Japonský styl v interiéru

Japonský styl v interiéru

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Japonský styl v interiéru

Diskrétní a elegantní, jednoduché a elegantní Japonský styl v interiéru To má v Rusku nejpopulárnější ve srovnání s jinými východní styl interiéru.

Zvláštností japonském stylu v interiéru je, že kombinuje všechny prvky výzdoby stěn k umístění produktu, kopírování pravou podstatu. V takovém interiéru může cítit hloubku japonskou filosofii a blízkost člověka k přírodě.

Nejoblíbenější stylizované interiéry, kde japonský motiv přítomný v některých předmětech interiéru nebo barevné schéma. Chcete-li vydat bytu v japonském stylu, pak se budete muset nejprve rozhodnout, zda můžete žít v interiéru.

Evropané docela obtížné zvyknout na strohé krásy Japonska. V těchto interiérech, nenajdete velké množství rodinných fotografií v rámci, které na pultech suvenýrů přinesli z různých zemí, a světlé obrazy současných umělců. Asketický styl však není jen odmítnutí projev osobnosti. Zvláštní, není charakteristické pro Evropany podívat na prostor a nábytek poskytuje jedinečný japonský styl. Ale jedinečnost lidí, daleko od Japonska, se zdá divné a nepříjemné.

Aby se vešly v japonském stylu v interiéru

Za prvé, tento styl jako lidé vášnivé filozofie vycházejícího slunce. Je-li člověk prodchnutý s učením starověkých mudrců a začal se zajímat v japonském způsobu života, bude moci přijmout v japonském stylu se všemi jeho výhodami a nevýhodami.

Vidět krásu vnitra a milovníky přírody. Budou si všimnout kontaktovat východní filozofie s přírodními materiály a samozřejmě si toho vážím.

Stoupenci minimalismu a skromnosti, tento styl bude velmi blízko v duchu. Asketa a dokonce i přísná japonském stylu daleko od okázalosti a kýče.

Mnozí obyvatelé měst mají tendenci japonském stylu. Konstantní hluk, jasný reklama, a mnoho lidí kolem jsou schopni vstoupit člověka ve stresující stav. Jednoduchost japonském stylu dává příležitost k relaxaci a odpočinku.

Interiérů v japonském stylu

Filosofie tohoto stylu (bez filozofie v interiéru ne) naznačuje, že velké množství dílů a příslušenství - to je zbytečné a ošklivé. Proto minimalismus je zde plnou kontrolu nad situací.

Blízkost přírody, musí být vyjádřen především v materiálech používaných ve výzdobě místnosti. To je důvod, proč pro interiér v japonském stylu se nejlépe hodí přírodní materiály: světlé dřevo, bambus, rákos a rohože.

Paleta barev interiéru v japonském stylu

Tyto interiéry jsou jednoduše vytvořeny pro relaxaci, meditaci a relaxaci. Vyhnout se světlé barvy. Světlé odstíny béžové matných až nejvhodnější pro japonském stylu. Akcenty a zdůraznění linku pomoci tmavé tóny. Používejte pouze ty barvy, které se nacházejí v přírodě: černá, třešeň, tmavě hnědá. Čistě bílá barva je také používán jako přísada místo na pozadí.

Interior Design japonském stylu

Nejvhodnějšími apartmány s volným plánem, jak japonském stylu netoleruje stěny. Byli v podobném interiéru úspěšně nahradit jednotlivými obrazovkami a záclony. S posuvnými obrazovek, které pokrývají prostor od podlahy až ke stropu, můžete vytvořit pohodlné rozložení vašeho bytu. Navíc, tento styl je, že nemusíte nikde registrovat nové uspořádání bytu. A pokud chcete, můžete rozšířit nebo snížit jakýkoli „prostor“ během několika hodin.

Explicitní minus - nedostatek dobré zvukové izolace.

Nábytek v interiéru v japonském stylu

filozofie styl je velmi evidentní v tomto bodě - nic víc, maximální volný prostor. Hojnost nábytku vizuálně „přetížení“ interiéru, tak v interiérovém designu v japonském stylu implikuje existenci zásadní kus nábytku. Postel, sedací souprava, stůl, židle - to je nutné soubor nábytku, které se obvykle nachází v takových interiérech. Komody, stojany a stolky (i malé) je téměř nemožné psát v interiéru v japonském stylu. Neuvidíte pokoje a seznámit Evropanům skříně. Věci uložené ve skříních, vestavěné výklenky ve stěnách. Nezapomeňte, že tento styl není možné používat samostatně z celé japonské filosofie, v uvedeném pořadí, minimalismus je vítán nejen v interiéru, ale také v oblasti životního stylu. Pokud nechcete mít spoustu šatů, jen nejnutnější, tak proč je potřeba velký šatník?

Některé věci jsou uloženy ve velkých kmenů, které mohou být další sedadlo v případě potřeby.

Veškerý nábytek je obvykle nízká. Čímž se dosáhne lehkost a prostor je naplněn světlem a vizuálně se objeví další. Čalounění čalouněného nábytku, musí být nutně vyrobeny z přírodních materiálů: bavlna, len, kůže nebo semiše. Nábytek sám o sobě, v uvedeném pořadí, rovněž z toho, co je bohatý v přírodě.

Navenek jednoduché kusy nábytku zdobené hieroglyfy. Díky tomuto cíli, vypadají jako umělecké dílo, spíše než funkční interiér. Masters of vytvoření takového nábytku, zacházet zvláštním způsobem, jako živého tvora.

Příslušenství a osvětlení v interiéru v japonském stylu

Tlumené světlo pomáhá uvolnit se a naladit na klidné náladě, takže lampy stínítka jsou vyrobeny z hedvábí nebo rýžový papír. Tyto materiály rozptylují světlo, což je měkkost.

Minimalismus a úsporná opatření neumožňuje použití velkého počtu příslušenství. Ale to neznamená, že japonský styl nemá je přijímat vůbec. Fanoušci papír, vázy a tradiční japonské krabice najít své místo v interiéru v japonském stylu. Ale to přesné místo definované pro každou příslušenství. Nezapomeňte na obrázcích netsuke, které musí být v interiéru.

Navrhnout interiér a dát mu ještě větší spojení s přírodou mohou pomoci trpaslík bonsaje nebo klasický japonský ikebana je.

Objevte japonský styl designu interiéru

Diskrétní a exotický japonský styl ladí s moderním interiérem. To je často používáno k uspořádání prostor malých bytů-studia, útulných kaváren, obývací pokoje nebo ložnice. V jeho srdci - v minimalismu, touha po harmonii s přírodou a poznání sebe po světě. Tvořil tradiční japonský styl vnitřního prostoru v 16. - 17. století, ale její základní principy jsou stále aktuální.

Objevování japonský interiérový design, je důležité cítit a pochopit filozofii existence a pohled na svět Japonci - marnost světa je zanedbatelná, je důležitý pouze v pořadí jejich myšlenky a činy. Proto, aby bylo dosaženo harmonie se sebou samým nevyžaduje hojnost nábytek, světlé dekorem a drahé věci třídu reprezentace. To je dost vidět krásu v malých věcí, v každodenních předmětů a prostředí. Tento styl je jako mírumilovní lidé, kteří ocení pořádek a důslednost. Což je v tomto případě velmi tenká Feel vysoké estetiky a krásy okolí.

Japonský design interiéru byl ovlivněn několika faktory:

 • klimatické podmínky;
 • neustálém strachu z náhlé zemětřesení;
 • tlustý ostrovy populace a v důsledku toho, malého obytného prostoru na osobu;
 • šetrnost v podpovrchových přírodních zdrojů, zejména železné rudy;
 • národní tradice a životní filozofie.

Hlavní rysy japonských domech byly identifikovány v 16. - 17. století. To bylo v tomto okamžiku se začala tvořit vrstvu populace s průměrnými příjmy, které jsou schopné poskytnout luxusně své domovy. Je vznik kapitalistické struktury státu, s výraznou centrální autority. vedení země ještě více, takže měl možnost postavit své domovy v poslední módy. Nicméně, toto se nestalo. Japonská filozofie orientované občany k jiným hodnotám. Krása a originalita na světě - to je skutečná hodnota, na rozdíl od všech výhod a úspěchů lidstva. Takové názory a preference vedly k tomu, že v místnosti nebyl zdobí na zahraničních způsoby, jejich naplnění zahraniční nábytek, koberce, sochy a další věci.

Tradiční japonská bytové doplňky.

Navíc, historicky, že geografická poloha a terén přispěl k vynálezu jedinečných tradic výstavbu rodinných domů a jiných budov. Japonci postavený obydlí na základě možného zemětřesení. Stěny domu udělal týmy, které po zničení by mohly shromáždit jako konstruktér znovu. Starobylé budovy se liší a skládací nadace, která umožnila majitelům rozebrat dům, přesunout ji do nové polohy a znovu stavět. Vnitřní stěny v pravém japonského domu čp. To je způsobeno nejen pravděpodobnost zemětřesení, ale touha volného prostoru.

Charakteristický japonský dům.

Jedná se o otevřený prostor pocit dal prostor v malém domku. Pokud jste neměli možnost občanů dovolit prostorný dům, a oni měli velkou rodinu žít v malém domě, že se postaral o všech možných volném prostranství. Proto je design v japonském stylu je použití minimálního množství nábytku, dekorací a textilu. Více podobný stylu moderního minimalismu. I když v tradičním japonském domě není jasně definována pokoje, ale celá oblast má výrazný zónování. Je vyroben s použitím různých úrovní podlah a stropů, bambusové a papírové obrazovek a příček, rozptýlené a zvýrazňující osvětlení.

Moderní japonský styl je poněkud odlišný od tradičního designu 17. století. Historické události obohatily zkušenosti a schopnosti vycházejícího slunce. Události z první a druhé světové války, technický a vědecký pokrok vedl k nové stavební a konstrukční možnosti. Spolu s přírodními materiály jsou k dispozici v Japonsku, byly použity betonové a kovových konstrukcí, moderní materiály, které napodobují povrch kamene a dřeva. Ve stejné době, touha zůstala nezměněna za jednotu s přírodou, poznávání se prostřednictvím vnějšího prostředí, dokonale viditelný v malém.

Interiér moderního bytu.

Základní principy yaposkogo styl

V současné době vytváří etnické japonský styl v designu interiéru, vedené následujícími zásadami:

1. Téma přírody - základem všeho. Máte-li uspořádat dovolenou doma v japonském stylu, je důležité vybavit nejen dům, ale i na zahradu. Dům by měl být jeho přirozeným rozšířením a zabírají podružnou roli. Pohled z velkých okenních a dveřních otvorů musí být nutně otevřen na malebném trávníku, rybník, fontány či lavičce ve stínu ohnuté stromu. Pokud se městské bytové podmínky, aby bylo součástí krajiny, interiéru se snaží zdobí nádherný výhled. Pomocí fontány, akvária, růst malých stromů nebo bambus v místnosti.

2. Jasné barvy jsou vhodnější. Krásu přírodních materiálů, Japonci se snažili doplnit diskrétní jednobarevný teplých barvách - béžová, písek, smetana, bílé. Často se nacházejí v japonském interiéru černá. Nicméně, Japonci nepozorují ji jako samostatnou barvu, která nese nějaký význam. Jenom pozadí, což umožňuje zdůraznit jasné podrobnosti.

3. Pro registraci prostor s využitím přírodních materiálů nebo je nahradit umělým imitující strukturu dřeva a vzorem, kámen, bambus, sláma, nebo znásilnění.

4. Nábytek by se měly snažit dolů. V něm nejsou žádné vysoké nohy, záda, police, noční. To má hladký povrch a monotónní pravidelné geometrické tvary.

5. Nic v interiéru by neměl odvádět pozornost od sebepoznání. Proto je použití výzdoby je snížena na nezbytné minimum. Stručné a věcný přísné nábytek nízko a rovně, jak staré přísloví říká, že život by měl jít na mat - podlahové rohože.

6. Chcete-li uvést obytné místnosti pomocí příčky vyrobené z bambusu nebo rasové papírem na dřevěném rámu, stěny jsou čištěny. V obytné zóně by mělo být více prostoru a méně věcí.

Moderní interiér s open plan, dřep nábytku a výraznou výklenku ve zdi.

Chcete-li vytvořit osobitý design místnosti v japonském stylu, na základě plných barev.

Japonský původní barva:

Půltón není vítán v interiérech nepoužívají jasný, kontrastní míchání barev. Japonská filozofie inklinuje k objednání, a tak se snaží eliminovat všechny chaos. Chcete-li získat pěkný interiér, stačí použít jednu plnou barvu v kombinaci s přírodním povrchu, dřeva, bambusu nebo kamene. Například, krása a struktura stromu dokonale zdůrazní bílou barvu. V pozadí je vidět síť letokruhů a uzlů. Oživit klidné barvy, podtržení hlavních oblastí prostor používaných čistě červené. Je to barva síly a mužnosti.

Harmonické kombinace bílé a přírodního dřeva s důrazem na červenou.

Chcete-li vytvořit pocit klidu a harmonii s okolním světem a používat tmavé barvy. Ve většině případů je tento efekt je dosaženo díky struktuře zatemněné dřeva v kombinaci s černým nábytkem. Tmavý interiér v japonském stylu není tak časté jako jasný, ale docela přijatelné. Hlavní věc, že ​​bylo dosaženo stavu geometrického řádu.

Geometricky organizovaný prostor s tmavými barvami.

Ekologické materiály - základní styl

Aby odrážela chuť ostrova, s jeho charakteristických rysů minimalismu, vybrat materiály, které byly k dispozici k domorodým lidem z minulých staletí. Materiály, které byly volně k dispozici v přírodě. Oni nejsou exportovány ze vzdálených zemí a koupil od sousedních zemí.

 • cedrové dřevo, javor, Sugi nebo Kiri;
 • obklady;
 • cukrové třtiny a bambusu;
 • rohože a tkané révy;
 • hedvábí.

Dokonce i konstrukce moderního japonského stylu omezuje použití linolea, vinylových a plastových povrchů. Přijatelné drží dokončovací povrchů za použití ekologických materiálů s umělým dekorativním povrchem za přirozených protějšků. Například, zvednout podlahy laminát namísto dřeva, namísto použití přírodního hedvábí tkaniny dostupnější pro podobné vlastnosti.

Moderní materiály ve výzdobě bytu v japonském stylu.

Japonský interiér je vhodný pro sedícího člověka, uvažuje o jeho vnitřní svět, meditaci, relaxaci doma od shonu okolního světa. Proto veškerý nábytek je charakteristický přistání. Jakoby obvyklé dřevěný nábytek nohy odříznout a umístit na podlahu. Počet kusů je omezen na situaci než jejich méně - tím lépe. V místnosti by mělo být nic zbytečné.

Tradičně, dům nabízí:

 • slámy rohože nebo rohože;
 • nízký stolek na čaj a jídlo obklopen malými polštářky na sezení;
 • namísto tradičního použití tatami postel nebo matrace je umístěna přímo na podlaze;
 • kuchyňská linka vybavená krbem a skříně s uzavřenými policemi, za nímž skrýt všechny kuchyňské nádobí;
 • Koupelna dřezy jsou vybrány častěji ve tvaru mísy a tradiční dřevěné vany Ofuro (nebo podobného tvaru).

Pokoj je vybaven jednoduchým dřevěným nábytkem s rovnými čárami.

Moderní koupelna v japonském stylu.

Obvykle se pro výrobu nábytku používá dřevo. Čím vyšší postavení vlastníka cennější a dražší typ použitého dřeva. Kufry, skříně, komody mohou být vyrobeny z levných jehličnanů, nebo naopak z odolného teaku. Drahý nábytek zdobený kovářských prvků, lakované. V tomto případě se náklady na nábytku nebylo úmyslné a ne nápadné. Měla jednoduchou formu, chybí nádherné dekorace na něm. Moderní nábytek přijal tyto principy, to je různé zajímavé tvary, squat design a přirozenost.

Proto výběr nábytku pro vytvoření japonském stylu v interiéru, můžete použít dvě možnosti:

1. koupil v antikvariátu nebo bleší trh předmětů s autentickou historickou minulost;

2. nebo najít vhodné moderní protějšky japonské sbírky.

Stůl a židle na čaj v salonku.

Jak používat posuvné dveře a stěny v interiéru

Shoji příčky nejen tvořit tvář japonské domácnosti, ale také nést praktické funkční zatížení. S jejich pomocí můžete snadno změnit rozložení otevřeného obytného prostoru. Obvykle jsou vyrobeny z bambusu a rýžový papír. Oni jsou často používány namísto stěn, které nejsou schopny odolat zemětřesení. Shoji díky své nízké hmotnosti, které jsou schopné odolat katastrofu, jako je tomu v případě kmene jsou snadno vyměnit. Moderní výrobci nabízejí několik možností pro slušnou výměnu příčky - dveře kupé s výrazným vzorem, panel malované s pojivem pro dekoraci stěn nebo stropů.

Dveře a příčky, jakož i přenosné obrazovky může změnit vzhled místnosti a vytvořit útulný koutek kdekoliv.

Pozornost by měla být věnována nejen do vnitřku okenních otvorů, ale jejich vnější vzhled. Obvykle japonský dům byl vybaven dlouhé okapového engava, která umožňuje proniknout do domu rozptýleného denního světla a směřuje dešťová voda teče daleko od domova. Navzdory tomu, že japonská interiér s mnoha okny, dům přijde trochu světla v místnosti za soumraku vládne. To je jeden z charakteristických rysů stylu. Tma a stíny se nebojí, ať ho v domě.

Pro konstrukci oken zevnitř pomocí přímého pásu tkaniny nebo papíru. Jejich charakteristickým rysem je, že nemohou být přesunuty vertikálně i horizontálně. Pro japonské obrazovky záclony necharakteristických volánky, řasení či volánky. V moderních interiérech obrazovek závěsy nahrazeny podobným válečkem nebo Roman.

Pro registraci pohlaví s využitím masivního dřeva, kamenné obklady, moře oblázky. Na podlaze můžete položit na podložku. Hlavní věc je, že nemá jim křížem. To je považováno za špatné znamení. Podlahy a koberce doplňují přírodní materiály - větvičky, rákos, hrubý závit.

Chcete-li vytvořit v japonském stylu v interiéru moderního bytu používané:

 • světlý parkety nebo laminovaná deska;
 • samonivelační podlahy;
 • matt keramická dlažba.

Útulné podlaha s přirozeným podlahy.

Pro stěny s použitím přírodních materiálů, nebo jejich různé kombinace. Například místnosti může mít dřevěné obložení všude kolem. Nebo dřevěné lamely efektivně kombinovat s hladkým poshtukaturennymi a malované v pastelových barvách stěn. Také Piers se zdivem může peremezhatsya místa, vložený papír tapetu. Hladké stěny zdobí obrazy či rytiny zobrazující přírodu.

Moderní verze konstrukce stěny.

Zbarvení a tvar odpovídá celkový styl stropů:

 • musí mít jasný tvar, jako například obdélník nebo trojúhelník;
 • Strop barva může opakovat barvu stěn;
 • slouží k dekoraci tapety, matný lak, strečové tkaniny nebo visící panelu.

Chcete-li vybrat jednu nebo druhou oblast v otevřeném uspořádání stropy z několika vrstev, při dokončování každou oblast jinak.

Bíle lakovaný strop, který je vybaven dřevěnými trámy a kolejnic.

Textilní design interiéru, aby decentní a pohodlné. Vybrané přírodní tkaniny diskrétní tóny. Například, hedvábí, lnu, bavlny nebo směsových tkanin. Tradičních vzorů, které doplňují japonské textilie, jsou pohledy na horu Fuji, scény z samuraj života, postav, zvířat.

Textilie určené k dekoraci:

Textilie v obyčejném japonském bytě.

Vytvoření japonského interiéru mají především za cíl dosáhnout harmonie a rovnováhy. Proto i za přítomnosti akcenty, prostor místnosti by měl vypadat harmonické a vyvážené. Jako dekorativních prvků, které zdobí dům, vybraných položek charakteristické světlé kontrastní barvu nebo vzor se vyvinula.

 • obrazy a tisky;
 • porcelánové nádobí a ozdobné vázy;
 • Sada pro čajového obřadu;
 • firma rýžový papír nebo hedvábí;
 • bonsaje;
 • Japonské lucerny;
 • Sochy Buddhy.

Světlo hraje důležitou roli při vytváření vnitřní východní chuť. Důležitým prvkem je použití světelných zdrojů rozptýlené a ne směrové světlo. Pro tento účel vhodné stínidla rýžový papír a bambus - Akari lampy. Včetně svítidel a pevnůstky v různých koutech místnosti, Japonci změnit jejich vnímání interiéru, pokrývají specifické předměty nebo zónu. Tato technika je velmi důležité pro oddělení místnosti je otevřený plán.

Kombinace podlahových a stropních svítidel vyrobených z rýžového papíru washi.

Japonský design interiéru má odlišné národní vlastnosti, takže je jedním z nejpopulárnějších etnických stylů mezi současnými designéry. Je charakterizována použitím přírodních materiálů, vnitřní a národního života, snaha o harmonii se sebou samým a jednoty s přírodou. Chcete-li městský byt v japonském stylu nemusí nutně dodržovat všechny národní chudoby, stačí zvednout zajímavý nápad a jeho realizaci.

Japonský styl v interiéru: popis a fotografie Příklady

V každém japonské klášterní zvýrazněna zaměřením na vytvoření atmosféry, která silně zajišťuje harmonii lidského ducha a těla. Místnost může cítit hloubku japonskou filosofii, připomínající lidské důležitosti jednoty s přírodou ve všech možných směrech.

Japonský styl v interiéru bytu

Rysy japonského stylu v interiéru

Aby bylo možné lépe pochopit rozdíl mezi interiérem v japonském stylu, tak aby se seznámili s jejími hlavními složkami:

 1. Minimalismus a pragmatismus. Japonci ocení prostor. Předpokládá se, že hojnost „extra“ věcmi a ozdobami negativní vliv na energii doma. Z tohoto důvodu, apartmán musí být jen ty nejdůležitější, co je potřeba;
 2. Funkčnost. Tato položka je pokračováním prvního, protože zachování volného prostoru závisí na pohodlí a univerzálnost zvoleného nábytku.

Japonský styl interiéru předpokládá, že všechny druhy předmětů-transformátory, které mohou vyřešit několik problémů najednou a šetří úložný prostor;

 • Blízkost k přírodě. Při vytváření interiér v japonském stylu použít pouze přírodní materiály pro konečnou úpravu interiéru a čalounění nábytku a textilního designu;
 • Mobility. Historicky, že Japonci jsou nuceni žít v malých bytech, které jsou vysoce relevantní časté přestavby.

  Stejné místnosti mohou být použity pro různé účely. Například, obývací pokoj nebo jídelna, kde se předpokládá, trávit čas během dne promění v ložnici nejblíže k noci.

  Chcete-li takové proměny byly skutečné, měli byste věnovat zvláštní pozornost výběru všech složek interiéru.

 • strop

  Klasická verze stropu v japonském stylu je monotónní na plátně. Je žádoucí, aby povrch stretch stropu je matný, lesklý lesk je v rozporu s pravidly designových trendů. Analogový Stretch stropy se může stát matné skleněná deska s mírným osvětlením.

  Tradiční japonské pokoje na stěnách často nacházejí dřevěný rám pokrytý rýžového papíru, ale s částečnou stylizace dostatek prostoru k použití vhodné pro tapety design.

  Stěny bytu v japonském stylu, můžete také přikrýt jemné přírodní textilie, barva, která by měla být co nejblíže k stínu podlahové krytiny.

  Ideální materiál pro podlahu, japonský styl bude přirozené světlo dřevo. V případě, že tato možnost si myslíte, je příliš drahé, můžete se vždy uchýlit k rozpočtu řešení.

  Laminátové podlahy z bambusu - vynikající náhrada za přírodní dřevo a jeho podoba není méně úspěšně zdůrazňují téma zvolené interiéru.

  Dodržování základních pravidel japonském stylu v designu místnosti, nezapomeňte umístit proutěném koberce (rohože). Je možné položit pod prádelníku nebo stůl pro čaj.

  Japonský styl v interiéru - to je lakonický, klid a rovnováhu. Pokud jste fanouškem barevném designu s převahou křiklavých barev, může tento styl nebude vyhovovat ...

  Opravdu, v japonský interiér převažují: krém, béžová, světle šedá, šedá-zelená, bílá a dřevo odstíny. Vytvořit minimální kontrast v místnosti, můžete použít červené a černé.

  Interiér v japonském stylu vítám plnohodnotné multi-level osvětlení, který je řízen v závislosti na denní době. lampy zbarvení by neměla zásadně vystoupit na pozadí klidné místnosti designu.

  A také důležitým rysem je použití rozptýlených zdrojů světla, spíše než přímým světlem.

  Proto se v těchto interiérech lze často najít stínidla rýžový papír a bambus.

  Lampy a pevnůstky, které se nacházejí v různých koutech místnosti, jsou navrženy tak, aby změnit vnímání interiéru, aby pokryly konkrétní objekty nebo oblasti. Tato technika je velmi důležitá vizuální zónování pro oblasti s otevřeným půdorysem.

  Správný výběr nábytku - základním předpokladem pro vytvoření harmonického interiéru v japonském stylu.

  Zpravidla nábytek styl se vyznačuje:

  - nedostatek umělecké ozdobné detaily na povrchu nábytku;

  Chcete-li vytvořit plnohodnotnou japonském stylu interiéru stačí umístit do místnosti s posuvnými šatní dveře, okna a nízký stolek pro čajový obřad.

  Japonský minimalismus můžete ušetřit od museli kupovat mnoho kusů nábytku, který ohlašoval „obyčejné“ bytu.

  Všechny pokoje ve stylu japonského stylu, žádné objemné komody, židle, skříně a toaletní stolek.

  Noční nábytek vyznačuje jednoduchostí a malými rozměry. Čalounění čalouněného nábytku by měl být přirozený a silný (kůže, semiš, bavlna).

  může být použit pro skladování oblečení nejen vestavěnou skříní, ale také malé truhly v japonském stylu, které jsou považovány za nedílnou součást interiéru obyvatel na východě.

  Dávejte pozor na druhy japonského nábytku:

  • rohož (rohož z jazýčkových tyčí);

  • futon (bavlna matrace);

  • Bobu (partition, obrazovka);

  • Tansu (komoda).

  Jak již bylo zmíněno, vítejte malé množství ozdobných prvků a doplňků v interiéru v japonském stylu. Nejautentičtější doplňkem mohou zahrnovat:

  • Podlahové vázy;
  • Větvičky třešňových květů;
  • Japonští fanoušci;
  • ikebana;
  • Samurajské dýky;
  • Obrazy postav;
  • Posuvné příčky pro zónování prostoru;
  • skříňky;
  • netsuke figurky;
  • Trpasličí bonsaje.

  Výroba japonských interiéru, je nutné si uvědomit, že to všechno je zaměřena na tvorbu atmosféře klidu a relaxace.

  Interiér v japonském stylu - Photo

  Japonský styl v interiéru obývacího pokoje:

  Kuchyně interiér v japonském stylu:

  Japonský styl v interiéru ložnice:

  Interiéru koupelny v japonském stylu:

  Japonský styl v interiéru - videa:

  Možnosti provedení ložnici, fotky

  Varianty design studio, foto

  Pařížský styl interiéru, foto

  Vyřezávaný nábytek, možnosti, výhody a nevýhody, fotky

  Interiérový design v románském slohu, fotografie

  Nádherný výhled: Interiér ve stylu osmanské

  Všechny varianty podlahové krytiny, přezkoumá výhody a nevýhody

  Manýrismus v interiéru, zejména příklady style foto

  LED světla v interiéru, opce, fotky

  Všechny styly zahradní architektury, jejichž seznam s fotkami

  Všechny architektonické styly od A do Z

  Všechny interiérové ​​styly, kompletní seznam s fotkami

  Barva v interiéru, a to zejména dopad

  Neoklasicistním stylu v interiéru: popis a fotografie Příklady

  Užitečné tipy na interiérový design

  Všechna práva k obrazovým a textovým jsou vlastnictvím plakátu.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  − 4 = 2