jasně oranžová

jasně oranžová

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co je oranžová: světlé akcenty v našich životech

Je-li hlasování a požádat lidi, aby jen jednu otázku: „Co je oranžová? “Pak se s největší pravděpodobností nejoblíbenější odpověď bude oranžová a slunce. Je to stojí za to přemýšlet o tom stínu, a vaše duše se otepluje a více zábavy, to není překvapující. Tato barva je vždy teplý a je ve velmi příjemném a aktivní spektra.

Proto tento článek by chtěl mluvit o tom, jak přinést do každodenního života světlé barvy, které mohou být použity, kromě blikajících světel, oranžová.

Než si naplnit svůj život s světlé barvy by bylo hezké vědět, co to znamená. Takže, psychologové radí, pokud máte špatnou náladu nebo mimo zataženého deštivého počasí, podívejte se na něco oranžového odstínu.

To Orange má příznivý vliv na náladu. Zejména tato barva terapie pomáhá na podzim av zimě, když počasí není spokojen s množstvím barev.

Lidé, kteří mají rádi oranžový odstín a používat ji ve svém šatníku nebo interiéru bytu - tvůrčí osobnost. Milují svobodu, obdařenou vnitřní sílu a nemohl dlouho zlobit. Tytéž jedinci mají bezmeznou energii, která je vždy hledá cestu ven.

Obchodníci, kteří sní upozornit na jejich produktu, vytvářet reklamy s různými odstíny oranžové. Jak praxe ukazuje - je to win-win.

Pokusíme-li se charakterizovat tuto světlou barvu s pohostinství slovy, že má vitalitu, pohyb, rytmus a kladný náboj. Je-li správně kombinovat odstíny oranžové s ostatními, že je možné „oživit“ rovnoměrné nejnudnější oblečení a nevzhledné objekty.

Jste-li jasné a tvůrčí osobnost a nebojí vyniknout, pak zajistíme jejich manželství není obvyklé a už měl čas se nudit s fialové nebo růžové, a v radostném oranžové.

Nápady používat jasnou oranžovou barvu na svatební obřad hodně, zde jsou některé z nich:

 • Udělat krásný „oranžovou“ pozvání. Mohou mít různé barvy a textury. To bude vypadat velmi originální kartu v podobě citrusů. Můžete udělat velmi jednoduchý a bílé pozvánky, zdobení je s oranžovými doplňky:. Korálky, stuhy, atd;
 • Zdobí světlé haly. Například v případě, že obřad se bude konat na podzim, v místnosti mohou být vyplněny s vůní listů a oranžových plodů: pomeranče, mandarinky, broskve, meruňky - vše o této představivosti postačí;
 • Přidejte jas oblečení nevěsty a ženicha. Na východě, to je věřil, že dívka, která si vezme v oranžovém oblečení je šťastně ženatý. Samozřejmě, že v naší zemi najít „oranžové“ šaty není tak snadné, ale pokud chcete - všechno je možné! Toto oblečení bude dělat žádnou dívkou ohromující krásu, což je nejdůležitější, vybrat ten správný odstín pleti. Pokud se to nepodaří najít oblečení, světlé boty lze kompenzovat. Bílý s pomerančem harmonicky. Mimochodem, pokud se rozhodnete bílé šaty, můžete experimentovat s vlasy a nehty, což je jasné a křiklavé. A pro úplnost je třeba doplnit obraz „oranžových“ ornamenty. Nezapomeňte na ženicha, jeho styl je prezentovat jasný odstín. Může přizpůsobit mladý muž je bílá, béžová, nebo nějaký jiný, ale v tomto případě nerozhodného výsledku nebo boutonniere - světlý a slunný. V případě, že „pomeranče“ se blíží ke své oblíbené, pak to tričko barva doplní snímek;
 • Svatební kytice může být také odrazem slunné nálady. Zkušení květináři budou vždy pomůže vytvořit kompozici v požadované barevné paletě. V případě, že oslava se koná na podzim, kytice můžete ozdobit listy a bobule, jako jsou horské popel;
 • Oblečení pro hosty. V poslední době se stále více a více mladých lidí, když byl vyzván k oslavě svých hostů, uveďte v kartách, v šatech barvy je vhodné navštívit událost. Co? Družička šaty v oranžové a hrdina příležitosti v bílých šatech bude vypadat jasné;
 • Svatební průvod. Zjistíte barvu vozu oranžová - velmi dobrý. Pokud tomu tak není, můžete ozdobit jakékoliv vozidlo. To pomůže složení květin, stuhy, figurky nevěsty a ženicha, některé páry i maják dát kufr.

Pokud se rozhodnete udělat svatbu v oranžových barvách, není třeba dělat vše, co je uvedeno výše, je dostačující ke splnění jen 1-2 body, aby jas v triumfu.

Nejen svatební události může být zdobené pestrými barvami. Radosti a barev snadno přidat do interiéru bytu. Návrháři doporučujeme používat oranžový styl rozloučení správné akcenty, to znamená zvolit světlé doplňky pro domácnost. Tyto malé přídavky ožije prostor a dodá radost.

Profesionálové doporučujeme používat oranžový odstín vybavit jídelnu, kuchyň, dětský pokoj, kancelář ve svém bytě. Pro ložnice a pokoje s mnoha okny, takže barevné schéma není žádoucí.

U solárního odstín ve vnitřním prostoru se nezastaví jen „čistý“ barvu, je rozumnější pracovat s různými odstíny. Například pro dětský pokoj se nejlépe hodí měkká volba mandarinka. Kuchyň a jídelna - meruňka nebo dýně. Pěkná medová barva může být použita v každé místnosti, to je docela neutrální a nedráždí oči.

Na oranžovém interiéru bude obtížné najít dobrou kombinaci. Je důležité si uvědomit, že oranžová barva obsahuje studené barvy, tak špatné s takovými „přáteli“.

Co tedy kombinovat oranžovou barvu? Za prvé, dávejte pozor na modré odstíny. Tato přírodní kombinace velmi harmonické. Také dobré a správné slunečný barva vypadá bílá, krémová, zelená a šedá. Jiné kombinace ne vždy vypadat dobře, takže určit úspěšnou kombinaci dostupný pouze metodou pokusu a omylu.

Máte-li rádi experimenty, někteří návrháři doporučujeme pokusit se naplnit místnost několik tónů. Taková rozhodnutí vypadají velmi extravagantní, ale dobře zvolené může být velmi obtížné.

Nyní, když víte, kde můžete použít „oranžové“ zbarvení přidat k životu barev. Rozzáří váš obraz, jeho okolí a uvidíme, jak to bude hrát nové radostné tváře. Hodně štěstí!

knihy Knihovna a články na téma „Profesionální astrologie“

Vztahy s ostatními

 • HLAVNÍ horoskop

  Domy v astrologii

 • Životní cykly.
 • A žili šťastně až do smrti.

  Odpovědnost za obsah reklamy umístěné na webu je inzerent.

  oranžový

  Oranžová barva v psychologii

  Kombinace oranžové oblečení

  Kombinace oranžové barvy v interiéru

  fyzika oranžová

  Oranžová - barva střední mezi červenou a žlutou, může být charakterizována jako žluto-červené. Elektromagnetické záření, což způsobuje pocit oranžové barvy, má vlnovou délku ležící v rozmezí 590-620 nm.

  Význam oranžovou psychologie.

  Tato barva je tsvetovedov velmi odlišné názory. „Čím větší je posun směrem k žluté červenou barvou, tím silnější je stimulace červené zežloutne vzrušení.“ Cílené energie red ztrácí cílovou orientaci a oranžové barvy se stává nepříjemné, nesmyslné a vyčerpávající stav teorie vzrušení barev, „napsal:“ „Goethe“ Bez barvy by neměly být považovány za statické, takže díky tmavnout a utěsnit žlutá může dát načervenalé zabarvení.. Tak, zvýšení energetického obsahu, a výsledný žluto-červený lesk dokonce jasnější a jasnější barvy. "

  Oranžová je směs žluté a červené, barva ohně, plamene, náběžných a západu slunce, mnoho ovoce. Spojuje v sobě vyjádření obou barev, ale změkčuje extrém každého, takže životní síla zůstává červené, a jeho agresivita listy, žlutá je v přední části těžkého, ztrácí světlo a frivolní, ale jeho družnost a veselost uchovávány.

  Velmi příjemnou vlastností této barvy v psychologii může být rychlost, přesný rytmus, ohnivé emoce. Jinými slovy, oranžová barva v psychologii - to je téměř synonymem plynulý pohyb.

  Orange má silný vliv signálu a je aplikován v oblečení silničních dělníků a jejich nákladních automobilů.

  Zajímavá fakta o oranžové barvě

  1. Tato barva je jediná barva, která není vůbec studené odstíny.
  2. V mnoha zemích, například v Belgii, namísto žluté semafory jsou oranžové lucerna.
  3. Orangutan dostane jeho jméno od slova „Orange“ (starý kořen slova oranžová).
  4. Jediný zákaz je obsažen v Koránu o oblečení - barvy šafránu „mu'asfar“, jasně žluté nebo oranžové barvy.

  Výhody milenci oranžová

  Mnozí lidé si všimli, že lidé, kteří preferují tuto barvu, přátelský a vždy plný energie, aktivní, otevřený všemu novému.

  Rád oranžovou barvou hovoří o zdraví, štěstí, úspěch a lásku, která přijde na člověka přes jeho vlastní úsilí a charakterové vlastnosti, mezi nimiž je láska k životu, optimismu, družnosti, otevřenost, vznětlivost, ambice, odhodlání, vytrvalost, sebevědomí.

  Také milovníci barevných psychologů na vědomí následující funkce: svoboda, tolerance, mnohostrannou rozvojovou talent - vše, co může udělovat tato mimořádná slunný barvu každý s jeho rozumného využívání.

  Averze k oranžové barvy označuje psychologický nesoulad poruchou očekávání a výsledky, komplex méněcennosti spojené s pohlavím, jeho důsledky se projevují v nedostatečné sexuální život nebo totální odmítnutí ní.

  Nevýhody milenci oranžová

  Tato barva je příjemné a nepříjemné zároveň. Naši předkové si myslel, oranžovou barvu zdraví a kreativity. Ale za starých časů to obdařen aroganci, pokrytectví a předstírání, self-ospravedlnění a sebeklam.

  Nevýhodou lidí, jejichž oblíbená barva je oranžová, psychologové zahrnují impulzivnost, citlivost na změny ve výrazu pocitů a zkažené.

  Pozitivní vliv oranžové. oranžová ošetření.

  Oranžová barva lahodí oku, dává vitalitu, zlepšuje náladu, posiluje vůli, má blahodárný vliv na tělo i duši. Muž návyky ovlivnil oranžová měkčené, melancholické ukazuje láska k životu, pasivní - aktivní, maje svázané ruce a nohy, najde cestu ven.

  Tento nádherný barevný má regenerační účinek, omlazuje organismus, zvyšuje aktivitu fyziologických funkcí, reguluje látkovou výměnu, stimuluje fyzickou i duševní činnost, práce plic, srdce, zažívací. On zostřuje chuť k jídlu a podporuje sexualitu, stimuluje ledviny a nadledvinky, vyrovnávací žláz s vnitřní sekrecí. Orange léčit nervové poruchy, obsesivně obavy a deprese.

  Negativní dopad oranžové

  Nicméně přebytek této barvy může vést k psychickému „omámení“ nebo „otrava“. Oranžová - velmi energický barvy, a spotřeba energie na konkrétním případě, člověk potřebuje nějaký čas, aby zotavit. Přebytek této barvy bude neustále tlačí člověka na aktivní opatření, aniž by mu trochu odpočinout a relaxovat. To bylo pak období lenosti a apatie, což je velmi obtížné překonat.

  Kombinace oranžové oblečení. Foto.

  Oranžová barva není vhodná pro mnoho odstínů pleti. Šaty je lepší ztlumit nebo razbelit.

  1) Oranžová barva Hodí se k bílé. Léto a pozitivní mix. To odmítá otevřít a zvyšuje ochotu navázat kontakt. White zdůrazňuje vitalitu oranžové.

  2) Oranžová + černá. Orange kompenzuje šeru černé. Přidání bílé obnovení tato kombinace. Tato kombinace bude také vypadat stylově a pozitivnější. Kombinace oranžové a černé je velmi vhodný pro obchodní opotřebení.

  3) oranžově hnědá +. Kombinace oranžové a hnědé se podobá kombinaci čokolády a pomeranče a vytváří příjemné útulné způsobem. V kombinaci s oranžovou skvěle vypadají všechny odstíny hnědé: jako hořké čokolády, karamelu a světla.

  4) oranžová + modrá. Tento kontrastní kombinací teplé a studené. Na pozadí studené modré oranžové zdá ještě teplejší a modré na pozadí oranžové ještě chladnější. Pokud do oranžové na modrou přidat třetí barvu - bílá, dostanete efektní kombinaci, která je spojena s cestování a dobrodružství.

  5) Oranžová + modrá. Chladné modré a oranžové upozorňuje na teplo. Čerstvé a důkladně promíchat. Tato kombinace barev v oblečení preferují aktivní lidi.

  look-Main-single_472d3.jpg „/>

  6) Oranžová + fialová. Bright, efektní a spíše neobvyklá kombinace. Nasyceným oranžová sluší jako nasycené odstíny fialové a lůžkoviny, fialová. Zvlášť vypadá pěkné kombinaci s fialové, oranžové, modré převažuje, kde podton. Oranžové na pozadí se zdá, ještě jasněji.

  7) Oranžová + růžová. Tato kombinace spojuje aktivitu oranžové a růžové romantické, takže ideální pro datování. Tato kombinace je vytvořena pouze pro snové teplé tsvetotipa. Nasycené oranžová vypadá dobře se stejným nasyceným růžové a oranžové měkké - s jemnou růžovou.

  8) Oranžová Zelená +. Tučné a pozitivní příbuzný-kontrastní kombinace. Green se získává smícháním žluté a modré, a oranžová - žlutá a červená. Tak, žlutý podtón je běžné. Kombinace zelené a oranžové spojené s přírodou: kvetoucí louku, listů a plodů z pomerančovníku. Vypadá to nejpůsobivější, pokud jedna z těchto barev na výběr hlavní a druhý - nepovinné. Příslušenství fialová nebo šeřík kombinace barev bude dělat to ještě zajímavější.

  9) Oranžová + vápno. Kombinace tučné, čerstvé, ale opravdu v létě. Rozhodnete-li se to, pak 100% bude bez povšimnutí.

  10) oranžová šedá +. Gray ředí naprosto jasný a „přehnaně aktivní“ oranžová a dodal, přísnost a velkorysost. Gray je umírněnější než černá (černá a bílá - barvách extrémů). Proto taková kombinace vypadá elegantně a ušlechtilé.

  11) Oranžová + zlato. Orange sám o sobě je velmi teplý, a v kombinaci se zlatem, dostane všechny horké. Ne „spálit“ vaše šaty na tebe dívá, stylisté radí používat oranžovou barvu jako primární a zlato - jako příslušenství nebo obuvi. Nicméně, lidé žijí v naší ruské klima, někdy užitečné „warm up“ 🙂

  Kombinace oranžové barvy v interiéru. Foto.

  Interiér oranžová barva umocňuje pocit „teplo“ a radosti.

  Oranžová barva v interiéru Měl by být používán s opatrností, protože se jedná o velmi energický barvy. Má širokou škálu odstínů, od jasných barev provokativně na měkký meruňkové tóny. Ale to je věřil, že primární použití oranžové barvy v interiéru - to je důraz. To znamená, že tato barva je často používán pro příslušenství, textil, než pro malování stěn a nábytku.

  Design typu je, že oranžová barva bude dobré uvnitř těchto prostor jako je kuchyň, jídelna, školky, kanceláře (home office). Pro místnosti, ve kterém k odpočinku a relaxaci, pro romantické ložnice, stejně jako velmi horké a velmi světlé místnosti, oranžová barva není příliš vhodná. To by mělo být použito na pokoji, které mají výhled okna na severní straně, a tam, kde je to vždycky tma a cool, protože budou moci kompenzovat nedostatek slunce a vytvořit radostnou náladu. Ale v malé místnosti, na stěny, jeho použití není nutné, protože má schopnost vizuálně objektů zoom.

  Jaké barvy jsou kombinovány v interiéru pomeranče?

  1) oranžová bílá +. Krásná kombinace odstínů oranžové a žluté perfektně ladí s bílou a vytváří veselou atmosféru v místnosti a zlepšuje kreativitu.

  2) Oranžová Zelená +. Kombinace oranžové s šťavnaté zeleně činí v místnosti pohodlnější. V místnosti, zdobené v oranžové a zelené barvy má přirozený šarm a přítomnost bílé zvyšuje jas až oranžové, což činí pokoj více slunečno.

  3) Oranžová + vápno. Interiér v takové odvážné kombinace vypadá jasně a v létě.

  4) + oranžová šedá. Kombinace smetanové, oranžové a šedé je zcela oprávněné z hlediska psychologie, protože tato kombinace barev rovnováhy a neutralizuje aktivitu pomeranče, které budou působit příznivě.

  5) Oranžová + modrá. Kombinace oranžové a modré je plný přirozený šarm a dává do pokoje slavnostní a radostné náladě, takže místnost moderní a extravagantní.

  6) Kombinace oranžové a azurová. Tyrkysová barva perfektně ladí s oranžovou! Tato kombinace poskytuje zajímavý pohled na Středozemní dekor.

  7) Oranžová + modrá. Tyto barvy jsou komplementární odstínů, které vede ke konečnému vyjádření a vyvážené. Nejčastěji se tato kombinace může být viděn v oblečení vůli mládeže, popírat autoritu, preferující svobodu volby a touhy po dobrodružství.

  8) Kombinace oranžové a fialové barvy. Rozhodnete-li se takové extravagantní kombinace, se doporučuje ředění s přítomností dalších barev, což je dost obtížné. Je to, že bílá barva je ideální pro toto. Mimochodem, někteří psychologové se domnívají, že tato kombinace symbolizuje beznaděj a dokonce sebevraždu 🙂

  9) Oranžová + fialová. Fialová a oranžová - dokonalá kombinace odvážné a někdy i odvážné, to může být velmi příjemné hrát v interiéru. Hlavní věc, kterou byste měli vědět, že kombinuje oranžové a fialové - obě barvy musí být ze stejné palety, to znamená, že mají stejné vlastnosti: nasycení / rozmazání, jas / otupělost, čistota / pripylennost, jednoduchost / složitost, atd

  10) oranžově hnědá +. Tyto dvě barvy jsou velmi dobře vypadal v kombinaci s sebou.

  11) Žlutý + oranžová. Pokud jste vynechal mouchu, ale odejít z funkce daleko a nechcete pustit, tato kombinace vám pomůže ponořit do atmosféry léta.

  Co je důležité mít na paměti, pokud jste se rozhodli pro kombinaci žluté a oranžové v interiéru?

  1. Využitím bohaté odstíny oranžové a žluté v několika předmětů najednou, zbytek místnosti prostředí by měla být ředěn v neutrálních barvách, jako je bílá, krémová, slonová kost.
  2. Pokud se rozhodnete přidat do vnitřku ostatních barev, kromě žlutooranžové, pamatujte, že jdou dobře s chladnou modří (ultramarínová, kobalt, fialová) a přirozenou vegetaci (Marsh, bylina).

  Fotografie malý oranžový pro fanoušky oranžovou 🙂

  Děkujeme vám za pozornost! Zdraví, energie, optimismus a víra v sebe!

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  7 + 3 =