Japonský svářecí invertor

Japonský svářecí invertor

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Japonské svářecí invertory

Profesionální svařovací Center "Torus9quot; Nabízí přídavných materiálů a zařízení velkoobchodní a maloobchodní prodej. Naše společnost je jediná v regionu Evropská oficiálním distributorem značky ESAB. Jsme také prodejcem produktů pod značkou Svarog.

Na skladě více než 700 položek profesionální svařování: svářečky, spotřební materiál, elektrody a terminály, plazmové řezačky, masky, oblečení, hořáky a válce pro svařování plamenem, elektrických generátorů a elektrické nářadí, jakož i různých hardwarových produktů.

Dodáváme objednávek v Novosibirsku a celého Ruska!

Pro odbornou radu volání -19-20

Sváření a nářadí:

net a mesh síť zdicí

Potřebujete spolehlivý svařovací zařízení, svařovací kombinézu nebo elektrické nářadí? Hledáte atraktivní, pokud jde o dodávky? Chcete dostávat objednané zboží včas?

Pak volat -19 - 20. Pracovníci odborné svařování Center "Torus9quot; rádi Vám pomůžeme!

V případě dotazů prosím prostřednictvím zpětné vazby. Všechna data na webové stránce jsou převzaty z otevřených zdrojů. Návštěvníci webových stránek 18+

Čínské svářecí invertory: Hodnocení a recenze

V současné době velký počet výrobců vyrábět svařování měničů s různými vlastnostmi. Tato technika je široce používán v domácnostech a průmyslových odvětvích.

První měniče se objevily v 70. letech minulého století. Jejich charakteristickým rysem je druh přeměny energie systému. To se nazývá inverze. Prezentovaná zařízení je lehké a pohodlné používání.

Dnes velmi populární nyní čínské svářečské měničů. Jejich cena je přijatelná pro zákazníka a kvalita někdy není horší než slavných značek. Jak si vybrat nejlepší zařízení z asijské produkce, bude podrobněji popsány níže.

Zvláštností proud princip konverze liší svařovací zařízení (měniče). Čínská, evropská, domácí výrobci při vytváření takového zařízení se používá stejný princip této techniky.

Elektřina od obvyklého sítě v domácnosti je dodáváno do usměrňovače měniče. Tam je převeden na stejnosměrný proud. Poté, co tato transformace vyrábí elektřinu znovu. Teď to má vysokou frekvenci (50 kHz). Dále je měnič jednotka snížení střídavé napětí. To klesne na 90 V. Nicméně, aktuální zvýšení najednou. Tato elektřina je vhodný pro svařování.

Podle spotřebitele, čínská produkce svářecí invertor má kompaktní rozměry, snadnost. Je vhodný k použití. Učinit správné rozhodnutí, příslušné požadavky na učitele, je třeba věnovat pozornost některým funkcím tohoto zařízení.

Výběrem svářecí invertory čínsky, musíte dávat pozor na typ zařízení a jeho působnosti. Podle účelu zařízení, existují tři hlavní třídy přístrojů.

Pro domácí použití je dostačující k získání model s aktuální celkem 120-200 A. Tyto přístroje jsou schopny provádět malé množství práce. V tomto případě musí master dělat dlouhé přestávky po 5-8 minutách. Provoz měniče.

Na opravu kanalizace, vodní komunikace, kde je nutno svařovat trubky, měli byste získat profesionální-grade vybavení. Je schopen pracovat bez přerušení na poměrně dlouhou dobu, poskytující vysoce kvalitní svařování. V tomto případě pracuje měnič ze současných 200-300 A.

U větších produkcích prodávaných průmyslové třídy zařízení. Jsou schopni pracovat bez přerušení po dobu 24 hodin. Svařovací proud pro takové zařízení je nastavena na 500 A.

Existuje několik klíčových aspektů, které je třeba věnovat pozornost při výběru svářečky. Čínské výroby měnič by měl být dobře známou značku. To zaručuje vysokou kvalitu zařízení.

Svařovací proud, který pracuje měnič, by měly zajistit normální provoz zařízení v určitou dobu. Je lepší získání volného prostoru pro výkon zařízení s nejméně 30% z pracovního proudu indikátor (ne méně než 160 A).

Stabilní provoz pro domácnost měniče se dosáhne připojení k síti 220 V. V domů a bytů výkonu přenosové linky mohou být charakterizovány malým kolísáním napětí (až do 15% v obou směrech). Tyto funkce nejsou citlivé síťové střídače. Ale v případě, že průběh napětí překročí práh 15%, by měla získat zařízení s ochranou proti podobnými vlastnostmi napájecího proudu.

Na základě zpětné vazby od zákazníků na základě toho lze tvrdit, že to není nutné kupovat nejlevnější zařízení. Jsou téměř vždy mít jen jednu kartu, která obsahuje všechny základní prvky zařízení. Na soutoku řek nepříznivých okolností (přepětí, pronikání vlhkosti do zařízení, a tak dále. D.) Oprava takové techniky nepodléhá.

Volba profesionálním vybavením

Svařovací přístroj (střídač) čínskou produkci se může vztahovat na profesionální kvalitní vybavení. Tato technika je schopna odolat těžká břemena, poskytuje vysoce kvalitní výsledky.

musíte dávat pozor na celé řadě faktorů při výběru takového zařízení. Provozní proud energie by měla být zvolena podle tloušťky svařovaného materiálu. Dále je třeba věnovat pozornost, aby míra užitečného zatížení. To odpovídá provozní doby zařízení, stejně jako časový interval mezi jednotlivými cykly.

Stupeň krytí zařízení by měl odpovídat provozním podmínkám. Pro provoz při vysoké prach, vlhkost, vibrace by měly být použity střídače určené k použití v obtížných podmínkách. Zavedla většina class zařízení všechny vyžadují připojení k síti 380 V.

Výběru slušné čínské svářečské střídače, je třeba si dávat pozor na funkčnost zařízení. V závislosti na aplikaci, existují tři hlavní skupiny zařízení. Jsou určeny jak pro domácí práce a profesních aktivit.

Do první skupiny patří přístrojům manuální obloukové svařování (MMA). Druhá skupina se skládá z polo-automatické. Tato kategorie zahrnuje zařízení, jako jsou MIG, MAG. V samostatné přístroje kategorie přidělené určených pro argonový svařování (TIG).

Kromě základních funkcí měniče svařování Chinese mohou mít další režimy. Například to může být „Nutí oblouk“, který umožňuje optimalizovat výkon pracovního proudu, „Antizalipanie9raquo;, vypne zařízení, když problémy s elektrodou, a tak dále D. To zlepšuje pracovní komfort, jak o tom svědčí přezkoumání mistrů..

Přítomnost displeje je rovněž vítán, stejně jako možnost přepínání mezi různými režimy svařování. Tyto čínské svařovací invertory jsou zahrnuty v třídě univerzálních přístrojů.

Chtít koupit vysoce kvalitní vybavení, musíte převzít odpovědnost za volby výrobce. Podle uživatelů, ne nutně kupovat drahé odrůdy zařízení. Toto kritérium nezaručuje kvalitu vybraného modelu. Dobrý svářecí invertor čínská výroba je možné zakoupit za rozumnou cenu. Kvalita tohoto zařízení je velmi závislá na objemu produkce. Čím větší výkon, tím více přijatelný by stálo vybavení jednotek.

Také si zaslouží výrobců liší dostupnost servisního střediska, místo používání strojových instrukcí, a tak dále. Certifikáty D. kvality by měly být k dispozici také. 90% všech střídačů dnes zveřejnila Čína. Dokonce i ruské společnosti raději vybírat takové zařízení zde. Sériová výroba umožňuje vytvářet konkurenceschopné výrobky a prodávají je za rozumnou cenu.

Většina měničů pro ruční svařování

Chcete-li zvolit důstojného instanci zařízení, je třeba vzít v úvahu pořadí čínských svařovacích invertorů, sestavenou na základě zpětné vazby od zákazníků. V kategorii nejlepších zařízení pro ruční svařování zahrnuje takové zařízení, jako jsou Fubag IR 200 (9.5-10 tisíc rublů ..), „Svarog9raquo; ARC 205 (14,5 až 15.000. Rub.). Tento vysoce kvalitní, testované jednotky času.

Zdůraznit hlavní střídač Fubag IR 200. To se vyznačuje vysokou provozní proud (200 A). Díky dobré napájení proudem, se používá pro svařování kovových konstrukcí, řezání elektrody do 5 mm. Účinnost zařízení je zachována i když výrazný pokles napětí v domácí síti. K dispozici je funkce oblouku spalováním, antizalipaniya elektrody, hot start. Toto zařízení je vhodné i pro začínající master.

Měnič „Svarog9raquo; ARC 205 se vyrábí ruské značky na výrobních kapacit závodu v Číně. Toto zařízení lze použít také pro argonu svařování. měniče Maximální proud je 180 A. Zařízení má dostatečnou dobu trvání svařování a pozitivní zpětnou vazbu.

Volba nejlepšího čínského svařování střídač, recenze, které je třeba zkoumat před nákupem, je třeba poznamenat, poloautomatickou kategorii zařízení. To zahrnuje zařízení Aurora Overman 180 (21,5-22 tis. Rub.), Elitech IC 190P (19-19,5 tis. Rub.). Tato hodné zástupci svařovací techniky jako uživatelé tvrdí.

Aurora Overman 180 je vysoce spolehlivý a cenově dostupné nákladů. Je úsporný agregát. Díky možnosti konfigurace tuhost charakteristikami proudu-napětí, měnič je vhodný jak pro tenké a tuhé svařování.

Elitech IC 190P se používá pro svařování, s účastí běžného a tavené drátu. To vám umožní pracovat na poměrně dlouhou dobu bez přerušení. Vyznačuje se nízkou spotřebou elektrické energie.

Poté, co považovány za nejlepší čínský svářecí invertory, budou všichni mít možnost vybrat si pro sebe tu nejlepší volbu zařízení.

Rating svářecí invertory pro domácnost. 5 drahé a low-end modely

Rozhodl koupit spolehlivé střídavé stroje? Sužováni otázku: jaký druh invertor svářečky lepší?!

Hodnocení článků o popularitě a spolehlivosti je uvedeno v článku. Který je tvořen zpětnou vazbou svářečů po mnoho let provozu.

Nejlepší nejlepší svařovací měniče

Kvalitní výrobky na ruském trhu jsou dodávány americkými a evropskými výrobci. Kdo vede hodnocení spolehlivosti svařovacích střídačů?

1. KEMPPI. Finská společnost si zaslouží první místo. Výrobky pro domácí a profesionální potřeby jsou dodávány na trh. Přístroje z Finska pracují při teplotě -20 + 40 ° C, jsou funkční, vysoce kvalitní a spolehlivé.

Například svařovací střídač KEMPPI MINARC 150 v hodnotě 40 000 rublů a vážící 4 kg.

Spolehlivý (ne zabil) stroj pro ruční obloukové svařování (MMA) a argon (TIG DC) na DC. Kempi Minark 150 má odolný kryt a ochrannou třídu IP23C (boční déšť není strašný). Pracuje v uzavřené síti 170 V a generátoru o výkonu 5 kW.

Technické parametry KEMPPI MINARC 150 jsou uvedeny v tabulce:

2. EWM. Druhé místo je dáno německé společnosti, výrobci svařovacích zařízení s 50 lety zkušeností.

Spolehlivý svařovací střídač PICO 162 je v České republice smontován v německé továrně EWM HighTec Welding GmbH.

Cena 40 tisíc rublů. Malá velikost a hmotnost 4,8 kg neinterferují s přístrojem k vaření 4 mm stropní elektrodové plochy. Pouzdro je odolné proti nárazu, záruka je 3 roky.

Tabulka technických vlastností:

3. ESAB. Švédská společnost vyrábí spolehlivé svařovací zařízení a řadí se do třetí řady.

Například svařovací měnič ESAB Buddy Arc 145 je snadný a vhodný zdroj pro ruční obloukové svařování. Náklady na 15 tisíc rublů.

ESAB Buddy Arc 145 používá elektrody o průměru 1,6 - 2,4 mm pro nerezové, legované oceli a litinu.

Tabulka technických vlastností:

4. Telwin. Na čtvrtém řádku italské společnosti s 50 lety zkušeností v oblasti výroby svařovacích strojů, řezacích systémů. Telwin je vysoce výkonný v různých provozních podmínkách.

Hodnocení svařovacích střídačů pokračuje Telwin Tecnica 151 / S. Cena je 14 000 rublů.

Provoz ze síťového napětí 230 V +/- 15%. Přístroj je určen pro svařování pomocí spotřební elektrody. Použité tavné tyče: alkalické, rutilové, pro litinu a nerez. K dispozici je ochrana proti přepětí a pod napětím. Sada obsahuje: plastové pouzdro a příslušenství pro svařování MMA.

5. Lincoln Electric. Páté místo bylo dáno americké společnosti, která se 100 lety zkušeností mohla obsadit první místo. Zařízení se však vyrábí v Číně v závodě Lincoln Electric Shanghai.

Zvažte například svařovací střídač Lincoln Electric PowerCRAFT 160i-S v hodnotě 15 000 rublů.

Zařízení má lehkou váhu (4,5 kg), sestavu technologie IGBT - úspora energie a spolehlivost provozu.

Další technické charakteristiky:

Výsledky hodnocení zařízení pro spolehlivost. Ano, tato zařízení jsou dobrá, ale občas vypálí a se servisními problémy existují problémy. Opravte drahé a těžké náhradní díly.

Pro širokou škálu ruských spotřebitelů jsou tyto výrobky příliš drahé na to, aby si mohly dovolit. Zvažte rozpočet, dobře osvědčený na trhu - invertor značky.

Hodnocení svařovacích střídačů pro domácnost

Nejlepší svařovací střídače od 6 000 do 9 000 rublů, naše hodnocení. Testujeme 5 přístrojů různých národností, ale shromažďujeme v Číně. Jedná se o:

  • Resanta SAI 160 - cena 6 000 rublů;
  • Prorab FORWARD 1600 IGBT - 7 500 rublů;
  • Eland MMA 160 lux - 8 500 rublů;
  • Fubag IR 160 - 8 000 rublů;
  • Aurora MINIONE 1600 - 8 500 rub.

1. Aurora Minione 1600 zaujímá první místo podle testů a recenzí.

Zařízení je dodáváno v pouzdře, které je vhodné pro přepravu a skladování. Montáž je dobrá, vnitřní části jsou zcela opláchnuty, kovové části jsou uzemněny. Vyčištění výkonové části je rozděleno do zvláštního tunelu, kromě prachu na deskách. Řídící deska zařízení je připájena do hlavní desky, což usnadňuje opravu.

V pasu je prohlášený proud 160 A, ale ve skutečnosti 150 A. K dispozici jsou užitečné funkce (horký start, zablokování). Další zařízení je vybaveno funkcí VRD - snižuje volnoběh, umožňuje svářeč pracovat s vysokou vlhkostí. Minimální provozní napětí sítě je 170 V. PV = 30%. Tyče SSSI 13/55 o průměru 2,5 mm se rychle zapálí, oblouk je stabilní.

2. Fubag IR 160 zaujímá druhé místo.

Přesně shromážděný, úplně opláchnutý, 1 výkonný ventilátor, prach, z něhož se usazuje nechráněná deska. Nevýhody: ovládání zařízení je na společné desce, pokud kontrolka selže, je nutné změnit celou desku.

Prohlášeno 160 A, produkuje 150 A. V zařízení jsou přítomny funkce měniče. Funkce Hotstart má silný záblesk, při práci s nízkými proudy vypálí tenký kov. Minimální provozní napětí sítě je 160 V. Doba spínání je 50%. Elektrody SSSI 13/55 o průměru 2,5 mm jsou dobře zapálené, oblouk je stabilní.

3. Rescue AIS 160 na třetím místě. Montáž zařízení je čistá, desky jsou opláchnuty, jsou tam 2 ventilátory, ze kterých se prach usazuje na všech součástech výrobku.

Deklarovaný výkon svařovacího proudu 160 A vyzařuje 125 A. Funkce funkce Anti-Stick a Hotstart. Provozní kapacita měniče je udržována až do poklesu sítě na 160 V. PV je 100%. Elektrody SSSI 13/55 o průměru 2,5 mm jsou silně zapálené, oblouk je přerušený.

4. Prorab FORWARD 1600 IGBT na čtvrtém místě. Deklarovaná proudová síla je 160 A, výstup je 165 A.

Doba zařazení je 35% (2krát nižší než bylo slibováno). Minimální provozní napětí sítě je 160 V. Chladicí systém je slabý a pracuje na hranici svých možností. S capricious SSSI 13/55 funguje dobře.

4. Eland MMA 160 lux zapadnout do pátého řádku.

V krabici je plastový štít a kladiva pro odstraňování strusky. Montáž je dobrá a lakování je pouze na jedné straně. Na straně prvků není lakovaný povlak. Současní 2 ventilátory způsobují usazování prachu na nelakovaných produktech, které ovlivňují práci. U měniče místo síťového spínače je nainstalováno bezpečnostní zařízení při 40 A, což může vést ke spalování zařízení.

Požadovaná pevnost proudu je 160 A, výstup je 120 A. Slabý proud svařovacího proudu je 40 A, což nepříznivě ovlivní svařovaný spoj. K dispozici jsou funkce horkého startu a antiklepání. Minimální provozní napětí sítě je 160 V. PV = 80% Tyče SSSI 13/55 o průměru 2,5 mm se obtížně vznítí, oblouk se přeruší.

Předložené hodnocení měničových svařovacích strojů vám pomůže vybrat drahý nebo rozpočtový zdroj pro ruční obloukové svařování obalenými elektrodami.

P.S. Invertorové svařování je velice rozmanité a není možné provést přesné hodnocení všech výrobků. Přátelé, pomozme všem: v komentářích nechte komentáře k vašim střídačům. Společně vytvoříme skutečný rating ve světě střídačů.

Doma používám svařovací stroj Resant SAI160. Jak je popsáno v článku - je to jedna z nejlepších možností, která je skvělá pro domácí použití. Cena za to byla kolem 6500. Koupila jsem ji někde před 1,5 lety, možná o něco méně. Obecně jsem s tím spokojen, je to poměrně jednoduché, dokonce i začátečník na to přijde.

Pro profesionální použití, samozřejmě nevhodné, potřebujete více funkčnosti, ale vařit něco doma, správně. Stehy jsou velmi kvalitní, vyrovnané. Nic špatného nemůže říct, jediná věc, kterou elektrody skutečně nesvítí, je všechno normální.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 78 = 83