japonský natírání

japonský natírání

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

japonské křížovky

Obecně platí, že můžeme jen přejeme Vám příjemný-odhadnout, protože jsme vyzkoušeli za vás.

Černá a bílá japonské křížovky

Barevné japonské křížovky

1) Legacy CAPTCHA nahrazeny Google reCAPTCHA.

2) Na stránce vyhledávání, přidává možnost skrýt křížovky označené 18+

3) Na „Můj profil“ přidává možnost zobrazit seznam křížovky.

4) Byla přidána možnost zobrazit všechny komentáře uživatelů.

5) Za účelem zvýšení rychlosti odstraňování útočných komentářů tlačítko dodal: „stěžují moderátora“.

Změny autorů: Přidána schopnost správně odstranit křížovky.

1) vypnout změně velikosti křížovky na otáčení kolečka myši.

2) vrátí možnost libovolných malování buněk, byl realizován ve staré verzi.

1) zlepšení produktivity

2) dva typy škálování křížovky (sm.nastroyki křížovky)

3) optimalizované pro dotykové obrazovky

4) Full screen

5) Flexibilní design a řízení

Přidat nová verze je k dispozici v nastavení profilu.

Dotisk, kopírování nebo reprodukce obsahu webových stránek v jakékoliv podobě je zakázáno bez písemného souhlasu majitele.

Japonský Sumi-e malování pro každého

Sumi-e - prastará japonská technika kreslení s inkoustovými a minerální pigmenty na rýžový papír. Toto umění, self-výraz, a filozofie zároveň, a je tedy ideální pro ty, kteří mají zájem nejen a ne tolik na malbu jako v osobního rozvoje a arteterapie.

Historicky, sumi-e vznikl v Číně, a to pouze v XIV století byl přinesen do Japonska buddhistickými mnichy. Jméno „sumi-e“ byl vytvořen z kombinace dvou japonských slov: „sumi“ (inkoust) a „e“ (malování). Jedná se o starobylé tradiční umění v těsné blízkosti moderní akvarelu. Na rozdíl od sumi-e je, že kreslení umělci mají tendenci používat pouze černou barvu, vytvářet širokou škálu šedých odstínů řasenky, je rozpuštění ve vodě v různých poměrech. A tak bylo rozhodnuto na počátku, ale v průběhu doby, japonští umělci začal psát s barevnými minerální pigmenty, které, které pronikají do rýžového papíru, pevně se k ní jako mrtvoly.

Čerpat potřebnou černou řasenku a kartáček pro kaligrafii, rýžový papír a dostatečným množstvím vody. V sumi-e dělat kresby tužkou, kresba se rodí spontánně, když hlavní počítač ručně vedené jeho pocitů, citů a ducha. Složení a postavy jsou tvořeny jednotlivými tahy. Úkolem umělce není zahrnut fotograficky přesné reprodukce reality. Na rozdíl od západního stylu malování pro sumi-e malířskou technikou je mnohem důležitější úderů a schopnost vytvořit harmonickou kompozici, casting stranou všechny sekundární a prezentuje pouze podstatu věci. Říká se, že v tradičních studentů japonský sumi-e školních první rok kreslit jen několika tahy, a teprve potom jim umožní vytvořit výkresy.

Krásné a elegantní kresby se zdají jen otázkou techniky, ale když je vytvořit mnohem důležitější filozofický smysl, nebo takzvaná „duch sumi-e“. V buddhismu, umění sloužila jako duchovní praxe. Nejen, že tento proces čerpání, ale také v technice malby sumi-e vhodný pro meditaci. Nanesena na bílý papír jednoduchými černými čarami odpovídají duchu zenu, kdy několik mluvená slova, může být výsledkem mnoha let duchovního hledání.

Umělec se nesnaží naplnit list papíru. Obraz sám se vyznačuje lehkostí a elegance. Obrázek jestli dýchá a žije svým vlastním životem. Master sumi-e úmyslně kreslí obraz úplně, takže něco zákulisí. Je to dar z diváků, kteří představivost reaguje na světlo dotkne a začne se samo „dorisovyvat“ obraz. V Japonsku, oni říkají, že být umělcem je umění - ale neméně umění - aby mohli obdivovat hotový vzor.

I vlastní více než dva roky studovala sumi-e, a jsou připraveni potvrdit hodnotu této umělecké formy pro psychologickou práci. Zde jsou jen některé z věcí, které jsem si všiml:

 • Zpočátku, členové skupiny mají tendenci používat pouze černý inkoust, ale nakonec arteterapie propaguje, že černobílé snímky téměř nezůstává. Do konce druhého roku tréninku, všichni účastníci výkresů, jak při výběru, byly barevné. Posledních dnů umělci byli dychtiví se vyjadřovat pomocí jasných barev. Tvořivost depresivní nálada zvedla a ustoupily barevnými emoce, pocity, výrazem.
 • Japonské malování tříd funguje dobře strach z chybu. Práce ve stylu sumi-e, musíme zapomenout na předběžné osnovy. V případě, že inkoust bude padat na listu není způsob, jak byste chtěli, pak se nic nezmění selže, pigment okamžitě proniká do papíru a pevně utaženy. Ale po několika měsících tréninku, strach z chybu ustoupí, stejně jako touha mít všechno pod kontrolou. Samozřejmě, že takové změny nejsou, jak se člověk čerpá, ale také chování den ze dne na. K dispozici je nový přístup k životu, s velkou lehkostí a smělost v projevech. Takže doporučuji sumi-e, aby ti, kteří pracují s problémem vnitřního přes ovládání.
 • Kresba pomáhá si uvědomit, že každý umělec má svůj vlastní styl, svůj způsob kreslení objevují každý oblíbené obrazy, prostředky a materiály. Dílo jednoho pána nikdy být zaměňována s prací jiného. Na papíře, jasně vyplývá lidskou osobnost, že unikající vůni duše, který je tak těžké popsat slovy. Třídy sumi-e přispět k pochopení a přijetí rozdílů mezi lidmi, stejně jako pocit z našich vnitřních podobností. To je nesmírně důležité zkušenosti v procesu sebepoznávání a sebe.
 • Kreativní self-stojí za to. Tato myšlenka je, když po dvou hodinách tažení, zvedne od stolu, cítil vnitřní klid a harmonii. To ukazuje, léčivé účinky meditace a kreativitu lidské duše.
 • Probudí pozorování a pocitu propojenosti vnitřních a vnějších světů. Pokud se rozhodnete malovat, při hledání inspirace, začnou dávat pozor na všechno kolem vás, na sezónní změny přírody, sebemenší projev krásy, kde dříve, než by se míjet bez povšimnutí nic.
 • Vyvíjí spontánnost. Inkoust se šíří, takže nikdy nevíte, co se stane na konci. To je typické pro začátečníky. Postupem času se však začnete zvykat na té původní myšlenky do reality ztělesněné jinak, a nikoliv skutečnost, že horší. Snad ještě lepší, než se očekávalo. Velmi cenná myšlenka k životu, není to?

Na závěr chci poznamenat, že v současné době sumi-e se stává stále populárnější formou umění v Rusku. Ve velkých městech, můžete snadno najít jeden nebo i několik studií zapojených do této nádherné druhu tvořivosti a kreslicí potřeby lze objednat z internetových obchodů.

Přeji vám úspěch a tvůrčí úspěchy!

Mám hádku s přítelem

Květiny v žánru sumi-e jevit jako na přiloženém obrázku mnou. Tato fotografie Moskva umělec Alexander Vasiljev.

Malby v japonském stylu. Jak nakreslit obrázek japonském stylu?

Japonský malba - jeden z nejstarších oblastí v umění. Malování v Japonsku objevilo v nejstarší období historie země. Na keramiku a jiné předměty pro domácnost může splnit i ty jednoduché geometrické tvary a obrazy různých vzorů. Nicméně, s příchodem do země čínské kultury, práce japonských umělců stále začaly zahrnovat prvky malby Konfucius zemi.

Jedním z nejpůsobivějších a nejmalebnějších oblastí japonské malbě je krajina. Japonští umělci nepřikládal velký význam realismus složení. Hlavní věc je pro ně přenášet zamýšlených dojmy z nich majestátnost přírody.

Jak nakreslit obrázek japonském stylu?

Japonský krajiny může představovat obyčejný akvarel. Malovat Chcete-li použít více vody, ale i pro jednotlivé části prorisovyvaniya přidat další barvu.

Chcete-li začít, budete potřebovat lepenkové nebo akvarel papír, tužku, gumu, pastelky a pastely, samozřejmě, akvarel.

 • Začít s tužkou skicu. Pro tento obrázek obrysy budoucího obrázku na listu s jednoduchým tužkou. Dbejte na to, že linie byly velmi měkké a jemné. Kliknutím na tužku budete potřebovat docela dost. Ve skutečnosti, Na japonské tradici, toto číslo by měl být velmi lehký a téměř bez tíže. Za žádných okolností by neměly být vypracovány v detailech tužkou - je postarat se o jemný kartáč.
 • Kreslit pozadí vzdálených hor, pagoda, vodu, stavět několik tradičních japonských mostů.
 • Když nastiňuje siluety lidí, nezapomeňte vzít v úvahu zvláštnosti jejich oblečení a držení těla.
 • U obrazů v japonském stylu se stala známou přítomnost na ně hlavní postavou této země - třešňové květy. Ty taky, může na jeho práci, který reprezentuje tuto úžasnou krásu třešně poletovat ve větru lístků.

 • Po nanesení zbarvení tužka skica nyní obrázek. Nezapomeňte, že Barvy by měly být v beztížném stavu, vzdušný. Chcete-li to provést, musíte najít správný poměr vody a inkoustu. Je třeba vzít v úvahu schopnost představenstva absorbovat vodu a vodové barvy vzhledu povislá.
 • Pro barvení pozadí (např., Nebe a voda) za použití tlustý kartáč. Zahájení tohoto procesu s velkými částmi, které jsou v horní části obrazu, postupně klesat, dokud se malovat všechnu vodu, zelený a detailů oblohy na obrázku. Potom nechte postavu zcela vyschnout.

 • Nyní můžete přejít na detaily. Vezměte jemný kartáč a spuštění loterie koruny a kmeny stromů, střechách domů, zasněžené hory. Nesnažte se vybrat každý detail až na listy a okvětní lístky. Váš úkol - s několika tahy štětcem nastavit směr pupenů a větviček. Chcete-li získat potřebné nuance, akvarel mix na paletě. Měli byste se vyhnout příliš zjevné, světlé barvy.
 • V jednom z rohů polohy obrazu Japonské znaky. Na internetu můžete najít řadu vhodných pro vás a vaši náladu japonských básní (haiku). Tyto symboly čerpat není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled, takže jejich obraz je lépe vyškolen. Chcete-li dát písemný snadno starý a plaketu prach, použijte černou barvu smíchanou s modrou nebo hnědou.

 • Používání pastely, vytvoří stín. Měly by být umístěny na svazích a na vodní hladině. Hlavní věc - nepřehánějte to. Neměly by být příliš mnoho.

Jednoduchý obraz v japonském stylu

Pokud nemáte mnoho času a touha malovat obrovské krajiny ne t nic, ale zdobí interiér japonského „shtuchkoy9raquo; Rád bych, můžete použít následující postup. Tlustou černou barvou větev stromu. Pak, v jednorázové misky nalít trochu bledě růžové barvy. V laku, ponořte na dno plastové láhve a tisknout na papír. Počkat, až se obraz je suchá. Tak, dostanete skvělý Sakura, aniž by své vlastní úsilí.

V současné době je japonská téma v interiéru je velmi naléhavá. Tento obraz, a stěna výzdoba a nábytek v japonském stylu, a světla v japonském stylu.

Japonských subjektů přináší harmonii a klid v našem hektickém životním stylu. V souladu s pravidly žánru umění v zemi vycházejícího slunce, můžete cítit vliv tohoto tématu na můj život a duši.

Vážení čtenáři, jsme rádi, že přijímat svou vděčnost, stejně jako kritiky a žádné komentáře. Společně uděláme tento web lépe.

velmi chladný a není tak složité

EIKO, moc děkuji za milá slova. Je to díky vám, jsem se snažil kreslit a udělal jsem to !! EIKO, Jsi můj přítel! BTW, já DINA NAME

Jsem Japonci, a jsem schopen malovat takové obrázky. Velmi zajímavý článek, jsem se naučil hodně novogo.A pokud nevíte jak, zkuste to velmi zajímavé a já doufám, že vás všechny poluchitsya.Glavnoe staratsya.Vasha Aiko.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 3