Kalkulátor napájecí kabel průřez

Kalkulátor napájecí kabel průřez

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Výpočet průřezu kabelu síly a délky

Navrhování žádnou barevnou napájecí systém se neobejde bez výpočtu průřezovou plochu (dále jen jednoduše - sekce) krmiva, drátů a kabelů. Význam této fázi je kvůli nejen elektrickou a požární bezpečnost objektu, ale také, že je třeba pro běžný provoz zatížení při provozu vedení.

Údaje za rok dlouhodobé současných zátěží na drátech, určitých požadavků v současné době platné regulační a technické dokumentace, závisí především na jejich část.

Je-li příliš vysoká průřez může vést ke zbytečnému zvýšení odhadovaných nákladů na materiál a elektrické práce, sekční nesouladu (pokud se odchyluje směrem dolů) přípustný trvalý proud má za následek více vážnými následky.

To je v první řadě nepřijatelné zahřívání vodičů drátů a kabelů - možná příčina zničení jejich izolaci, což nevylučuje riziko úrazu elektrickým proudem a požáru v důsledku zkratu.

Kalkulačka pro výpočet energie a délka úseku kabelu

Ve skutečnosti, jak je vidět z výchozích dat výpočtu, kromě výkonu a délky kabelu, přímý vliv na výsledek výpočtu také následující faktory: počet fázi sítě, skutečný jeho napětí (měřená hodnota proudu poskytne přesnější výsledek), materiál proudovou vodičů, se proces vložka dráty (ovlivňující jejich chlazení), účiníku cos, přípustný pokles napětí a teploty na kabelu.

Pro pohodlí výpočtu odběr proudu může být použita namísto zatížení moci v řadě.

Vezměte prosím na vědomí; energie koeficient kalkulačka, cos podmíněné střední hodnota je 0,95, přibližně odpovídající aktivní charakteru s malým zatížením reaktivní složkou.

Při výpočtu průřezy vodičů pro induktivní energie přednastavenou hodnotou 0,95 může být nahrazeno zatížením převzaté z údajů o pasech, které budou provádět podrobnější výpočet požadované velikosti kabelů.

  • hlavní
  • Výpočty elektrických
  • Výpočet průřezu kabelu síly a délky

Tato webová stránka byla vytvořena pouze pro informační účely. zdrojové materiály jsou k dispozici pro referenci.

Když se materiál z těchto stránek l220.ru aktivní hypertextový odkaz je povinná.

Dokument definuje pravidla zařízení upravující zásady a požadavky obou jednotlivých systémů a jejich prvků, uzlů a komunikace ES, podmínky umístění a instalaci.

Požadavky a povinnosti spotřebitelů, odpovědných za provádění, na starosti provoz požadavků EI pro pracovníky, správu, opravy, modernizace, uvedení do provozu elektrárny, školení personálu.

Předpisy o bezpečnosti práce na elektrických zařízeních - dokument vytvořený na základě nesplácených v tuto chvíli Meziodvětvová předpisy o ochraně práce (POT RM-016-2001, RD 153-34.0-03.150).

Výpočet síly a aktuální průřez kabelu

Pomocí této kalkulačky můžete spočítat potřebný úsek vodiče nebo kabelu předem stanoveného proudu nebo výkonu.

Výpočet kabel část napájení zátěže nebo spotřeby proudu je založen na drát SAE a kabel s izolací guma a polyvinyl chlorid, nejčastěji používané ve výrobě elektrické práce až 1 kV, operace na otevřeném vzduchu v potrubí a kanálů.

Výpočet průřezu kabelového vedení

Zvolit správný značení vodičů nebo napájecí kabel, první věc, kterou je třeba počítat její průřez. Nejjednodušší způsob, jak používat tento speciální program, kde chcete zadat počáteční data: počet fází, spotřebu energie, jmenovitého napětí, což je neméně důležité - materiál vodičů. Tak, aby naši čtenáři mohou rychle provádět výpočty, máme za předpokladu, on-line kalkulačku pro výpočet část napájecího kabelu a délku čáry. Je to velmi jednoduché - zadejte informace, které znáte a stiskněte tlačítko „Vypočítat“. Kalkulačka on-line vzhled displeje a doporučené hodnoty, a budete mít pouze zvolit vhodnou značkovací dráty nebo napájecí kabely.

Výhody tohoto on-line kalkulačky, které pomocí něj můžete vytvořit minimální výpočet průřez vodiče nebo kabelové síti s jmenovitým napětím 220 V až 10 kV. Kromě toho, pro přesnější odhady pracovních míst můžete určit typ elektroinstalace - otevřené nebo skryté, že bude také mít vliv na výpočet. Pokud pochybujete extrahované výsledek, doporučujeme, že byste měli počítat kabelu průřez moci a proud s pomocí vzorců, které jsme uvedených v příslušném článku. Mimo to můžete ověřit výsledky s hodnotami uvedenými v následující tabulce:

Kromě toho je vhodné také seznámit se s programy pro výpočet průřezů vedení, které mohou být nainstalovány v počítači a telefonu. Pokud nejste příliš líní na výpočet průřezy různými způsoby, což má za následek nejpřesnější hodnotu, kterou jste a co potřebujete! Nicméně zkušenosti ukázaly, že on-line kalkulačka je schopen provádět výpočty s minimální chybou!

Křivka kalkulačka! Je-li výběr kabelu průřez výkonu do zátěže v 50kW 380 nabízí 3mm.kv úsek, a v následující tabulce 16 mm.kv. Komu věřit?

Někdy jsou poruchy. Lépe v tomto případě použít speciální program pro výpočet průřezu kabelu nebo vzorců a tabulek.

Eugene, odhadované S = 13,1 mm2 a 16 mm2 doporučeno.

Výpočet produkuje špatně!

151 kW výkony sekční 1,187 mm2! Tabulky - 120 mm2

Pro kabel do země mědi dává 151 kW jmenovitého S = 39562 mm2, a doporučená 50 mm2. Vše je přesně to samé s třetí tabulky

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 4 =