japonský oj

japonský oj

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

japonské kultivátory

Všechny japonské kultivátory - je speciální třída pohodlné, kompaktní a spolehlivé technické vybavení, jehož pomoc je nepostradatelná při řešení problémů spojených s pěstováním půdy. Zkušenosti ukazují, že jakmile získala jednotka bude sloužit jako perfektní majitele za mnoho let.

Rozmanitost modelové řady umožňuje zvolit jednotky pro péči o květinovou zahradou, a pro uvolnění těžkých půdách. Zejména poznámka musí být multifunkční Japonská technologie. tyto typy příloh mohou být použity k rozšíření funkcionality:

 • Carver obrubníky
 • motograbli
 • kdo trhá
 • izmelichtel

Tak, kypření, frézování, zpracování mezi řádky a možností hilling techniky nejsou na ně omezeny.

Charakterizace konkrétních modelů a jejich ceny

Jeden z nejoblíbenějších modelů je F220DE. Jeho cena - 30,200 rublů. Toto kompaktní zařízení je určeno pro použití na malých částí oblasti. Vývojáři původně to byl umístěn pouze jako kultivátor půdy. To znamená, že mohou být namontovány bez příloh. Abychom byli přesnější říci, že jediná možnost - instalace pluhu-Hiller. Standardní montážní zařízení obsahuje speciální kolečka se pohybovat podél půdy.

design "220." nejen příjemné pro oči, ale také velmi praktické. Například, volant může být nastavena na výšku. Je také možné demontovat ochranný panel s křídly, takže to není v rozporu s povolením půdy s nedostatkem prostoru mezi řádky.

Změnit výrobce olej doporučuje každých sto hodinách provozu. Nicméně, nemůžete počítat je, a nahradit začátku každé nové sezóny. Mimochodem, tento interval údržby neodmyslitelně patří k velmi malému počtu technických zařízení na ruském trhu.

Jednoduchost a účinnost pozemní manipulaci poskytuje jiný model - FF500. Zde hovoříme o ceně cca 62.000 rublů. Je zřejmé, že pro peníze kupující dostane něco revoluční. Jako důkaz této skutečnosti v úvahu vlastnosti modelu v detailu.

Za prvé, tato technologie bude moci spravovat žádný chalupník, ani s minimální zkušenosti. A to může být provedeno jednou rukou, protože tento model se vyznačuje vynikající stabilitou. Za druhé, speciální uzamykací mechanismus umožňuje kola, aby se zase bez sebemenší námahy. Za třetí, přední pracující prvky (řezačky) poskytuje úplnou bezpečnost obsluhy a nezanechává žádné neošetřené oblasti.

Také vás může zajímat:

Profesionální vybavení pro zpracování velkých pozemků - kypření půdy, jakož i oblasti nasycení kyslíkem mezi sousedními řadami plodin.

domácí produkce technika je široce zastoupena na domácím trhu. S jistotou říci, že je to horší než zahraniční analogy nemůže ona - se rovnat těm nejlepším.

Speciální zařízení, které mohou být užitečné i pro nejhorlivější fanoušky mechanizace práce. V některých situacích je prostě nenahraditelná asistent.

Nejlepší Japonský Vedený: přehled nejlepších modelů a využití hodnocení

Chtít dělat práci, na chatě nebo spiknutí s cílem rychle a přesně, hostitelé vzít na jiném postupu. univerzální zařízení používaná pro zpracování různých pozemků. Kultivátory jsou stroje, které mohou výrazně zrychlují a usnadňují práci na venkově.

Volbě zařízení prezentovány, každý majitel chce koupit trvanlivé, vysoce kvalitní přístroj. Existuje mnoho uživatelské recenze, experti říkají, že zahraniční zařízení plnit své funkce v plné výši. Jejich provoz déle. Nejlepší mezi dováženými zařízení uznané japonského jednoosý traktor. Jaké modely zařízení jsou v poptávce v naší zemi, je třeba vědět před nákupem.

Výběru nejlepší japonské odnože, musíte pochopit princip těchto přístrojů. Jedná se o univerzální stroje, které jsou schopny se pohybovat na webu pomocí uživatelského síly. Takové zařízení má motor. Pohání příslušnou upevňovací zařízení.

Motoblok vykonává více funkcí než kultivátoru. Je schopen pluh, na jasném sněhu dopravní zatížení, sekat trávu, a tak dále. D. S předloženým brambor plodiny lze sklízet zařízení, stejně jako provést zalévání záhonů.

Provádět jeho základní funkce za traktor má svázané kartáč, komunální sněhové pluhy, rotační žací stroje a další doplňkové prvky. Zvolit správný vzor chůzi traktor, je nutné určit, jaké vybavení je zapotřebí pro tento účel. Na čem záleží, je množství práce, stejně jako nepřetržitý provoz jednotky.

Odnože v Japonsku mají různé typy motorů. Dokonce i na vybavení domácích nebo jiných zahraničních firem často nastavena motory této země výrobce.

Existuje benzín, dieselové motory, stejně jako zařízení s vzletový výkon na hřídeli. V závislosti na objemu prací vybraných jeden nebo jiný druh. Benzínové motory nabízejí dobrou pohonnou jednotku. To je nejdůležitější produkty. Tyto motory jsou relativně klidné, je lehký.

Vznětové motory jsou hlučné a silnější. Palivo pro ně trochu levnější. Nicméně, náklady na stroje v tomto případě je vyšší než u vrstevníků.

Kultivátory PTO různé funkce. Téměř všechna zařízení v této kategorii jsou vybaveny 4-motory mrtvice. Tato technika se často používá pro různé prospěšné účely (garbage collector, zalévání záhonů a tak dále. D.).

Chcete-li správnou volbou zařízení pro vaše webové stránky, musíte zvážit typy japonských odnoží. Existují tři hlavní skupiny z nich. Do první kategorie patří indikátorů (20 až 40 kg). Výkon motoru v takovém zařízení se pohybuje mezi 3 a 4,5 litru. a. Tyto jednotky jsou určeny pro malé pozemky až 60 akrů ve velikosti. Jsou určeny pro měkké půdě.

Průměrné odnože japonské výroby vážit až 60 kg. Motor tak má kapacitu přibližně 9 litrů. a. Jsou určeny pro orbu a hilling zemi. Proto svázaný tyto agregáty mohou mít pluh. Doporučuje se používat takové zařízení v oblasti, kde není více než 1 hektar.

Těžké kultivátory vážit více než 60 kg. Jsou používány v oblasti až do 4 m. Taková zařízení mají přenos. Prostřednictvím příloh s jejich pomocí přimělo orbě. Tažné povolenou nosnost v rozsahu až do 300 kg.

Populární možnosti kultivátory

Výběrem japonské jednoosý traktor, zvažte statistiky z nejpopulárnějších možností poskytovaných technologií. Mezi příjemci těchto agregátů 88% respondentů si vybrat zařízení s benzínovým motorem.

Téměř polovina respondentů uvedla, že se zjistí optimální šířku zpracování motoblok od 75 cm do 1 m. Pouze 34% je nutné, aby hloubka uživatelé obrábění až 30 cm.

Také v průzkumu bylo zjištěno, že nejčastěji získávají zařízení o hmotnosti 51 až 75 kg. Mnoho uživatelů je důležité, aby kultivátory byla poskytnuta možnost nastavit kolečko vzhledem k růstu, přítomnost velkými koly pro dopravu. Také požadovaná funkce je přítomnost naopak. To umožňuje použití zařízení, a to i v drsném prostředí.

Recenze japonských výrobců

Mezi společnosti, které vyrábějí frézy v Japonsku s benzínovým motorem, nejpopulárnější dnes považována za „Subaru9raquo; a „Honda9raquo;. To je nejvíce respektované společnosti na celém světě, popularita, která nebyla klesá po mnoho let.

Firma „Honda9raquo; Je známo, pro dlouhou životnost a spolehlivost svých zařízení. Používá se v domácnosti i průmyslové účely. Firma „Subaru9raquo; To je na trhu motorů kvalitní vybavení zemědělských. Jsou sady vybavení známé světové značky. To se stane, když si koupíte Čínský odnože sestupuje z jednotky samotné, ale motor japonské výroby v něm je plně funkční.

Mezi zařízení s dieselovým motorem stojí za traktoru japonské „Yanmar9raquo;. Taková zařízení mají vysoký výkon, velký rozsah funkcí. To je nejpopulárnější japonské značky.

V kategorii světla může generovat ručně vedené s japonským motorem, ale vyrábí i v jiných zemích. Například, spadají do této kategorie francouzské společnosti „Kayman9raquo;, která vyrábí své produkty ve spolupráci s japonskou technologií.

Dobrý světlo model „Kayman9raquo; našel za traktoru Vario 60S TWK +. Má silný čtyřtaktní motor „Subaru9raquo; 6 l. a. Je navržen tak, aby zpracovat až 2,5 tisíc náměstí. M².

osvědčil i v této kategorii kultivátory „Salyut9raquo;. Preferujte modely s motory Honda „GC-160.“ Pro menší množství práce, že se perfektně hodí. U velkých ploch je třeba kupovat zařízení s motory profesionální série.

Vybírá průměrnou japonskou vedené, měli byste věnovat pozornost společnostem zařízení „Salyut9raquo;. V této kategorii je významným představitelem modelu s motorem „Honda GX-200.“ Tato profesionální řada s motory objemu 6,5 litru. a. Stejný soubor motorových odnoží „Subaru9raquo; podobné kapacity. Je to také docela dobrá volba.

Také v této kategorii jsou odnože tuzemské výroby „Neva MB-2C-7.5 Pro». Jsou vybaveny motory „Subaru9raquo,, který poskytuje spolehlivost a životnost zařízení. Dostatečný výkon motoru 7,5 litru. a. To umožňuje zpracovávat po částech do 127 cm.

Nicméně, náklady takového zařízení je poměrně vysoká. Proto se v naší zemi nejoblíbenější těžké odnože domácí produkce.

Vzhledem k těžké japonské odnože, označte tento model jako „Cayman 330“. Tento vysoce kvalitní zařízení s motorem Subaru“EX27» kapacitou 9 litrů. a. Tento přístroj má přepínač 5-rychlosti. Zařízení se vyznačuje vysokou životností a ovladatelnost.

Také v této kategorii se liší diesel motoblok „Yanmar9raquo;. Je vybavena motorem o výkonu 12 litrů. a. To má vodní chlazení. Další tipy vám umožní provádět různé funkce pomocí takového zařízení. Náklady na nákup zařízení za předpokladu, jsou poměrně vysoké. Ale spolehlivost zařízení platí pro ně velmi brzy.

Volba japonské diesel motorových bloků, Zařízení pro benzínový motor nebo PTO, je třeba zvážit další funkce. Jsou schopni výrazně usnadnit práci zemědělce.

Pokud je zařízení vybaveno elektrickým, je to jednodušší nastartovat motor. Zejména takový údaj je nutný v těžkých motorových bloků. Ve světlých modelů je téměř nikdy použita podobná funkce.

Uzávěrka diferenciálu umožňují uzamčení levé nebo pravé kolo při jízdě v zatáčkách. Vedení se tak výrazně usnadnilo. Profesionální, těžkou techniku, tato funkce je nutností.

Nastavitelný volant je také považován za požadovaná funkce. To vám umožní nastavit výšku rukojeti uživatele. V případě, že zařízení má rukojeť pro nouzové zastavení motoru v nebezpečné situaci, kterou lze vypnout kultivátor motoru.

Volba Vedený Japonce, by měli být odesláni do licencovaného obchodníka, důvěryhodný prodejce. To vám pomůže vyhnout nákupu padělků. V takovém zařízení v soupravě by měla být dodávána veškerou příslušnou dokumentaci. Návod, záruční nutně představovat v každém modelu technologie.

Jednoosý traktor je zařízení, které vyžaduje řádné uplatňování. Neměli kupovat levné, lehké modely pro léčbu solidního běhu země. Takže zařízení prvky rychle přijít do rozpadu. Chcete-li pracovat na malém pozemku není profesionální pomůcky. To bude stát poměrně drahé. Proto je pro malé předměstské oblasti je lepší koupit lehké benzinového jednoosý traktor.

Po zvážení, co Vedený japonský, stejně jako jeho varianty, z nichž každý majitel si může vybrat pro vaši oblast tou nejlepší volbou. Tato technika bude usnadňovat proces pěstování a umožňuje provádět různé hospodářské činnosti. Správná volba motorové kultivátor závisí na jeho životnost a spolehlivost v provozu.

Kultivátory Diesel Čínská výroba

Zkušení zahrádkáři před nákupem nebo při chůzi traktor malotraktor věnovat pozornost nejen na technické parametry stroje, ale i na výrobce. Japonská technologie je dražší čínských a domácí protějšky, ale získává na spolehlivost a produktivitu.

Každý sebeúcty farmář chce mít ve své garáži japonský jednoosý traktor nebo mini-traktor. Co je to takový vzteklý popularity této techniky? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, pojďme zvážit výhody odnoží:

 • Kompaktní - jednou z hlavních priorit japonské technologie. Dokonce s vysokou energetickou odnože nejsou objemné.
 • Vedle pozitivní rys - je to pohodlné ovládání. V japonských jednotek promyšlen každý detail, a tudíž má za následek vysokou manévrovatelností.
 • Montáž se provádí pomocí kvalitních zařízení částí. Uživatel si může být jistý, že po několika letech za traktorem bude fungovat lépe, než nové.
 • Každý nový model je k dispozici pro inovační technologie.
 • Japonské odnože jsou navrženy tak, aby splnily své dlouhodobé použití v náročných podmínkách chovu.
 • Zařízení vybavená vytrvalé silné motory. Nicméně, se vyznačují sníženou spotřebu paliva.

Každá uvedená Pozitivním rysem odsunuta na druhé desce je Jedinou nevýhodou - vysoká cena.

Vzduch a chladící voda diesely

Diesel kultivátory vyrobené vzduchu a vodním chlazením. Pro použití v domácnosti další vhodný typ prvních jednotek. Ačkoli lépe podívejme se na tuto funkci.

Vzor s vodou chlazeným motorem určené k provádění složitých úkolů. Ty mohou připojit téměř jakýkoliv příloh. Například, mnoho zemědělců se snaží koupit velký přívěs pro transport zboží.

Podívejme se na možné jednotky s vodním chlazením:

 • Všechny modely jsou vybaveny tyto elektrárny odnoží silných motorů. Nejčastěji se lze setkat s motorem vznětové motory 8, 10 nebo 12 litrů. a.
 • Kultivátory může být vybaven startérem. Takové modely jsou dražší, ale bude to jednodušší pro spuštění naftu.
 • Kompletní s motorovým blokem může pohybovat příloh.

Za cenu jednotek s vodním chlazením jsou nejdražší. Navíc tato technika je obtížné udržet.

Vznětové motory se vyznačují tím, vzduchem chlazený motor menšího výkonu, snadná údržba, vysoká kompaktnost a ovladatelnost. Zvládnout domácí zahrady - optimálně správná volba.

Pro srovnání se podívejme na hlavní rysy jednotek se vzduchem chlazený:

 • Spotřeba paliva je minimální a to i po dlouhodobém používání v náročných podmínkách;
 • snadnost údržby;
 • s menším koňských sil, otáčky motoru udržuje stabilní při vysokém zatížení.

Kypřiče vzduchem chlazený jednodušší analogy mající vodní chlazení. Nicméně, jejich hmotnost je dostatečná pro optimální přilnavost železa kol s vozovkou.

Většina japonských výrobců vznětových motorů

All japonská technika se osvědčila s nejlepší kombinací. Vybrat nejlepší značka je obtížné, takže pojďme stačí se podívat na dvou populárních výrobce energetických kultivátory dieselových a zahradní traktory.

Naše prověrka začít se společností Yanmar. Výkonné kultivátory zvládne velké zahrady. Mohou připojit různým příslušenstvím funkce, která umožňuje nejen obdělávat půdu, ale také vyčistit území od sněhu nebo nečistot. Pokročilé modely vybavené motory kapacitou 8 litrů. a. Budou spolupracovat s pluhem, bramborový bagr, sekačky a další zařízení snadno.

Není horší než výrobci popularita Iseki strojů. Spolehlivé a výkonné motorové bloky se vyznačují kompaktností. Jednotka se vyrovnat s úkolem v odlehlých místech, a to i v případě, že půda je velmi obtížné.

Co můžete koupit místo japonského nafty

Japonský diesel, samozřejmě, je sen každého zahradníka, ale ne každý člověk si může dovolit koupit takové zařízení. Co můžeme vzít levnější, ale ne horší kvalitě? Moderní trh je nasycen různých značek odnoží "Kentavr9raquo," Bulat9raquo, "Terra9raquo," Neva9raquo; a mnoho dalších. Mnoho čínských kopií japonských modelů. Mnohé z těchto dieselových motorů nejsou výrazně horší kvality, a to stát mnohem méně.

Tuzemských modelů dařilo za traktor dieselovým Hopper 9, vyznačující se nízkou hmotností a výkonným motorem. Přístroj pracuje prakticky se všemi přílohami, které mohou být použity při obdělávání půdy. Diesel zvládnout přepravu těžkých břemen. Jediné, co potřebujete koupit dodatečný přívěs.

Hlavním rysem domácího nafty je spotřeba paliva a dlouhá životnost motoru. Pro snadné spouštění modelu 1100 vybavené startérem 9 DS. Transportní kolečka mají hluboký běhoun, který zvyšuje propustnost nafty na silnici.

Před nákupem japonské jednoosý traktor, požádejte o tuto techniku ​​u svých přátel. Požádat, aby se snaží řídit, analyzovat všechny podrobnosti, podívejte se na čínské a domácí protějšky. Možná nebudete muset dát hodně peněz pro japonskou dieselový motor a stát dražší přístroje.

zeptejte farmáře

01/17/2018

Alain Bertram hnojení rajčata ve skleníku polykarbonátu: Dobrý den! Huminové přípravky - humát.

01/16/2018

Sergey Krmení rajčata ve skleníku polykarbonátu: Dobrý den! O jaké konkrétní humát řekl.

01/16/2018

Yuri Centaur traktory: T-15, T-18, T-224: Koupil jsem mototraktor v prosinci 2016g.Sam šel do Gomel objednal.

01.10.2018

Elena Kalugin Okurka Farmer f1: «Farmer“ V naší zahradě asi 10 let v otevřeném poli, koupil.

08.01.2018

Alain Bertram Coop polykarbonátových skleníků: Dobrý den. U kuřat je škodlivá není tak horké, jak.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

92 − = 83