Jaký je nejlepší kapalina pro elektronické cigarety

Jaký je nejlepší kapalina pro elektronické cigarety

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat základ pro self-kapalném mixování pro veypinga - přezkoumání nejlepší popis a ceny

Škodlivé účinky konvenčních kouření je vzhledem k příjmu nikotinu a karcinogenních látek, které vznikají v procesu výpalu, takže nyní velmi populární elektronická cigareta. Hlavní složkou je základem pro elektronické cigarety - kapalina pro vaření v páře, můžete udělat sami doma, glycerin, propylenglykol, vůně, různé příchutě.

Co je základem pro elektronické cigarety

Tento pohled se liší od tradičního kouření že inhalačního formulace neobsahuje škodlivé pro organismus. Elektronické cigarety jsou vyrobeny ze speciální základny, že zatímco kouření je přeměněna na páru. To je také nazýváno hnůj, báze nebo džus. Základní kouření jsou organické nebo umělé, ale liší se v úrovních nikotinu a chuti.

Naprosto všechny základny libovolného výrobce se skládá ze tří hlavních složek:

 • glycerol - jen GV, se používá k výrobě páry, která se podobá cigaretový kouř;
 • propylenglykol - alkohol v kompozici se označuje jako PG, vytváří chuť cigarety;
 • destilovaná voda - jako součást označovaný jako AD, je přidána ke zředění hustou konzistenci.

Trh nabízí větší počet bází pro elektronické cigarety za jakoukoli cenu kategorii, ale samostatný úsek obsazený základen s hodnocením, které jsou často nepoužívají pravidelně. Liší se ve způsobu přípravy, kvalita surovin, techniky a výrobními náklady. Látky vyrobené v souladu s Asociací producentů Kapaliny norem.

Při výrobě benzínového čerpadla testována barva, chuť, vůně, a dalších ukazatelů. Všechny složky musí být dobře promíchány v určitých poměrech, aby si tu správnou kombinaci. Celý výrobní proces ve výrobě plně automatizovaný - smícháním složek probíhá ve sterilních nádobách a potom dodává nikotin požadované dávce.

Kromě luxusních základů existují levnější možnosti ještě. Okolopremiumnye Kaše se liší od nejnovějších základen nejen cena, ale i výrobní technologie. Způsob a kvalita složek takového základu pro elektronické cigarety jsou podstatně nižší než nejnovějších kapaliny, ale jsou mnohem lepší, než nízkonákladové možnosti. Tento základní typ pokrývají menší procento spotřebitelů než rozpočet segmentu, ale je to mnohem víc než jen luxus.

V každém městě najdete mnoho obchodů specializujících se na prodej zhizh pro elektronické cigarety. Tam nabízejí nejen databází známých výrobců, ale i místní. Výhoda spočívá v tom, že cena tohoto produktu je mnohem menší, vzhledem k absenci nákladů na dovoz. Kvalita těchto směsí zdaleka není dokonalá, ale pro začátečníky je tato volba je docela dobrá, protože často takové základny mají nejnižší obsah nikotinu.

Zkušení elektronické kuřáků cigaret se uchýlili k založit sami vařit doma. Samozames - je rychlý proces přípravy hnůj pro elektronické cigarety v ruce. To je skvělý způsob, jak vyrobit specifické databáze pro konkrétní zařízení, musíte hníst složek v takových poměrech, které vytvářejí jedinečnou tekutinu.

Lov samozamesom s vědomím, všechny jemnosti vaření, je možné ušetřit na nákup hotových základů několikrát a získat kvalitní produkt za nízkou cenu. V závislosti na správné proporce a použití vysoce kvalitních surovin je kapalina se stabilním chuť, zápach, pevnost a požadovanou úroveň vlastností jedinečných pro každý typ elektronického zařízení.

Každá základna pro elektronické cigarety, bez ohledu na výrobní proces, se skládá z několika složek, jako jsou například:

Glycerol, propylenglykol a voda se používá k přípravě neutrální základnu - to nebude mít žádný pach nebo chuť. Příchutě jsou vybíráni na základě osobních pocitů. Koupit všechny potřebné ingredience pro samozamesa může v každém obchodě, který prodává elektronické přístroje pro kouření. Zpočátku lepší, aby se co nejvíce lahví, jak je to možné, protože poprvé nováček směs nelze získat. Flavors je lepší zvolit přírodní, oblíbené jsou citrusové plody, bobule, s příchutí coly a dalších nápojů.

Podíl základem pro elektronické cigarety

Množství každé složky, závisí na požadované pevnosti a zařízení, podle kterého se směs vyrábí. Existují tři typy rozměrů:

 • standard: Take 55% propylenglykolu, 35% jedlé glycerinu a 10% destilované vody, - vhodnými vakuovými nádržemi a clearomizers (Nautilus mini, Kayfun, Taifun).
 • Ice čepele: Vezměte s 95% propylenglykol, 5% vody. Koncentrovaný báze se hodí za vakuových nádrží.
 • Velvet Cloud: Take 80% propylenglykol, 20% vody. Používá se obklopit odpařování, směs nemá téměř žádnou chuť.

Pro přípravu klasický základnu bez příchutí a chuťových přísad, které jsou používány tři základní složky - propylenglykol, glycerol a destilovanou vodu. Tato směs přednost nově příchozí každý den. Přesto tato tekutina se nazývá základní nadace nebo „nulevkoy“. Jeho znakem je, že nemá silnou pevnost nebo zvláštní chuť.

Propylenglykol je zodpovědný za přenos chutí v chuťové pohárky a nikotinu do plic. Glycerol byl přidán do vytvoření koncentrovaná směs, a destilovaná voda slouží jako rozpouštědla hustou konzistenci. Některé kapaliny dokončení kompozice neobsahuje vodu, poměr prvních dvou složek - 70/30. Nevýhodou této směsi je, že není vhodný pro některé modely elektronické cigarety, protože hustoty.

Tento rámec pro elektronické cigarety znamená „sametové mrak.“ Vyznačuje se velkým množstvím páry není příliš výrazný, jasný chuť. Ne nejvíce populární volbou, protože přitahuje jen povrchně efektní kouř. základní kompozice neobsahuje žádné propylenglykol, pouze 80% glycerolu a 20% destilované vody. Zpočátku v čisté formě má mírně sladkou chuť. Vyrábí se v první řadě pro dripok (atomizéry, ve které báze se přikape přímo do výparníku).

Rámec pro elektronické cigarety je velmi populární mezi veyperov. Název se překládá jako „led ostří.“ Rysem tohoto rámce je, že vzhledem k vysokým obsahem propylenglykolu při kouření malé množství kouře. Poměr složek složek: 95% propylenglykolu a 5% destilované vody. Často se na led Báze čepele se používá pro přepínání do méně silných bází nebo zcela beznikotinovye.

Kde koupit likér na cigarety

V každém městě existuje několik prodejních míst hnoje pro elektronické cigarety. To je nejlepší důvěřovat obchod s největším počtem kladných hodnocení, kde byla potvrzena originalita prodávaných výrobků. V těchto místech najdete tekuté tuzemské (místní, regionální) i zahraničních výrobců. Kromě hotových základů tam stále prodává komponenty pro samozamesa. Kromě prodejních míst ve městě stále existuje velké množství internetových obchodů nabízí produkty za nižší cenu.

Cena základem pro elektronické cigarety

Níže uvedená tabulka obsahuje ceny desynchronizace kapalných látek určených k aromatizaci a Moskva Moskevská oblast. Koupit rámce pro elektronické cigarety může být nejen v kamenném obchodě, ale také objednat on-line:

Základem Merck FruitOil 70/30

Základem Merck FruitOil 50/50

Základem Merck FruitOil 60/40

Základem Merck FruitOil 80/20

Základem Smoke kuchyně Tradiční 100 ml

Základem Smoke Kitchen Cloud 30pg / 70vg

Příchutě TPA / TFA ve skle

Flavors černá kuchyně Kapky

Základní černá kuchyně Optimální 100 ml

Jak vyrobit kapalina pro elektronické cigarety s vlastníma rukama

Způsob přípravy suspenze v domácnosti s názvem samozamesom. Zkušený veypery u nichž proces vaření - to je koníček, raději dělat své domácí základny. Tato fascinace má mnoho výhod - úsporu nákladů na nákup ready-mix, jedinečné domácí tekutiny (pevnost úroveň, vůně, chuť). Před samozamesom třeba zakoupit všechny nezbytné složky: koupit nikotin elektronická cigareta, glycerol, propylenglykol, destilovanou vodu, pokud je to žádoucí chuť.

V případě, že je třeba připravit tradiční kapalina, která nebude mít žádnou chuť, je nutné, aby první tři složky: propylenglykol, glycerol a vodu. Některé připravený podklad bez použití vody, potom se směs je více koncentrovaná, hustý. Konzistence hotového tekutiny by měla odpovídat typu e-cigarety (dripka, cisternových). Směs by měla být ponechána vyluhovat po dobu ne delší než 48 hodin.

Tento základ se používá pro výrobu veypinga kapalin všeho druhu. To je jeden ze základních složek všech elektronických cigaret, kromě nikotinu. Tato základna je absorbování vlhkosti, kapalinu, olejovitá konzistence, má ostrý chuť. Při opakovaném použití způsobuje psychické a fyzické závislosti. Nikotinová kapalina pro elektronické cigarety prodávané v dávkách 48, 60, 72, 84 a 96 mg. Úroveň Hustota se vypočte na základě počtu miligramů nikotinu na mililitr (při 10 ml tekutiny, 24 g nikotinu z 240 mg).

Takzvaný suspenze je hlavní složkou elektronické cigarety. Některé kapaliny jsou prodávány bez nikotinu a chutí, ale v obchodech nebo na internetu lze najít i nějaké možnosti. Rámec pro elektronické cigarety jsou vybrány nejen podle osobních preferencí: se liší úrovní nikotinu, hustotu textura, chuť a cenové rozpětí. Důležitým bodem volby pro tekutiny vaypinga model cigaretu, protože hustota základu se musí vejít pod výdejním stojanem.

Tyto materiály lze zakoupit v každém obchodě, který prodává přísady pro samozamesa a připravené tekutiny. K dispozici je široká škála přírodních a syntetických vonných látek na trhu. Velmi široká škála chutí lze zvolit ovoce, bobule, chutí známého nápoje (Coca Cola, Sprite) simulující tabákové cigarety různých značek (Winston, Marlboro). Nejběžnější jsou příchutě černá kuchyně dezerty.

Příchutě jsou přidány v nejmenším množství, ve srovnání s dalšími složkami, v závislosti na požadovaném účinku. Čím glycerin - čím více kouře, ale méně aroma. Často, aby se dosáhlo optimálních výsledků propylenu s ochucovadlo se používají v přibližně stejných poměrech, glycerolu a vody se přidá k nejméně.

Připravit vhodnou základnu na vlastní pěst, je třeba dodržovat určitá pravidla. Jedním z nejdůležitějších bodů připravují samozamesa rozměrů. Pro výpočet koncentrace každé složky prostředku pomocí speciálních kalkulačky. Zde je několik klasických receptů, jak dosáhnout jiný účinek:

Pořadí nejlepších příchutí pro elektronické cigarety: Top 3 ve všech kategoriích

Elektronické cigarety se staly populárními není to tak dávno, ale v tuto chvíli, mnoho kuřáků přešli na veyping (kouřící procesu). Kromě toho, i ti, kteří nikdy nebyli nikotinu rukojmí, se posadil na hypermoderní zábavu. Klady a zápory tohoto hobby rozebraného v mnoha předmětech, ale co konkrétně to najdete informace o chuti, vůně a dalších kritérií dobrých odlitků. Tento termín označuje Tekutiny Elektronická cigareta (ES), který může změnit náladu téměř ve všech modelech. Výjimkou jsou výparníky, které jsou určeny pro určitý počet odkazů a ne rozebrané na náhradních předmětů nebo cokoliv jiného.

Co je kapalina pro ES?

Fill - jedná se o speciální, často ochucený kapalina, která dává chuť při vaření v páře. Jakmile veyping stal se populární, a to i police běžných trafik plněné různými typy zařízení pro kouření elektronických cigaret. Chcete-li si vybrat mezi takovém rozsahu, je poměrně obtížné, zejména začátečníci, ale zde je třeba poznamenat, že všechny plnicí kompozice podobné navzájem, což zjednodušuje proces nákupu.

Kapalina se prodává v lahvičkách, obvykle z plastu, 10 nebo 30 ml. Někdy můžete najít možnosti „na kohoutek“, a pak je cena na cenovce bude znamenat až 1 ml.

Důležité! Veyperam nováček se nedoporučuje kupovat stačí vyplnit ve velkých lahvích, jako určitá chuť může rychle omrzí nebo nelíbí.

Všechny tekutiny se liší v chuti do tří typů:

Nyní prodává a směsi, které kombinují pouze dvě možnosti z tohoto seznamu. Tak, že kromě standardních příchutích, jako je máta, nikotin, káva, čokoláda, najdete zcela originální, jako například: třešňový led, silné cappuccino. Zvláštního razítka, které obsahuje ty nejlepší chutě pro elektronické cigarety, neexistuje. Existuje pouze seznam nejpodivuhodnějších, světlých plniv, která se nenechá lhostejným kuřákovi, ale to bude řeč později.

Ukládat kapaliny v chladu a temnu, že nebyly zhoršila v krátkém časovém období. Po otevření lahvičky obsahu může být poněkud nejasný, to je normální jev, který se vyskytuje v důsledku některé zvláštnosti kompozice.

Ve skutečnosti je pro plnivo ES - je to určitý chuť, která často obsahuje chemické prvky. Takže nejprve je třeba si uvědomit, že all-přírodní výplně neexistuje. Jejich kompozice, i přes různorodost rozsahu, se příliš neliší od sebe navzájem.

Potřebné ingredience libovolné výplně, to je:

 • voda (12%);
 • propylenglykol (lékařský látka nemá žádný negativní vliv na osobu);
 • glycerin (populární doplněk stravy je bezpečný v malém množství);
 • aroma.

Volitelný prvkem kompozice je nikotin. Od chvíle, kdy se stal popularizoval chutné prudce stoupá, mnoho lidí, kteří nemají závislost na nikotinu, ES kupovat výhradně kvůli chuti a kouře.

Při výběru zalévání je nutno věnovat pozornost obsahu a množství nikotinu v jeho složení. Ti, kteří chtějí přestat kouřit, je to nejlepší v časných stádiích nákupu těchto voleb, ve kterém je 14 mg / ml, jako v běžné cigarety 0,7 mg. To znamená, že množství nikotinu, tabák na balení, je třeba vynásobit 20 krát, a na základě tohoto výsledku, zvolte náplně.

Mimochodem, pokud se spolehnout na těchto čísel je 1 ml vyplnit Pevnost 20 cigaret, to je jen slabší. V průběhu doby, množství nikotinu by měla postupně snižovat a poté poroste z těchto škodlivých složek.

Důležité! Ti, kteří neměli závislost na kouření, je lepší nekupovat kapalina s obsahem škodlivých látek, a nezabývá se toho chlapa, protože tato hra má také negativní vliv na organismus.

Nejchutnější kapalina pro elektronické cigarety - ti, kteří vzali k srdci. Neexistují žádná specifická výběrová faktory, vhodné pro jakékoliv veyperu, protože volba naplnění i stravovací návyky mohou být porovnány. Jediná věc, kterou je třeba se spoléhat - je výše uvedený obsah nikotinu, a ne dělat chyby v začátku.

U známých výrobců můžete najít možnosti s nejlepší bilancí kvality a ceny, ale všechny kapaliny příliš neliší ve složení, takže tento faktor je určena výhradně na názorech veyperov „oldies“. Kromě toho, že se vrhají velmi variabilní a zajímavé chutě, které jsou odhaleny postupně, a to je jako v akci na parfém.

Jak již bylo zmíněno, horní z nejlepších chutí pro všechny kuřáky, aby je to nemožné, ale tam jsou velmi specifické výrobci, jsou prioritou.

Máte-li je distribuovat na popularitě, bude vydána následující hodnocení:

 • 1. místo. Tabák - firma, existující po dlouhou dobu a měl čas vyhrát sympatie mnohých kuřáků. Společnost má pestrou škálu, která je neustále aktualizován s novými příchutěmi. Kromě toho, že má kvalitu a bohatost chutí, které obzvláště jako veyperam. K dnešnímu dni jsou produkty pocházející z pod touto značkou se prodává téměř ve všech specializovaných obchodech, které opět zdůrazňuje svůj stav.
 • 2. místo. Joyetech - tato společnost má více než 40 druhů výplní, chutí začínající klasické a končí téměř labužníka. Mimochodem, to také produkuje kompletní balíček pro elektronické cigarety, čímž si zaslouží zvláštní místo v horní části. Vyplnit tuto společnost pouze záporné hustou konzistenci, díky čemuž může být pára spálen díly. Další nevýhodou bylo pozorováno u produktů společnosti.
 • 3. místo. VARDEX - kvalitní výplně této společnosti se vyplatí do konce trochu, ale rozsah chutí potěší každého, kdo hledá něco nového a originál. Citronový sorbet, med, borůvky a mnoho dalších možností jsou uvedeny ve pevná linka naplňuje tuto společnost. Viskózní kapalina, ale vysoce kvalitní, navíc mají přijatelnou cenu: asi 15 rublů na 1 ml.
 • 4. místo. RED SMOKERS - Ruská značka, která vytváří téměř dokonalé plniva pro elektronické cigarety. Tato společnost je především obavy o kvalitu, zejména konzistence, tak, aby vyplnily prakticky žádné nevýhody. Jedinou nevýhodou: rychlý kontaminaci ES v důsledku některých prvků kompozice. Ale malý negativní dopad na výparníku nemají rozsah červené kuřáci vám umožní toulat.
 • 5. místo. FLAVOURART - známá firma, která vyrábí své produkty v Itálii. Velký výběr různých pachů, kvalitní a relativní cenové dostupnosti. Naplňte firmu nejjednodušší najít a objednat na internetu, ale v některých městech je také prezentovány. Minus: nikotin Chuť mnoho kupujících se nepodobají skutečné tabáku a trochu kysele.

Mimochodem, nejdražší kapalina pro e-cigarety nejsou nutně nejchutnější, ale tento počet může být implicitně spoléhat, protože se skládá ze skutečných názorů. Alespoň tyto firmy vyrábět vysoce kvalitní výrobky a je neustále doplňován o nové řady vůní.

Na otázku, jaký druh kapaliny, pro e-cigarety nejchutnější, neexistuje jediná odpověď. Bez ohledu na různé vrcholy zvolit náplň, kterou potřebujete na základě svých osobních preferencí. Například v případě, že vůně melounu nelíbí nováček z koupajících se, že by neměl kupovat meloun výplň. Tento faktor je zřejmé, ale mnozí věří, že bezpodmínečně různá hodnocení a názory druhých, a pak hodit výplně nově nabyté protože jeho nepříjemné chuti.

Stojí za to poznamenat: existují možnosti, které jsou populární, ne-li všechny, mnoho. Fór věnovaných kotevních takových kapalin zaujímají samostatné téma, a rozmanitost jejich chuti projednán většinu uživatelů.

Mezi neobvyklé, exotické chutě poradí věnovat pozornost následujícímu. Tyto příchutě, bez pochyb o tom, bude spadat pod sprchou náročné jazýčky.

Top 3 exotické příchutě:

 1. Crunch Coil «Qellep» - ostré tóny rumu a některé sladkosti dát tento licí identitu. Jeho chuť je ostrá, ale pachuť je poměrně měkký a příjemný. Vůně mohou s důvěrou volat opojnou, dokonce i trochu posedlý, ale to je kouzlo tohoto poplatku.
 2. Pět Pěšáci «Sixty-Four» - mátový likér, grapefruity a zelené okurky. Tato pyramida chutí je samo o sobě neobvyklé, ale to je, když kouří neuvěřitelné složení. Nalil osvěžující a povzbuzující a štiplavou vůni zelené dává svou chuť.
 3. TMAX Juice «Snake Oil» - to tankování je i řada ocenění, takže jeho stav je „lepší“ je potvrzen na oficiální úrovni. Není to, že to potěší každého, ale chuťové tóny anýzu v kombinaci s citrusy přesně přinést řadu nových zážitků pro začínající i profesionální veyperu.

Každý z nás už od dětství milovat šťavnaté bobule a plody. To je důvod, proč ovocné příchutě pro e-CIG se také těšit širokou popularitu.

Top 3 ovocné příchutě:

 1. Cosmic Fog «Shocker» - nejvíce chutná jako limonády s tropickými tóny jahod;
 2. Pět Pěšáci «Grandmaster» - mnohostranný vůně exotického ovoce a tóny zralého banánu;
 3. Crunch Coil «Mishmash» - chuť je zachycen grenadiny a sušené ovoce, které dává toto plnění zvláštní význam v kolekci veypera.

Vždy zůstane populární příchutě vyrobené simulovat klasickou Cigarety a tabák chuť.

Top aroma 3 tabák:

 • Crunch Coil «Cavendish» - stínil zraje v dubových sudech, má bohatou tabákovou chuť a pachuť lískových oříšků.
 • Halo «Southern Classic» - to je docela neobvyklé verze s přídavkem citrusových poznámky, vanilky a medu.
 • Halo «Captain Jack» - silný, mužný volba pro milovníky nikotinu náplní.

Mnozí rádi svěžest, a to nejen v zubní pastě a žvýkačky, ale když chlapa. Speciálně pro tuto veyperov jsme vybrali nejzajímavější tekutý osvěžující směr.

Top 3 osvěžující příchutě:

 • Pět Pěšáci «Bowden kamarád» - čokoláda, vanilka a máta koláč: kombinace, která je určitě dá veselost.
 • Cosmic Fog «Kryptonite» - to dává nalévání hustou páru, a jeho chuť je více připomíná studenou melounu a bonbóny.
 • EVO Vapor «Coconut Mojito» - tato volba je plně kokos, ale i přes to, že má univerzálnost a jedinečnost.

Sladké milovníci ocení chuť vyrobené simulovat všechny druhy dezertů a lahodné koktejly.

Top 3 sladké chuti:

 • Halo «Malibu Mentol» - Pina Colada s mentolem: nestandardní tekutiny na sladké.
 • Pět Pěšáci «Absolute Pin» - znám mnoho absint veyperam vůni tabáku smíchané s skořice a karamelu.
 • Cosmic Fog «Milk & Med »- to zahrnuje vyplnění chuť horkého mléka, měkké zefirok a medu.

Je třeba poznamenat, že v prostoru za předpokladu top všechny možnosti jsou rozděleny do skupin: To vám pomůže určit, začátečníky i zkušené koupající. Spoléhají na hodnocení s absolutní jistotou není nutné, ale aby si sami alespoň jednu kopii seznamů je třeba vyplnit každý veyperu. Na minimum, tato plniva mají es mimořádné, rozmanité chutě.

 • ne šetřit na nákup kapaliny, protože některé drahé volby mohou jednoduše zasáhnout jejich kvalitu a originalitu;
 • vytvořit svůj osobní vrchol za všech okolností, snažit se co nejvíce různé možnosti;
 • Po chvíli směle pokusit se míchat nejvhodnější pro sebe, nebo své vlastní oblíbené plniv;
 • upravení chuti posílením kapacity a napětí ES.

Podívejte se na přehled těch nejlepších příchutí pro elektronické cigarety od oblíbeného výrobce.

Tekutina pro elektronické cigarety: co společnost je lepší přehled výrobců a zpětnou vazbu. Rating kapaliny pro elektronické cigarety

Relativně nedávno stala populární elektronické cigarety. To je skvělý způsob, jak se zbavit škodlivých návyků - kouření. Co je potřeba udělat více, vysoce kvalitní kapalina pro elektronické cigarety? Která firma je lepší? Jak učinit správné rozhodnutí? Analyzujeme nejen to, jak si vybrat kapalina, ale i jeho druhy, výpočet pevnosti, odrůdy chutí a spoustu zajímavých faktů.

Obecné informace o kapaliny pro elektronické cigarety. struktura

Filler pro elektronické cigarety prodávané ve specializovaných lahvičkách od deseti do třiceti mililitrů. Rozdílné rozmanitost chutí: nikotin (s vůní tabáku je znám), tonikum (příchuť nápojů a cukrovinek), ovoce a bobule. Doporučuje se pro tekuté skladování - chlad a nedostatek přímého slunečního záření. Obvykle po otevření lahve obsah zakalí. Toto je kvůli vzduchu požití a je považován za optimální.

V podstatě všechna kapalina pro elektronické cigarety mají stejné složení, bez ohledu na výrobce a cenovou politiku. Nejčastěji se produkt skládá z pěti částí:

 • Voda. O kvalitě tohoto prvku, nemají v podstatě říci, protože to byl on, kdo naplňuje naše tělo více než polovinu. Průměrné kapalná voda cigarety obsahuje až do 12%.
 • Propylenglykol zahrnuje sám viskózní směs se nepřítomnosti barvy, s příliš silné aroma a sladkou chuť. Také kapalina pro elektronické cigarety, propylen rychle používané v medicíně (pro účely dezinfekce, je přítomný při výrobě léčiv, požitého, stejně jako v provedení plazmového náhrada krve). To je považováno za přípustné potravinářská přídatná látka (T1520), protože absolutně žádný patří toxiny. Propylenglykol opakovaně byla zkoumána v laboratoři. Vědci se snažili zjistit účinek látky na člověka. Potvrdilo se, že negativní dopad na těle položky nemá vůbec žádný, nepočítaje individuální nesnášenlivosti.
 • Glycerin se používá častěji, jako potravinářská přídatná látka (E422). Neumožňuje test, v jehož rámci je držet pohromadě během vaření. Glycerin je neškodný k tělu v mírném množství.
 • Příchuť. S ohledem na výrobu kapalin pro elektronické cigarety Joyetech kompozic, Dekang, Hangsen a mnoho dalších použití pouze povolené potravinářských aromat přírodního původu nebo zcela jim podobné.
 • Nikotin. On není vždy obsažen v kapalině pro elektronické cigarety, protože tam jsou beznikotinovye možnosti. Samozřejmě, nebudeme vás ujistit, že položka je zcela bezpečný, ale procento nikotinu v malé čerpací stanice pohonných hmot. Jeho obsah v kapalině pro elektronické cigarety je pětkrát nižší než u tabákových výrobků.

Mnoho lidí si koupit elektronické cigarety přestat kouřit. Někdy je těžké se rozhodnout, na co chuť k zastavení, ale každý ví, jak si vybrat pevnost kapaliny pro elektronické cigarety? Jisti, že tam je. Pojďme se bavit o tom podrobněji.

Za prvé a především při výběru věnovat pozornost procento nikotinu. Aby bylo možné zjistit, která úroveň je pro vás líbí, budete potřebovat pevnost na obalu svého tabáku se zvýšila dvacetkrát. Například, v případě, vzhledem k tomu, cigarety 0,7 mg nikotinu, je rychlost vhodná pro Vás bude 14 mg / ml. Neváhejte si vybrat doplňování paliva s obsahem nikotinu, nebo se mu blíží. Pro výpočet potřebné množství plniva, pamatovat: 1,5 ml - je asi 20 až 25 cigaret.

Je to dost těžké vybrat kapalinu pro elektronické cigarety. Tipy popsané v tomto článku vám pomohou v této věci.

Jistě, každý chce koupit vysoce kvalitní a vhodný produkt. Nejlepší kapalina pro elektronické cigarety - je ten, který přišel na mysl pro vás. Bez ohledu na cenu, jak jsme viděli dříve, tyto výrobky mají téměř identické složení. Navíc dopad na lidský organismus všechny výplně pro elektronické cigarety také konvergovat. Existuje dost dobře známé společnosti, které produkují. Výrobky z populárních výrobců představí vynikající hodnotu za peníze, ale budou projednány později.

Nepochybně, přijít na to, jak vybrat kapalinu pro elektronické cigarety, nestačí znát jen o jejich obsahu. Vůně je také důležité. První věc, vzít v úvahu osobní preference. Pokud si představit alergickou reakci na určitou vůni, pak proto, zvolit příchuť není nutné.

Nejčastěji vyplnění elektronické cigarety je rozdělena do tří kategorií - chuť ovoce, kávy a nikotinu. Často výrobci propagovat svůj produkt, vytvořit své vlastní „koktejly“, které kombinují dva a někdy tři příchutě nebo vytvářejí zcela nové. Rozmanitost chutí je dostatečně velký. Aby nedošlo k chybám, je lepší se zaměřit na jejich preference. Teď přesně víte, jak vybrat kapalinu pro elektronické cigarety, které budete těšit.

Vysoce kvalitní kapalina pro elektronické cigarety. Která firma je lepší?

Navzdory stejném složení, je tam jeden podstatný rozdíl - kvalita surovin. Porovnáme-li kapalinu pro cigarety, je třeba mít na paměti, že čím více populární firma, tím větší je její možnosti kontrolovat surovin ve všech fázích výroby. Kromě toho, společnosti často používají význačných nezávislých studií, které prokazují vysokou kvalitu a bezpečnost přípravku.

popularita a náklady výrobce nejsou zárukou kvalitních surovin. V poslední době došlo k velké množství padělaných výrobků. Některé z nich obsahují nebezpečné pro butandionem organismu. Skladba není vždy nese pravdivé informace. Někteří výrobci záměrně nevejdou nebezpečné látky. Častá top kapalin pro elektronické cigarety - podmíněný rating. Při výběru lepší zaměřit se na složení a recenze od ostatních uživatelů, v první řadě, na jejich preference.

Jak jsme řekli dříve, kapaliny hodnocení pro elektronické cigarety - to je jen podmíněná informace. Pokud jste si zakoupili tento výrobek a ještě nejsou obeznámeni s různými příchutěmi, budou tyto informace užitečné pro vás. My jsme dali dohromady top 5 nejoblíbenější produkty, na které stály velké množství lidí. S touto informací, můžete snadno vybrat kapalinu pro elektronické cigarety. Která firma je nejlepší a co její kvalita surovin, můžete snadno zjistit pomocí našeho žebříčku.

První místo v tomto žebříčku je firma Tobacco. Výrobky firmy získala důvěru mnoha kuřáků, vzhledem k jeho dobré a bezvadnou kvalitu. Tento výrobce již dlouho získal velké zkušenosti ve výrobě elektronických cigaret a jejich komponentů.

Co znamenají hodnocení? Na kapaliny pro elektronické cigarety z tabáku stěžuje si jen velmi málo kupujících. Mnozí věří, že produkty společnosti jsou vytříbeného vkusu a aromatické vlastnosti.

Výhody a nevýhody produktu z Joyetech

Druhé místo v našich top 5 držet kapalinu pro plnění cigaret Joyetech firmy. To je jeden z největších výrobců elektronických výrobků a součástek. Předpokládá se, že tato společnost má nejrozmanitější výběr chutí a vůní kapalin, a to více než 40.

Představujeme vám přehled kapaliny firmy pro elektronické cigarety Joyetech. Tento výrobek má pozitivní i negativní stránky. Konzistence husté kapaliny dost. V důsledku toho mohou některé výparníky hořet. Nevýhodou kapaliny pro elektronické cigarety tohoto výrobce, je skutečnost, že zboží, které zahraniční výroby. Jeho cena je závislá na dolaru. Nicméně, kvalita kapaliny je ve výšce.

Třetí místo patří VARDEX. Je to ruská společnost, která vyrábí dostatek exkluzivní chutí jako vápno med, citrónovým sorbetem a mnoho dalších neuvěřitelných chutí. Tato kapalina je stejná jako předchozí, má vysokou viskozitu, která je špatná pro většinu e-cigarety. V průměru, jeho cena je 15 rublů na mililitr.

Ve čtvrté místo v našem žebříčku usadil kapalina z červené kuřáků. Ruská společnost, která je známá pro své výrobky a jeho bezvadnou kvalitu. Kupující na vědomí, že tyto výplně jsou různé chutné přísady. Spokojen s cenou ve vztahu k vysoké kvalitě. Jediná námitka v kapalinách pro elektronické cigarety od společnost Red kuřáků - je, že se rychle znečistí z výparníku.

Na pátém místě se usadil kapalina pro elektronické cigarety od FLAVOURART firmy. To je italská společnost, která nabízí velký výběr chutí. Nicméně kupující věří, že cigareta chuť není jako tabák. Tou nejlepší volbou pro koupi takového výrobku je jeho degustace.

Seznámili s naší ratingu, můžete si vybrat kapalinu pro elektronické cigarety snadno. Která firma je lepší, můžeme vidět v naší horní části 5.

Neuvěřitelné tekuté příchutě na elektronické cigarety

Již jsme hovořili, že všechny chutě jsou rozděleny do tří kategorií. Každý z nich ve svém vlastním zájmu. Víte, co je neuvěřitelných chutí dnes existují?

Ve snaze o popularitě, mnoho společnosti začaly vytvářet chutě, které jsou přinejmenším překvapivé. Je neuvěřitelné, že existují kapaliny pro elektronické cigarety s příchutí štěpky, Coca-Cola, preso, sýr, kečup, cukroví a dokonce i narozeninový dort a dýňový koláč.

Pokud jste se nudí v létě a osvěžující nápoj, lze ji snadno získat kapalina s příchutí Mojito a Pinakolada. Kromě koktejlů, můžete také vyzkoušet vyplnění s chutí vína a šampaňského. Pokud se budete dívat svůj jídelníček a omezit se na sladké, chuť zmrzliny, tvarohový koláč a dalších lahůdek, budete mít radost. Dokonce i ty náročné kuřák najdete kapalina pro elektronické cigarety do vašeho vkusu.

Historie vzniku elektronické cigarety

Každý z nás ví, co znamená elektronickou cigaretu. To všechno víte, kdo av jakém roce to bylo vytvořeno? Je neuvěřitelné, že elektronická cigareta navržen čínské lékárníka před 16 lety. Byl nemocný s rakovinou plic, ale nemohl vzdát závislost, a tak přišli s alternativou.

Nejprve povolený náklady Přístroj je poměrně drahé, nicméně, oni byli okamžitě prodal.

Pozitivní aspekty elektronické cigarety

Elektronické cigarety za posledních 10 let, neustále modifikována. Výrobci tvrdí, že jejich kouř nemá vliv na kuřáka a životní prostředí. Nepochybně je pozitivní, je skutečnost, že věci nejsou kouření zcela impregnovaný s vůní elektronické cigarety. Mimochodem, na rozdíl od obvyklé, takže kouření je dovoleno na veřejných místech.

Bez ohledu na dobré vlastnosti nejsou vlastnil elektronické cigarety, mají také kontraindikace. Oni nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, nezletilé osoby, osoby s kardiovaskulárními chorobami a alergických reakcí.

dost těžké najít vhodnou kapalinu pro elektronické cigarety. Která firma je lepší - jsme zjistili v našem článku. Takže shrnout. Pokud jste jen přemýšlet o koupi elektronické cigarety, pak se nezapomeňte podívat na jednotlivé silné kontraindikace a budoucí akvizice. Pokud jste již provedli nákup a nevím, jak si vybrat kapalinu pro ni v první řadě zvolit vhodnou sílu a rozhodne o požadované chuti.

Naše hodnocení kapaliny pro elektronické cigarety vám pomůže rozhodnout se pro nejlepší kvalitu čerpacích stanic. Pečlivě zkoumat složení kapaliny.

Elektronické cigarety - je to skvělá alternativa pro zkušené kuřáky. Chcete-li se zbavit závislosti, elektronický gadget s řadou zábavných a někdy i neuvěřitelných chutí a vůní vám určitě pomůže.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 52 = 61