Jaké jsou magnetické pohony

Jaké jsou magnetické pohony

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Proč je potřeba stykač 7 funkcí, rozsah

Magnetické ovládací prvky Elektrický startér a distribuuje energii dnes nadproudu, spínací elektromagnetické ovládací zařízení používaná v různých elektrických přístrojů. Jedná se o rozhraní mezi pohonnými jednotkami a elektrické ovládání, ovládající zapínání a vypínání elektrických obvodů. O tom, jak jsou uspořádány magnetické předkrmů, jaké existují typy přístrojů a jaká je jejich účel - viz níže.

Stykač: zařízení a provoz, zařízení

Magnetická elektrický startér - kontrola nízké napětí a distribuce současné energie. Konstrukce zařízení je velmi jednoduchá: Přístroj se skládá ze dvou částí - horní a dolní kombinaci v plastovém pouzdru.

V horní části pohonu se nachází:

 • Zablokovat pohyblivé kontakty;
 • Oblouk mřížka;
 • Pohyblivá část elektromagnetu.

Kontaktovat pohonné jednotky, zatímco úzce spojena s pohyblivou část elektromagnetu. Oblouk mřížka na zařízení působí jako zařízení sloužící k varování a eliminaci vzniku elektrického oblouku požárů. Běžci v horní části snímků zařízení procházejí kotvy magnetického systému a napájecí mosty a další kontakty s pružinami.

Spodní část elektromagnetického zařízení má ve své struktuře:

 • Zatahovací naviják;
 • Vratnou pružinu;
 • Část elektromagnetu.

Cívce navíječe má válcový tvar a cívku měděného drátu. Počet závitů cívky závisí na jmenovitém napětí. Zařízení magnet je tvořena ve tvaru písmene W, ocel, elektromagnetické desky. Kotva a jádro tvoří magnetický obvod.

Princip fungování zařízení je jednoduchý: je založen na účincích magnetického pole na různých pohyblivých částí pohonu.

Tudíž proud se dodává do cívky umístěné na jádru. Po ukončení přivádění proudu magnetické pole mizí, vratná pružina odešle horní část zařízení do výchozí polohy. Ve stejné době, kontaktů, které byly uzavřeny otevřené a uzavřené - otevřené.

Silový kontakt systém: magnetický spínač zařízení

Moderní magnetické pohony mohou být vybaveny dalšími ochranných a řídicích zařízení. Nejčastěji se člověk startéru tepelné relé nouzového zastavení, low-současný kontrolní kontaktní odpalovací skupiny. Reprodukční kontakty s modifikacemi provádí pomocí magnetického spínače kontaktního bloku. Z tohoto důvodu je ovládací systém kontakt se nazývá prefix.

Magnetické startér má dvě části, spojené v plastovém pouzdře

Kontaktní systém napájení třífázového magnetickým pohonem se skládá ze tří výkonu (hlavní) a jedna pomocné kontakty.

Silové kontakty použité pro spínání silné zatížení. Z tohoto důvodu, oni jsou vyrobeny z měděných propojek na technické použití stříbra. Pomocný kontakt v blokovací jednotky působí: Při použití standardního zapojení do obvodu, zapadne pohon v provozuschopném stavu.

V závislosti na typu vlivu na napájecích kontaktech elektrický obvod se dělí na:

Kontakty jsou vyvolány požitím proudu na navíječe cívky startéru. Během tohoto jádra táhne kontakty, což normálně sepnuté kontakty otevřený a normálně otevřít uzavřený.

Mezi další kontakty pro začátečníky s časovým zpožděním

Chcete-li zvýšit počet konzol používat doplňkové napájecí kontakty elektromagnetické zařízení. Tak, tyto kontakty na konzolách jsou vybírány na základě maximálního hlavního proudu. Tak, pro servopohony od první a druhé aktuální hodnoty pomocných kontaktů musí být roven hlavního proudu nebo je menší než maximální hodnota. Odděleně vylučují další kontakty (Console) s časovým zpožděním. Hlavním cílem těchto předpon je výňatek určitý čas při aktivaci a deaktivaci zařízení.

Pneumatické pulty používané v elektrickém napájecím okruhu:

 • Když napětí výstup DC 440 V a frekvenci 50 Hz;
 • Když se napájecí napětí 660 V a frekvenci 60 Hz.

Pokud je již nainstalován pneumatický PVL prefix, aby se zvýšilo množství pomocných elektrických kontaktů regulačního obvodu pomocí kontaktních boční konzole PKB sérii. Montážní konzoly provádí pomocí speciálních zámků na svém bydlení.

Jaké jsou magnetické pohony

Magnetické elektrické spouštěče motorů se vyznačují jejich schopnosti pracovat se spoustou různých kapacitách. Domácí pohony jsou rozděleny do 7 skupin a může přepínat sílu v rozmezí od 7,5 do 45 kW.

Magnetické startéry jsou otevřené a uzavřené

Kromě toho, konstrukce a funkce startujících se dělí na:

 • Reverzibilní (např., PML 1502, 3100);
 • Nevratné (například startér PME 211 311 PAE nebo "žába").

Reverzační spouštěče jsou v jejich výstavbě dvěma magnety, čímž se mohl točit pohyb v obou směrech, v závislosti na povel operátora. Proto, bez ohledu na to, jak je uspořádáno startér může nebo nemusí být chráněna proti přetížení.

Na místě se magnetickým pohonem uzavřené a otevřené.

Odděleně prachotěsný vyzařovat stykače. První typy pohonů nainstalovaných v běžných místech, která nejsou vyznačují velkou akumulací prachu, mechanické účinky cizí předměty (například elektrické rozvodné skříně). Prachotěsný as začátek nejsou ovlivněny slunečním zářením a srážkami, a může být instalován pod okap na ulici. Chcete-li určit typ startéru vynalezl dekódování standardizované, což umožňuje určit hodnotu každé písmeno a číslice označení pro elektrické přístroje.

Hlavním úkolem a cílem magnetického startéru

Proč je potřeba stykač? Hlavním účelem spuštění elektromagnetické zařízení - a vypne motor. Studie v prasknutí stykače AC ukazuje, že nejčastěji, pohony se používají pro řízení asynchronních motorů třífázových. To je vzhledem k jednoduchosti konstrukce začátek. Kromě toho, pokud je zahrnuto v obvodu, a to nejen startér zapínání a vypínání motoru, ale také sledovat jeho provoz.

To znamená, že magnetický spínač provádí následující funkce:

 • Zajišťuje startování motoru a zrychlení motoru;
 • Řídí provoz kontinuita v souladu s předem stanoveném časovém intervalu;
 • Chrání motor proti přetížení;
 • Obrátí směr otáčení motoru;
 • Zodpovědné za ucpávání;
 • Poskytuje při vypnutém motoru.

Nicméně, startér pohon zajišťuje nulovou ochranu. Tak, když je neplánované vypnutí napájení, spínač zapalování (regulátor) motoru může být ne-nulové polohy. Zero ochrana zabraňuje samovolnému vypínání motoru při obnovení napájení: motor uveden do chodu až poté, co povely obsluhy.

Proč je potřeba stykač: rozsah

Kromě ovládání indukční motor třífázového, magnetický pohon může být použit pro řízení činnosti hlavních elektrických spotřebičů (například čerpadla, klimatizace). V akčních členů domácnosti magnetické, nejčastěji používá pro zapnutí topného systému (např ohřívače).

Rozsah magnetické startéry měnit

Kromě toho, použití pohonů ve schématech:

 • Dálkové ovládání armatury osvětlení;
 • Řízení pec na tepelné zpracování;
 • Řízení kompresorů.

To znamená, že rozsah předkrmů je velmi široká. To je vzhledem k jednoduchosti konstrukce a snadné začlenění do systému zařízení. Navíc najít startér za přijatelnou cenu, není těžké: velmi populární, dnes má kupní síla b / y vozidel.

Zařízení magnetický pohon (video)

Téměř žádný elektrický proud není bez spínacích přístrojů a vypínání elektrického obvodu - s magnetickým pohonem. Moderní magnetický elektropuskatel je modifikovaný dvoupolohový elektrický stykač elektromagnetu. Vědět, jak magnetické startér, a jaké typy zařízení emitují, můžete zahrnout stykač v jakémkoli režimu. Doporučení k instalaci dalších kontaktů výše navrhovaných vám pomůže zlepšit vaše zařízení!

Kopírování je povoleno pouze s odkazem zpět ke zdroji

Princip fungování magnetického pohonu a specifikace

Zde vezmeme v úvahu nejen princip magnetického pohonu a jeho technické parametry, ale také vymezit skupinu zařízení s stykačů. Články kdy budete potřebovat, je tak vágní definice, že i tento údaj je již mnoho, aby byly užitečné. Podél cesty, budeme uvažovat o jmenování začátek vysvětlit, proč v některých případech, které jsou nezbytné. Dozvíte se spoustu zajímavých - to není jen seznam suchých faktů, ale zároveň i analýzu mnoho, mnoho věcí, vztahujících se k tématu.

Magnetické pohony jsou odlišné od stykačů

Zpočátku terminologie: proč je slovo „magnetický“? Ano, z toho prostého důvodu, že je nezbytně uvnitř cívky magnetického startéru, můžete provést rychlý a bezchybný start. A to dělalo žádný pohyb ruky, a pomocí proudového impulzu, který umožňuje vytvoření dálkové ovládání. A tu a tam obsahuje cívky, jaký je rozdíl stykače a magnetické startéry? Pojďme nejprve zvážit příčiny potřebě přijmout ochranná opatření:

Motor je složitý mechanismus, a v praxi tato hora železa může být ještě dražší. Proto musíme mít dobrou péči o jejich vybavení, a ne utratit spoustu peněz. To je první důvod. V tradičním přímém startu vyvíjí vysoký točivý moment, ale zároveň ostré nárazy nejsou vždy vhodné pro tento typ zařízení. Například s ohledem na hydraulických čerpadel může být vytvořen průchod, což může vést k selhání různých ventilů.

Takže je to dlouhá cesta kolem horké kaše: Každý ohřívač vody v domácnostech je možné provozovat bok po boku s ochranou proti tomuto druhu přetížení. Částečná mrtvice může mít akumulátor. Ale dostihy stále poškozuje ochrannou sklovinu. Výsledek: trhliny v budoucnu zničení ochranného povlaku. Poškozuje příliš ostrý start a samotný motor. Některé části mohou být snadno poškozeny. To znamená, že stykač je nezbytným doplňkem pro všechny drahé vybavení.

Na začátku indukčního motoru kreslí velmi velký proud. Když přijde k síti 220, pak není nic, co můžeme dělat. Ale rostlina je obvykle takové motory jsou tak mnoho, a navíc šum na elektrickém vedení jsou nechtěl. Tam je další dobrý důvod: schopnost spouštět současně více zařízení, potenciálně hrozí přetížení nejen vedení, ale také spuštění bezpečnostních systémů. Do jisté míry, že jsou nepravdivé, ale poškození izolace kabelů, také není vítán, protože jejich nahrazení - dlouhý a složitý proces, nemluvě o cenu. Proto je náběhový proud může být snížena. A uvažovat o třídu zařízení, to je přesně to, co můžete udělat.

Schéma magnetický pohon s možností reverzace

Současně, magnetickým pohonem může poskytnout řadu dalších funkcí. Například, může být naopak. Pokud je to nutné, změňte spínací vinutí couvá magnetický spínač mění směr otáčení opačný. Uvnitř je ochranný obvod současným zapnutím obou řetězcích. Výsledkem je, že magnetický pohon umožňuje provádět opačný proces je bezbolestné. Tam jsou také některé další specifické vlastnosti, které se budeme zabývat níže. Některé modely přestat krmit s zmizení jedné z fází, nebo může dokonce ovládat nerovnováhy napětí.

Z výše uvedeného je zřejmé, že stykač jednoduše zavře a otevře obvod, zatímco magnetické pohony současně vykonávat další funkce k ochraně nebo snížení zapínacího proudu. Jinými slovy, můžeme říci, že je stykač geograficky součástí startéru a zvládá téměř stejnou funkci (ale ne ve všech případech), spolu s jinými zařízeními.

Jak se magnetické pohony, a to, co oni jsou

Hlavní výkonná část magnetického pohonu je stykač. Zastupuje část cívky která pohyblivého jádra. Vzhledem k vyskytujících magnetických polí v pravou chvíli stykače ovládaného napětím. Předmět je magnetická indukce, a že nefunguje jako topné plotně, jádro se skládá z většího počtu tenkých desek. Je zřejmé, že použití speciální elektrotechnické oceli. To zajišťuje, že rozklad v celém objemu jádra od sebe. Mezi deskami použité izolační lak.

V důsledku vířivých proudů podle tloušťky materiálu není indukována, v důsledku čehož je ztráta snížena. Kromě společné části může být celá řada zařízení. Ale ještě předtím, než popisovat všechny tyto hromadu, zvažte, jak provést zahájení elektromotoru, což eliminuje zahlcení sítě.

Overcommutation Typ sjednocení

První z těchto metod se přepne vinutí typ kombinující hvězda-trojúhelník. První z nich je použita v počátečním období, a druhý - když je zrychlení motoru. zapínací proud efektu redukce je dosaženo v důsledku změny napětí na vinutí. V prvním případě 220 (rozdíl mezi fází a nulovým vodičem), a druhý - 380 (lineární síťové napětí). V důsledku takové dopravní kapacity se snižuje, což samozřejmě způsobí menší točivý moment, dobře, a samozřejmě rozběhový proud kapek. Když se hřídel zvedne tempo, magnetické startér perekommutiruet vinutí delta, díky kterému zařízení se přepne do režimu. V tomto případě se relé uvnitř, stejně jako dva. Navíc jsou navrženy tak, aby při současně není uzavřeno (blokoval vzniku mimořádné události na lince). Externí napájecí zdroj je vhodný pouze pro relé odpovědný za začlenění trojúhelníku.

Změna napětí

Velmi často nastavit zapínací proud produkované změny amplitudy napájecího napětí. Význam zde je stejný jako minule. Je nutné nějakým způsobem snížit velikost napájecího napětí, v důsledku čehož pokles a moci. Vinutí je absolutně žádný rozdíl, díky kterým dojde ke změně. V důsledku toho, že základní magnetické pohony jsou prováděny na potenciometrů a složitější, může být složeno z tyristorových klíčů. V prvním případě jsme vytvořili odporový dělič, která část poklesu napětí. Z tohoto důvodu může být přístroj zahřát víc, ale velmi jednoduchý design. Pokročilejší systémy v klíči je zapotřebí zároveň složitá organizace. V literatuře se někdy nazývá polovodičové magnetické startéry.

Princip fungování magnetického pohonu může být na základě změny frekvence. Okamžitě musím říci, že tato kontrola metoda není vhodná pro všechny motory. Konkrétně typ musí být s kotvou nakrátko. Nicméně, hodně zařízení je tady a aplikovat. Co se týče frekvence, pokles kvality se svými poli zvyšování zachycování a otáčkách níže. V důsledku toho je dosaženo požadovaného účinku - spolehlivý start (bez poruchy), v kombinaci s aktuálního snímku. Provádění režimu obecně vyžaduje přítomnost měniče. Vstupní napětí je nejprve odstraněna, a proto snižuje frekvenci. V případě složitých elektronických měničů je možno postupně zvyšovat parametrů na požadovanou úroveň.

Spustit pomocí autotransformátoru se často používá ke snížení indukční motor primární proud. Obvykle tento proces má několik fází, během nichž jsou různé terminály používané v řadě (to je jeden z důvodů, proč je aplikace autotransformers, což vede k dvojnásobku počtu spínacích kontaktů je zmenšený). Vzhledem k jaké napětí kroky postupně zvyšovat, dokud zařízení není zahrnuto v síti a to přímo.

Způsoby popsanými výše vyjasnění je nutné, protože někteří čtenáři nemusí být všechny jasné. Například, jak je možné ovládat stykač 380 s vyšším napětím? Pointa je, že když se hvězdy mohou být použity napětí přibližně druhé odmocnině třikrát větší než nominální. Ve stejné době, samozřejmě, že je zakázáno, aby zahrnovala vinutí trojúhelník. Ale udělat pravý opak - snížit výkon u kořene třikrát - nebude fungovat, protože tam bude pokles výkonu.

Dále by mělo být zřejmé, že v důsledku pracovního principu zařízení na autotransformers a dělitele potenciometrů (reostat). Zvážit kontrolní magnetické startéry, pokud jde o výhody a nevýhody:

 1. Povolení se přímo používá nejčastěji. V tomto případě je nejvyšší točivý moment na začátku, ale současná diskontinuitě dochází současně, a to až do 10-ti násobku jmenovité hodnoty. Kromě toho, že zařízení je nejvíce ohroženo přetížení.
 2. Spínací sloučenin s hvězda-trojúhelník odstraní první a druhé přímé výchozí nevýhody, ale získává další. Za prvé třetiny padá výchozí moment, a za druhé proto nemůže zajistit spolehlivý provoz zařízení s příliš nízkým napětím (například při chodu naprázdno malý motoru), protože nadproudová zvýší lavina podobné, v důsledku které je celý použití efekt zařízení je vyrovnán
 3. Případ se vyznačuje potenciometru na přibližně stejných momentů: proudové rázy nastat při změně nominálního odporu. Ale to je snímatelný, případně hladký magnetický spínač (viz. Popis zařízení, technické dokumentace). Zůstává v podstatě jen nízký rozběhový moment.

Takže by mělo být jasné, že technické vlastnosti magnetických startujících ve všech případech charakterizováno jejich postižení. Ale obecně, pro tento typ drahých hardwarových zařízení musí nutně jít ve dvojicích.

Další možnosti magnetické stykače

Podle definice standardního magnetického startéru by měl poskytnout určitou ochranu. Ale to není vždy určen k jeho přehřátí. Klasifikace typu Standard 2491 vydává tento soubor parametrů:

 1. Zbaven ochranných zařízení.
 2. Bimetalový nebo jiné tepelné relé.
 3. měřicí obvod pro termistoru (termistor).

Ale i v těch případech, kde je psáno, že neexistuje žádná ochrana, po tom všem, je vyrobena ze stávajícího nařízení, a to už znamená respekt k napájení. To znamená, že by mělo být zřejmé, že ochrana může být vnitřní (o přehřátí motoru, jak je v chladicím puskozaschitnoy relé) nebo funkční (snížení proudu, aby se zabránilo vypínací zařízení nebo jiné bezpečnostní zařízení).

Doufáme teď, že čtenáři vědí, co magnetické startér. Je třeba poznamenat, že předložené informace pomohou mnohé pochopit, jak je start třífázového indukčního motoru 220V. V tomto případě je rychlost změny mohou dodávat pouze požadovanou amplitudu. Z tohoto důvodu je spínací stykač 220 se obvykle nepoužívá. Prostě nemá nic společného sledování. Navíjení po celou dobu, že jsou zahrnuty na stejném okruhu. Ale opak může být dosaženo, ale to je jiný příběh.

Charakteristik bych také poznamenat, počet cyklů provozu. Tato hodnota je magnetický pohon přímo určuje jeho životnost v mnoha případech. A my jsme se rozloučit k tomu, doufáme, že revize vyšel zajímavý, a vzhledem k tomu, informace budou mít prospěch. A to nejen v podobě teoretických znalostí, ale také jako velkou pomoc při pořádání soukromých domácnostech.

Select okruh spojující magnetické startéry na principu akce

Magnetické pohony - elektromechanické přístroje pro současné připojení spotřebiče elektrické do tří fází krmiv. Základem jeho akcí - vliv na výskyt magnetického pole při průchodu elektrického proudu přes indukční zátěže (navíječ cívky). Oni jsou obvykle používány k řízení třífázových elektromotorů a například v systémech vstupu nouzových zásob.

Hlavní rozdíl v schématech zapojení a ovládání magnetického pohonu je typ pull-in cívky se používá.

Mezi hlavní typy navíječů cívek

Cívce navíječe Magnetický ventil je jeho „srdce“, který iniciuje magnetické pole při průchodu elektrického proudu přes to, a čerpá armaturu se třemi (někdy pěti) párů pohyblivých kontaktů. Typ cívky závisí na počátečním napětí. Jsou to:

 • Spouštěn napětím 220 V.
 • Dimenzovaný na 380 V.

Coil terminály 220 jsou zapojeny mezi V fází a neutrálním (zem). Tři sta osmdesát voltů - mezi fázemi. Hodnota pracovního napětí cívky je typicky psané na svém výstupu dielektrikum vedle šroubu pro upnutí drátu.

Dvě stě dvacet voltů, když je cívka mezi fázemi účinně explodovat.

Jak se připojit magnetický spouštěč

Pokud je armatura magnetický pohon zasouvá do otvoru elektromagnetické cívky, dvě akce nastane:

 1. Uzavřeny dvojicí pohyblivých kontaktů s pevnou kotvu v krytu startéru, díky níž je přepínání napájecího napětí a zapojení spotřebitelů (motor).
 2. Spouštěné ovládací kontakty Group (jsou zavřené a otevřený), které jsou spojeny s tlačítky „Start“ a „Stop“, jakož i řídicích svorkách elektromagnetické cívky.

Při montáži magnetický spínač s jeho přívodní svorky jedna fáze (ze strany elektrických vedení), je aplikován ke každé svorce zatahování cívky. Toto spojení je trvalé. Druhá svorka elektromagnetické cívky je připojen k řídicímu obvodu.

Chcete-li použít jednofázového zařízení s vysokým výkonem v síti je dostatečně obeznámen s následující instrukcí.

Je-li cívka určen pro provoz na 220 V, řídící obvod přepne do neutrální polohy. V případě, že provozní napětí elektromagnetické cívky 380 V, proud teče v řídicím obvodu „výstřel“ s druhou přívodní terminálním startéru.

Ovládání typ okruhu závisí na tom, zda budete zvrátit motor, nebo ne.

Řídící obvod bez couvání motoru

Chcete-li změnit směr otáčení motoru se nevyžaduje, řídící obvod používá dva nejsou stanoveny pomocí odpružených tlačítek, jeden v normální poloze otevřeno - „Start“, druhá uzavřená - „Stop“. Zpravidla jsou vyrobeny v jednom dielektrickou těla, s jedním z nich červenou.

Tato tlačítka obvykle mají dva páry skupin kontaktů - jeden normálně otevřené a druhý uzavřený. Jejich typ je určen během instalace vizuálně nebo pomocí zkušebního přístroje (testeru), který je obsažen v režimu bzučáku.

pohybová čidla se používají pro organizaci domácí osvětlení. Jak je vybírat, lze nalézt zde, a to zejména jeho schémata připojení je zde popsán.

„Stop“ ovládací tlačítko drát obvod připojený k prvnímu vývodu uzavřených kontaktů. Druhý terminál tlačítka, připojit dva dráty: jeden je nejblíže k některé z otevřeného kontaktu tlačítko „Start“, druhý - je připojen k řídicí svorce na magnetickým pohonem, která se otevře při vypínací cívky. Tento otevřený kontakt je spojen s krátkým drátu řízené svorky cívky.

Druhý vodič pomocí tlačítka „Start“ je připojen přímo k terminálu zatažení cívky. Tak, pro ovládání terminálů „pull-in“, musí být spojen se dvěma dráty - o „přímé“ a „blokování“.

Současně je řídící kontakt je uzavřen a díky tlačítku uzavřené „stop“, mění se regulační činnost na cívce navíječe je pevná. Když uvolníte tlačítko „start“ stykač zůstává uzavřený. Tlačítko „Stop“ otevírání kontaktů, způsobí odpojení elektromagnetické cívky na fázi nebo neutrální a motor se vypne.

Zapojení obrácení magnetické startér

Před připojením reverzní stykač, které jsou nezbytné pro pochopení zamýšlených kompozitní obvodových prvků.

Pro reverzní motor vyžaduje dva magnetické startér a tři ovládací tlačítka. Magnetické pohony jsou umístěny vedle sebe. Pro větší přehlednost jsme na vědomí jejich zásobovací podmíněně Svorky 1-3-5 číslice, zatímco ty, na které je motor připojen jako 2-4-6.

Pro reverzační spouštěč řídicího obvodu jsou připojeny následovně: svorka 1, 3 a 5 s odpovídajícími čísly sousední startér. A 'Dovolená' příčné čepy 2 s 6, 4 s 4, 6, 2. hnací motor Vodič připojený ke třem svorky 2, 4, 6, jakékoliv startéru.

V příčném schématu zapojení současné ovládání obou pohonů dojít ke zkratu. Proto je vodič „blokováním“ okruh každý spouštěč musí projít nejprve přes uzavřenou ovládacího kontaktu přilehlá, a potom - skrze jeho otevřený. Pak druhý přepínací startér způsobí rozpojení první a naopak.

Druhá svorka tlačítka „Stop“, připojení uzavřený ne dva, ale tři dráty: dva „blokování“ a jedna krmení na tlačítko „start“ je připojen paralelně k sobě navzájem. V takovém systému se připojit na tlačítko „Stop“ zhasne některý z startéry zapnutý a zastaví motor.

Veškeré instalační práce a opravy v instalace Schéma magnetického spouštěče provedena s stresu, i když řídící obvod spínače neutrální.

Příklad obracecí magnetického spouštěče - schéma zapojení na video

Vítejte! Bylo by žádoucí, aby se přihlásit k odběru svých publikací.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Ul. Zoe a Alexander Kosmodemyanskiy, 26 +7 (499) 350-26-73

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 35 = 39