Japonský styl v interiéru bytu

Japonský styl v interiéru bytu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Japonský styl v interiéru - upřesnění Východu

Pro ty, kteří dávají přednost vidět krásu přísné asketický ve svém bytě, který netoleruje povyk a snaží se odrážet, návrháři se doporučuje věnovat pozornost japonském stylu v interiéru. Ten se vyznačuje minimálním množstvím nábytku a dekorací, jednoduchost, přirozenost a stručnost. Nicméně, to je plná filozofickém významu a harmonické s přírodou.

Málo Evropanů uzavřít tento osobitý orientální styl, který byl tvořen více než sto let. Nicméně, v dnešní době je stále velmi populární. Ale nezapomeňte, že japonský styl v interiéru bytu bude vypadat harmonicky pouze tehdy, pokud budou dodržovat základy ideologie Japonců v něm. Japonci věří, že krása, přirozenost a přirozenost tohoto stylu není slábnout s časem, ale jen kvetou. Návrháři vylučují takové charakteristické rysy stylu:

 • hodně světla, čistota, atmosféru klidu, tak apartmány jsou zařízené v tomto směru, tam je množství dekorací a světlé akcenty, které ztělesňuje rovnováhu mezi jin a jang;
 • maximálně otevřený prostor, který se používá v alespoň jednoduché a účelné nábytku;
 • To se týká princip simulačního prostoru, který je charakterizován přítomností mobilních příček snadno transponovány z místa na místo.

Interiér ložnice v japonském stylu

Toto provedení zahrnuje použití pouze přírodních materiálů, což je zvláště důležité pro ložnice, po tom všem v této místnosti trávíme spoustu času. Tradiční japonská Interiér ložnice má jeden primární barvy komplementární barvy a tóny. Ideální pro tuto budovu bude bílá, krémová, šedá, mléko a černé odstíny. Není vítán několik velmi světlé barvy.

Aby světlo v ložnici bylo měkké, použité papírové stínítka, které jsou umístěny na obyčejné žárovky. Ideální pro tento pokoj bude malé pevnůstky, které jsou ozdobené japonskými vzory nebo znaky. Původně se podíváme zde imitace bledé měsíční světlo. Závěsy ve východní místnosti by měly být pouze fyzická. Pro jejich šití můžete použít hedvábí nebo bambus.

Podlaha Japonský ložnice mohou být potažené podložky, i když mohou být nahrazeny linoleum nebo laminát s výrazným vzorem. Mnozí návrháři se doporučuje zasunout do pochvy stěny s dřevěnými panely nebo obtyanut jejich monochromatického přírodní tkaniny. Chcete-li umístit přijdou v této místnosti na plochu s tradičními japonskými obrazy. V malé místnosti, můžete použít tapetu s etnickými vzory, které napodobují bambus, různé vzory a ornamenty.

obývací pokoj interiér v japonském stylu

Harmonie a jednoduchost východních filozofií se odráží v japonském stylu interiéru obývacího pokoje. V této místnosti, to znamená rovnováhu, teplo a pohodlí. Tato služba je vhodná pro fanoušky přesném pořadí a skromném prostředí v bytě. Nábytek pro prostor, který má být malé, bez objemných pohovky a vysokých skříní. Takže bydlení bude vypadat prostorné, světlé a jasné. Příjemné prostředí přispěje ke klidu a klidnou relaxaci.

Strop, podlaha a stěny je lepší, aby prostý a nepřitahují mnoho pozornosti. Pro tento účel vhodné tón, jako béžová, hnědá, bílá, a tak dále. D. odstíny nábytku může být poněkud hlouběji. Můžete zdobí živé rostliny bonsaje, obrazů zobrazujících třešňových květů nebo znaky. Případně si můžete pověsit na zeď tradičního japonského meče. Původně to bude vypadat v místnosti s nízkou pohovkou bez nohou a područkami. Podstavce může mít otevřené police a skleněné dveře.

Interiér Dětský japonském stylu

Někteří lidé se domnívají, že dítě je v takovém prostoru, pocit bezpečí, pohodlné a věří, že je snadnější se učit o světě. Dětský pokoj by měl být rozdělen do několika zón pro spaní, hraní, učení a tvořivost. Měly by být umístěny tak, aby se prostor místnosti nebyl přetížen. Dětské věci jsou nejlépe uloženy v nízké skříni nebo ve výklenku. Nábytek by měl být vyroben pouze z přírodních materiálů: dřeva, bambusu. Japonský interiér pokoj pro dítě předpokládá absenci jasných barvách.

Koupelna interiér v japonském stylu

Vzhledem k tomu, že Japonci přikládají velký význam nejen při čištění těla, ale duše, moderní japonský interiér v koupelně zahrnuje vytvoření klidné relaxační prostředí. Tvorba pokoj v orientálním stylu, měl by dodržovat stejné zásady jednoduchosti, funkčnosti a minimalismu, stejně jako v ostatních místnostech. Veškeré klempířské v japonském sociálním zařízením (umyvadlo, vana, WC a bidet), které jsou odděleny speciální štíty nebo clonami.

Tam je Japonské lázně v designu a funkce. Jeho hlavním prvkem je vana Ofuro mající ohřev vody. V dřívějších dobách to bylo pod kapacity kamen a vyrobeny ze speciálního materiálu Hinoki. Moderní lázně může mít velmi odlišný tvar. Mělo by však být hluboká a zapuštěný, tedy její okraj musí být mírně nad úrovní podlahy.

kuchyně interiér v japonském stylu

Vzhledem k tomu, kuchyně v našich bytech se často vyznačují velkou plochou, pro ně ten správný japonský minimalismus v interiéru. Kuchyňského nábytku v této místnosti by mělo být funkční a jednoduché, vyrobené z přírodních materiálů. Harmonicky se podívat na japonských předmětů kuchyně z nenatřeného dřeva. Vhodné pro kuchyňské vybavení odstíny teplého mléka, karamel, bělený dub, který dokonale ladí s akcenty zelené, zelené nebo červené barvy.

Japonský styl v interiéru kuchyně vítá existenci různých spotřebičů pro domácnost, která musí být v uzavřených malých skříněk. V jídelně je často nastavena konferenční stolek nízký s měkkou pohovku. Bude odpovídat stylu a jednoduchý jídelní stůl se stejnými židlemi, zdobené polštáře. V kuchyňském zdi pomalované obsluhovat dekor hieroglyfy nebo zavěsit stylizované rytiny.

Parapety ve východní kuchyni by měl zůstat volný, a všechny pokojové rostliny rostou v podlahové vázy. window Kuchyňská linka je vyrobena lehké plátěné nebo bavlněné záclony panely. Tyto závěsy chybět maximálně světla, který je v tomto provedení kuchyňského designu velmi důležité. Svítidla musí vydávat rozptýlené světlo, ale to by mělo stačit pro celou kuchyňskou linkou.

Za účelem dosažení jedinečné rovnováhy mezi sebou a umístění jejího obsahu, což je zvláště charakteristické pro orientálním stylu, existuje mnoho způsobů, včetně použití japonské dekor. Pokoj v tomto stylu můžete ozdobit nebo exotické bonsai, ikebana, nebo samurajský meč orientální sošky bohů. Některé z nábytku v japonském stylu pomůže transformovat prostor svého pokoje a proměnit ji v oáze orientální civilizace. Hlavní věc je, že taková výzdoba použita v minimálním množství.

Zpočátku, záclony v japonském interiéru byli obyvatelé vycházejícího slunce. Tyto stručné a elegantní posuvné konstrukce používá k rozdělení prostoru v jejich domovech. Zdobení tyto závěsy, okenní clony v jejich domovech začal Evropany. Přímé záclony látkové mají šířku až šest metrů a jsou přesunuty speciálními vodítky. V tom se podobají vertikální žaluzie nebo kabinet dveře kupé. Tenký závěs tkanina je roztažen na zvláštním rámu, a hustou těžší dolní části. Tkaniny mohou snadno pohybovat v libovolném směru.

Tvorba Okenní závěsy, takže vypadá velmi elegantně a stručně zdůraznil. Není nutné, aby se závěsy jsou vyrobeny ze stejné látky. Původně bude vypadat tkanina tkaniny, které se liší ve struktuře či barvě. Používá se pro tyto účely, hedvábí, bavlna, len, konopí. Záclony v japonském stylu v interiéru může být buď jednobarevný nebo vzorovaný.

Tradiční japonská Interiér není úplná bez ventilátoru na stěně. Toto vnitřní objekt v rozšířené podobě symbolizuje prosperitu a plnost života. Mnoho fanoušků Feng Shui učení používat to, aby byl chráněn před negativní energií. Znázorněny na výkresech můstky prompt, v jakém místě v domě by měl být oběšen. Například, ventilátor s orlem je lepší viset v jižní části bytu, se vzorem smrk nebo cedr - východní stěně. Amulet s rybami by měla být zavěšeny v prostoru odpovědné za bohatství a maskota s drakem nebo Sakura, visící na stěně, bude milovat.

Japonský přepážka v interiéru

Interiér domu v japonském stylu je nemyslitelné bez světla přepážkami, které opticky rozdělují prostor do zón. Existují dva typy oddílů:

 • fusuma - design, který se skládá z tenkých světelných lišt, které s průhledným hadříkem. Je pásmový jako vynikající malé místnosti a prostorné místnosti;
 • Shoji - Tento oddíl dveře, které se může pohybovat od sebe. Je vyrobena z dřevěných prken a speciálního papíru vyrobené z bambusu nebo rýže kůry. Shoji lze snadno přesouvat a rychle demontovat, dobře umožňuje vzduchu a rozptylují světlo, pokud je to nutné.

Přepážka je používán v orientálním stylu vymezit zóny odpočinku, pracoviště, varnou pódium nebo oblékání. Vzhledem k jeho transparentnosti, v místnosti není zakryt. Make síť MDF, plastů, dřevotřískových desek, dřeva a dokonce i sklo. Druhá varianta vypadá velmi originální, protože materiál může být tónovaná, matná, způsobí to k vydání pískování kresby a v technikách a fúzování aspekty.

V místnosti, stylizované východní nepřípustné světlých, jasných barev a odstínů. Japonský moderní styl interiéru je použít pouze uklidňující pastelové tóny. Může být světle šedá, béžová, krémová, bílá barva. Často se stává, jako kontrast hlavní světlém pozadí používá černou barvu. Odborníci radí nepoužívat designu v takovém mahagonovým odstínem a čokoládovým tónem. Stěny v japonském pokoje zdobí pestrými barvami a nábytek je vybrán, aby mu jen tma.

orientální styl může zpočátku zdát nepřijatelný pro občany Evropy. Nicméně, takové elegantní a funkční designové pokoje s lakonický formy a bezchybné barevných kombinacích mají mnohem vlastního vkusu. A pokud chcete dělat ve vaší domácnosti tiché, pohodlné a blízko k povaze atmosféry, vytvořte v japonském stylu v interiéru vašeho bytu či domu.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Japonský styl v interiéru

Diskrétní a elegantní, jednoduché a elegantní Japonský styl v interiéru To má v Rusku nejpopulárnější ve srovnání s jinými východní styl interiéru.

Zvláštností japonském stylu v interiéru je, že kombinuje všechny prvky výzdoby stěn k umístění produktu, kopírování pravou podstatu. V takovém interiéru může cítit hloubku japonskou filosofii a blízkost člověka k přírodě.

Nejoblíbenější stylizované interiéry, kde japonský motiv přítomný v některých předmětech interiéru nebo barevné schéma. Chcete-li vydat bytu v japonském stylu, pak se budete muset nejprve rozhodnout, zda můžete žít v interiéru.

Evropané docela obtížné zvyknout na strohé krásy Japonska. V těchto interiérech, nenajdete velké množství rodinných fotografií v rámci, které na pultech suvenýrů přinesli z různých zemí, a světlé obrazy současných umělců. Asketický styl však není jen odmítnutí projev osobnosti. Zvláštní, není charakteristické pro Evropany podívat na prostor a nábytek poskytuje jedinečný japonský styl. Ale jedinečnost lidí, daleko od Japonska, se zdá divné a nepříjemné.

Aby se vešly v japonském stylu v interiéru

Za prvé, tento styl jako lidé vášnivé filozofie vycházejícího slunce. Je-li člověk prodchnutý s učením starověkých mudrců a začal se zajímat v japonském způsobu života, bude moci přijmout v japonském stylu se všemi jeho výhodami a nevýhodami.

Vidět krásu vnitra a milovníky přírody. Budou si všimnout kontaktovat východní filozofie s přírodními materiály a samozřejmě si toho vážím.

Stoupenci minimalismu a skromnosti, tento styl bude velmi blízko v duchu. Asketa a dokonce i přísná japonském stylu daleko od okázalosti a kýče.

Mnozí obyvatelé měst mají tendenci japonském stylu. Konstantní hluk, jasný reklama, a mnoho lidí kolem jsou schopni vstoupit člověka ve stresující stav. Jednoduchost japonském stylu dává příležitost k relaxaci a odpočinku.

Interiérů v japonském stylu

Filosofie tohoto stylu (bez filozofie v interiéru ne) naznačuje, že velké množství dílů a příslušenství - to je zbytečné a ošklivé. Proto minimalismus je zde plnou kontrolu nad situací.

Blízkost přírody, musí být vyjádřen především v materiálech používaných ve výzdobě místnosti. To je důvod, proč pro interiér v japonském stylu se nejlépe hodí přírodní materiály: světlé dřevo, bambus, rákos a rohože.

Paleta barev interiéru v japonském stylu

Tyto interiéry jsou jednoduše vytvořeny pro relaxaci, meditaci a relaxaci. Vyhnout se světlé barvy. Světlé odstíny béžové matných až nejvhodnější pro japonském stylu. Akcenty a zdůraznění linku pomoci tmavé tóny. Používejte pouze ty barvy, které se nacházejí v přírodě: černá, třešeň, tmavě hnědá. Čistě bílá barva je také používán jako přísada místo na pozadí.

Interior Design japonském stylu

Nejvhodnějšími apartmány s volným plánem, jak japonském stylu netoleruje stěny. Byli v podobném interiéru úspěšně nahradit jednotlivými obrazovkami a záclony. S posuvnými obrazovek, které pokrývají prostor od podlahy až ke stropu, můžete vytvořit pohodlné rozložení vašeho bytu. Navíc, tento styl je, že nemusíte nikde registrovat nové uspořádání bytu. A pokud chcete, můžete rozšířit nebo snížit jakýkoli „prostor“ během několika hodin.

Explicitní minus - nedostatek dobré zvukové izolace.

Nábytek v interiéru v japonském stylu

filozofie styl je velmi evidentní v tomto bodě - nic víc, maximální volný prostor. Hojnost nábytku vizuálně „přetížení“ interiéru, tak v interiérovém designu v japonském stylu implikuje existenci zásadní kus nábytku. Postel, sedací souprava, stůl, židle - to je nutné soubor nábytku, které se obvykle nachází v takových interiérech. Komody, stojany a stolky (i malé) je téměř nemožné psát v interiéru v japonském stylu. Neuvidíte pokoje a seznámit Evropanům skříně. Věci uložené ve skříních, vestavěné výklenky ve stěnách. Nezapomeňte, že tento styl není možné používat samostatně z celé japonské filosofie, v uvedeném pořadí, minimalismus je vítán nejen v interiéru, ale také v oblasti životního stylu. Pokud nechcete mít spoustu šatů, jen nejnutnější, tak proč je potřeba velký šatník?

Některé věci jsou uloženy ve velkých kmenů, které mohou být další sedadlo v případě potřeby.

Veškerý nábytek je obvykle nízká. Čímž se dosáhne lehkost a prostor je naplněn světlem a vizuálně se objeví další. Čalounění čalouněného nábytku, musí být nutně vyrobeny z přírodních materiálů: bavlna, len, kůže nebo semiše. Nábytek sám o sobě, v uvedeném pořadí, rovněž z toho, co je bohatý v přírodě.

Navenek jednoduché kusy nábytku zdobené hieroglyfy. Díky tomuto cíli, vypadají jako umělecké dílo, spíše než funkční interiér. Masters of vytvoření takového nábytku, zacházet zvláštním způsobem, jako živého tvora.

Příslušenství a osvětlení v interiéru v japonském stylu

Tlumené světlo pomáhá uvolnit se a naladit na klidné náladě, takže lampy stínítka jsou vyrobeny z hedvábí nebo rýžový papír. Tyto materiály rozptylují světlo, což je měkkost.

Minimalismus a úsporná opatření neumožňuje použití velkého počtu příslušenství. Ale to neznamená, že japonský styl nemá je přijímat vůbec. Fanoušci papír, vázy a tradiční japonské krabice najít své místo v interiéru v japonském stylu. Ale to přesné místo definované pro každou příslušenství. Nezapomeňte na obrázcích netsuke, které musí být v interiéru.

Navrhnout interiér a dát mu ještě větší spojení s přírodou mohou pomoci trpaslík bonsaje nebo klasický japonský ikebana je.

Japonský styl v interiéru (57 fotografií): Východní filozofie komfortu

Spousta světla, prostoru a přírodních materiálů - principy japonského interiéru

Muž, který vyrostl v tradiční evropské vnitřního prostoru, v japonském stylu může zpočátku překvapit, dokonce šok - konečný minimalismus, téměř naprostá absence nábytku, jednoduché do té míry, askeze a minimálně dekorace, stručnost a přirozenosti. Japonském stylu interiéru osobitost, nesplňuje mnoho obrazů příbuzných, přátel a známých, některé drobnosti, řemesel a suvenýrů - nic osobního nebo individuální v interiéru. Původně byt v japonském stylu může zdát neosobní, oslabený, ale to je jen na první pohled. Vzhledem k tomu, za to vše lze vidět zdrženlivý, přísný, strohý krásu a japonský styl - plný filozofickém smyslu, je to jednoduché a zároveň harmonickou jako sama příroda. Tento styl je určen pro ty, kteří jsou cizí ješitnosti, kteří ocení meditaci a kontemplaci.

Elegantní minimalismus a stručnost dodávají interiéru pevnost a stav

Interiér je vybaven v japonském stylu

Interiér v japonském stylu - to je zvláštní filozofii, způsob, jak poznat sám sebe, přiblížit se k přírodě a jeho rozpuštění. To je důvod, proč návrh japonského stylu popírá honosný životní prostředí, aby se zabránilo excesům a syntetické (nepřirozené) materiálů. Existuje několik funkcí, které tvoří japonský styl:

 • minimalismus - hlavní a nejdůležitější pravidlo, které lze pozorovat ve všech záležitostech týkajících se vnitřního prostoru. Žádné zbytečné věci kudrlinky - požadováno pouze to, že je užitečné v každodenním životě. Většina věcí, ukrytých v vestavěných skříní nebo uzamčených policemi, malované tak, aby odpovídaly stěny - takže jsou prakticky k nerozeznání. To je důvod, proč se zdá prostor prázdný, nezagromazhdennym

V japonském interiéru vše na svém místě, a žádné kudrlinky

Dřevo, kámen, voda a náhradní díly úhledně uspořádané na policích - bezkonkurenční symfonii vynikající chuti

 • síla prázdna - podle evropských norem, japonského interiéru - prázdný prostor, s minimem nábytku. Ve skutečnosti existuje mnoho vzduchu, energie volně proudí, což je životně důležité pro japonskou tradicí

Světlo, prostor a stručnost - základem Stylový a pohodlný interiér

 • barvy - žádné jasné, efektní barvy. Japonský styl - bezoblačnou oblohu, mořské pěny a pozhuhshaya podzimní listí, barva, třešeň, úplněk a pobřežní skály. Převládající odstíny - přírodní, pastel béžová, mléčné, perličkové, Taupe, písek, smetana. Často jsou interiéry jsou navrženy v kontrastní černé a bílé. Červené a zelené barvy se používají velmi zřídka, a pak - velmi tmavých nebo velmi světlé odstíny, není jasný, tlumený

Příjemná, diskrétní, přírodní barvy vytvořit skutečný filozofie komorta

 • jednota s přírodou - v tradičním venkovském domě japonské krajiny je pokračování a doplněk interiéru, který je důvod, proč jsou stěny s výhledem na terasu, aby posuvné. Zdobení bytu Japonci dávají přednost výhradně na přírodní, přírodní materiály, použije se však místo kámen strom. Namísto pevnými stěnami - lehké příčky nebo obrazovek z bambusu nebo rýžový papír. Patro - dřevěné, stejně spolehlivé a trvanlivé bambusové na stěnách - dřevěné panely, závěsy - jen přirozené, ložní prádlo nebo hedvábí.

Přírodní materiály, aby to koupelny opravdu luxusním

Tip! Hrnkové rostliny v japonském ložnici - expresivní a lucidní, přísné bonsaje, elegantní orchideje, a ne obrovské Ficus a svěží palmami.

Živý Bush roste ze země přímo v místnosti - pozoruhodný prvek v umírněném japonské ložnice

 • Nábytek - japonský dům s žádnou speciální nábytek pro spaní nebo sezení, všechny tyto funkce jsou prováděny prostřednictvím speciální matrace - futon. Vzhledem k tomu, celý design v japonském stylu jsou vypočteny na sedící osoby, pak je to jednoduchá myšlenka japonského nábytku - stolu, židle, pohovka a postel, která prostě odřezal nohy. All japonský nábytek - nízká, squat design, ale docela pohodlné. Japonský kabinet napodobuje stěn, fasád - hladké, bez ozdob, expresivní závit nenápadné doplňky. Všechny knihy hromadí ve speciálních truhlách - Tansu, druh komody na kolečkách. Moderní japonské postel - to není jen matrace nebo mat, ve skutečnosti - to je známá Evropanům postel s čelem postele, jen velmi nízká, bez noh

Luxusní ložnice v japonském stylu s minimem nábytku

 • Příslušenství - Japonský interiér na vedlejší kolej, ale oni jsou potřebné, bez nich, bude návrh nedokonalá. Neměly by být mnohem - Japonci na jedné stěně je umístěn pouze jeden výklenek (který stanovil vázu, truhlík, netske, keramika, porcelán vynikající), nebo snímek, který dělá hlavní zaměření. Podle japonských, visí několik obrazů na jednu stěnu je ekvivalentní s tím, že zároveň poslouchat několika písních. Výzdoba může rohože, bambusové koberce, malby na hedvábí, zdobené hieroglyfy přehozy, sochy Buddhů, ventilátory, posouvá se moudrých rčení, interiérových panenky

interiéru v japonském stylu čistý a uklizený

 • osvětlení - a to jasné, ne řezání oka. Připomínající zemským, je měkký, bohatý ve hře světla a stínu, střední i stres zmírnění nervozity, ponořeného do trans, jsou relaxaci. Nejčastěji používané osvětlovací zařízení zahrnuje podprsenky a stojací lampy, strop, který se aplikuje na tradičních japonských kreseb. Stínítka, osvětlení (lustry) jsou vyrobeny ze dřeva, pergamenu hedvábí, mnohem méně - porcelánu či skla.

V kalné světlo lampičky interiérové ​​prvky vytvářejí složité stíny

Japonské interiérové ​​techniky zdobení

Interiér, navržený v japonském stylu - skutečný designér óda na počest dokonalosti jednoduchostí a funkčností. V našich podmínkách se znovu autentický japonský interiér je problematické, ale některé prvky mohou reprodukovat základní koncepty:

 • tradičním japonském stylu textury a materiály: rýžový papír, cedr, bambus, javor, proutěný proutí, malované hedvábí

Hojnost světlého dřeva v japonském interiéru vytváří pocit sounáležitosti s přírodou

 • tradiční atributy - rohože, rohož

Tatami pokrývat podlahu, poskytující komfortní a pohodlné čajové večerní posezení

 • podlaha - Japonský homerun razuvshis, takže podlaha by měla být teplá a hladká, příjemná na bosé nohy

Pohodlí pro duše, těla a nohou prsty - interiér koncepce v japonském stylu

 • Strop - optimálně - napínací, matný, jednobarevná. Jako volitelné příslušenství - pozastaveno stropu s prosvětleným mléčným sklem

Světlo přívěsek design na stropě s reflektory umožňuje úplnou a dokonalou interiér a distribuce koupelnového světlo

 • Klasický japonský dům nabízí pokoje a zdi za pomoci záclony, obrazovky a pokles úrovně podlahy je pásmový do funkčních částí

Původní oddělení jídelny od prostoru pro vaření v kuchyni

S rohoží v místnosti je také možno izolovat funkční zóny

 • skleněné dveře skříně, desky a police police, jako by se rozpustí ve vzduchu, ne nepořádek prostor, čímž se stává open

Lesklé povrchy, minimalistické, rovné linie a světlé barvy jsou ideální v kombinaci s fasád nábytkem z tmavého dřeva

Podhled konstrukce s osvětlením, bílý nábytek, svítidla s měkkým světlem, aby v kuchyni opravdu air

 • záclony - je k dispozici jednoduché formy a naprostý nedostatek záhybů a volánky. Nejčastěji jsou připojeny k oknu na podobnosti části obrazovky, tak oni jsou často nazýváni obložené závěsy nebo obrazovek. Pro slepý zavěšeny bez záhybů, přesně nastavit v dolní části tuhé vložky, takže záclona jako obrazovky může pohybovat pouze ve vodorovném směru.

záclony obrazovky jsou často používány v japonském interiéru

Ložnice v japonském stylu - místo, kde se dobře opustit okolní svět, do snu, relaxovat a meditovat, je dobré do důchodu a nyní klid. V ložnici, atmosféra je prodchnuta harmonie a klidu, nejsou tam žádné zbytečné a nepříjemné detaily. Nábytek - jednoduché a funkční, ale zároveň - expresivní: skříně, skříně a další nábytek má jednoduché geometrie a ostrý, rovné čáry. Zde se vešly závěsy - kluzná pruhy látky, nízká hmotnost, hedvábí nebo organické bavlny bez lemu, záhyby a další „ozdůbky“.

Ložnice v japonském interiéru - místo odpočinku a relaxace

Delikátní květiny, měkké světlo, japonská krajina nad pelest vytvořit opravdu klidnou atmosféru

Tip! Bílý porcelán lampa s aromatickými svíčky, talíře - elegantní, připomínajících okvětních lístků, malá váza - to vše dá japonskou chuť a přidat romantiky, ale nepřetěžujte prostor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 + = 61