Japonské nože Kasumi

Japonské nože Kasumi

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kasumi

Hygienické a extrémně pohodlné nože.

Jedinečné vlastnosti třívrstvého oceli s.

Současný král v každé kuchyni. Snadno čistitelné, pohodlné a atraktivní nože.

Kasumi

KASUMI je nástupcem tradice éry Muromachi (1338-1573) a má svůj původ od legendárního mistra Kanemoto Magoroku od Seki (Seki). V současné době Kasumi nože jsou vyráběny Sumikama příbory v hlavním městě příborů Seki. Prezident společnosti je pan Katsumi Sumikama (Katsumi Sumikama). KASUMI - to je jedna z hlavních japonských značek na světovém trhu profesionálního příborů.

Japonský velitel nůž přísně ctil tradici nožů a ostrých zbraní. Mnoho firem stále vyrábí nože, které jsou vyráběny v malých kovárnách ručně. Ale zatímco mnoho japonských nožů mistrů podaří organicky spojit prastaré tradice a moderní technologie.

Jeden z nejlepších společností v tomto ohledu je společnost Kasumi. Výjimečnost nožů uvolněných této značky je, že velitelé, kteří se zabývají jejich výrobu se počítá jeho historii od 14. století, kdy se legendární mistr Kanemoto Magoroku vydala své první čepel. Ve stejné době, k výrobě nože Kasumi využívá moderní high-tech materiálů, jako je titan a keramiky.

Tradiční řady nožů je vypouštěn z vícevrstvé damašské oceli. Slitinové ingoty a výkovky pro výrobu nožů je prováděna ručně. To znamená, že kuchyňské nože Kasumi jsou rozděleny do tří řad:

ocelových nožů Damašek (Damascus standart) - klasické japonské kuchyňské nože;

nože keramiky na bázi oxidu zirkoničitého (Ceramic série) - nože vynikající zdravého životního stylu;

nože lehkých slitin vanadu s elektrodami z titanu (titan série) -an inovativní řady pro vynikající stylu hi - tech.

Kuchyňské nože Kasumi díky jeho závažnosti a propracované geometrie ostří dát jen příjemný pocit vaření. Nože jsou dokonale přizpůsobeny pro použití v kuchyních restaurací a kaváren.

Katalog podle typu

zprávy

Představujeme vám sdílet „Garance nejnižší ceny 110%“, VIP-Horeca.ru garantuje nejnižší ceny! S prodejně v našem obchodě za nejlepší ceny na 13. října do 31. prosince (v současné době zásoby prodloužena na dobu neurčitou). Najít levnější - vrátí rozdíl a provést slevu ve výši 10% z ceny konkurenta! Chcete-li zobrazit podmínky podpory, přejděte na odkaz .

Vážení zákazníci! Vzhledem k prudkému nárůstu dolaru, rubl ceny dováženého zboží značně vzrostlo. Jsme připraveni naslouchat vašim návrhům za příznivé ceny nastavovacích dolů na konkrétní výrobek. Vyjádřit svá přání v poznámce k objednávce, ve formě zpětné vazby nebo telefonicky.

Shop On-line Japonské nože vip-horeca.ru

Materiály prezentované na tomto webu jsou v soukromém vlastnictví.

Jakékoli dotisk materiálů z těchto stránek je zakázáno. Copyright © 2010-2016.

Otázka Kasumi.

Vytvořte si účet nebo se přihlásit, aby se vyjádřil

Musíte mít uživatelský účet zanechat komentář

Zaregistrujte se k účtu. Je to snadné!

Mám účet? Přihlašte se zde.

  • Nyní uživatelé strana 0

    Žádní lidé při pohledu na této stránce.

  • Leave a Comment

    Your email address will not be published.

    3 + 4 =