Kanalizační systém v soukromém hloubky domů umisťování

Kanalizační systém v soukromém hloubky domů umisťování

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Čistírny odpadních v soukromém domě: schéma, hloubka instalace

Čistírny odpadních v soukromém domě: schéma, hloubka položení potrubí na výstupu pravidla instalace - vše, co potřebujete vědět, a jasně reprezentovat sebe před instalací. Správnost jeho zařízení je zárukou komfortní život. Dnes, to je docela možné, že čistírny odpadních zařízení v soukromém domě s vlastníma rukama. Postavený v soukromých domech kanalizaci podléhá přísným požadavkům hygienických norem, šetrnost k životnímu prostředí a snadné ovládání. Že jsou v souladu s požadovanou příslušným holistickým přístupem již ve fázi tvorby projektu celého systému.

Jak odtok vody v soukromém domě: schéma, hloubku pokládání potrubí a parametry zařízení

Při stavbě rodinných domů zemí se nejčastěji používají jednotlivé projekty, takže je nemožné vytvořit typický kanalizační projekt, který žádné změny parametrů lze použít ve všech případech. Přesto existují základní kroky a pravidla pro projektování kanalizací. V počáteční fázi je stále se rozvíjející společný systém kanalizace v soukromém domě.

Hloubka umístění vnější trubky a septiků ponoření se vypočítá v závislosti na klimatických podmínkách a na vlastnostech půdy geologie v místě. Kapacita celého systému je dána počtem trvale bydlících v bytě osob a přítomnost určitého zdravotního stavu spotřebních zařízení.

Jakýkoli kanalizace je kombinací několika provázaných modulů:

 1. Vnitřní trubkový systém se skládá z několika kanalizačního potrubí spojených do jednoho kanálu, pomocí kování. Má jen jeden výjezd z domu a je spojen s vnějším kanalizace přes zpětný ventil, který brání vzestup vody do ní přetečení externích kapacit. Vnitřní síť může být přítomna nejen v samotném domě, ale i v jiných dobře vybavených budovách v celé oblasti území. V tomto případě, každý z nich je samostatný vchod do vnějšího systému.
 2. Vnější odvodnění může být: žumpa, držící nádrž, septik nebo biologické čištění stanice. V závislosti na složitosti a velikosti, se celý systém může mít různé uspořádání a princip činnosti. To se připojí ke všem zařízením v této oblasti, které mají vnitřní systémy.
 3. Bouře odvodnění, což není vždy k dispozici na místě. Může mít samostatný proud, a může být připojen a ke společné kanalizace, což umožňuje jeho výkon.

Přístroj srážková voda (déšť) kanalizace

Hlavními předpoklady v návrhu splašků

Na zařízení odpadních vod v soukromém domě s vlastníma rukama, každý prvek celého systému musí být vybrány a optimálně připojen k síti, pokud to vyžaduje nařízení. Za tímto účelem se tyto výpočty jsou prováděny:

 • jsou určeny k umístění instalace každé hygienické zařízení uvnitř domu v souladu s předpisy a pravidly. Je také navržen a způsob jejich připojení do systému;
 • Způsob vybrané z kanalizace. Tam jsou self-plynoucí a kolísání tlaku projekty. V soukromých domech často používají jednodušší verzi sekundy. Nicméně, v tomto případě, se vypočítá úhel sklonu potrubí;
 • úhel kanalizační potrubí je vysoce závislá na jejich průměru a délky předmětu. V souladu s normami, které jsou nakloněné průměr trubky 50 mm až 3 cm na metr trubky o průměru 100 - 110 mm, na 2 cm / MP. Pro trubky větší než 160 mm v průměru, je dostatečná naklonění 0,8 cm / MP;

Schéma požadovaný sklon kanalizační potrubí při montáži

 • pro výpočet požadovaného průměru potrubí liniové odhadnout výkon každého sanitární přístroje;
 • optimální umístění stoupaček a kanalizační potrubí. Tato konstrukce slouží k vyrovnání tlaku v celém systému.

Užitečný tip! Při navrhování kanalizace důležitým úkolem je minimalizovat počet úhlů. To pomáhá, aby se minimalizovalo riziko ucpání v těchto oblastech.

Konstrukční prvky vnějších částí splašků

Při navrhování venkovní kanalizace v úvahu požadavky na ochranu životního prostředí, aby provedla existenční zemědělství. Například blízkost studny nebo vrty na pitnou vodu zařízení vylučuje možnost septiků bez vícestupňové čištění.

Kromě toho, s ohledem na způsob likvidace odpadních vod. To může být centrální vývod, ale nejčastěji používá samostatný systém rekuperace. Objem sběrné nádrže a výkon zařízení na úpravu vody závisí na počtu lidí, kteří žijí v domě a jejich spotřebě vody.

Čistírny odpadních v soukromém domě s septik

Vnější kanalizace musí být nedílnou součástí vnitřního vedení kanalizačních potrubí. Při přípravě systému kanalizace v soukromém domě, hloubka položení výstupního potrubí by měla být stanovena pod zem zmrazení nebo nezbytné poskytnout účinnou topení a izolační systém.

Umístění zařízení pravidla pro likvidaci odpadních vod, jsou následující:

 1. Konvenční septik - 15 m od domu základových zdí.
 2. Přetékat studnu by neměla být blíže než 12 metrů.
 3. Jakýkoliv druh septiků - 5 m.
 4. Moderní biologické čistírny lze přibližně 3 m.

Kanalizace Příklad uspořádání s použitím biologické čistírny

Užitečný tip! Ve velké vzdálenosti od domu nádrže je nutné produkovat vysoce kvalitní tepelnou izolaci vnější potrubí. Za tímto účelem tepelně izolačního materiálu vinuté trubky, a je-li to možné, ohřívací zabalené elektrický kabel.

odtok vody v soukromém domě s vlastníma rukama: Krok za krokem

Celý proces čištění odpadních zařízení lze snadno rozdělit do několika postupných krocích.

V této fázi učinit obecný výkres celého systému. Zvláštní pozornost je věnována komunikaci in-house. Tím se výrazně pomůže při výpočtu potřeby potrubí a dalších částí.

Vnitřní systém kanalizace v soukromém domě

Hadice na stoupacím potrubí často trubek o průměru 50 mm. Sam stoupačky a horizontální sekce výtlačného potrubí, dosahující k výstupu z domu, dělá 100 - 110 mm v průměru. Kanalizační potrubí je podobný průměr stoupací trubky, a často jednoduše pokračováním to. V důsledku toho je nutné počítat počet trubek různých průměrů.

Pro připojení vnitřního systému z vnější strany, tak i pro externí komunikační zařízení, použité vlnité trubky. To zaručuje spolehlivost při přesouvání z půdy, protože žebra zabránit deformaci. Musí být kromě toho domnívá, odolnost proti chemickým látkám, spolehlivost a pohodlí sloučeniny reliéfní vnitřního povrchu být hladký.

Druhy potrubí použít pro instalaci vnější i vnitřní kanalizace soukromého domu

Příprava nástroj. Bez ohledu na režim, hloubka pokládání kanalizace v soukromém domě nebyl speciální nástroj potřebný pro projekt:

 • Viděl jsem plastu. To se nazývá „Výřez“ a že je třeba pro snížení velikosti potrubí;
 • ostrý nůž pro řezání zpětných háčků na úseky a pro vytvoření zkosení na koncích trubek;
 • Montážní soupravy gumové těsnění.

Návod k řezání a sloučenina plastové kanalizační

Příprava kování. Pro instalaci čističky odpadních stačí mít jen potrubí. Potřebují více a vybavení pro celou řadu spojů:

 • kohoutky, které jsou určeny pro vytvoření rohů. K dispozici je 45 nebo 90 stupňů. Na koncích mají zdířky těsnění pro těsné spojení trubek;
 • přechodové ohyby jsou určeny k vytvoření přechodů mezi těmito dvěma trubkami stejného průměru;
 • tří a čtyřlůžkových připojovací armatury, jehož prostřednictvím realizovat rozvětvení potrubí;
 • Spoje poskytuje plynulý přechod mezi trubkami různých průměrů.

Typy kanalizační sloučeniny

Užitečný tip! Montáž trubek, aby se více pohodlné, konce se má ohřívat. To se provádí umístěním konců trubek ve vroucí vodě.

Hlavní fáze montáže domovních odpadů

Montáž kanalizace s rukama v soukromém domácím videu, které můžete snadno vidět, není nijak zvlášť náročná práce, kdy všechny výpočty a přípravky jsou správně. Nejprve nastavte vertikální popruhy ve správném množství. Nejčastěji jsou dlažba od základu až po střechu, čímž se kombinuje s větráním.

Místo pro instalaci stoupačky je zvolena blíže k WC mísy, protože musí být ve vzdálenosti 1 m od stoupaček. Když jsou dvě toalety umístěny na stejné vertikální linii, a dům má malou vodorovnou plochu, bude to stačit nainstalovat jen jeden stoupačky. Nejvzdálenější vodovodní instalace musí být odstraněno více než 5 metrů od něj.

Montáž kanalizace soukromém domě vlastníma rukama

K je připojen pod vodou stoupačce. První potrubí je připojen toalety. Musí být menší než ostatní. Potom se připojí všechny ostatní vedlejší větve. Povoleno dodávat jeden nastavit více zařizovacích předmětů. Tloušťka přívodní potrubí musí být přijata s ohledem na jejich celkový výkon.

Kanalizace pro soukromé domy, jak namontovat. Projektování a montáž potrubí. Vnitřní kanalizace zařízení v soukromém domě. Pravidla, která je nutno dodržovat během instalace.

Připojení zařizovacích předmětů přes sifonů je posledním krokem při stavbě vnitřních systémů kanalizačních s rukama v soukromém domě. Video z tohoto procesu je obvykle opatřena komentářem o přistoupení sifonů a jejich účel. montážní metody, schéma, kterým se hloubka vnější odpadní vody v soukromém domě závisí na druhu odpadu odpadních vod, půdních vlastností a chování podzemní vody. Z tohoto důvodu musí být posuzována v kontextu konkrétních okolností.

Nedoporučuje se zakotvila kanalizační potrubí 90 °

Správně provedený design a správnou montáž odpadních vod nutně zajistit její hladké fungování. Selhání bezpečnosti a spolehlivosti celého systému je závislá na kvalitě jeho montáže, který lze spustit pouze tím, že zná potřebné instrukce. Byly popsány podrobně výše.

Instalace odpadních vod v soukromém domě (video)

Kanalizace s rukama v soukromém domě (video)

Čistírny odpadních v soukromém domě s vlastníma rukama: Schéma kanalizace

Jak si vybrat autonomní kanalizace v soukromém domě

Schody do druhého patra v soukromém domě s vlastníma rukama. Schéma struktury žebřík

Jak vytvořit větrací systém v soukromém domě s vlastníma rukama

Kanalizace pro soukromé domy i držák

Vytápění v soukromém domě polypropylenových trubek s vlastníma rukama

Čistírny odpadních v soukromém domě: schéma a hloubka, kterým se

Konstrukce kanalizačního systému vyžaduje nejdůkladnější léčbu všech fázích procesu, včetně hloubky, ve svahu, uvolněné spoje. Každý z těchto faktorů má velký vliv na kvalitu celého systému. Nedbalost není povoleno, pokud není důvěra ve vlastní schopnosti, je lepší se obrátit na odborníky.

Hloubka položení kanalizace

Moderní kanalizační systémy výrazně zlepšit životní úroveň v soukromém domě. Pokud se v minulých letech záchod na ulici byl vnímán jako nepříjemný nezbytnosti, neoddělitelný od soukromého domu, dnes je známkou lenosti nebo vlastníky jejich velmi nízkými příjmy. V prvním případě se můžete dostat z této situace tím, že najme profesionály, kteří budou vykonávat naprosto veškerou práci.

Fotka - standardní schéma kanalizace (vnější část) soukromého domu.

Na fotografii - schéma zapojení v běžné čištění odpadních soukromém domě.

V současné době je nejvíce v jeho septiku nainstalován. Pro něj je nutné vhodná velikost pit. Mezi septiku a domem musí zůstat po dobu delší než 5 metrů. Bury septik o půl metru. Pro větší spolehlivost na dně jámy vybavit betonové lůžko nebo betonové nádrže. Taková konstrukce nedává zemi jeho hmotnost poškodit případ septik, chrání před podzemních vod.

Na snímku - septik.

Na úrovni proniknutí septik závisí na hloubce potrubí je položeno.

Před uspořádání kanalizačního systému by měla zjistit, jaká je průměrná hloubka námrazy ve vaší oblasti. Potrubí je třeba dát trochu nižší než tato čísla. Typicky, hloubku, v níž jsou trubky v soukromém domě na jihu - je větší než 50 cm v centrální části země, kde je klima je tužší, hloubka, kterým kanalizace v soukromém domě - .. Ne méně než 70 cm Tyto údaje jsou zvláště významné v případě, trubky jsou v rámci podložky nebo cesty, které v zimním období bez sněhu.

Na snímku - Pokládání kanalizačních trubek.

Rysy, kterým kanalizačních trubek

Ve foto - Řidičské uspořádání septiku

Kterým se kanalizační potrubí musí být udržovány v souladu s následujícími pravidly:

 • budete muset použít správný průměr potrubí;
 • musí být dodrženy standardní odchylka rychlosti (cca 0,03 m o 1 metr potrubí);
 • dovoleno použít trubky z různých materiálů, ale v jedné trubkové potrubí musí odpovídat materiálu.

Chcete-li zjistit hloubku potrubí může být založena na následujících bodech:

 • část znak (její reliéf, zejména půdy);
 • výstupní bod domu kanalizačního potrubí.

Úhel sklonu je potřeba, aby se odpadní vody gravitací byly v tomto případě není nutné instalovat čerpadlo, vnitřní trubka nebude hromadit špíny, které mohou způsobit ucpání. Se stejným cílem, vnější část systému se provádí bez otáčení. Tady doma, kterým se systém kanalizace v soukromém domě umožňuje otáčení trubky, nebude to být vážnou překážkou funkčnosti systému. Budeme-li předpokládat závity vnější části kanalizačního systému, ujistěte se, že máte k roztržení trubky k odstranění blokády. Proto nedbat těchto pravidel může způsobit velmi vážné problémy, které nejsou vždy velmi rychle vyřešit.

Hlavním důvodem pro potřebu přehnaně pečlivou pozorností k hloubce potrubí pokládání - zamrznutí. Pokud se tak stane v polovině zimy, budou obyvatelé domu být ponechány bez možnosti využívat kanalizace do teplejších dnů, kdy zaledenenie roztaví. Dokonce i minimální led nahromadění uvnitř trubky se zvýší na ucpávání a snížení nebo úplné zastavení průchodnosti. To je přirozeným důsledkem zúžení průsvitu trubice. Jak se zbavit blokád se vyskytují v místech potrubní ohyby ve vnějším systému přispívají do jamek.

Fotka - žumpě.

Tato praktická zařízení umožňuje řídit provoz kanalizace, času eliminovat vznikající problémy. Dělat to není příliš těžké, ale pohodlné používání proces to dělá hodně.

Účetní hloubka zmrazení půdy je základním požadavkem. Aby nedošlo k utrácet peníze na uspořádání hlubokých příkopů, než vyžaduje nutnost, je třeba mít jasnou představu o hloubce půdy bodem mrazu v dané oblasti. Níže je tabulka, která pomůže vyřešit tuto záležitost.

Na snímku - průměrná hloubka půdy zmrazení v ruských regionech.

Jak vybavit tepelnou izolaci?

V chladných oblastech se doporučuje doplnit izolaci kanalizační potrubí. Tato technika umožňuje prodloužit životnost, aby se vyloučila možnost zmrazení při velmi nízkých teplotách. Nejčastěji se k tomuto účelu užívat polyuretanové pěny. V případě, že polyuretanová pěna Trubková, a horní část pláště, aby se polyethylenové potrubí proti mrazu se dnes prakticky.

Na fotografii - pouze ochranu polyuretanové pěny pro tepelnou ochranu plastových nebo kovových trubek.

Pokud je to možné laických potrubí pod bodem mrazu, trubky nikdy zlikvidoval mrazem. V tomto případě je dodatečná ochrana v případě dělá extrémní chlad. Je-li izolace věnovat zvláštní pozornost klouby a místa otáčet. Jsou to právě tyto oblasti, spíše špatně snáší vystavení chladu. Takže je nutná izolace body obratu.

Na snímku - Možnost zateplení body obratu.

V Evropě se používají více technický postup. V blízkosti potrubí spuštění napájecí kabel, to je, je-li to nezbytné, provádí funkci topného tělesa k trubce. Pro mnoho lidí v naší zemi stojí také tímto způsobem, protože energie náboj je nejmenší výdaj. Proto je nutné sledovat hloubku potrubí kladení. V centrální oblasti je lepší zvolit hloubku 1m. Ale v severních oblastech, je žádoucí, aby vykopat příkop hlubší a provádět vysoce kvalitní tepelnou izolaci. Chcete-li to provést, můžete použít minerální vlny nebo skleněného vlákna. Je-li trubka umístěna nad zemí, ale jsou také izolované podobných materiálů. Vzhledem k tomu, že mohou být naplněny vodou, při použití vnější izolace je nutné.

Video - Instalace vnější izolace a kanalizace

Vnitřní část kanalizace soukromého domu

Lemující vnitřní kanalizace musí být provedeno v souladu s obecně uznávanými normami.

 1. Touha po jednoduchosti. Zde si můžete udělat zatáčky, rozvíjet koleno. Ale musíme usilovat o maximalizaci jednoduchou verzi. Tak funkční systém se stává účinnější. Kromě toho, že vám umožní ušetřit peníze na počtu metrů potrubí.
 2. Touha po hladké vypouštění. Pro zajištění bezproblémového odtokových trubek uložených pod podlahou.
 3. K překonání výškového rozdílu mezi by měla být použita vnitřní a vnější části kolena. Koleno 30 ° zajistit hladký odtok, aby nedošlo k ucpání.

Na snímku - Výstavba plynulosti.

Za účelem řádného fungování odpadních vod je nutno v souladu s průměrem trubky:

 • WC, sprchový kout, vana, plavecký bazén - 10 - 11 cm;
 • Dřez - 5 cm;
 • vidlice - 10 - 11 cm.

Stoupací potrubí musí být spojena s otevřeným přístupem na střechu za účelem zajištění větrání zóny. Nad výjezdu, aby čepici. Jeho průměr by měl být větší než dvojnásobek průměru větracího otvoru. To eliminuje pronikání deště a trosek. Můžete se dozvědět více o kanalizační trubce zařízení pro odvodnění v soukromém domě.

Video - Správná montáž kanalizačního potrubí

Vnější část kanalizace soukromého domu

Hlavním požadavkem - aby bylo zajištěno řádné svahu. Pouze pravý rukáv - slide. Rychlost příliš nízko vede k ucpávání. Příliš rychlý pohyb odpadů - s cílem urychlit destrukci potrubí.

Na fotografii - Montážní schéma kanalizace v třípodlažní dům.

Jízdě kterým kanalizace v soukromém domě jsou charakteristické rysy výstupním potrubí z místnosti. Pravidla výstupní potrubí od domu je závislý na druhu základu. Když je páska nadace usazovací výstupní stranu. Když se deska - dlažby trubici shora dolů, se používá pro tuto část trubky a kolena 45 °. Vše pro sanaci předem položit základy trubka rukáv, přes který pak výstup na hlavním řádku. Takový rámec je nezbytný pro ochranu potrubí před zbytečnou tlaku a potenciální destrukci.

Z výstupu do septiku / žumpy trubky rovně, bez ohýbání. Septiku pro čištění odpadních potrubí zavádí do horní části. Přitom poskytnout místo pro hromadění odpadu.

Na snímku - Standardní hloubka položení kanalizačního potrubí.

Vyvarovat se chyb v hloubce potrubí, kterým je nutné vědět, jak se věci mají u sousedů, kteří se již etablovali v současné době švestky. Pokud mají problémy s trubkami zmrazování, budete potřebovat silnější pohřbít svou trubku. Nezáleží na tom, jaké hloubce nestanoví trubky, v každém případě potřebovat zaujatost. Obvykle do 2 - 3 cm na metr.

Tipy pro uspořádání kanalizace

 1. Předběžné je nutné provést podrobný potrubí okruhu uvnitř domu. Tím se sníží čas a náklady tím, že poskytuje ty nejlepší možnosti.
 2. Potrubí vedené směrem k nálitku nebo septik, ostré rohy jsou vyloučeny.
 3. Stoupačky na každém podlaží musí být vybaveny T-kusem, které jsou určeny pro údržbu kanalizační sítě, pro rychlé čištění.

 • V koupelně Nemám dlaždice, ale tam jsou malované stěny, na které jsem Lepidlo vinylové tapety na netkané podložce. Oni se nebojí vody, dobře.

  Je dobře, že tam jsou nyní septiky, jak lidé používají k životu - to je hrozné si představit! Nakonec jsme dali zemi autonomní kanalizace teď když žijeme jako lidské bytosti.

  naznačuje, že polovina a tout, zůstává poměrně rozdělena mínění o pořádání desek. něco takového asi tolik o tom špatného nemluví

  Asi před deseti lety se již dodávat teplou vodu v bytě a jen se objevil první kotlů s vysokými cenami a názvy. Přijďte si koupili za drahé ohřívač vody.

  Každou zimu, stejný problém - jak se těsnění do oken? Obvykle se používají pasty, pěny a tkaniny. Zábava po celý den 🙁 už dost unavený.

  Při budování vaší dovolenou doma, dům rám, pak samozřejmě vyvstala otázka o izolace podlahy v přízemí a problém byl vyřešen velmi jednoduše. Udělal jsem hrubou podlahu.

 • kanalizační systém v soukromém domě: vlastníma rukama, nebo by měl najmout profesionály?

  Při stavbě nové budovy odvodnění je nedílnou součástí. S moderními materiály a množství užitečných informací na internetu učit, jak správně navržený systém kanalizace bez jakýchkoliv problémů v soukromém domě s vlastníma rukama. Dodržováním jednoduchých požadavků, můžete snadno namontovat odtokový systém sami, protože nemusíte používat zastaralé objemných materiálů.

  Vzorky zastaralých materiálů

  Sada moderních PVC potrubí

  Vzhledem k tomu, WC starého dědečka ztratila svůj význam, a to zejména v chladném období, je v současné době provozuje tři hlavní typy odpadních systémů:

  • S napojením na městské kolektivu nebo sběrače;
  • Stacionární bod sběru:

  Příklad hermeticky uzavřené sběrna

  • Stacionární žumpa bez dna;

  Závrt vyplnění formuláře betonových kroužků

  Příklad erekce Biosystem

  instalační principy potrubního systému v domě a na sběratele všeho druhu jsou prakticky identické. Všechny vodiče se obvykle provádí doma z PVC, a spojení s bodem sběru, aby se více racionální potrubí IPA technický účel, protože jeho délka umožňuje besstykovochny metodu. Hlavním oborem připojen na záchodovou mísu, položila průměr potrubí 110 mm, všechny ostatní standardní dodávky bod (umyvadlo, pračka, sprchový kout), připojený k běžné potrubí o průměru systém 50.. Jediným požadavkem je, aby úhel 2-3 v horizontálních úseků, které mají zajistit optimální průtok vody.

  HDPE potrubí je úplně černý

  V kanalizační potrubí z PVC má své výhody a nevýhody při instalaci systému nakládání s odpady:

  • Jednoduchý způsob připojení. Celý okruh bude konstruktoru, trubky a komponenty jsou jednoduše vloženy do sebe;

  Běžným příkladem připojení

  • Tyto materiály jsou velmi lehké ve srovnání i s HDPE materiálů;
  • Jednoduchý způsob upevnění, včetně svislou plochu;

  Ocelový držák je přišroubována ke stěně

  • Jedinou nevýhodou - maximální délka volně dostupné 6 m.

  Kanalizační systém v soukromém domě vlastníma rukama

  Montáž kanalizačního systému v soukromém domě s jeho vlastních rukou, je možné pro všechny typy odpadních vod, s výjimkou biokanalizatsii. Chcete-li implementovat tuto možnost, je vhodné konzultovat specialisty. Vše ostatní může být namontován na vlastní pěst, ale pokud je připojen k centrálnímu systému, bude vyžadovat balíček, kvalifikační dokumenty.

  Jedno provedení systému odpadu

  Prvním bodem je vybrat typ sběrných míst. Nejvýnosnější - to je spojení s obecným městské pobočky. Jakmile uživatel investoval do instalace a požadované materiály a měsíčně platí symbolickou částku za služby. Tato možnost není vždy proveditelné rodinných domků, ale existuje alternativa.

  Kanalizace pro soukromé domy: jak zařídit. Jak navrhnout a implementovat systém vnitřní, vnější odpadních vod, jakož i jejich léčba - přečtěte si tento materiál.

  Stacionární systém kanalizace je soukromý dům: hloubka položení potrubí do nádrže

  Nádrž může být vyrobena z různých materiálů. To může být:

  • Kovové nebo plastová nádrž;

  Kapacita vyrobena z kovu

  • Betonové konstrukce;

  Monolitické betonové žumpa

  • Beton kroužek namontován na betonovém základu.

  Nastavení spodní prstenec

  Tato metoda je přijatelný i v přítomnosti vody vrtů v oblasti, protože odpadní kapalina nemůže proniknout do půdy s dobrou izolaci. Jedinou nevýhodou - plýtvání penězi ke službám mrchožrouti. Septik, obvykle montují do hloubky 1,5-2 m. Potrubí se důrazně doporučuje, aby ležel pod mrazicí zemi, které mohou zjistit pomocí speciální karty.

  Mapa obvod stanovení úrovně půdy bodem mrazu, v závislosti na klimatických podmínkách v určité oblasti

  V závislosti na počtu tažných bodů, krade pracovní objem nádoby, ale je třeba připomenout, že výchozí částka assenizatorskaya stroj 3 m3, tedy objem vašeho tanku by měla být násobkem této částky. Například v případě, že objem nádrže 5 m 3, nebo vám bude platit více za služby ve druhém voze, nebo 2 m3 pracovního objemu jednou vyplněný a k ničemu.

  V případě standardního lidské rodiny 4, s periodickým mytí, sprcha, mytí nádobí, objemu 3 m 3 v průměru, že se plní do dvou týdnů.

  Kalkulačka pro výpočet objemu septiku

  Jak si vybrat septik na soukromém domě. Zkusme pochopit článku charakteristik různých typů septiků, a že byste měli vzít v úvahu při výběru je.

  Varianta s netlakové sběrném místě

  Při provádění tohoto druhu odpadních vod, je umístění v místě sběru odpadu velmi důležitá. Minimální vzdálenost od domova a komerční budovy do jímky je 6-10 m. V opačném případě kapalných výpustí promývá půdy a písku základ postel.

  • Beton kroužek namontován na vypouštěcí podložku;

  odvoz odpadů bod, vyrobený ze dvou prstenců

  • Cihla provedení jímky;

  Mezery mezi cihlami, aby tekutý odpad unikat

  • Spojeny v jednom systému kovových nebo plastových barelů s otvory.

  Příkladem dvou bubnů, mohou být

  Při pokládání kanalizace v soukromém domě, vodní příkop se doporučuje provést s úhel náklonu větší než asi 2-3 pro efektivnější proces. Hloubka jámy je pro každý případ, v závislosti na rozměrech místě a jeho uspořádání s ohledem na vlečkách.

  Základní principy kanalizace zařízení

  V závislosti na počtu komunikačních odtokových bodech vypracovaných diagram vnitřní umístění trubice. Pro lepší přehlednost systému je nakreslena na milimetrový papír. V případě výstavby dvou podlaží budovy, za účelem úspory materiálu se doporučuje, aby toalety a sekundární vypouštěcí bod co nejblíže ke kolektoru. Hlavní nádrž je uložena na svislé čáře na všech patrech plánovaná všechny následující části systému jsou zapojeny v sérii s hlavní silnici.

  Zapojení hlavního potrubí

  Doporučuje každý podružné člověku individuální podtlakový ventil. Ventil je umístěn ve vzdálenosti ne více než 6 m od vodní uzávěry vanou nebo dřezu.

  Příklad zařízení vakuový ventil

  Hnací zařízení pro větrání stoupačce

  PVC montážní materiály technika je velmi jednoduchá, protože jakýkoliv potrubí lze řezat na požadovanou velikost. Také každý uzel s uzavřeným systémem doporučuje komplementu nouzové adaptér, v případě ucpání nebo adaptéru, větší průměr.

  potrubí Sloučenina PVC

  Příklad použití adaptéru s 50 mm až 110 mm

  Uzly umístěné v prostorech uzavřených, se doporučuje kombinovat s tmelem. Doporučuje se, aby se zabránilo rohy 90, snižuje riziko ucpání.

  Tmel se nanáší na horní straně pryžového těsnění

  Diagram možného provádění ostrých úhlů

  Princip fungování odlučovači vody,

  Vodní ventil zabraňuje pronikání zápachu z odpadních vod v místnosti. Jeho zařízení má stejnou strukturu, pouze rozdíly v rozměrech. Voda slouží jako zátka.

  Dávejte pozor! V případě dlouhé nečinnosti bez využívání odpařování vody a těsnění voda ztrácí své funkční vlastnosti.

  Schéma zařízení vodní uzávěry

  Musím izolovat vypouštěcí trubku (video)

  Názory na toto téma jsou rozdílné.

  By měla být doplněna videem autora! Potrubí není peremerznet pokud nedovolí úplné vyplnění zásobníku v chladném ročním období, protože hladina vody v takovém případě vyplnit část trubky, a průměr trubky v objemu vody může být zlikvidoval mrazem.

  Příklad přeplnění

  Vakuová kanalizační potrubí a ventily

  Tyto dva pojmy jsou neznámé pro většinu lidí, kteří nejsou spojeni s profesí instalatérství. Účelem těchto dvou prvků - zabránit vypouštění vzduchu v systému, při vyprazdňování velké množství vody nebo zachycovače pracovat při odstraňování odpadu ze sběrné nádrže.

  Podrobné informace o těchto prvků jsou namontovány s rukama v kanálech soukromém domě, ve videu:

  Kolik vpustí v soukromém domě vlastníma rukama

  Cena PVC materiálů je poměrně cenově dostupné.

  Ve srovnání s kovovými protějšky, komponenty z PVC vám umožní rychle a snadno provádět kanalizace v soukromém domě. Cena jednotlivých komponent a celkové náklady více než k dispozici.

  Užitečné věci a praktické tipy

  Nepochybně, instalační kanalizační systém je nejjednodušší etapa výstavby ve srovnání s elektřinou nebo stavbu zdí, ale v této fázi existuje mnoho úskalí. Zde je seznam některých z nich:

  • Při koupi potrubí a komponenty zjistit dostupnost gumovým těsněním zásuvky. Ona často dochází ke ztrátě;
  • Je důrazně doporučeno připojit kanalizační potrubí do ventilačního systému;
  • V případě použití standardní soustavy spotřebu vody bodů (jeden WC, dvě umyvadla, pračka, sprcha), montáž kanalizační potrubí není nutné, je možné omezit na podtlakový ventil;
  • Při pokládání trubek z PVC, příkop pozorně sledovat klouby, protože nestabilní sloučeniny prostoru;
  • Důrazně se doporučuje instalovat nouzový výstup pro čištění kanalizace. Montuje se co nejblíže ke vstupu trubice bodu do domu, na přístupném místě.

  Ve srovnání s ostatními fázemi výstavby, kanalizace je velmi snadná instalace, s výjimkou biokanalizatsii. Konzultace s odborníky, nebo zvedněte odborné literatury, jako bezmyšlenkovité akce mohou ničit bakterie přítomné v zásobníku. Například z čističe na WC na bázi chlóru, bakterie budou obnoveny týden.

  Také by vás mohlo zajímat:

  Zajímalo by mě, který z nich je lepší, aby se průměr kruhů, pokud například chci dělat dobře ...

  Z vlastní zkušenosti mohu říci, že to bude jednodušší najmout profesionály, před dvěma lety jsem se rozhodl se svým bratrancem a strýcem samostoyamtelno aby kanalizace ve své oblasti, i když jsem měl a stavební zkušenosti a porozumění, tento úkol se ukázal být příliš těžký, času a úsilí bylo vynaloženo moc. Takže ještě mnohem jednodušší najmout kompetentní posádku, i když si myslím, že mě mnoige mnogut nesouhlasí.

  Beru na vědomí, že tento článek je velmi informativní, ve skutečnosti vzhledem k velké množství nejdůležitějších věcí, které je třeba zvážit při stavbě kanalizace. Osobně, když neprovedla případ a svěřit odborníkům, samozřejmě jsme museli zaplatit za práci, ale to dělalo všechny kvality a jak uběhlo mnoho let, žádné problémy, ani evakuovány ne jednou, neviděl dobré odvodnění je vyroben.

  Mám vlastní dům, ve kterém chcete vytvořit dobrý systém kanalizace. Rozhodl jsem se to udělat sám. Pokud je dobré si uvědomit, že tam není příliš obtížné. Mám souseda dělá, a všechno je v pořádku, že uspěje. Rozhodl jsem se, aby vzor na svých stránkách. Všichni jste velmi detailní pomalované, musím říci! Za cenu, která se ukázalo být mnohem levnější než příčina pracovníků. Jsem spokojen s mou prací, děkuji moc!

  Můj názor - to je lepší najmout profesionály, jako odpadní voda je vážná věc. Ne vždy začátečník může pochopit správně po celou dobu, a to navzdory skutečnosti, že nyní existuje spousta open source a je k dispozici pro vyhledávání. V soukromém domě jsme pozvali experty - vše bylo provedeno rychle, efektivně, není si jistý, že její manžel by měl být schopen vykonávat dobře vše

  zanechat komentář zrušení odpovědi

  © 2017 Aquatic-Home.ru. Všechna práva vyhrazena

  Internetová encyklopedie o utilit doma

  • Mapa stránek
  • Zeptejte se odborníka
  • Podmínky a autorská práva
  • Obraťte na vedení

  Kopírování a využívání materiálů je zakázáno!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 49 = 52