokojích jsou obvykle umístěny v přední části okna dveří a obrátí účinek na chodbě. Ke zlepšení situace takto: Okenní záclona bílé záclony s hladkým vodorovným závěs přední dvířka, aby velký a jasný - zvýší úzké stěny. Volná místa je třeba k dekoraci prvky, jako je zdivo, nebo uspořádat regály s dlouhými policemi.

  Široké boky by měly být zrcadlové, lesklý, s předními vertikálními liniemi kontrastními barvami a jasnými tvary od podlahy až ke stropu.

  Dřevěná podlaha by měla být stanovena paralelně s úzkými stěnami.

  Nábytek je vhodné volit s vysokým opěradlem - dřep bude „skvrna“ v místnosti.

  Malý obývací pokoj nepravidelného tvaru

  Pokud je místnost se ukázalo jako důsledek komplexního územního plánování a majitelé se rozhodli vybavit podkroví pro tento účel, to je problém nestandardního uspořádání.

  V tomto případě je nutné, aby si půlkruhový nebo hranatý nábytek, stěny se zkosenými hranami, neobvyklých stolech a postarat se o přístup světla do každé části vesmíru.

  Osvětlení v malém obývacím pokoji

  Správné umístění a estetický vzhled svítidel mohou výrazně proměnit jakoukoliv malou místnost. V obývacím pokoji určitě potřebovat alespoň jeden silný lampu na stropě, ale to není nutné, aby pověsit objemné lustr, pokud je skutečná výška místnosti je nižší než 4 metry.

  Po obvodu může být postaven úhledné diody bod na stěně vedle pohovky připojit lampy (například musí být pohodlné čtení knih) a dekor nebo police s oblíbenými věcmi zvýraznění pružné pásy. V některých provedeních, design je velmi pěkný bude vypadat stylizované lucerny, světla a fluorescentních prvků.

  Zbavit pocitu, visí nad hlavou strop bude světlo přicházející ze spodní části svisle od podlahy. Odráží v lesklé fólie, bude to dělat v místnosti vyšší.

  Navrhnout malý obývací pokoj v pětipatrové bytu

  V Chruščova, zpravidla neobejde bez přestavby - žijící v takových případech jsou často kombinovány s kuchyní. To přispívá ke zvýšení plochy a transformovat známou místnost v moderním studiu.

  Chcete-li ušetřit místo se doporučuje držet se minimalismu: používat kompaktní úzké police, dveře bez držadel, TV s plochou obrazovkou, visící na stěně, spíše než umístění na objemné skříně.

  Čalouněný nábytek je lepší zvolit skládací - takže v případě jednodenních hostů je přistýlka.

  Volný úhel malý obývací pokoj Chruščov by měla být vybavena pracovním místě, aby tam dal počítač a připevněte svítidlo závěsné police na knihy.

  Kombinací s jiným společenským prostorem

  Ve stísněných podmínkách dobrý způsob, jak zvýšit prostor je spojit s přilehlými životní prostor.

  Kombinace malého obývacího pokoje a kuchyně

  Jedná se o velmi logická volba - v obývacím pokoji vítá přátele, odpočinek, se neobejde bez čaje nebo rekreačních svátků. Postačí, když opticky oddělit prostor vaření baru, a na druhé straně dát sedací souprava, TV, zeď - a jak pohodlné víceúčelové studio.

  Kombinace obývací pokoj s balkonem nebo lodžií

  Vyjmutí stěny mezi obývacím pokojem a malým balkonem na úkor druhé, můžete výrazně rozšířit prostor, stejně jako uspořádat skleník nebo pracovní plochu. K bytu nešel pryč teplo a balkon muset glazury, aby zblízka mezeru a izolovat dobře.

  Kombinace obývací pokoj s chodby nebo koridoru

  Taková možnost přeplánování se často nacházejí v soukromých domech, ale také perfektně hodí pro byty. O pár metrů čtverečních u vchodu lze ponechat pro ukládání oděvů a obuvi, oddělující tuto oblast, například keramická dlažba (třeba provést čištění vhodnější), a zbývající prostor je pokryta kobercem nebo parketovou podlahou a použití v obývacím pokoji.

  Nápady malý obývací pokoj - Photo

  Naše galerie obsahuje nejzajímavější řešení v designu malých obývacích pokojů. Na fotografii můžete vidět, jaký efekt ten či onen dokončí vzhled různých barevných kombinacích, ve kterých lepší dát nábytek a vybavení. Nechte se inspirovat!

  Tajemství designu a 3 nápady: jak zařídit obývací pokoj

  V obývacím pokoji je charakteristickým znakem celého domu obývací pokoj - vizitku z domu. Jeho interiér, doplňky, designové prvky budou mluvit o charakteru, zvyky, záliby, postavení vlastníků moc. V této místnosti jsou významné akce pro celou rodinu: obecné večer, oslav, setkání s hosty, společná sledování televize, filmů.

  Doporučení: jak porazit halu

  Za prvé, je třeba dávat pozor na velikosti místnosti, výška stropu, velikost oken. Je-li místnost je malá, takže není nutné jej instalovat do objemného nábytku. Sofa, bez kterých se neobejde, to je nejlepší koupit roh.

  To bude vypadat skvěle na okna a trvat ne tolik míst. Vedle pohovky, můžete umístit na židli ze stejné kolekce.

  Předtím, než porazit halu, je třeba vzít v úvahu výšku stropů a velikosti místnosti

  Televizní stojan pro dnešek není nijak zvlášť důležité: s plochou obrazovkou na stěně je snadné. Chcete-li dát více pohodlí v místnosti, můžete nainstalovat malý krb nebo simulace. Je vhodné na konferenční stolek v obývacím pokoji, který si můžete dát malé věci, dát si šálek čaje. Pohodlný nábytek bude transformátor, například tabulka, kde si můžete dát oběd nebo večeři s rodinou.

  Pokud majitelé - stoupenci klasického stylu v interiéru, podlaha může šířit velký koberec. Na knihy, video a audio zařízení vhodné vybavovat police, které mohou být také kladen figurky, vázy a jiné doplňky.

  Pokud je místnost velká, je snadné vytvářet „ostrůvky komunikace“, které se staly populární v posledních letech. Opticky rozšířit prostor malé byty, za použití světlé barvy nábytku, tapety, závěsy. Je-li místnost je špatně osvětlená sluncem, barvy by měl být teplý. Na velkých oken vypadají skvěle záclony průsvitné tkaniny.

  Odpovědnost za osvětlení v domě je na lustru, ale útulné a intimní atmosféru, a vytvořit další typy svítidel.

  Svítidla na stěně. Stojací lampy dát židli nebo u pohovky. Stolní lampa na polici také vytvoří pohodlí a příjemnou atmosféru. Populární v obývacích pokojích zabudované do stropu halogenové žárovky.

  Stojací lampy či pevnůstky v obývacím pokoji vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru

  Nábytek pro domácnosti z různých materiálů:

  MDF je šetrný k životnímu prostředí. Za jídlo a dekorativních stoly, regály, vitríny použité sklo, aby vydržely těžké váhy a relativně silné rány. V mnoha obývacích pokojů je možno vidět a pohodlné mobilní nábytek na kolečkách nebo kola, můžete je přesunout do libovolného rohu obývacího pokoje bez problémů. Upevnění kola pro polic, vitrín, skříní.

  Módní trendy v okamžiku - harmonické kombinace v interiéru staré i nové:

  1. Elektronika, bez nichž nemůžeme představit svou existenci dokonale koexistuje s klasickým stylem.
  2. Kované železné nohy staré stoly bok po boku s válečky a kolečky moderní lehké, levné a multifunkční nábytek.

  Položky nejvíce bizarní tvary, často asymetrické, Multifunkční nábytek - to jsou znaky moderního interiéru.

  Jednoduché zařízení: obývací pokoj v bytě

  Vybírání nábytku do obývacího pokoje, který odpovídá vašemu vkusu, si vybírat barvu tapety a závěsy, takže revizi svého starého nábytku, po zakoupení nového, směle uchopit transformaci nejen bydlení, ale i celý byt! Návrhy výzdoby interiéru měnit.

  Nejlepší ze všeho je, když v obývacím pokoji není přeplněná nábytkem

  Ale musíme usilovat o to, aby nepořádek v obývacím pokoji nábytek zvolit správnou prvků interiéru, dekor, osvětlení, barevného gamutu.

  Vše, co by měl vypadat harmonické, neunaví, nedráždí, nevyvolává pocit těsnosti a nepohodlí.

  Volby: Jak zařídit obývací pokoj (video)

  Pouze v tomto případě, a to i v případě, že žádný způsob, jak v obývacím pokoji nábytek z přírodního dřeva, kůže, luxusních doplňků, bohatých designů, budete rádi vracet k měření jen 3x6 metr místnosti, a na stěně visí obrázky nakreslené nešikovný zvládnout své dítě.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 2 = 1