japonské byty

japonské byty

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Přišla do práce v Japonsku. Otevření dveří pronajatém bytě, nemohla uvěřit svým očím!

Jedním z důvodů, proč lidé rádi cestují lze nazvat zájem. A zájem nejen k jiné kultuře, ale také běžného každodenního života jiných národů.

Hlavní hrdinkou dnešního video - Evropané, který pracuje v jednom z největších měst na světě - město Tokio. Ta dívka musela pronajmout byt. Podle ní je to nejlepší volba z hlediska ceny a kvality. Poznamenala také, že podobné životní podmínky lze nazvat typické pro průměrnou rezident města.

Na první pohled patrné, že Japonci budují zcela sám. Pokaždé, když se ohýbat, ne udeřil čelem o zárubně dveří.

Nachází se u vchodu malý roztomilý roh, opustil paní. Ve prospěch Japonců, kteří dávají úkryt, musím říci, že dělají vše pro to, aby se hosté rád bytu.

genkan - malá předsíň. Na tento patch dokonce otočit obtížné. Zde se rozhodl opustit špinavé boty a mokré deštníky.

Pak je tu úzká chodba. Přímo za oponou je místnost ...

Zde je jedno okno, které se nachází v blízkosti postele.

Sedět tady na podlaze. K tomu, pokoj má speciální polštáře.

Japonský s velkou úctou, jsou Různé greeny v domě. Často se nachází někde na stěně a šetřit tak cennou podlahovou plochu.

Zajíc u přepínače. Další díl pěkné hostesky.

V rohu v podobě totem umístěné lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice.

Japonci jsou velmi rád balkonů. Tady je taky. Nicméně, cesta k ní leží na posteli.

Balkon příliš malé. Na něj je hůl pro sušení prádla ...

Tento pohled na sousední dům.

Vraťme se do bytu. V tam na chodbě šatnu.

Vložte do ní trochu. Pro fanoušky obrovské množství oblečení, prostě nestačí ...

V dalším dveřím je skryta malá kuchyňka. Jeho blízkém okolí nejsou trnem v oku, když se nepoužívá.

Na opačné straně chodby je koupelna o velikosti WC v první třídě letounu. Navzdory tomu se zde a WC s umyvadlem a vanou.

A poslední krok: Wi-Fi je k dispozici v bytě prostřednictvím přenosných zařízení, které je nabité ze zásuvky. Za prvé, routery a kabely nezabírají příliš mnoho prostoru, a za druhé, jednotka může vzít s sebou, a to bude trvat několik hodin běžet až do sit baterie ...

Jak již bylo zmíněno výše, takové bydlení je typická pro většinu obyvatel Tokia. Něco elegantnější si může dovolit jen lidé s vyššími příjmy.

Jestliže je tento materiál tak, aby zobrazoval zajímavý, určitě se o ni podělit se svými přáteli a známými. Chcete-li to provést, můžete využít výhodnou sociální síť pro vás!

Autor článku - Ruslan Golovatyuk

Nejvíce pozorný a pozorný editor kolektivní lidské inteligence. Může současně účinně vykonávat několik věcí, vzpomenout si na všechno až do nejmenších detailů, a nebudou utíkat každý detail jeho bdělým dohledem. Ve všech svých článcích jasně, stručně a na policích. A Ruslan zběhlý ve sportu není horší než profesionálové, takže příslušné seznamy článek - to všechno.

Minimalismus v japonském nebo japonské typické bytu

Jak lidé žijí v sousedních zemích, je zajímavé, alespoň pro společný vývoj, a pokud si porovnat své vlastní potřeby a příležitosti v každém okamžiku nečekané obraz. To, co vidíme na obrazovce televizních pořadů a seriálů - ne vždy případ, a to zejména v případě, že šetření, které by prokazovaly v zahraničí.

Není žádným tajemstvím, že největší světové metropole - Tokyo - jednoho z nejhustěji obydlených míst na Zemi. Zde jsou podmínky, ve kterých je domovem mnoha obyvatel města.

Ona najala velmi průměrně v poměru „cena-kachestvo9raquo; Byt, který má vše, co potřebujete. Mimochodem, životní úroveň a bydlení má většinu Japonců. V takovém malém bytě nuceni žít nejen mladým lidem, ale i starších lidí, neboť si dovolit bydlení je ještě možné pouze bohatých občanů.

Miniaturní rozměry začínají více s předními dveřmi do bytu. Musíme se sklonit tak, aby se udeřil hlavou o rám dveří.

V blízkosti vchodu čekáme na polici „kavayi9raquo; - docela hezké věci a postavy, ve kterém Keiko hostitelka snaží umístit nájemníky do jejich bytu, a tak odešla dobrý přehled potom.

U vchodu do maličké „prihozhaya9raquo;, ve skutečnosti - genkan. Zde máme nosit boty a zanechat mokré deštníky. Společně na tomto kousku sotva razvernoshsya.

Dále úzká chodba s dveřmi na obou stranách. Tyto dveře, budeme vracet, ale teď pojďme za oponou v „glavnuyu9raquo; garsonky.

Zde je jediným oknem do ulice. Vedle něj stojí manželská postel.

Prostor mezi závěsy a postel lze považovat za bydlení. Zde si můžete odpočinout a dívat se na něco. Ve skutečnosti, nízký stolek navržena tak, aby kolem něj bylo až tři osoby. Namísto židle na podlahu pro tento účel jsou polštáře.

Většina z dekorativních předmětů visí na stěnách, aby nedošlo k zabírají drahocenný prostor na podlaze. Výjimkou je závod v hrnci - to ještě stojí na podlaze. Greens - důležitou součástí japonské interiéru.

V blízkosti přejít lepené zajíčka. Více kavaye.

V rohu místnosti stojí totem - lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Vše je velmi kompaktní.

Okno za postelí - nejen okénko! Tento přístup na balkon. Ano, Japonci jsou velmi rádi balkonů, a to i v tak malém bytě může být nalezen. Bohužel je nutné vystoupit na balkon přes postel - pro normální průchod žádném místě.

Balkon příliš malé. K dispozici je hůl pro sušení prádla (z nichž ani sušička v takovém bytě nelze považovat).

Pohled z domu souseda na protější straně ulice. Zde vidíme tradičního japonského fasády nakloněné.

Ideálním místem pro selfie. Zde vidíme, že polovina z balkonu je obsazena klimatizací.

A vnitřní jednotka klimatizační jednotka je připojena přímo nad opět balkónové dveře, aby nedošlo k plýtvat prostor na drobnosti.

Zpět na chodbě. Pamatovat všechny ty dveře? Myslíte si, že pro ně?

Sakra. Mám skoro všechno v Japonsku, by měla být tam! Zvlášť prihozhka a balkon).

Ale jsem rád svou kuchyni, ale i ona malyuska. Nechci zavřít všechny.

Nyní musíme politsezret našeho apartmánového domu. Kdo by se odvážil?

Kompaktní a praktická. Menší prostor - méně komunální, čas pro čištění, náklady na opravy.

Velká lednice. Dost jediné komoře dítěte. A v prostoru vyklidila ptát multivarka.

Stiralki nevidí: boční servisní sebe nebo na jejich rukou v koupelně?

gdezh je to skvělé? Teens Podívejte se na to sedí vedle pro srovnání. zřejmé, že chladnička o něco více než jeden metr.

Nepotřebujete „o něco více než jeden metr.“ Hodil jsem zmrazení pro mikrovlnné trouby, mléko / jogurt. Že by měla být 3 litry.

Nepotřebujete „o něco více než jeden metr“

Th ji nepotřebují? vidíte na fotografii! Vchod do stropu. lednička, dokonce o něco menší než polovina výšky otvoru. i když mají stropy 2,70. o čemž pochybuji. stále dostává jen 1.30m

No trochu autor pribedneno. Je nemožné jít na balkon. tak na sousedním obrázku je zřejmé, že místo aby se zasadila dofiga postel. A určitě to je obecně kabrioletu. Obecně platí, že všechny nádherné. zejména pro koleje. a ve srovnání s naším jedné místnosti Chruščov, taky. více a není nutné pro jednu osobu. Můžete dokonce získat kočku)

devchyonka líbila taky. BU navštívit ji šel))

Zábava na svém vlastním způsobem, ale ne pro naši mentalitu. Takže pohodlně žít v mládí. Nebo ve stáří.

pokud čtete post opatrně. to může být viděn. že byt není umístěn jako trvalé bydliště. stejně jako dočasné. půjčit. a velmi dobré k pronájmu. těsně před židlemi a TV. mentalita, která má co do činění s?

Citace: Mimochodem, životní úroveň a bydlení má většinu Japonců. V takovém malém bytě nuceni žít nejen mladým lidem, ale i starších lidí, neboť si dovolit bydlení je ještě možné pouze bohatých občanů.

Mentalitu se, že s růstem bohatství jsme se rozhodli koupit byt, je víc. To, co by bylo možné provozovat i děti a dospělé v širokém stolu sedět. Například se mi líbí velká kuchyň a koupelnu. Zvykem kolej)

takže to není mentalita. a počet hostů. Myslím, že mají dva a tři ložnice byty? jiná věc. jsou postaveny na principu naší hruschovok. Nicméně, během Sovětského svazu s pomocí těchto hruschovok. komunalok koleji a vyřešil problém s bydlením v zemi. Dokonce i teď máme nejvíce běh na trhu je odnushki a Kolej.

ale je třeba porovnávat mezd a cen.

Co se týče jsem mluvil o Japonsku. o střední třídu. to je důležitější než vzhled. drahý oblek s košilí a kravatou. drahé auto. a byt mohou být zcela prázdné. Na zemi budou jíst a spát. nepotřebují kuchyň a vanu. jsou vymazány v pradlena. koupit polotovary potravin. Nyní je to asi jejich mentalita.

Co nejvíce běh - jeden a sektsionki / Malosemeika - nebude nic namítat. A cena za metr v nich je nejvyšší.

nejvyšší a nejdostupnější dosud.

ale obecně je jasné, že od té doby všichni žijí jednu malou zemi. tím spíše, že jsme učinili Kuriles))

BU na místě, aby Putin by dát jim na oplátku s Doněcku Donbass. No Abcházie nebo s Moldavskem. všechno bude v pořádku na to)

// Například se mi líbí velká kuchyň a koupelnu. Zvykem kolej)

a sousedé a více lůžek ve dvou vrstvách

Familiar vzor. V Tokiu, země je velmi drahá, moc! To je důvod, proč šetřit na bytovém prostoru.

Někdy rodina má spoustu věcí ve vlastnictví, ale normální velikost bytu v hlavním městě nelze koupit.

I když jsou na toto téma nebude trpět, minimalismus již dlouho zvyklí. Dokonce i v tradičních japonských domech byl vždy minimálně věcí - jsou časté zemětřesení, je snazší šetřit věci, když byl malý.

I když, pokud jste odejít od hlavního města, můžeme vidět, že tam je větší rozměr bydlení. A jejich vlastní domy a zahrady v blízkosti Japonci mají rádi. Zabírají v Tokiu každý kus k něčemu růst. V současné době v hlavním populární zelenou střechou. A všechny stromy, které rostou v ulicích Tokia, číslované, které jsou uvedeny v seznamu a jsou dobře udržované. Vysoké stromy jsou vyztuženy speciální prstenců kolem trupu, a od nich lana jdou do háčků v asfaltu. Větru ze stromu netrpí.

trochu víc, než to, co jsem natáčel. Tam byla buňka 12 metrů. Tam asi 16. A ano, to je docela možné žít, což je další věc, která v případě, jak tvrdí autor, takže se většina Japonců, něco takového je velmi smutné.

George, existují různé možnosti tam, dokonce supermalenkogo bydlení pro jednu noc. To se nazývá odstranitelná konurka Kapsle Rum. Sem penziónu, kde stěny skládaný výklenky, a každý z nich má svou vlastní postel ve výklenku za oponou, a pak vy a kondishn a PC - jen sluchátka. Pohodlí - na chodbě. Odstraňte je těch, kteří pracují v Tokiu a žije v jiné obci. Ušetřete si čas na způsob, jak doma, v kanceláři, a peněz za pronájem hotelový pokoj.

A majitelé nejsou Japonci.

To může ve skutečnosti, to je odnímatelný kryt?

Ačkoli. Já bych se dohodly, že takový život. Méně čištění. Více času na dobré skutky.

Náhodou se pevně připojena k něčemu.

Soudě podle názvu, vlastníka japonské ženy. soudě podle jejich vzhledu, nájemci Evropany. si nedáte pozor.

Takže myslím, že je to - odnímatelný kryt.

je napsáno na začátku postní

Nepíše o velikosti bytu. Norma japonské tatami 6 na osobu, asi 10 metrů čtverečních, je stejná a má nejmenší velikost bytu. Takže naše 7-m Malosemeika méně než Japonci. A 9 metrů, taky.

Zde poldrobno o japonské bydlení: http://ideas.vdolevke.ru/posts/10417/

Zde, soudě podle fotografií, velký byt)))

„Takže náš 7-m Malosemeika méně než Japonci,“ a přečtěte si následující odkaz:

„Nejmenší byty mají velikost 3-4 tatami, je asi šest čtverců. Obvykle v takových domech nemají ani duši.“

V malých rodinách těch pětipodlažní, 60. letech výstavby, duše, a neplánuje. Dobře, že i když je toaleta, a ne, jako obvykle, jeden za všechny, na konci chodby.

a to má co dělat s? ? Číst, schopný psát - „naši 7-m Malosemeika méně než Japonci.“ a vazba - „Nejmenší byty mají velikost asi šest čtverců“, takže kdo bleat méně idiot?

Co tyto hnya? můj pes „bouda“ Více

ona pronajal byt, žiji s chlapem. koupel sám nebude akceptovat ..

Všechny stejné, zajímavé výška stropu a výška žen), při pohledu na fotografii na domácnosti. vždycky nade dveřmi.

Pokemon kosorylye prosit!

Zřejmě Shpeterovskoe TDSK nám vštěpuje japonskou kulturu.

Jak to? o odnushki neví, but-kopeck kus treshki TDSK mají docela slušný

Mluvím o malých bytů, o celkové rozloze 20-24 m²

Předpokládá se, že TDSK musí postavit něco, co lze prodat. Pokud se tyto malé-velké apartmány jsou v poptávce dnes - tak proč ne?

Čím blíže jsme k japonské kultuře a japonské kultuře blíže k nám)

A mám rád všechny ty Malenkov! babenok zejména s malými a úzkými „kočičky“. A vany, kde se noha s píšťalkou a bez žvýkající mouchy nelíbí!

dobře, že babenok love 🙂 a pak zabil kozu. Stručně řečeno jít na procházku Vasya

Nebyl John, ležel

pirody psát)))

// Na umyvadlo a vana je jedním klepnutím, může být poslán na vyžádání. A můžete okamžitě jsou vybaveny sprchovým koutem. Znovu japonská ekonomika!

Duc v mém odnímatelným odnushke rovněž

Pouze tlak byl v přední části dřezu - velmi šikovný. Dá se sedět, ale záchod zvracet do dřezu

Je jen velmi málo? Mám o celkové ploše 11,7kv.m a podlahou 9 m² Když to není koridoru nebo balkon. Všichni v místnosti a 2 m² koupelna. Tady je málo! Luxusního bytu zde ve srovnání s dolu)

Sanya 13.srpna 2016 01:37

Nejsem stádo ovcí, jako jsi ty.

Máma a táta volal.

Poděkovat jim za celý můj nízké přídi.

Ovce ve stádu - čerpají.

Oni jen Shepherd.

Jdou za ním.

Doufejme, že rozdíl je jasný.

Kotyara opilý znovu. V současné době se stala Sanya. Neviditelné, Tajga - skutečný a ne. Mnoho tváří Kotyara koupal.

přítel přítele tam šel se učit! takže mohu říci .. to bylo obvyklé studentom- dveře! ale v bytě je velmi nízká .. tam jen tak sedět nebo ležet .. úspory. takže mi fuk jsem chtěl studovat tam!

A kvalita vzdělávání - jak se ukázalo -HUZHE na naší objednávky!

jen poklepal na média, která tam je lepší. ona je chytrá holka .. ale to bylo velmi rozrušený, co viděli!

Nechápu, proč takový Nejmenší byt je tak velkou postel, která nejenže má hodně prostoru, ale také rozdělit z balkonu?

Není to jednodušší dát pohovku?

Jsem stojí rozkládací pohovka, ale nikdy jsem pilot. Zachem7 ráno do práce, doma v noci a spánek. Dohromady.

Bydlím v gostinka 2- m² Všechno, jen prvada koupelna a kuchyň vícekrát na polovinu. A já nemají balkon. V těsné blízkosti, ale ne blázen.

Bydlení, toalety a život Japonců

Sledování životního stylu a tváří v tvář každodenním životě Japonců, pro průměrný Evropan, ale úsměv na tváři byl stále překvapení a potěšení. Vše, co je neobvyklé, to není jako my, všechny odchylky od normy! Objevovat něco nového, rafinovaný, exotické může být nekonečný.

Země vycházejícího slunce zamilujete od prvního dne. Můj kolega před několika lety vzdal svého zaměstnání u společnosti Lufthansa, aby rozšířila svou třítýdenní dovolenou v Japonsku. Výsledkem je, že jsem cestoval po celé zemi na několik měsíců, dokud dojdou peníze. Ze zemí, kde jsem navštívil Japonsko zajímavé je nyní na prvním místě. Nechť o všechno v pořádku.

Tam je mylná představa, že Tokio - jako první na světě city hustotou obyvatelstva. Ve skutečnosti tomu tak není. hustota obyvatelstva, například, Paříž je 3 krát vyšší než Tokyo.

To se vysvětluje tím, že Tokio je umístěna v seismické zóně, která se vyskytuje v průměru 73 zemětřesení za měsíc, takže i vybudoval velkou plochu. Budeme-li pokračovat v porovnání s Paříži, nejlidnatější hlavního města Japonsko 6-7 krát vyšší, a na náměstí - 20.

Ubytování v Tokiu - to je absolutní luxus.

V průměru Tokyoites byt má rozlohu 30 metrů čtverečních.

Taková byla místnost v bytě německo-japonské rodiny, kde jsem žil po dobu několika dnů.

Dá se říci, na přední straně s mini-knihovny.

Tato kapsle kapsle hotel. Uvnitř si můžete posedět, mají TV, rádio, osvětlení a větrání.

Bude v Tokiu, nenechte si ujít tento typ bydlení, absolutní exotické Evropany.

Ubytování levné. Tyto kapsle jsou uspořádány v této místnosti.

Mimochodem, v Tokiu, lidé žijí dokonce v internetových kavárnách. Můžete jednoduše pronajmout prostor pro 20 euro za den a žít v prostoru 2 metrů čtverečních. Navíc k počítači a internetu v těchto místech jsou sprchy, Prodejní automaty, pračky - pro někoho velmi pohodlné. Celkem asi 5500 Tokio obyvatelé internetových kavárnách.

Pohodlné tobolky jsou k dispozici na letišti. Asi 30 eur za 9 hodin.

Takový byl další Tokyo byt, kde jsem bydlel.

Obraťme se do koupelny.

Japonci mají také multifunkční kokpitu Koupelny - zázrak techniky s vyhrazené řízení klimatu. V tomto boxu je voda se obrátil na podlahu.

To také slouží jako sušicí kabině kabině prádla. nastavení teploty.

Roztomilý koala na záclony.

Když už mluvíme o Japonsku, to je nemožné, nemluvě o jejich toalety. Jsou prostě nejlepší na světě, nejinteligentnější, komfortní a pohodlné.

Japonský elektronický WC s dálkovým ovládáním. Na horní části nádrže malé umyvadlo, který automaticky změní na vodě, můžete si umyjte ruce.

Pak jste a displej a hudba, a omyvatelnaya systém a chlazení vzduchem. Kliknutím na příslušné tlačítko, opustí kanál, ze kterého se pod tlakem začne bít pramínek vody. Někdy se tlak a teplota mohou být upraveny. Prostě fantastické! S tím, že tyto toalety se nacházejí na veřejných místech.

K dispozici jsou toalety s automatickým čištěním po každém klientovi, a tam je papírový substrát.

Mohou být různými způsoby. Každý, kdo se rozhodne pro sebe, jak se.

V Tokiu žije 461,000 milionářů, kteří mají na účtu, pokud jde o více než 1 milion. Euro. (Viz. Také psát o Miami milionářů a milionáři Kde zakoupit asi Londýna, kde žít)

Pro každodenní život a každodenní Tokio lidí jistě pravda, MHD.

Stejně jako stravování c plastového vstupu potravin. O jídle má také samostatný příspěvek publikován.

A nekonečné možnosti pro nákupy.

Epicentrum obchodů s elektronikou v Tokiu je Akihabara. Jeden z největších nákupních center na světě. Japonci jsou prostě šílené o hrách v hracích automatů.

Pokud nemám přimět popletl, to lottereyny kiosk.

čtečky karet pošta, které lze získat pouze po přihlášení k e-mailový zpravodaj, kde jsem se mluvit o zákulisí turné.

Podívejte se na své boty!

Další prvky městského prostředí.

Kanystry s vodou pro zajištění stability.

Přechod pro chodce. Stát a pohybovat po křižovatku vyrovnat, a to navzdory levostranné řízení.

Auta policie a požární ochrany.

Lavice s područkami.

Barbershop kadeřnický nebo s vhodným běžné žárovky (viz. Také přidání asi baňce).

Další městské části.

Příště ukáže, že prodej japonské bleší trh. Ujistěte se, zůstaňte naladěni! Nejzajímavější přijít.

Část 3. bydlení, toalety a život Japanese

Líbilo post? Přihlásit se k odběru aktualizací, sdílet odkaz na sociálních sítích:

Dosud není v kontaktu? Sledujte nás na:

Další příspěvky od značky „městském prostředí“

Bologna - město pasáží a galerií

Arkády s názvem souvislou řadu stejných rozměrů oblouky podporované sloupy nebo pilíři. Nejčastěji se používají při stavbě ...

Visí boty - Proč? Za co? Proč? (№58)

Hodně cestuji po celém světě. Často mi oči narazit objektů a objektů, jejichž smyslem není vždy zřejmý. Pod nadpisem „ZDCHP“ my ...

5 důvodů, proč byste měli jít do Bukurešti

Chodíme do Rumunska. Mé pět důvodů, proč byste měli vzít na výlet do Bukurešti. Za prvé, aby bylo vidět, jak a co žije kapitál ...

Neobvyklá slunečník - Proč? Za co? Proč? (№55)

Hodně cestuji po celém světě. Často mi oči napříč předměty a objekty jejímž účelem ne všechny se dají odhadnout. Pod nadpisem „ZDCHP“ ...

Oddělené kohoutky - Proč? Za co? Proč? (№54)

Hodně cestuji po celém světě. Často mi oči napříč předměty a objekty jejímž účelem ne všechny se dají odhadnout. Pod nadpisem „ZDCHP“ ...

Bavorský Bayreuth a Regensburg

I nadále mluvit o městě, které leží na cestě z mého prvního velkého auta jízdě na německy mluvících zemích. Bavorské Bayreuth ...

A by si koupit jídlo potřebným?

V Sofii, supermarket odhalil „dobrého vozíku.“ Lidé kupují produkty a dát do košíku a v případě potřeby může přijít a vzít něco ...

V Moskvě, jak vyřešit problém s automobily zaparkované na chodnících

Chodníky jsou pro chodce, děti, maminky s kočárky. Často ve velkých městech, zejména v Moskvě, s problémem ...

Čištění odpadních vod v Německu

Odpadní voda je výrazně důležité pro proliferaci měst. V průměru, například v Berlíně, jeden z obyvatel spotřebuje ...

robot

Vyberte si jazyk aktuální verzi v.214

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 2 =