Jaká by měla být postel v ložnici

Jaká by měla být postel v ložnici

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jaká by měla být postel v ložnici: 7 doporučení a tipy

File Holder umístění postele v ložnici má velký význam Ložnice - místo, kde se lidé relaxaci a odpočinku, takže všechny jeho vybavení by měl vytvořit atmosféru klidu, klid a příjemnou malátnost. Místo na spaní by měla být co nejpohodlnější a pohodlný. Často se lidé nemohou pochopit, proč jejich spánek je neklidný, a celá věc může být ve špatném formulaci posteli v pokoji. Z tohoto důvodu je nutné znát základní pravidla uspořádání spát a dobrý odpočinek.

Jak dát postele v ložnici

Bez ohledu na velikost nebo má ložnici, postel v něm musí být správné - čelo postele ke zdi. Výjimkou může být jen postel, být na stupních vítězů nebo baldachýnem.

Nedoporučuje se umístit postel čelo k oknu. Okna v ložnici by mělo být vybaveno závěsy světlo pro denní hodiny nebo více silnými závěsy na noc, takže se stává uzavřenou ložnice místem pro zvědavýma očima. Je-li místnost je úzký, umístění čele postele a stupátko k oknu ke dveřím jedinou možností, a proto by měla vyvážit harmonický energie prostřednictvím dvojice věcičky na okně nebo prostřednictvím nastavení mezi postelí a dveřmi některých typů nábytku.

Je-li místnost je množství zrcadel, je nutné umístit postel tak, že lidé spí v nich neprojeví.

Správná umístit postel čelo ke stěně

Lidé, kteří praktikují feng polohování shu radit postel tak, že úhly ostatního nábytku nebyly zaměřeny na ni - takzvaný „ostrý šípy“, které jsou schopné způsobit poškození zdraví člověka.

Poblíž postele v ložnici manželů není nutné mít cisterny, vázy, kašny nebo obrázky (fotografie) s obrazy vody, protože voda je symbolem změny a může vést k nežádoucímu zrady.

Místo postel v ložnici - základní pravidla

Stojí za bydlení blíže na některé z lůžek v pravidel rozložení ložnice.

 • Vzdálenost mezi postelí a další v nábytku ložnici by neměla být menší než 60 cm, a to platí pro přístup k posteli .;
 • Funkčnost kotviště musí splnit individuální potřeby majitelů, jako fanoušci číst je třeba vybavit místo na spaní dobré osvětlení, a dítě nebo starší lidé potřebují snadný přístup k sociálním zařízením;
 • Pro malé ložnice je vhodný postelí podkroví, který je vybaven s dalším prostorem pod ním;
 • Návrháři se doporučuje ustlat střed místnosti, je lepší vybrat si postel s krásnými ozdobnými prvky - elegantní záda, například, nebo zajímavé ozdobit stěnu, u kterého bude stát postel - nástěnný podporu, design výklenek, oddílů;
 • Stěna naproti posteli není nutné přetížení těžké kusy nábytku nebo ztracené vizuální rovnováhy v místnosti;
 • Pro další zlepšení zvukové izolace v místnosti, můžete si dát pod postel koberec s dlouhým vlasem;
 • Pokud jsou majitelé závislí na duchovních praktik může umístit postel po stranách na světě, pokud chcete rozvíjet intuici postel by měla dát čelo na sever, pokud duševních schopností - na sever-východ, pro klidný spánek - na východě, umístěním postele čelo na jihozápad, můžete zlepšit srdce případ.

Doporučuje se vyčlenit přistýlek ústřední místo v místnosti

Pošta postel v ložnici může být v souladu s pravidly Feng Shui (jedná se o postup založený na starověké čínské náboženské výuky) nebo Vastu (starověké hinduistické systém akademických budov nabízí).

Jak to je nemožné, aby postel v ložnici

Dodržování určitých pravidel popsaných vyplní ložnice klid a individualitu.

Zde je seznam ustanovení postele v ložnici, který není nutné zvolit:

 1. Podnožka ke dveřím - umístit postel tak, pak ať do ložnice špatné energie, takže říci mnoho duchovních praktik, jak se vyhnout výše.
 2. Stěna u dveří - prostě není nejlepší volbou pro klidný spánek, protože pokaždé, když se otevřely dveře, mozek bude zahrnovat režimu vysoké pohotovosti - to je základ lidského pudem sebezáchovy.
 3. Stěna u dveří, když je dveřní křídlo uzavírá hodnocení - zjistit, kdo šel do ložnice bude nejen vzhůru, ale vstát z postele, a to nepřispívá k řádnému odpočinku.
 4. Čelo postele k oknu - prostě není žádoucí uspořádání možnost postel, okno nedává pocit bezpečí.
 5. V blízkosti okna, a to i v případě, že čelo je proti zdi - to může způsobit nachlazení, pokud okna jsou špatně izolovaný a mají píštěle.
 6. Pod skříně nebo velké opona lustr - bude vytvářet zbytečné obavy a úzkost a pocit neustále hrozící v pravém slova smyslu ohrožení.
 7. Na rozdíl od zrcadla nebo TV - zrcadla popsané výše, ale televizor může přinést negativní energii, a jeho vyzařování je schopné způsobit poškození zdraví člověka.

Je žádoucí, aby nainstalovat postel čelo k oknu

Čím dále od postele dveří, oken a dalších objektů, kde bezpečnost je větší pocit kontroly nad svým okolím.

Jak dát postele v malé ložnici: interiéry foto

Malá ložnice design je vždy obtížný úkol, by měla existovat nejen postel, ale další bytové doplňky, které dělají tento pokoj zvláštní.

Vzhledem k tomu, postel by měla být umístěna v malé ložnici:

 1. Za prvé, v místnosti je menší než světlejší barva musí být řešení. Malý pokoj potřebuje vizuální expanze a světlé odstíny prostě schopen vyřešit tento problém, pokud jde o design pokojů a lůžek resp fit bílá, mléko, šedé a béžové odstíny. Můžete si vytvořit několik aktivních barevných skvrn, například v čele postele, nebo v jejím oblečení.
 2. Za druhé, měli byste si vybrat postel s vestavěným úložným systémem, takže malý prostor není přeplněný zbytečnými kusy nábytku.
 3. Za třetí, umístění lůžka v případě, že místnost je určen pro dvě osoby, můžete nainstalovat dvě lůžka na obou stranách okna, takže hlava je čelem ke zdi. Ale v tomto případě, dveře by měly zůstat na bocích postele. V případě jedno- nebo by měla stanovit své čelo ke zdi a okna a dveře by měly být na svých stranách. Ale pak okna by měla být vybavena silnými závěsy nebo žaluzie kvality.

Pro registraci malé ložnice, je vhodné použít světlé odstíny

V malé místnosti je velký výběr, takže nastavení tady pražec důležité přidat detaily, které budou splňovat všechny požadavky na doporučené místo.

Tyto části mohou být závěsy, paravány, nábytek, doplňky, vše, co vyvažuje rovnováhu v interiéru ložnice a energií.

Jak umístit dětskou postýlku v ložnici pro novorozence

Chcete-li nainstalovat postýlku pro novorozence v dospělého ložnici, je důležité mít na paměti, že se jedná o dočasný jev, bude trvat trochu času a vaše dítě bude potřebovat plnohodnotnou postel. Z tohoto důvodu, postel by neměla být ústředním prvkem interiéru ložnice.

Postýlka lepší pozici v rohu místnosti

 • Zónování - samostatný prostor pro dětskou stěnu nebo skříň pro kojenecké potřeby;
 • Side - vnější část postele fit optimální nastavení postýlku pro novorozence s touto rukou, moje matka bude vhodnější krmit a pečovat o dítě v noci;
 • Formulář - fit obdélníkový tvar postýlky, tak dlouho, že je možné nastavit směr stěny, a krátké nebude zasahovat do prostoru.

Dětská postýlka musí být umístěna tak, že tam je hodně prostoru, to bylo nejvíce chráněno a měla volný přístup.

Z tohoto důvodu jsou nejpopulárnější varianty umístění oceli lůžku v rohu ložnice, v přední části hlavy dospělé osoby, v blízkosti ženské strany nebo samostatný dětský koutek umístění u dospělého ložnici.

Jaká by měla být postel v ložnici (video)

Prohlášení z postele v ložnici a zákazy nebo že jeho poloha bude záviset na velikosti místnosti, tím menší je, tím obtížnější splnit výše uvedená doporučení, ale že existují návrhových technik, které jsou o něco nižší.

Postel v interiéru ložnice (foto)

Přidat komentář

© 2017, homeli.ru. Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Jak dát postele v ložnici?

Ložnice a kuchyň. To jsou dvě nejdůležitější místnosti v jakémkoli domu či bytu. Vzhledem k tomu, jak je tomu v jejich nábytku a jak splnil nepsaných pravidel jejich uspořádání často závisí na míru a porozumění v rodině, zdraví domácnosti, štěstí ve vašem osobním životě a ještě mnohem více.

Dobrý Ložnice by měla být vybavena tak, že přesouvá své hranice, osoby bezprostředně do atmosféry klidu, klid a pohodu. Postel by měla způsobit, že většina „sladké“ a příjemné asociace. Po tom všem, protože, jak se můžete posadit a odpočívat, záleží na tom, jaké náladě se vzbudíte v dopoledních hodinách.

Bez ohledu na velikost ložnice, postel čelo by měl stát u zdi. Výjimka - postel na pódium pod baldachýnem. Je žádoucí mít sáně postele ke dveřím.

Postel, aby zajistily, že máte dobrý odpočinek a normální šťastný život radostný málo nastavit ho na správném místě. Chcete-li zvolit „správnou“ postel. Nemělo by být kulatý. V tomto případě bude váš život valit jako uprchlý kolo, které neustále spěchá kolem důležité a užitečné. Zvláště žádoucí kulatý tvar pro jednotlivé dívky.

Jak dát postele v ložnici?

Sleep - stav, kdy člověk stráví třetinu svého života, což je důvod, proč vytváří pohodlné spaní je pro tělo velmi důležité. Ložnice hraje důležitou roli v životě každého člověka, to je zóna pro obnovu energetických zásob a fyzické síly.

Místo určené k jejímu lůžku v pokoji má významný vliv na spánek a tělesné zdraví svého majitele. Člověk může rušit spánek únavy nebo pocit nebezpečí, ale z hlediska feng shui - špatné střídání energetické toky. Proto, pokud budete spát, nebo zbytek nepřináší požadovaný efekt, to není bezprostředně nutné brát drogy a bojovat proti nespavosti, možná, problém je v tom, že postel není umístěn v místě, které chcete.

V případě, že postel může být v pokoji?

Kromě nároku na lůžko a všemi sousedními atributů ve formě ložního prádla, polštáře, matrace a přikrývky byly pohodlné používání, vyberte správné umístění postele je také důležité. Variace v lokalitě kotviště v místnosti hodně, postel může být umístěna u okna, na stěnu, na středu místnosti nebo do rohu místnosti. Sleeper - nejdůležitějším kusem nábytku a dalších prvků jsou voleny s ohledem na již stylistické a ložního pozici.

Ale každá oblast v prostoru místnosti má odlišný vliv na kvalitu spánku, a umístění postele závisí na geometrii a rozměry místnosti.

V malých místnostech pokyny postel uspořádání není příliš neliší od předložení velké prostory, ale existují malé rozdíly. Pokoje s kolmým uspořádáním oken a dveří na mysli a čelo k jedné z pevných stěn. V případě, že okenní a dveřní otvory leží vzájemně proti sobě, postel je lepší umístěna přes linii okna-dveře, ale vzdálenost od nohou postele k protilehlé stěně musí být alespoň 50 cm.

Je-li postel určen pro dvě osoby, přístup k němu by měl být na obou stranách, přičemž jednotlivé modely lze namontovat blízko ke zdi, jsou nejlepším řešením pro malé prostory. Pokud jste ještě potřeba nainstalovat manželská postel, pak přijde na pomoc transformátorů. V každém případě, bez ohledu na typ konstrukce, postel je lepší instalovat čelo ke stěně. Existuje několik způsobů, jak nahradit klasickou postel pro více než funkční kus nábytku. Lze získat na adrese:

 • Skládací postel. Postel je vestavěna do skříňky a po sestavení je stojan s policemi.
 • Patrová. Model postel je umístěna na závěsné konstrukci, může být umístěn ve spodní části na pracovišti nebo úložného systému.
 • Rozkládací pohovka. Stavba v rozloženém tvaru, je plně postel.

Úzký tvar místnosti je otázka, s volným prostorem kolem postele. Řešením tohoto problému může být:

 • Umístění přes lůžkových zpět do dlouhé stěny.
 • Umístění lože podél jedné stěny, vhodné pro jednotlivé modely. V podobném uspořádání manželské postele vznikají nepříjemnosti a nepohodlí v důsledku volného prostoru za čelem postele.
 • Nejlepší volbou - umístění postele v rohu místnosti, v tomto případě hlavou je proti zdi a vytváří pocit bezpečí.

U okna. Umístit postel pod oknem je nežádoucí z několika důvodů. Za prvé, k otevření okna musí být snadno přístupné, a za druhé, pokud okno není dobře uzavřen, neustálé směnky v chladném počasí může vést k nežádoucím důsledkům pro zdraví. Postel by měla být umístěna ve vzdálenosti 1,5 m od okna.

Jak nejlépe zařídit podle Feng Shui?

Harmonie a pohodlí jsou považovány za hlavní součásti ideální interiérového designu. Nicméně ve snaze o funkčnosti a luxus mnoho majitelů porušit spojení těchto dvou prvků a obsahu nezdravým spánkem a nepohodlí. Zatímco obnovit rovnováhu energie a udržení komfortu v domě může pouze uspořádání nábytku podle Feng Shui.

Feng Shui nauka obsahuje informace o pojednání o tom, jak uspořádat nábytek v prostoru, aniž by byla ohrožena pohyb energie Qi, která je nezbytná pro osobu. Jak skeptičtí lidé mohou patřit do tohoto učení, ale s ohledem na teorii Feng Shui, pokud jde o utilitarizmu, je zřejmé, že tato doktrína je jasné vědecké zdůvodnění: Správné umístění objektů v místnosti skutečně vytváří příznivější biopole lidského těla.

V srdci této starobylé čínské filozofie je 6 základních principů:

 • Compliance. Feng Shui není fanoušek celkové nábytku, a to zejména v menších domácnostech. Rozměry dekor položky musí být v souladu s velikostí a geometrie místnosti, jinak se situace bude „vznášet“ přes osobu a citově na to do tisku. Ve stejné době, malé měkké nábytek, křehké police by neměl být „ztracené“ v prostoru velkých místnostech.
 • Uspořádanost. Rohový nábytek s ostrým geometrickým tvarem zabraňuje pohybu energie, všechny objekty měkké sluchátka je žádoucí získat na vysokých nohách, takže částice Qi mohou volně pohybovat v prostoru. Pile dekorace, blízko u sebe kusy nábytku i brzdit Qi, nábytek je lepší pozici podél stěn.
 • Orientace. Místnost by měla být jasně zdůrazněno energetické centrum, které je konkrétní objekt. V jídelně se může jednat o stůl, v ložnici - postel v obývacím pokoji - měkká set, v závislosti na místě určení. Zbytek interiérových prvků jsou uspořádány v kruhu nebo osmiúhelníku, vytvoří odvětví energetiky, která koncentruje všechny pozitivní částice. Doporučuje se také, že má postel s výhledem na částech světa, pro dobrý spánek.
 • Protection. Nejlepším řešením do ložnice, podle Feng Shui bude postel s tvrdou základnou ze dřeva. Během spánku tělo se zabývá energetickým využitím a za to, že potřebuje silnou podporu, která bude spolehlivou ochranu a podporu pro tělo.
 • Harmonie. Lůžko, podle kánonů východních je žádoucí stanovit saních ke dveřím. Nejlepším řešením by bylo umístit postel přes - mezi oknem a dveřmi. S kotviště by měl otevřít pohled na dveře, ale postel by neměla stát přímo před ní. To vytváří pocit bezpečí a zabraňuje úniku Qi energie. Umístěním těžké bedny, skříně a závěsné police se nedoporučuje dělat v této oblasti posteli. Pověsit lustr nad lůžkem a za to nestojí. Při umístění dvojlůžko je důležité vzít v úvahu možnost volného přístupu k němu na obou stranách. Není vhodné umístit manželskou postel příliš blízko nebo v blízkosti stěny.
 • Osvětlení. V místnosti by měl být plný světla, který je distribuován rovnoměrně všemi subjekty interiéru - to přitahuje a soustřeďuje energii Qi, který vytváří atmosféru tepla a pohodlí v domě.

Při umísťování nábytku Feng Shui nezdá zvlášť těžké chvíle, tak uspořádat prostor podle kánonů východních filozofií nebude obtížné i pro ty, kteří nejsou zběhlí v složitosti návrhu.

Feng Shui - filozofie, který dostal jeho začátek ve starověké Číně. Speciální energetické toky, který je zaměřen na vytvoření učení Feng Shui pomáhá vytvářet rovnováhu v domě, a přinést štěstí a úspěch svých majitelů.

Ložnice, zařízené v feng shui, by měla být v oblasti lásky a rodiny, tedy někde mezi východní straně světla nebo jihozápadu. Místnost by měla mít přednost čistotu, pohodlí a pořádek v interiéru rozbitých věcí, které nejsou povoleny, a výzdoba je provedena v příslušných barvách. Pro malá ložnice vybrat světlé barvy, které jsou vhodné pro větší místnosti a sytější barvy, ale v každém případě jsou barvy by měl být harmonický. Vzhledem k tomu, že je postel v ložnici je energetickým centrem, musí mít přednost před jinými bytového textilu.

V případě, že lože patří manželskému páru, musí nutně mít jednodílnou konstrukci s jednou matrací, ne dvojnásobek s možností oddělení.

Existuje řada matrací s různým stupněm tvrdosti, na typu výplně a velikosti. Podle Feng Shui se doporučuje zvolit matraci, aby vyhovoval individuálním potřebám z hlediska komfortu, ložní musí podporovat hluboký spánek a dát kompletní relaxaci. Čím lepší spánek, více energetických zásob těla. Feng Shui se nedoporučuje kupovat postele a matrace, které byly v provozu od ostatních vlastníků, se hromadí cizí síly, což má negativní vliv na organismus.

Pro vyrovnání průtoku energie, by měla být zvolena s vysokými nohy postele. Lůžka s dalšími vybráními pro skladování v kotviště není umístěn v ložnici, v souladu s filozofií.

Podle Feng Shui energie během spánku by měli mít možnost volně cirkulovat kolem lůžka a jejího majitele, ale to se stává nemožné, pokud je obsazený prostor pod postelí.

Podle Feng Shui je přes vchody během spánku od těla odtéká veškerou energii Yin, což je pozitivní. Proto se doporučuje instalovat postele co nejdále od dveří a oken, a to zejména v souladu s dveřmi nebo čelo postele na konstrukci okna. To platí jak pro dveře do koupelny a dveře skříně. Ale je důležité, že postel byla umístěna vzhledem ke dveřím pod mírným úhlem. Ale v pokoji s balkonem se obecně nedoporučuje organizovat prostor na spaní.

Několik jednoduchých pokynů a pravidel o umístění:

 • Je žádoucí stanovit sáně postele ke dveřím, Za prvé, to je považováno za negativní znamení, a za druhé, podle Feng Shui, celá pozitivní energie uniká otevřenými dveřmi. Pokud nemůžete umístit postel jiným způsobem, že je možné snížit negativní dopad, zavřel dveře do ložnice na spaní.
 • Nedoporučuje se umístit postel čelo do okenního otvoru. To zvyšuje úroveň pocitu nebezpečí. Spící muž je ve větším nebezpečí během spánku fyzicky i duchovně, takže lepší mít postel čelo ke stěně vytvořit dodatečnou podporu.
 • Obecně platí, že mají postel v blízkosti okna - je škodlivé. Nejde jen o Yin energii, ale také to, že přichází z Průvan oken může způsobit vážné onemocnění.
 • Nedoporučuje se umístit postel pod šikmou střechou nebo střešní okno. K dispozici je pocit útlaku vzhledem k poli, visí nad postelí, to samé platí pro umístění postele pod schody.
 • Nachází se nad postelí Závěsné police a mohutné lustry vytvořit pocit úzkosti a jsou vnímány jako potenciální hrozba. Tyto prvky mohou způsobit nespavost.
 • Není to nejlepší poloha lůžka - mezi okenního otvoru a dveře, podle Feng Shui, tyto prvky vyzařují energii, která zabraňuje klidný spánek.
 • Nedoporučuje se umístit postel před zrcadlem. Tento kus prodejny nábytku a displejů všech druhů energie. Pro zdravé a hlubokého spánku potřebuje člověk, jak se zbavit zbytečných informací, rušivých myšlenek a pocitů. Zatímco zrcadlových obchodů po celý den obvinění z pozitivní i negativní energie během spánku ji odešle zpět na člověka. Na konci, majitel z ložnice se zrcadlem probudí unavený a deprimovaný.
 • Místo na stěnách lože se zabudovaným větracím potrubí a nežádoucí. Takže pokud je zde ložnice sousedí s kuchyní a sociálním zařízením, se doporučuje nastavit postel na protější stěně, to samé platí pro instalaci lůžka na ohřívač.
 • Instalovány v ložnici televizor má negativní dopad celkový stav a spánek, takže postel by neměla být instalována v místnosti s televizí. Také umístěn v blízkosti výstupní postel je škodlivý, ale také vyzařují škodlivé energetické toky.

Pro více informací o tom, jak umístit postel v ložnici Feng Shui mmozhete vidíte na následujícím videu.

Stejně jako v garsoniéra oddělená lůžka?

Vybavení a nábytek z malých bytů a ateliérů jsou vždy mnohem vyšší složitost než u prostorných pokojů, stejně jako v je nutný malý prostor pro uložení stejný počet kusů nábytku, ale udržet funkční a prostor pro pohyb. To může pomoci ve třech principech:

 • zónování;
 • barevné schéma;
 • Použití multifunkčního nábytku.

Spí s vestavěnými šuplíky, závěsné police, modulový nábytek a dekorované v jasných barvách přispívají k rozšíření vizuálního prostoru, spolu se zachováním funkčnosti. Ale nejúčinnější metodou je umístit v studio apartmánu kuchyň, jídelna, ložnice a obývacího pokoje, aniž by ztratil cenné čtverečních centimetrů právě zónování.

Oddělený prostor na spaní opticky od zbytku prostoru je možné bez jakýchkoli stavebních prací na instalaci stěny nebo příčky. Přidělení místa pomocí žaluzie nebo obrazovek, jsou také vhodné vysoké police nebo zásuvky.

Rozdělují ložnice prostoru mohou nejen přes závěsy, ale také s pomocí kontrastní stěny a podlahy, hrající nejen barvy, ale také s fakturou.

Pro více způsobů komplex územních patří dělení nebo pódium na podlaze. Ale pozitivní je, že podium či oddíl může být převedena na skladování věcí.

Jak mohu dát dvě lůžka v jedné místnosti?

Přidejte jen dvě lůžka v místnosti - doba náročný proces, je to nejen v důsledku rozměrů prostoru, ale také v tom, že k vytvoření harmonie v interiéru trochu složitější. Ale zkušení konstruktéři vyvinuli několik základních způsobů, jak uspořádat dvě lůžka v ložnici:

 • První metoda je vytvořit vyvážené prostředí pro typ zrcadlení. Tento koncept je vhodný pro prostorné pokoje, je naprosto shodná s uspořádáním podstavců, postele a systémů pro ukládání dat. Tato metoda je vhodná pro použití v hotelových pokojích či ubytovnách.
 • Druhý způsob - umístění postele pod úhlem. Je vhodný pro malé místnosti.
 • Další varianta úhlové umístění - ubytování lože čela k sobě ve tvaru písmene „G“. V tomto případě je navíc úložný prostor.
 • V obdélníkové místnosti, ideální řešení nainstalovat dvě lůžka podél jedné stěny. Zbylý prostor je zpravidla obsazena zásuvek či rekreačních oblastí.

Můžete umístit postel na obou stranách okna do zdi čelo postele, ale pouze tehdy, pokud jsou dveře levou stranu.

Existuje několik pravidel, které mohou pomoci uspořádat zónu pohodlí pro spánek:

 • Vzdálenost mezi postelí a dalších objektů v interiéru by neměla být menší než 50 cm, poskytuje snadný přístup do postele.
 • Spací plocha by měla být skryty před zvědavýma očima, ale postel by měla být jasně viditelné dveře.
 • Pokud dvojlůžkem, přístup k němu musí být na obou stranách.
 • V úzkém Postel nainstalované příčně vymezuje prostor, to je nejlepší umístit postele do zdi.
 • V obdélníkové místnosti, postel, naopak, je lepší dát napříč.
 • Funkční spaní musí splňovat individuální potřeby vlastníků. Například pro ty, kteří mají rádi čtení ložnici by měly být vybaveny vysoce kvalitní multi-level osvětlení v.
 • U malých ložnic ideálním řešením by bylo rozkládací pohovka s další úložný prostor. Není žádoucí, aby se v souladu s filozofií Feng Shui, ale někdy je nezbytné, aby se ušetřilo místo.
 • Lůžek lépe zdůraznit ústřední prostor v ložnici.

Kromě pravidel, existuje několik dalších tipů, které vám pomohou určit výběr lokalit pro lůžko:

 • Vlastnit kočku rodinu pet mohou sledovat své oblíbené spací kde. Kočky jsou velmi citlivé na anomálních zón a nemají spát v těch místech, kde je negativní vliv na energetickém těle. V případě, že zvíře rád spí na posteli - je to dobré znamení, i když některé kočky ztratily své přirozené instinkty kvůli domestikace, přesto se dá věřit, pokud jde o nalezení zónu pohodlí.
 • Umístit postel u dveří se nedoporučuje rodinných lidí, aktivní pohyb dveří snižuje kvalitu spánku a obecně zasahovat spánku. Lůžko přilehlé k okenního otvoru, vytváří atmosféru úzkosti, která je cítit instinktivně, navíc v chladném období foukáním studené okna.
 • Ve srovnání s ostatními kusy nábytku. TV je žádoucí mít blíže než tři metry od spaní. Zrcadla by neměl být instalován před nebo vedle postele, tento koncept je nejen diktován feng shui, jen ve tmě odraz v zrcadle znepokojující a nespí, to samé platí pro zrcadlovými stropů a dalších reflexních ploch.

Moderní design v secesním stylu interiéru malé ložnice, rozměry nepřesahující 18 metrů čtverečních. m. nábytek v místnosti je založen na základních principech Feng Shui filozofii.

Výborným řešením pro úzkých malých bytů - postel s pódiem. Podium funkce stupňová úložný systém. Interiérový design ve světlých barvách opticky zvětšit prostor ložnice.

Klasické černobílé barvy, minimalistické interiéry, spolu s umístěním nábytku podle kanovníky Feng Shui do intimní ložnice.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 3 = 4