Kámen v interiéru fotografiích

Kámen v interiéru fotografiích

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Umělý kámen v interiéru - 50 foto nápady

Dřevo, kámen, cihly, hlína jsou tradiční materiály pro výstavbu bytových domů. Přesunuto z exteriéru do interiéru, které se také používají k výzdobě interiérů. Díky vývoji technologických procesů pro vytváření nejrůznějších odstínech dekoru, rozsah velikostí a povrchových úprav, Umělý kámen v interiéru se stal oblíbeným metoda designéry designéry a řadu zdiva - silné akcenty, které tvoří individuální obydlí. Použití umělého analog přírodního kamene, aby vydržely interiér domu v různých stylech od Říše, jako imitace starověké řečtiny, jakýchkoli změn moderního minimalismu.

Odrůdy z umělého kamene

V souladu s tím, že problémy, které mají být řešeny pomocí dokončovací umělý kámen materiál, se používá následující druhy:

Podstavec pro umyvadla v koupelně

Horizontální povrchy jídelní stoly, noční stolky, komody, konferenční stolky

Mluvčí vnitřní komín

Plochy stěn (částečně nebo úplně)

Dokončovací oblouky, vstupní portály

Objemové tvarované balvany

Rysy, výhody dát

Na rozdíl od přírodního kamene umělého variantě má četné výhody:

 • Váží méně, což znamená, že můžete opravit v lehčí konstrukci;
 • To vyžaduje nízkou spotřebu lepidla;
 • Široká škála velikostí a palety odstínů, které usnadňuje vyzvednout volby pod pojatého interiéru.

Pomocí povrchové úpravy umělého kamene důležitý prvek nesoucí další dekorativní funkci stane plovoucí. Podle poměru barev, může:

 • zachovat základní tón;
 • lehčí stoupání;
 • být tmavší sprch.

Šířka švu, plnicí stěrka, resp definované velikosti fragmentů kamenů se pohybuje od 3 do 15 mm.

První varianta se používá, když je potřeba udělat kamenické interiéru pozadí. Za druhé - pokud úlomky z umělého kamene napsaný dekorativní panel, který je středem místnosti.

Třetí možnost - to je depresivní švy, omezuje jeho hloubka vyčnívající kusy. Používá se při použití, a to za „divoký“ kamenného zdiva zdůraznit, zdůraznit komplexní strukturu kamene.

Typy a barevné variace z umělého kamene nacházejí uplatnění v různých místnostech domu. Beton ozdobný kámen v interiéru obývacího pokoje se používá pro výzdobu stěn, velké svislé plochy. Čím větší je prostor pro uložení než objemnější kamenné fragmenty, konečný výsledek vypadá výhodné.

Krbové portály a komíny chaty, chalupy, zdobený imitace suť, odcházející z druhého světelného paprsku na stropě, vypadají dokončené dílo mistra. Vzácný inkluze kamenných lišt na centrální stěně v obývacím pokoji - je dílem amatéra.

Móda pro otvory, zdobená malými kousky cihel minulostí. Dnes, po stylu je použití velkého množství umělého kamene.

Dekorativní kámen v interiéru, samozřejmě nasákly rustikálním stylu, který se nachází ve výzdobě malých svislých ploch: Sloupec základní bar, kuchyňský ostrůvek. Účinně Vypadá klasické zdivo, dokončovací zděných kleneb široký radiální vzorek, reprodukovat přirozený hrubý kámen chaotické uspořádání.

Ale nezapomeňte, že ani chaos podléhá zákonům harmonie. Proto před provedením práce nezbytné, aby se miniatury rozloží kámen na vodorovnou plochu a přesně přenést ji do zdobeného objektu.

Při návrhu interiéru bytu v podkroví stylu, je třeba připomenout, že loft - se přemění na bydlení tovární prodejně starých továren. Brick omítnuté stěny - dědictví výrobců, jak ušetřit na výzdobu interiérů, která se stala „vizitkou“ tohoto stylu. Pro podkroví potřebuje tmavě červenou „věku“ cihlu nebo napodobeninu umělého kamene na všech stěnách velkého otevřeného prostoru.

Hall: „kamenné“ nebo modernita

Uvnitř této místnosti použít dekorativní kámen v interiéru stojí v dokončení stěn, kterým je, aby jeden nebo více povrchů, nebo zdobení velkou plochu vstupního prostoru umístit volně stojící balvany, dlažební kostky, které jsou ideální podporují styl etnického nebo minimalistický.

Také zajímavé, ale časově náročné techniky zdobení vchod, zařízení ve spodním patře mělkých kanálů s vloženými světly. Tyto kanály jsou vyplněny umělou „štěrk“ nebo ozdobné kamenné rozšířil na typovém nebo dlážděné chodníku.

V jedné rovině s podlahou zakončovací pásy kanály uzavřeny tvrzeného skla, který se používá v zařízení podle stupně skleněné schodiště jsou ve tvaru průhledné „okno“ kovový rám. Světlo z chodby podlahy je velmi nezvyklé, je odstín tajemství.

Bílá ložnice v kameni: klid, pohodlí a zdravý spánek

Dokonalý tón kámen v interiéru ložnice - bílá, mléko, odrážet světlo textilní design, kované železné armatury, maloval světlé barvy, patiny na světlým nábytkem.

Zdobení ložnice umělé cihlové uklidňující barvy poskytují psychologickou komfort. Rich tmavé zbarvení může vytvořit zajímavou atmosféru, a to zejména pokud se ubytujete v této oblasti na krátkou, ale pro rekreaci musí být lehké, neutrální zdobené místnosti.

V jednom z ložnice stěn nebo rustikální skandinávský styl může mít falešnou portál krbu, montáží vhodné velikosti výklenek sádrokartonu a vyplňování svou snůšku ozdobných kamenů.

Vnitřní prostor niky je snadno ozdobit se svíčkami celkově, uzavřeno v tónu, nebo na rozdíl od celkové provedení, nastavit fokus existuje elektrický analogový nebo Bio krb. Koncipovaný jako součást dekor lůžkovou částí, zajistíte sami pohodlné a bezpečné večer teplé světlo obývacího požáru.

Kamenná výzdoba v extrémních prostředích: kuchyně a koupelny

Použití umělého kamene pro zdobení stěn v prostorách s vysokou vlhkostí nebo na prudké výkyvy teploty (koupelna a kuchyň) vyžaduje speciální přístup a některá opatření.

Zatímco umělý kámen má vyšší pevnost a provozní charakteristiky, ve srovnání s přírodní žuly nebo mramoru typů, je stále předmětem vlivem ničivé vody vysokých teplotách horkou párou.

Proto, pokud budete chtít mít stěna umělá cihla v kuchyni je velký, je to nejlepší, položil ji vedle sporáku, aby nedošlo k ztrácet čas na odstranění mastnoty, nebo byly ošetřeny speciální ochrannou konstrukcí (laky, hydrofobizační).

Používáte-li kámen v interiéru koupelny, její použití předpokládá objem prostoru, protože Dát malou velikost, vykládané kamenné úlomky, to bude zdát ještě menší a užší.

Pokud jsou rozměry vana umožňují použití zdiva, velkoformátové desky určené k oslavě 20 a 21, nebo sloupy s hlavicemi, reliéfními vložkami, sochařství, transformovat do místnosti do antických lázní, plně oprávněné.

Malé formy s dekorativními kamínky

Zlatým hřebem vnitřního prostoru pro relaxaci tekoucí vodu dodává: light bublající zvuk uklidnit, nastavit tvůrčím způsobem sladit vnitřní duševní stav člověka, a nejmenší vodní pára zvlhčovat suchý vzduch. Proto domácí kašna zařízení mohou nejen zdobí místnost, ale také ke zlepšení zdravotního stavu obyvatel.

Při stěna kašna umělého kamene stavební sklo musí být doplněna o svislou plochu, na které bude voda odtékat proudy.

Vizuálně průhledná bariéra není vidět, ale je to snazší udržet v čistotě, protože na dlouhodobý kontakt s vodou za vzniku vápenec povrchové pruhy. Glass chrání zdivo před vlhkostí, zabránit zničení struktury, obecný názor je nebolí - v domě bude skutečný a ne umělý vodopád.

Dekorativní kámen v interiéru

Existuje mnoho variant, jak učinit váš domov jedinečný. Některé z nich jsou použity pro dosažení tohoto cíle, sanace a další - jsou zapojeny do hledání zajímavých nápadů. Ve stejné době, a ti, a další - jsou ochotni přijmout všechny možné permutace, aby se dosáhlo požadované změny. Ale vše je jednoduché a geniální blízko. Podívejte se na dekorativním kamenem, že byl schopen dát interiéru jedinečný prostor.

Mnoho lidí si myslí, že dekorativní kámen je vhodný pouze pro vnější výzdobu. To je kus pravdy, ale to vše závisí na tom, jaký druh betonu kamene v pochybnost. Koneckonců, existuje obrovský rozdíl mezi hrubou a těžkého materiálu a rafinované, rám, světlo, vytvořené pomocí nejnovější technologie dekorativních ornamentů.

Samozřejmě, použijte druhou možnost vytvořit interiér v bytě. To má řadu charakteristických rysů, které umožňuje ozdobné kamínky působí jako nejoblíbenější materiál pro stěny v domácnostech a malých bytů. Jejím hlavním úkolem je ozdobit interiér, což je elegantní, krásný, moderní. S tímto materiálem může vytvořit neuvěřitelné a překvapující středověkou atmosféru. Je důležité si uvědomit, že tento prostor nebude nikdy vypadat šedé a nenápadné, bude převedena, i když spadají do oblasti bude malý.

Jak používat dekorační kameny do interiéru bytu?

Odpověď je jednoduchá - vždy jiná. Neexistuje žádné zákazy a omezení. V tom spočívá všestrannost materiálu. Vždycky vypadá moderně, že dává svůj styl, doplnění a zdobí pokoj. V současné době stále více používají dekorativní kámen v interiéru kuchyně, chodba, obývací pokoj, ložnice (cm. Foto).

Návrháři tvrdí, že má kouzelnou moc, je to vždy a všude vypadá hezky a je to vhodné. Zvláště dobré, když jeho povrch jsou sestaveny u jiných provedení. Jediná věc, která může mít interiér trochu mrzutý a sklíčený, pokud přístřeší stěny umělý kámen úplně. Proto je žádoucí, aby jej použít jako doplněk, nikoli jako základ. Představujeme vám fotografie, které jsou harmonicky prezentovány představy o tom, jak může být dekorativní kámen použitý v interiéru.

Nezapomeňte, že krásný interiér, který používá dekorativní kámen může být jedinečné pouze v případě, pokud ji správně používat. Vizuální krása vychází ze tří kritérií.

Barva a tvar kamenů mají zásadní význam, neboť vytváří požadovaný vizuální efekt. V případě, že celý styl místnosti odpovídá světlé barvy, je nutné zvolit dekorativní kámen v interiéru na jeden odstín tmavší. Tím se zúží prostor a dokonale zvýraznit požadovanou oblast nebo oblasti interiéru. Na podobě - ​​to znamená, že nejčastěji používaným obdélníkový nebo čtvercový kousky. Na trhu je považován jakýkoliv geometrického obrazce, který poskytuje příležitost experimentovat.

Správně umístěné akcenty

Je nepřijatelné, aby dekorativní kámen se stal středobodem interiéru místnosti. To je možné pouze v případě, že jste záměrně přidělování krbu nebo TV, nebo snad samostatnou stěnu. Podle pravidel je třeba používat umělé kamenné fragmenty, jako na fotografii, která bude dělat interiéru útulné a nasycen.

Buďte si vědomi bezpečnosti, protože často bezohlední výrobci mohou porušovat výrobní technologie. Proto je zájem v předstihu jako dekorační kámen s vysokou kvalitou a bezpečné. Někdy můžete dokonce požadovat osvědčení, protože v případě nevyhovujících výrobků je nejen nebezpečné, ale také má ošklivý vzhled, mohou rychle ztratit jas, změna barevného tónu.

Použití dekorativní kámen v interiéru obývacího pokoje

Umělý kámen - jeden z mála materiálů získaných pomocí moderních technologií, ale nese otisk minulých epoch. Správné použití umělého kamene v interiéru obývacího pokoje, jako na fotce, takže na pokoji určitý prvek nepozornosti a neúplnosti. Zdůrazňuje majitele identity, chuť a osobnost.

Použití umělého kamene a jeho vlastností

Ačkoli umělý materiál imituje jen přírodní kámen, ale na vlastnostech nic horší než přírodní protějšek. Dokonale odrážet původní strukturu, barvu, tvar, velikost, taková možnost se používá při dokončování různých prostor účel, včetně obývacího pokoje.

Umělý kámen v interiéru obývacího pokoje

Dávejte pozor! Umělá hmota výhodně překonal ve spojení s dalšími provedeními obklad. Ten v kombinaci s keramikou, vinylové tapety, omítky, dřeva. Vhodné pro omítky štukové a tvářené forem.

Podle svých vlastností na umělý kámen podobný přírodní protějšky, ale liší se v nižší hmotnosti, snadné dopravy a montáže. Vzhledem k velkému množství typů a barev mají různé případy použití, kdy fasáda ozdobou budov a výzdobu místnosti.

Dekorativní kámen v interiéru

umělý kámen má takové vlastnosti, použité při výzdobě interiéru:

 1. Trvanlivost. Působící jako čelí období několika desetiletí;
 2. Snadná instalace. Plochý povrch umožňuje držet špatné straně ním jako obyčejné dlaždice na jakémkoli materiálu;
 3. Stabilita na teplotu, která je použita v dokončovací přírodních a syntetických krby;
 4. Easy žádné zvláštní požadavky na manipulaci a péči. Často se občas dostatečně čistit vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem;
 5. Přijatelná tloušťka umělého kamene (asi 2 cm) umožňuje, aby snížit prostoru místnosti.

Charisma a brutality, závažnosti a majestátnost - to je to, co charakterizuje obývací pokoj s kamenným lemováním. Která možnost založit design závisí na přání majitelů. Návrháři nabízejí pouze jeden z těchto projektů:

 • Směřující oblouky a dveřních otvorů, rohy v obývacím pokoji. Může být použita pro plnění nebo pokrytí celého povrchu jednotlivých vměstků. Kromě estetické, toto rozhodnutí je čistě praktický smysl: zranitelné povrch stěn je chráněna před poškrábáním a jinými mechanickými vlivy;

Tváří v tvář umělého kamene vchody v obývacím pokoji

 • Úprava kamenem jedné ze stěn. Zbytek tapetu nebo malované na zápas. Na pozadí této plochy by účinně vypadat moderní štíhlou TV;

Úprava kamenem jedna ze stěn

 • Plnicí kamenných mělkými výklenky, police v horní části, které budou namontovány reflektory. Tyto prvky jsou osvětleny zavedeny do obývacího smysl tajemství a příběh;

 • Částečné nástěnné dekorace, která vypadá mnohem zajímavější, než zcela potaženého povrchu kamene. Různé prvky pozadí dát klid a tajemství. Můžete střed stěny vytapetovaný a stranu oblitsevat, takže okraje jsou zubaté. Vintage lampa nebo obrázek v klasickém rámu dokončí vytvoření takového interiéru;

 • Sádrokartonové desky přepážka oddělující místnosti do dvou zón, vypadá skvěle při zdobení povrchu takového materiálu;

 • Podlaha kámen obklad. Existuje mnoho možností, umělá, která dobře zapadá do interiéru bytu a venkovského domu.

Samostatně je nutno říci o designu krbu. Pokud je plánována v interiéru místnosti, bude to vypadat skvěle s pomocí umělého kamene skončí, jako na fotce. Takový materiál může oblitsevat nebo celá stěna, nebo jen na povrchu ohřívače a malá část boční.

Existují tři hlavní typy tohoto materiálu. V závislosti na vstupních komponentů, výrobu a technologie aplikace je možné zakoupit pro dokončovací plochý žulu, kámen nebo shluky barevného betonu.

Je vyroben z různých tříd jílů, živců, minerální doplňky lisováním pod vysokým tlakem. Má vzhled jako keramické dlaždice s matným, lesklý nebo reliéfní struktury. Vypadá to skvěle ve výzdobě stěn a parapetů. Ale častěji používá k vytvoření krásné podlahy. Ideální pro obývací pokoje v moderním stylu, jako je moderní, hi-tech, minimalismu. Dobrý vzhled a English designu.

Skládá se z polyesterové pryskyřice s různými plnivy (mramor čipy, vápenec, žula), aglomeráty jsou podobné všech možných druhů přírodního kamene, a také původní barvy pomocí zrcadla, sklo. Z charakteristiky patří trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Používá se na zdi, parapety, to vypadá skvěle v podšívce krbů.

S ve svém složení písku, portlandského cementu, keramzitu, pemza, barviva, jako je umělý materiál vypadá dobře ve výzdobě interiéru. Podle jeho vlastnostem je v blízkosti betonu. Má krásný vzhled a všestrannost, což umožňuje použití ve výzdobě stěn obývacího pokoje.

Doporučení pro ukončení umělý kámen

Rozhodování o použití kamene v interiérovém designu, stojí za to poslouchat rady odborníků. Správné přítomnost takové úpravy dá žijící originalitu a jedinečnost. V opačném případě existuje riziko přeměny místnosti do jakési temné ponuré jeskyně.

 • Není potřeba dokončit všechny stěny tímto způsobem, a to zejména v bytě. Žít v kamenolomu, je nepravděpodobné, že bude pohodlné;
 • Není běžné používat více než dva druhy kamene. Jen odborník může vhodně kombinovat různé strukturovanými povrchy;
 • Šetrné využívání této skončit v malém obývacím pokoji. Zvolit světlé vzory, které neumožňují prostor „jíst“;
 • To musí být pečlivě plánovaný systém osvětlení, protože kámen může absorbovat světlo.

Moderní návrhy jsou zapsány umělého kamene Dokončit každé místnosti. Ale nepřetěžujte prostor jako těžký dekor. Respektování opatření a vyberte požadovanou barvu kamene se specifickou strukturou, můžete vytvořit světlo a elegantní domácí interiér, a to iz takové zdánlivě důkladném, vážném materiálu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 6 =