Jak změnit zasklení v plastovém videoobrazovce

Jak změnit zasklení v plastovém videoobrazovce

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výměna skla v plastovém boxu - pokud můžete zvládnout na vlastní pěst?

K dnešnímu dni návrh plastových a hliníkových oken je považován za poměrně obtížné, a málokdo brát své vlastní cíle opravy v případě rozbití skla. Nicméně, se správným přístupem můžete udělat bez účasti odborníků, což ušetří značné množství.

Jak okna plastová - strukturální rysy

Nebudeme mluvit o většinu rámu kamery, jsme především zájem o zasklení, které je třeba změnit. Tento návrh je založen na speciálním profilem rámu, ve kterém je molekulové síto uspořádáno která neumožňuje vlhkost proniknout do dutiny mezi tabulemi. Tento rám je často vyrobeny z hliníku nebo pozinkované oceli, někdy mohou být vytvořeny z plastu. Konkrétně se jedná o původní těsnění, oddělující sestavu skla, vzdálenost mezi nimi, závisí na požadavcích na konstrukci.

Konstrukce zasklení je tvořena speciální technologií

Self-výměna skla v plastovém boxu je k dispozici pouze v případě, že přesně víte, značení instalováno na počátku. Nic složitého na digital signage není, naopak, můžete snadno vybrat požadované přesně velikost, pokud si objednáte identickou strukturu. Na trhu najdete jedno i typ dual-komora, v prvním případě, balíček se skládá ze dvou tabulí skla, a ve druhém ze tří. Například značka 4-10-4-10-4 znamená model dvoukomorový: dva rámy šířku 1 cm od sebe odděleny od mm skla 3 až 4. 4-6-3-16-4 složitější provedení je kamera v tomto případě různých šířek, je vzdálenost mezi skly, v tomto pořadí, 6 a 16 mm, přičemž průměr skleněné obalové 3 mm, a extrémní - 4.

Nejméně populární, ale mají své místo mezi výrobci skla, tříkompartmentovému modelu, náklady na ty vysoké, a použití je oprávněná v severních oblastech nebo v oknech na severní straně domu.

Určit, kolik máte brýle, ne-li se ukázalo pochopit při pohledu zcela jednoduše. Držet zapálenou svíčku, a četl v odrazu světla. 2 - než jednoho oddílu modelu 3 - dvoudílný, 4 - znamená tři kamery a mají spoustu nákladů na náhradu. Za zmínku stojí, že velmi výrobní technologie, přesněji, stavební balíčky. Dutiny jsou obvykle naplněny inertními plyny, jako je například krypton nebo argon. Méně často v dílnách bez speciálních sofistikovaných zařízení, jen zajišťuje maximální suchost vzduchu uvnitř. Je logické, že kamera je mimořádně těsný než sestava se podobá výrobní akvárium - sklo kladen na rámu pomocí speciální lepicí tmel. Je to z toho důvodu, pokud jsou poškozeny sklo rozumnější změnit celý zasklení.

Vyrábíme plastová okna měření - stanovení velikosti balení

Mohlo by se zdát, že neexistuje jiná možnost, než aby se odstranily zasklení a vyzvednutí obyčejnou stavbu měření ruletu, získat přesné hodnoty výšky a šířky. Ale pak budete muset rozebrat rám buď dvoulůžkové nebo okna jsou bez skla, pokud nechcete kupovat nové. Nejjednodušší možností - změřit vzdálenost mezi vnějšími okraji zasklívací lišty, které jsou držiteli zasklení. Tajemství je, že vězňové v okenním rámem trochu méně než drží své plastových pásů, v důsledku stávajícího nastavení mezery. S ohledem na tento faktor, snížit výsledky měření získané po 3, skidyvaya o 1,5 cm na každé straně.

Rozměry okna jsou odstraněny na vnějších hranách zasklívací lišty

Výše uvedený způsob se týká stanovení rozměrů jak ve směru šířky a výšky. Co se týče tloušťky obalu, jsme již vysvětlili, jak ji najdete nějakým jednoduchým převodem značení čísel v rozměrových hodnot. Bereme na vědomí jen to, že výměna oken můžete mít naprosto identická s verzí, a příslušná tloušťka jako celek. To znamená, že pokud máte jednokomorový vak s velkou mezerou mezi skly, můžete si vzít dvoukomorový, jejíž výše značení čísel bude odpovídat součtu předchozí hodnoty podobné konstrukce. Tak, můžete výrazně zlepšit výkon uchování tepla v místnosti zvýšením počtu kamer při stejné tloušťce obalu.

Demontáž - správný sled akcí

Takže, pojďme rovnou do práce na obnovení křídel oken ve staré formě. K tomu, stačí vyměnit poškozené plastové zasklení v okně, že síly i ti, kteří nikdy čelil podobnou výzvu. Budete potřebovat úzký nástroj, jako jemný dláto a gumovou paličkou. Nejprve je nutné odstranit zasklívací lišty, a začít je třeba se stranou, aby nedošlo k poškození spojů.

S jakýmkoliv hrany, pravé nebo levé patky, to znamená v nejvyšší nebo nejnižší bod. Zároveň nasměrovat ostrou hranou rámu. Naneste několik slabé údery gumové kladívko na sekáč tvoří úzkou štěrbinu, znamenalo by to odpojování přípravku. Pozor, je zde riziko, rozbít skryté části spojovacího prvku, který je obsažen v drážce rámu.

Vyjmutí zasklení by měl být opatrný a snažil se zlomit skryté části spojovacích

Nyní vyvíjíme tento úspěch rozšířením pracovní část dláta o 180 stupňů a položila letadla na okraji housenky. Stiskněte, a mezera se začíná rozšiřovat. Pokračujeme v celé výšce rámu, pokud je to nutné, klouzání jako každý úzký klíny plastové desky, kde již zámek zasklení odešel. V žádném případě neplatí silný tlak nebo rány, ne zlomit plastová okna, je lepší strávit více času, ale dělat žádné škody.

Jsou-li obě strany patky odstraní, odpojit stejným způsobem, dolní a horní (pouze v tomto pořadí). V tomto případě, je nutné držet zasklení, tak, aby se dostal ven, protože nebude stanovena při jeho zachování jeho prvek budou odstraněny. Je důležité mít na paměti také to, že odstranění zámky, by měla být oslavován, kde se nacházejí, vytvořit a pak v opačném pořadí. Je také nutné mít na paměti (nebo lepší značka) Před vyjmutím zasklení, kde jsou vzpěry, upravit jeho pozici v rámečku.

Instalace - jak nahradit sklo a sbírat box

Nakonec jedno- nebo dvoukomorová struktura skla dá stranou (celé nebo fragmenty, v závislosti na stupni poškození). V tomto případě, snažte se ji rozbít, by měly být odstraněny s nejvyšší opatrností. Dále, jemně dát do plastové dvojité zasklení okna a nezávisle nastavitelné mezery, vystavovat rozpěrky na stejném místě, kde byl předtím. Zkontrolujte, zda jsou těsnění byly také na zemi.

Distanční nového zasklení vystavil stávajících bodů

Návrat na zasklívací lišty na své určené okenního rámu slotů. Právě teď je důležité si uvědomit, v jakém pořadí si je nechat odstranit a co - kde. Upevněn přesně v opačném pořadí. Pro snadnější západek zahrnuty do drážek odbočkou podél vnějšího okraje každého gumovým kladívkem, rány musí být silná - práci s křehkým plastu. Když uslyšíte cvaknutí - to bude znamenat, že korálek neproběhlo kvůli němu. Zbývá jen nastavit polohu křídla pomocí speciálního šroubu a hex šroubovák rohu, pokud její pozice byla narušena.

Výměna jednoho skla doma - jak na to

Ano, pokud víte, jak rozebrat okny, lze měnit pouze její poškozenou část, ale to není příklad složitější. Skutečnost, že výměna oken v plastovém okně se provádí v místnosti s minimálním množstvím vlhkosti ve vzduchu nebo v proudu teplého vzduchu. Jinak vlhký vzduch, jakmile je uvnitř komory, když je teplota stane kondenzát na povrchu skla, a to bude klesat přímo do dutiny.

Lze nahradit veškeré sklenářské práce, ale pouze její poškozená část

Pokud se určí, aby vak na rovnou plochu a řez s pomocí části konstrukce nože mezilehlého rámu pod sklem poškozené.

Opatrně zachistte jeho upevnění zbytky těsnicí lepidlo a oboustrannou lepicí pásku, bez mezer (poslední potřísněné silikonu), lepidlo nový rám z hliníku vyplněním jeho absorbující vlhkost granule. Dále na stejném křemíku rostlině nové skla, řez přesně velikost obalu.

Úplné nebo částečné kopírování informací z webu, aniž by aktivní odkaz na ni je zakázáno.

Jak self-prosklená okna nahrazena plastová okna

Výměna skla pro plastová okna s rukama v několika krocích. Jedná se o jednoduchou operaci, a pokud budete postupovat podle všech doporučení, aby se s ní vyrovnat jakákoliv osoba. Dále podrobný pohled na nuance tohoto postupu.

Teoretická odbočka - hlavní druhy skla

Než si objednáte krabici od výrobce, měli byste vědět, jaké jsou odrůdy. Identifikoval dvě klasifikace skla - počet kamer a praktický účel.

První klasifikace zahrnuje následující kategorie:

 • Jednokomorový (složený ze dvou skel a jedné vzduchové komoře).

Poznámka: prázdný prostor by měl být naplněn argonem - poskytuje další uchovávání tepla v místnosti. Zeptejte se na to při nákupu, neboť někteří výrobci rozhodnout, jak ušetřit peníze na tento aspekt.

 • Dvoukomorový - tři okna a dvě vzduchové komory.
 • Tříkomorový - čtyři okna a tři vzduchové komory.

Nejpopulárnější verzí dnes - dvoukomorové. Se svou příznivou cenu, které poskytují vynikající zvukovou izolaci (tyto modely nemohou chlubit jedné kamery). Verze se třemi kamerami jsou příliš drahé - jen proto, že nejsou často prodávány.

Relativně konstrukční vlastnosti jsou 4 druhy skla:

 • Neutrální (bezbarvý).
 • Energeticky úsporné.
 • Stained.
 • Multfunktsionalny.

Nyní 70% trhu je obsazena energeticky úsporné modely. Jsou o něco dražší než jejich konvenční protějšky. Jejich hlavní výhoda - dodatečná ochrana tepla do místnosti. Proto doporučujeme zastavit volby na takové odrůdy.

Všimněte si, že je třeba pro výměnu skla dochází nejen tehdy, když je plná škoda (což se stává, mimochodem, je docela vzácné). Pokud je prasklá jedna z nich, je to plná smutných následků (mlžení, námrazy, atd.)

Dále uvažujme podrobně, jak nahradit vlastní zasklení. Pro čitelnost, zvažte postup krok za krokem.

To, co potřebujeme k práci

Za prvé, připravte následující:

 • New double-prosklené okno.
 • Špachtle nebo tenký sekáče.
 • Plastová deska (speciálně pro plastová okna).
 • Další doplňkové prvky (podložky, těsnění, atd. - v závislosti na výrobci).
 • Rukavice a brýle.
 • Gumovou paličkou.

Zpočátku jsme extrahovat poškozené položky. To se provádí v následujícím pořadí:

 • Vložte stěrku (dláto) mezi zasklívací lištou a rámem.
 • Flip na tom s paličkou. Tím se zvýší rozdíl mezi těmito prvky.
 • Bereme se korálek. Tyto postupy musí být opakuje třikrát (na každé straně). Když se dostanete na poslední korálek, drží sklenici, protože by mohl spadnout.
 • Opatrně vyjměte dvojitým zasklením okno. Děláme to s rukavicemi, aby nedošlo k poranění rukou.
 • Vyjmutí prvek, odstraňte rozměry, ve které jsme si objednat nový. Je vhodné, aby to ve stejném podniku, který nařídil okna PVC dříve.

Potřebujete-li tam přestoupit v zimě a žít několik hodin (nebo dokonce dny) s chybějící okna nebyla možnost, obraťte se na společnost v předstihu, který objednal okno. Mají přesné rozměry, pro které vám bude nová skla.

Jak nainstalovat nový skleněný díl

Výměna skla v plastovém boxu je vyroben v následujícím pořadí:

 • Vkládání vyrovnávací destičky v záběru. Je nutné dodržet odsazení v 8-10 cm. Pouze spodní deska může být instalován na konvenčním rámu (který neotevře).
 • Pro nastavení otevírací desky klapky na dvou protilehlých úhlů (v horní a spodní smyčky diagonálně). Použití těchto prvků umožňuje v souladu se správnou geometrickém uspořádání.

Poznámka: různí výrobci počet proužků se liší.

 • Klademe podložky na spodní šev. Zároveň se ujistěte, že jsou přiléhala nejhustší. V opačném případě utěsnění je narušen a v důsledku toho, místnost začíná být studený vzduch zvenčí.
 • Opatrně vložte zasklení na těsnění. Mějte přehled o správnosti svého postoje! V budoucnu již nebude správný.
 • Upevněte ji ke spodní slevu. Děláme to s mimořádnou opatrností, protože existuje riziko, aby vadu těsnění.
 • Ujistit se, že instalace byla správná a není tam žádný zkreslení, produkují fixaci. Bezpečně shtapiki do drážky produkují na nich několik úderů paličkou (světlo, aby nedošlo k poškození nic).

 • Pokud byly poškrábaný plastové komponenty, mohou vyhladit jemné brusný papír (někdy pomoci speciální tmel). V případě viditelného poškození (např., V případě, paličkou údery jsou příliš silné), je lepší vyměnit, protože určují těsnění a konstrukční pevnost.
 • Všechny další prvky (podložky, pásky, gumičky, apod), objednávky od stejného výrobce. Tím se zamezí nepříjemným (od různých dodavatelů, které jsou odlišné).

  Jednou týdně máme poslat stručný přehled nejpopulárnějších článků.

  Kopírování materiálů je možné bez předchozího vyjednávání v případě přímého hypertextový odkaz na našich webových stránkách.

  Jak je self-výměna skla

  Plastová okna mají pevnou konstrukci a mají dlouhou životnost. Ale v průběhu času, může to vyžadovat výměnu skla z různých důvodů - rozbité nebo popraskané sklo nebo touhu nahradit zastaralý model modernější. Tím se eliminuje výskyt zamlžení a ledu na nich v chladném období, zvýšit zvukovou izolaci a snižuje tepelnou vodivost okna.

  Jednotlivé prvky zasklení

  Samozřejmě, můžete se uchýlit k plastových oken firem specializovaných na výrobu, instalace a opravy, ale mnoho majitelů domů mají zájem o to, jak nahradit skleněné jednotky v plastové krabičce na vlastní pěst. Před objednáním a instalací nové struktury by mělo být provedeno měření starého produktu. Podívejme se na vlastnosti prvků, které tvoří okna z PVC.

  Zasklení je uzavřený systém, který obsahuje určité množství skla - 2, 3 nebo více. Skleněné tabule odděluje perforovaný hliníkový rám, zahrnující zrnité silikagel, efektivně savou a antifogging skleněný povrch. Při výrobě konstrukce nalije tmel, zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistot uvnitř.

  Pokud potřebujete vyměnit rozbité sklo v okně, je třeba poznamenat, že tato operace je mnohem složitější, než nahrazení skla v plastovém boxu a kvality lze provádět pouze ve výrobním závodě s moderním vybavením.

  To je proto, že součástí konstrukce okna, když oxid křemičitý pro snižování tlaku komora obsažená absorbuje vlhkost v okolním vzduchu.

  Výsledkem je, že nově vzniklé sklo po chvíli začne jednat rosu. Tam je další možnost - na vnitřní prvky výrobku se začínají objevovat ve formě kapaliny žluté hmotnosti oxidu křemičitého absorbované vlhkosti. Z tohoto důvodu, výměna skla v plastové krabičce, musí být provedeno pouze v případech, kdy stejné sklem nahradit problematické nebo nemožné. Například se používá v jeho složení ve formě jedinečného okna barevného skla, které mají originální strukturu, stínování, a tak dále. N.

  Jak můžete nahradit sklo v okně s vlastníma rukama? Je nutné vyjmout skleněný jednotku, umístěnou na stole tak, že vyžaduje nahrazení skla na vrcholu. Je třeba odstranit, například odříznutím po stranách profilu s ostrým nožem. Děrovaný hliníkový rám je změněn na nový, předem naplněné zrnitým vysoušecím vzduchem. To zabraňuje zamlžování skla. Chcete-li snímek na místě, můžete použít oboustrannou pásku. Nové skleněné by měly být sníženy úhledně, její vnitřní povrch je otřít alkoholem. Montáž se provádí silikonovým tmelem po obvodu poškození. Po vysušení, zasklení silikon zavést pomocí nastavovacích desek a fixovány zasklívací lišty.

  Jak odstranit velikost skla

  Před výměnou zasklení, je nutno objednat svou výrobu, otočil se specializovanou firmou, která poskytuje tento druh služeb. Chcete-li to provést, je nutné určit jeho velikost.

  Peering v konstrukci okenního rámu, můžete vidět na okraj, který ji odděluje od rámec rámování skleněné kuličky. Měření šířky a délky obdélníku tvořeného zasklívací lišty (včetně jeho tloušťky), získáme předběžné rozměry vyměnit rozbité sklo.

  Mezi sklem a rámem vyžaduje deformační mezery přizpůsobení struktury podporující volný a brání jejímu zničení v průběhu expanze materiálu pod vlivem kolísání teplot. Z tohoto důvodu, konečný výsledek může být získán tím, že odečte předběžné 1-1,5 cm. Dále by měl stanovit počet buněk v balení.

  Výměna skla s rukama

  Pro provádění prací potřebných gumovou paličkou a spouštěcí nožem (nůž může být použit místo dláta). První fáze nahrazení skla v oknech - demontáž dříve nainstalován. Chcete-li chránit rám od nuly se doporučuje vložit přes její krycí páskou.

  Sekvence demontáž okenního prvku při výměně okna dvojitým zasklením s rukama:

  1. Vložte špičku nože nebo sekáče do otvoru oddělující housenku z rámu. Aby bylo možné oddělit a odstranit kuličku, je nutné jemně poklepejte na ostří s kladivem. Začněte ve středu plátna, se postupně stěhují do okrajů. Všechny operace se musí provádět co nejpečlivěji, aby se zabránilo náhodnému poškození základny.
  2. Na první patky se odstraní, na pravé straně, a pak se - doleva, pak - horní a poslední - dno.
  3. Vyjměte starou zasklení. Vlastní provedení této akce není jednoduché, takže je vhodné využít pomoci ostatních. Usnadnit provoz může být speciální přísavky, navržen tak, aby opravit plátno.

  Při instalaci v novém plastovém zasklení pro řádné uspořádání hladkých výrobků se používají speciální rovnání desek. Tyto údaje nám umožní opravit balíček úpravou přesnosti jeho umístění. Pokud slepé okně můžete omezit instalační desku ve spodní části konstrukce. Úvodní křídel - být navíc umístěny v obou rozích - v dolní oblasti závěsu a naproti vrcholu, šlápnutí na straně 10 cm.

  Zasklení namontovaný pevně na obvodu těsnicí pryže, pak - shtapikami, postup montáže odstranění v opačném pořadí. Je třeba začít s krátkým dno, a na konci - je delší než pravá. Zpočátku vložen do rohů rámu patkou, pak poklepáním gumovou paličkou dupnout na jeho běží navrhl místo pro něj. Aby nedošlo ke zmatení na zasklívací lišty při jejich demontáži, můžete označit. Celková doba trvání nahrazení skla je asi 25 minut.

  Výměna skla plastových oken může být potřebné v případě poškození skla oken nebo zpracování. Trhlina ve skle může nastat z několika důvodů:

  • Nesprávné měření výkonnosti;
  • Nesprávná instalace vyrobené okno (nejsou zachovány potřebné vůle nastavovací desky chybí nebo je posunut, což způsobuje pěny pro zneužití), což vede k porušení jeho geometrie;
  • Nedodržování pravidel pro skladování materiálů používaných pro výrobu oken;
  • Náhlé změny atmosférického tlaku během použití výrobku;
  • Použití kritického tlaku křídlo okenního skla vede k narušení a geometrie poškození.

  Práce na izolační servisní střediska náhradní sklo

  V některých případech je výměna skla s rukama je obtížné nebo nemožné. Nejlepší způsob, jak z této situace - využít služeb specializovaných servisních středisek zaručuje rychlé a kvalitativní výkon na výměnu poškozeného skla nebo zasklení ze všech. Například nelze nahradit sami zasklení, v případě, že okno je určen k pájení na těsnění.

  Můžete se také obrátit na servisní středisko nahradit sklo mimořádně cenný. Navíc instalace může být dekorativní překrytí zdobení výrobků perpletov čalounění, úspory energie, požár, nebo jakýkoliv jiný antivandal okno. Proto současně s výměnou skla může zlepšit vzhled celého okna.

  Podělte se s přáteli hlasovacího rekord

  Podělte se o své zkušenosti s opravou zrušení odpovědi

  • 3D projekty bytů
  • Video Repair
  • designový byt
  • Veškeré opravy
  • dveře
  • windows
  • strop
  • stěny
  • Sádry a tmel
  • sádrokarton
  • nábytek
  • Ostatní opravy
  • Paul
  • Vyrovnání podlahy
  • cement
  • Suchý potěr
  • Polosuchá mazanina
  • samonivelační
  • Výstavba obou pohlaví
  • podlahové vytápění
  • Elektrické podlahové
  • Vodní podlahové vytápění
  • podlahové krytiny
  • dlaždice
  • laminát
  • všechny armatury
  • instalatérství
  • Vana, sprchový kout
  • kohoutky
  • pánev
  • topení
  • Všechny elektrický
  • instalace
  • LED v domácnosti
  • ventilace
  • stavební materiály
  • nástroje
  • materiály
  • stavební kalkulačky
  • Oprava rekreačního domu
  • Různé výrobky
  • Top recenzi
  • Otázka a odpověď
  • zprávy

  my VKontakte

  Pokud jste našli chybu v textu, vyberte jej a klepněte na tlačítko Shift + Enter nebo klikněte zde a budeme se snažit, aby rychle opravit problém.

  Děkujeme vám za vaši chybovou zprávu. V blízké budoucnosti budeme ji opravit.

  Bazis-prom těla. 8-495-725-2615

  Děkujeme vám za vaši chybovou zprávu. V blízké budoucnosti budeme ji opravit.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2