Kalkulátor hmotnost kabelu

Kalkulátor hmotnost kabelu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

hmotnost kalkulačka

S touto službou můžete zjistit průměr a hmotnost kabelů a drátů z těchto značek:

VVGng-LS, VVGng, VVG, AVVG, VVGng-PPV, KVVGEng, KVVG, KVVGEng-LS, KVVGng-LS, PVVG, AVVGng-LS, AVVGng, AVBbShv, A, AS, ABS, ASBL, VBbShv, VBbShvng-LS, VBbShvng, KVBbShv, APvBbShv, PVBbShv, AABL, CIP, CG, CG-CL, CTG, MF-3, MF-1, AAShv, APvBbShp, MG APvVng-LS, UTP, PG, APvPug, APvPu2g, MKESH, CCI, TPPep, TPPzp, PvVng-LS, MF, PVA PETV, KMB, PUGV, PRPPM, NYY, SM, TSV, PVKShPg, APV, HVL, PVBBshp, stejně jako mnoho dalších. Pokud nechcete najít známku z tohoto seznamu v kalkulačce, nebojte se - to bude brzy být jisti, že bude, přidáme průměr kabelu a všechna ostatní data. Databáze je neustále aktualizován s novými názvy.

O kabelových bubnů:

Pro pohodlné a efektivní transport kovových výrobků používá tento charakteristický typ obalu. Tento název se dostali díky svému vzhledu - jsou kulaté. Jedná se o formu z nejpraktičtějších, ergonomické vinutí drátů a jejich dodávky pro spotřebitele, a další práce (odvíjení, segment).

V rámci výroby takového kontejneru je strom, je bezpečné pro kovových výrobků zvýšila tokozaschitnym, izolační vlastnosti. Dřevěných bubnech kulatý tvar se snadno vrátit v místě produkce nebo lodní dopravy. Nakládací jeřáb, zvednout jim jsou zvláštní průchozí otvory. Existují také druhy kovu.

Pro bezpečné dodávky spotřebitelům Kabel převodovek takového obalu je předem „balený“, tj. pochvy pověšený dřevěná prkna nebo rohoží. Obklady se vyskytuje desek pomocí upevňovacího pásu oceli. Je příznačné, že i ten typ pleti velikost je regulována GOST.

Vzhledem k rozmanitosti kabelových bubnů, přítomnost těchto hrubých také může měnit pokovování. Každý typ takového dopravního struktury číslovány (8 - 30 bitů plus písmeno), který označuje průměr (DM) tvářích. Podle zvláštního tabulky GOST 5151-79, který specifikuje typy parametrů těchto cívek, lze zobrazit jejich váhu. Obvykle se podává nebo pokovování, nebo bez (tzv čistého táry).

výroba a prodej kabelových produktů po celém Rusku

Výpočet hmotnosti kabelové

kalkulace hmota Cable - postup potřebný jako součást návrhu kabelových konstrukcí, výběr vybavení a rozložení při výběru zařízení pro skladování. stránka Online kalkulačka, který je vhodný pro výpočet hmotnosti kabelu s ohledem na své značky a délky, stejně jako hmotnost bubnu, sloužící k vinutí.

Údaje použité v programu jsou založeny na informace kabelových výrobců různých značek, tloušťka a délka. Pro výpočet hmotnosti, je třeba provést následující kroky:

1. Vyberte kabel označen rozevírací seznam.

2. Určete délku kabelů v prostoru pod.

Pokud nechcete vědět, jaký druh bubnu používá pro kabel, nebo je nutné znát čistou hmotnost druhé, určit jeho velikost je volitelná. Tento výsledek může mít minimální chybu přípustné výrobci kabelů tak, že výpočet pomocí programu proudu dostatečně.

Je-li nutné specifikovat délku na vstupu metryNapříklad, pokud chcete, aby určení hmotnosti 3,5 km kabelů, by měla být napsána v 3500 v příslušném poli. Kalkulačka vám umožní najít a hmotnost bubnu aniž by byla zrušena produkty: je nutné zvolit velikost a klikněte na tlačítko „Vypočítat“. minimální Produkty hmotnost 43 kg, je maximální - 965 kg; Volba závisí na typu kabelu a délky.

Použití programu šetří čas, protože, na rozdíl od adresářů, které obsahují informace ve formě tabulky, kalkulačku pomáhá zjistit správnou hodnotu za pár vteřin.

Jak těžký kabel

Tato kalkulačka je určen pro výpočet hmotnosti měděných a hliníkových kabelů a vodičů z nejoblíbenějších v současné době použít domácí a importované značky skupiny s plastu, gumy izolace, přítomnost brnění: VVG (VVGng, VVGng-LS, VVGng-PPV), KG, VBbShv, VBbSh (c) ng, SM, MF.

Kalkulačka pro kabelové hmotností

Počáteční údaje pro výpočet - je délka vypočtené délky kabelu (drátu), a ve skutečnosti jeho značka. V praxi jsou výsledky získané zde mohou být použity k určení správné metody vložky provedení kabelových vedení, schopnost udržet celkovou hmotnost zatížení linky.

Účtování rozměry dřevěných kabelových bubnů do výpočtu vám pomůže najít přesný celkovou hmotnost (kabel + „cívky“), které mohou být vyžadovány při výpočtu nákladů na dopravu spojené s dodáním zboží kabeleprovodnikovoy objektu.

Informace o hmotnosti bubnů použité při výpočtu byl převzat z existujícího GOST 5151-79 „Bubny dřevěné pro výrobu elektrických kabelů a drátů.“ V nepřítomnosti bubnu, pro výpočet pouze hmotnost kabelu na odpovídající vstupní oblasti by měly zvolit „Nic z bubnu.“

informace

Tato webová stránka byla vytvořena pouze pro informační účely. zdrojové materiály jsou k dispozici pro referenci.

Když se materiál z těchto stránek l220.ru aktivní hypertextový odkaz je povinná.

Dokument definuje pravidla zařízení upravující zásady a požadavky obou jednotlivých systémů a jejich prvků, uzlů a komunikace ES, podmínky umístění a instalaci.

Požadavky a povinnosti spotřebitelů, odpovědných za provádění, na starosti provoz požadavků EI pro pracovníky, správu, opravy, modernizace, uvedení do provozu elektrárny, školení personálu.

Předpisy o bezpečnosti práce na elektrických zařízeních - dokument vytvořený na základě nesplácených v tuto chvíli Meziodvětvová předpisy o ochraně práce (POT RM-016-2001, RD 153-34.0-03.150).

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − = 30