Jak změnit místnost bez opravy vlastními silami

Jak změnit místnost bez opravy vlastními silami

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak změnit starý byt bez opravy: 10 efektivních tipů

Dokonce i design v post-sovětském stylu může být změněn bez uznání bez velké opravy, pokud víte, co hledat!

Křišťálový lustr a stará šatna nejsou vaši nepřátelé: mít takové prvky ve vašem arzenálu, vytvořit interiér s retro poznámkami. Výraznost starých věcí bude zdůrazňovat temný hluboký odstín stěn.

Stará, ale pohodlná pohovka se čas od času vyprchala? Přetáhněte ji s novou látkou podle vašeho vkusu. Koupit látku se zásobou: ze zbytků můžete šit polštáře nebo jiné prvky výzdoby místnosti, které budou v souladu s čalouněním pohovky.

3. Nebojte se používat barvu

Je v domě hodně starého dřevěného nábytku? Dej jí nový život. Chcete-li to provést, stačí zvolit vhodnou barvu a rameno štětcem.

Prvky futurismu na klasickém pozadí? Proč ne! Snažte se diverzifikovat interiér s objekty z různých období a uvidíte, jak daleko se to stalo. Nechoďte příliš daleko, pokud nebudete mít zdravý rozum.

Někdy dokonce i jeden doplněk kontrastního odstínu mění interiér. To může být textilní výzdoba nebo lesklé kovové doplňky.

Umělecké dílo nepozná žádné malé věci: dokonce i nová rukojeti dveří nebo výzdoba skříně přinesou do interiéru nové stylové odstíny. Zásuvky mohou být vybaveny klikou pro křišťál nebo jednoduše vybírat doplňky vhodné pro interiér ve velkém stylu.

Je to otázka zanedbatelných výdajů, ale velmi důležité změny: nová kuchyňská zástěra nebo stolní deska učiní proces vaření pohodlnější a zároveň zdobí interiér.

Nezapomenutelné a časově uznávané sprchové hlavice a kuchyňské baterie - to je to, co stojí za to rozdělit se bez lítosti. Na trhu je mnoho stylových modelů příslušenství pro sanitární keramiku pro každou chuť a peněženku.

Někdy „s historií“ je prostě interiér vypadá pochmurně hlavní lustr nestačí osvětlit všechny tmavé rohy. Pokud žijete v bytě několik let, pak s největší pravděpodobností, jeho oči přivykly na šero, ale zkuste večer prozkoumat vnitřek pečlivěji, a uvidíte, že v některých místech není na škodu dát stojací lampu nebo zavěsit další lampu.

Béžové stěny nebo staré tapety na květině - to není důvod k zoufalství. Existuje mnoho způsobů, jak zdobit takový interiér. Například zavřete stěny koláží fotografií nebo zavěste vícebarevné keramické desky.

Jak změnit místnost bez opravy vlastními silami

Jak aktualizovat interiér bez opravy a vážné náklady: 9 jednoduchých způsobů

To může být obtížné rozhodnout, kdo opravu. Za prvé, to je téměř nemožné provést rychle, což znamená, že po dobu několika týdnů nebo dokonce měsíců, budete vyřazeni ze známého života. Za druhé, bydlíte v domě cizích lidí, potřísněné barvou a omítky, „Master opravy“, které bez dozoru projektant nebo natěrač může proměnit váš interiér do pekla, a pod dohledem - to stálo hodně peněz. Za třetí, v každém případě budete trávit spoustu peněz.

Na fotografii: Colico Furniture

Takže pokud opravdu chcete aktualizovat interiér místnosti, ale myšlenka na opravu vede k hrůze - zkuste se dostat s malou krev.

Závěsy skrývají nejen chyby postavy, ale také chyby ve vnitřku bytu. Závěsné záclony roztáhly závoj a rozptylovaly polštáře - někdy stačí aktualizovat místnost bez jakýchkoliv oprav, což zcela vylepšuje dojem.

Dlouhé plátna levnějších tkanin příjemného stínu mohou být použity jako závěsy, jednoduše tím, že je vrhnou přes římsu.

Na fotografii: Textil a dekorační polštáře Art De Lit

Snažte se oživit podlahy v jasné barvě - a uvidíte, jak se místnost změní. Na rozdíl od předsudků v tomto ohledu je malovaná lesklá podlaha dokonale vyčištěna.

Můžete namalovat vše, co se vám líbí, zvolit stabilní povlak jednoho nebo dvou odstínů a kombinovat je v jakémkoli poměru. Zaměstnanci stavebních společností vám řeknou o drahém vyrovnání povrchů pro malování a opravy, bez nichž je práce s nátěrem nemyslitelná, ale ne vždy je to tak nutné.

Na fotografii: Interiérové ​​řešení s barvami Behr

Například, Pařížané často aktualizují interiér bytu, jen malovat starou tapetu a ne specificky připravovat stěny. Navíc několik vrstev tapety, natržených na různých místech a uzavřených bělenými zelenými, modrými nebo růžovými barvami, přidá na stěny místnosti zajímavou strukturu.

Rychle aktualizujte interiér místnosti pomocí zdánlivě nepotřebných položek:

 • Babičské vídeňské židle nebo komody na levových nohách nejsou starým odpadem, ale módní interiérové ​​předměty. Pokud jejich vzhled zanechá hodně žádoucí, a neexistují peníze na plnohodnotnou obnovu - znovu použijte barvu k obnovení a obnovení fasád. Nejlepší ze všech, bílý. Tato barva přetváří jakýkoli interiér a dělá to ostrý-módní.
 • Velmi působivý vzhled v interiéru podlahových váz.
 • Skvělá volba - vrhnout se na mezipatře a nahradit obvyklý lustr starožitným.
 • Jediné starožitné křeslo nebo zrcadlo ve vyřezávaném rámu s vymazaným zlacením nastaví tón pro celý interiér místnosti.

Na fotografii: Obývací pokoj Silik

Není absolutně nutné současně vykreslit celý pokoj se starožitnostmi, stačí jen jedna věc, která se bude vyznačovat moderním prostředím.

Módní trendy mají tendenci být nepatrné, ale efektivní. Například:

 • černá vstoupila do módy - zřeďte interiér místnosti černou strop (může být natřena nebo pokrytá černou látkou upevněnou sešívačkou na nábytek);
 • v módě 60. let - zdobí zeď s koláží fotografií rodičů nebo babiček v jejich mládí.

Nahé stěny - jeden z populárních prvků interiéru nedávných časů, což prostorové podobnosti s podkroví. Loft styl poskytuje přítomnost drsných povrchů. Můžete zdobit stěny místnosti do cihel nebo betonu a malovat je pastelkami, akrylovými barvami nebo jednoduchou tužkou.

Jasné osvětlení ve prospěch vysoce kvalitního a profesionálně vyrobeného interiéru:

 • Pokud v místnosti existují vážné nevýhody - je to lépe udělat s tlumeným světlem ;
 • bodové osvětlení úspěšných prvků interiéru skryje "kreativní poruchu";
 • pokud instalujete svítidla pod nábytek, objekty budou vizuálně lehčí a "se budou vznášet nad zemí".

Na fotografii: Fixtures Axo Light

Mnoho návrhářů aktivně využívá LED pásky. Jsou nenákladné, odolné a umožňují vám rychle aktualizovat znuděný interiér místnosti kvůli různým dekorativním účinkům.

Uzavřené police jsou praktické a pohodlné, ale nikdo nevidí, co se skrývá za dveřmi! Všechny vaše poklady, ať už husté alba na umění a fotky s jasnými kořeny, nebo figurky přinesené z Afriky, zůstanou neviditelné.

Další záležitost - otevřené police, chaoticky visely kolem bytu. Nejen, že uzavírají neúspěšný výzdobu nebo barvu, tak také tvoří obraz majitele místnosti.

Přemýšlejte o tom, co a jak to bude stát na regálech. Možnost win-win je starožitné objemy v krásných vazbách. Přidávají byt elegance a jeho majitele - kouzlo. Obnovte obsah regálů, pokud chcete, aby to nebylo obtížné.

Na fotografii: kuchyňské regály Scavolini

Stoh hustých svazků se může stát také nohou pro časopis nebo dokonce i večeře. Sbírka prací jednoho z politických vůdců je pro tento účel ideální. Chcete-li aktualizovat interiér místnosti takovýmto originálním objektem, stačí sestavit stálou pilu a položit horní část tvrzeného skleněného vrcholu.

Upgrade stěn! Budete překvapeni, kolik je vše umístěno na stěnách místnosti. Není nutné zavěsit speciálně pro tento obrázek nebo fotografie. Vezměte výkresy svých dětí, přiložte je do vyřezávaného rámu - zde máte připravený umělecký předmět.

Podívejte se skvěle na nástěnných šatech na závěsích, plakátech nebo kuchyňských doplňcích.

Na fotografii: řada Bright Behr

Někdy je rozhodující role v interiéru triviální. Například rukojeti dveří a nábytku. Aktualizujte je a nahraďte je originálními - dveře, okna, skříně a komody budou v interiéru vypadat velmi odlišně.

Pokud se chystáte provést skutečný opravný plán, ale nechcete opravovat byt pravidelně, pečlivě přistupujte k výběru stylu.

Pro každodenní život je nejvhodnější eklektizmus. Tento styl nikdy nezmizí. V takovém interiéru můžete jednotlivé části aktualizovat bez obav z narušení harmonie. Nový člen rodiny se také snadno zapojí do svých věcí.

Přiměřená ve fázi návrhu poskytnout možnost snadného upgradu sad. Například obzavedites prosklené výklenky v podlaze. Jsou pohodlně „vystavit“ maličkosti, které se někdy náhodně naplnit jeho bytu v naději, že v budoucnu najít využití pro ně: Žaloba, podaná z výletů minerály, mušle, písek, listí vzácných stromů, místních suvenýrů, mincí.

Na fotografii: Creazioni

Jednou za rok, například po pravidelném svátku, může být změna expozice změněna. Také je vhodné sbírat řadu "podivných" dárků od příbuzných a přátel rodiny. K otázce "Kde jsou lžíce, které jsem dal loni?" Můžete klidně odpovědět: "Tady jsou pod nohama zdobí můj interiér."

A když se interiér znova nudí, začněte vše aktualizovat - přetvoření podlah a stěn a převážení záclon.

Evgenia Molochnaya speciální pro roomish.ru

Použití materiálů je možné pouze se souhlasem správy místa s povinným uvedením zdroje aktivního indexovaného odkazu.

7 jednoduchých způsobů, jak změnit interiér bez opravy

Oprava je snadná, ale je obtížné ji zastavit. Pokud ještě nejste připraveni na rozsáhlou transformaci v bytě, ale obvyklá situace je nudná a duše vyžadují novotu, použijte několik jednoduchých tipů pro renovaci interiéru, což vám pomůže přeměnit dům bez nadměrných nákladů.

1. Než změníte něco v prostředí, uvolněte si oblast působení. Projděte si byt a podívejte se na své věci, od malých drobností a oděvů až po velké kusy nábytku. Jste si jistá, že je potřebujete všechny? Možná, že některé z nich jsou zastaralé, ztratily svůj vzhled a je čas se s nimi rozloučit?

Když se zbavit starých a nefunkčních položek v bytě bude snazší dýchat, na stejném místě, budete muset zavést nové nápady.

2. Změna závěsy. dekorace oken má velký vliv na náladu v místnosti, takže si můžete proměnit místnosti pouhou změnou závěsy. V závislosti na struktuře tkaniny, barevných variant a „styl“ závěsy, v místnosti může být více elegantní, jasný, vibrující, nebo naopak vytvořit příjemnou atmosféru.

Vrcholem návrhu oken může dojít k neobvyklé příslušenství pro záclony, například, drapáky, vyrobené ve formě květin nebo hračky, přívěsky vyrobené z barevných korálků, vyšívaných srdce domácí pásky a dokonce i kožené opasky. Hlavní věc - udržet smysl pro proporce a následují obecný styl místnosti.

Tiebacks. Foto: BedBuggs, Etsy.com

3. Textilie zpravidla otevírá mnoho příležitostí pro rekonstrukce interiéru. Výměna krytů na nábytek, „maskované“ polštářů, házení nový přehoz na postel, můžete snadno a rychle změnit vzhled místnosti.

Hendmeyda fanoušci by měli věnovat zvláštní pozornost na polštáři. Šťavnaté vzory, ozdobné povlaky na polštáře, vyrobené v technice patchwork, korálky, vyšívané v orientálním stylu, a tak dále - to vše přispěje k vytváření nových akcenty v interiéru.

Výměna podlahy, je velmi obtížné, ale ležel na podlaze v obývacím pokoji či ložnici jasný koberec je hračka. Stejně jako záclony nebo polštáře, bude to také pomůže nastavit náladu v interiéru.

4. Osvětlení je známo, že mají značný dopad na vnímání interiéru. Ne nutně změnit hlavní lustr v místnosti (ačkoliv takové změny, i to je užitečné), ale můžete přidat světlo do svícnů zeď, instalovat jednu nebo dvě stolní lampy nebo velkou lampu, zdůraznit některé prvky, například osvětlit police se suvenýry.

5. Obrazy, plakáty, nástěnné obrazy, rodinné fotky, a vázy, figurky a další příslušenství zdobí interiér, vytvořit jasný důraz na design místnosti a různé známém prostředí. Může se jednat o novou věc, ale někdy je to dost, aby převážila již existující snímek nebo přeskupit vázu, takže byli opět v centru pozornosti.

Foto: Pottery Barn.

Zajímavé interiéry samolepky pomůže vytvořit nový obraz nebo jen přidat špetku humoru v každodenním životě.

Ferm bydlení, ve formě listů samolepek zdobit prázdnou zeď.

Ferm bydlení, samolepky na zeď znázorňující kaktus

6. Není pochyb o tom přežít trochu „house-warming“ help stěhování nábytku. Když se věci seznámit se mění svou polohu, vytváří efekt novosti. Tyto změny, jako každý jiný, by měla být dobrá, a proto je důležité vzít v úvahu funkční uspořádání nábytku, pečlivě změřit prostor, aby jasný plán, a teprve potom přistoupit k jeho realizaci.

7. jste se rozhodli jít dále, než nahrazení nebo přeskupení nábytku dekorací? Obnovit povrch jak je to možné, aniž by to stanovuje ambiciózní rekonstrukcí.

Účinný způsob, - malovat stěny. To bude vyžadovat určité úsilí, ale když drobné odřeniny a škrábance zmizí pod vrstvou nátěru, bude pokoj získají svěží aktualizovaný vzhled. Kromě zcela změnit dojem z interiéru: zdá se, že se ocitnete v jiném domě. V extrémním případě, „kosmetické“, může být omezeno na stěnu, například tím, že maluje její oblíbená barva koberce a vytvářet nové barevné akcenty.

Podobná metoda se používá také s tapetou. V případě, že lepidlem na tapety v celém domě nechcete, můžete si koupit role 1-2 a pokleit je na jednom úseku zdi. Jen nezapomeňte, že experiment byl úspěšný, musíte zvolit barvu a vzor, ​​který bude ladit s ostatním vybavením.

A konečně, můžete překreslit rám nebo patky zrcátka jídelní stůl a stoličky, zdobit decoupage nebo malovat starý prádelník, přetáhněte čalounění pohovky a křesla, vyměnit rukojeti na dveře skříní a dalších. Nechat svou fantazii ti, co další změny jsou potřebné k vytvoření příjemné, zapamatovatelné interiér a dobrý vkus se bude pohybovat ve správném směru.

V případě, že obvykle objemný nábytek nahrazena novou a moderní, místnost ihned snáze dýchat.

10 způsobů, jak aktualizovat interiéru bez výdajů

S příchodem léta, mnozí začínají opravy, ale co v případě, že finanční prostředky nejsou dostatečně dělat větší opravy? Existuje mnoho způsobů, jak aktualizovat interiéru, aniž by utrácet hodně, ale váš byt jiskra s novými barvami - podobně jako po renovaci. Jednoduché a užitečné tipy pro renovaci interiéru pomůže transformovat milovaný domov, se všemi z toho, co můžete udělat s vlastníma rukama!

10 způsobů, jak aktualizovat interiéru bez výdajů

1. re-stick tapetu na jednu stěnu

Nejjednodušší a nejzajímavější možnost změny v bytě - to tapetování. Ale visí tapety v celém bytě - velmi nákladné a dlouhodobé práce, ale změnit jednu stěnu pod silou každého z nich. Postačí 1-2 rolích, stačí vyzvednout novou, svěží barvu, která bude v souladu s ostatními subjekty - a váš pokoj bude vypadat docela jinak, aktualizovanou podobu!

2. lůžko jasný koberec

Podlahová krytina - je důležitou součástí interiéru místnosti, a byt v obecně. Změna barvy a styl koberec může být re-udával tón a náladu v celé místnosti. Takže udělat sami příjemné - vybrat nejkrásnější, světlé a na rozdíl od předchozích koberec! A když lůžko uvidíte, jak transformovat celou místnost.

3. Malování na zeď

Výhodou této metody je, že se jedná o nejlevnější a zároveň si můžete malovat stěny v libovolném počtu. Ve skutečnosti se změnit celý interiér kompletně, můžete kdykoliv, pokud se rozhodnete k sobě cestu, jak aktualizovat domů. Nebojte se experimentovat s barvami, stejně jako použít matný lak - to bude dávat vznešenost svého pokoje.

4. Oprava nábytku

Na první pohled se zdá být velmi jednoduchou radu - co je na tom špatného? Ale pokud jdete na věci mimo box, dostanete zcela odlišné od předchozího výsledku. Starý nábytek - stoly, židle a skříně může být re-leštěný a pokrytý s jiným barevným nátěrem - dostanete celou řadu nových!

5. Hang obrázek

Obrázek refresh a ozdobit jakékoliv tupé nebo nudný interiér, stejně jako vytvořit kontrast a bude jasné skvrny v designu místnosti. Ale je to lepší, pokud to nebude možné zakoupit obrazy, a také jejich vlastní. Si můžete vytisknout a vzít rodinnou fotografii v rámečku, stejně jako - koláž svých oblíbených fotografií v časopisech, nebo například, místo, kam chcete jet na výlet.

6. Změna uspořádání nábytku a osvětlení změn

Je ironií, ale i velmi jednoduchý způsob, jak nové uspořádání nábytku, může radikálně změnit vnímání interiéru. A pokud přidáte k této změně osvětlení - například výměna lamp, nebo dokonce jen vyměnit žárovku s barvou, bude byt transformována k nepoznání!

7. Lepicí obraz na stěnu

Na první pohled se zdá, že toto dětinskost - lepidlo na zeď různých samolepek. Nicméně, interiérové ​​samolepky nyní na vrcholu popularity u jednoduchých a levných prostředků výzdobu interiérů. Přilepený tyto nálepky na téměř jakémkoli povrchu stěn, a tím vytvořit nový snímek v interiéru.

Zelená barva živých rostlin a barevných květin osvěží a proměnit váš interiér, a je-li více a tvořivého přístupu k výběru hrnce - můžete vytvořit zcela novou skladbu. Rostliny v bytě nejen zlepší celkový interiér, ale také cítit hostitele, protože čistí vzduch a jen příjemné na pohled!

9. ruční práce na výzdobě domu

Pokud máte rádi různé druhy ručně vyráběné nebo jen rádi díváte na dekoraci, ale vytvořit jedinečnou atmosféru v interiéru vám pomůže vlastní schopnosti. Například, mnoho lidí nevěnují dostatečnou pozornost polštářů na gauči, ale marně! Všechny tyto malé věci, které jsme použili vidět totéž - proměnit v zářivě nové interiérové ​​objekty s minimálním úsilím.

10. Změna záclony

Zdá se, že jednoduchý tip, ale první věc, která udává tón pro celý pokoj - toto okno, a samozřejmě, záclony. A jsou schopni transformovat do místnosti a ukázat interiér v novém světle. Mimochodem, nové záclony, nemůžete prostě zavěsit, ale také neobyčejně bezpečná - pak už jen váš nový interiér bude obtížné zjistit!

Existuje spousta nápadů, jak aktualizovat interiéru, aniž by utrácet hodně, ale nejlepší radou je v tomto případě Rada používat představivost. Protože jen ona vám pomůže vytvořit jedinečný, útulný a světlý interiér ve vaší domácnosti.

7 jednoduchých způsobů, jak změnit interiér bez opravy

Oprava je snadné začít, ale těžko k zastavení. Pokud ještě nejste připraveni na rozsáhlých transformací v bytě, ale unavený známém prostředí, a duše vyžaduje novinkou, pouze několik jednoduchých tipů pro vnitřní obnovy, které vám pomohou proměnit dům bez nadměrných nákladů.

1. Než začnete cokoliv změnit v prostředí, uvolnit sami pole působnosti. Chodit po bytě a okinte kritický pohled na své věci, od malých cetek a oblečení pro velké kusy nábytku. Jste si jisti, že jsou vše, co potřebujete? Možná, že někteří z nich jsou zastaralé, ztratily svůj tvar, a to je čas, aby se s nimi?

Když se zbavit starých a nefunkčních položek v bytě bude snazší dýchat, na stejném místě, budete muset zavést nové nápady.

2. Změna závěsy. dekorace oken má velký vliv na náladu v místnosti, takže si můžete proměnit místnosti pouhou změnou závěsy. V závislosti na struktuře tkaniny, barevných variant a „styl“ závěsy, v místnosti může být více elegantní, jasný, vibrující, nebo naopak vytvořit příjemnou atmosféru.

Vrcholem návrhu oken může dojít k neobvyklé příslušenství pro záclony, například, drapáky, vyrobené ve formě květin nebo hračky, přívěsky vyrobené z barevných korálků, vyšívaných srdce domácí pásky a dokonce i kožené opasky. Hlavní věc - udržet smysl pro proporce a následují obecný styl místnosti.

Tiebacks. Foto: BedBuggs, Etsy.com

3. Textilie zpravidla otevírá mnoho příležitostí pro rekonstrukce interiéru. Výměna krytů na nábytek, „maskované“ polštářů, házení nový přehoz na postel, můžete snadno a rychle změnit vzhled místnosti.

Hendmeyda fanoušci by měli věnovat zvláštní pozornost na polštáři. Šťavnaté vzory, ozdobné povlaky na polštáře, vyrobené v technice patchwork, korálky, vyšívané v orientálním stylu, a tak dále - to vše přispěje k vytváření nových akcenty v interiéru.

Výměna podlahy, je velmi obtížné, ale ležel na podlaze v obývacím pokoji či ložnici jasný koberec je hračka. Stejně jako záclony nebo polštáře, bude to také pomůže nastavit náladu v interiéru.

4. Osvětlení je známo, že mají značný dopad na vnímání interiéru. Ne nutně změnit hlavní lustr v místnosti (ačkoliv takové změny, i to je užitečné), ale můžete přidat světlo do svícnů zeď, instalovat jednu nebo dvě stolní lampy nebo velkou lampu, zdůraznit některé prvky, například osvětlit police se suvenýry.

5. Obrazy, plakáty, nástěnné obrazy, rodinné fotky, a vázy, figurky a další příslušenství zdobí interiér, vytvořit jasný důraz na design místnosti a různé známém prostředí. Může se jednat o novou věc, ale někdy je to dost, aby převážila již existující snímek nebo přeskupit vázu, takže byli opět v centru pozornosti.

Foto: Pottery Barn.

Zajímavé interiéry samolepky pomůže vytvořit nový obraz nebo jen přidat špetku humoru v každodenním životě.

Ferm bydlení, ve formě listů samolepek zdobit prázdnou zeď.

Ferm bydlení, samolepky na zeď znázorňující kaktus

6. Není pochyb o tom přežít trochu „house-warming“ help stěhování nábytku. Když se věci seznámit se mění svou polohu, vytváří efekt novosti. Tyto změny, jako každý jiný, by měla být dobrá, a proto je důležité vzít v úvahu funkční uspořádání nábytku, pečlivě změřit prostor, aby jasný plán, a teprve potom přistoupit k jeho realizaci.

7. jste se rozhodli jít dále, než nahrazení nebo přeskupení nábytku dekorací? Obnovit povrch jak je to možné, aniž by to stanovuje ambiciózní rekonstrukcí.

Účinný způsob, - malovat stěny. To bude vyžadovat určité úsilí, ale když drobné odřeniny a škrábance zmizí pod vrstvou nátěru, bude pokoj získají svěží aktualizovaný vzhled. Kromě zcela změnit dojem z interiéru: zdá se, že se ocitnete v jiném domě. V extrémním případě, „kosmetické“, může být omezeno na stěnu, například tím, že maluje její oblíbená barva koberce a vytvářet nové barevné akcenty.

Podobná metoda se používá také s tapetou. V případě, že lepidlem na tapety v celém domě nechcete, můžete si koupit role 1-2 a pokleit je na jednom úseku zdi. Jen nezapomeňte, že experiment byl úspěšný, musíte zvolit barvu a vzor, ​​který bude ladit s ostatním vybavením.

A konečně, můžete překreslit rám nebo patky zrcátka jídelní stůl a stoličky, zdobit decoupage nebo malovat starý prádelník, přetáhněte čalounění pohovky a křesla, vyměnit rukojeti na dveře skříní a dalších. Nechat svou fantazii ti, co další změny jsou potřebné k vytvoření příjemné, zapamatovatelné interiér a dobrý vkus se bude pohybovat ve správném směru.

V případě, že obvykle objemný nábytek nahrazena novou a moderní, místnost ihned snáze dýchat.

Předchozí blogy a projekty

Pro-hodnocené

 • Loni v létě v roce 2017 můj manžel a já dělal opravy.

  Dobrý den, milí účastníci Vdolevki! I představují.

  výstavy

  • V bytě je 67 metrů čtverečních v moderním stylu s LCD „Savelovsky City“1
  • Od kopeck kus v three-rubl poznámka. Musíme pohled zvenčí.1
  • Treshka pro tříčlennou rodinu.13
  • Naše země „ekoloft“ 9 čtverců121
  • Khruschovka. Kitchen. Potřebují pomoc a radu od dobře informovaných lidí.28
  • Svet_laya byt. Vánoční nálada.41
  • Stylový interiér vašeho domova!2
  • 87 čtverců na rodiny 6 osob11
  • Vážený komunita! Poradit, jak můžete vyčistit výsledný nepořádek.4
  • Slepá ulička: Help Board78

  správa webových stránek není odpovědný za prohlášení a akce uživatelů tohoto webu na všech stránkách webu, jakož i správnost údajů uvedených jimi.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  91 − = 89