Kalkulačka dřevo kubatury

Kalkulačka dřevo kubatury

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Dřevo, výpočet zdvihovým objemem válců desek

Jak je známo, stavba venkovského domu je drahý potěšení. A pokud chcete ušetřit, musíte použít přesný výpočet potřebného materiálu. Samozřejmě, můžete vždy použít profesionální odhad. Nicméně, když je třeba provést drobné výpočty v některých oblastech, například výpočet zdvihovým objemem válců desek, odhad není příliš vhodný. Aby bylo možné správně vypočítat množství potřebného materiálu, doporučujeme budování online kalkulačku. Tato kalkulačka vám umožní přesně určit, kolik budete potřebovat hranoly, prkna nebo kolejnice k provedení všech stavebních a dokončovacích pracích na domě.

Aby bylo možné provést výpočet zdvihovým objemem válců desek a zjistit, zda je částka potřebná dřevo, je třeba zadat v on-line kalkulačky umístěné na našich webových stránkách, původní data - šířka, tloušťka a délky desek v mm, počet kusů a metrů krychlových a cenou jeden metr krychlový. Pomocí speciálního vzorce, systém automaticky vykonává všechny výpočty interně produkovat výsledek.

Naše výhodné on-line kalkulačka umožňuje vypočítat přesné náklady na řezivo. Využití této služby bude moci nově příchozí, a stavitelů s rozsáhlými zkušenostmi.

Překlad dřevo (prkna, trámy) kusů na kostičky a zadní strany kostek v kusech

Poznámka: - jednoduché a intuitivní kalkulátor prkna a trámy: zde

Objem kalkulačka překlad řezaných prken, nosníky v kusech

Na této stránce si můžete převést kubických metrů (m3) desky, dřevo a jiné dřevo v chelovekoponyatnye metrických kusů. Na prodej desek, nosníků a dalších dřeva vyrobeného v krychlových metrech, ale když to dělá při výpočtu konstrukce (hrázděný dům vč), účetní je možné vyrobit až do výše kusu s vědomím, rozměry řeziva, jak se používá v konstrukci různého dřeva a rady, pro které by pokaždé, když nebude počítat na množství kalkulačky určitého počtu desek a nosníků a navrhl náš objem stavebních kalkulačku překlad na kusy.

  Možný převod v obou směrech:
 • Na levé straně kalkulačky zadáním velikosti (dřevo nebo tabule) a počet kubických metrů, budete vědět, množství materiálu ve výši kostek, které vás zajímá.
 • Na pravé kalkulátoru zadáním velikosti (dřevo nebo tabule) a jejich počet, dostanete množství těchto materiálů, můžeme jen zvýšit cenu v ceníku. To je, jak se můžete rychle přeložit počet m3 v kusech.

Vezměte prosím na vědomí, že je třeba zadat velikost v milimetrech, nikoli celá čísla oddělená tečkou

řeziva

rachotit - výrobky ze dřeva požadovaná velikost a kvalita, která má alespoň dvě planparalelní formaci.

Řezivo se získá tak, že se podélný kulatiny (protokoly), a podélné a příčné dělení jednotky získat.

V závislosti na orientaci v protokolu:

 • Radial řezání řezivo - řezivo vyrobené orientované nebo řezání kulatiny tabule s primárními škrty focus blízkosti poloměrů letokruhů dřeva.
 • Tangenciální řezání řezivo - řezivo získat orientované řezání kulatiny s primárním řezy se zaměřují na tangenty k roční vrstev dřeva.

V závislosti na opilenosti hrany hoblování a kalibrace:

 • Rozřezané - dřevěná hrany kolmé opilennymi nádrže a ubývat není větší přípustné pro příslušné standardní technická dokumentace (řeziva mohou být paralelní a nerovnoběžné (jako utíkat) hrany).
 • Jednostranně hranami dřevo - dřevo s jednou hranou, opilennoy kolmo k švy, ubývat, a to hrana je nejvýše přípustná pila-trámy.

Neomítané - dřevěná neopilennymi nebo částečně opilennymi hrany s ústupu v lemování řeziva přijatelnější.

 • Čelní dřevo - dřevo, který byl zpracován hoblování alespoň na jedné straně nebo obou okrajů.
 • Kalibrovaná dřevo - řezivo, vysuší se a zpracuje na předem stanovenou velikost.

  V závislosti na pevnostních charakteristik záruky:

 • Konstrukční dřevo - dřevo s garantovanými pevnostními hodnotami pro výrobu částí nosných konstrukcí.
 • V závislosti na typu třídění:

  • Řezivo Třídění stroj - konstrukční řezivo seřazeny pomocí mechanického zařízení, jehož činnost je založena na vztahu mezi modul pružnosti a pevnost v ohybu, tahu, tlaku.
  • Řezané vizuální třídění - řezané řazeny dle vizuální kontrole na základě zapsaných velikosti, počtu, povaze a lokalizaci vad dřeva.

  V závislosti na koncích zpracování:

  • Tortsovannye - Dřevo obřízka ve velikosti podél jeho délky.
  • Netortsovannye - Dřevo není obřízka ve velikosti podél jeho délky.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  4 + 5 =