Jura kávovar oficiální internetové stránky

Jura kávovar oficiální internetové stránky

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jura kávovar oficiální internetové stránky

Moskva ulice. Angarsk dům 10

Každá technika může být poškozen. A tak se stane, obvykle nanejvýš nevhodnou chvíli. se ti to stalo? Pak budete potřebovat urgentní opravy kávovarů Jura. A jsme připraveni rychle vyrovnat se s tímto úkolem - rychle a efektivně opravit kávovaru!

V některých případech, oprava kávovary Jura?

  • Kávovar zastaven ohřev vody
  • Objevil neobvyklý hluk nebo zápach
  • Pod kávovaru nalévá vodu nebo uvařená káva
  • Selhání mechanické nebo dotykovými tlačítky na ovládacím panelu
  • Nepomáhají doporučení předepsané v návodu.
  • Atd.

Když se první příznaky problémů, přejděte k části Chybové kódy, kde klademe doporučení předepsané výrobcem kávovarů Jura. Pokud návrhy nepomohou, a vy jste se rozhodli opravit, nechte online ZA ayavku na opravy našich webových stránkách a my vám pošle kurýrem. Demontáž a dodávka po opravě, podle kampaně zdarma. Dále upozorňujeme, že pracujeme bez placení, protože odpovídá za naši práci! A pokud se někdo bude ptát na platbu předem, doporučujeme, abyste si přečetli o servisní středisko Recenze na populárních internetových zdrojů yell.ru, spr.ru, tiu.ru, otzovik.com v jednom čtení o nás, a teprve poté dělat správná Rozhodnutí o výběru místa opravy!

Zkušení odborníci v našem servisním středisku bude provádět příslušný volný diagnózu na základě stávajících akcií, právo diagnostikovat a výrazně ušetřit čas a náklady na opravu. Výměna vadných dílů a sestav pro originálních náhradních dílů výrazně prodloužit životnost vašeho kávovaru Jura.

Upozorňujeme, že v některých případech je problém v kávovarech Jura nemůže být na zařízení a v nestabilním napájení. V tomto případě doporučujeme instalaci regulátoru napětí, který je mnohem levnější, než bude stát na opravu elektroniky, kávovarem Jura.

Nezávislé, neprofesionální kávovary Jura oprava může vést k úplnému selhání svého systému, a zvládnout profesní zaručena zpět k životu vašeho kávovaru.

Volejte na tel. +7 (499) 110-36-91 nebo vyplnit on-line přihlášky na webových stránkách a my vám pomůžeme!

S ohledem SC „Jura“

Potřebujete návod na kávovaru Jura?

Částečně vyřešit problém s rozpadem kávovaru může být dodržení návodu k obsluze.

Postupem času se však opotřebení diskvalifikovat jakoukoli technikou. V takovém případě vás budeme pomáhat.

Používáme pouze originální náhradní díly a staré a vadný dá vám.

Pokyny k jeho kávovaru lze nalézt na našich oficiálních stránkách Jura.com.ru

Nepracuje kávovar Jura?

Chyba nebo blikající světlo kávovary Jura? Zde najdete odpovědi na vaši otázku.

Pokud tomu tak není pomoci informací, můžete se obrátit na naše odborníky. Udělají vše pro to, aby se váš kávovar opět v provozu a bylo příjemné.

Po šálku kávy v dopoledních hodinách - to je zvyk.

Naši mistři vám pomůže vypořádat se s problémem telefonicky +7 499 110-36-91 nebo na našem fóru.

Být jisti, že budeme moci pomoct. Někdy se problém může být vyřešen pomocí telefonického rozhovoru, ale často potřebují odbornou pomoc. Všechny případy poškození jsou jedinečné a pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat!

Naši odborníci udělají vše, aby pomohl řešit případné problémy.

Jura kávovar oficiální internetové stránky

Mon. - Pá:. 9:00 - 18:00

Nevíte, kde koupit kávovar a kolik to stojí? před koupit kávovar v internetovém obchodě, nezbytné určit výkon a nastavení, která vám bude vyhovovat. Dávejte pozor na funkčnosti, designu a použitelnosti. V závislosti na vašich přání a možností, budeme vám pomůže vybrat nejlepší model kávovaru za přijatelnou cenu. Možná vás přátelé již doporučuje přečíst řadu plně automatických kávovarů JURA pro domácnosti a kanceláře a navštivte náš internetový obchod, kde si můžete objednat kávovar zrn nebo kapsulární typy a další doplňky do ní.

JURA - známá švýcarská společnost, která od roku 1931 vyvíjí vysoce kvalitní spotřebiče a je nesporným lídrem na světovém trhu v oblasti výroby profesionálních kávovarů. plně automatický JURA kávovary - mistrovské dílo v oblasti technologických řešení. Vezmeme-li v úvahu přání zákazníka, firma používá inovativní přístup, patentované technologie a ruční montáž, což zaručuje stálou kvalitu švýcarských produktů. široký výběr kávovarů pro domácnosti a kanceláře, kterou dnes, to je speciálně navržen tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější chuť.

Corporate Internet www.jura-boutique.ru Boutique je autorizovaným prodejcem švýcarské společnosti Jura v Rusku. Náš internetový obchod kávovary potěší vás s širokým sortimentem výrobků nabízených a cenově Ceny pro kávovary bude činit správná rozhodnutí a aby se obchod.

Vybrat a koupit nový kávovar v Moskvě a jakékoliv jiné město je velmi snadné. Postačí uspořádat svou objednávku on-line. Náklady na kávovaru vyplacena po porodu.

Dodávka kávovarů v Moskvě a Petrohradu se provádí bezplatně, zatímco u jiných regionech Ruska existují zvláštní ceny.

Ve firemním internetovém obchodě JURA-BOUTIQUE najdete nejen kávovarem a kávovarem Jura, ale vše, co potřebujete připravit lahodnou kávu za rozumnou cenu.

Akce „First Look“

Počínaje 5. listopadu 2014 novou nabídku akcií v našem obchodě „První seznámení.“

Bláznivý ceny kávovarem Jura!

My urychlit Vás informovali, že od 31. prosince 2014 do 31. ledna 2015 včetně budou platit speciální ceny pro následující modely kávovarů Jura.

adresa: Ul. Lobanov, d. 2/21

101Kofemashina.Ru

Jak si vybrat Kávovar pro domácnosti a kanceláře? Expert Blog.

Jura kávovary Series «J»: Jura J95, J90, J85 a přizpůsobovat Jura J6

Jura Z6 a Bork Z6 - Je nějaký rozdíl, co si vybrat? Přehled

Přehled Jura Impressa S9 Classic a úpravy na své základně: zjednodušené S90 / S95 a komerční XS9 / XS90 / XS95

Řada kompaktních Jura A5, A7, A9. Jaký je rozdíl od Ena Micro?

Jura E6 / E60 a E8 / E80 - levný "švýcarské" s barevnými obrazovkami. Přehled nových produktů v roce 2016

O kávě a to nejen

Jmenuji se Dmitrij Yurchenko, je mi 28 let. Sedm z nich jsou odborně spojená s kávou.

Za prvé, mám rád kávu a myslím, že se dobře vyznají v odrůd a způsobů přípravy

Za druhé, mám čtyři roky pracoval jako barista v kavárně v Moskvě, a pracoval pro prodavačka v „M.“ před 3 roky, kdy můj oblíbený předmět byla jen kávovary, se svou volbou jsem pomáhal téměř dva tisíce kupujících.

Po dalším ošetření jiný „poradenství“ pro výběr kávovar, jsem se rozhodl začít tento blog, kde jsem se s námi chcete sdílet všechny své znalosti a zkušenosti. Doufám, že se vám bude líbit!

C nabízí na místě a spolupráci, návštěva [email protected]

Otázky týkající se kávovarů odpovědět pouze v komentářích.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 28 = 34