japonské krajiny

japonské krajiny

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Japonské krajiny Koukei Kojima

Tajemné a jemné krajiny japonského umělce Koukei Kojima.

Harmonii a klid v obraze.

Několik tlumené barvy a zahalena v mlze krajiny, klidné hory a napjatých lesů. A velmi lehký vánek na svazích vzdálených hor.

Malí pracovití lidé, kteří nevěnují žádnou pozornost jejich okolní krásy a harmonie. Harmonie člověka a přírody.

Věčný mír duhovky a třešňové květy.

Umělec Koukei Kojima. krajiny

Líbí se vám krajinář Koukei Kojima?

I upozornit na práci jiných autorů:

Peerless vzduchu a jemné, pohybující se a dotýká duši kráse.

A konečně, čisté japonské krajiny

Zajímavý pohled na svět je velmi odlišný od toho našeho

Japonský vzor: všechny nuance orientální malířství

Japonský malování - to je naprosto jedinečná směr ve světě umění. Existuje již od starověku, ale tradice neztratil svou popularitu a schopnost překvapit.

Východ - to není jen příroda, hory a vycházejícího slunce. Je to také lidé, kteří vytvořili své historii. Jsou to lidé podporují japonské malířské tradice po staletí, rozvoj a rozmnožují jejich umění. Ti, kteří významně přispěli k historii umění byli japonští umělci. Moderní umělecká díla právě proto, že zachovává všechny kanovníky tradiční japonské malby.

Na rozdíl od Evropy, japonští umělci raději psát blíže naplánovat, než k malbě. V takových filmech nenajdeme hrubý, nedbalý tahy oleje, které jsou tak charakteristické impresionistů. Co je grafická kvalita umění, japonské umění? Květiny, stromy, skály, zvířata a ptáci - to vše v těchto obrazech tažených nejvíce jasné, pevné a jistý linií řasenky. Všechny objekty v kompozici je povinen mít obvod. Lití se obvykle provádí v rámci obrysu vodovek. Barva rozmazané, přidány do jiných odstínů, ale někde nechat barvu papíru. Dekorativní - je to, co odlišuje japonské obrazy od umění po celém světě.

Kontrast - další charakteristické technika, která využívá japonských umělců. To může být rozdíl v tónu, barvy nebo kontrastu teplé a studené barvy.

Umělec se uchýlí k recepci, když chce přidělit objekt prvku. To může být žíla na rostlině, samostatné kartě či kmen stromu proti obloze. Pak vylíčil jasný, osvětlené části objektu a stínu pod ním (nebo naopak).

Kreslení obrázku z Japonci často používají přechody. Oni jsou různé: například z jedné barvy do druhé. Na plátky lekníny, pivoňky lze vidět přechod od světlého odstínu na nasycený, světlé barvy.

Také se používá v obrazové přechody povrchové vody Sky. Velmi pěkný vypadá hladký přechod od soumraku do tmavého, soumraku. Při sestavování mraky použít také přechody z různých odstínů a reflexů.

Hlavními motivy japonského malířství

V umění, vše je spojeno se skutečným životem, s pocity a emoce těch, kteří přispěli k tomu. Stejně jako v literatuře, hudbě a dalších uměleckých forem, v malbě existují věčné témata. Toto historické předměty, obrazy lidí a přírody.

Japonské krajiny jsou různorodé. Často v obrazech jsou rybníky image - oblíbený předmět japonského interiéru. Dekorativní rybník, některé lekníny a bambus okolí - tak vypadá obvyklý vzor 17-18 století.

Zvířata - příliš časté element asijské malby. Tradičně Crouching Tiger nebo domácí kočka. Obecně platí, že Asiaté jsou velmi rád rodiny kočky, a proto se jejich zástupci se nacházejí ve všech formách orientálního umění.

World fauna - další téma, které by mělo být japonská malba. Ptáci - jeřáby, papoušci dekorativní, luxusní pávi, vlaštovky, vrabci, a dokonce i neviditelné kohouti - všichni setkají na výkresech východních mistrů.

Ryby - ne méně žhavým tématem pro japonských umělců. Koi - Japonská verze zlaté rybky. Tito tvorové žijí v Asii ve všech rybnících i malé zahrady a parky. Koi kapr - jakousi tradici, to je ve vlastnictví Japonska. Tyto ryby symbolizují boj, odhodlání, dosáhnout svého cíle. Není divu, že jsou zobrazováni zmítaný, a to vždy s ozdobnými vrcholy vln.

Japonský obraz: obraz lidí

Lidé v japonské malbě - speciální téma. Umělci vylíčil gejša, císaři, válečníky a starců.

Maloval gejša obklopená květinami, je vždy složité šaty se spoustou záhybů a prvků.

Mudrci nakreslit sedící nebo něco vysvětlovat svým učedníkům. Obraz starého vědce - symbol historie, kultury a asijské filozofii.

Bojovník vylíčil hrozivé, někdy děsivé. Dlouhé vlasy samuraj byly čerpány v detailu a jsou podobné drátu.

Za normálních okolností jsou všechny části brnění rafinovaný pomocí řasenky. Často nahé části těla bojovníka tetování zdobí obraz orientálního draka. Toto - symbol síly a vojenské síly Japonska.

Pravítka znázorněno na císařské rodiny. Krásné šaty, ozdoby ve vlasech lidí - něco, co oplývají v těchto uměleckých děl.

Tradiční japonská krajina - hory. Asijské umělci uspěli v obraze různých krajin: stejný vrchol mohou být zastoupen v různých barvách, s jinou atmosférou. Jedna věc se nemění - povinná přítomnost květin. Obvykle s horami umělec líčí závod v popředí, a to kreslí v detailu. Podívejte se krásný vzor s obrazem hor a květů. A pokud se vám nakreslit listnaté lístků - picture smutný krásy je obdivován. Kontrast v atmosféře obrazu - další pozoruhodná kvalita japonské kultury.

obrázek složení často v japonské umění je v kombinaci s psaní. Hieroglyfy je umístěn tak, aby to vypadalo krásné kompozice. Typicky, oni čerpají z levé nebo pravé části obrázku. Hieroglyfy může naznačovat, co je zobrazeno na obrázku, jeho jméno nebo jméno umělce.

Japonsko - jeden z nejbohatších historií a kulturou sil. Po celém světě, to je považováno za pedantský japonští lidé, kteří jsou naprosto estetika ve všech aspektech života. Z tohoto důvodu, japonské obrazy jsou vždy velmi harmonické barvy a tónu: Pokud jsou skvrny některých jasných barev - to je jen v sémantické středu. Na příkladu obrazů asijských umělců se mohou učit teorii barev, správný převod formulářů pomocí grafiky, složení. Technika japonských obrazů tak vysoká, že může sloužit jako příklad práce s akvarely a provedení „otmyvki9raquo; grafické práce.

Mimořádné krásná japonská scenérie (11 photos)

Po shlédnutí díla amatérských fotografů Hidenobu Suzuki (Hidenobu Suzuki) nemají zamilovat se do Japonska, je prostě nemožné. Ukazuje se skvěle zvolit úhel a čas na fotografování, takže fotky dopadat co nejvíce naživu. S tím nejlepším z jeho prací si můžete prohlédnout v tomto příspěvku.

Snad nejznámější symbol Japonska - třešňové květy:

Rýžová pole v podobě teras, může být skutečný umělecké dílo:

Mount Fuji je nejen nejvyšší v Japonsku (3776 metrů), ale také nejvíce obdivoval:

Bamboo Grove Arashiyama vypadá docela neobvyklé, alespoň pro cizince:

Froté chrpy pro mnoho lidí stala symbolem vlasti:

Úžasně krásné místo na úpatí Ontake:

Strange zmrzlé rybník Biei Hokkaido, která mění barvu v závislosti na počasí a osvětlení:

Další fotografie kvetoucí švestka:

Výrazná vesnice Shirakawa-go je v Sokava River údolí, nedaleko města Takayama, v severní japonské prefektuře Gifu:

A ještě jedna fotografie Fuji-san:

Ponuré obloze v japonských horách může skrývat krásu a přitažlivost:

Sekce stránek

populární

Veškeré informace jsou uvedeny pouze pro informační účely.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 1 =