Jaký dárek může udělat matku s rukama

Jaký dárek může udělat matku s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Jak vyrobit dárek pro svou matku s rukama. řemesla nápady na den matek.

Den matek se slaví po celém světě. V tento den chci říct svým laskavá maminka slova, vytvořit hody a dobrou náladu! Ale nejpříjemnější překvapení pro maminku - je darem vyrobený vlastníma rukama. Máte-li sen trochu představu o pokropení sami.

Například, můžete si svíčku s obrázkem své rodiny, neboť to budete potřebovat:

A pak krok za krokem fotografiích.

Další nápad - vyfotit své oblíbené lidí předtím vy, ale tak, aby ve svých rukou drželi rámeček s fotografií, kterou si dát mámě.

Můžete ozdobit talíř. Na okraji přes šablonu vzoru nanáší akrylové barvy.

Tmavé prádlo ubrousky, aby se stal příliš můžete ozdobit. K tomu se tužky s gumy na konci, párátka a prostředky nebo kapalné bělidla. Jak aplikovat vzor vidět na fotografii.

Zajímavě vypadá notebook malované přes šablonu s barvou a zdobí ozdobných stuh.

Obyčejný tabule, můžete přiložit fotografie a přání mé matky.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit přívěsek na řetězu. Oblek a granáty přivezli z moře, a výrobky z nich quilling a různé korálky.

A pokud existují mezi kuchyňskou linkou se spotřebiči, dřevěné lžíce, obracečky, a pak můžeme dát jim „živým“ vzhled, barva je v kotcích.

Family photo album - perfektní dárek. K tomu budete potřebovat lepenkové řemesla. Přeložte jej ve dvou vrstvách akordeon a nakrájíme okna pro fotky.

Bulk pohlednice není těžké dělat. A co je nejdůležitější, střih úhledně nůž papírový výkres nebo dopis.

Není to fantazie, ale velmi dojemné dar na fotce 11, aby se snadno.

Srdcem nehtů a nitě - zdobí stěny.

A kulonchik může dát svou oblíbenou fotografii.

Je-li dar již koupili a vyzdobit sami.

Nižší dlaně v laku a uchopit šálek, a pak vybrat hřebík opravit obraz.

Shromáždit hole pro zmrzliny, budou sloužit pro řemesla.

Nespěchejte umýt ruce po laku, aby se spoustu z nich.

Dar máma s vlastníma rukama může mít i dítě

Výběr dárek pro mou matku - bolestivé otázka pro každé dítě. Dokonce i v případě, že dítě má ceněný prasátko, dítě je těžké vybrat dárek, který potěší svou matku. V tomto případě se děti obvykle obrátit o pomoc k papeži, který je dobře vědoma - pro mou matku v první řadě je důležité si uvědomit, příbuzné. Koupit společný dar je poměrně jednoduché, ale láskou a péčí vyjádřila lepší dárek vyrobený vlastníma rukama. Jako ve správném okamžiku geniální nápad o dary, ne vždy přijde na mysl, můžete použít jednu z možností uvedených v následující fotografii.

Dárky pro mámu od těch nejmenších

V případě dětí školního věku převzít iniciativu a vytvořit jejich vlastní, je nutné vrtat v předškolním věku nebo starší děti táta. A čím mladší dítě, tím větší je potřeba účast dospělých.

Nejjednodušší a nejběžnější dárek - karta tažení nebo aplikace, ale jak se dělá maminka dárek vlastníma rukama, a to iv případě, že dítě neví, jak kreslit? Pro výrobu karet jen koupit prstů barvy - jsou neškodné pro děti a dobře promyta palem.

Vezměte si list papíru není menší než A4 (na malé karty dítě bude těžké opustit otisk dlaně a nebarví všude kolem), barvy v požadovaném odstínu dlaně a dá pero do ruky.

Zůstává prst dítě (nebo sami) přidat několik akcenty, a karta je připravena. Varianty kreseb naleznete v níže uvedené fotografii, a můžete ukázat svou vlastní fantazii.

Suchý výkres lze složit na polovinu a psát do pozdrav z celé rodiny.

Gratulace mohou připojit a grudnichka. Pro výrobu dárků muset koupit pěkný rámeček pro fotografii a pro spoustu modelování, který umožňuje, aby se obsazení rukou a nohou. Budete muset udělat dojem na papeže. Bude vypracuje obsazení, v případě, že rodina není starší děti.

Kreativní tatínky můžete udělat odtud vrhá koláž tří rámů pro fotografie.

Protože každá matka je sentimentální, tento dárek v průběhu let neztratí svou hodnotu.

Rám obrazu může být vložen a práce mas pro děti starší simulaci.

Dárky, které mohou děti od 4 let

Ve věku čtyři, děti jsou obvykle už vědí, jak zacházet s jíl, nůžky a lepidlo, takže krásně zdobené různých aplikací a plastelíny řemesel - dobrý dárek volba pro maminku (jedná se o dary nejčastěji dělat ve školce na 8. března).

Dítě může dělat:

 • Nášivka papír;
 • Appliqué nití;
 • Nášivka tkaniny a tlačítek;
 • Váza, rám obrazu, nebo panel krupnosharikovogo jílu;
 • Květy z papíru;
 • Misku běžných bank.

S prací dítěte zvládnout sám dobře, tati jednoduše zúčastnit a pomoci v případě potřeby - není vždy dodržován díly ve správném pořadí, atd.

Pro výrobu aplikací vyzvednout dítě střední nůžky s tupým koncem a gumové úchyty - tak mnohem jednodušší pracovat s nůžkami. Barevný papír by měl mít dobrou kvalitu.

V případě, že dítě ještě naučil řezat složité tvary, je vhodné zvolit aplikované ozdoby květina.

Pro tuto aplikaci vyříznout kruh-centrum je někde uprostřed. Pak postupně snižovat a lepené stoupání (které nemusí být ve formě skládaných složenek lze snížit výšku libovolného tvaru). Podobně, vyjmout a vložit do jiné barvy, a pak - stonky a listy (mohou být i kreslit tužkou nebo fixem).

V případě, že dítě je jemné řezy mohou být provedeny pro maminky nášivka obrázku na libovolné téma.

Vzhledem k tomu, všechny ženy milují květiny, můžete nabídnout své dítě, aby se jedna z možností v níže uvedené fotografii.

Udělat nášivka papíru a může být s dítětem, neví, jak snížit - barevný papír dítě může jen roztrhat na kousky, ale budete muset lepit.

Zcela originálním dárkem - aplikace, která je vyrobena z vlněných nití různých délek. Nejjednodušší možností - matčin portrét. Pro takové případy je třeba jen dva kusy látky (pro člověka i pro šaty), závit pod barvu vlasů a očí lepidlo, které se drží na plyšových hraček.

Ústech může být fixem kreslit a ozdobit portrét dvou prsteny, náušnice.

Zdá se, že velká rozmanitost Shaggy zverushki tvořil v tomto oboru. Pro takové aplikace na silný papír tažené obrys (v tomto případě je nutné, aby se pokusila papeže), jemně nasekané nit požadovanou barvu, a pak vzor hojně pokryty lepidlem. Nyní stačí, aby posypeme nasekanou vlákno lepicí vrstvy a trochu nutit závitu ve středu prstu smyčky. Práce musí důkladně zaschnout a pak nadbytečné struny jen setřást list.

Nitě nemůže zaříznout do „čipy“, a držet kolem.

Pro takové případy je třeba malé kousky tkaniny, lepidla, tlačítka a nůžky. Můžete také použít celou řadu dekorativních prvků. V případě, že dítě zvolila určitý obraz, a to nejen skladbu, je třeba napomoci tomu, aby vzorek - kreslit obrysy na látce. V případě, že dítě není v přátelském vztahu s jehlou a nití, táta, babička nebo starší děti potřebují pomoc zvládnout okraj tkaniny přes okraj švu. Není-li to možné, hrany musí být dobře zaoblené s lepidlem, ne osprchoval. Podrobnosti o dítě můžete vyjmout a vložit sebe a layout místo tlačítka a výzdoba fixem třeba poznamenat, že dítě umístěné díly ve správném tkáni.

Ty děti, které už vědí, jak se šít na knoflíky, mohou šít tkaninu, než hůl.

Vázy, rámečky na fotografie nebo panelů z krupnosharikovogo plastelíny

Pro tyto práce musí získávat hrubý jíl založený na glycerolu (vytvrditelné a kde pastelových barvách). Je to bezpečné a pohodlné pro děti.

Pro výrobu váz se pravidelně kelímku extrakt hliněných nádobách a kaše i - gel by měl být rovnoměrně rozděleny v celém textu. Postupně dáme semena v jílu kelímku a nechte jeden den - během této doby by měly ztvrdnout jílu.

Podobně, zdobí foto rámečky, které mohou být vloženy v rodinném fotografii nebo fotografie dítěte.

Z této hlíny mohou být vyrobeny, a jakýkoli údaj. Takové řemesla dokonale oživí interiér.

To bude dobré sledovat a panely, ale dělat to lepší zvolit jemnozrnný jíl.

Tip: Nepoužívat hlínu na glycerolové kostře pro zpracování skleněných a plastových povrchů - kuličky se postupně zaostávají povrchu. Práce se musí dokončit před zaschne glycerol - vyschl špatné díly jsou slepeny.

Všechny matky nejsou lhostejní k barvám a všechny děti vědí, že parta - tradiční dárek mámě pro každou příležitost. Jedinou nevýhodou takového daru - její křehkost. Ale můžete udělat maminka Zároveň tradiční i originální dárek - kytici papírovými květinami. mohou být provedeny tyto řemesla:

Volume (vypadají dobře krepový papír květiny);

 • Použití quilling umění;
 • V origami techniky.

Royal kytice růží mohou být vyrobeny ze čtvrtky s nůžkami, lepidlem, drát, korálky a zelenou stuhou nebo nití pro stopku.

Kus červeného nebo bílého papíru by měla být rozdělena do stejných čtverců. Pokud chcete udělat velký květ, čtverec by měl být poměrně velké. V každém čtverci nakreslete spirálu a snížit papír zpracovaný na tratích.

Vzhledem k tomu, okrajové zvlnění ve výsledném role pásky s vystupující hrany a opravit základnu květu lepidla. Ustoupil několik centimetrů od okraje, zelený drát zabalené nitě nebo pásku, a jeho konce jsou zpracování pro fixaci lepidla. Navlékání volný konec drátu středem růže, a ohýbá korálek dát na něm ve formě smyčky. Rose je připraven!

Schéma výroba růžic obsahuje na obrázku níže.

Účinně bude vypadat a vůně zahradních lilií.

Řemesla origami techniky může mít dítě, 6 let, a to zejména pilní a v mladším věku.

Vzhledem k tomu, origami Konzistence je důležitá, podívejte se na video, jak učinit květiny v této technice.

Koš s květinami v technice quilling mohou školního věku.

U barevného skla vázy bude potřebovat lak a obyčejné sklenice s zúženým hrdlem. Papež bude muset starat o nejmladší umělce v procesu, ale dítě bude moci čerpat květiny sám.

Na břehu může čerpat absolutně žádný obraz - takový originální dárek, v kombinaci s čerstvými květinami od papeže potěší žádnou mámu.

Dárek, který může mít dítě školního věku

Od školního věku a dovedností dětí už řemesla může být velmi rozmanitý. dítě může dělat s rukama:

 • Bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, brože);
 • vázy;
 • bag;
 • Paleta dekorativních předmětů.

Šperky není nikdy příliš mnoho, takže moje matka jako dárek, můžete tak učinit:

 • Náramek korálky, nitě nebo pružné pásky;
 • Originální náramky neobvyklých materiálů;
 • Přívěsky, náhrdelníky, náušnice a prsteny z jílu polymeru.

Obecně levná bižuterie může být rychle a snadno přeměněna na jedinečný produkt - stačí zabalit perliček běžné kovové nebo plastové náramek, pomocí barevné příze.

 • Jednoduchý náramek z nití a korálků

  Tkané do copu ze šňůry větších korálků, je možné i při absenci obruby dovednosti, aby se nádherné náramek.

  Z tohoto náramku je třeba nit nit, kůže, krajky velký zajímavé knoflíky a nůžky. Na konci krajky smyčky se provádí na základě jediného tlačítka, krajka spletených nití, a na opačném konci smyčky je tlačítko připojena.

  Náramky z neobvyklých materiálů

  Výrobky z dřevěných tyčí je známo, že mnoho, ale skutečnost, že tento materiál je vhodný pro výrobu originálního náramku, ne každý ví. potřeba náramku:

  • Dřevěné hole;
  • Kalich, jehož průměr se shoduje s velikostí rukou;
  • Akrylové barvy.

  Hole by měla lehnout asi jeden den ve vodě, aby se flexibilita (nebo může být vařené po dobu 15 minut. - Tak se stanou tmavší odstín).

  Pak jemně umístit je do mísy.

  Když se tyče se úplně suché, vytáhnout ven a malovat.

  Náramek může být vyroben z plastové láhve a hadříkem. Tyto artefakty nevyžadují speciální dovednosti - z láhve kruh je vyříznuta z jakékoliv tloušťce a navinuté příze, je vložen přes krajky nebo hadříkem.

  Pro výrobu šperků potřebě:

  • Polymer jíl;
  • Akutní papírnictví nůž;
  • Speciální váleček nebo kovová trubka;
  • párátka;
  • komíny;
  • Příslušenství (báze pro kroužky, spony, atd.)

  Plast změkne, zdobené a vyjel s pomocí nástrojů. díly Lepim produktu (korálky, které tvoří otvory, atd.) Pečeme korálky plochý tvar, je žádoucí, aby keramických obkladů a kulaté perličky by měly být navlečeny na párátko a držet je ve fólii.

  Tip: Bake plastového poprvé trénovat na malém kousku. Cook může být plastový polské výroby - jiné druhy lépe péct.

  Z toho si můžete vytvořit jíl a další řemesla jako dárek:

  • svícny;
  • půvab;
  • Fotorámečky;
  • Sošky a figurky vtipné.

  Vázy z plastových lahví, aby bylo snadné - řezat dost horní a zahřát láhev nad ohněm, a pak to dát tvar. Provádění takových artefaktů vyžaduje přítomnost dospělé, protože dítě může dostat spálil horkého plastu.

  Plast může být malované vitráže barvy - dostat misku v čínském stylu.

  Dívky mohou dát mámě maloval svou tašku.

  Chlapci také mohou potěšit své maminka umělecké schopnosti, dávat pomalované desku pro řezání potravin.

  To bude dobré sledovat a deska se vzorem vytvořeným pomocí zařízení pro spalování.

  Jakékoliv řemesla vytvořené dítětem, a to nejen potěšit svou matku, ale také pomáhají rozvíjet tvořivost u dětí.

  • máma narozeniny: co se dá dělat vlastníma rukama
  • Co dát mámě - zajímavé možnosti
  • Moje matka 55 let: jak si vybrat ten správný dárek?
  • Co můžete dát máma narozeniny 1000 nebo 500 rublů - možnosti

  Velmi zajímavé a zábavné

  Dobrý den, moje matka týden narozeniny. Napsal jsem jí báseň, ale stále něco dělat s rukama. Peníze jsou velmi málo. Pomoct, prosím.

  ale nemůžete z hole?

  můžete vytvořit jeden soutěží liší

  moc děkuji za radu s hůlkami

  Ano, třída, ale je to velmi obtížné dělat a řemesla pro maminku muset dělat řemesla a přišli a proč se tyto řemesla? A máma přesně takhle zaseknout, stejně jako! baa baa baa co gadast Ole Ole. ,

  Sposibo tak směšného stalo

  No to se mi líbilo

  Třída je obtížné, ale ne pro matky chgo nevadí Pravdo zvrat,

  Matka dárek k narozeninám vlastníma rukama - Šikovný ruce syn a dcera

  Nejlepší dárky pro maminky udělal vlastníma rukama. Nezáleží na tom, jak stará dcera nebo syn, přijít a obdarujte originální a užitečné v každém věku. Ne nutně utratit spoustu peněz, je důležité ukázat, představivost.

  maminka dárek předloženy k narozeninám, aby být upřímný a vybírány s láskou. Samozřejmě, že vše, co potřebujete koupit, ale nejlepší, nejteplejší a nejvíce upřímné dárky vyrobené vlastníma rukama.

  Prosím, mami handmade Prezent mohou i děti, a zcela odrostlé děti, protože talent a dovednosti ruční práce je prakticky vůbec.

  Co a jak si můžete vytvořit svůj vlastní rukou

  Chcete-li zajímavý dárek může být nezávisle, i těm, kteří nejsou příliš dobré na vyšívání.

  • Nejmenší rádi dělat složení papíru, trojrozměrné karty.
  • Obvyklá vzor nebo jednoduchá výšivka může být vydán v elegantním rámu a přeměnit ji na stylový dárek, který bude zdobit dům.

  Chcete-li dar poskytnutý dítě vypadat hezky, že je lepší, aby to pod dohledem dospělé osoby: pedagog, učitel, otec, babička nebo starší sestrou.

  Starší děti, kteří vědí, jak šít nebo plést, může dát mámě

  Video: Korálky z tkaniny s rukama

  Pletařky bude usnadňují nejen klobouk nebo šátek, ale také elegantní šála, teplá deka nebo polštáře na polštáře.

  Dcerou drží makramé technika, může potěšit maminku

  • Elegantní závěsy na balkoně,
  • sada hrnců nebo
  • nákupní tašky.

  Velmi užitečný zvládnutí - truhlářství.

  Sami můžete vyrábět výrobky, které nejsou prodávány v obchodě, aby jim nést v určitém stylu, barev a velikostí.

  Například, praktické a elegantní displej v eko-styl může být postavený z několika bambusové tyče, pěny a snížit levnou tkaniny během pouhých několika hodin.

  Maminky všech věků: jejich rozkoš

  Při výběru dar, je třeba brát v úvahu věk, preference, záliby matky.

  mladé ženy se mohou těšit na řadu šperků, vyrobený vlastníma rukama.

  • MOM módy může dát náhrdelníky a náhrdelníky, tkané z korálků, pletené brože, květin, suspenze vyrobené v Makramé oboru.

  Můžete si koupit ready-made polodrahokamy a kouzla, navlékl je na provázku, kožené nebo hedvábné šňůry, měnit to na módní sestavy náramek.

 • Neméně efektní dárek - krásné kabelky, šály nebo pelerína.

  Produkty mohou vyšívat s korálky, zdobí s výšivkou nebo nášivky. Takové věci šít, plést a tkát šňůr. Vyberte si drahé kvalitní materiály, aby dar přijal opravdu cenný.

 • Velmi užitečný dárek - kosmetika, vyrobený vlastníma rukama.

  Zaměření se na základě doporučení a rad v časopisech, můžete si vytvořit svůj vlastní voňavé mýdlo, tělový olej či syčivý bomba koupel.

  Tvorba několika produktů se stejným parfémem, dát je do krabice sáčku nebo klenotnictví, můžete získat skutečný slavnostní set.

 • Maminky starší užít celou řadu věcí pro dům

  • Mohou dát svázané ruce deku a několik polštáře na polštáře vyrobených ve stejném stylu.

  Velmi pěkný dárek - prádlo ruční, Custom jsou vyrobeny z vysoce kvalitního přírodního plátna a zdobené krajkou či monogramem výšivkou.

  Možno potěšit mámu nové záclony nebo deku, sedák čalouněný nábytek, proutěný odstín. Je důležité, aby všechny věci v kombinaci s celkovým stylem místnosti.

 • Klid a pěkný dárek pro maminku ve věku - album, uspořádány v umění scrapbooking nebo dekorační.

  Je možné vložit fotky rodiče v mládí a dětství, nebo vystavit dárkový oblíbené fotografie vnoučat.

  To jistě potěší háčkované šál vtipné dům pantofle, pletené ze silné vlny, vyrobené z kůže, plsti nebo ovčí kůže.

  Tenisky může být vyšívané a zdobené bambulkami, kožešiny, nášivky s kontrastními barvami a dokonce kamínky.

 • Jednoduchý, ale elegantní dárek - výrobky, tkané z větviček, slámy papírové balíčky.

  V této technice, produkoval vázy a mísy na ovoce, různé panely, stínítka lamp, a dokonce i truhly.

 • Žádané dárky od svého syna a dceru

  • Dcera jakéhokoliv věku může prosím moje matka šití, vyšívání, pletení bagatel.

  Holčičky mohou uvázat

  • peněženku nebo palčáky,
  • šít ručníky do koupelny nebo kuchyně,
  • rukavice nebo koupelnové předložky.

  Původní produktů - závěsy z korálků vyrobených z papírových proužků.

 • Chlapci mohou představit maminka karty, v technice origami, ražením nebo předměty řezané z překližky a ošetřené zařízení pro vypalování obrazů.

  V této technice, můžete tak učinit

  • kuchyňské desky,
  • podnosy,
  • stoly pro snídaně do postele,
  • Stojan na noviny a další potřebné věci.

 • Sons může potěšit maminky Originální šperky, kovové.

  K výrobě takové věcičky potřebují dráty a svěrák pro topné lampy.

  Můžete vybírat krásný složení krystalů, syntetické a polodrahokamů.

  Tlustý drát nebo překližka je snadné, aby se o jednoduchý, ale originální dekorace na toaletním stolku. Na postavu kočky, dům nebo strom je vhodný pro zavěšení náhrdelníky, náramky a dokonce i prsteny.

 • Skoro doma: co dát máma si muž nebo žena

  Většina lidí v blízkém okolí svými blízkými také třeba prezentovat. Je možné, že žena, s nimiž dosud nejste příliš obeznámeni v budoucnu bude vaše matka-in-law, popř.

  Nenechte si ujít příležitost, aby jí ukázal moje šití talenty.

  • Máma holka nebo kluk jako pěkný aranžmá, tvořeny ruce. Naplánujte příběh, koupit potřebné materiály v kabině. Kytice ve váze nebo posílil na podnosu, jehož dno je položen ve vodě vlhka Floral Pěna.

  Nejdelší žijící gerbery a chryzantémy, ale kompozice mohou být jakékoliv oblíbené květiny.

  Účinné prostředky mohou být nejen dívky, ale mladý muž.

  V něm můžete zahrnout ovoce, sušené květiny, větvičky, pupeny, peří, rostliny nebo svíčky.

 • Velmi stylový dárek - ručně vyráběné čokolády, balené v elegantní koš, také provedeny s jejich rukou.

  Doma, můžete si vytvořit pralinky z černé, bílé nebo mléčné čokolády, karamely a fondán, ořechy a sušené ovoce v polevě, bonbony plněné lihovin, pralinky, želé.

  Používejte pouze vysoce kvalitní produkty, které lze zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo pečiva.

  V současné době je velmi oblíbený produkt, navržený s tmelem. Vypadají skoro jako profesionální a pravděpodobně tvoje máma mladého muže.

  Na zdobení dortu, můžete použít doma a žít kandované květiny nebo exotické ovoce, naplněných tenkou vrstvou želé upevnění.

 • Máma dívka může učit polička na koření, vyrobený vlastníma rukama. Snadné a pohodlné design vypadá originální a snadno se vejde do vnitřku každé kuchyni.

  Pokud si nevíte, jak pracovat se dřevem, to by nemělo být naštvaný. Předlisek vyrobený z překližky, který byl pořízen v uměleckém interiéru, snadno se zdobí v uměleckém a decoupage lak. V této technice vyrábí věci v různých stylech, od sklizně až avantgardy.

 • Nezbytné, zajímavé a originální dárky

  Rukama lze provést nejen zábavné drobnosti, ale je to správná věc.

  Mom milují naše položky potřebné na farmě.

  • prkénka;
  • chléb koše;
  • krabičky na drobné předměty;
  • Stojan na šperky;
  • skříňky na klenoty nebo řemesel;
  • sady proutěných koších;
  • Alba na fotografie;
  • stolní lampy.

  Užitečné maličkosti pro dům, můžete si vytvořit svůj vlastní od začátku do konce.

  Další možností - použijte prázdný, který snadný přístup pro výšivku vlastníma rukama.

  Obchody a stánky umělce jednoduché bedny, rámy, zrcadla, lampy, které mohou být vydány pomocí barev, laků, kousky tkaniny, papírové ubrousky, korálků a jiných materiálů na dosah ruky.

  Nemusí nutně dát utilitární věci. Tvůrčí fantazie. Maminka může učit deka patchwork, v níž budou vloženy fragmenty z vašich oblíbených snímků. Objednat tisk na textilie mohou být v jakémkoliv specializovaném obchodě.

  Mezi originální dárky mohou být:

  • aromatické polštáře a sáčky naplněné sušených bylin a vybrané v dárkových košů;
  • Svíčky neobvyklých tvarů s přírodní vůní;
  • památných alba s přání;
  • desky a jiné potřeby, malované ručně;
  • umělecky navržený zrcadla a rámy;
  • neobvyklé vázy z hlíny nebo polymerního plastu.

  vyzkoušet kravatu teplou deku nebo přehoz.

  Takový dar je důležité zejména v zimě.

  Pletení nemusí trnů měkké vlny. Ideal - „dítě“ vlny s přídavkem polyakryl. Tento materiál je levná, příjemná na dotek a velmi krásné.

  Tam může být další luxusní provedení. Přehoz může přiřadit ji měkkou alpaka, kašmír nebo merino vlny.

  Barvy mohou být jakékoliv, ale především ušlechtilý vzhled plédy v přírodních odstínech: krémové, béžové, čokoládově hnědá nebo teplé šedé.

  Pro výrobu koberečků nutné zakoupit:

  Pletené pléd pohodlné čtverce. Takže výrobek vypadá elegantně, používat různé vzory, je nebo háčkované provádění. Velmi elegantní vzhled v různých velikostech a copánky, vzory knoflíků, „buňka“, Šátek nebo punčochové zboží pletací jehly, jednoduchý prolamované háčkování. Je pletené čtverců stejné velikosti.

  Je-li připraven požadovaný počet polotovarů, čtverce odtáhne a spojeny háky jednoduché sloupců.

  Připraveni sukně vložkou krytu lze připojit k paprskům a skryté šitým švem.

  Jednoduchý, ale účinný dar - sadu ručně vyráběné svíčky.

  Jejich výroba i teenager zvládne. Vyberte si vůni, která především jako moje matka. V prodeji jsou různé příchutě, můžete použít přírodní esenciální oleje.

  Snažte se, aby trendové kávové svíčky.

  Pro jejich přípravu budete potřebovat:

  • stearinu svíčka, vhodné pro přetavování;
  • chuť s vůní kávy;
  • přírodní kávová zrna;
  • Formulář pro svíčky;
  • bavlny kabel k knotu;
  • hnědé nebo zlaté hedvábí stuha.

  Ready bezbarvé voskové svíčky od nožem a roztaví na vodní lázni. Vosk se přidává do chuti a vůně kávy. Ve středu pevné formy šňůry pro knot, pak lžící položil kávová zrna. Opatrně se nalije na povrch kapalného parafinu. To by mělo zahrnovat fazole. Když se první vrstva vosku ztuhne, forma nutné vyplnit až do konce. Na povrch svíčky může být položen další vrstvu kávových zrn.

  Po ztuhnutí zástrčky se vyjme z formy a je obalen hedvábnou stužku. Ruční výroba dárkového připraven.

  V rámci tohoto režimu, můžete si svíčku s vůní ovoce, květin a cukrovinek. Pokud není nalezen vhodný tvar, roztavený vosk může být nalita do šálku skla zajímavý tvar.

  Nezapomeňte ponechat teplé přání, žádoucí verš. Dokonce neohrabané linky, viz oblíbeného syna nebo dcery, dotkl srdce mé matky a mít na paměti na dlouhou dobu.

  Video: Původní karta maminka!

  Přidat komentář zrušení odpovědi

  recenze dárek
  slavnost
  Nedávné komentáře
  • Tatiana nahrávat své první narozeniny: Nejlépe z nejlepších nápadů, skripty a tipy
  • Alex nahrávat na letovém simulátoru Boeing-737. Dej křídla e-mailem kamarádům
  • Elena napsat k lékaři dar jako projev vděčnosti. Jak to udělat správně?
  • Olga psát co dát maminku dne 8. března?
  • Arina nahrávání vánoční dárky

  Co dát maminka dne 8. března?

  Jaký dárek dát mámě dne 8. března? Jaký dárek, můžete si vytvořit svůj vlastní ruce pro maminku na dovolenou března? 2 Dek, 2015Idei

  Nejúplnější seznam dárky pro nové Mom 2017

  Novoroční dárek Matka by měla být praktické a krásné, protože mé matky - ženy v domácnosti a ženy. Při výběru dar, je třeba vzít v úvahu nejen jeho schopnosti, ale také zájmy matčiny, věkové zvláštnosti, přeje. 20. května 2016Oksana

  Co dát maminku na Nový rok 2016?

  Jak se rozhodnout o novoroční dárek pro maminku? Co koupit máma dárek? Mohu provést matka vánoční dárek s jejich vlastních rukou? 2 Dek, 2015Idei

  Dárky pro maminku na Den matek v Rusku?

  Jak si vybrat dárek pro maminku na Den matek? To je ale překvapení, že je vhodné z dcery syna nebo svou přítelkyní? ať už dárek vyrobený vlastníma rukama fit? Všechny tipy zde. 30. prosince 2015Idei

  Co je třeba dávat rodičům na jejich výročí svatby? - zajímavé dárky

  Rodiče výročí svatby - zodpovědný a dlouho očekávanou událostí. Každý dar by měl být zvolen s duší a lásku své rodině. Dokonce i nejlevnější dar může přinést radost, najít tu správnou věc. Yanv 3, 2016Idei

  Dárky pro rodiče na Nový rok 2017

  Co dát rodičům na 2017 Nový rok - možnosti pro děti i dospělé, pro různé příležitosti a různé rozpočty. 10. srpna 2016Ekaterina

  Přirozený dar vlastníma rukama pro maminku dne 8. března

  S jaro se blíží je to vždy otázka dárek pro své milované matky. Místo standardních a nudné dárky bavit svůj jedinečný produkt, vyrobený vlastníma rukama s vřelostí a láskou. 28. března 2016Oksana

  Co dát mámu k narozeninám? - člověk oslava, se kterými jsem začal.

  Máma narozeniny. člověk oslava, se kterými jsem začal. To vám zlíbí od okamžiku narození. Teď je řada na vás, aby ji potěšil. 12. prosince 2015Idei

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  93 − 87 =