Japonská patchwork aplikace master class schéma

Japonská patchwork aplikace master class schéma

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

LiveInternetLiveInternet

Pletené doplňky. Tašky, spojky, peněženky Uživatelské fotografieЛеттаРазмещено с помощта прило.

Pletení: stylová kabelka s háčkováním Zdroj: https: //vk.com/knitting?z=photo-5.

Květinové brože z plsti. Krásné nápady s mistrovskými třídami vás vítám na svých stránkách.

Plněné kuřecí stehna Potřebujeme: 4 krátké krátké stehýnka kusy vepřového masa g.

Japonská patchwork: módní směr prošívání

Japonští mistři dosáhli nebývalé výšky v oblasti šití patchworků. Až dosud, se 100% přesností, není možné říci, která země dala světovou patchwork. To je věřil, že Anglie se stala předchůdce této nůžky. Anglické patchwork je považován za nejznámější směr. Jakmile je člověk unesen japonskou technologií, je obtížné zůstat lhostejným.

Dnes je japonská patchwork v některých ohledech protiváhy tradiční patchwork. A to není to, že Japonci změnili patchwork. Jen obecně se jejich umění vyznačuje soustředěním, osamělostí, odpočinkem. Když děláme kreativní práci, Japonci se uvolňují, jedná se o nějaký druh práce na sobě, jeho vnitřní stav. Čínská a korejská patchwork je podobná tomuto spiknutí japonského šití, ale americká patchwork se například výrazně liší.

Obvyklá barva kontrastuje s obvyklou patchworkovou japonskou patchworkovou náhradou pro plynulé přechody barev.

Z japonských časopisů, četných fotografií v nich, můžete pochopit krásu této konkrétní techniky.

Pro šití patchwork v japonském stylu je typické použití několika technik najednou

Japonská patchwork - funkce:

 • Základem tkanin je hedvábí, ale je také možné použít běžné bavlněné šupiny;
 • Sashiko je jeho vlastní technikou japonské výšivky, která rozlišuje steh "dopředu jehlu";
 • Věci v japonském stylu jsou často zdobeny okrajem a kartáčem;
 • Japonská patchwork používá jak stehy, tak prvky přímo šití.

Každá hlavní třída zahrnuje výuku stejné techniky Sashika. Sashiko je karta japonského patchwork. Zpočátku byl sashiko používán pro prošívané tlusté přikrývky, stejně jako svrchní oděvy. Poté byl Sashiko používán i při výrobě zbroje.

Tento steh je však dekorativní. A mistrovská třída při výuce této techniky bude určitě zajímavá, protože se používá steh "přední jehla". Na co, přímé linie nejsou nutné, ale stejná délka stehu je vítána.

Japonský festival šití Patchwork (video)

Japonské patchwork: stylové věci

Pokud se podíváte na fotografie příkladů japonských patchwork, stačí najít schémata a doplňovat ručně vyrobenou kolekci s těmito věcmi.

Jednou z charakteristických technik patchwork je josegire. Má zajímavý příběh, který byl založen na tom, že Japonci byli v té době zakázáni projevovat se drahými látkami. A opravdu jsem musel skrýt své nádherné oblečení pod levným oblečením. Ale pro řemeslníky bylo nutné ukázat tu třídu a naučili se trošku ukázat drahé tkaniny v úlomcích.

V japonském prošívání nejsou upřednostňovány bavlněné tkaniny, ale hedvábí

Tento trik se zakořenil a stal se samostatnou technikou šití patchworků, neobvyklých vzorů a celých obrazů se začaly vytvářet z patchů. Byly propojeny se sashikou a staly se tváří japonské patchwork. Stylové věci v této technice se staly tak populární, že jsou považovány za základ módní bláznivé linie patchwork.

Crazy patchwork je technikou, jejímž úkolem je zdobit výrobek se zbytky, aby se zdálo, že je ozdoben drahokamy nebo elegantní výšivkou.

Japonská taška v patchwork stylu

Podívejte se na fotku, ta japonská taška v technice patchwork je originální, nejsvětlejší doplněk, který vás jedinečně udělá nejvýznamnější dámou na každé akci. Jedná se o světlé, barevné, útulné tašky, skutečné šperky.

Mistrovská třída na výrobu takového vaku vám pomůže zjistit, kde začít první kroky - technologie má mnoho potíží. Schémata a vzory mohou být shromážděny z japonských časopisů.

Mimochodem, tašky ve stejné bláznivé patchwork - nejmódnější příslušenství. Fotogalerie ukazuje, jak živé a zajímavé mohou takové stylové kabelky. Ukazují, jak moderní a mladé moderní šití může vypadat.

Sashko technika znamená vyšívání švu "přední jehly"

Zajímavé údaje o této sáčku:

 • Prokládané patchwork s pletenými detaily, vyšívání;
 • Mnoho copánků, korálků, korálků;
 • Objemové detaily;
 • Je-li výrobek také pestrý, pak je tato variace spíše uspořádána.

Stále rozlišuji neobvyklou formu japonských kabelky a pokud se podíváte na časopisy, můžete vidět, že formulář je někdy stejně jasný jako samotný vzor patchwork.

Japonská patchwork: aplikace, schémata

Nejčastěji se požaduje master class na téma "Aplikace". Šité aplikace jsou nejen zajímavé, ale i nejproduktivnější. Zde můžete použít různé techniky a modely lze snadno najít. Stejné japonské časopisy poskytnou fotografii i popis díla.

Zvláštností japonské patchwork je, že mistři nepoužívají šicí stroje: přikrývky jsou sestaveny a prošívané výhradně ručně

Aplikace v japonském patchworku je:

 • Krásné návrhy s malými detaily;
 • Klidné barvy;
 • Zahrnutí dalších prvků (například tlačítek);
 • Výhodné pastelové nebo základní barvy;
 • Použití aplikací i na malé věci - pouzdra a kosmetické tašky.

Applikatsiya - to je jedna z nejpozoruhodnějších technik japonských patchwork, takže tato technika má tolik fanoušků. Polštáře, ubrousky, kabelky, přehozy, panely jsou stylové, jasné, nádherné.

Taška na bordovou technologii (třída videa master)

Když se podívám na fotografické dílo v japonském patchwork, chci vidět více než jednu mistrovskou třídu a vyzkoušet si v této ruční práci. Ve skutečnosti byla spousta zajímavých patchwork dána japonskou technologií. No, pokud budete postupovat podle filozofie japonské tvořivosti, společně s uměleckými dovednostmi se budete moci naučit vytrvalost, trpělivost, schopnost soustředit se.

Japonská patchwork: mistrovská třída pro začátečníky

Umění patchwork se objevilo kvůli ekonomice: mistři se nepohnali, aby se zbavili kusů látky a starých věcí, chtěli jim dát nový tvar a používali k vytváření neobvyklých věcí. Protože patchwork byl často spojován s chudobou. Je obtížné pojmenovat zemi, kde se tento typ vyšívací techniky poprvé objevil, ale v každé zemi bylo šití doplněno národní barvou. Předchůdce patchwork je oficiálně Anglie.

Původ vzoru v Japonsku

V Japonsku, moderní umění není přijato okamžitě: první z kusů látky šité jejich oblečení mnichů, prostygivaya je ručně. Když byla část kostýmu nošena, přidaly se nové klapky a šité jako záplaty. Takže v technologii byl steh: bylo zjištěno, že upevnění zpevňuje výrobek a má dekorativní funkci. Později byla technika použita k vytvoření vojenských obleků.

Rozložení patchwork v Japonsku bylo také způsobeno ekonomickou situací: bylo zakázáno dovážet tkaniny z Číny do země, které způsobily rozvoj místního textilního průmyslu. Postupně šití patchwork šel do národní tradice, odvracej se od techniky opravy oděvů k umění zdobení předmětů pro domácnost.

Vlastnosti japonského prošívání

Osobě, která není obeznámena se zvláštnostmi japonského patchwork, může se zdát, že neexistují žádné silné rozdíly od evropské nebo americké technologie. Ale není tomu tak. Jedním z vizitek japonského šití patchwork je množství stehu, které se používá společně s aplikací a nese kromě funkce zpevnění výrobku také dekorativní zátěž. Provádí se nejen ve formě přímých čar nebo geometrických tvarů, ale také ve formě symbolického vzoru. Vlákna nejsou vždy používána v tónu látky.

Charakteristickým znakem japonského patchworku jsou speciální tkaniny používané k vytváření výrobků. V každé zemi se způsob života, náboženství, způsob života, příroda, okolní lidé odráží v aplikovaném umění. V Japonsku se technika prošívání stává jakousi meditací, zaměřenou na relaxaci, odloučení od péče a odpočinku. Protože se materiál používá v tlumených a klidných barvách.

Hlavní rys východní technologie

Nejčastěji používané textilie jsou tištěná a strukturovaná bavlna. Kombinace ručního šití a takových materiálů dává práci vykonané v této technice, objemu. Hlavním rysem japonské patchwork: všechny výrobky jsou šité ručně bez použití šicího stroje. Pomocí mechanických nástrojů nelze dosáhnout druhu a kvality výrobků, které jsou získány manuální prací. Při šití na psacím stroji jsou ploché a některé malé části jsou prostě nemožné provádět mechanicky. Tato dovednost vyžaduje vytrvalost, trvá dlouhou dobu, takže japonské šití patchwork je velmi ceněno.

Moderní patchwork v japonském stylu

Stále častěji byla východní verze šití patchwork doplněna dalšími technikami vyšívání. Nyní je módní doplňovat výrobky s ručními výšivkami, šitými kamínky, korálky nebo kouzly. Tradičně jsou takové věci zdobeny okrajem a střapci. Japonská patchwork vám umožňuje použít několik různých technik najednou. Neobvyklým doplňkem může být textilní korálek. Jedná se o základní provedení: kruh je vyříznut z plátna třídílného kusu, do středu je vložen kus sinteponu a materiál je tažen spolu podél okraje. Korálky jsou doplněny zámky, šněrování. Z nich udělejte korálky, náramky.

Požadované materiály pro patchwork

Můžete začít studovat japonskou techniku ​​šití patchwork z výroby pravidelné kosmetické tašky. Existují soupravy pro japonské patchwork, ale pokud máte doma s nepotřebnými kusy látky pro trénink, je nejlepší je použít. Kresba může být vynalezena sama nebo připravená grafika a přeložit ji do stopovacího papíru. Je velmi důležité vybrat kvalitní jehly pro práci. Měly by snadno projít látkou a nevyjmout vlákna. Dobré vlákno a látky usnadní práci mnohem jednodušší. Obarvení materiálu je vybráno v blízkosti přírodních, přirozených odstínů: zelená, hnědá, červená. Pro aplikaci použijte nekontrastní barvy, harmonicky kombinované se základnou. Používáte-li látku v kleci, bude jednodušší jej stlačit.

Pro začátečníky japonský patchwork se může zdát složitý, ale ve skutečnosti je šicí technologie nezpůsobuje zvláštní obtíže pro začátečníky. Hlavní věc - trpělivost, protože všechny kusy jsou šité ručně a to může trvat dlouhou dobu. V případě, že aplikace je velmi malé části, poprvé se doporučuje používat tužku na jejich upevnění lepidla. Všechny výrobky jsou řezané s švu příspěvku. Než začnete, budete muset umýt hadříkem a žehlit. Manuální stozhka vám umožní používat různé ozdobné švy a dělat mnohem mírnější.

Chcete-li pracovat třeba:

 • Plány a výkresy pro základy;
 • textilie pro základnu;
 • několik malých náplastí pro podávání žádostí;
 • dvě šikmé Bakey;
 • čtvrtky;
 • nůžky;
 • blesky;
 • podšívka nebo výplň polyester;
 • jehly pro patchwork;
 • kůže bubínku;
 • kolíky;
 • závit.

Japonský patchwork: master class pro začátečníky

Proces vytváření výrobek se skládá z následujících kroků:

 1. Plány pro kosmetiku mohou být vyrobeny samostatně nebo se režim z veřejných zdrojů. Neboť to bude potřebovat silného kartonu.
 2. Ze základní části tkaniny řez dvě identické obdélníkový polotovar pro přední a zadní stranu. Klademe mezi výplňovými kusy, vytváření „Po krk v extázi“. Pro větší pohodlí, to je lepší opravit kolíky nebo speciální držáky pro tkaniny. Základem může být také v technice patchwork, sestavený z různobarevné skvrny.
 3. Označit základ mýdla nebo tužku a začít šít. Prostogivaem tkanina úplně.
 4. Dáme vzorek a poznamenejte si cestu do tkaniny, nezapomeňte o přídavky.
 5. Ze čtvrtky vystřihnout podrobnosti na obrázku: tyto kusy být zabaleny tkaniny zápisky a slouží jako podklad pro žádosti. Při odchodu přídavek na šev není menší než 3 mm.
 6. Udělejte si malý zářez na útržky nůžky, aby bylo snazší jejich připojení k papírovému prázdné. Hrana ohnuta dovnitř a uhlazují. Místo toho, aby papír, můžete použít lepicí seskupení. Pak sbírají tento údaj bude mnohem snazší: stačí lehce přehnout okraj a připraven k železa prvky železa.
 7. Shromažďujeme aplikací, balicí látkových částí, a šít obrobku úhledné stehy pomocí slepý steh. Navíc můžete pristegat nanesení dekoračního švu „strochka9raquo, pomocí kontrastní nit.
 8. Můžete zdobí make-up výšivky, korálky nebo šít na knoflíky. Molyneux k tomu vybrán v hlavní tón článku. To musí být provedeno k vytvoření produktu.
 9. Obmotyvaem hranu obrobku pro kosmetický do závitu není neupraveně, a snížit hlavní roli.
 10. Začneme zpracovávat hrany. Výřez proužek 5 cm široké a šít šikmou vložku pomocí skryté švu. Nyní je třeba, aby tvar výrobku.
 11. Hlavní část přeložte na polovinu a zpět dolů doleva a doprava o 4 cm, označující místo s kolíky.
 12. Pracujeme zevnitř ven. Obalení k němu ruku, začneme ohýbat centrální část. Ustupovat od okraje 2 cm, šitý a zkoseným rohem. S neošetřenou částí šít tkáně klapku k zakrytí špičky.
 13. Uvolněte přední kosmetického případě šít bodů, ve kterých jsou umístěny čepy.
 14. Tvoříme dno a šít zip.

Kosmetika je připraven! Tento produkt jsme vytvořili vlastníma rukama. Japonský patchwork šicí stroj neutrpěl, protože můžeme s jistotou říci, že tento šikovný doplněk změnil kompletně ručně.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

48 − = 44