japonský borovice

japonský borovice

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Borovice melkotsvetkovaya, japonská bílá borovice - Pinus parviflora

Strom 20-25 m, často multi-pocházel vysoký. V kultuře roste pomalu. 24, výška 2,3 m (St. Petersburg). Kůra je hladká, s věkem melkocheshuychataya. Crohnova volná, pyramidální rozšíření s věkem. Mladé výhonky jsou zelené, lehce pubertální, později nahý a šedé.

Jehly 5 v nosnících, 3-6 cm dlouhé, velmi tenké, měkké, zakřivený, přeplnění výhonků končí tma.

Kužele 5-10 x 3-4 cm, s krátkým válcové, sedavý, mírně pryskyřičné. Zůstávají na větvi 6-7 let. Výrůstků váhy lehce zaoblené, konvexní, s jemnou pupku. Semena s krátkým křídlem. Vlast - Japan. V kultuře od roku 1861. citlivé na sucho. Ne všechny druhy mrazovzdorné.

„Negishi“ a „zelený zákal“ a jiné druhy borovice melkotsvetkovoy

Borovice melkotsvetkovaya má asi 50 druhů, převážně z japonského původu. Často se pěstuje jako pokojové rostliny, jako bonsaje. Pro mnohé, vyznačující se tím, počátkem plodu.

Pine melkotsvetkovaya 'Blauer Engel' ( 'Modrý anděl'). Strom středního vzrůstu, dosahuje 56 m výšky. Crohnova jako divoké formě. Jehly jsou modré, mírně klenutá. Doporučila roční polevou mladé výhonky zlepšit výzdobu.

Pine melkotsvetkovaya 'Glauca' - «glaukom» (1909, Německo). Skupina formy. Stromy malé a střední výšky. Crown shirokopiramidalnye nebo oválný. Jehly jsou zakřivené, modři.

Pine melkotsvetkovaya 'Negishi' - jakési "Negishi". Miniaturní. Za 10 let až do výšky 1,2 m. Malý strom či keř s vzpřímené růstu. Modravé jehlice, 4,5 cm dlouhé. Dobré ovoce.

Pine melkotsvetkovaya 'Tempelhof' (1965, Holandsko). Semi-trpaslík. V 10, což představuje nárůst o asi 2 m a šířce 1 m. Jehly namodralý modré. Dobré ovoce.

Borovice bílá (japonsky)

V Japonsku je tento typ borovice je symbolem dlouhověkosti a symbolem začátku roku. Předpokládá se, že nový rok duchové předků jsou zastaveny v korunách stromů.

Vzhledem ke své dekorativní bílé borovice je docela běžné v pobřežních parcích kavkazské oblasti Černého moře, kde se dobře uchytily díky mírné a vlhké podnebí.

Pohled kolona má širokou korunu a větve jsou široce rozšířen. Pomalu rostoucí rostliny, které zvyšují rok je menší než 0,5 m. Doporučuje se použít skupinu výsadby a Soliters. Kromě toho japonská bílá borovice nejčastěji ve srovnání s jinými druhy, pěstovaných v bonsají stylu.

Rozměry dospělé rostliny Výška stromu 10-18 m

dekorativní Tvar koruny, jehly

jehly tvoří Tmavě zelená, modrošedé jehly 5 kusů v nosníku a o délce 3-6 cm, spodní stranu stříbra. To se mění každé 3-4 roky.

Čas a tvar květu Květy v květnu.

kužely Kužele oválné, 8-12 cm dlouhé, uspořádány svisle.

požadavky na půdní Výhled není příliš náročné na půdní úrodnost, ale preferuje vlhké, dobře odvodněné. Odolný vůči jejich slanosti.

Poměr světla Milovat světla.

Odolnost proti městském provozu Gazoustoychiv.

mrazu odolnost Sem mráz v zahradnictví střední zóny; vydržet teploty až minus 29-34 ° C

Přístřeší na zimu Mladé rostliny v prvním roce výsadby.

životnost Žije 150-200 let.

O zahradě

Související články

3) Po tom, celá semena budou muset být umístěny v mokrém ručníku papíru. Také je potřeba mít na paměti a klimatu v místě, na kterém bude vyroben z borovice výsadbu. Pokud je například v zimě trvá asi 3 měsíce, to je nejlepší, aby jim v tomto období v chladničce.

Hlavní nevýhodou je, že roste velmi pomalu ve srovnání s jinými borovic vypadá horské borovice lze vidět níže

Ale borovice je na takové faktory, jako je přítomnost slunce velmi důležité, protože to je jen ve stínu vyroste, ale to rozhodně nebude zobrazovat její krásný načechraný.

Populární bonsaje, který může růst ze semen

Téměř všichni majitelé domy a vily na svých pozemcích vysázeny různé stromy, obvykle strom, na němž rostou jedlé ovoce - například jablka, hrušky, třešně, švestky.

Yandex Money - 410011301993929

Po 2 letech, strom může začít řezat, tvoří její tvar. Což má za následek 4-5 let budete mít nádherný bonsaje.

Leží při výběru kontejnerů, dezinfekce pochvosmesi a semen stratifikace. Pot je nejlepší vzít hlínu, mělké, ale široké, a to vždy s drenážním otvorem. Ground dělá dvoudílný humusu a jednoho dílu písku. Mělo by být dezinfikovány tím, že drží několik minut na trajektu. Po tom, suché a prosít.

Jadérka nebo vysazeny najednou?

Po semena prostor v rašeliny nebo písku podkladu musí pokusit květináčů nebo kontejnerů, nejsou příliš mnoho rozcvičení - teplejší, příznivější podmínky pro houby. Proto se nenechte sluneční světlo výsadba cool, poskytují stálý přísun čerstvého vzduchu. V tomto případě, v žádném případě nezakrývá děrné výhonky, borovice potřebuje hodně světla. Optimální teplota půdy pro aktivního růstu - 22-24 stupňů, ne více. To znamená, že je třeba pravidelně navlhčit rašeliny nebo písku substrátu, alespoň jednou denně.

Pokud jste se rozhodli vylepšit své stránky a pozemky na něm borovicového lesa, starat se především o sázení. Chcete-li to provést, přejděte do nedalekého lesa, kde stromy rostou dostatečně silné skálu nezbytné pro vás, a přijmout některé z nich velmi zdravé. Pak se od poloviny září, je nutné čas od času jít a podívat se na požadované místo a vidět, když začnou klesat kužely, kterými je množení borovice.

Semena byla připravena k výsadbě, musí být řádně klíčit a zpracovat drogy, jinak může dojít k problémům, jako je ničení semen v důsledku některých chorob. Těsně před výsadbou semena do několika dnů se umístí do vody, otok a zahájit primární klíčení. Je také možné, aby klíčení semen v rašeliník nebo vermikulitu v. Je tedy žádoucí nadlamyvayutsya tvrdý obal semena. Tento postup umožňuje lepší klíčení. Dále, aby se zabránilo výskytu chorob rostlin, semena by měly být považovány za použití fungicid, kapalný nebo suchý a určitě pro sterilizaci půdy.

Klíčení semen a předčištění

Bonsai - rostoucí strom replik, ale pouze v miniaturní naše zahrada roste mnoho rostlin, některé z nich dokonce před vytvořením zahrady - staré, vytrvalé stromy, které právě zůstali v této oblasti, mladý zahrada vyrábí již vlastní úsilí, stejně jako různé barvy rostliny a průmyslový plán, bobulovin keře, kořeny, a tak dále. Ale i přes hojnost krásných a užitkových rostlin v oblasti, chcete vždy něco nového a neobvyklého.

4) Po skončení zimy budou muset vytáhnout hrboly a vložte je do půdy. Za tímto účelem jsou zasazeny do hloubky asi 2 cm a okamžitě napojena.

Přistávací semen, složení půdy

Tak, aby se zasadil borovice muset nejprve vykopat díru, potom namočte půdy s vodou na dně jámy bude muset naplnit zemi ven z lesa, pak se vloží do stromu a jáma kolem něj je zcela pokryté půdou z místa, ale kořeny jsou stále lepší spánek lesních pozemků.

Ale také velmi často, a to zejména v posledních letech začal být vysazeny ve svých oborech a různých jehličnanů. Obzvláště populární mezi těmito využití borovic.

hi all Začnu váš domov nový experiment, tentokrát se snaží klíčit a růst v budoucnosti japonského kleč bonsají. Dnes První výsledky tohoto pokusu.

Pro výsadbu by měla být přijata čerstvých semen. K urychlení klíčení může nařízněte nebo propíchnutí kůže horní a vhodným umístěním v teplé vodě po dobu 24 hodin.

S odvoláním na teplotní režim bude zcela přirozené, aby upozornil na osvětlení. Jak již bylo zmíněno, Pinus sylvestris potřebují hodně jasného slunečního světla. Z tohoto důvodu jsou nádoby nejlépe střeženým na okny na jih. Zastínění bakterie vede k inhibici jejich vývoje. Nicméně je třeba poznamenat, že při fotosyntéze hraje klíčovou roli nejen světla a ultrafialového spektra, takže se okno, kde přirozené světlo není po celý den, růst borovice bude pomalejší než v otevřeném poli.

Možná, že příští přijde až v listopadu, takže pre-vyrobené fotografií vybraných stromů. Sbírat plody žádoucí, protože v některých borovic. Před výběrem stromů, viz jejich druhu, protože tam jsou některé druhy borovic, jejichž semena dozrávají asi dva roky. Vyzvednutí šišky, ujistěte se, že dosud shazují semena.

Pro každý jednotlivý stupeň existuje určitý způsob setí, což umožní semena řádně klíčit

Jak rostou borovice osivo - posloupnost akcí, které mají za následek

Příprava semen - shromažďovat a luschim hrboly

Tato pozice v zahradě může stát bonsai - rostoucí strom replik, ale pouze v miniatuře. Dnes se podíváme na to, jak pěstovat bonsaje ze semen. Cesta je dlouhá a obtížná, ale přináší požadovaný výsledek.

5) Potom bude nutné dát kužely na okno. Růst by měl být asi 5 - 10 dnů.

Borovice, stejně jako jakékoliv dřevo nevyžaduje speciální přístup.

To je v této odpovědi, a mnoho dalších, jako u borovice jsou zodpovězeny v tomto článku. Jak to vypadá, že si můžete prohlédnout zde.

Stratifikace - ať už to je třeba semena borovice?

Všechny otázky, může požádat v mé skupině v kontaktu http://vk.com/posulkialexey

Fáze 2 - Výsadba

Je třeba poznamenat, že umělé osvětlení v žádném případě nenahrazuje přirozené. Zejména z jediného jasného světla a tepla mohou získat žárovky, ale není ultrafialové. Zářivky neposkytují ani teplo. Existují speciální zářivky s fotosyntetické efektem, ale nejsou dostatečně silné, aby plně zajistit potřebné osvětlení borovicové výhonky. Takže je to jednodušší, aby skleník v zahradě, tak na výhonky od rána do večera padl sluneční paprsky můžete nainstalovat v domě svého neúčinného napodobování, konzumovat elektrickou energii.Skutečnost, že je vytvořena z rašeliniště rašeliníku, který se převede působením vlhkosti a bakterií v procesu rozkladu do jakési kompostu. Tato výsadba substrát, navíc k vynikající saturovatelnou kyslíku, je velmi bohatý na různých stopových prvků, který nahrazuje první hnojivo na osivo. Kromě toho vrchol rašelina zachovává poněkud antiseptické vlastnosti rašeliníku a uloží borové embrya ze houbám a plísním.

Teplotní podmínky pro klíčení semen

Připravené semena jsou vysazeny na jaře, koncem léta nebo na podzim. Přistávací dokonalé rašelina hrnce nebo šálky, předem naplněné směsí písku a rašeliny v poměru 1: 1. Nahradit tento prostředek může být zakoupeny v obchodě pro zemi kaktusu, k nimž je třeba připočíst k hrubozrnný písek. Směs Půda by měla naplnit nádobu až po okraj nevyžaduje odejít asi tři centimetry na vrchol. Vedle 1cm připravena, ale prosáté zeminy. Dále, země potřebuje trochu kolík s kusem dřeva a dát semena. Jsou posypané pískem. Tloušťka poslední vrstvy musí být maximálně dvojnásobek průměru osiva, který je zasazen. Opět tlačí kus dřeva a trochu napojena.

Začněme s tím, že semena mohou růst obrovské množství bonsají, ale to vyžaduje trpělivost, čas a některé náklady, protože některé rostliny může trvat i více než pět let. Jak jsme si řekli najednou, jak je tvrdý a tak dlouho, dokud nedosáhne konce jen zahradník většina pacientů, kteří se získat požadovaný výsledek.

Co by mělo být osvětlení nádoby s sazenic?

6) Když se uskuteční během této doby bude nutné zasadit půdu do země na místě.

Další verze borovice, které lze snadno vysazeny na své letní chaty. Ale tento strom je mnohem vyšší a objemnější ve velikosti než např kosodřeviny. To je stejný jako ten předchozí roste velmi dlouhou dobu, ale výhodou je, že je naprosto v nouzi příjmu pro ni. Zelené jehličí, které rostou hodně tolik na způsob, jakým byla založena na stromě.

Zalévání a hnojení půdy v nádobách se sazenice

Hlavní věc k zapamatování je, že jakmile strom byl zasazen v prvním týdnu bude muset zalévat alespoň jednou denně. Po prvním týdnu to může být a dělat.

rublů WMR - R274979485810

Nejpříznivější období pro výsadbu jsou na jaře a koncem léta. To následujícím způsobem:

Zvlhčování podkladu, do které musí být pevné semena, aby byl přesný - denně. Stupeň tvrdosti vody během růstu borovice není nijak zvlášť kritická. Je naprosto nepodstatné, jak je ponořen do půdy nebo písku vylíhla semen páteře dolů nebo do strany, rozvíjet to ještě bude. Zalévání doporučuje mírné až substrátu zůstaly kořeny potřeby kyslíku.

Nížinné rašelina není vhodná pro výsadbu borovice, protože se jedná o velmi hustá půdy, téměř nasycena kyslíkem, se pomalu vstřebává a pomalu uvolňuje vlhkost dobře. Rozlišovat mezi vrcholem a následných vrstev rašeliny, je třeba především dbát na jejich barvu, porovnání fotografii nebo hotových modelů, z nichž první je mnohem lehčí než druhý, má nějaké reddishnesses, zatímco nížiny vrstva blíže k hnědé a tmavě hnědé. Mají také různé stupně volnosti, jak již bylo zmíněno, a jednoduše natáhnout prsty knedlík pochopit, jaký typ podkladu před vámi.

Sazenice je třeba krmit hnojiva

Ze semen, které lze pěstovat velké množství bonsají, ale vyžaduje trpělivost

Je také velmi důležité vědět, jak zasadit borovici ze semen. To je velmi často půdu tímto způsobem.

Pokud se rozhodnete pěstovat více než jeden a hned několik borovic, pak to bude muset udělat takto. Každý jednotlivý strom zasadil za takových podmínek jako v předchozím provedení, na něž se vztahují stejná pravidla. Ale hlavní věc je pro výpočet vzdálenosti mezi borovicemi.

  1. Do vlastních rukou, aby se tato země fit borovice musí nejprve vykopat díru, ve které je zasadil.
  2. EUR WME - E317692542070
  3. YouTube kanál http://www.youtube.com/user/Were84Wolf/
  4. Naplňte nádobu se směsí připravenou k ¾.
  5. Také pro přístup vzduchu je žádoucí vrtat do stěn nádob nebo hrnců jemné otvory, takže jedna nevysypal zemi. Obecně platí, že vše závisí na objem půdy - v případě, že se připravuje více než 500 gramů na rostliny, je možné se obejít bez otvorů v kontejneru. Substrát by neměl být menší než 200 gramů na osivo. Zalévání je nejlepší, tryska, která se rychle oversaturates půdy a vody sprej z postřikovače, postupně navlhčit rašeliny nebo písku substrátu. Dobrým řešením je považován být napojena ze dna pomocí výstup pomocí vypouštěcích otvorů v hrnci knoty přepěťových vláken.
  6. Do jisté míry je vhodné pro pěstování semen šrafované a černé země, který byl předem vysušeného žádoucí. Před výsadbou, půda je tak napojena se slabým roztokem manganistanu draselného ke zničení houby.
  7. Sazenice nádoba je pokryta plastu nebo skla, k vytvoření skleníkového efektu a umístěná na místě chráněném před slunečním zářením a vysokou teplotou, která by neměla být vyšší než 15 stupňů Celsia.

Téměř každý strom může být pěstovány tímto způsobem, ale musíte vědět o popularitě toho či onoho. Například mezi nejpopulárnější tropické uvažovaných box stromy, myrty, abutilon, leptospermumy, akát, vistárie, a samozřejmě, gumové rostliny. Mezi listnatých tomuto buk, habr, javor, bříza, jilm, japonské buky a granátová jablka. Mezi jehličnanů - jedle, cypřiše, jedle, cedr a borovice.

Japonský borovice bonsai Bonsai pěstování semen prvních výsledků

K tomu je nejprve musíme trvat několik hrudky.

V tomto případě je hlavní věc, mít na paměti, že nejlepší doba k výsadbě je měsíc

dolarů WMZ - Z482140778662

Líbí se vám? - Dej Like a objednat 🙂

Velká semena se šíří po druhém, a malý nasazený.

Taková nádoba je umístěna v zásobníku vody, který je pak absorbována dolů do půdy. Podobně můžete krmit přistání rozpustných hnojiv. Co se týče organických hnojiv, které jsou absolutně kontraindikované, protože může dojít k nadbytek dusíku a je zde riziko, že kořeny budou dusit. Stop hnojení je nutné v polovině léta, v čase, který přijde zimní spící období. Pozor - rok nárůst růst o 10-12 centimetrů, což je možné vidět, takže fotky, přesadit borovice může být pouze pátý rok, kdy se objeví dostatek jehly, a tvořily hlavně.

Některé dřeviny pro pěstování rostlin ze semen potřebují Povinný kalení, nebo, jinými slovy, je třeba rozvrstvení. K těm patří lípa, jasan, jeřáb, a dokonce i hrušku. Tento způsob aktivačních procesů rozmnožovacího materiálu a semen borovice lesní použít.

Půda v kontejneru musí být stále vlhký, nejsou suché a nesmí být naplněn vodou.

Semena smrk, borovice, buk, dub, jedle a Euonymus jsou připraveny k výsadbě v okamžiku odběru

To je nejlepší sbírat tyto hrboly v zimě, protože pokud jde o teplo hrboly tendenci kvést zároveň sundat semena. Chcete-li získat semena musí být nejprve důkladně vysušit pupeny - to je možné například umístit hrboly na baterii nebo na plynovém plitkoy- slovo v místě, kde je stále přítomna vysoká teplota.

To je možné zakoupit v každém obchodě, který prodává výrobky pro zahradu a do zahrady, ale také poměrně snadno pěstovat a jeho vlastní.

Pokud tomu tak není dekorativní borovice a konvenční spraše, které dosahují výšky až 18 - 20 metrů, pak vzdálenost mezi nimi nesmí být menší než 5 metrů.

Duben, červen a červenec

hřivna WMU - U158162709165

Moje skupina Vk - http://vk.com/posulkialexey

Posypeme tenkou vrstvou zeminy a přitlačí ji drží špachtle.

Bonsai se stává jedním z nejoblíbenějších typů pokojových květin, tolik pěstitelé se snaží zvládnout umění chovu. Existuje několik způsobů. Na jedné z nich se budeme zabývat v tomto článku.

Podle některých statistik více stratifikace urychluje růst zpočátku, v průběhu prvního roku, je možné uvést, že tím, že srovnávací fotografii sazenice, zasadil s pre-chlazením i bez něj. Ale doma takové metody přípravy jsou nežádoucí semena, jako porušení teplotních podmínek může nakonec vést k rozpadu rozmnožovacího materiálu. Nicméně, sušené extrahované z jamky při pokojové teplotě kuželů, borovice semena schopné klíčení na a bez inkubace v chladném vlhkém prostředí (v mezích 0 stupňů).

Když rostlina dosáhne růst 10 cm, musí být transplantovány do běžné květináči

Pár dní po tom, semena lze dosáhnout snadno. Ready semena jsou nejlépe zasazeny v krabici ze dřeva, který bude naplněn odvodnění. O měsíc později bude vidět první prvky borovice. Hlavní věc k zapamatování je, že by borovice osivo úspěšně rozvíjela bude nutné vytvořit příznivé podmínky pro to - vždy udržovat teplo a nezapomeňte ji zalévat každý den.

Kužely pro její pěstování je nejlépe shromažďují v měsíci březnu. Za účelem lepšího strom rostoucí potřebu preventivní použití fitosporin během prvního roku života rostliny.

Jak zasadit borovici v zemi tak, aby vyrostla dlouho

Jednou, když víme, jak zasadit borovic je také důležité vědět, jak zasadit borovici na místě, protože ne všechny druhy borovic mohou být úspěšně růst a rozvíjet se v takových podmínkách.

I Vk - http://vk.com/alexeyprizrakKryt s bílým papírem a zalijeme.Pěstování bonsají ze semen

Kromě toho můžete zkusit aplikovat na malé dávky metody namáčení semen ve vodě ledové taveniny, která, stejně jako struktura, podle názoru některých zahrádkářů umožňuje zrychlený růst a vyživuje rostliny hmotnou energii. Obecně platí, že dostačující klíčení v teplé vodě, dobře se suší semen pro získání jednotné přátelské výhonky. Pokud stratifikace pro obyčejné piniovými semínky je viděna jako nutný fázi přípravy, můžete použít následující tipy lesníci.

V závislosti na druhu bonsaje může být jeho tvorba provedena ve věku několika let. V době, kdy jsou pozorovány první výhony ze semen, je nutné do nádrže dodat čerstvý vzduch. Toho lze dosáhnout umístěním malého kusu skla pod sklo nebo vytvořením několika malých otvorů v plastovém filmu. Když se objeví první listy, je možné semenáčky zcela otevřít.

Ve věku jednoho až tří měsíců je nutné vytvořit sazenice

Docela zajímavá otázka, protože borovice jsou určeny především pro výsadbu v létě. Výsadba borovice na podzim. Takže za účelem vysazení borovice na podzim musíte nejprve připravit místo pro výsadbu takovým způsobem, že země má čas se usadit.

Samozřejmě, kromě toho, že strom lze koupit, je také možné pěstovat samotnou borovice - je to určitě mnohem obtížnější, ale přesto zajímavé a fascinující. Jak připravit borovicový kužel - bude popsáno níže. Pěstování borovice z kužely.

Nejlepší druhy borovic pro výsadbu na místě jsou následující:

Abyste mohli vyrostit borovinu, nemusíte si vybírat velmi velký strom, protože čím menší je strom, tím pravděpodobnější bude, že bude dobře a dobře rostou.

Všechny výše uvedené prostředky budou vynaloženy na rozvoj kanálu!

Jak se vyskytuje v zemi borovice, pokud borovice není jedna, ale několik z nich

Kryt s průhledným sklem.

Pro tento účel můžete použít stejný výsadbový materiál jako pro konvenční chov. Vytvoření bonsaje je doporučeno se zabývat semenem javoru nebo borovice, ale můžete také vzít jalovec, bříza, jablko a další. Hlavní podmínkou výběru je kompatibilita s místním klimatem. Pro vnitřní bonsai, ficus, wisteria a albi jsou nejčastěji používány.

Když jsou kužele zcela otevřeny, semena se ponoří do gázy po dobu 3 dnů. Pro jejich velikost je nutné udržovat výsadbový materiál ve vlhkém prostředí asi 10 dní, takže kratší doba jednoduše zkrátí dobu odpočinku.

Ve věku od jednoho do tří měsíců je nutné vytvořit sazenice. Kořen prutu je odříznut (při vychystávání) přibližně 2/3. Existuje možnost, že sadenice budou muset znovu zakořenit. V tomto případě budete muset použít drogu, která stimuluje tvorbu kořenů, například speciální hormon.

Semena rostlinných bonsajů se mohou nacházet v botanických zahradách nebo dokonce ve veřejných parcích. Semena různých rostlin se mohou navzájem lišit nejen vzhledu a hmotnosti, ale také v typu krabičky semen. Navíc pro každou jednotlivou odrůdu existuje specifická metoda očkování, která umožní správné klíčení semen.Jámu je třeba vykopat přibližně dvakrát větší než velikost samotného semenáčku. U dna jámy by měla být instalována drenáž. Jímka by měla být dobře napojena.Pěstování borovice z kuželů se vyskytuje v následujících fázích:

Poté bude nutné kopat kolem stromu - položit ruku pod ním a vykořenit kořen. To je děláno, aby se neřízl.Jakmile bude vybírána částka potřebná k nákupu, objednám si zajímavé gadgety z Číny a sdělí vám je. Jakmile budu přijata na kanálu každých 500 předplatitelů, pořádám soutěž s ne příliš velkými (pokud možno) dary. (Ujistěte se, že ve službě YouTube máte své skutečné jméno nebo přezdívku, abych vám mohl poděkovat)Facebook - https://www.facebook.com/alexeyprizrak

Vložíme do hrnce na teplém místě (+ 20-25 ° C), aniž bychom dostali přímé paprsky slunce a čekají na klíčení.Ale kromě správné rostliny je velmi důležité vědět, jak klíčit semena a jak je rostlina, aby se z nich vyrobily bonsaje.Dále se semena smísí s hrubým pískem (nejlépe řekou se zaoblenou formou frakcí) v poměru 1: 3, což bude vyžadovat malé dřevěné krabice. Stratifikace vyžaduje skladování semen v chladném prostředí při teplotě 0 až 6 stupňů, pro kterou je vhodný suchý sklep nebo poloměr hloubky příkopu následně pokryté sněhem.

Sazenice jsou povinny krmit hnojiva. Doporučujeme to udělat na začátku léta, přidávat hnojiva na zem v malých porcích. Když rostlina dosáhne výšky 10 centimetrů, musí být transplantována do běžného květináče. Rostlina se může začít zvykat na sluneční paprsky. Nezapomínejte na to, že rostlina vyžaduje stálou formaci, teprve tehdy vytvoří rostlinu, o které jste snili, skutečně dekorativní a krásné. V závislosti na typu bonsaje může být vyrobena ve věku několika let.

Semena smrku, borovice, buku, dubu, vřetena a jedle jsou připraveny k setí už v době sklizně. Pokud je třeba je zasadit v jiném okamžiku, mohou semena vždy skladovat tak, že je umístíte na chladném místě, zabalené nebo zabalené do nádoby.

Mlčení pomocí kruhů kmenů pomocí pilin. Poté můžete sadbu dát do jámy - usnout a dobře nalít.

1) je nutné najít několik kusů dvouletých kuželů, které nedávno padly na zem. Chcete-li zjistit, zda jsou tyto kužely opravdu mladé a zda jsou vhodné pro výsadbu, musíte se podívat mezi plátky, zda tam je nějaké množství semen.

Je nutno na kořeny borovice vysadit borovice s určitým množstvím půdy. To je dáno tím, že borovice je mnohem lepší, aby rostlo a vyvíjelo se ve své rodné zemi. Na jakou půdu na místě borovice reagují lhostejně - mohou se přizpůsobit jakémukoli typu půdy.

Každému, kdo pomáhá, jsem osobně vděčný, děláte dobré skutky.

Tyto peněženky můžete poskytnout finanční pomoc.

Po výskytu výhonků odstraňujeme sklo a po stoncích silnější (přibližně na jaře) se transplantují sazenice.

Fáze 1 - Příprava

Pěstování borovice se semeny

Pine je rostlina, která miluje teplo, ale zde je třeba zdůraznit slovo "teplo", netoleruje vysoké teploty, zejména proto, že teplo vypouští půdu a semena potřebují méně kyslíku než kyslík. I při sušení je třeba dbát na to, aby vzduch kolem semen nezahříval nad 40 stupňů. Chlazení prostředí pod 27 stupňů je však nežádoucí. Neposlouchejte rady o sušení v troubě, protože ve většině případů je oslabení 120 stupňů pro výsadbu materiálu.

Fotky s laskavým svolením mybons.narod.ru

Semena jiných rostlin, jako je hloh, jalovec, javor, hrab, kdoule, vyžadují určitou dobu odpočinku a stratifikace. Musí být uchovávány na chladném místě, dříve umístěném ve vlhkém písku. Období této dovolené může mít různé termíny, od šesti měsíců do roku.

Jak již bylo uvedeno výše, na podzim se nesmí vysadit každý druh borovice. Na podzim rostou následující borovice

2) Po zaschnutí semen bude nutné je umístit do pytle papíru a dát ho na suché místo. Hlavní věcí je vybrat místo, kde nebudou žádné přírodní škůdce.

Tento druh borovic je poměrně snadné najít v každém obchodě, který prodává určité produkty. Tam jsou různé velikosti a tvary tohoto borovice, větve keř, malý strom, pozemní krytí typy forem. Tento strom má pluses a minuses. Výhody jsou dobrá kompaktnost a rozvětvení až k základně; cenově dostupné a ne drahé ceny.

Kompostovací krabice pro chatové domy!

S tebou byl Alexej (Were84Wolf), zaregistruj se, abys získal své přátele a pověděl svým přátelům, udělal to dobře a nechal ti odpovědět stejně.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 71 = 76