Jako namalyuvati kočky

Jako namalyuvati kočky

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak se naučit nakreslit kočku

Kocour v botách z oblíbeného pohádky nebo oblíbenou kočku často stávají znaky v dětských kreseb. Navíc, tyto obrázky nakreslené tužkou nebo barvy, může být dobrým ozdobou dětského pokoje. Aby však bylo možné náležitě nakreslit kočku, dejte nám nejprve naučit kreslit krok za krokem zde tento kočičí tužkou. Pokud se vám tento údaj kočku, můžete se pokusit nakreslit svou oblíbenou kočku nebo kotě.

1. Začněme s jednoduchými kočka kreslení obrysů

Aby bylo možné přesně nakreslit kočku, je lepší naučit se to v několika fázích, takže první kroky jednoduché obrysy. Začít kreslit s čerpáním kruh na hlavu a přidat těsně pod jiným kruhem pro tělo, je to trochu větší. Potom nakreslete další kruh v dolní části obrázku. Tak to bylo okamžitě jasné, že to je kresba kočka, je třeba k tomu dvě linie přední tlapky.

2. Nakreslete obrys tlapky a uši

Takže se nemusíte „ztratit“ v tomto kroku, kreslit první obrysy nohou, a poté i uši. Je to jednoduché, a teď vidíte, že máte jen kreslit linie zad a můžeme říci, že kočka vzor „zobrazit“.

Zahájit tento krok výkres s kresbou hlavy. Nakreslit malý kruh pro kočičí tváře a sahají vrstevnici, který jej do zadní tlapky. Nyní stačí nakreslit obrysy předníma nohama a přejít k dalšímu kroku.

Tento krok je jednoduchý, ale vyžaduje pozornost jako vždy. Začněte s tím, že jemně odstraní všechny zbytečné linku. Nyní budete mít jen čerpat v podrobnosti kočičí tlamy. Kreslit spodní záchvat, a dvě symetrické oblouku oko. A také nakreslit obrys zevnitř tváře ústa a nos, může být ve tvaru písmene „X“.

Nyní, když máte téměř hotovo nakreslit kočku, přidat několik dalších detailů. Není to obtížné stanovit další dvě „oblouk“ pro oči, teprve nyní v zrcadlovém obraze. Žáci kočky zužovat jako štěrbiny, a pouze tehdy, když se setmí, „zářezy“ jsou odhaleny. To je důvod, proč se kočka může snadno rozlišit objekty ve tmě. Od oka nakreslete dvě linie nosu, a bude čerpat jen drápy na nohou. Mimochodem, víte, kolik drápy na předních tlapek kočky? Ne, ne pět, ale čtyři. Ale na zadní noze pět.

Začínají vždy čerpat z toho, co si myslíte, že je snazší dělat. Pravděpodobně kreslit uši poměrně snadno, jen dvě linky jsou kresleny a uši. Co jiného je snadné nakreslit kočku? Samozřejmě, že kočka kníry, tu a kreslit. Nejobtížněji kreslit oko, nemusí být zaměněny s velikostí, ujistěte se, že jsou na stejné lince a to samé. Kromě toho je třeba, aby si „oslnění“ v očích, to bylo jako kočka, ale toto je poslední krok, když se malovat kočku.

6. Jak nakreslit kočku tužkou

Nyní, když jste úplně hotový nakreslit kočku, přidat níže některých stínu. Stíny dát objem obrazu a typ kočky bude realističtější a atraktivní. Chcete-li kočka není na obrázku vypadal osaměle, můžete přiblížit na několik témat, jako je „dát“ je na parapetu.

7. Obrázek kočka umístěn na grafický tablet

Tento obrázek jsem se na grafický tablet, ale kočka obrátil neurčité barvy, ale je to kočka a žije v mém domě. Můžete to udělat zbarvení kočku, která barva, co se vám nejvíce líbí, nebo prostě zakrývají obraz pouze jednoduchý měkký tužka.

Jak nakreslit kočku po etapách

Máte-li doma kočku, víte, že vypadá jinak než kočka kočka. To je méně než kočičí tlamy ve svém malém, a není tak arogantní vzhled. Zhruba, jak je v tomto snímku, které bylo přijato na grafický tablet.

Naučte se kreslit Tiger

Tigers patří do rodiny kočky, či spíše kočku, a před ním se snaží čerpat nakreslit kočku. Kočka je stejný typ těla, a dokonce i chůzi je velmi podobný tygří milosti. A někdy vousatý kočka čenich, stejně jako tygr, se stejným dravých a pohrdavým pohledem.

Kreslit Leo etapy

Leo - je jedním z největších predátorů v rodině koček. To není snadné kreslit, i kdyby jen proto, že jsme jen zřídka vidět lva a kočku, i když jako lev, ale stále není lev. lev obraz s prvním kreslení lekci a nemůže fungovat, podívejte se pak na začátku obrátit vaši kočku a její první. Pak se vám bude snáze provádět kreslení lva.

Jak k tomu králík

V této lekci se naučíme kreslit králíka. V některých ohledech se také vypadá jako kočka, i když samozřejmě mnoho rozdílů. Ale pokud se vám podařilo postupně správně nakreslit kočku, pak kreslit králíka, budete již jednodušší.

Jak k tomu kotě

Kitten těžší čerpat než dospělou kočku jako kotě nemůže být nucen sedět bez hnutí ani na minutu. Proto, aby se nakreslit obrázek koťat „s přírodou“ jsou vzácné. Jediný způsob, jak nakreslit kočku a kočka taky, jen spí.

nové lekce

 • Kresby pro děti

  slavní lidé

 • kresba technika

 • kreslení zvířat

 • kresba květiny

 • zajímavosti

 • zbarvení

 • kresby tužkou

 • čísla paint

 • Jak nakreslit kočku a kotě.

  Jak nakreslit kočku po etapách a kotě

  Dobrý den, milí čtenáři „hřiště“!

  Budeme i nadále vydávat sbírky série postupných lekce kreslení. Všechny naše zprávy jsou k dispozici zde.

  Tématem této kolekce: Jak nakreslit kočku a kotě. Připravili jsme pro Vás 24 varianty čerpání roztomilé zvířátko a jedno video.

  Bude to v podstatě jen kreslených postaviček a vtipné koťata, které můžete ozdobit blahopřání k narozeninám nebo nakreslit obrázek na soutěži ve školce nebo ve škole. Existuje několik realistické kreslení koček.

  Nakreslit kočku po etapách nebylo tak těžké, i když v některých verzích bude muset tvrdě pracovat. V každém případě, tam jsou možnosti při sestavování různých úrovních obtížnosti, můžete spustit jednoduchý a pak postupně přejít na složitější.

  Popsat, jak vyvodit jeden nebo další etapu, myslím, že to není nutné - vše je zcela jasný. Vše do tabulky.

  Pro zvětšení klikněte na obrázek a začít malovat.

  Jak nakreslit kočku

  A teď se snaží čerpat koťata

  Koťata (možnost 2)

  Draw koťata (varianta 3)

  Video lekce na téma „Jak nakreslit kočku a kotě“

  Víc, připravili jsme pro vás výběr video lekce. To je vhodnější, aby se výuka ve formátu obrazu může být opakován pro umělce a naučit se malovat kočky a koťata.

  • Jak nakreslit kočku v několika fázích pro děti

  Pokud máte chvilku času, napište do komentářů, pokud jste pomáhal tyto pokyny postupné kreslení. Věděli jste nakreslit svůj oblíbený kočku?

  Remíza online! S aplikací Flavion můžete kreslit přímo na našich webových stránkách! V článku „Draw on-line pro děti“ stručného popisu programu.

  Pokud vaše dítě má schopnost čerpat, je touha se učit malovat krásně a správně, doporučuji si přečíst článek „Jak naučit své dítě čerpat,“ který popisuje, jak k tomu učení, aby pochopili výhody a nevýhody jednotlivých metod a odkaz na free video tutoriály.

  Uvidíme se na našich stránkách!

  Můžete získat nové články a fázi čerpání instrukce do vaší schránky.

  Další zajímavé články z této sekce

  Jak nakreslit kočku a kotě. - 28 Komentáře

  Skvělé! Ujistěte se, že k tomu.

  Podléhá přímo na mých webových stránkách http: //koshkomaniya.rf as narisovt kočka!

  děkuji lekce! ssylochku nutně sdílet

  Báječný kreslení lekce! U tříd s dítětem jen to, co budete potřebovat! Zábava, zábavný a velmi užitečné!

  ahah Video class

  Co je obsaženo v VIDEO všeho dění? Jen jsem tam napsáno, že toto video s omezeným přístupem. Řekni prosím.

  Nevíme, že - že.

  Pravděpodobně videa vlastník omezený přístup k videonahrávce uveřejněné ... Takže druhý, ještě zábavnější

  je to super. Pracoval jsem ven! 11. 111: 1!

  Víte, děti Vanya Anya, Natasha, atd. Vím, že sám sebe, jak k tomu kotě a kata.

  Uh ... Myslím versa, jak si myslíte.

  Proč video nefunguje? Země.

  Už to fungovalo ...

  Pohodě webové stránky! Rosa naučila malovat! Tato růže. Prostě skvělá.

  Dobrý den, jsem Christine Me 9 vaše stránky bych chtěl připojit záložku včera četl článek jako narisavat poníka a nakreslil plakát matky ponyash, vždycky jsem se chtěl naučit kreslit a tady všechno bylo perfektní děkuji za vytvoření této nádherné místo!

  Jsme velmi rádi, že přijímat takové názory, což znamená, že pracujeme nepřijdou vniveč.

  Hodně štěstí v pracích!

  A já opravdu nravitsa kotě chci se vás zeptat, co tokoe kreativitu a to může vyjádřit Pismo?

  Dobrý den, jmenuji se Pauline No, vy už víte, mé jméno, a proč Malenko koťata je obtížné vyvozovat?

  Polina, je obtížné teprve na začátku. A pak, když to zkusit znovu a znovu, to dopadne lépe a lépe.

  A podívejte se risuem sami- site hodně mistrovských kurzů, a co je nejdůležitější, velmi snadná a rychlá vyvozovat zvířátka a dělat spoustu různých zábavné věci! Přesto doporučuji podívat se na místě uvlechenki.word.press.com

  YOU Co se Pauline

  Líbilo se mi, k tomu dvě koťata.

  Třída. Mám všechno vyšlo.

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  • Děti a sport (10)
  • Dětské hry a aktivity (25)
  • Máte-li dvojčata (6)
  • Zdraví dětí (19)
  • Jak si vybrat ...? (21)
  • Jak k tomu ...? (23)
  • Kaleidoskop (13)
  • Zbytek s dětmi (43)
  • Dárky pro děti (7)
  • Vzdělávací karikatury a video (7)
  • Řekněte dětem, (4)
  • Školka a škola (9)

  Získejte nové články o e-mailu

  Materiály na stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a umístění textu a obrázků na dalších místech je zakázáno.

  poučit

  Jak nakreslit kočku pro děti

  Kočky - to je jeden z nejkrásnějších tvorů na naší planetě 🙂 milují, i když jsou jen ležet na gauči po celý den a nic nedělat. Dnes se podíváme na to, jak tažných koček pro děti.

  Příklady kreslení bude celá řada koček pro velmi malé děti, kočka pro děti, asi osm let a koček pro starší děti. Dokonce i dospělí někdy malovat, jako kočky, protože se to sluší a to i přes jednoduchost výkresu 🙂

  Kočky v této lekci velmi mnoho, takže jsme mít dva obsah.

  Obsah №1: Příklady kreslení bez popisu

  Vyberte si kočku a na něj klikněte

  A máme tu druhý obsah 🙂 obsah příklady kočky s podrobným popisem procesu čerpání.

  Kočka bude moci čerpat 7-8 roky staré dítě. Kreslí mnohem jednodušší než u našich dalších příkladů.

  Kreslit začne s hlavou. Nakreslit hlavu podobnou Batman hlavu 🙂 oválné uši.

  Čenich kreslí jednoduché linie. Zavřené oči obsah, nos a ústa. Rovněž čerpá uši s ostrými liniemi, které budou označeny podle vlnou.

  Ve třetí fázi čerpat dlouhou tykadla a čerpá přední nohy.

  Nyní nakreslete druhou část těla. Protože se jedná o dětský kresba kočka, perfektní dodržování rozměrů nepotřebujeme. Zatáhne, nohy a, v tomto pořadí, za ocas.

  Obdivujeme kočku, kterou se obrátil to 🙂 Malování, například ve žluté, modré nebo zelené 🙂

  Tento příklad je vhodný pro dítě do 8 let. Pravděpodobně bude vyrovnat se s tygrem 🙂

  V tomto příkladu je naše caudatus je neobvyklé zbarvení, bude to tygří kočka!

  V první fázi se budeme zabývat jen dva jednoduché kroky 🙂

  Za prvé, nakreslit ovál. Maloval? Výborně! Nyní ve spodní části oválu je potřeba k tomu náhubkem naši kočku.

  Kreslit uši a dělat v nich mrtvici ostrými liniemi. Jak již bylo zmíněno, čerpáme na kočku tygra 🙂 Takže ve třech různých stranách tváří je třeba vycházet z třech řádcích.

  Na levé a pravé straně linky bude stejný, ale na horní straně linie trochu pravosti.

  Ve druhé fázi, jsme dokončili malování hlavu a nyní začíná čerpat tělo našeho obývacího tygra. Nakreslit hrudník, přední nohy a záda.

  Nyní nakreslete druhou přední nohu, určitá část této nohy překrývá první záložku, protože to je blíže k nám.

  Nakreslete zadní tlapky. Zadní noha remíza je mnohem těžší, než to vypadá, takže se nemusíte silně tlačit na tužku. Možná budete muset umýt není moc hezké nohy a znovu jej nakreslit.

  V páté fázi čerpat pruhy na nohách a tlustší proužek na zadní straně. Čerpat ocasu a dělat to na pásu.

  Případně čerpat jej vypadat jako tygr, pokud odstranit všechny pruhy a zvolte jinou barvu, dostanete normální kočku, ne tygr.

  kočka kreslení příklad pro dítě 9 let

  Na první pohled se tato kočka se zdá být velmi obtížné a může se zdát, že dítě bude obtížné ji čerpat, ale to není pravda. Vzhledem k zrušených příkladech zjistíte, že je velmi snadné kreslit. Začněme!

  Jak můžete vidět na obrázku výše, naše kočka je v takové poloze, že jeho přední končetiny, ale sedí na zadních nohách. To je důvod, proč si její postava protáhla a to je důvod, proč jsme čerpat tři kruhy, které jsou spojeny čarami.

  Vrchní kruh by měl být rozdělen, jak je znázorněno na obrázku. Je nezbytné, aby budoucí čenichu. Netlačte příliš silně na tužku, protože většina linek podpory a budou vymazány.

  Ve druhé fázi čerpat uši, čerpá svou tvář. Spojíme dva kruhy obou linek, aby si krk. Také, aby obrys ocasu a levou nohu kočky.

  Třetí - nejtěžší etapa. Zde se čerpá nohy a ocas. Je těžké popsat, jak k tomu tlapky a ocas, takže stačí se podívat na obrázku níže, a pokusit se nakreslit něco podobného.

  Čenich kreslí čáry a spojte spodní a horní části trupu.

  Nejjednodušší a nejvíce příjemné etapa 🙂 Nakreslete knír a pruhy na nohou.

  V posledním kroku jsme se vymazat všechny naše linku podpory a naše kočička připraven.

  Chcete-li, můžete ji malovat ve své oblíbené barvě;)

  Jak k tomu spící kočku pro děti? Velmi jednoduché! Ten je nasáván pouze 6 krocích a lze jim vykonávat dítě asi 9 let. Začněme!

  V první fázi naší druhé kočičí kočky kreslení lekce pro děti, máme nakreslit kružnici 🙂 To bude kočičí hlavy. Potom rozdělit kruh na polovinu vertikálně a mírně pod vodorovnému středu.

  Popisovat náš kruh. Nakreslit oči, nos a ústa. V našem příkladu se zavřenýma očima s radostí: 3, ale můžete čerpat je otevřené, ale pokud si uvědomíme, že jsme nakreslit spící kočku, pak se otevře vaše oči jsou zde na místě.

  Čerpá svou tvář. Zkuste si nakreslit svůj symetrický, a vrchol ve středu, nakreslete hrubý kabát.

  Právě jedna z nejtěžších etap, ale určitě zvládne!

  Je nutné vypracovat hladkou křivku těla, která se plynule proudí do ocasu. Linka musí být nutně stoupat nad hlavou naší kočky, a pak postupně se zmenšují a zase do ocasu.

  Dolaďujeme dokončuje. Nakreslit jednu přední tlapku, to bude za ocas mírně viditelné. Kreslit knír, špička ocasu a na některých místech záhyby.

  Vymazání pomocné linky a pokud je to žádoucí colorable spací těsnění.

  Jak k tomu roztomilé koťátko pro děti?

  Tato kočka není nejjednodušší kočka kreslit dítě, a ne moc jako kočka, ale to je velmi pěkné. Tato kočka vypadá trochu jako anime kočka, obrovskýma očima a neobvyklým tvarem těla.

  Nakreslit kruh rozdělíme na dvě poloviny ve svislém směru a mírně pod vertikálním středu. V rámci tohoto okruhu nakreslit ovál, velikost trochu menší.

  Druhý stupeň je těžší Nejprve je nutné vrtat dolů. Kreslit uši a vytáhnout velkém kruhu linek, z nichž zamíří.

  Kresba obrovské oči! Čím více oči, sladší bude těsnit: 3 Nakreslete obočí a ústa. V našem příkladu jsme nevyvodil nos, ale pokud opravdu chcete, aby ji čerpat, pak si určitě může udělat.

  Za čtvrté - a to velmi těžká zkouška. Nakreslit dvě přední nohy, se snaží vylákat není příliš tenká, protože budeme mít buclatou kočku.

  Čerpáme tělo kočky o něco širší, předem naplánovaný oválný a pririsovyvat ocas.

  No, v posledním kroku vymazat všechny podpůrné linie, a pokud je to žádoucí colorable naše milovaná kočka.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  45 + = 48