Jukka zahradní výsadby a péče foto

Jukka zahradní výsadby a péče foto

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jukka zahrada: péče doma, nebo pod širým nebem (viz foto). Jak si vybrat místo růstu, budov a propagovat závod

Yucca je velmi populární jako v květináčích a zahradní rostliny v našem klimatickém pásmu.

Ačkoli tento palma pocházející z horkých tropických oblastech, to je docela dobře odolávají teplotám bez nutnosti výrazného oteplení v zimě.

Z tohoto důvodu, juka zahradní aktivně používá k vytvoření jedinečné krajiny design ve svých domovských zahradách.

Výsadba juka zahrada v otevřeném terénu lépe realizovat na jaře nebo v létě, kdy je minimální noční teploty vyšší než bod na 7 stupňů, do kořenového systému rostlin má dost času k vytvoření zimu.

Tato květina je dostatečně nenáročná na složení zeminy, ale nejlepší dekorativní toku, vyvedl v zemi s kyselým pH nižším než 7,5 a velkého množství humusu a písku. Ideální složení půdy k pěstování juky se považuje takto: rašelina zem, humus, písek a kompost rovným dílem.

Pro výsadbu yucca zahrada upřednostňovat oblasti lépe dobře osvětlené plochy, která se nachází na kopci. To je nutné, aby se zabránilo podmáčení kořenového systému, protože tato část rostliny je nejzranitelnější. Nezapomeňte, že na výsadbu Yucca příliš stinném místě může vést k jeho zániku.

Před výsadbou v otevřeném terénu rostlin by mělo být zmírněno, že ho to provádí v hrnci na čerstvém vzduchu po dobu dvou týdnů, postupným zvyšováním denní během jeho pobytu na ulici.

Jukka zahrada při pěstování v uzavřeném nebo otevřeném terénu potřebuje vytvořit drenážní vrstvu. Pro tento účel dobře hodí štěrk, hrubý písek, pemza, drcené cihly, dřevní štěpky, velké a hrubé perlitu a rašeliny. Při sázení Yucca v květináčích, můžete použít speciální odvodnění, absorbující vlhkost, která se prodává v květinářství.

• Na zvoleném místě vykopat jámu tak, aby jeho velikost byla větší, než je průměr kořenového balu rostlin je přibližně dvakrát.

• Na dně díry, umístěte drenážní vrstvu.

• Jemně dumpingové závod v díře a posypeme na zem, není pohřben na krku (spodní část trupu by měla být na úrovni země), a pak malou firmu půda kolem.

• Ihned po výsadbě hojně nalít Yucca, a pak se Zamulchiruyte tráva pro menší odpařování vlhkosti.

Osivo rozmnožování zahrádka juka

Během množení semen Yucca zahradní výsadby v otevřeném terénu je třeba provést až po 2 roky. Semena zasadil v lepší schopnosti v pozdní zimě při pokojové teplotě v rozmezí od 18 do 25 stupňů.

Yucca je nenáročná rostlina, která je ve skutečnosti bojí jen zamokření kořenového systému. Proto je květina by měla být napojena střídmě, se zaměřením na vzhled juka a úplné vysušení ornice. Pokud jeho listy klesly dolů a listy poklesla řetězců, rostlina není dostatek vlhkosti, a je třeba zalévat. Když vadnutí listů může být postříkána vodou ráno nebo večer, když je méně aktivní na slunci.

Tato rostlina pravidelně krmení potřeby, a to zejména v období aktivního růstu na jaře. K tomuto účelu můžete použít nějaké dobré hnojivo, kompost nebo tekutý humus. Pro listové krmení by měly být hojně stříká spodní listy palem.

U časně kvetoucí yucca péči o zahradu můžete nahradit obvyklý šokovou terapii. Chcete-li to provést, Rostlina byla držena v temné místnosti při teplotě ne vyšší než +5 stupňů po dobu 10-14 dnů, a poté se umístí do světlé teplém slunném místě. Chcete-li rychle juka květ, není nezbytné, aby řezání zažloutlých listů!

Ložnice Yucca zahradu pečovat docela zdanění. Pro letní závod je lepší, aby se hodnotilo balkón, protože miluje slunce a čerstvý vzduch. Zálivka by měla být mírná a včas.

Jukka zahrada v otevřeném poli schopné růst na jednom místě po dobu asi 20 let, pak se jako pokojová rostlina potřebuje transplantaci jednou za 2 roky.

• transplantace juka lepší na jaře nebo v létě;

• před výsadbou kořen máčet ve vodě po dobu jedné hodiny, a po výsadbě hojně nalít;

• Zvláštní pozornost by měla být věnována silného kořenového systému, snažil se jí ublížit, když pokles v průběhu závodu z hrnce;

• po transplantaci rostlin by neměla být krmena po dobu dvou týdnů;

• hrnce by měl být alespoň 3 cm větší než průměr rootball;

• po transplantaci juky by měl být umístěn mimo průvan.

Navzdory tomu, že Yucca je odolné rostliny, to je nejlepší se ohřát v zimě, a to zejména v prvních letech po výsadbě v otevřeném terénu. Chcete-li to provést, postupujte takto:

1. Na podzim suchého listí Yucca svázáním, vázání po celé délce.

2. Kolem barel, zalijeme rostlinné suché listí, a navíc dát desku nebo posypeme na zem. To je nezbytné k zajištění, že listy nejsou foukané pryč větrem.

3. Kryt koruny yucca polyethylen ve tvaru kužele a jeho neředěné spojovací řetězec nebo jiný řetězec.

4. Žloutnutí staré listy na jaře mohou být odstraněny.

Reprodukce juka v našem klimatickém pásmu je způsob množení řízkováním nebo dělením keř. Pro reprodukci kmenových řízků, postupujte takto:

• ostrý nůž řez strana vychází z výstupního juky;

• Odstraňte spodní listy, takže všechny elektrárny byly navrženy tak, aby vytvořit kořenový systém;

• Čerstvé řez musí být suchý a pokropí s aktivním uhlím;

• Řízky přistál v jasném vnitřní skleníku, zakopat do země na 3-4 cm. Nedovolte vysychání půdy.

Škůdců a chorob juka zahradní

Primární prevence na podporu imunity vůči chorobám rostlin je vhodně vybrán lokus a řádné péči o yucca zahrady. Ale i přes to, ve vzácných případech, květ může být ještě ovlivněn škůdci.

Nejdůležitější je nepřítelem juka Jose scale, po vystavení rostliny, která se vztahuje plaku hnědé. V rámci boje proti tomuto škůdci z palmových listů denně otřít vlhkým hadříkem nebo vatou, a jednou týdně ošetřené s vodkou. zničit slimáci, které se mohou objevit na juky, která roste v zahradě, použijte insektitsidalnye drog.

Změněnou barvu skvrny, které se objevují na starších listech a jít s dobou v hnědé barvě, je nemoc, která se nazývá „Pyatnistost9raquo;. Středa Houba napadá rostliny v důsledku nadměrné vlhkosti. Za účelem boje proti této pohromě závodu musí být zacházeno fugnitsidom a provést mírné zalévání.

hniloba Yucca může být také způsobena tím, zamokření a nadměrné zastínění rostlin. S porážkou utrpěla Všechny Crown rostliny, které postupně postihuje listy hnít. Jednat v takovém případě byste měli okamžitě, nebo juka die. Nejprve je nutné odstranit všechny poškozené oblasti závodu a poté jej zpracovat fugnitsidalnym drogu, opakujte tyto kroky podle potřeby.

cercosporosis - oválný nebo jiná forma hnědé skvrny, které se v průběhu času může zvýšit velikost. Příčina onemocnění je také nadbytek vlhkosti. Kontrolní opatření zahrnují eliminaci infikovaných listech, zpracování fugnitsidom a nižší vlhkost.

bílá hniloba - vážné onemocnění yucca zahrady. Infekce rostlin dochází přes půdu a je spojena s přebytkem dusíkatých hnojiv v tom, zamokření nebo nedostatek světla. První z palmových listů zbarvit, pak vodnaté. Zvláště silně ovlivněny koruna spodní listy, a akutní onemocnění se projevuje, když teplota klesne na 15 stupňů.

V případě poškození dat houby by měly být všechny napaden rostlinná tkáň odstraněna z odchytu zdravých částech a utřít antiseptikum. Poté se zpracování by mělo být provedeno či fundazol Rovralem. Pokud tato opatření nebyla účinná, juka muset úplně dostat z půdy, trochu suché a zkontrolovat integritu kořenového systému, a poté přesazeny do nové půdy s nízkým obsahem dusíku.

okrajová nekróza - onemocnění charakterizované výskytem šedohnědé barvy na okrajích starších listů. Výskyt nekrózy často vyvolává vysokou vlhkostí. Pro boj s touto nemocí odstranit zasažené listů a zpracované rostlinné Ridomilom.

© 2012-2018 „Dámské názor.“ Při kopírování materiálů - odkaz na zdroj je povinná!

Šéfredaktor portálu Ekaterina Danilova

E-mail: [email protected]

Kontaktujte nás na adrese: +7 (965) 405 64 18

Rosteme v zemi yucca zahrady, výsadbu a péči o jednoduchý

Zkušenosti Rostoucí Yucca v Rusku má více než sto lety. Ale pokud se na konci závodů XIX století zdobí parky paláce, dnes výsadbu a péči o juka, na snímku, který se konal iv dvorcích a městských parků.

Závod se nachází v přírodě v subtropickém a tropickém pásmu of the Americas, se všemi exotický vzhled nebyl tak rozmarná. Zvyklí na vyprahlých prostředích s velmi rozdílné teploty klimatu polopouštní juky schopným aklimatizovat, a to i v prostředním jízdním pruhu. Nicméně, přesouvá na poli jen menší mráz, rostliny potřebují dobrou přístřeší na zimu. A v jižních oblastech země se často pěstují bez jakýchkoliv omezení. Pro výsadbu a péči o juka v otevřeném poli se vešly dva druhy. Tato juka vláknitá, tak pojmenovaný protože dlouhých vláken visí z okraje tuhých listů, juky a slavné. První typ je převládající v ruských přistání, stejně jako další zimní otužilost.

Velký jehličnatý strom je snadno rozpoznatelná podle špičaté, kopinaté listy, které tvoří husté růžice. O šířce délce jedné vrstvě 3-6 cm, může dosáhnout 50-70 cm. Vzhledem k tomu, spodní řady listy vadnou a zasyhaya SAG, tvořící jakousi sukni kolem kufru. Pokud juka zahrada je v dobrém stavu, žádné zamrzne a netrpí zamokření, kvete každý rok. Výkonný až 1,5-2metr stonky květin nelze přehlédnout. A když se ukázalo 80 až 150 bílá, růžová nebo nažloutlé zvonků o průměru 6 cm, juky forma je nápadné žádný zahradník.

Yucca je odolné a nenáročné. Ona se nebojí sucha, tepla a větru, hlavním nepřítelem rostlin - to zamokření a těžké půdy, kde existuje nebezpečí vody stagnace.

Zjednodušit péči o zahradu Yucca, na snímku, výsadba se provádí v dobře větrané a slunném místě. Výběru místa pro exotické kráse, aby se zabránilo depresím a přes zahrady s hustým stínem. Dlouhý pobyt penumbra zanechá stopy na vnější vzhled kultury. Listy ztrácejí svou bývalou hustotu, zavazadlový prostor je natažený. Výsledkem je, že rostlina vypadá docela zanedbaný, i když dostaneme stažení totální.

Složením půdy na Yucca nejsou žádné zvláštní požadavky. Důležité informace ke kořenům dostatek vzduchu a voda nezůstává v zemi. Proto, než rostliny Yucca, v oblastech s hustým černým zeminy nebo jílu na substrát pro plnění pískoviště přidán. Ve spodní části drenážní vrstvy je zapotřebí, a slouží k napájení, a to zejména na chudých půd přidá substrátu humusu.

Navzdory jednoduchosti kultury obejít bez péče po výsadbě Yucca v otevřeném poli nebude fungovat.

Jak pečovat o květinovou zahradu Yucca?

Po výsadbě, rostliny potřebují být velmi mírné zalévání, sanitární zpracování, je odstranit spadané listí a zvadlé stonky, vzácné hnojení a prořezávání.

Zalévání se provádí kořenů tak, aby nedošlo k vyplnění výstup jádra, jak dlouho tu zůstat, voda je hlavní příčinou rozpadu koruny a potřebě drastické prořezávání yucca.

Zpravidla juka zahrada zřídka ovlivněna škůdci či chorobami a kvalitní přístřeší špatné zimy i na předměstích. Na kořeny rostlin, aby se aktivně dýchat, zatímco zůstane pod husté růžice vlhkosti nezpůsobuje hnití spodní listy a kořeny, prostor pod yucca zahradě pravidelně uvolní, současně odstranění plevele vegetace a opadu desku.

Pokud umístění vybrány pro kulturu zpočátku false, zařízení před dosažením věku tří mohou být převedeny na jiné, vhodnější místo.

Jak transplantovat Yucca? Přestože rostlina patří k stálezelených kultur, zima zmrazit své biologické procesy a nové vegetační období začíná až v jarním období. To je doba, a použity pro transplantace yucca zahrada, pečovat o ně je taková situace komplikována tím, někdy bolestivým závislosti na novém místě bydliště. Přenos keř, je důležité, aby se snaží udržet celý kořenový systém rostliny, brání ji před vysycháním. Za tímto účelem, při přesazování používat žádné prostředky k mírné vlhkosti vykopány kořeny rostlin.

Transplantované vzorky nejsou krmena asi měsíc, a zbytek juka v zahradě je třeba hnojit na jaře a pak v létě, před květem a po zavadnutí květenství.

V 3-4 letech juka květ poprvé a racemose květenství zachovává dekorativní asi měsíc. Udržovat elektrárny pomůže krmení komplexní kompozice s převahou dusíku. Oplodnění je zastaven po dobu jednoho měsíce před začátkem podzimní chlad. To umožní juka připravovat na zimu a úspěšně přežít mrazy.

Přístřešek pro zimní zahrady Yucca

Rozevírací na podzim či na jaře náhlé sněhové rostliny tolerovat bez ztráty, pokud se roztaví během několika dní. Ale stabilní zima a snowless zimní zahradu pro Yucca smrtící.

Primárně trpí mrazu rostoucí bodu ve výstupu jádra a vegetativního kořenový systém. Kultura pomáhá chránit kostra přístřeší, což představuje prostornou zásuvku vysoký s dospělé rostliny.

Před schovávat se juka lístky vyzvednout až těsně obalena silným provázkem. Potom, na vrcholu rostliny je pokryta poli a velkoryse sypané smrkových větví a spadaného listí. Celá konstrukce je zabalen krytiny, a zajištěny páskou. Kontrola stability konstrukce. Tento závod bude tvořit zimu bez problémů, a to zejména pohodlné bude pod vrstvou sněhu.

Odstraňte rám a odstraňte listy mohou být s příchodem stabilních pozitivních teplot. Pokud jste pozadu s „osvobození v zajetí“ existuje nebezpečí plísní a Salduls vzhledem k aktivaci dýchání a na začátku vegetace rostlin uvnitř uzavřeného prostoru.

Ačkoli s náležitou péčí po výsadbě yucca zahrada, jako na fotce, květy, semena na ni počkal v prostředním pruhu nebude fungovat. Jak propagovat Yucca pěstované v zahradě? Chcete-li získat mladé nezávislé závody v několika způsoby. Často používají přidružený výstup vytvořený na základně dospělého keře. Je lepší vzít řízky z již vyvinula vlastní kořenový systém. Tím se zrychlí aklimatizaci a mohly rostliny rychle rostou v novém umístění.

Dceřiné zásuvky jsou snadno oddělitelné při přesazování zahradní Yucca, takže za nimi nic jiného, ​​než co ostatní rostliny přijímat. Neměli bychom zapomínat, že nejvíce exponované úseky umístit všechny druhy infekcí a napadení škůdci. Proto jsou trochu vysuší a sypané uhlí v prášku práškem nebo skořice.

Při transplantaci jarní zdravých silných kořenů lze řezat několik řízky v délce od 5 do 10 cm. Byly zpracuje s aktivním uhlím, a zasadil do teplichku mírně prisypaya vlhký písek a směs rašeliny. Tvorba zárodků v tomto případě je vzhledem k spících oček.

Dalším způsobem, jak oživit nejen dospělý a ztratil kompaktnost rostliny, ale také propagovat exotické hosta, tato plodina. Jak vytvořit načechraný Yucca a získat kvalitní rozmnožovací materiál?

Vystavit rostliny prořezávání je nejlepší na jaře, kdy se uvolní pouze ze zimního útulku. Vzhledem k tomu, yucca pouze v jednom místě růstu, dělení dřík, Zahradník zcela ukončí svou vertikální vývoj. A přesto, život není květina zmrazit, probudit spící pupeny na stonku a bude mít řadu nových odbytišť.

Prořezávání - je to skvělý způsob, jak omladit květ, vytvářet silné sazenice zahrada Yucca a zachraňovat oběti hniloby nebo mrazu kopií.

Předtím, než snížit Yucca, několik dní před operací zalévat rostliny. Řez je velmi ostrý čistý nůž tak, aby:

  • na jejím místě nebylo žádné úlomky stonku poškození nebo loupání kůry;
  • klesla na 8 - 10 cm pod růstových list linek.

Když prostor úseky mírně k nim, a konopí, a na vrcholu vyschnout, fungicid zpracuje a uhelný prášek.

EPX zůstávají v půdě po řezání yucca konopí mohou být pokryty zahradní hřiště, který bude poskytovat dlouhou ochranu v zahradních podmínkách.

Na starém závodě, na které se vztahuje od Slunce, 2-3 týdny později se zdá klíčky. Pokud juka silný, na je pahýl ponechána po dobu 3 až 5 vylíhnutých ledvin. Malé kopie nelze podporovat růst o více než dvou mladých vrcholy.

Stará jako špička není odstraněn a použit k pěstování yucca zahrada, péče o trochu jiné situaci, kdy je půda převedena výstup dceřiných společností. Nicméně předtím, než je nutné, aby kořenové sazenice. To se nejlépe provádí v teplichke sledoval, aniž by kondenzační formulář a sledování střední vlhkosti písčité substrát.

Máte-li otázku, můžete požádat ji do komentářů k tomuto článku níže!

Naši odborníci vám odpověď na vaši otázku v blízké budoucnosti (1-2 dnů), přihlaste se k připomínkám včas dostat oznámení o odpověď!

Již čtvrtým rokem roste ze semen v hrnci vláknité juky. Na léto stojím ve dvoře, na slunci. Zasazeny do trvalé místo v zahradě strach. V zimě náš areál v posledním desetiletí došlo ke změně a udržet juka nepravděpodobné. Dovolil bych oddělit kořeny na jaře na bezpečnostní sítě a matečné úlu k určení bydliště, místo vhodné pro to. Zejména v zimě zalévání, hnojení v prosinci a v únoru Urgasoy (uh-prášek), nebo SLOKSom root krmení. Oba nástroje jsou dobré pro všechny druhy barev, a pro veškeré vegetace

Jukka zahrada, juka ulice: péče a chov

Yucca Street, ošetřování a rozmnožování, které nevyžaduje žádné speciální znalosti - okouzlující zařízení s neobvyklým jménem. Host z Ameriky docela rychle chytil na domácím kuchyňské zahrady, kde se cítí dobře s náležitou péčí. Bledé bílé nebo krémové květy, zvonky, sešli v hojném počtu na stromě stopky, připomínající pestrý koště oživit krajinu, stojící světlou skvrnu na jeho pozadí.

Yucca - to je rostlina, která se chce neustále obdivovat. Bohužel, její květ, představující dovolenou fantastická, není dlouhá: až 3 týdny, což je v polovině léta. Vůně květin a velmi příjemná vůně připomínající drahé mýdlo. Je zajímavé porovnat pozadí jemných květin listy: více než půl metru na délku, tmavě zelené, špičaté, s rozdělením na tenké hrany vláken. Mimochodem, tato vlákna jsou historická domácí květina kvalitní surovina pro výrobu pevného papíru a lana, a Američané cukerná šťáva se extrahuje z květu. Indiáni, kteří se domnívají Yucca „strom života“, přidal své lístky v téměř všech pokrmů. Barvy zvláštní chuť, nejvíce připomínající fazolkami a artyčok listy. Yucca květy jsou optimálně kombinován s vejci, takže se často přidává do omelety.

Jukka zahrada: péče a způsobech pěstování

Rostlin, krása, někdy tak vysoké jako 2,5 metru, na webu nebo v bytě jako pokojová rostlina a každý může. Yucca propagovaly v několika způsoby: semena, výhonky nebo rozdělení laterálních kořenů, z něhož pružící ramena řezaných délce asi 5 cm se několik hodin se suší na slunci a pak vysazeny ve skleníku v hloubce 5-7 cm ..

Reprodukce juka vláknitá a péči doma - to není příliš časově náročné, jak by se mohlo zdát na první pohled. Rostoucí ulice květ ze semen - to je docela pracné a zdlouhavé. Setí je nutné vyrábět na konci zimy; sazenice kvalitní budou připraveny až po dvou letech. Takže je to jednodušší koupit již vzrostlou rostlinu nebo pěstovat v jednodušším způsobem - oddělen od hlavního závodu mladé výhonky, které jsou potřebné k přistání na jejich zamýšlené trvalého místa. Přitom se doporučuje na jaře nebo na podzim.

Yucca zahrada, která reprodukci lze provádět několika způsoby, přičemž zcela nekaprizna; to jen stojí včasné napojena pravidelně krmena a chráněny před zimním chladem. Tropical host adekvátně odolat mrazy, ale je to lepší, aby jej od nich. Můžete si udělat dřevěnou krabici, ve kterém namísto spodní části musí být pevně přišroubován krycí materiál. Elektrárna by měla být pokryta, a kolem pole a navíc můžete nalít borovicové větve nebo suché listí. K zajištění úplné ochrany na vrcholu toho všeho konstrukce se doporučuje přikrýt polyethylenu; Takto, juka, optimálně „spryatannaya9raquo; ze zimního chladu, snadno přečkat jakoukoliv mráz a špatné počasí. Můžete použít jednoduchý způsob: malý Bush Prořezávání, list kravatu do drdolu, a rostlina je pokryta se žíní. Tak se část povrchu má být chráněna, a studený vítr a déšť není rozbité listy rostliny; kořeny hluboko do země, chlad také nemůže dosáhnout.

Kde je nejlepší zasadit takové neobvyklé, stejně jako palmy, květiny? Jukka zahrada, ošetřování a rozmnožování, což je vlastně malohlopotny, rád dobře osvětlených prostorech; V polostínu to bude pohodlné pouze na vrcholu letních veder. Pokud se však rostlina bude i nadále růst ve stínu, budou listy začnou dosáhnout na slunce, „lohmatitsya9raquo;, která způsobí krásný akvizice juka neslušný a neuspořádaný vzhled. Yucca Street, péče a chov mohou být vyráběny, které není v plném rozsahu, s nedostatkem slunečního svitu začne klesat listy; s nadbytkem slunce objevit suché světlé skvrny na listech. Před výsadbou, rostliny potřebují k hnojení půdy, takže díru do sklizených 2-3 kg humusu. Typicky, juka kvetou v třetím roce výsadby, ale tam je takový, že květiny neobjevují po dobu několika let. To může naznačovat možné zmrazení rostlin v zimě zima.

Yucca Street, ošetřování a rozmnožování, které jsou jednoduché i pro nováčka zahradník, miluje dobré zavlažování; potřeba vlhkost může být posuzována podle jeho vzhledu: v případě, že listy jsou rovně - v pořádku, květ příjemné; s zkroucené listy a droops mrtvé prameny tropický host by měl ihned nalít. Nicméně, zalévání by se nepřehánějte to, jinak to může vést k hnití na sněhobílé krásy.

Přestože je juka je odolná vůči chorobám a škůdcům, ale přesto by měl mít na pozoru před moučný červi, roztoči, slimáci, whitefly a červci, vzhled, který může být posuzována podle toho, hnědé skvrny na rostlině. Listy v tomto případě, otřít vlhkou vlnu. Jednorázový poplatek místo vody otřít potřebu používat vodku. Rostlinných chemikálií pomoci speciálního nářadí prodávané v železářství. Na invaze slimáků může být posuzována podle nažloutlé skvrny. V tomto případě, zpracování Bush je třeba, aby insekticidy. Rostlina může infikovat houba na jejichž výskyt lze nalézt na změkčené stonku. Pomoct opravdu jen v počátečním stadiu onemocnění odstraněním postižených oblastí.

Kromě estetické potěšení juky měli být vědomi svých užitečných vlastností. Listy rostliny jsou bohaté na sliz, obklopující žaludek a projímavé účinky. To dělá z juky nezbytné pro onemocnění zažívacího ústrojí, zánět žaludku, vředové choroby. Obsažené v yuca látky ve svém složení podobné lidské enzymy vylučované tělem. Antioxidanty obsažené v rostlině, se zabránilo předčasnému stárnutí a chrání buňky před oxidačním procesu. Yucca kořen obsahuje vitamín A, které jsou nezbytné pro zdravou kůži, nehty a vlasy. Vitamin C je také přítomný v rostlině potřebné k udržení imunitní systém. Extrakt z kořene yucca pomáhá maximalizovat vstřebávání užitečných stopových prvků a normalizaci metabolických procesů.

Správná péče o rostliny, prevence včas onemocnění a škůdcům zajistit kvalitativní růst rostliny. Atraktivní stálezelený juka ulice, ošetřování a rozmnožování, které opravdové milovníky krásy přinese jen radost bude módní dekor prvek plocha, protože všechno v závodě vytvořené s cílem potěšit ostatní.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

74 − 73 =