japonské obrazy

japonské obrazy

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Japonský vzor: všechny nuance orientální malířství

Japonský malování - to je naprosto jedinečná směr ve světě umění. Existuje již od starověku, ale tradice neztratil svou popularitu a schopnost překvapit.

Východ - to není jen příroda, hory a vycházejícího slunce. Je to také lidé, kteří vytvořili své historii. Jsou to lidé podporují japonské malířské tradice po staletí, rozvíjení a podpoře jejich umění. Ti, kteří významně přispěli k historii umění byli japonští umělci. Moderní umělecká díla právě proto, že zachovává všechny kanovníky tradiční japonské malby.

Na rozdíl od Evropy, japonští umělci raději psát blíže naplánovat, než k malbě. V takových filmech nenajdeme hrubý, nedbalý tahy oleje, které jsou tak charakteristické impresionistů. Co je grafická kvalita umění, japonské umění? Květiny, stromy, skály, zvířata a ptáci - to vše v těchto obrazech tažených nejvíce jasné, pevné a jistý linií řasenky. Všechny objekty v kompozici je povinen mít obvod. Lití se obvykle provádí v rámci obrysu vodovek. Barva rozmazané, přidány do jiných odstínů, ale někde nechat barvu papíru. Dekorativní - je to, co odlišuje japonské obrazy od umění po celém světě.

Kontrast - další charakteristické technika, která využívá japonských umělců. To může být rozdíl v tónu, barvy nebo kontrastu teplé a studené barvy.

Umělec se uchýlí k recepci, když chce přidělit objekt prvku. To může být žíla na rostlině, samostatné kartě či kmen stromu proti obloze. Pak vylíčil jasný, osvětlené části objektu a stínu pod ním (nebo naopak).

Kreslení obrázku z Japonci často používají přechody. Oni jsou různé: například z jedné barvy do druhé. Na plátky lekníny, pivoňky lze vidět přechod od světlého odstínu na nasycený, světlé barvy.

Také se používá v obrazové přechody povrchové vody Sky. Velmi pěkný vypadá hladký přechod od soumraku do tmavého, soumraku. Při sestavování mraky použít také přechody z různých odstínů a reflexů.

Hlavními motivy japonského malířství

V umění, vše je spojeno se skutečným životem, s pocity a emoce těch, kteří přispěli k tomu. Stejně jako v literatuře, hudbě a dalších uměleckých forem, v malbě existují věčné témata. Toto historické předměty, obrazy lidí a přírody.

Japonské krajiny jsou různorodé. Často v obrazech jsou rybníky image - oblíbený předmět japonského interiéru. Dekorativní rybník, některé lekníny a bambus okolí - tak vypadá obvyklý vzor 17-18 století.

Zvířata - příliš časté element asijské malby. Tradičně Crouching Tiger nebo domácí kočka. Obecně platí, že Asiaté jsou velmi rád rodiny kočky, a proto se jejich zástupci se nacházejí ve všech formách orientálního umění.

World fauna - další téma, které by mělo být japonská malba. Ptáci - jeřáby, papoušci dekorativní, luxusní pávi, vlaštovky, vrabci, a dokonce i neviditelné kohouti - všichni setkají na výkresech východních mistrů.

Ryby - ne méně žhavým tématem pro japonských umělců. Koi - Japonská verze zlaté rybky. Tito tvorové žijí v Asii ve všech rybnících i malé zahrady a parky. Koi kapr - jakousi tradici, to je ve vlastnictví Japonska. Tyto ryby symbolizují boj, odhodlání, dosáhnout svého cíle. Není divu, že jsou zobrazováni zmítaný, a to vždy s ozdobnými vrcholy vln.

Japonský obraz: obraz lidí

Lidé v japonské malbě - speciální téma. Umělci vylíčil gejša, císaři, válečníky a starců.

Maloval gejša obklopená květinami, je vždy složité šaty se spoustou záhybů a prvků.

Mudrci nakreslit sedící nebo něco vysvětlovat svým učedníkům. Obraz starého vědce - symbol historie, kultury a asijské filozofii.

Bojovník vylíčil hrozivé, někdy děsivé. Dlouhé vlasy samuraj byly čerpány v detailu a jsou podobné drátu.

Za normálních okolností jsou všechny části brnění rafinovaný pomocí řasenky. Často nahé části těla bojovníka tetování zdobí obraz orientálního draka. Toto - symbol síly a vojenské síly Japonska.

Pravítka znázorněno na císařské rodiny. Krásné šaty, ozdoby ve vlasech lidí - něco, co oplývají v těchto uměleckých děl.

Tradiční japonská krajina - hory. Asijské umělci uspěli v obraze různých krajin: stejný vrchol mohou být zastoupen v různých barvách, s jinou atmosférou. Jedna věc se nemění - povinná přítomnost květin. Obvykle s horami umělec líčí závod v popředí, a to kreslí v detailu. Podívejte se krásný vzor s obrazem hor a květů. A pokud se vám nakreslit listnaté lístků - picture smutný krásy je obdivován. Kontrast v atmosféře obrazu - další pozoruhodná kvalita japonské kultury.

obrázek složení často v japonské umění je v kombinaci s psaní. Hieroglyfy je umístěn tak, aby to vypadalo krásné kompozice. Typicky, oni čerpají z levé nebo pravé části obrázku. Hieroglyfy může naznačovat, co je zobrazeno na obrázku, jeho jméno nebo jméno umělce.

Japonsko - jeden z nejbohatších historií a kulturou sil. Po celém světě, to je považováno za pedantský japonští lidé, kteří jsou naprosto estetika ve všech aspektech života. Z tohoto důvodu, japonské obrazy jsou vždy velmi harmonické barvy a tónu: Pokud jsou skvrny některých jasných barev - to je jen v sémantické středu. Na příkladu obrazů asijských umělců se mohou učit teorii barev, správný převod formulářů pomocí grafiky, složení. Technika japonských obrazů tak vysoká, že může sloužit jako příklad práce s akvarely a provedení „otmyvki9raquo; grafické práce.

Přírodní styl Sanz. Japonské krajiny kartáč Koukei Kojima

Dostáváme se na poště jednou denně jednu Nejčtenější články. Přidejte se k nám na Facebooku a VKontakte.

Obrazy od japonského umělce Koukei Kojima je třeba se dívat, poslouchat krásné orientální hudby k meditaci a relaxaci. Zvuky bambusovou flétnu a stříbrné zvonky, melodické tóny houslí harmonicky s přirozenou krásu, která reprezentuje tento talentovaný malíř. Na svých pláten Japonsko vypadá fantastické zemi dávných legend a příběhů.

Klidný scenérie provedeny výrazné tvůrčím způsobem, pro který rozhodně stojí za asijské umělec, jemný pocit, čisté, beze spěchu. Koukei Kojima pečlivě váží každý tah, každý tah, což je ideální a barvy - jemné a tlumené, jako kdyby byly zahalené opar čerstvého jarního rána. A proto, že obraz vypadá trochu vybledlé, antický, jako by se dědí z generace na generaci po mnoho desetiletí.

Taková pastorační poezie v japonské malbě s názvem „Sans“ a Koukei Kojima přednost práci v tomto stylu. Jeho kartáč se perfektně převedena na cinkání toků papíru křišťálu a majestátní zvuk vodopádů, šumění větru a dešti, vrzání stromů v lese, šumění rákosí u řeky, stejně jako hrdý obrysy hor, ozářená sluncem a pokryté sněhem čepice. Delikátní akvarely, které zachycují autorovy magické třešňové květy, čerstvá kosatce, jas podzimních barev, stejně jako drobné muži, kteří se zdají být mravenci na pozadí tyčící borovice a Krkonoš. Všude je klid, a z každé malby doslova dýchá klid.

Obdivovat úžasné scenérie Koukei Kojima může být nekonečný. Viz také jeho portfolio může být na internetových stránkách galerie.

Takhle? Pak nás podporují, PUSH:

Přidání komentáře zakázané pravidla blogu. Jediným povoleným: registrovaní uživatelé, moderátoři, vystavovatelé blog

Pokud nejste přihlášeni, můžete to udělat právě teď:

V pravém slova smyslu úžasné scenérii vytváří Koukei Kojima. Prezentovaná díla fascinuje a uklidňoval mě po náročném pracovním dni.

Jen úžasně krásné obrazy. Nicméně, jeho práce se mi zdají být nadbytečné lidi na pozadí krásné scenérie.

Přes tyto názory, pamatujte knihy prvních tříd. Tam byly podobné obrázky. Pro mě jsou tyto názory se zdá suchá a živý. Tam jsou umělci, kteří mohou zprostředkovat přirozenou krásu. Ale Koukei Kojima na toto číslo nepatří.

A pak tam jsou kamery.

ale japonský autorův záměr nebyl „vyfotit“ maluje krajinu. Maloval je ve stylu, který byl stanoven po staletí asijských umělců

Takový vynikající scenérie a chtějí se dívat a dívat se.

Podíval jsem se a portfolio webu umělecká galerie. Úžasný, klidný obraz. Taková možná a musí být yapontsev.I mužíka, s jeho pozemské stará, ale nezdá se mi zbytečné na ně. Asi tak zřejmé, že my a naše obavy tak malá, s takovým velikosti přírody. Zejména jako zimní krajiny.

japonské obrazy

Portrétování byl vyvinut v XI-XII století. O něco později, umělci začali vytvářet emakimono v japonském stylu.

Nástěnné malby - obrazy, skládací zástěny - byly hlavními formami výtvarného umění od konce XVI století. Takové práce zdobily chrámy, městské domy a dokonce paláce šlechticů.

Tak co? Unavený teorie? Pak více magického světa japonské malbě!

Hiroshige (1797-1858) - japonský grafik, představitel směru ukiyo-e mistr barevných dřevorytů. Autor není menší než 5400 tiskne. Lyrického komora krajiny s žánru motivy (53 Tukayyid stanice cyklu, 1833-1834) prošel Nestacionarita povahu, povětrnostními vlivy, sníh a mlha. Pracoval pod pseudonymem Ando Hiroshige (安藤 広 重).

Monkey vázána na Sakura. Vrabci a Camellia ve sněhu.

Hýl a chokeberry. Sýkorka na větvi kamélie.

Divoké kachny ve sněhu. Papoušek na borovici.

Pie v příboji. Bažant na mladé borovice.

Kohout, deštník a svlačec. Hydrangea a Kingfisher.

Peacock a pivoňky. Papoušek na chokeberry.

Spolkne přes kvetoucí broskev v měsíčním světle. Žába pod žluté růže.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

28 + = 30