Jura kávovar

Jura kávovar

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Mezi nejoblíbenější modely kávovarů Jura (Jura)

Švédská společnost Jura je považován za světový lídr ve výrobě kávovarů a varnou konvicí skla. Jeho první plně automatizovaný model firmy vydal další v roce 1986, a dnes tato značka produkuje jak jednoduché kávovarů pro domácnosti, které připravují klasické espresso a prémiové modely pro restaurace, které připravují mléčné nápoje, a umožňují kombinovat několik druhů kávy.

Také koupit možnou Jura kávovar pro kanceláře, malé kavárně nebo vyhrazený kavárně (v tomto případě je potřeba kupovat filtry pro kávovary a konvice).

1 sestava kávovary - od klasických až po luxusní třídy

1. nejoblíbenější model značky - kávovar Jura Impressa F50 Classic. To je současně připravuje dva šálky kávy a je určen nejen pro klasické espresso nebo Američan, ale také pro voňavé macchiato, latte a cappuccino. Jura F50 kávovar vybavený čtyř samostatných tlačítek, z nichž každá je naprogramována pro přípravu různých druhů kávy.

 • Dokončené modelové výměnnými tryskami - Auto Cappuccino, šlehač a ohřev mléka, trysku pro přívod teplé vody;
 • Kávovar Impressa F50 Jura může připravit nápoj různou pevnost - interaktivní displej umožňuje zvolit požadovanou úroveň;
 • Model je vybaven podsvíceným kelímků (jo, je to proto, že nejste staré samovary).

Vyrobený model v přísném černé a cena kávovary Jura s touto sadou funkcí bude 1150-1250 USD Co recenze Jura kávovaru v klasické verzi?

Liliya, 36 let, Moskva:

„Koupil tento model je v současné době před půl lety jako dárek do nového roku (i když zpočátku chtěl, aby se kávovar DeLonghi). Ovládání je velmi jednoduché - k vyplnění obilí, stisknutím tlačítka - káva je připravena. Kapuchinator super věc - Mléko metla dobře.

Další plus - ona informuje stroj, který potřebuje vyčistit, objeví se hlášení na displeji. Z nevýhody - je nutné čistit trubku Spumatore, lepší to udělat hned po vaření ".

2. Impressa C5 Model - Tato káva je jiný programovací jednoduchost. Všechny recepty mají jediný bod řízení. Dost na to, dát si šálek, najít správnou dávku kávy, stiskněte tlačítko a kávovar Jura Impressa C5 začne vařit nápoj.

 • Vybavených modelů výměnné trysky na horkou vodu a kapuchinator;
 • Máme model a výstup kávy, která je výškově nastavitelná v závislosti na pohár;

Koupit tento model může být za 960-970 USD.

3. Kávovar Impressa C50 - tento model se také vyznačuje jednoduchostí ovládání pouhým stiskem jediného tlačítka můžete zvolit sílu a typ pití. Navržený stroj pro dva šálky a může připravit espresso, latte macchiato a cappuccino.

 • Model je vybaven výškově nastavitelný výtok kávy, které se mění v závislosti na výšce velikostí košíčků (tento mechanismus je stále ještě v kávovaru Philips);
 • Jiný nástroj inovativní technologie mléčné pěny - to bude dopadat světlo a vzdušný;

Také jednotka bude provádět automatické čištění a zobrazit všechny své akce na obrazovce. Koupit kávovar Jura Impressa C50 může být pro 970-1050 USD Tento model je považován za jeden z nejoblíbenějších díky kombinaci funkcí a nákladů.

Podívejte se na názory na kávovaru Jura Impressa C50.

Láska, 29, Petrohradu:

„Koupil jsem to štěstí, před dvěma měsíci. Moje káva vaří vynikající Jura! Působí téměř nehlučně, cappuccino kuchaři jen minutu, na displeji se zobrazí všechny informace. Je třeba vyčistit po vaření 200 set poháry, obchod řekl jen dát do čističe stroje a to bude automaticky samo „se umýt.“ Jsem spokojený s kávovarem! "

4. Model s automatickým Cappuccino - kávovar Jura Impressa F55 Classic. Tento model se vyznačuje vysokorychlostní brusky a profesionální Spumatore. Jen je třeba zvolit intenzitu a množství nápoje, a jednotka samostatně vařit kávu a vzobet měkké pěny.

 • Vybaven systémem předem aromatizační stroj;
 • To má další trysky pro cappuccino a teplé vody;
 • Vybaven podsvíceným poháry;

Stejně jako předchozí model je určen pro dva šálky kávy. Cena tohoto modelu bude o $ 1,000. Můžete si vybrat více vybavený model, který je vhodný pro kanceláře nebo malou kavárnu - Impressa XF50.

Tento model bude mít všechny funkce série 55 plus systém počítání šálků a uchování aroma krytu kávy. Ale náklady kávovar Jura Impressa XF50 na 1320-1400 USD

5. Model, který se připravuje latte macchiato, a aniž by bylo nutné přesunout pohár - kávovar JURA IMPRESSA S9 Classic. Takový stroj bude připravovat pěnivého nápoje pouhým stiskem jediného tlačítka, zatímco uspořádat pohár nepotřebujete. To je také vybaven vysokorychlostním mlýnek, který řídí počet zrn. Existuje model má několik rozdílů:

 • lze nastavit několik úrovní ohřevu vody (například v elektrické brusky);
 • Model je vybaven mini-displej s grafickými symboly;
 • Stroj automaticky myje a čistí kapuchinator;

Tato káva je považován za jeden z nejvíce technologicky pokročilý, a stojí kolem 1500-1580 USD Vyspělejší model - kávovar Jura Impressa XS9 Classic. To má všechny rysy zařízení S9, ale vybavené vyhřívanými desek a umožňuje použití předem mleté ​​kávy. Takový model se volí nejčastěji pro restaurace a kavárny, a jeho cena bude asi 1.900 $.

6. Kompaktní provedení - kávovar Jura Ena 3 a Ena Micro 9. Oba modely jsou malé a snadno se vejde do těsných prostorech. Model Ena 3 určena pro přípravu dvou šálků klasické espresso a americano, který je vybaven displejem indikátoru a vyměnitelných trysek.

K dispozici je kávovar Jura Ena Micro 9 je určen pro jeden šálek, ale mohou připravit latte, cappuccino a macchiato. Oba modely bude stát více než 770 USD (Což je levnější než NIVONA kávovaru).

2 Údržba a čištění kávovaru

Profesionální model, vyžaduje neustálou péči, takže se kávovar by měl koupit další „spotřební“. Patří mezi ně filtry a čistící tablety.

Samozřejmě, čištění Jura kávovar lze provést ručně, ale to platí pouze na vyměnitelné části, jako jsou Spumatore, které mohou být odstraněny po každém použití a omýt vodou. Ale v tomto případě, výrobci přišli s speciální nářadí.

 • Tablety pro čištění kávovary Jura - čistí hydraulické zařízení. Tableta je umístěna uvnitř stroje a zařízení se automaticky přepne do čištění podle potřeby. Kupovat pilulky Jura kávovary mohou být za 12-13 USD, ale jsou čisté od zbytků oleje a kávy;
 • Jura kávovary pro filtr - některé modely jsou vybaveny vestavěným značka čištění vody filtrem, který vyžaduje pravidelnou výměnu. Tento údaj bude chránit zařízení před poškozením v případě použití nekvalitní vody. Firma vyrábí jmenovitý filtrační kávovar Jura Impressa a samostatné modely pro Jura Ena;

Kontaktujte servisní středisko Jura kávovarů hodnotě v případě, že:

 • Spotřebič neohřívá kávu nebo nápoj nemůže být připraven podle receptury;
 • Není součástí dodávky nebo voda;
 • To nefunguje jeden prvek nástroje;
 • Ovládací displej nereaguje na povely.

V tomto případě nebude moci samostatně určit příčinu selhání a bude pravděpodobně nutné opravit kávovar Jura. Zvládnout co nejlépe v servisních střediscích, jako Jura části kávovaru lze nalézt pouze ve specializovaných reprezentaci.

Za jakou cenu jej opravit? Pokud by se přišlo na obtížnou část (displej, parní ventil, snímač teploty) bude oprava stát 45-50 USD Navíc, pokud je oprava provedena Jura na přípravu espressa doma, je třeba přidat další 7-8 USD k odjezdu. Jednoduché preventivní údržba kávovarů Jura (čištění a proplachování celého systému), bude stát 35-40 USD

Obecně platí, že oprava kávovary Jura je mnohem levnější než opravy Saeco kávovary nebo kávovary oprav Siemens.

Všechna práva vyhrazena © - Kopírování materiálů je povoleno pouze s aktivním odkazem na zdroje.

kávovar JURA

V současné době jsou kávovary JURA (Jura) - jsou jedny z nejlepších na světě - obsahuje všechny druhy funkcí, od kontrolovaného brusného zrna, automatické pročištění kávových olejů a hydraulických, úsporného režimu, avtokapuchinatora (s funkcí stisknutím tlačítka One Touch) a konče i kontrola kvality kávových zrn.

Nyní je bezchybný švýcarská kvalita. Jura - jedna z prvních společností na světě na výrobu automatických kávovarů.

Jura kávovary mají skvělé vlastnosti, které ocení znalce a milovníky kávy, takže jsou oceňovány ve světě.

Tyto stroje jsou prodávány v Rusku, jsou drahé. Lze objednat v Německu (přes mukomolok místě) - pak na otázku, co se týče původu stroje a nebude, nejsou tam žádné padělky. Placení, stejně jako u mukomolkami, přes banky, poštovní doručení. Kontroluje několikrát - kvalita stavu techniky je zde výborná, to přijde všechno je v pořádku.

K dispozici je také komerčně dostupný profesionální kávovary, které jsou velmi drahé - například Jura Impressa X9 Platin.

Mlýnský kámen postavený tichý Bruska smelyut voňavých kávových zrn. Pokud jste v držení již mletou kávu - to může být také použita v kávovarech Jura.

Síla kávy, množství vody a teplota nápoje, můžete si vybrat sami, informace, které se zobrazí na displeji přístroje. Jura kávovary umožňují nastavit výšku výtok kávy na malém šálku nebo misky vyšší.

Péče o kávovaru je jednoduchý: je program samočištění norné, mytí, čištění hydraulického systému.

Jura kávovary jsou vhodné nejen pro domácí, ale i pro poloprofesionální použití. Objemné nádoby na obilí, vody, nepřerušovaný přípravě firmware poskytovat kávy, velké množství variant vařit sílu, automatický program služby (čištění a oplachování) umožňují Jura kávovar ve firmách a organizacích, společnostech Obsluhující personál. Zaměstnanci a zákazníci ocení vynikající kvalitu čerstvé kávy!

Historie švýcarské firmy JURA Elektroapparate AG začíná v roce 1931, od té doby JURA aktivně vyvíjí a vyrábí pouze výrobky vysoké kvality pod značkou JURA.

Zakladatelem společnosti JURA je pan Leo Henzirosom, Niederbuchsiten (Švýcarsko, kraj Solothurn), kde je až dosud ústředí JURA Elektroapparate AG.

Značka JURA (Jura) pochází z horského řetězce JURA (Jura), kde na jihu, na samém úpatí hory, vznikla tato společnost.

JURA vyrábí kávovary pro bary, restaurace, cateringové podniky, kanceláře a kancelářské střediska a samozřejmě pro domácí použití. Od počátku 90. let zaujímá společnost JURA (Jura) přední místo na světovém trhu a usměrňuje veškeré své úsilí na rozvoj nových, plně automatické kávovary. Takže se zobrazí řádek IMPRESSA (Impressa). Mezi prvními kávovary se objevila série E. Všechny modely, bez výjimky, se vyznačují stylovým designem, čistotou čáry a bohatou sadou funkcí. Slavná a bezproblémová tiskárna JURA IMPRESSA E10, E40, E80 stále slouží mnoha milovníkům kávy.

Stroje tohoto výrobce opakovaně získaly ocenění v mnoha částech světa díky své spolehlivosti a spolehlivosti.

Možnosti nastavení a nastavení kávovaru

Programování množství vody

Množství vody lze nastavit pro každý přípravek

Programování úrovní pevnosti kávy 5

Síla kávy může být upravena pro každou přípravu

Programování úrovně aromatizace

Programovatelné úrovně teploty výroby kávy 2

Programovatelné teploty pro teplou vodu 3

Zobrazení dialogového systému / grafického zobrazení

Rotary Switch

Nastavení času automatického vypnutí

Systém sledování množství zrn kávové zrno

Systém sledování palet

Kontrolní systém pro uchování aroma

Vestavěné programy pro mytí a čištění systému auto-cappuccino

Zobrazení informací o nutnosti spustit program údržby

Výhody Jury (závisí na modelu)

Režim úspory energie (E.S.M. ©)

Příprava latte macchiato stiskem tlačítka

Cappuccino Vaření jediným stisknutím tlačítka

Automatická detekce použití mleté ​​kávy

Inteligentní systém předehřívání

Odkládací přihrádka pro příslušenství

Kávové recepty na kávovary JURA

Klasický recept ze Švýcarska. Známý v každodenním životě pod názvem Schumi ("Schümli") díky svému světlu, je tento nápoj připraven s více vody než espresso. Káva se smetanou je mnohem chutnější, pokud se používají mírně pražené zrna.

 • Kávové boby
 • Cukr (podle chuti)
 • Krém (podle chuti)
 • Velká miska (objem asi 140 ml).
 • Chcete-li distribuovat nápoj, stiskněte příslušné tlačítko.

To je nejvíce klasický recept z Itálie. Pro správnou přípravu musí být horká voda procházena mletou kávou po dobu 25 sekund. Kávu espresso nakonec přidejte kapku silného krému.

 • Kávové boby
 • Cukr na chuť
 • Šálek espresa (asi 70 ml)
 • Stiskněte tlačítko pro generování espresso v kávu.

Káva latte je italská verze kávy s mlékem. Dobrá kávová latte se získává pouze kávou espresso. Nalijte kávu espresso s horkým mlékem. Výsledkem je lehká mléčná pěna na povrchu espresso kávy. Kávová latte se podává ve vysokém skle, větší než šálek cappuccina.

 • Mléko (přibližně 150 ml)
 • Kávové boby
 • Cukr (podle chuti)
 • Skleněná kádinka (objem cca 160 ml)
 • Předhřejte páru s 3/4 šálku mléka (na rozdíl od šlehání, mléko by mělo být smícháno s menším množstvím vzduchu).
 • Umístěte šálek pod výtok kávy a rozdělte kávu s espresso.

Silnější se nestane!

Čím dál na jih, tím méně vody se používá k vaření ristretto.

Při přípravě ristretto potřebujete stejné množství mleté ​​kávy jako kávu espresso, ale polovinu vody. To dává ristretto úžasnou vůni.

 • Kávové boby
 • Cukr (podle chuti)
 • Šálek espressa (objem přibližně 70 ml)
 • Stiskněte tlačítko Espresso.

Klasický italský recept. Třetí část cappuccina je vyrobena espresso kávy, zbytek je horké mléko a mléčná pěna nad šálkem. Na kapučíno se nalije malé množství kakaového prášku.

 • 100 ml mléka
 • Kávové boby
 • Kakaový prášek
 • Cukr (podle chuti)
 • Cappuccino (asi 140 ml)
 • Předehřejte a vyměňujte mléko: nejprve použijte minimální množství vzduchu jen pro zahřátí mléka. Pak se k dojení přidá vzduch.
 • Umístěte šálek pod výtok kávy a rozdělte kávu s espresso.

Makiyato, překládané z italštiny něco podobného, ​​je espreso s kapkou šlehaného mléka.

Na první pohled to je jako malý cappuccino, nicméně se stejnými přísadami, které se používají k výrobě cappuccina, makiato je mnohem silnější a chutnější.

 • 100 ml mléka
 • kávová zrna
 • cukr a / nebo kakaový prášek (podle chuti)
 • Šálek espressa (objem asi 70 ml)
 • Šlepejte mléko přímo do šálku espresso.
 • Umístěte šálek pod výtok z kávy a rozdělte espreso.
 • Posypeme kakaovým práškem.

Horká káva za chladných dnů

Složení pro 2 porce

 • 300 ml horké kávy
 • 5 čajových lžiček cukrové glazury
 • 4 lžíce šlehačky
 • 40 ml kávového likéru Kahlùha
 • 20 ml brandy nebo koňaku
 • 2 čajové lžičky čokoládového sirupu
 • špetka mleté ​​skořice
 • 1 čajovou lžičku čokolády na ozdobu
 • Míchat likér Kahlùha a koňak s čokoládovým sirupem a přidat skořici podle vkusu
 • Nalijte do dvou ohřívaných sklenic, nahoře kávy a promícháme
 • Jemně promíchejte šlehačkou s práškovým cukrem, položte na kávu a dekorujte čokoládovými lupínky

A zde je neobvyklý přírůstek každého espreso stroje - mléčné pěny!

prosím, řekněte mi maximální množství kávy, ve které se na kávu podává kávovar "Jura"

Oh, abych byl upřímný, nevím, možná někde v popisu modelu tam?

Domácí mlýny, semena, výrobky

O domácích mlýnech pro vaření mouky doma, granule na müsli a kde je lze objednat. Také vysoušeče jsou sušičky.

Semena květin, zeleniny a ovoce, stromy a keře, mycelium hub!

LiveInternetLiveInternet

 • káva (5)
 • Kávovary (2)
 • kávovary (1)
 • Oprava kávovarů (23)
 • Webové stránky (3)

-Přihlaste se e-mailem

-Pravidelné čtečky

-Statistiky

Koupil bych kávovar Jura? Zjevení mistra.

Jak často se Juma kávové stroje rozpadají?

Existuje velmi paradoxní věc, která se děje v oblasti opravy kávovarů Jura. Viděl jsem kávovar Jura Impressa F50, který byl opraven jen jednou za 8 let služby. Vlastník tohoto kávovaru nikdy jej nečistil od váhy a nepoužíval tablety z kávových olejů. Opakuji to jednou! Oprava, kterou provedl, byla spojena s mlýnem na kávu, do něho padlo něco.

Proč jsou kávovary Jura nejdražší?

Na tuto otázku nemám přesnou odpověď. Pravděpodobně můžete jen říct, že je to propagovaná značka. Za druhé, toto je Švýcarsko. Řekněme, že příslušenství v těchto kávovarech je lepší než jiné značky, nemohu. V raných modelech Jura používala kávové mlýny stejně jako Bosch. Dosud čerpadlo (čerpadlo) je stále stejné jako u kávovarů Bosch. Jediná věc, která tuto značku odlišuje od všech, je mechanismus vaření a elektronika, ale o tom později.

Slabá místa kávovarů Jura

Od tohoto zjevení je nutné mluvit pouze pravdu. Takže bubínek, kde je slabé místo u kávovaru Jura? S výhradou, že za určitých okolností je tento detail v dalších kávovarech mnohem pečlivější. Jedná se o mlýnek na kávu. Teď vysvětlím proč.

Například v kávovarech Delonghi není prostě žádný takový problém. Pokud získáte tuhé částice v mlýně na kávu, uslyšíte havárii, bude to spuštěno reduktor. Nevylučuje se však současně, ale prostě plní svou funkci ochrany před blokováním mlýnských kamenů.

Koupil bych kávovar Jura?

To je určitě moje oblíbená značka pro výrobu kávovarů. Kávovary pracují jako švýcarské hodinky. Po opravě zákazníci dlouho zapomínají nebo ztrácejí telefonní číslo a nevyžadují po mnoho let, protože kávovar po opravě slouží tolik. V mé praxi na některých kávovarech na pultu počtu šálků kávy jsem viděl čísla 40, 60 nebo více tisíc cyklů.

Opravy kávovarů Jura v Moskvě

Možná jste šťastný majitel kávovaru Jura. A koupili jsme kávovary dlouho předtím, než jsem četl svůj článek. Pokud dojde k poruše, nebo už nejste spokojeni s kvalitou nápoje, kterou připravuje kávovar Jura. Pro opravu kávovarů Jura můžete kontaktovat naši společnost. Všichni majitelé mají obrovskou zkušenost s opravou této konkrétní značky a nejenom.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 − = 46